retinoidy miejscowe - pielegnacja zimą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-30, 01:30   #1
knopers1992
Przyczajenie

retinoidy miejscowe - pielegnacja zimą

Witam , od pół roku walczę z trądzikiem , dermatolog przepisuje mi ciągle isotrex albo isotrexin , czyli retinoid miejscowy , bardzo dobrze się spisuje , naprawdę ograniczył w dużym stopniu mój trądzik , bardzo dobra maśc ale tylko wtedy spełnia swoje zadanie gdy jest rozważnie stosowana równoczenie przy filtrach przecirexwsłonecznych , ale mam teraz pewien problem bo w okresie gdy było ciepło oprócz isotrexu na dzień stosowałem iwostin solecrin acne spf 25 i było wszystko ok , ale teraz gdy jest zimno i smaruje sie tym kremem twarz reaguje mocnym zaczerwieniem na chłód i wgl jest podrażniona bardziej niż wcześniej , proszę o polecenie jakiegoś kremu na okres pózno jesienny i zimowy przy rówoczesnym stosowaniu masci isotrex , który chroni przed sloncem i chlodem i nie zapycha , prosze bardzo o pomoc. wydaje mi sie ze nie musi posiadac dzialania matujacego bo skora i tak jest wysuszona od masci .
knopers1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości