Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 25 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-11, 07:18   #721
snowqueen
Zakorzenienie

Dot.: Korektor Pod oczka O_o :)

MagJa, jak tylko będą mieli testery, tzn. że mają jak Ci zrobić próbkę. Idź z własnym pojemniczkiem, jakby Ci mieli wmawiać, że ich też nie mają
We Wrocławiu resztki HR zostały chyba w jednej Sephorze, z innych już wycofali, ale w Douglasach wszystkich jest bez zmian (tam kupiłam swój).
snowqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:47   #722
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pewnie, że lepiej wypróbować, ale chyba jestem mało przekonywująca, bo zwykle słyszę odpowiedź, że nie ma tego, o co proszę
Ale w najbliższych dniach będę mieć lepszą okazję ku temu pracując jako hostessa Bourjois, to może jakąś miłą Panią uproszę Tylko jeszcze nie wiem, gdzie w Krakowie HR jest. Była na Floriańskiej w Sephorze, ale stamtąd ją wycofują albo już wycofali.
w Poznaniu też wycofali kolorókę HR z Sephory, teraz jest tylko w Douglasie
najlepiej wejdź do perfumerii, podejdź do stoiska HR i poproś jakąś Panią- jak będzie przy Tobie daj jej ten korektor i powiedz, że prosisz o próbkę i tyle....

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
MagJa, jak tylko będą mieli testery, tzn. że mają jak Ci zrobić próbkę. Idź z własnym pojemniczkiem, jakby Ci mieli wmawiać, że ich też nie mają
Dokładnie!
Stary 2007-09-11, 22:20   #723
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
We Wrocławiu resztki HR zostały chyba w jednej Sephorze, z innych już wycofali, ale w Douglasach wszystkich jest bez zmian (tam kupiłam swój).
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
w Poznaniu też wycofali kolorókę HR z Sephory, teraz jest tylko w Douglasie
najlepiej wejdź do perfumerii, podejdź do stoiska HR i poproś jakąś Panią- jak będzie przy Tobie daj jej ten korektor i powiedz, że prosisz o próbkę i tyle....

Dokładnie!
Dzięki dziewczyny Tak zrobię
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 23:20   #724
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki dziewczyny Tak zrobię
i nie martw się jak jakoś dziwnie na Ciebie popatrzy czy zrobi krzywą minę- ja kiedyś badzo się tym przejmowałam i każde pójście do perfumerii było dla mnie dużym stresem (śledzenie przez ochronę, panie kespedientki patrzące z wyższością... itp.)- teraz mam to w nosie i się nie przejmuję, uśmiecham się do nich miło i prawie zawsze to działa
Stary 2007-09-11, 23:31   #725
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
i nie martw się jak jakoś dziwnie na Ciebie popatrzy czy zrobi krzywą minę- ja kiedyś badzo się tym przejmowałam i każde pójście do perfumerii było dla mnie dużym stresem (śledzenie przez ochronę, panie kespedientki patrzące z wyższością... itp.)- teraz mam to w nosie i się nie przejmuję, uśmiecham się do nich miło i prawie zawsze to działa
Martwić to się tym nie martwie, od dawna olewam takie ich zachowania. Co najwyżej się wkurzam, że trzeba nie-wiem-jak wyglądać, żeby nie robiły łaski, że Cię obsługują, a już nie mówiąc o dawaniu próbek.
Stary 2007-09-12, 09:18   #726
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Martwić to się tym nie martwie, od dawna olewam takie ich zachowania. Co najwyżej się wkurzam, że trzeba nie-wiem-jak wyglądać, żeby nie robiły łaski, że Cię obsługują, a już nie mówiąc o dawaniu próbek.
Muszę to napisać, muszę - to malutki offtop, ale nieco połączony z korektorem

Jak kupowałam mojego Magic Concealer, dostałam jedną próbkę zapachu Bossa i to wszystko
Prawie dostałam ataku śmiechu przy kasie - porównując do ostatnich zakupów w Sephorze (zazwyczaj kupuję w jednej, od paru lat, chyba, że akurat nie ma interesującego mnie kosmetyku - tak było niestety z HR), kiedy nabyłam cień do powiek i eyeliner - oba z linii Sephorowskiej, a dostałam 5 próbek Sisleya i na moją prośbę o próbkę kremu Diora pod oczy, Pani nie tylko ją zrobiła, ale w dodatku wypełniła cały pojemniczek

A co do wyglądania... Akurat czasami zdarza mi się zajść po pracy do jednego z wrocławskich pasaży handlowych, tam akurat jest tylko Douglas, wtedy zazwyczaj wyglądam elegancko i poważnie, bo tak muszę być ubrana w pracy. Obsługa nie jest wiele lepsza, niż jak idę w dżinsach i sportowych butach

Także MagJa, nie ma się co wkurzać, poproś o próbkę i tyle... Ja bez próbek już nic nie kupuję, a już na pewno nie jeśli coś jest drogie. Wydaje mi się to zrozumiałe. A jak te Panie tego nie rozumieją, to trzeba im uświadomić Ja przed zakupem HR wypróbowałam kilka korektorów z górnej półki - zawsze prosiłam o próbkę.
Stary 2007-09-12, 10:28   #727
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę to napisać, muszę - to malutki offtop, ale nieco połączony z korektorem

Jak kupowałam mojego Magic Concealer, dostałam jedną próbkę zapachu Bossa i to wszystko
Prawie dostałam ataku śmiechu przy kasie - porównując do ostatnich zakupów w Sephorze (zazwyczaj kupuję w jednej, od paru lat, chyba, że akurat nie ma interesującego mnie kosmetyku - tak było niestety z HR), kiedy nabyłam cień do powiek i eyeliner - oba z linii Sephorowskiej, a dostałam 5 próbek Sisleya i na moją prośbę o próbkę kremu Diora pod oczy, Pani nie tylko ją zrobiła, ale w dodatku wypełniła cały pojemniczek

A co do wyglądania... Akurat czasami zdarza mi się zajść po pracy do jednego z wrocławskich pasaży handlowych, tam akurat jest tylko Douglas, wtedy zazwyczaj wyglądam elegancko i poważnie, bo tak muszę być ubrana w pracy. Obsługa nie jest wiele lepsza, niż jak idę w dżinsach i sportowych butach

Także MagJa, nie ma się co wkurzać, poproś o próbkę i tyle... Ja bez próbek już nic nie kupuję, a już na pewno nie jeśli coś jest drogie. Wydaje mi się to zrozumiałe. A jak te Panie tego nie rozumieją, to trzeba im uświadomić Ja przed zakupem HR wypróbowałam kilka korektorów z górnej półki - zawsze prosiłam o próbkę.
Ja to się powoli zastanawiam czy może oni przypadkiem w zasadach pracy nie mają punktu, o byciu niemiłym, wyniosłym, traktowaniu klienta z góry i broń Boże - nie rozdawaniu zbyt wielu próbek (najlepiej wcale)... No bo gdzie by nie wejść czy do Douglasa czy do Sephory sytuacja wygląda podobnie
Stary 2007-09-12, 10:40   #728
snowqueen
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to się powoli zastanawiam czy może oni przypadkiem w zasadach pracy nie mają punktu, o byciu niemiłym, wyniosłym, traktowaniu klienta z góry i broń Boże - nie rozdawaniu zbyt wielu próbek (najlepiej wcale)... No bo gdzie by nie wejść czy do Douglasa czy do Sephory sytuacja wygląda podobnie
Byłam świadkiem, jak w Sephorze jedna ze sprzedawczyń z rozkosznym uśmiechem powitała swojego kolegę, po czym garściami wrzucała mu próbki z szuflad do plecaka Oczywiście nic nie kupił
A potem tyyyyle próbek można na Allegro kupić...
Stary 2007-09-12, 11:06   #729
*majka*
Zakorzenienie

Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Dziewczyny,dolaczam sie do zachwytow nad Magic Concealer od HR
Jest swietny Nie wysusza skory,nie zbiera sie w zalamaniach itd...
ktos tu wspomnial o probce wielkosci 3ml.Ja uzywam codziennie tej probki juz od ponad miesiaca i ciagle cos tam jest,a dodam,ze nie dozuje jakos oszczednie...
Jesli macie znajomych w Niemczech,to poproscie o zakup,tutaj ten korektor kosztuje 25 Euro czyli ok 100zl Zawsze to pewniej niz na allegro.
Ciekawa jestem na ile starczy mi pelnowymiarowa pojemnosc,ktora juz lezy w szafce...
Stary 2007-09-12, 11:16   #730
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dolaczam sie do zachwytow nad Magic Concealer od HR
Jest swietny Nie wysusza skory,nie zbiera sie w zalamaniach itd...
ktos tu wspomnial o probce wielkosci 3ml.Ja uzywam codziennie tej probki juz od ponad miesiaca i ciagle cos tam jest,a dodam,ze nie dozuje jakos oszczednie...
Jesli macie znajomych w Niemczech,to poproscie o zakup,tutaj ten korektor kosztuje 25 Euro czyli ok 100zl Zawsze to pewniej niz na allegro.
Ciekawa jestem na ile starczy mi pelnowymiarowa pojemnosc,ktora juz lezy w szafce...

Jaki masz kolor?
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:19   #731
*majka*
Zakorzenienie

nr 02
Stary 2007-09-13, 14:04   #732
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Dziekuję

Właśnie dzisiaj udało mi się dorwać próbkę HR 02. Babka nalała mi tak dużo, że o ile mi nie zaschnie, to nie muszę kupować 02 przez jakiś czas
margaretka02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:55   #733
Miramej
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziekuję

Właśnie dzisiaj udało mi się dorwać próbkę HR 02. Babka nalała mi tak dużo, że o ile mi nie zaschnie, to nie muszę kupować 02 przez jakiś czas
Mnie niestety tak się stało Miałam w plastikowym pojemniczku z Sephory albo Douglasa, już nie pamiętam. A dokładnie zamykałam po każdym użyciu.
Miramej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:07   #734
sec_esja
Przyczajenie

jaki korektor wybrac?

czy ktoras z dziewczyn moze mi poradzic ktory korektor do rozjasniania cieni
pod oczami bedzie lepszy? mam na uwadze maybelline pure matt i inglot (kolor
zolty) dodam, ze mam cienka skore pod oczami i raczej wrazliwa. nie chcialabym
aby zbieral sie w bruzdkach no, a cienie sa raczej widoczne. nie pomaga
jasniejszy podklad...a moze jakis inny korektor w podobnej cenie? dzieki z gory
sec_esja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:44   #735
martiniątko
Zadomowienie

Dot.: jaki korektor wybrac?

Maybelline Pure Mat to chyba bardziej punktowy na pryszcze? Mam ten Inglota w tubce (tylko normalny kolor, nie żółty) i według mnie nie wygląda dobrze pod oczami bo jest taki jakby pudrowy, suchy i nie wtapia sie dobrze w cere. Ja bym Ci poleciła Maybelline Ever Fresh - mój absolutny faworyt od paru lat Kryje całkiem dobrze (nie w 100% ale lepiej niż większość korektorów) i przede wszystkim w ogole go nie widać, swietnie sie wtapia w cere. Mi sie on nie zbiera w zmarszczkach i w ogóle uważam że jest niezły pod względem trwałości. Całkiem ok jest też Rimmel Recover - kupiłam go w tej promocji która jest teraz, z podkładem za 27zł Też całkiem dobrze wygląda, ale słabiej kryje i jest trochę widoczny - mimo wszystko lepszy jest Maybelline.
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 14:58   #736
Mariola13
Zakorzenienie

Własnie miałąm Ci polecić korektor Maybelline Ever Fresh, ale widzę, że już poprzedniczka to zrobiła Zatem potwierdzam, że jest to bardzo dobry korektor. mam też Paula Sagane - biały i też nie jest zły. Miała też Vipery w sztyfcie i raczej kiepsko. Żadnych korektorów w sztyfcie. Włażą we wszystkie zakamarki. Najlepszy i za przystępną cenę jest włąśnie wyżej wspomniany Maybelline Ever Fresh Ja też go stoduję, żeby zakryć cienie pod oczami i stosuję go również na czoło, koło noska i brodzie - żeby rozświetlić buzię

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

FURLA - METROPOLIS - kolor daino

MICHAEL KORS - Jet Set Travel - czarny portfel saffiano

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 15:48   #737
wiki250
Raczkowanie

ja też mam maybelline ever fresh i jestem z niego zadowolona, mam już któreś opakowanie,chyba trzecie, w każdym razie mi on odpowiada przede wszystkim pod względem koloru,mam bladą cerę o żółtawym odcieniu i ten jaśniejszy odcień jest dla mnie idealny, stapia się z resztą twarzy i jest przez to praktycznie niewidzialny,krycie jest ok jak dla mnie.
wiki250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 16:10   #738
maja55
Zakorzenienie

Sama nie mam żadnego korektora(wstyd), ale narzeczona mojego brata ma problem z cieniami pod oczami i używa Touch Magique L'Oreala. To taki typowo podoczny korektor, oprócz tego, że lekko kryje, to odbija światło dzięki czemu cienie nie są tak widoczne.
Poza tym ma fajny pędzelek, którym dobrze aplikuje się korektor na wrażliwe okolice oczu.
Stary 2007-09-16, 17:34   #739
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
mam też Paula Sagane - biały i też nie jest zły.
To nie jest korektor tylko rozświetlacz, osoby z większymi cieniami nie będą z niego zadowolone.

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 20:42   #740
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

dziewczyny nie bijcie czasem bo nieprzeczytalam wszystkich wypowiedzi bo padam na twarz ale mam pytanie
co pod oczy jaka baza korektos czy cuś by nadac blasku jakiegos ożywienia a ja jak naloze podkład to jakos tak wygladam bez wyrazu jednolita....
Stary 2007-10-14, 20:56   #741
truskawka1
Przyczajenie

Ja się też podpisuję pod tym pytaniem. Już zgłupiałam, tym bardziej, że mam złe doświadczenia z maybeline... Już nie mam siły nic próbować.
truskawka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 21:39   #742
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Pokaż wiadomość
dziewczyny nie bijcie czasem bo nieprzeczytalam wszystkich wypowiedzi bo padam na twarz ale mam pytanie
co pod oczy jaka baza korektos czy cuś by nadac blasku jakiegos ożywienia a ja jak naloze podkład to jakos tak wygladam bez wyrazu jednolita....
Roświetlacz w pędzelku- np. Dior Skinflash (super) albo Artdeco (mnie ten drugi nie odpowiadał ale ma dość dobre opinie).
Oba nie kryją mocno ale za to nadają spojrzeniu świeżość. Jeżeli masz cienie to powinno być coś badziej kryjącego. Poszukaj w KWC w tych korektorach które są w pędzelku

Dziewczyny ja dostałam też próbkę korektora HR i używam jej już miesiąc- jak się skończy to zaraz kupię pełnowymiarowy produkt. Rzecyzwiście dość mocno kryje ale jak nakładam go ociupińkę to efekt jest taki jaki chce- naturalny No i do tego nie wysusza tak mocno jak inne.
Stary 2007-10-15, 15:28   #743
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

[quote=SiSleyS;5527682]Roświetlacz w pędzelku- np. Dior Skinflash (super) albo Artdeco (mnie ten drugi nie odpowiadał ale ma dość dobre opinie).
Oba nie kryją mocno ale za to nadają spojrzeniu świeżość. Jeżeli masz cienie to powinno być coś badziej kryjącego. Poszukaj w KWC w tych korektorach które są w pędzelku

dziekuje Ci za odp. niemam cieni pod oczami ale chcialam nadac im wlasnie tej świezosci zara zabieram sie za szukanie dzieki wielkie
Stary 2007-10-15, 21:44   #744
SiSleyS
Zakorzenienie

Jessiczka jeżeli nie masz cieni to wybieraj te korektory w pędzelku, są lekkie i szybkie w nakładaniu
Ja ze swojej strony polecam Diora
Stary 2007-10-16, 13:51   #745
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Sami dają pojemniczki do których to nalewają?

Jeszcze do niedawna chyba bym sie wstydziła zapytać o taka próbkę, ale czytając wasz posty postanowiłam, że jak tylko będę w większym mieście to się udam po nią do drogerii i nikt mi nie podskoczy
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:46   #746
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Sami dają pojemniczki do których to nalewają?

Jeszcze do niedawna chyba bym sie wstydziła zapytać o taka próbkę, ale czytając wasz posty postanowiłam, że jak tylko będę w większym mieście to się udam po nią do drogerii i nikt mi nie podskoczy
w Douglasie i w Sephorze mają pojemniczki
Stary 2007-10-26, 21:19   #747
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Dziewczyny prosze o liste korektorow - rozswietlaczy. Zanim pojde do Douglasa chcialabym wiedziec o co mam prosic.
Oczekuje rozswietlenia, swiezosci spojrzenia, ukrycia workow i opuchlizny ( jesli jest to w ogole mozliwe ), sredniego krycia - cieni pod oczami nie mam, tylko lekkie przebarwienia i zmarchy. YSL, Clinique, HR czy Dior?
Napalilam sie na produkt wysokopolkowy, ale nie chce niepotrzebnie wyrzucac kasy.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 01:36   #748
SiSleyS
Zakorzenienie

Dior Skinflash jednak nie polecam- niewydajny i niestety bardzo wysusza.... Efekt ładny ale szkoda skóry pod oczami.

EDIT:
Evamoni napisała do mnie PW z prośbą o pomoc w doborze korektora. Pomyślałam, że zamieszczę w wątku moją wypowiedź bo sądzę, że wiele z Was szuka dla siebie idealnego kosmetyku pod oczy

Helena Rubinstein- Magic Concealer:
Najmocniej kryjący z testowanych dotąd przeze mnie korektorów. Jak na takie krycie nie zbiera się zbyt mocno, tylko troszkę. Bardzo ładnie odświeża spojrzenie, gdy się nie wysypiam on mnie właśnie ratuje- mam wtedy zaczerwienione oczy i muszę to jakoś zakryć. Trwały, baaaardzo wydajny.

Christian Dior Diorskin Sculpt (Skinflasha nie polecam- strasznie wysusza):
Bardzo lekki, lżejszy od H.Rubinstein, delikatnie kryje- ale dając więcej warstw można co nieco zakryć, prawie w ogóle się nie zbiera. Właśnie chcę go używać na zmianę z H.R. Linia 'Sculpt' z Diora jest właśnie linią przeciwzmarszczkową, nawilżającą- myślę, że odpowiednią dla Ciebie.

Kanebo Concealer:
Bardzo ładnie rozświetla. Niestety zbiera się w załamaniach. Kryje delikatnie, nie wysusza. Po całym dniu wygląda mniej ładnie, nie jest aż tak trwały ale jednak coś w sobie ma- to rozświetlenie.

Innych nie polecam. A teraz taka mała uwaga- jeżeli masz możliwość to MUSISZ przetestować chociaż te trzy które tu opisałam. Każdy oczekuje od korektora czego innego. Osobiście polecam albo pierwszy (nakładany cieniutką warstwą) albo drugi- trudno mi stwierdzić który lepiej spisze się na worki pod oczami bo ja praktycznie nie mam żadnego problemu- jedyny to taki, że chodzę zbyt późno spać- tylko jak się nie wyśpię to właśnie wtedy oczy mam bardzo zmęczone i muszę kombinować by było to niewidoczne...

Oprócz tych wymienionych jeszcze używałam (ale nie polecam): Clinique Airbrush Concealer, Artdeco Perfect Teint Concealer, Ch.Dior Skinflash.
Ale ale! Mam zamiar zacząć wcześniej chodzić spać (tak jak widać po godzinie postu ) i wtedy korektor nie będzie mi potrzebny

Ale to może po nowym roku.......
Stary 2007-10-28, 21:20   #749
jazmine
Zadomowienie

Mam HR i nie zamienię go na nic innego na razie, bo swietnie sie spisuje a cienie przy małym dziecku, studiowaniu i pracy uwierzcie, że sa konkretne:P. Korektor jest bardzo wydajny !!! Mam odcien 02 i jestem bardzo zadowolona , spełnia się rowniez w maskowaniu inych niedoskonałosci...Kilka tygodni temu polecała go w swoim programie Anna Orłowska mówiąc, ze uzywała go przez całe lato do makijazy slubnych i naprawde radził sobie ze wszystkimi typami sińców. Myslę ze ta rekomendacja jest wystarczająca. U mnie w perfumerii kosztuje on 140 PLN- dla porównania YSL tylko kilka złotych mniej...Wydaje mi się że naprawdę warto zainwestować.

jazmine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 21:01   #750
evamoni
Raczkowanie

GG do evamoni

Dzisiaj bylam w perfumerii i trafilo na pierwszy stojak. Wzrok moj i tak juz rozbiegany natrafil po kilku minutach na korektor YSL, zlapalam go szybko i nie mogac sie powstrzymac pomalowalam pod okiem. Jak durna , na calodzienny makijaz. Efektu oczywiscie nie widac. Wiecej czasu nie mialam, gdyz sklep zamykano o 19. ( ale w ciagu tych kilkunastu minut zdazylam wyprobowac 2 szminki, kredke do brwi, Manie Armaniego i Gucci by Gucci ). Chyba musze chodzic do perfumerii z lista jak do spozywczego, bo inaczej glupieje.
evamoni jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienie pod oczami, fioletowe pod oczami, korektor, korektor pod oczy, kosmetyki, pod oczy, podkład korektor

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości