Peeling glikolowy - efekty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-23, 16:19   #1
sarkastiko
Rozeznanie

Peeling glikolowy - efekty?

Witam, w sobotę miałam robiony peeling glikolowy-stężenie ok 25% więc słabe-mój pierwszy raz. Skórka delikatnie się łuszczy co wydaje się normalne ale wydaje mi się, że robią mi się krostki a raczej większe zapchane pory(białe gotowe wręcz jakby do wyciśnięcia) skóra niby schodzi ale czuje, że jest jakby bardziej tłusta hm?.. Nie wiem jak to opisać dokładniej Moje pytanie to, czy te krostki to norma i czy skóra może teraz bardziej pracować i się zapychać? bo właśnie tak jakby wygląda:/Do tego wieczorem smarowałam buzię kremem NeoStrata 12 pha Renewal Cream-tłusty wydaje mi się, że też mógł zaszkodzić-czy to możliwe? czy takie są efekty peelingu glikolowego? 3 grudnia mam ponowną wizytę u kosmetyczki ale ostro mnie zastanawiają ten wysyp białych krostek...Wdzięczna będę za pomocną dłoń
Stary 2011-11-23, 16:47   #2
screamowsky
Raczkowanie

Dot.: Peeling glikolowy - efekty?

Po pierwszym kwasie czesto jest tak ze skora sie oczyszcza i wszystko co w niej siedzi nagle wyłazi dlatego daj sobie troche czasu,i idz na ten drugi kwas
screamowsky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:29   #3
sarkastiko
Rozeznanie

Dziękuję, mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Bo nie po to się idzie by wyglądać gorzej hehe
Stary 2011-11-25, 15:14   #4
anuana
Przyczajenie

Witam ja miałam oczyszczanie kwasem owocowym po którym miałam straszny wysyp jednak po jakimś tygodniu wszystko zaczęło się wysuszać i schodzić. Ważne jest aby nie wyciskać żadnych wyprysków ani nie zdrapywać łuszczącej się skóry tylko cierpliwie poczekać aż sama zejdzie. Uważam że warto dla efektów końcowych.
pozdrawiam
anuana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 15:31   #5
sarkastiko
Rozeznanie

W sumie sama nie wiem..nie wiem co o tym myśleć..wysyp codzienny był, dość specyficzny mimo problemowej cery..boję się kolejnego zabiegu bo ma być mocniejszy i w sumie zastanawiam się co taki zabieg powinien dać? wygładzić? złuszczyć? zmniejszyć przebarwienia?
Stary 2011-11-28, 14:08   #6
MdM
in love with life

Szczerze mowiac ja po glikolowym nie mialam kompletnie zadnego pryszcza, mimo ze patrzac na skore z profilu i bez makijazu widac bylo gdzieniegdzie takie minimalne grudki. Po glikolowym moja skora jednak zaczela sie oczyszczac bez zadnego wysypu pryszczy, a grudki zaczely znikac bez wychodzenia na wierzch, wiec moze zapytaj o to osobe, ktora Ci go robila.

Poza tym ja bylam na zluszczaniu u dermatologa, a nie u kosmetyczki. Dermatolog lepiej sie zna na takich zabiegach, profesjonalniej Ci doradzi, oceni potrzeby Twojej skory i do tego moze stosowac silniejsze stezenia (ja dodatkowo dostawalam za kazdym razem duzo probek kremow aptecznych ).
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości