Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-20, 11:20   #1381
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Sekretny balsam morelowy naturado - niestety nie mogę wrzucic linka, bo nie ma og w sklepie (możesz poszukac w moich zakupach, bo to całkiem niedawny zakup (chyba listopad?) Mieszanka olejów, ślicznie pachnie, konsystencja troche jak kokos, pomarańczowy kolor . Ja używam głownie pod oczy, bo podobno morela to silny antyoksydant ale super jest tez do ust, czy przesuszonych miejsc. Szklane, 50 ml opakowanie.
Pochwal sie nagroda szybciutko!!!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-20 o 11:21
anula_ga jest offline  
Stary 2011-12-20, 11:36   #1382
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

1. Balsam z Figs and Rouge, ten duży, 17 ml. Pachnie delikatnie i ładnie.
2. Próbki Pai w tym ich słynnym woreczku. Właśnie się zorientowałam, że 5 ml Pai na matique kosztuje aż 16 zł.
a) Kamelia i róża, śmietanka do mycia twarzy (dla każdej cery, co na duży plus dla kupującej!) czyli coś, co lubię najbardziej testować i mogłabym mieć w niezliczonych ilościach. Zapach mi przypomina balsam z Sanoflore i to bardzo, bardzo.
b) Awokado i jojoba, nawilżający krem na dzień (też dla wszystkich typów cery). Zapach bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny.
I całkiem niespodziewanie dostałam próbki, każda ma 3 ml. Są to Oy, o ile się nie mylę to krem do twarzy z SPF 15. Może to mnie zmobilizuje do używania kremów z filtrem, czego nie robię?
A dwie inne próbki to z oganic children sun lotion z SPF 25.
Oprócz tego kartka z Unicefu. Kiedyś byłam z Ligą Ochrony Przyrody na wycieczce i robiliśmy sobie właśnie takie naturalne kartki. Świetna zabawa, drzewa dzięki temu nie umierają, jest to oryginalne, zdrowe, no same zalety. W środku kartki było kilka słów do mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0160.jpg (141,4 KB, 72 załadowań)

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-20 o 11:39
SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2011-12-20, 11:42   #1383
margoltka
Wtajemniczenie

Piękna wygrana - prezent pod choinkę Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o Pai. Oj ale zazdroszczę

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2011-12-20, 12:02   #1384
anula_ga
Zakorzenienie

Sekretny, ale masz cuda strasznie Ci zazdroszczę
Miłego uzywania Ci życze - i koniecznie napisz swoje wrażenia po uzyciu tych cudów, chociaż oczy Twoimi zachwytami nacieszę
Stary 2011-12-20, 12:28   #1385
esterr
Zakorzenienie

Dziękuję za miłe przyjęcie i odpowiedzi na moje pytania

Mam nadzieję, że nie pogonicie mnie stąd szybko, bo jako świeżynka w temacie, pewnie będę pytała dużo i często .

Polecanym kosmetykom na pewno się bliżej przyjrzę .
Z Phenome kremu pod oczy na pewno nie kupię, bo tak jak Margoltka wspomniała, pewnie będę z niego niezadowolona, skoro już mam mieszane uczucia wobec niego.

A co to za marka Plante System? Natknęłam się na nią w SuperPharm, piszą że mają EcoCert...któraś z Was używała? Warte to coś i najważniejsze czy rzeczywiście naturalne?
Zaciekawił mnie z tej marki przeciwzmarszczkowy, liftingujący balsam pod oczy, ale na składach nie znam się wcale, więc wolę wcześniej spytać

Sekretny gratuluję wygranej , zazdroszczę tych cudeńek

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2011-12-20 o 12:31
esterr jest offline  
Stary 2011-12-20, 12:31   #1386
auraria
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Do cery dojrzałej (sama taką mam) polecam oleje plus dobry nawilżacz i coś na zmarszczki. Robię sera na dloni tuz przed nałożeniem. Kilka kropelek oleju (dobry jest z róży, kiełków pszenicy, arganowy, z pestek granatów, avokado) dodaje kropelkę żelu hialuronowego, kropelkę kolagenu z elastyną i na całą twarz i dekolt. Nigdy nie miałam tak super odżywionej i nawilżonej skóry jak teraz (jak ja żałuję tamtej kasy wydanej na super kremy które nie zrobiły nic ) polecam też vitasource można dodawać do gotowych kremików (otrzymywany z korzeni tarczycy bajkalskiej poprawia sprężystość, gęstość, jędrność i uwaga owal też)
auraria jest offline  
Stary 2011-12-20, 12:40   #1387
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, ale masz cuda strasznie Ci zazdroszczę
Miłego uzywania Ci życze - i koniecznie napisz swoje wrażenia po uzyciu tych cudów, chociaż oczy Twoimi zachwytami nacieszę
Lepiej żebym nie była zachwycona, bo mnie na te cudeńka nie byłoby stać.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe przyjęcie i odpowiedzi na moje pytania

Mam nadzieję, że nie pogonicie mnie stąd szybko, bo jako świeżynka w temacie, pewnie będę pytała dużo i często .

Polecanym kosmetykom na pewno się bliżej przyjrzę .
Z Phenome kremu pod oczy na pewno nie kupię, bo tak jak Margoltka wspomniała, pewnie będę z niego niezadowolona, skoro już mam mieszane uczucia wobec niego.

A co to za marka Plante System? Natknęłam się na nią w SuperPharm, piszą że mają EcoCert...któraś z Was używała? Warte to coś i najważniejsze czy rzeczywiście naturalne?
Zaciekawił mnie z tej marki przeciwzmarszczkowy, liftingujący balsam pod oczy, ale na składach nie znam się wcale, więc wolę wcześniej spytać

Sekretny gratuluję wygranej , zazdroszczę tych cudeńek
A gdzie tam pogonimy, chętnie przyjmujemy nowe osoby. A pytaj, pytaj. Poza tym każdy z nas był kiedyś nowy i pytał i każdy z nas nadal czegoś nie wie i pyta. Dziewczyny są tu świetne.
Musimy kiedyś wspólną książkę napisać albo zacząć program prowadzić.
I dziękuję za gratulacje.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Piękna wygrana - prezent pod choinkę Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii o Pai. Oj ale zazdroszczę
Dziękuję.
A jaki piękny avatar dałaś.

Dziewczyny idę dzisiaj wyregulować brwi, bo straciłam już kształt, bo zaniedbałam. Więc... od jutra będę używać tuszu. Podeśle wam fotki jak tusz wygląda na rzęsach.

Treningi

Czas edycji: 2011-12-20 o 12:42
Stary 2011-12-20, 12:48   #1388
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny idę dzisiaj wyregulować brwi, bo straciłam już kształt, bo zaniedbałam. Więc... od jutra będę używać tuszu. Podeśle wam fotki jak tusz wygląda na rzęsach.
już się nie moge doczekac
Stary 2011-12-20, 12:52   #1389
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Do cery dojrzałej (sama taką mam) polecam oleje plus dobry nawilżacz i coś na zmarszczki. Robię sera na dloni tuz przed nałożeniem. Kilka kropelek oleju (dobry jest z róży, kiełków pszenicy, arganowy, z pestek granatów, avokado) dodaje kropelkę żelu hialuronowego, kropelkę kolagenu z elastyną i na całą twarz i dekolt. Nigdy nie miałam tak super odżywionej i nawilżonej skóry jak teraz (jak ja żałuję tamtej kasy wydanej na super kremy które nie zrobiły nic ) polecam też vitasource można dodawać do gotowych kremików (otrzymywany z korzeni tarczycy bajkalskiej poprawia sprężystość, gęstość, jędrność i uwaga owal też)
Niestety ani nie mam czasu na własnoręczne kręcenie kremów czy innych mazideł, poza tym składniki chyba muszą być w lodówce przechowywane, więc na bank bym zapominała, zwłaszcza rano gdy każda minuta jest cenna a w domu rozgardiasz i człowiek biega jak opętany , no i z powodu lenistwa (mam tyle na głowie, że nawet wizja młodszej o 10 lat skóry nie byłaby mnie w stanie do tego przekonać ).

Tak więc szukam gotowców, ewentualnie byłabym w stanie "podrasować" krem jakimś cennym składnikiem

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
A gdzie tam pogonimy, chętnie przyjmujemy nowe osoby. A pytaj, pytaj. Poza tym każdy z nas był kiedyś nowy i pytał i każdy z nas nadal czegoś nie wie i pyta. Dziewczyny są tu świetne.
I dziękuję za gratulacje.

Mnie też regulacja by się przydała, bo już krzaczory mi się robią
A tusz chętnie zobaczę jak wygląda jaki to?
Stary 2011-12-20, 13:04   #1390
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zawsze sama wyrywam, tylko jak przestanę czasami to gubię kształt, a wolę nie majstrować sama.
To tusz z Benecos, ten mam: http://www.biomania.pl/2440-4385-thi...ack-czarny.jpg

Treningi

Stary 2011-12-20, 13:09   #1391
dusia65
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety ani nie mam czasu na własnoręczne kręcenie kremów czy innych mazideł, poza tym składniki chyba muszą być w lodówce przechowywane, więc na bank bym zapominała, zwłaszcza rano gdy każda minuta jest cenna a w domu rozgardiasz i człowiek biega jak opętany , no i z powodu lenistwa (mam tyle na głowie, że nawet wizja młodszej o 10 lat skóry nie byłaby mnie w stanie do tego przekonać ).

Tak więc szukam gotowców, ewentualnie byłabym w stanie "podrasować" krem jakimś cennym składnikiem

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Hej
Elu, najlepsze "podrasowacze " tez musisz trzymać w lodówce, niestety
Ja polecam przejrzenie strony Naturalisa
http://naturaliskosmetyki.pl/laborat...page=1&sort=2a
Dla mnie rewelacyjne okazały się ;olejowa witamina C, tripeptide(dodajesz do kremu podstawowego bezpośrednio przed nałożeniem na twarz), olejki(różne-róża, z pestek malin itp)mieszane z kwasem hialuronowym
Fajnie żeby te kremy podstawowe też były naturalne, mnie wyjątkowo służy z Phenome krem nawilżający z odrobiną wit c, albo tripeptide
dusia65 jest offline  
Stary 2011-12-20, 13:17   #1392
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zawsze sama wyrywam, tylko jak przestanę czasami to gubię kształt, a wolę nie majstrować sama.
To tusz z Benecos, ten mam: http://www.biomania.pl/2440-4385-thi...ack-czarny.jpg
Ciekawe jak na rzęsach wygląda .
Ja zawsze robiłam regulację przy okazji manicru, a że dawno nie byłam na manicurze to teraz będę rwać sama, bo na samą regulację brwi to mi się nie chce tyłka ruszać

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Hej
Elu, najlepsze "podrasowacze " tez musisz trzymać w lodówce, niestety
Ja polecam przejrzenie strony Naturalisa
http://naturaliskosmetyki.pl/laborat...page=1&sort=2a
Dla mnie rewelacyjne okazały się ;olejowa witamina C, tripeptide(dodajesz do kremu podstawowego bezpośrednio przed nałożeniem na twarz), olejki(różne-róża, z pestek malin itp)mieszane z kwasem hialuronowym
Fajnie żeby te kremy podstawowe też były naturalne, mnie wyjątkowo służy z Phenome krem nawilżający z odrobiną wit c, albo tripeptide
Cześć Dorotko
Oo super, dziękuję Kochana, przejrzę i kto wie, może na coś się skuszę .
A jaką masz cerę? Bo ja mieszaniec typowy jestem z przetłuszczającą się str T.

Powtarzam pytanie: czy ktoś coś wie nt kosmetyków PLANTE SYSTEM?
Stary 2011-12-20, 13:21   #1393
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Z plante system bywa różnie. Mają kosmetyki z okropnymi składami, ale mają też np. chyba 3 albo 4 rodzaje pomadek, które mają Ecocert. Jednak myślę, że ich się nie opłaca, bo są drogie, a można dostać naprawdę tańsze.
Na początek polecam ci abyś kupiła sobie książkę E213, kosztuje koło 15zł. Pomoże ci ona przy zakupach, szczególnie na początku. O tej mówię: http://i-ksiazka.pl/foto/pelne/5/5649.jpg

Treningi

Czas edycji: 2011-12-20 o 13:22
Stary 2011-12-20, 13:24   #1394
margoltka
Wtajemniczenie

No właśnie z tym kręceniem kremów chętnie bym spróbowała. Ale znając moje mozliwości strach pomyśleć co też bym ukręciła

Co do brwi. Mam też z rodzaju konkretnych. Kosmetyczka często dziwi się, że tak dobrze znoszę depilację {co mam zrobić} Teraz z braku czasu sama reguluję i chyba jest dobrze.

Zainteresowałyście mnie tym tuszem. W styczniu mam w planie, a raczej jestem zmuszona uzupełnić zapasy, więc czekam na recenzje. Chociaż z moim dr.Hauschka zaczęłam sobie radzić i nie mam już podkówek pod oczami.

Sekretny dziękuję za komplement Gdzie kupiłaś "E213"?

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-20 o 13:38
margoltka jest offline  
Stary 2011-12-20, 13:36   #1395
kotwilka
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja zawsze robiłam regulację przy okazji manicru, a że dawno nie byłam na manicurze to teraz będę rwać sama, bo na samą regulację brwi to mi się nie chce tyłka ruszać

Cześć Dorotko

Miałam pomadkę ochronną - tępą i twardą, suchą i płyn micelarny, beznadziejny i podrażniający, mimo że do cery wrażliwej.
Odradzam

kotwilka jest offline  
Stary 2011-12-20, 13:38   #1396
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie z tym kręceniem kremów chętnie bym spróbowała. Ale znając moje mozliwości strach pomyśleć co też bym ukręciła

Co do brwi. Mam też z rodzaju konkretnych. Kosmetyczka często dziwi się, że tak dobrze znoszę depilację {co mam zrobić} Teraz z braku czasu sama reguluję i chyba jest dobrze.

Zainteresowałyście mnie tym tuszem. W styczniu mam w planie, a raczej jestem zmuszona uzupełnić zapasy, więc czekam na recenzje. Chociaż z moim dr.Hauschka zaczęłam sobie radzić i nie mam już podkówek pod oczami.

Sekretny dziękuję za komplement Gdzie kupiłaś tą książkę?

Ja jej nie kupiłam. Na początku wypożyczałam z biblioteki i przepisywałam do zeszytu, który jest jeszcze lżejszy niż książka. Chociaż i tak nie wszystko przepisałam, bo w końcu pani zabroniła mi ją brać i nie wiem czemu skoro i tak nikt inny jej nie chciał. Poprosiłam o nią pod choinkę kilka osób, zobaczymy czy ktoś mi kupi. A książkę można dostać w wielu księgarniach internetowych lub na allegro lub po prostu w empiku.

Treningi

Stary 2011-12-20, 13:38   #1397
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Dla mnie to taka średnia (acz kreująca się na wyższą) półka apteczna; miałam balsam, który w połowie się zepsuł (co może akurat nieźle świadczy o jego naturalności (brak konserwy i micel na trzy gwiazdki

mhm0808 jest offline  
Stary 2011-12-20, 13:46   #1398
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Z plante system bywa różnie. Mają kosmetyki z okropnymi składami, ale mają też np. chyba 3 albo 4 rodzaje pomadek, które mają Ecocert. Jednak myślę, że ich się nie opłaca, bo są drogie, a można dostać naprawdę tańsze.
Na początek polecam ci abyś kupiła sobie książkę E213, kosztuje koło 15zł. Pomoże ci ona przy zakupach, szczególnie na początku. O tej mówię: http://i-ksiazka.pl/foto/pelne/5/5649.jpg
Szkoda, bo myslałam że rzeczywiście wszystkie produkty są dobre składowo.
Teraz jest promocja w SP i w zestawie świątecznym 2 kremy za 109 zł, więc nie wychodzi tak źle. Tylko pytanie ile są warte .

Znalazłam skład tych kremów:
- pod oczy:
Formule INCI : aqua (water), centaurea cyanus distillate, butyrospermum parkii, cetearyl wheat straw glycosides, cetearyl alcohol, sesamum indicum oil, glycerin, acacia senegal gum, hydrolyzed rhizobian gum, ruscus aculeatus, arnica montana, macadamia ternifolia oil, arctostaphylos uva ursi extract, theobroma cacao extract, lilium longiflorum extract, macadamia ternifolia extract, olea europaea extract, hippophae rhamnoides extract, camellia sinensis extract, oryza sativa hull powder, chondrus crispus, xanthan gum, tocopherol, citric acid, potassium sorbate, benzyl alcohol, dehydroacetic acid.

- nawilżający z wyciągiem z szarotki i glikoproteinami:
Formule INCI : aqua, sesamum indicum oil, simmondsia chinensis oil, lauryl laurate, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glycerin, mannitol, microcrystalline cellulose, cellulose gum, leontopodium alpinum extract, sodium hyaluronate, macadamia ternifolia extract, camelia sinensis extract, hippophae rhamnoides extract, olea europaea extract, alcohol, tocopherol, xanthan gum, glyceryl stearate, polyglycerine_3 stearate, sodium hydroxide, salicylique acid, tetrasodium glutamate diacetate, dehydroacetic acid, benzyl alcohol, potassium sorbate, citric acid, parfum, geraniol, limonene.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Miałam pomadkę ochronną - tępą i twardą, suchą i płyn micelarny, beznadziejny i podrażniający, mimo że do cery wrażliwej.
Odradzam
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dla mnie to taka średnia (acz kreująca się na wyższą) półka apteczna; miałam balsam, który w połowie się zepsuł (co może akurat nieźle świadczy o jego naturalności (brak konserwy i micel na trzy gwiazdki
No to szkoda, bo ceny rzeczywiście do najnizszych nie należą.
Pamietam jak latem pani w SP namawiała mnie właśnie na 2pack ich micela, tak go zachwalała, że kobiety biorą po kilka opakowań bo normalnie jest duuuzo droższy a świetny, wg niej Biodrma przy nim się chowa . Dobrze że się nie skusiłam.
Stary 2011-12-20, 13:59   #1399
dusia65
Zakorzenienie

Cytat:

Cześć Dorotko

Ja tez mam mieszańca z nieszczęsną strefą T, niczym u nastolatki
Zerknij jeszcze tutaj
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-serums.html
te sera tez są warte uwagi, szczególnie Flawo C(z 15%wit C) i Renew z retinolem(to z marchewkami na fotce)
to gotowce(wystarczy raz zmieszać składniki i masz buteleczke elixiru) na bazie olejków w cudami w nich rozpuszczonymi
Naturalis też ma jakąś olejową wit A, pewnie fajna ale nie próbowałam
Spróbuj zamówic najpierw minimalne ilości, nie są jakoś szaleńczo drogie, a przekonasz sie co Ci służy
dusia65 jest offline  
Stary 2011-12-20, 14:06   #1400
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez mam mieszańca z nieszczęsną strefą T, niczym u nastolatki
Zerknij jeszcze tutaj
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-serums.html
te sera tez są warte uwagi, szczególnie Flawo C(z 15%wit C) i Renew z retinolem(to z marchewkami na fotce)
to gotowce(wystarczy raz zmieszać składniki i masz buteleczke elixiru) na bazie olejków w cudami w nich rozpuszczonymi
Naturalis też ma jakąś olejową wit A, pewnie fajna ale nie próbowałam
Spróbuj zamówic najpierw minimalne ilości, nie są jakoś szaleńczo drogie, a przekonasz sie co Ci służy
Dzięki
O tych serach to dużo dobrego słyszałam i kiedyś mnie kusiły żeby kupić, może faktycznie kupię na spróbowanie...
Stary 2011-12-20, 14:22   #1401
dusia65
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki
O tych serach to dużo dobrego słyszałam i kiedyś mnie kusiły żeby kupić, może faktycznie kupię na spróbowanie...
Aa i jeszcze miałam jedno cudo, zużyłam kilka flakoników bo wyjątkowo mi służyło
zapach może nie rewelacyjny, ale można znieść dla dobra buźki
dr-hauschka-emulsja-nawilzajaca-do-twarzy
i jeszcze tez Hauschki krem z pigwy, fajne kremiszcze i pod oczęta sie nadaje
Namawiam baardzo do pielęgnacji naturalnej, naprawdę warto
może bez natychmiastowych i spektakularnych efektów, ale na dłuższą mete poczujesz różnice
dusia65 jest offline  
Stary 2011-12-20, 14:36   #1402
margoltka
Wtajemniczenie

Niedawno pisałyśmy o olejowaniu włosów. Pani Ewa z LF telepatycznie zaczęła eksperymenty masełko do olejowania

Na stronce jeszcze wiele innych nowości i zapowiedzi np. nowe mydełko z piwem albo konfettti. Najlepsze to chyba będą krążki masujące. Przydadzą się w corocznym postanowieniu odchudzania.

Jak już pisałam cierpię na zaawansowane uzależnienie od mydlanych zakupów

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-20 o 15:52
margoltka jest offline  
Stary 2011-12-20, 14:49   #1403
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
Dziewczyny są tu świetne.
Tak, tu są najlepsze Dziewczyny pod słońcem
Program o kosmetykach naturalnych. To jest to!!
"W dzisiejszym wydaniu Sekretny Wachlarz opowie nam o kultowym balsamie do ust Figs&Rouge..."

mhm0808 Ja słyszałam ze micel Plante System jest ich topowym produktem. Więc jak top jest na 3 gwiazdki to jak wygląda reszta? Mi się kiedyś marzyła pomadka, ale z pomadkami mam tak ze więcej bym ich chciała niż jestem w stanie zużyć.

Wrzucam moje wczorajsze nabytki. Oczywiście nieplanowane.
1. Sanoflore Miodowy krem odżywczy do ciała. Ja kupuje kosmetyki nosem więc zapach piękny. Konsystencja masła. Kupiony na suche łokcie, kolana, stopy i ramiona i po pierwszym posmarowaniu jestem zadowolona.
Promocja w SuperPharm!! Jedyna wada - łapie wszystkie paprochy po otwarciu więc z tym muszę uważać.
2. Mydło owocowe Nesti Dante
3. Mydło cytrynowo- mandarynkowe L'Occitane. Zapach czuć w całym pokoju
4. Mydło z masłem Shea które pachnie jakimś zielskiem L'Occitane
5. Gratisowy szampon
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6979.jpg (96,3 KB, 50 załadowań)

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-12-20 o 14:53
2016100512001 jest offline  
Stary 2011-12-20, 14:55   #1404
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
Aa i jeszcze miałam jedno cudo, zużyłam kilka flakoników bo wyjątkowo mi służyło
zapach może nie rewelacyjny, ale można znieść dla dobra buźki
dr-hauschka-emulsja-nawilzajaca-do-twarzy
i jeszcze tez Hauschki krem z pigwy, fajne kremiszcze i pod oczęta sie nadaje
Namawiam baardzo do pielęgnacji naturalnej, naprawdę warto
może bez natychmiastowych i spektakularnych efektów, ale na dłuższą mete poczujesz różnice
Dorotko ja generalnie nie mam problemów z brakiem nawilżenia twarzy, wolałabym powstrzymać upływający czas , ostatnio mam bzika na punkcie zmarch żeby mieć jak najmniejsze i dlatego celuję w kosmetyki przeciwzmarszczkowe . Noo chyba żeby dodać do tej emulsji jakiś fajny składnik przeciwstarzeniowy . Z drugiej strony, ze względu na rozszerzone pory, nie powinnam zbyt nawilżać twarzy bo to tylko potęguje nieporządany efekt...
Stary 2011-12-20, 14:58   #1405
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
1. Sanoflore Miodowy krem odżywczy do ciała. Ja kupuje kosmetyki nosem więc zapach piękny. Konsystencja masła. Kupiony na suche łokcie, kolana, stopy i ramiona i po pierwszym posmarowaniu jestem zadowolona.
Promocja w SuperPharm!! Jedyna wada - łapie wszystkie paprochy po otwarciu więc z tym muszę uważać.
5. Gratisowy szampon

wow! ta promocja faktycznie niezła!!!
Stary 2011-12-20, 15:01   #1406
grazkako
Zadomowienie

Witaj Esterr

Sekretny -super nagrody

kakulinka fajneee myjadła
Stary 2011-12-20, 15:03   #1407
esterr
Zakorzenienie

Cytat:
"W dzisiejszym wydaniu Sekretny Wachlarz opowie nam o kultowym balsamie do ust Figs&Rouge..."

mhm0808 Ja słyszałam ze micel Plante System jest ich topowym produktem. Więc jak top jest na 3 gwiazdki to jak wygląda reszta? Mi się kiedyś marzyła pomadka, ale z pomadkami mam tak ze więcej bym ich chciała niż jestem w stanie zużyć.

5. Gratisowy szampon
Te kosmetyki z Loccitane świetne, miałam okazję przetestować i jestem bardzo na tak. Szampon mam w wersji pełnowymiarowej i mimo że jest do włosów suchych to nie obciąża wcale, a ja mam włosy bardzo podatne na obciążanie i szybko tracące świeżość.

Z topowymi produktami to jest tak, że wiadomo nie wszystkim musi pasować, np topowym produktem Loccitane jest krem do rąk z shea, wiele dziewczyn twierdzi że nie jest lepszy od neutrogeny, znam też takie, którym szybko uratował bardzo spierzchniete, wręcz poranione dłonie...Ja też jak nie mam problemu z dłońmi nie doceniam jego zalet, ot krem jak krem, ale jak jest zimno i ręce wymagają regeneracji to ten krem szybko przywraca dłonie do ładu.
Stary 2011-12-20, 15:13   #1408
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Czekamy

Gratuluję wygranej.Szybko testuj Pai i mów czy cuda warte kasy czy nie.

Margoltka aleś dała piękny avatar

Mi się podoba ten krem pod oczy z kofeinąTak ładnie napina skórę wokół oczy i jakbym rzeczywiście fiolety miała teraz mniej sineTylko codziennie go nie stosuję,bo zapominam

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2011-12-20, 16:02   #1409
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny balsam morelowy naturado - niestety nie mogę wrzucic linka, bo nie ma og w sklepie (możesz poszukac w moich zakupach, bo to całkiem niedawny zakup (chyba listopad?)
Cytat:
Niedawno pisałyśmy o olejowaniu włosów. Pani Ewa z LF telepatycznie zaczęła eksperymenty masełko do olejowania
Cytat:

5. Gratisowy szampon
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Sekretny -super nagrody
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Gratuluję wygranej.Szybko testuj Pai i mów czy cuda warte kasy czy nie.

Anula
, nie znalazłam. Chyba ślepa jestem.
Margoltka, no proszę. A przy okazji LF, to pani nadal mi nie odpisała, ech...
Kakulinka, no wiem, że pomysł świetny. A zakupy też rewelacyjne zrobiłaś!
Grazkako, dziękuję.
Anakazar, obiecuję jak najszybciej dać znać.

Treningi

Stary 2011-12-20, 16:29   #1410
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Kakulinka, daj znać jak to mydełko Nesti Dante widziałam rożne rodzaje u siebie w TKMaxxie )

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

I tez czekam na Wachlarzykowe zdjęcia tuszu, bo niedługo będę kupowała i sama nie wiem, na jaki sie zdecydować
zetuzetia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
ekologiczne, kosmetyki naturalne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości