Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-26, 20:20   #1
Madgalena65748
Raczkowanie

Twoj problem- Włosy cienkie, przyklapniete i zero pomysłu na to by cos zrobić z nimi

Też masz problemy z włosami ??Masz mało włosów. Cienkie , wypadające przyklapnięte, zniszczone, czy przetłuszczające się??? A może chcesz coś zmienić???Masz jakiś pomysł by je np. podnieśc od nasady , by zwiekszyć objętość, zmienić cos ???Podzielmy się swoimi doświadczeniami. Ja na przykład masz wlosy średniej dlugości ale bardzo malo ich mam i są przyklapniete. Probowałam wiele rzeczy. Pianki , nie pianki , suszenie spuszczając glowe w doł , nic to nie daje. Od czasu do czasu karbuje bo daje to wrażenie ze ma sie włosów więcej ale tym sposobem bardzo je niszczę. Czekam na wasze problemy z włosami i na rady ktorymi bedziemy sobie służyć
Stary 2011-11-26, 21:14   #2
Alien :*
Zakorzenienie

Dot.: Twoj problem- Włosy cienkie, przyklapniete i zero pomysłu na to by cos zrobić z

Temat chyba specjalnie dla mnie,właśnie tak sobie błądzę po forum w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu. Też mam mało włosów i są cienkie.Może nie są jakieś tragiczne,ale w porównaniu z dziewczynami jakie widzę np na ulicy, wypadają nie za dobrze i są powodem moich ciągłych dołów Mam wrażenie,że im bardziej o nie dbam,tym mniejsze są tego efekty.Suszę je trzymając w dół i wtedy są puszyste i wygladaja nieźle,ale nie zmienia to faktu,że jest ich bardzo mało
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:25   #3
Madgalena65748
Raczkowanie

Dot.: Twoj problem- Włosy cienkie, przyklapniete i zero pomysłu na to by cos zrobić z

Chetnie zajrzę do zamkniętych wątkow a mi nawet nie pomaga suszenie z spuszczoną glowacaly czas mam wlosy rozpuszczone bo jak zepnę w gumke to aż wstyd bo mam prześwity i wygladam jakbym wogle tych wlosow nie miala zastanawiam sie czy kupic walki i poprostu lokow nie robic....bo jak dalej bede karbowac to wkoncu bede łysa..
Stary 2011-11-26, 21:29   #4
Zakorzenienie

ja w związanych wyglądam brzydko,bo wtedy mam na głowie taką cieniutką warstwę włosów i przylizane,a rozpuszczone wyglądaja dobrze tylko przez jakiś czas,ale to też jak chcą,bo czasem od początku nie chcą się ułożyć.A próbowałaś tego pudru Taft dodającego objętosci?Ja go mam i mogę polecić,bardzo fajny efekt daje na włosach i nawet w dotyku są grubsze.Chyba lepiej,żebyś odstawiła karbownicę,bo jeszcze bardziej Ci będą wypadać.Chociaż ja nawet suszarki używam okazyjnie,a i tak moje wypadają i ogólnie są beznadziejne :/
Stary 2011-11-26, 21:38   #5
Madgalena65748
Raczkowanie

Raczej szukam jakis domowych sposobów chocby na optyczne zgestnienie włosow bo ciezko z kasa zeby kupowac jakies odzywaki , i inne cuda swiata powiem ci ze kilka lat temu przez 3, 4 lata dziennie uzywalam prostownic....potem zaczelam ograniczac ...az wkoncu przestalam...a teraz od jakiegos czasu karbuje ale tez nie dzienie...a i jeszcze mylam dzienjie wlosy ...a teraz staralm sie co drugi dzien...strszne mam te wlosy..a jak nie susze suszarka to ani nie sa proste , ani nie wygladaja jakos , jeden wielki bajzel i brzydko to wyglada...
Stary 2011-11-26, 21:42   #6
Zakorzenienie

To już nie wiem co Ci doradzić.A może jakaś fajna krótka fryzurka?U mnie to niestety odpada ze względu na kształt twarzy.Ale czasami jak mam gorszy dzień i mam dość swoich włosów bardziej niż zwykle,to mam ochotę po prostu wziąć nożyczki i je całe obciąć :/ Wygladałabym okropnie,ale teraz też są fatalne.To niesprawiedliwe,że dziewczyny nie dbają o włosy,a mają piękne,a ja tyle lat nad moimi się trzęsę i nic
Stary 2011-11-26, 21:56   #7
Madgalena65748
Raczkowanie

ja niestety ...jak byłam mala to caly czas bylam przez mojego tate ścinana na chlopczyka a ja kocham dlugie wlosy......po drugie nie pasuja do mnie krotkie...mam tez czasami taka ochote wziaśc nozyczki i ściąć raz na zawsze....ale chyba bym z domu nie wyszla prez pol roku....
Stary 2011-11-27, 15:23   #8
Madgalena65748
Raczkowanie

Hallo ,jest tu ktoś ?? wczoraj z przerażeniem stwierdzilam ze przez tą karbownice mam jeszcze mniej włosow niz mialam , dlatego dzis zaplotłam warkoczyki na całej glowie i zobacze wieczorem jaki jest efekt. Jak nie bedzie zadawalający , to kupie wałki i bede robic loki na wałkach
Stary 2011-11-27, 15:32   #9
ona1960
Raczkowanie

hej no to widzę ze mamy podobny problem. Ja ogólnie włosy mam baardzo cienkie. Kiedyś miałam ich nawet dużo ale zniszczyłam sobie bo prostowałam ze 2 razy dziennie przez jakieś 3 lata tleniłam na blond i w ogóle.. Masakra. Są cienkie mimo ze dbam o nie juz jakieś 2 lata i to raczej sie nie zmieni. Co Ci moge polecić to szampon do tłustych włosów i dobra odżywka do suchych ale tylko na końce ; ) No i mój sposób na geste i długie włosy to clip in.. Wyglądają pięknie, ta metoda w ogóle ich nie niszczy i są przede wszystkim dużo gęstsze
ona1960 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 15:40   #10
Madgalena65748
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
hej no to widzę ze mamy podobny problem. Ja ogólnie włosy mam baardzo cienkie. Kiedyś miałam ich nawet dużo ale zniszczyłam sobie bo prostowałam ze 2 razy dziennie przez jakieś 3 lata tleniłam na blond i w ogóle.. Masakra. Są cienkie mimo ze dbam o nie juz jakieś 2 lata i to raczej sie nie zmieni. Co Ci moge polecić to szampon do tłustych włosów i dobra odżywka do suchych ale tylko na końce ; ) No i mój sposób na geste i długie włosy to clip in.. Wyglądają pięknie, ta metoda w ogóle ich nie niszczy i są przede wszystkim dużo gęstsze
Może to jest jakiś sposob te Clip In ale szukam bardziej domowych sposob i bez kosztow , bo to jednak wydatek jest by sobie tak zagescic wlosya nie ktore na to nie stac , a co do ozywek to raczej nigdy nie stosowalam bo kasy na to nie mialam , dobry sposb na wsmocnienie wlosa jest zóltko jajka i olej rycynowy. Taki olejek jest bardzo tani i starcza na dlugo Sama nie dlugo zaczne tak robic :0mam nadzieje ze wlosy mi sie choc troche wzmocnia
Stary 2011-11-27, 15:43   #11
ona1960
Raczkowanie

a.. i jeszcze taki fajny sposób mam.. po umyciu włosów lekko wysuszyć je suszarką oczywiście głową w dół, ale tylko na tyle zeby nie ściekała z nich woda.. potem zaczesać wszytskie do góry i zrobić kitkę na czubku głowy.. ;p Tylko tak lużno grubą frotką, zeby sie nie odbiła taka fala na włosch.. na pewno wiesz o co mi chodzi

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

z tą kasą to dobrze wiem o co chodzi ja zaczęłam dawać korepetycje z matmy zeby móc sobie na to pozwolić i oszczędzałam prawie rok
A z olejkiem to radziła bym uważać.. Stosowałam długo.. i jedyne co zdziałał to to ze wypadło mi jeszcze więcej włosów
Stary 2011-11-27, 15:47   #12
Madgalena65748
Raczkowanie

