Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > S逝瘺y mundurowe

Notka

S逝瘺y mundurowe Dyskusje i wymiana informacji o pracy, szko豉ch i mo磧iwo軼i zatrudnienia w policji, stra篡 granicznej, wojsku...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-11-30, 19:49   #1
Nikesta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143
Jaki wp造w na cz這wieka ma szk馧ka policyjna?

Witam
M鎩 ch這pak zastanawia si nad podj璚iem pracy w policji. A konkretnie z這篡 papiery na tzw. dob鏎 o ile dobrze to nazywam. Je郵i zda testy to dostanie si do szk馧ki policyjnej na bodaj瞠 p馧 roku. Szczerze to mam mieszane uczucia zwi您ane z jego wyborem. Oczywi軼ie do samego zawodu jak i ludzi go wykonuj帷ych nic nie mam, cho wp造w na moje nastawienie ma kilka przykrych sytuacji zwi您anych z policj, ryzyko zwi您ane z wykonywaniem tej pracy oraz w豉郾ie opinie zas造szane na temat samej szk馧ki policyjnej - w skr鏂ie: facet po szk馧ce zmienia si o 180 stopni. Zapewne nie tyczy si to wszystkich i prosz o nie linczowanie mnie za szerzenie stereotyp闚.
Chcia豉bym spyta o opini przede wszystkim dziewczyny/kobiety kt鏎e by造 z facetami zanim poszli do szk馧ki no i jak zwi您ek by kontynuowany. Czy jest w tym ziarnko prawdy?
I jak wygl康a prawdziwe codzienne 篡cie u boku policjanta? Mam na my郵i charakter takiej osoby czy praca ma wielki wp造w?

Pozdrawiam

Edytowane przez Nikesta
Czas edycji: 2011-11-30 o 20:21
Nikesta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:21   #2
Jula
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 668
Dot.: Jaki wp造w na cz這wieka ma szk馧ka policyjna?

A ja si pod陰cz [wybacz] i zapytam, jak to dzia豉 na kobiety - przysz貫 policjantki? ja mam policjanta w rodzinie i od zawsze by豉m namawiana, 瞠by pod捫y t 軼ie磬...

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/

Jula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:25   #3
krolewnanacynamonie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
Wpisy w blogu: 1
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie

podczepiam si. Chc i嗆 do szko造 policyjnej .
Jednak kazdy mi m闚i ze zdziczeje Podobno ludzie po szkole policyjnej s niezno郾i. Wszystkiego si czepiaj, robi si niemili, s康z 瞠 s najlepsi.

22 marzec 2009 pocz徠ek mi這軼i
11 sierpie 2013 o r瘯

9 sierpie 2014 郵ub
krolewnanacynamonie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:29   #4
stokrotka1404
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 115

no ciekawe jak to z ch這pami jest
moj by造 Dawid jest po szko販ee he he he he
stokrotka1404 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:30   #5
Nikesta
Raczkowanie

No w豉郾ie te co takiego s造sza豉m... 疾 nawet np. kto by wra磧iwy, a po szk馧ce zmieni si. 疾 odbija mu palma je郵i chodzi o w豉dz, czuje si bezkarny (no tzw. pener) i zmienia si spos鏏 my郵enia takich os鏏. Mniej wi璚ej takie opinie s造sza豉m.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Poka wiadomo嗆
no ciekawe jak to z ch這pami jest
moj by造 Dawid jest po szko販ee he he he he
Stokrotka mo瞠 napisz co wi璚ej? Jakie spostrze瞠nia?
Stary 2011-11-30, 20:32   #6
krolewnanacynamonie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 284
Wpisy w blogu: 1
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie

Ja s造sza豉m w豉郾ie co takiego. To straszne. Szczerze powiedziawszy troch mnie to zniech璚a do p鎩軼ia do tej szko造. Boje si 瞠 potem rzeczywi軼ie ludzie b璠 mnie unika. Martwi si tym 瞠 stan si " baboch這pem-co to nie ja"

22 marzec 2009 pocz徠ek mi這軼i
11 sierpie 2013 o r瘯

9 sierpie 2014 郵ub
krolewnanacynamonie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:38   #7
huginn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Szczerze m闚i帷 w徠pi w jakie szczeg鏊ne zmiany charakteru, zw豉szcza na gorsze. M鎩 tata by policjantem i by super cz這wiekiem - odpowiedzialnym, inteligentnym, a to tego skromnym i absolutnie nie mia 瘸dnych ci庵ot do w豉dzy! Z tym, 瞠 m鎩 ojciec by in篡nierem z wykszta販enia i z tego co kojarz, nie robi szk馧ki policyjnej a szko喚 oficersk.
huginn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-30, 20:49   #8
stokrotka1404
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nikesta Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie te co takiego s造sza豉m... 疾 nawet np. kto by wra磧iwy, a po szk馧ce zmieni si. 疾 odbija mu palma je郵i chodzi o w豉dz, czuje si bezkarny (no tzw. pener) i zmienia si spos鏏 my郵enia takich os鏏. Mniej wi璚ej takie opinie s造sza豉m.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Stokrotka mo瞠 napisz co wi璚ej? Jakie spostrze瞠nia?
Tzn.jak ja z nim sie spotyka豉m, to mial w planach dopiero zostac wojskowym...
Jego tata glina
i tak by wychowywany w豉snie surowo, ostroooo
Rozstalismy si bo w豉snie mia juz w sobie te cechy.Ma by tak jak ON CHCE, nie lubia jak mu si sprzeciwia豉m,mia豉m w豉sne zdanie...
Robi z byle powodu awantury, opowiada,ze tata kilka razy go waln掖....
W koncu GLINA.

Rozstali鄉y sie i co teraz nie dawno skonczy szk馧ke,ma kobite ale po mnie mia dwie kobiety,wiec poprzednia jakosc tez nie wytrzymywa豉 he he
Obecnie jestem z kims i nie jest ani glin ani wojskowym
Jest co w tym ze ci mundurowi s po pewnym czasie bardziej surowi,ostrzy,wymagaj帷y jednym s這wem- gestpowcy,takie moje zdanie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

i jeszcze to jak wejde na np.faceboka te jego zdjecia,takie aroganckie,dumny jak nie wiem co,ze studia,ze glina,widac pycha juz na samych zdjeciach...
eh jako bycie z mundurowym mnie nie przekonuje
Stary 2011-11-30, 20:53   #9
Nikesta
Raczkowanie

Cytat:
Jego tata glina
Rozstalismy si bo w豉snie mia juz w sobie te cechy.Ma by tak jak ON CHCE, nie lubia jak mu si sprzeciwia豉m,mia豉m w豉sne zdanie...
W koncu GLINA.

Rozstali鄉y sie i co teraz nie dawno skonczy szk馧ke,ma kobite ale po mnie mia dwie kobiety,wiec poprzednia jakosc tez nie wytrzymywa豉 he he
Jest co w tym ze ci mundurowi s po pewnym czasie bardziej surowi,ostrzy,wymagaj帷y jednym s這wem- gestpowcy,takie moje zdanie...

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

i jeszcze to jak wejde na np.faceboka te jego zdjecia,takie aroganckie,dumny jak nie wiem co,ze studia,ze glina,widac pycha juz na samych zdjeciach...
W豉郾ie tego si obawiam... M鎩 T na chwil obecn jest kochaj帷ym, rodzinnym facetem. Rodzina na pierwszym miejscu. Imprezki schodz na dalszy plan, uwa瘸, 瞠 ukochana osoba jest najwa積iejsza itd. Z drugiej za strony jest niezale積y, ma swoje zdanie, kt鏎ego potrafi uparcie broni i nie odpu軼i. Boj si, 瞠 p騧niejsze ma鹵e雟two z policjantem mo瞠 si okaza m璚zarni. 疾 potem ja b璠 pod jego dyktando i moje zdanie b璠zie mia這 znaczenie drugorz璠ne... Og鏊nie mam sporo w徠pliwo軼i co do tej 軼ie磬i kariery...
Stary 2011-11-30, 20:55   #10
stokrotka1404
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nikesta Poka wiadomo嗆
W豉郾ie tego si obawiam... M鎩 T na chwil obecn jest kochaj帷ym, rodzinnym facetem. Rodzina na pierwszym miejscu. Imprezki schodz na dalszy plan, uwa瘸, 瞠 ukochana osoba jest najwa積iejsza itd. Z drugiej za strony jest niezale積y, ma swoje zdanie, kt鏎ego potrafi uparcie broni i nie odpu軼i. Boj si, 瞠 p騧niejsze ma鹵e雟two z policjantem mo瞠 si okaza m璚zarni. 疾 potem ja b璠 pod jego dyktando i moje zdanie b璠zie mia這 znaczenie drugorz璠ne... Og鏊nie mam sporo w徠pliwo軼i co do tej 軼ie磬i kariery...
hmmmmm a Ty kim jestes z zawodu jesli mo積a wiedziec?
Stary 2011-11-30, 20:58   #11
Nikesta
Raczkowanie

Cytat:
hmmmmm a Ty kim jestes z zawodu jesli mo積a wiedziec?
Na chwil obecn ko鎍z studia na kierunku 軼is造m.
Stary 2011-12-01, 12:25   #12
kasiuletka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

Autorko d逝ga droga jest do szk馧ki. S康z, 瞠 testy sprawno軼iowe przejdzie, ale na psychologicznych odpada ok. 85% kandydat闚, p騧niej wywiad zorganizowany, badania, poradnia zdrowia psychicznego( dodatkowe testy u psychiatry), opinia dzielnicowego i na samym ko鎍u szk馧ka. Ma這 kto ze sk豉daj帷ych dokumenty widzi j na tym etapie. Szk馧ka jak szk馧ka. Je郵i Ci kocha to ok, ale du穎 zwi您k闚 si rozpada na tym etapie.
kasiuletka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-01, 17:11   #13
Nikesta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Poka wiadomo嗆
Autorko d逝ga droga jest do szk馧ki. S康z, 瞠 testy sprawno軼iowe przejdzie, ale na psychologicznych odpada ok. 85% kandydat闚, p騧niej wywiad zorganizowany, badania, poradnia zdrowia psychicznego( dodatkowe testy u psychiatry), opinia dzielnicowego i na samym ko鎍u szk馧ka. Ma這 kto ze sk豉daj帷ych dokumenty widzi j na tym etapie. Szk馧ka jak szk馧ka. Je郵i Ci kocha to ok, ale du穎 zwi您k闚 si rozpada na tym etapie.
Ttego si boj w豉郾ie...
A co do samej szk馧ki mam na uwadze to, 瞠 teraz zbli瘸 si euro, wi璚 pewnie wi璚ej ludzi przyjmuj...

A mog豉by bardziej rozwin望 my郵? Dlaczego wg Ciebie si rozpadaj?

Edytowane przez Nikesta
Czas edycji: 2011-12-01 o 17:22
Stary 2011-12-01, 18:20   #14
kasiuletka
Rozeznanie

A mog豉by bardziej rozwin望 my郵? Dlaczego wg Ciebie si rozpadaj?[/QUOTE]

nie wiem dlaczego. Wi瘯szo嗆 to m這dzi ludzie przed 30tk skazani na siebie. Teraz kobiet i m篹czyzn w szk馧kach jest prawie jednakowa ilo嗆. Ludzie r騜nie reaguj na roz陰k z ukochan osob. Podobne sytuacje maj miejsce na wyjazdach integracyjnych, z tym, 瞠 wyjazd to kilka dni a nie p馧 roku. Wsp鏊ne pasje, zainteresowania bardzo zbli瘸j do siebie, mo瞠 na tym to polega.
Stary 2011-12-01, 18:48   #15
Nikesta
Raczkowanie

No w豉郾ie szk馧ka trwa bite p馧 roku... Przepustki te s造sza豉m, 瞠 r騜nie dostaj. Przera瘸 mnie to.
Stary 2011-12-02, 06:30   #16
suzana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 410
GG do suzana

Moim zdaniem szkolenie podstawowe odbywane przez funkcjonariuszy Policji nijak wplywa na zmiane myslenia czlowieka. To namiastka prawdziwej pracy, chociaz namiastka jest tu slowem uzytym nad wyraz. Nazwalabym to "zabawa" w policjantow bo zderzenie z rzeczywistoscia jest zupelnie inna bajka. Najbardziej prawdziwa ze wszsytkiego jest tam tylko bron. Ale to oczywiscie moje zdanie. Natomiast sama pozniejsza praca zmienia myslenie czlowieka - zarowno kobiet jak i mezczyzn i nie ma konkretnej odpowiedzi w jakim kierunku to idzie. Ma na to wplyw bardzo wiele czynnikow i sytuacji (ale to juz zupelnie innyy temat). Policjanci sa rozni, jak rozni sa ludzie. Chociaz wiekszosc z nich ma podstawowa ceche - ciagle maja wlaczony tryb czuwania (bo policjantem jestes 24 godziny na dobe, przez 7 dni w tygodniu), a to bywa meczace (dla rodziny rowniez).

Chcialam jeszcze napisac cos na temat samych szkolen policyjnych. Rzeczywiscie zdarzaja sie sytuacje, w ktorych ludzie porzucaja swoje zony czy mezow dla nowopoznanych polowek. Takich par na kompanii ZAWSZE jest kilka. Skad to sie bierze? Nie wiem, ale odsetek jest niewielki i mysle, ze gdyby w takiej szkole zamknac na pol roku kucharzy, artystow czy kierowcow - zdarzalyby sie takie same sytuacje. Ludzie zawsze pozostaja tylko ludzmi.

Oczywisie to co napisalam jest tylko i wylacznie moim zdaniem opartym na wlasnych obserwacjach, przemysleniach i doswiadczeniach. Moj zwiazek rozpoczal sie pare lat przed pojawieniem sie w naszym zyciu tej formacji i trwa "u jej boku" lekko ponad 6 lat. Co sie zmienilo? Bardziej sie o siebie martwimy - bo wiemy co moze sie zdarzyc i co moze oznaczac spoznienie na obiad czy kolacje. I niestety te czarne scenariusze sie zdarzaja.

(przepraszam za brak polskich znakow)

suzana

Kasie鎥a 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2011-12-02 o 06:50
suzana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-04, 10:21   #17
beatiska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 528

M鎩 T odrabia wojsko w policji (z w豉snej ch璚i). Siedzia w Piasecznie ca造 rok. Dla mnie to by豉 tragedia, ze wzgl璠u na roz陰k. Czy przez ten rok zmieni mu sie charakter? Zdecydowanie. Z tym, ze nie potrafi odpowiedzie na pytanie, na ile to by豉 zmiana wywo豉na siedzeniem tam, a na ile po prostu nasza roz陰ka, czy naturalna zmiana charakteru.
Sta sie bardziej szczery, konkretny, zdecydowany no i bardzo pewny siebie. Wiele z tych cech mu na pewno pomog這, ale na poczatku nie by這 nam 豉two. Przed jego wyjazdem nasz zwi您ek wygl康a tak, 瞠 to on o mnie bardziej zabiega, a to ja by豉m t konkretna osob w nasyzm zwiazku, po jego powoci role sie odwr鏂i造. To ja musia豉m zabiega o jego uwag, ni 瞠 nie bylo jej w og鏊e, tylko chcia豉m, zeby by這 jej wiecej. Teraz po 4 latach w sumie nie widz r騜nicy, moze to przyzwyczajenie si, ale jest anm ze sob b.dobrze i nie widz jakis wielkich dziwnych zachowa.
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa這e mgo by w niaedzi貫 i w dszalym c張gu nie pwinono to sawrzta polbem鏎w ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co

23/6
beatiska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-13, 09:39   #18
maaniaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cytat:
Jego tata glina
W koncu GLINA.

widocznie taki charakter i styl bycia. nie szyfladkowa豉m by豉 ka盥ego "gliniarza" w tych samych kategoriach. widocznie wyni鏀 to z domu.

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Poka wiadomo嗆
je瞠li si kochaj to si zwi您ek nie rozpadnie, tylko przetrwa trudne chwile.
testy psychologincze s ci篹kie- fakt. du穎 os鏏 na tym leci. je郵i jest mocny psychicznie to da rad i z testami i z prac, a praca jest ci篹ka.

M鎩 T poszed od razu po szkole 鈔edniej odrabia wojsko..na rok. przetrwali鄉y, cho by這 cie磬o. p騧niej kilka miesi璚y pracy i znowu kilku miesi璚zny wyjazd na szk馧k. by這 lepiej bo mia wolne weekendy. przetrwali鄉y. czy si zmieni? napewno. praca w tym zawodzie napweno w jakim stopniu zmienia cz逕oeika. praca z lud幟i, problemami i przede wszystkim z prze這穎nymi, kt鏎zy nie zawsze maj dobrze w g這wie. dajemy rad. T w domu nie rozmawia o pracy. jest w domu po prostu. nie jest 幢e. ale on ma mocn psychik, ci篹ko go wyprowadzi z r闚nowagi ( nieraz jako dziewczyna, narzeczona i 穎na pr鏏owa豉m ), ma sowje zdanie. nie jest z kategorii zn璚ajacych si i wywy窺zaj帷ych.

nie masz si co martwi. moim zdaniem dacie rad, trezba by silnym i razem sobie pomaga. rozmawia.
trzymam kciuki,
maaniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-16, 16:47   #19
stokrotka1404
Zadomowienie

Jak myslicie czy dostanie pracy w Policji jest mozliwe bez znajomosci i uk陰d闚??
Chodzi mi o stanowisko Starszy Specjalista w Wydziale Finans闚???
W豉snie obserwuj pewn rekrutacj i...
Wymogi formalne spe軟ia pewna dziewczyna kt鏎a ma narzeczonego gline i przysz貫go te軼ia r闚nie policjanta.A ona?????po piel璕niarstwie i nie majac dosw.w dziedzini finans闚 juz przesz豉 wymogi formalne!!!To chore.Mog sie za這zyc ze pewno ona dostanie t robote.Nie powinno TAK BYC.Polska jest chora!!!!
Co s康zicie?????????

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

no i co.Patrze na wyniki i TAK ona dosta豉 t prace,ZNAJOMOSCI przez ZNAJOMOSCI,ustawi豉 sie dziewczyna...
Stary 2011-12-17, 17:27   #20
ewcik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 144

Cytat:
Jak myslicie czy dostanie pracy w Policji jest mozliwe bez znajomosci i uk陰d闚??
Chodzi mi o stanowisko Starszy Specjalista w Wydziale Finans闚???
W豉snie obserwuj pewn rekrutacj i...
Wymogi formalne spe軟ia pewna dziewczyna kt鏎a ma narzeczonego gline i przysz貫go te軼ia r闚nie policjanta.A ona?????po piel璕niarstwie i nie majac dosw.w dziedzini finans闚 juz przesz豉 wymogi formalne!!!To chore.Mog sie za這zyc ze pewno ona dostanie t robote.Nie powinno TAK BYC.Polska jest chora!!!!
Co s康zicie?????????

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

no i co.Patrze na wyniki i TAK ona dosta豉 t prace,ZNAJOMOSCI przez ZNAJOMOSCI,ustawi豉 sie dziewczyna...
no c騜.. takie s polskie realia ... ZNAJOMO列I.... i tyle..
ewcik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-19, 20:55   #21
passion80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 136

stereotypowo:
m鎩 m捫 mnie zdradza, bije i jest alkoholikiem a w szkole jest jeden wielki burdel
tak na powa積ie, zale篡 od cz這wieka
du穎 nauki, malo czasu=rzadki kontakt, szczeg鏊nie na pocz徠ku. Ale dali鄉y rad, nawet w mi璠zyczasie wzi瘭i鄉y 郵ub nie pracuej w tej firmie za d逝go, bo od adaptacji zawodowej min窸y nieca貫 3 miesi帷e, ale jest w porz康ku
Stary 2011-12-20, 10:01   #22
kasiuletka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez passion80 Poka wiadomo嗆
stereotypowo:
m鎩 m捫 mnie zdradza, bije i jest alkoholikiem a w szkole jest jeden wielki burdel
tak na powa積ie, zale篡 od cz這wieka
du穎 nauki, malo czasu=rzadki kontakt, szczeg鏊nie na pocz徠ku. Ale dali鄉y rad, nawet w mi璠zyczasie wzi瘭i鄉y 郵ub nie pracuej w tej firmie za d逝go, bo od adaptacji zawodowej min窸y nieca貫 3 miesi帷e, ale jest w porz康ku
tak, tak na szk堯ce jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo du穎 nauki. hahahah

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

[QUOTE=maaniaa;31028571]widocznie taki charakter i styl bycia. nie szyfladkowa豉m by豉 ka盥ego "gliniarza" w tych samych kategoriach. widocznie wyni鏀 to z domu.

je瞠li si kochaj to si zwi您ek nie rozpadnie, tylko przetrwa trudne chwile.
testy psychologincze s ci篹kie- fakt. du穎 os鏏 na tym leci. je郵i jest mocny psychicznie to da rad i z testami i z prac, a praca jest ci篹ka.

Kochana gdyby testy psychologiczne bada造 ,,mocn psychik''( poj璚ie, kt鏎ego nie ma). stosowane by造by w 40% do innych zawod闚.
Zapytaj faceta czy wie co to syndrom BMW, mo瞠 Ci si co rozja郾i.
Stary 2011-12-20, 10:19   #23
passion80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 136

rozumiem 瞠 jeste Policjantk, albo chocia niedosz陰, kt鏎a by豉 w szkole?
Stary 2011-12-20, 12:37   #24
stokrotka1404
Zadomowienie

" syndrom BMW" a c騜 to????
Stary 2013-01-08, 15:16   #25
Waniliova
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 026

Hej, widz, 瞠 temat ucichn掖, a m鎩 T w豉郾ie zastanawia si nad p鎩軼iem do policji i zastanawiam si czy co si zmieni這 w tych szk馧kach? Tzn. my my郵eli鄉y, 瞠 mo積a do niej doje盥瘸, 瞠 nie trzeba tam siedzie p馧 roku, ale z tego co czytam to wychodzi na to, 瞠 nie mo積a...

W Twych oczach jest to wszystko, czego szukam...
Waniliova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-08, 18:50   #26
suzana
Zakorzenienie

GG do suzana

r騜nie bywa, przewa積ie mo積a doje盥瘸
zale篡 od szko造 - nie szk馧ki

suzana

Kasie鎥a 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Stary 2013-01-08, 18:52   #27
Waniliova
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suzana Poka wiadomo嗆
r騜nie bywa, przewa積ie mo積a doje盥瘸
zale篡 od szko造 - nie szk馧ki
Szko造? Wsz璠zie napisane jest ''szk馧ka policyjna'' chodzi mi o t w Szczytnie, S逝psku, Pile i Katowicach

Stary 2013-01-08, 22:16   #28
suzana
Zakorzenienie

GG do suzana

Cytat:
Napisane przez Waniliova Poka wiadomo嗆
Szko造? Wsz璠zie napisane jest ''szk馧ka policyjna'' chodzi mi o t w Szczytnie, S逝psku, Pile i Katowicach
Oj nie wiem jak jest napisane wsz璠zie, wiem jak jest napisane w ustawach, zarz康zeniach, rozporz康zeniach itp. i jak funkcjonuje to w鈔鏚 funkcjonariuszy, nie ma szk馧ek s szko造, ale nie o tym by這 pytanie

pobyt w Szkole Policji odbywa si na zasadach skoszarowania
przepustki dostaje si przewa積ie w ka盥ej SP, np. w S逝psku jaki czas temu wychodzi這 si po raz pierwszy po miesi帷u, ale czy nadal tak jest to nie wiem

w Szczytnie by豉m na kursach i wychodzi豉m kiedy tylko chcia豉m

problem pojawia si jak np. codziennie o godzinie 22.00 jest apel ...

suzana

Kasie鎥a 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2013-01-08 o 22:17
Stary 2013-01-09, 15:08   #29
Waniliova
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suzana Poka wiadomo嗆
Oj nie wiem jak jest napisane wsz璠zie, wiem jak jest napisane w ustawach, zarz康zeniach, rozporz康zeniach itp. i jak funkcjonuje to w鈔鏚 funkcjonariuszy, nie ma szk馧ek s szko造, ale nie o tym by這 pytanie

pobyt w Szkole Policji odbywa si na zasadach skoszarowania
przepustki dostaje si przewa積ie w ka盥ej SP, np. w S逝psku jaki czas temu wychodzi這 si po raz pierwszy po miesi帷u, ale czy nadal tak jest to nie wiem

w Szczytnie by豉m na kursach i wychodzi豉m kiedy tylko chcia豉m

problem pojawia si jak np. codziennie o godzinie 22.00 jest apel ...
Rozumiem, dzi瘯i za odpowied

Stary 2013-01-10, 13:37   #30
Suqub
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 036

Je瞠li ma si mocny charakter i odporny na wszelkie zmiany to nic si nie stanie. Jednak瞠 prawda jest taka, 瞠 wiele os鏏 po szk馧ce policyjnej baaardzo si zmienia. Dos這wnie czuj si bezkarni, wszystko im wolno a odmowa to jak z pi窷ci w twarz. Cz瘰to mam styczno嗆 z lud幟i ze szk馧ki w wiem jak to wygl康a. Niestety zmiany nast瘼uj te bardzo szybko.

185 km za mn

Is this love
Suqub jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum S逝瘺y mundurowe

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a