Jaki krem z kwasami dla Faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-22, 20:25   #1
Lukasz90Lukasz
Przyczajenie

Jaki krem z kwasami dla Faceta?

Witam, pisze ponownie by doradzić się was o krem dla mnie ,jak wcześniej wspominałem mam 21 lat, mam cere tłustą, świecącą się , z rozszerzonymi porami i wypryskami

Obecnie używam serii kosmetyków SORAYA w której skład wchodzą:

Żel do mycia twarzy
Tonik (nivea,gdyż soray akurat nie było)
Peeling (2x w tyg)
Zielona maseczka (2x w tyg)
i krem na dzień i noc ( używam na noc, na dzień mam inny krem z nivea,zmniejszający podobno pory...)

wszystko to z formułą 'oil free'

Teraz chciałem kupić jakiś porządniejszy krem z kwasem,który zmniejszy mi widoczność porów oraz wygładzi bardziej twarz. Niestety nie znam się na kosmetykach,a tym bardziej na kosmetykach z kwasami...Byłem już na jednym zabiegu mikrodermobrazji, i mam wybrać się na kolejne ;-) widać poprawe ale malutką więc musze zrobić dobre parenaście zabiegów...

oto kilka fotek aby łatwniej wam było dopasować krem do mnie,niestety jestem laikiem w sprawach kremów więc naprawde proszę o wasza pomoc/ewentualnie jakieś wskazówki ;-)

Foty :

Zdjecie 1
Zdjecie 2
Zdjecie 3
Zdjecie 4
Zdjecie 5
Zdjecie 6
Zdjecie 7

Jeśli macie jakieś pytanie - prosze pytać ,napewno odpowiem.
Lukasz90Lukasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:02   #2
MdM
in love with life

Dot.: Jaki krem z kwasami dla Faceta?

Powinienes isc do dermatologa, ktory przepisze Ci cos na problemy z cera. Dopiero jak sie ich pozbedziesz (a kremy te dodatkowo ogranicza lojotok) bedziesz sie martwil rozszerzonymi porami i kremami z kwasami.
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 03:13   #3
DudiBoy
Zakorzenienie

GG do DudiBoy

Podobno produkty z serii Ziaja Med (dostępne w aptece) do cery trądzikowej są dobre a przy tym niedrogie, ale sam nie używałem. Z moim trądzikiem młodzieńczym poradziły sobie żel do mycia, tonik i krem Garnier czysta skóra i żel na noc Czysta skóra A (swoją droga ciekawe czy go jeszcze robią).
Również doradziłbym Ci wizytę u dermatloga bo widać u Ciebie dość zaognione stany...
Z kwasami lepiej się wstrzymaj nie wiem czy są dobre na tak poważny problem. Sam używam emulsji na noc z kwasami z Avon, ale to jest przedewszystkim nawilżacz a mi tylko czasami coś wyskoczy...
DudiBoy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 22:05   #4
Lukasz90Lukasz
Przyczajenie

Tak tylko,że ja trądziku nie mam od czasu do czasu takie coś mi wyskoczy ... mam ewentualnie blizny potrądzikowe albo rozszerzone pory ... dermatolog mi nic nie doradzi bo przez ostatnie 5 lat chodziłem do niego to wypisywał mi różnego rodzaj tabletki/kremy/maście i tylko straciłem czas i 3tys zł ... więc mam go w D...e ;-)
Lukasz90Lukasz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości