Versace - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-10, 19:24   #1
Laurany
Rozeznanie

Smile

Versace

dziewczyny błagam o pomoc, zakochałam się w tym makijażu ale nie mam pojęcia jak go wykonać
jedyne co wiem to to ze na pewno będę potrzebowac sztucznych rzęs
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Versace_large.jpg (20,5 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2009-03-10 o 19:26
Laurany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 22:47   #2
mysha25xx
Rozeznanie

Dot.: Versace

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
dziewczyny błagam o pomoc, zakochałam się w tym makijażu ale nie mam pojęcia jak go wykonać
jedyne co wiem to to ze na pewno będę potrzebowac sztucznych rzęs
Spróbuj tak:
1)nałóż cienką warstwą podkład rozświetlający-polecam Oriflame Giordani Gold Adaptive w kolorze Light Ivory (jasna cera) lub Natural Beige (cera normalna i lekko opalona)-sprawdź to HIT KWC.Podkład najlepiej nałożyć trójkątną gąbeczką do podkładu szybkimi ruchami, nie rozcierać i nie wklepywać za długo, bo zamiast wtopić podkład w skórę, tylko zetrzemy to co nałożyliśmy i będzie nierówno.Ten patent podejrzałam u makijażystki na szkoleniu Oriflame i jest SUPER!
2)jeśli masz cienie pod oczami nałóż korektor rozświetlający np. Cashmere Dax Cosmetics lub GG w pędzelku, ewentualne wypryski zatuszuj korektorem-najlepiej nakładać go pędzelkiem, poczekać chwilkę aż podeschnie i leciutko wklepać palcem;
3)Przypudruj leciutko twarz sypkim pudrem, ja używam pudru w pędzlu Oriflame GG Adaptive lub pudru w kulkach Paloma nr 2 rozświetlający;
4)oczy: na górną powiekę nałoż połyskujący złoto cień,zwłaszcza wewnętrzny kącik zaakcentuj cieniem to podkreśla i odświeża spojrzenie; jeśli jesteś ciepłym typem urody wybierz żółte złoto, jeśli chłodnym (jak ja) raczej stare złoto.W nowym katalogu Oriflame jest pojedyńczy cień w kolorze Natural Brown-pięęękny i dobry dla każdego!Tym samym kolorem pociągnij wąską smużkę wzdłuż dolnej powieki;
5)w zewnętrznym kąciku nałóż ciemny brązowy cień, wycieniuj go do góry w "kocie oko"-dokładne instrukcje znajdziesz na stronach pisma "Uroda" i www.polki ,
czarną kredką albo jeśli masz wprawę eye-linerem narysuj kreskę na górnej powiece wzdłuż linii rzęs wyciągając ją w "jaskółkę"
6)wytuszuj rzęsy górne i dolne mocno pogrubiającą i wydłużającą maskarą, nie mogą być posklejane!
7)jeśli używasz sztucznych rzęs, najpierw je przyklej a potem rysuj kreskę;
8)usta pozostaw naturalne, pociągnięte tylko nawilżającym balsamem, żadnych tłustych błyszczyków;
9) ożyj odrobinki naturalnego brzoskiniowo-różowego różu na kości policzkowe;
10) możesz użyć pudru rozświetlającego na kości policzkowe jeśli nie masz tłustej, trądzikowej cery, ale tak naprawdę lekki glow pojawia się sam po jakimś czasie, a to co pięknie wygląda na zdjęciach trwa w rzeczywistości tylko przez chwilę, a potem się pocimy, bawimy i jesteśmy jak spocone na twarzy
Mam nadzieję, że pomogłam i nie zanudziłam

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-03-11 o 22:49 Powód: poprawki
mysha25xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 12:54   #3
gosiasla1962
Przyczajenie

Versace

gdzie mogę kupić pomadke Versace:prosi
gosiasla1962 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:16   #4
baxterina
Rozeznanie

W Polsce na Ebay. W krajach gdzie jest kolorówka Versace w perfumerii.
baxterina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:37   #5
gosiasla1962
Przyczajenie

dzieki
gosiasla1962 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości