jak z ciemnego br您u do jasnego br您u - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-27, 01:30   #1
aaaaneczka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

jak z ciemnego br您u do jasnego br您u

Od d逝窺zego czasu przyciemniam w這sy. U篡wam farb dost瘼nych w sklepach - przez d逝窺zy czas loreal, ostatnio londa.
Chcia豉bym teraz nieco rozja郾i w這sy. Posiadam ciemny br您, a chcia豉bym mie o kilka ton闚 ja郾iejszy. Najbardziej podoba mi si kolor na pograniczu rudy/blond.
Czy je瞠li u篡j takiej farby uzyskam jakikolwiek efekt?

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg

W jaki spos鏏 mog uzyska rozja郾ienie w這s闚 ciemny blond w domu bez wizyty u fryzjera? Niestety nie mam teraz na to finans闚.
aaaaneczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-28, 15:31   #2
nataliii1425
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753
Dot.: jak z ciemnego br您u do jasnego br您u

na moje oko to ta farba moze dac TYLKO lekki polysk czerwonego. ja z ciemnego brazu do rudych jasnych przeszlam po ciezkich meczarniach, duzo rozjasniacza i dekoloryzator. ale nie polecam tego nikomu bo wlosy wygladaja jak sianko ;/
Stary 2011-11-28, 21:29   #3
dyciaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

Cytat:
Napisane przez aaaaneczka Poka wiadomo嗆
Od d逝窺zego czasu przyciemniam w這sy. U篡wam farb dost瘼nych w sklepach - przez d逝窺zy czas loreal, ostatnio londa.
Chcia豉bym teraz nieco rozja郾i w這sy. Posiadam ciemny br您, a chcia豉bym mie o kilka ton闚 ja郾iejszy. Najbardziej podoba mi si kolor na pograniczu rudy/blond.
Czy je瞠li u篡j takiej farby uzyskam jakikolwiek efekt?

http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg

W jaki spos鏏 mog uzyska rozja郾ienie w這s闚 ciemny blond w domu bez wizyty u fryzjera? Niestety nie mam teraz na to finans闚.
je郵i u篡wa豉 farb na 24 mycia to mo磧iwe 瞠 Ci si wyp逝cz ale z ciemnego br您u taki rudy jak na zdj璚iu uzyskasz tylko po dekoloryzacji albo rozja郾ianiu i tak jak wspomnia豉 kole瘸nka obok wi捫e si to z pewnymi... niedogodno軼iami
Stary 2011-12-02, 18:49   #4
senira666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 608

niestety to fakt. 瞠by z ciemnego blondu m鏂 zafarbowa na taki rudawy w這ski trzeba najpierw rozja郾i bo po dekoloryzacji nie b璠zie si trzyma farba. Ale w這sy b璠 po tym zniszczone i suche wi璚 nie wiem czy jest to warte zachodu.
Stary 2011-12-04, 17:03   #5
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

moja droga aaaaneczko, sama wiem po sobie, 瞠 zmiana koloru w這s闚 z ciemnego na jasny 陰czy si z ogromnym zniszczeniem w這s闚 i du篡m wydatkiem..

na uzyskanie 瘸danego przez Ciebie efektu znam kilka sposob闚:

jednym z nich, najcz瘰tszym i najszybszym jest zapieg rozja郾iania. je郵i chcesz zabieg ten wykona w domu, to musisz jednak wiedzie, 瞠 w這sy nie rozja郾iaj si na ca貫j d逝go軼i r闚no.. rozja郾ianie niszy i wysusza w這s, jednak wykonane prawid這wo, przez osob, kt鏎a si na tym zna, nie powinno stanowi problemu.

drugim sposobem jest k徙iel rozja郾iaj帷a stosowana na w這sach, w r闚nomiernym odst瘼ie czasu. k徙iel t wykonuje si w celu rozja郾ienie w這s闚 z mniejszymi skutkami. warto jednak pami皻a, 瞠 osi庵ni璚ie efektu wymaga czasu i du穎 cierpliwo軼i.

aby osi庵n望 upragniony kolor mo瞠sz przy ka盥ym farbowaniu u篡wa farby o ton ja郾iejszej. to chyba jeden z "najzdrowszych" sposob闚 przechodzenia z ciemnego br您u, do jasnego.

z ca貫go serduszka 篡cz Ci uzyskanie upragnionego koloru

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-05, 13:32   #6
alexandra84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 380

Ja rownie nie polecam takiej rewolucji. Nie zawsze kolor jest najwa積iejszy. Ja po rozja郾ieniu w這s闚 na rudo d逝go si m璚zy豉m potem, ka盥y fryzjer mi m闚i, 瞠 mam siano.... Nie豉dnie wygl康a造, niemi貫 w dotyku, gorzej si uk豉da造.... nie polecam, bo zniszczysz bardzo w這sy :/ I zabiegi regeneracyjne nic nie dadz, trzeba poczeka, a odrosn. Ko鎍闚ki nadal mam poorane

A czy kto wie jak nieinwazyjnie rozja郾i troszeczk w這sy? Nie chodzi mi o farby, mo瞠 jest jaki zabieg domowy... Ta k徙iel rozja郾iaj帷a, to co to jest? Po ostatniej wizycie u fryzjera (niby jasny br您, ale troch za ciemny) chcia豉bym je troszeczk rozja郾i (u fryzjera chcia豉m przyciemnie i uda這 si a za bardzo )
alexandra84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-05, 16:13   #7
vermicelli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

K徙iel rozja郾iaj帷a - stosuje si j przed farbowanie w這s闚 na kolor ja郾iejszy. Preparat wciera si we w這sy masuj 5-10 minut. Wygl康a to, jak mycie w這s闚 Sprawdzony sk豉d mieszanki do k徙ieli rozja郾iaj帷ej to:

30 ml proszu rozja郾iaj帷ego, 30 ml oxydantu 6 %, 30 ml wody, 15 ml szamponu, 15 ml od篡wki.

Po dzia豉niu zabiegu alkalicznego (k徙ieli rozja郾iaj帷ej) w這s musi by zakwaszony, np. kwa郾 od篡wk, przed po這瞠niem kolejnego produktu akalicznego - farby.

Mam nadziej, 瞠 wszystko jest oczywiste. W razie pyta, piszcie - z przyjemno軼i odpisz

.pomi璠zy "zostaj", a "nigdy wi璚ej" | <3

..and watchin you walk away..

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post41491354
vermicelli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.