naturalnie rude w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-06-29, 15:08   #1
ma kota
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

naturalnie rude w這sy

Na pocz徠ek chc si przywita, jestem tu pierwszy raz i ciesz si,瞠 trafi豉m na to forum a potrzebuj rady w kwestii koloru .

Mam w這sy rude. Od urodzenia, od zawsze, czasem bardzie z這ciste, czasem bardziej miedziane ale rude, zreszt typ urody r闚nie typowy dla tych瞠.

W這sy rude chyba tak jak 瘸dne inne maj 1000 odcieni i chyba nie ma dw鏂h takich samych. Je郵i chodzi o moje kiedy by造 bardziej zbli穎ne do s這mkowych dzi do miedzianych, nie wiem od czego to zale篡, niewa積e. Nie chcia豉bym zmienia ich koloru i robi sobie np kruczoczarnych ale chcia豚ym je przygasi, 瞠by by造 bardziej koniakowe, w odcieniu w這skiego orzecha. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚 i wola豉bym szampon od farby.

Moze kto mi doradzi albo ma podobny naturalny kolor i do鈍iadczenia w farbowaniu. Najbardziej obawiam si, 瞠 w efekcie mog mie np p這mienno rudy albo farbowany miedziany a tego nie chc.

Licz na wasz pomoc.
ma kota jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 15:14   #2
Przezlosliwa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 323
GG do Przezlosliwa
Dot.: naturalnie rude w這sy

Osobi軼ie odradzam szampon - mo瞠 kompletnie wyj嗆 inny kolor t璚zy no i mo瞠 si nie wyp逝ka. Co w這sy to efekt. Dlatego nawet, gdy kto poleci Ci farb, kt鏎a u niego zadzia豉豉 musisz liczy si z tym, 瞠 u Ciebie mo瞠 to by fatalny w skutkach b陰d.

Agencja Interaktywna Pozna

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, 瞠 osi庵ni璚ie go wymaga czasu. Czas i tak up造nie"

畝dne jedzenie nie jest a tak dobre, by by這 warte chocia瘺y kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 15:43   #3
anita_w
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 856
GG do anita_w

Witaj Ma_kota! Ja tak瞠 jestem naturalnym rudzielcem, teraz mam jasno miedziane w這sy (podobnie jak u Ciebie, kolor zmienia si z ka盥ym rokiem). Odradza豉bym Ci raczej mocne farby i szampony koloryzuj帷e. Polecam za to pianki koloryzuj帷e, kt鏎e zmywaj si po 10-15 myciach. Ja kiedy w豉郾ie takimi piankami pogl瑿ia豉m kolor w這s闚, zmywa造 si do嗆 szybko (ja myj w這sy codziennie), ale nie zniszczy造 w這s闚, wr璚z pozytywni na nie wp造n窸y. Nio i w razie gdyby kolor wyszed nie taki - nie trzeba si m璚zy z nimi miesi帷ami. A rude w這sy s najpi瘯niejsze na 鈍iecie i 瘸l chowa je pod jak捷 n璠zn farb Ca逝sy!
anita_w jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 15:56   #4
Madlaine
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 720

hej
ja naturlanie tez by豉m ruda no w豉snie by豉m, bo w liceum zacz窸am przygode z farbowaniem w這s闚 na wszytskie mozliwe kolory 陰cznie z czerni i rozja郾ianiem ich na blond - i teraz m鎩 naturlany kolor jest nijaki, 瞠 bez farby sie nie ob璠zie - kiedys fryzjer powiedzia mi, 瞠 na 瘸den inny kolor substancje chemiczne nie dzia豉ja tak, jak na naturlany rudy, wi璚 ODRADZAM CI FARBOWANIE, bo gdy teraz zateskni za rudym musze go sztucznie wyczarowac na swojej g這wie - natomiast chyba najlepszym i najrozs康niejszym wyj軼iem, b璠zie pog喚bianie ich naturalnego koloru delikatnymi p逝kankami - tak jak radzi豉 Anita

Ale mo瞠 gaga Ci co doradzi lepiej ni my, w ko鎍u to spec od w這s闚
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 18:37   #5
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

moim zdaniem, ni powinnas zmieniac koloru wlosow. Ewentualnie mozesz go tylko podkreslic, kolorem bardzo zblizonym do naturalnego. Tak zeby kolor by g喚bszy.

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 19:20   #6
kitka4
Przyczajenie

Talking Dot.: naturalnie rude w這sy

Widze ze masz taki sam kolor wlosow jak jaWiesz ja tez balam sie pofarbowac wlosy na inny kolor-farb!ale zaryzykowalam i wzielam kolor-Czerwona porzeczka(Joanna)Moje wlosy teraz sa naprawde super!ten kolor mi sie strasznie spodobal,jest troszeczke stonowany ale nie do przesady,nie jest to dokladnie taki kolor jaki byl na opakowaniu i bardzo sie z tego cieszewpada w rudy ale troszeczke ciemniejszy moze nie tyle co duzo ciemniejszy ale wyrazniejszyjest naprawde super,polecam!!Jezeli masz dlugie wlosy i w miare proste,tak jak ja,po umyciu np. wiczorem zaplec ok. 6 warkoczykow ze wszystkich wlosow i poprostu rano je zosplec ale nie rozczesuj ich!!efekt jest naprawde super!ten kolor pasuje do takich falijezeli masz dosyc jasna karnacje i piegi to jeszcze lepiej,to cale zestawienie jest niesamowite
kitka4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 19:43   #7
lalesia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 082
GG do lalesia

A moze sprobowalabys szamponu z henna, widzialam takie ostatnio w drogerii natura w malutkich buteleczkach. To na pewno troche przyciemniloby Twoje wlosy, moze nawet jakis brazik bys osiagnela?! A jak z oprawa oczu, tez jasna, znaczy rzesy, brwi? Bo jak tak to chyba zaden ciemniejszy kolorek nie bedzie za dobrze pasowal
lalesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-06-29, 21:13   #8
ma kota
Przyczajenie

Lalesia - "A moze sprobowalabys szamponu z henna", - pr鏏owa豉m, efekt zerowy, szczerze m闚i帷 nie wierz w te szampony z henn, by mo瞠 profesjonalne kosmetyki do w這s闚 - owszem ale te og鏊nie dost瘼ne nie daj efektu.

Aniffka : "Polecam za to pianki koloryzuj帷e, kt鏎e zmywaj si po 10-15 myciach. Ja kiedy w豉郾ie takimi piankami pogl瑿ia豉m kolor w這s闚, zmywa造 si do嗆 szybko (ja myj w這sy codziennie), ale nie zniszczy造 w這s闚, wr璚z pozytywni na nie wp造n窸y."
Czy mog豉by zaproponowa konkretn firm ? I tak jak pisa豉m - nie chc zmienia koloru w這s闚 - lubi je chc zmienic odcie.

Mo瞠 faktycznie Gaga mog豉by pom鏂, czy moge liczy 瞠 zajrzy do tego w徠ku czy powinnam ja o to zapyta w inny spo鏀b? pozdrawiam
ma kota jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-21, 17:29   #9
Haku
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

te mam rude w這sy.. do tego niebieskie oczy i jasna cera. Same recesywne cechy, je瞠li wiecie o co chodzi..

kto powiedzia:
"kiedys fryzjer powiedzia mi, 瞠 na 瘸den inny kolor substancje chemiczne nie dzia豉ja tak, jak na naturlany rudy"

hah... moje w這sy chyba si upar造 przeciw farbowaniu.. Dwa razy farbowa豉m u fryzjera (za ka盥ym razem u innego) na braz jaki takie nawet jasniejszy ale br您! Za pierwszym razem nawet si nie przyj窸o,po drugim myciu ju koloru nie by這.I nie mam poj璚ia dlaczego...;/ Jestem taka z豉 瞠 nie macie poj璚ia..
Haku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-21, 12:23   #10
201701261449
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 407
Wpisy w blogu: 2

Dwa miesi帷e min窸y, ale mo瞠 jeszcze odpowiem : haku - moje w這sy te takie s, cokolwiek nie na這輳 na nie , czy to kolor z szamponetki, czy to farba sta豉 - po kilku myciach koloru nie ma, znika i ju. Pr鏏owa豉m kiedy p逝ka je wywarem z kory d瑿u, 軼iemnia造 nieco. P騧niej chcia豉m je nieco rozja郾i, wyczyta豉m gdzie, 瞠 stanie si tak po p逝kankach z piwa. I tak te przez jaki czas robi豉m, sp璠za豉m te mn鏀two czasu na s這鎍u i prosz - teraz mam w這sy w kilku przechodz帷ych przez siebie odcieniach. Niby 豉dnie, ale taki blond mi si ju znudzi, i chc zn闚 mie rudawe w這sy Ale jakby co, to do zmiany odcienia polecam kor i piwo, u mnie pomog這, ale wiadomo - u ka盥ego mo瞠 zadzia豉 inaczej.
201701261449 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.