Tylko ze w moim przypadku spinanie włosow odpada niestety poniewaz nie wygladam najkorzystniej w tej opcji , a co do tego olejku rycynowego to tez zalezy od skory glowy , bo np mojej przyjaciółce ktora ma tez liche wlosy to wzmacnia a innemu moze zaszkodzic no zobacze w kazdym razie , jak bede widziala ze cos jest nie tak to odstawie
Stary 2011-11-27, 15:51   #13
ona1960
Raczkowanie

ale z tym spinaniem to chodzi mi o to, ze spinasz je tylko do schnięcia.. zeby wyschły w takiej kitce na czubku głowy a potem je rozpuścić wtedy tak fajnie odstaja od skóry głowy Efekt lepszy nawet od suszenia głową w dół
Stary 2011-11-27, 15:56   #14
Madgalena65748
Raczkowanie

aa o to chodzi ... no to nie glupi pomysl , ale to musze kupic ta frotke bo mam tylko takie ktore zostawiaja slad po sobie
Stary 2011-11-28, 21:28   #15
wieczna_marzycielka
Raczkowanie

Dołączał się. Zawsze miałam cienkie włosy. Około dwa lat używałam prostownicy przez co zniszczyłam i przesuszyłam włosy. Teraz dość że są cienkie, to nie układają się, są suche, rozdwajają sie na końcach, a do tego jeśli ich nie myje co 3 dni przetłuszczają sie.. Masakra. Dziewczyny, co jeszcze radzicie na takie cienkie włosy? Jakich szamponów/odżywek używacie? Po jakich produktach zauważyłyście najlepsze efekty? Ja teraz używam szamponu Radical (bo garściami wypadaja mi włosy) odżywki nawilżającej z ziaji i raz na tydzień nafty kosmetycznej.
Zauważyłam ze włoski były troche gęstsze po szamponie Loreal Paris Elseve Volume Collagene szampon nadajacy objętość.

Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.

Paulo Coelho

wieczna_marzycielka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:52   #16
anibiaa
Rozeznanie

Dziewczyny, to i ja się wtrącę
Oczywiście nie wyrośnie nam burza włosów, bo na to nie ma rady, jeśli natura/geny/braki w organizmie obdarzyły nas słabymi włosami. To coś jak rzęsy - z 5ciu kępek na krzyż- choćby Dior nie zrobi firanki

Do rzeczy - powiem Wam co ja proponuję, by uzyskać widoczną poprawę. Ja widzę efekty - wiele osób mówi, że mam ładne włosy, a wiem przecież, że nie jest ich szczególnie dużo i są delikatne.

Pewnie większość z tych rzeczy wiecie, ale napiszę, może zajrzy ktoś, kto nie wie

1. Słowo klucz: PIELĘGNACJA nad KOSMETYKĄ.
Czyli: Produkty typu "Intensywne wygładzenie i regeneracja" z drogerii owszem, wizualnie naszym włosom dodadzą gładkości i grubości, jednak medal ma drugą stronę - napakowane silikonami produkty przyspieszą przetłuszczanie włosów (CHYBA, ŻE: używamy z tych serii np. tylko odżywek, nie docierając z ich aplikacją do skóry głowy).
Należy też zwracać uwagę na ich skład - np. szukać odżywek, mgiełek i innych dwufazówek bez alkoholu.

Mycie - łagodne, dziecięce lub proste , często polskie szampony - najniższa półka w drogeriach, nieszczególnie rzucające się w oczy opakowania - najbardziej przyjazne skórze głowy, dobrze oczyszczają z silikonów.
Olejowanie - temat rzeka , obszerne wątki na forum

2. Suszenie - nie trzeć ręcznikiem, raczej wyciskać, wgniatać ręcznik we włosy.Przy takim osuszaniu włosy się nie łamią, nie plączą i trzeba mniej czasu na suszenie suszarką. W weekend lub dzień wolny - odpuścić im suszarkę w ogóle.
Suszarka - jeśli nie ma zimnego nawiewu - w dużej odległości od włosów.

3. Stylizacja - jeśli koniecznie prostujemy - to na możliwie niskiej temperaturze, starając się nie prasować kilka razy tych samych pasm. Używanie kremów ochronnych też jest ważne (zwracać uwagę na brak alkoholu w składzie!). Tylko suche włosy i tylko raz.

4. Suplementacja od wewnątrz, wcierki w skalp - pobudzające porost nowych włosów. Masaż skóry głowy opuszkami.

5. Delikatne traktowanie, nie ściąganie ciasno, zaplatanie, łamanie w wymyślnych fryzurach, etc.

6. Dobre ścięcie - z doświadczenia wiem, że jednak krótsze fryzury (max do ramion) wyglądają na pełniejsze.

7. Uśmiech na twarzy
pozdrawiam
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:37   #17
Madgalena65748
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Oczywiście nie wyrośnie nam burza włosów, bo na to nie ma rady, jeśli natura/geny/braki w organizmie obdarzyły nas słabymi włosami. To coś jak rzęsy - z 5ciu kępek na krzyż- choćby Dior nie zrobi firanki

Do rzeczy - powiem Wam co ja proponuję, by uzyskać widoczną poprawę. Ja widzę efekty - wiele osób mówi, że mam ładne włosy, a wiem przecież, że nie jest ich szczególnie dużo i są delikatne.

Pewnie większość z tych rzeczy wiecie, ale napiszę, może zajrzy ktoś, kto nie wie

1. Słowo klucz: PIELĘGNACJA nad KOSMETYKĄ.
Czyli: Produkty typu "Intensywne wygładzenie i regeneracja" z drogerii owszem, wizualnie naszym włosom dodadzą gładkości i grubości, jednak medal ma drugą stronę - napakowane silikonami produkty przyspieszą przetłuszczanie włosów (CHYBA, ŻE: używamy z tych serii np. tylko odżywek, nie docierając z ich aplikacją do skóry głowy).
Należy też zwracać uwagę na ich skład - np. szukać odżywek, mgiełek i innych dwufazówek bez alkoholu.

Mycie - łagodne, dziecięce lub proste , często polskie szampony - najniższa półka w drogeriach, nieszczególnie rzucające się w oczy opakowania - najbardziej przyjazne skórze głowy, dobrze oczyszczają z silikonów.
Olejowanie - temat rzeka , obszerne wątki na forum

2. Suszenie - nie trzeć ręcznikiem, raczej wyciskać, wgniatać ręcznik we włosy.Przy takim osuszaniu włosy się nie łamią, nie plączą i trzeba mniej czasu na suszenie suszarką. W weekend lub dzień wolny - odpuścić im suszarkę w ogóle.
Suszarka - jeśli nie ma zimnego nawiewu - w dużej odległości od włosów.

3. Stylizacja - jeśli koniecznie prostujemy - to na możliwie niskiej temperaturze, starając się nie prasować kilka razy tych samych pasm. Używanie kremów ochronnych też jest ważne (zwracać uwagę na brak alkoholu w składzie!). Tylko suche włosy i tylko raz.

4. Suplementacja od wewnątrz, wcierki w skalp - pobudzające porost nowych włosów. Masaż skóry głowy opuszkami.

5. Delikatne traktowanie, nie ściąganie ciasno, zaplatanie, łamanie w wymyślnych fryzurach, etc.

6. Dobre ścięcie - z doświadczenia wiem, że jednak krótsze fryzury (max do ramion) wyglądają na pełniejsze.

7. Uśmiech na twarzy
pozdrawiam
No to sie rozpisałas , dla wielu dziewczyn napewno sie to prdzyda , mnie tez ale wszystko poniewaz jezeli ow szelkie odzywki , pasty inne to nie moge sobie pozwolic na kupowanie roznych rzeczy na odbudowe wlosow lub ich ochrone bo nie stety kasy brak . Ja przez moje 3 lata jak nie wieciej prostowania wlosow i mycia codziennego i jeszcze jakis czas temu doszła karbownica to az sie dziwie ze jeszcze mam jakies wlosy na tej glowie....ale karbownice uzywam raz na tydzien bo niestety musze a tak to od kilku dni nic z nimi nie robie....tyle ze myje codziennie i susze je...a to tez szkodzi włosom...masakra , najlepiej jak zetne sie na lyso i problemyu nie bedzie...
Stary 2011-11-29, 19:38   #18
zabciajs
Zakorzenienie

Witam!

I ja się przyłączam do wątku.
Ja znalazłam sposób na moje cienkie włosy, przez co oczywiście przetłuszczające się. Codziennie muszę je myć. Lecz gdy nie jest to konieczne -nie wychodzę- to tego nie robię.
Przede wszystkim odpowiednia FRYZURA!
Używam tylko szamponów ziołowych. Nie stosuję odżywki. Dawniej gdy miałam długie włosy stosowałam od ucha w dół. Teraz raz na tydzień, dwa stosuję nawilżającą maseczkę z oliwy z oliwek. I sądzę, że to wystarczający nawilżacz dla moich włosów. Po stosowaniu odżywki po myciu włosy niestety szybko były tłuste.
Dawniej nie suszyłam włosów, pozwalałam im samym wysychać. Teraz stosuję suszarkę , do mojej krótszej fryzurki. Susząc podnoszę je u nasady.
Po zakończeniu suszenia zakładam opaskę do włosów tak 'luźno' i daleko w tył. I robię makijaż. Po skończeniu ściągam opaskę i włosy są uniesione z przodu

To taki mój wypracowany sposób na moje włosy
Stary 2011-11-29, 20:29   #19
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Madgalena65748 Pokaż wiadomość
No to sie rozpisałas , dla wielu dziewczyn napewno sie to prdzyda , mnie tez ale wszystko poniewaz jezeli ow szelkie odzywki , pasty inne to nie moge sobie pozwolic na kupowanie roznych rzeczy na odbudowe wlosow lub ich ochrone bo nie stety kasy brak . Ja przez moje 3 lata jak nie wieciej prostowania wlosow i mycia codziennego i jeszcze jakis czas temu doszła karbownica to az sie dziwie ze jeszcze mam jakies wlosy na tej glowie....ale karbownice uzywam raz na tydzien bo niestety musze a tak to od kilku dni nic z nimi nie robie....tyle ze myje codziennie i susze je...a to tez szkodzi włosom...masakra , najlepiej jak zetne sie na lyso i problemyu nie bedzie...
Rozumiem to, jednak zachęcam Cię do wczytania się w składy szamponów, odżywek, których używasz i np. przy okazji następnych zakupów je zmienić na inne, być może "zdrowsze".
Na dodatek powiem Ci, że paradoksalnie okazuje się, że te tańsze produkty są znacznie mniej rozbudowane chemicznie i jakby lepiej się sprawdzają Zajrzyj też do apteki - np. Ziaja ma sympatyczne szampony i odżywki - w cenach typowych dla siebie - poniżej 10zł, odżywki około 5zł.

Co do drugiego zdania - głowa do góry, aż tak źle chyba nie będzie. Po prostu staraj się być delikatna dla swoich włosów
pozdrawiam Cię

I zgadzam się z zabciajs - krótsze fryzury służą cieńszym włosom
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:38   #20
blondii_90
Raczkowanie

dziewczyny miałam taki sam problem!! rozjaśniałam włosy, codziennie prostowałam..i tak w kółko 3 lata aż jak to mówią obudziłam się z ręką w nocniku...cieńkie przerzedzone włosy które się łamały na każdym kroku ;/ odstawcie na pewien okres czasu farby do włosów, wszelkie prostownice czy lokówki!! te wszystkie odżywki maseczki przeciążają i natłuszczają niepotrzebnie włosy...dajcie im odżyć...myjcie ze dwa razy w tygodniu i przede wszystkim JEDWAB do włosów...cudo ja od pół roku odstawiłam wszystko do szuflady i moje włosy z powrotem mają coraz to lepszą kondycję
blondii_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 10:45   #21
Ilsa Lund
Zakorzenienie

ja mam dwa wałki o dużej średnicy; na jeden nawijam grzywkę żeby włosy na przedzie miały dużą objętość a drugi nawijam z tyłu na środku żeby nie było żadnych ewentualnych prześwitów od przedziałka. Chyba kupię ich więcej

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 19:34   #22
Madgalena65748
Raczkowanie

a mam pytanie...bo chce zaczac robic loki wałkami ale nie takie małe tylko takie loki , fale duze , nie wiem jak to nazwac , to duze wałki będą najodpowdniejsze?
Stary 2011-12-05, 13:11   #23
Jigoku
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez blondii_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny miałam taki sam problem!! rozjaśniałam włosy, codziennie prostowałam..i tak w kółko 3 lata aż jak to mówią obudziłam się z ręką w nocniku...cieńkie przerzedzone włosy które się łamały na każdym kroku ;/ odstawcie na pewien okres czasu farby do włosów, wszelkie prostownice czy lokówki!! te wszystkie odżywki maseczki przeciążają i natłuszczają niepotrzebnie włosy...dajcie im odżyć...myjcie ze dwa razy w tygodniu i przede wszystkim JEDWAB do włosów...cudo ja od pół roku odstawiłam wszystko do szuflady i moje włosy z powrotem mają coraz to lepszą kondycję
Jedwab to raczej zapychacz dla włosów, włosy na daną chwilę wyglądają dobrze, a po myciu są w tym samym stanie co były, przy tym dużo jedwabiów ma w składzie alkohol, który wysusza włosy Ja na końcówki nakładam olej, efekt taki sam, a przynajmniej włosy skorzystają
A co do mycia.. ono nie szkodzi włosom, jeśli ktoś potrzebuje myć codziennie to niech to robi, a nie dwa razy na tydzień
Co do odżywek i masek absolutnie się nie zgadzam, przecież one odżywiają włosy i nadają im zdrowy wygląd

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
książki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 17:40   #24
kwiatek8608
Przyczajenie

Dziewczyny oleje do włosów Amla, Vatika... jest pełno info na ten temat w necie. Miałam fatalne zawsze tłuste, oklapnięte, rzadkie włosy a przy tym problemy ze skórą głowy (a feeeeeee), włosy były matowe i podniszczone a teraz całkowita zmiana. Mam ich więcej są puszyste,błyszczące... moja mama i siostra (podobne problemy) również używają i sa zachwycone. Pierwsze efekty widać po 14 dniach. Polecam
kwiatek8608 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 21:01   #25
Madgalena65748
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kwiatek8608 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oleje do włosów Amla, Vatika... jest pełno info na ten temat w necie. Miałam fatalne zawsze tłuste, oklapnięte, rzadkie włosy a przy tym problemy ze skórą głowy (a feeeeeee), włosy były matowe i podniszczone a teraz całkowita zmiana. Mam ich więcej są puszyste,błyszczące... moja mama i siostra (podobne problemy) również używają i sa zachwycone. Pierwsze efekty widać po 14 dniach. Polecam
jak bede fundusze to moze wyproboje
Stary 2011-12-12, 10:28   #26
BeMyLilou
Przyczajenie

Nic prostszego! Taki problem nie jest nawet problemem.. Umyj całe włosy dobrą odżywką NATURALNĄ, czyli tzw. maseczką, której przepisów jest miliony w Internecie. Jak już wysuszysz, nałóż maseczkę kosmetyczną, najlepiej z dodatkiem aloesu, lub ogórka. Unieś włosy u nasady, z przodu i na noc z przodu zrób palemkę z włosów, takiego wysoko kucyczka. Rano będzie stało. A no i bierz może jakieś witaminy z pokrzywą na skórę i włosy, nie są drogie, a za to bardzo skuteczne, wiem co mówię, sama miałam taką udrękę z cienkimi włosami, a dzisiaj, po prostu rewelacja!

BOUNTY KOKOSOWE<3 i love this
BeMyLilou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:48   #27
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Ja mam z natury chyba mocne i gęste włosy,bo kiedyś,zanim zaczęłam rozjaśniać,miałam grube i dużo,ale kiedy rozjaśniłam całe,już nie wróciły do dawnej formy,mimo że potem zapuściłam włosy do naturalnego koloru.Rzęsy też miałam ok,a potem od stosowania tuszu i demakijażu wypadały,aż były bardzo rzadkie,ale od stosowania olejku rycynowego odrosły.Tak więc sobie myślę,że może ta sama metoda pomogłaby mi na włosy na głowie-może też by odrosły...Co o tym myślicie?
Stary 2011-12-18, 17:54   #28
Jigoku
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja mam z natury chyba mocne i gęste włosy,bo kiedyś,zanim zaczęłam rozjaśniać,miałam grube i dużo,ale kiedy rozjaśniłam całe,już nie wróciły do dawnej formy,mimo że potem zapuściłam włosy do naturalnego koloru.Rzęsy też miałam ok,a potem od stosowania tuszu i demakijażu wypadały,aż były bardzo rzadkie,ale od stosowania olejku rycynowego odrosły.Tak więc sobie myślę,że może ta sama metoda pomogłaby mi na włosy na głowie-może też by odrosły...Co o tym myślicie?
Dużo dziewczyn używa rycynę na włosy, więc wart się na własnej skórze przekonać

kosmetyki http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post66189271
książki
Jigoku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 17:18   #29
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Dużo dziewczyn używa rycynę na włosy, więc wart się na własnej skórze przekonać
Ale odrastają po tym komuś?
Stary 2011-12-19, 21:59   #30
nesaya5
Raczkowanie

może zagęścic włosy u fryzjera? trochę kosztowne ale efekt jest
nesaya5 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości