W jaki sposób opalić nogi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-30, 17:36   #31
bi bi
Raczkowanie

GG do bi bi
Dot.: W jaki sposób opalić nogi?

co to za krem modelujący nogi??

bede wdzięczna za info!!!

http://www.oceniaj.net/forum/showthread.php?t=182 - książki na wymianę
bi bi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 18:16   #32
aga01
Zakorzenienie

Jest taki jeden w Avonie, ale nie wiem czy o ten chodzi
Ja nim posmarowałam nogi i dziwiłam się co tak śmierdzi w całym domu.... A to ja byłam!
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 18:20   #33
gotika1
Raczkowanie

GG do gotika1

A jak się uzyska już efekt opalenia poprzez samoopalacz to ile razy w tygodniu potem trzeba sie smarowac zeby został na stale? Jak go utrwalic?
gotika1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 19:36   #34
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez gotika1
A jak się uzyska już efekt opalenia poprzez samoopalacz to ile razy w tygodniu potem trzeba sie smarowac zeby został na stale? Jak go utrwalic?
Gotiko nikt Ci tu dokładnie nie udzieli odpowiedzi, bo to zalezy od Twojej skóry i tempa jej złuszczania oraz stopnia nawilżenia, a także rodzaju samoopalacza. Przeważnie przyjmuję się iż co jakieś trzy dni nakładamy samoopalacz ponownie - ja tak właśnie robię
Generalnie na dobrze nawilżonej skórze lepiej się samoopalacz.
Żeby przedłużyć opaleniznę może używaj po każdym myciu balsam deliaktnie brązujący.
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 20:08   #35
szczesciarka
Raczkowanie

Skoro mowa o opalaniu to ja chętnie się dowiem w jaki sposób opalić szyje ? Co do nóg to zawsze mam bardzo opalone, brzuch to w ogóle prawie czarny ,a dekolt i szyja zawsze jakoś kiepsko .
Co do oleju miałam kiedyś koleżankę ,biała jak ściana...wróciła akurat od babci jak siedziałyśmy z koleżankami na ławce ,cała czerwona i jakoś dziwnie się błyszczała.Jak się zapytałyśmy ,okazało się ,że na smalec ją tak wzięło do dzisiaj jak ją widzę to mnie odrzuca .
Popieram dziewczyny ,filtry najważniejsze .Ostatnio oglądałam No to pięknie i kobieta z Olay mówiła ,że dzięki różnym olejkom ,mleczkom do opalania ,skóra niedość ,że jest nawilżona to i opalenizna taka brązowo-złota a do tego dłużej się utrzymuje.
szczesciarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 21:41   #36
gotika1
Raczkowanie

GG do gotika1

Smoczyco - dziekuje za radę. Spróbuje własnie tak, jak ty, będę smarować co trzy dni, a potem to juz sama zobaczę po swojej skórze ile trzeba się smarować by efekt był utrzymany. No tak tylko narzie szukam własnie dobrego samoopalacza. Czytam opinie w katalogu, jednak trzeba postawic na dobry samoopalacz by efekt był zadowalający, a nie ma to jak wypróbowany przez kogoś. Dzieki8 pozdrawiam, gotika1
Stary 2005-06-30, 22:42   #37
natalja86
Raczkowanie

a ja zgadzam sie z którąśtam wypowiedzią bo akurat mój chłopak miał strasznie bladą skóre i bardzo ciężko sie opalał, jakiekolwiek próby z samoopalaczami wychodziły na żółto :P, aż w końcu zimą chodził pare razy na solarium no i tam sie opalił, za to teraz jak wychodzi na słońce to łapie go szybciutko i już wiem że tego lata bedzie duuużo ciemniejszy ode mnie :[ hihih, wiec po prostu wydaje mi sie że skoro solarium wpływa też na głębsze warstwy skóry to może jakos delikatnie jednak zmienia karnacje ??
mi jakoś po solarium też sie łatwiej opala na słońcu i niekoniecznie musze to robić w krótkim czasie po
natalja86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 13:05   #38
maja55
Zakorzenienie

Dot.: jak to zrobic?

[QUOTE=Smoczyca] Pozwolę sobie ku przestrodze wkleić wątek z forum, który podała na Biochemii Urody Basia Kwiatkowska:
http://p099.ezboard.com/fjjboardfrm1...ID=84167.topic
(uwaga! widok dla osób o mocnych nerwach).

Aaaaa Smoczyco!!! przecież ta pani ma skórę jak słoń!!!!!Naprawdę!!!
Straszne.... brrr....

Wracając do pytania - nie polecam Ci leżenia plackiem na słońcu, zwłaszcza bez filtrów. Próbowałaś sie opalać "w ruchu"( np. rower, spacery, siatkówka). Niekoniecznie nawet na takim prażącym słońcu.
Ja już od kilku sezonów praktykuję "opaleniznę z tubki". Co kilka dni smaruję sie samoopalaczem, a dodatkowo codziennie balsamem(mam potwornie suchą skórę!!!)brązującym. Jeżeli mogę polecić Ci jakiś samoopalacz to bardzo fajny jest samoopalacz do nóg Garnier Ambre Solaire:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4958
Przy pomocy tego kosmetyku twoje nogi zyskaja nie tylko opalony kolorek ale błyszczącą poświatę!! Dla mnie jest rewelacyjny. Na dodatek trudno zrobić sobie nim smugi, ponieważ samoopalacz ten jest zabarwiony i od razu widać gdzie go wmasowałyśmy, a gdzie jeszcze jest żle roztarty.
Smarowałam nim nie tylko nogi, ale całe ciało.
Nie próbowałam tylko na twarzy. Na twarz polecam L'Oreal Sublime Bronze:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1979
albo Lierac Auto-Bronzant.
Bardzo miłym zaskoczeniem był dla mnie tani i wydajny samoopalacz w spray'u Kolastyny.

Opaleniznę uzyskana za pomocą samoopalaczas możesz podtrzymywać balsamami brązującymi. Moje ulubione to:
*Karmel brązujący Dax'a
*Sopot Ziaji
*Rozświetlająco- brązujący z drobinkami Eveline.
Stary 2005-07-01, 13:44   #39
Rossi
Zadomowienie

GG do Rossi
Smile Dot.: W jaki sposób opalić nogi?

Mi pomaga balsam brązujący z Sopotu - jak dla mnie super nie zostawia smug i jest na pewno lepszy od coniektórych samoopalaczy Stosuję go właśnie tylko na nogi (noo czasami też na ręce i dekold) i jestem bardzo zadowolona! Pozatym jest niedrogi
Rossi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:34   #40
herezja
Raczkowanie

nie smaruj olejem, ja kiedys posmarowlam i tak sobie poparzylam nogi i na pddtaek lezalam na jednej stronie tylko i wygladalo to okorpnie, z przodu czerwony rak z tylu blada, zlazlia mi potem skora i okropnie pieklo, spać nie moglam, ja ostatnio chodze w takich spodenkach do kolan, i ciagle tak chodze od kiedy jest juz troszke cieplej juz w maju tak chodzialam i dzieki temu ciagle mnie slonko lapalo, delikatne ale za to z dnia na dzien nogi robily sie ciemniejsze, lepiej dluzej ale bezpieczniej niz szybko rach ciach, teraz moje nogi oplalja sie szybciej, chociaz wcale nie leze palckie, a sa ladnie opalone, pozdr.
herezja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 14:47   #41
Aranka
Zakorzenienie

Ja też polecam balsam brązujący Sopot firmy Ziaja! Nie mam po nim żadnych zacieków! Nogi smaruję co drugi dzień i mam śliczny kolorek morskiej opalenizny. Żadne tam odcienie żółci! Smaruję też b. cieniutką warstewką buzię bo jednak pomimo wystawiania jej na słonko, częste mycie sprawia, że nawet naturalna opalenizna łatwo zchodzi. Dodam, że samoopalacze w większości mnie uczulały a ten balsamik nie!
Aranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-01, 17:51   #42
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do katiii23

hej dziewczyny mam ten sam problem a raczej miałam do wczoraj!!!kupiłam sobie przyspieszacz opalania firmy eva sun moje nogi sie swietnie opaliły na złocisty brąz jestem bardzo zadowaolona po prostu bombapolecam
katiii23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 01:02   #43
WioletaM
Zakorzenienie

Ile kosztuje ten przyspieszacz?
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 13:04   #44
gusia2120
Raczkowanie

mnie od razu chwyta rece i dekolt no i buzie (policzki i nos). A o nogach nie wspomne, po opalaniu mam tylko rumien na przedniej czesci ud, ktory wcale nie przechodzi w braz tylko znika na drugi dzien
Tez zaczelam troszke chodzic na solarium, ale jeszcze nie wiem jak to bedzie na slonku, bo znow mam pracujace wakacje ;(
gusia2120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 12:06   #45
gotika1
Raczkowanie

GG do gotika1

Jeśli juz decyduje sie na smarowanie całego ciała samoopalaczem to moze jednak użyć trzech samoopalaczy, do nóg jeden, do ciała osobno i do twarzy trzeci, skoro są na poszczególne części ciała not o chyba jednak musza czemuś służyć. Skoro pisze że jest do nóg to powinniśmy używać go tylko do nóg a nie samorować buzi, albo szyi, gdzie skóra jest już inna i mieć pretensje potem, że samoopalacz jest do dupy. Jeśli stworzyli go do nóg to trzymajmy sie tej zasady. Ja jestem ciekawa własnie tego samoopalacza GARNIERA do nóg, oraz do ciała mleczka z tej samej serii. Tylko nie moge znaleźć z tej samej firmy samoopalacza do twarzy, bo jeśli juz sie smarowac to jedna marka, bo ja sie własnie zastanawiam, czy jak uzyję do buzi innego a do ciała innego to ja niewiem czy nie bedzie róznica np w odcieniu???Miałyście tak moze??
Stary 2005-07-03, 13:26   #46
gagatek
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek

Po prostu nie mogę uwierzyć w to, co tu czytam...Olej napędowy, olej do smażenia... Babki, co jest z Wami? Za jaką cenę chcecie mieć "opalone nogi"? I dlaczego?
gagatek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 15:58   #47
soulsweeper
Zadomowienie

Ja nigdy nie byłam zwolenniczką solarium, wprost przeciwnie, ale w tym roku skusiłam się na parę sesji po 10-15 minut. I tak jak już parę osób powiedziało, moje nogi nareszcie się opalają! A też miałam z tym problem.
Soraye też polecam, ale wydaje mi się, że efekt widać jednak dopiero na ciele trochę już opalonym, nie całkiem bladym...
soulsweeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 18:43   #48
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Oj chyba jednaj jest odwrotnie z balsamami brazującymi w tym Soray`ąno bo jeśli miało się wcześniej blade ciałko to po posmarowniu jest duża róznica(wiem z własnego doświadczenia)
Stary 2005-07-03, 19:02   #49
soulsweeper
Zadomowienie

To ja może ślepa jestem, ale moje wrażenia są takie jak napisałam. Dodam tylko, że tą Sorayę mam od dwóch lat chyba i dopiero teraz się do niej tak naprawdę zabrałam, może teraz coś zmienili...
soulsweeper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-03, 19:07   #50
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Smile Dot.: W jaki sposób opalić nogi?

ja zużyłam już 4 tyubki Soray`i i efekt po warswach użyciach jest super (mam blade nózki z natury naprawdę).Ale nie opalam się na solarce więc sprawdzę twoją teorię dopiero na wakacjach,kto wie może tak jest...
Stary 2007-06-15, 22:32   #51
kasienka177
Przyczajenie

Red face Dot.: W jaki sposób opalić nogi?

poradzcie mi jak smarowac nogi samoopalaczem zeby nie bylo plam
kasienka177 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 22:47   #52
sosenka0
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka177 Pokaż wiadomość
poradzcie mi jak smarowac nogi samoopalaczem zeby nie bylo plam

Przyłączam się, bo samoopalaczem to tylko potrafię buzię, dekolt i szyję
ładnie posmarować... A nogi - tragedia, szczegolnie stopy... Nie mam az takiej wprawy choc domyslam sie, ze pillingi muszą być na kolana...
sosenka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 16:03   #53
201611241302
Konto usunięte

Hmm mi nogi najszybciej sie opalają:prawie całe lato chodze w spodniczkach.To najlepszy sposob.Poza tym peeling, zwykly balsam i na koncu brazujacy sopot ziaji, u mnie wychodzi pięknie
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 16:36   #54
mrówka_zeta
Raczkowanie

a ja mam slicznie karmelkowe cialko. kilka razy wyszlam na sloneczko, bylam w solarium (2 razy po 7 minut) i do tego smaruje sie codziennie balsamami brazujacymi dove i ziaja. mam jasna karnacje i wiem ze nigdy nie bede mocno brazowa. zreszta taka opalenizna absolutnie mi sie nie podoba. lubie delikatnie brazowy, naturalnie wygladajacy odcien i taki wlasnie mam, chociaz w solarium niesety bylam (zdaje sobie sprawe ze nie jest to zbyt zdrowe dla skory no ale coz..... po przyjsciu zawsze nawilzam sie balsamem do suchej skory, lepsze to niz nic) twarzy nigdy nie opalam w obawie przd przykrymi kosekwencjami w przyszlosci, smaruje iwostinem +50, ale zeby nie wygladala zbyt blado w porowaniu do reszty cialka to zawsze podkreslam policzki kulkami brazujacymi. mysle ze jest ok. i w koncu nie strasze bladoscia upiora
Stary 2010-06-21, 22:49   #55
Klaudzior
Przyczajenie

GG do Klaudzior

A ja polecam L'oreal - Sublime Bronze, fajna opalenizna bez smug (ciemna konsystencja , więc sama kontrolujesz jak nakładasz), szybki efekt. Jeśli coś lżejszego - Dove balsam koloryzujący.
Klaudzior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 21:00   #56
agata1335
Raczkowanie

Witam,
W wakacje męczyłam się z wrastającymi włoskami. Miałam na nogach jakieś krostki, strupki itd. Teraz, kiedy mi to zeszło, pozostały białe, nieopalone plamki na nogach. W jaki sposób to teraz opalić? Poszłabym na solarium ale chcę opalić same nogi, nie chcę reszty ciała. A balsam brązujący szybko zejdzie i nie wyrówna mi tego.
agata1335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:36   #57
porcelanowa27
Przyczajenie

Wątek z 2005 ale co tam, dołączę się mam bardzo jasną karnację, którą lubię, ale w szkole niektórzy ludzie nie dawali mi żyć z tego powodu.
I wtedy wpadłam na "genialny" pomysł właśnie z olejem. Nasmarowałam nogi rzepakowym i położyłam się plackiem na słońcu. Różnica była spora ale kolor nie utrzymał się długo, już nie mówiąc, że nogi miałam buraczano czerwone. Teraz stwierdziłam, że nie będę się na siłę opalać, jeśli opalę się tak "przy okazji" to fajnie, a jeśli nie to przecież płakać nie będę
porcelanowa27 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości