W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-20, 21:47   #3241
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
s造sz to nieraz T puszcza

ale podsumowanie
podst瘼ny jak tak pomy郵a

snow mam pytanie
kiedys pisa豉, 瞠 u篡wasz jakiego balsamiku nadaj帷ego 豉dny odcie sk鏎y mog豉by napisa jaki to ?

Bunny to taniocha ta suszara
a co do zdrowia, to ja tez si musz przyzwyczai do pewnych niechcianych rzeczy , kt鏎e sie dziej w moim ciele
jak balsamik to dove do ciemnej karnacji w豉郾ie dzi kupi豉m musz by pi瘯n na sylwka
jeszcze kiedy pisa豉m o piance st.moriz ale to z allegro

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
a tak apropo lekarzy to wczoraj na wizycie pani doktor da豉 mi do przeczytania informacje 瞠 od nowego roku chc帷 si dosta do lekarza i mie ulge na recepte trzeba pokaza za鈍iadczenie RUM(chyba tak si to pisze ) lub inne za鈍iadczenie z zak豉du pracy o ubezpieczeniu (odsy豉niu sk豉dek) za ka盥ym razem na wizycie ,a takie za鈍iadczenie b璠zie wa積e miesi帷 do czego to dochodzi
no u mnie tak ca造 czas jest tzn do rodzinnego to nie ale gdziekolwiek indziej jak id to zawsze chc rmue i ona jest wa積a miesi帷 w豉郾ie, pracodawca jest zobowi您any je Ci wr璚za

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-20, 21:49   #3242
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 654

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
tak jest z T篙ami
軼i庵aj
serce pik pik loczek blond
wszystkie fajne zreszt
loczka blond ju nie s逝cham
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-20, 21:54   #3243
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
loczka blond ju nie s逝cham
no tak ju
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-20, 21:54   #3244
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
niby doktorek mi造, pr鏏owa bardzo mnie uspokoi widzia豉m to no ale nie chcia mi w og鏊e nic przepisa na pocz徠ku tak widz, 瞠 ju zbiera moj kart甋 koniec wizyty to si pytam czy nawet 瘸dnych lek闚 kt鏎e rozpuszczaj kamyki mam nie bra, bo s造sza豉m o takich? A on do mnie, 瞠 no tak wiele oso鏏 s造sza這 ale czy to naprawd dzia豉? No ale ju na ko鎍u powiedzia o tym rowatinexie ciocia moja m闚i豉, ze to bardzo dobry lek, mo瞠 mi pomo瞠, ja jeszcze kolki w 篡ciu nie mia豉m, ma貫 to to, to mo瞠 i da rad
ja i tak planuj za 2 miesi帷e i嗆 do niego i prosi o usg
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie
no i nie refundowane te leki- wiec roznie moze byc to sciema...

Cytat:
a tak apropo lekarzy to wczoraj na wizycie pani doktor da豉 mi do przeczytania informacje 瞠 od nowego roku chc帷 si dosta do lekarza i mie ulge na recepte trzeba pokaza za鈍iadczenie RUM(chyba tak si to pisze ) lub inne za鈍iadczenie z zak豉du pracy o ubezpieczeniu (odsy豉niu sk豉dek) za ka盥ym razem na wizycie ,a takie za鈍iadczenie b璠zie wa積e miesi帷 do czego to dochodzi
dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
Stary 2011-12-20, 21:55   #3245
xLADYx
Zakorzenienie

T篙owi kiedy ci庵le w aucie puszcza豉m to http://www.youtube.com/watch?v=LIWKh...eature=related i 酥iewa豉m
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-20, 22:02   #3246
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
T篙owi kiedy ci庵le w aucie puszcza豉m to http://www.youtube.com/watch?v=LIWKh...eature=related i 酥iewa豉m
ja zawsze 酥iewam w aucie
czasem ludzie si dziwnie patrz
Stary 2011-12-20, 22:03   #3247
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
usg to skierowanie niech ci da rodzinny, zrob przed wizyta u urologa i idz do niego z wynikiem jak i moczu- bedzie wtedy wiedzial jaki jest twoj stan- tak mnie uczyli i kazali.
wiesz co mnie tez wzielo zwatpienie czy te leki faktycznie cokolwiek rozpuszczaja i wydalaja bo jakos mi po pierwszej i drugiej kolce nie pomoglo bo wraz mam ten syf w sobie

dla mnie nie nowosc- mam tak juz 2 lata w przychodni wlasnej i wszedzie w lbn musze miec zawsze nowa- RMUA mamy z ost miesiaca bo mnie nikt nie przyjmie do zadnego lekarza chyba ze zaplace w kasie za wizyte i leki
wiec kazda moja wizyta czy mamy czy sis wiaze sie z podroza do kadr w pracy mamy, pobraniu RMUA i dopiero moge jechac do lekarza a daja tylko jedna na cala rodzine- nie mozna zgubic i trzeba sobie ja przekazywac...
jak sie tego nie ma np na pogotowiu to traktuja cie jak zlodzieja i masz 7dni na dostarczenie, jak nie to pelny koszt leczenia wysylaja do domu jako rachunek i jak nie to droga sadowa
a jak bedziemy juz po 25 r.z. to co miesiac pismo z urzedu pracy albo jesli pracujemy to wlasna RMUA z ZUSu biezaca
paranoja ale u mnie tak juz od dawna jest ucznia na sama legitymacje szkolna nie zarejestruja, musza byc pewni ze rodzice pracuja
Dok豉dnie jak piszesz Mi szef co miesi帷 wr璚za rmua regularnie tylko co z tego jak dopiero w po這wie miesi帷a Bo to jest tak mam rmua za listopad kt鏎a jest wa積a ca造 grudzie, ale ona faktycznie w moich r瘯ach znajduje si dopiero 15 grudnia bo szef czeka a j ode郵 z jego biura rachunkowego z kt鏎ego korzysta i to zawsze dzieje si ok 15stego ka盥ego miesi帷a Tak瞠 tak naprawd na wykorzystanie jej mam tylko ok 15dni

Dzi瘯i zrobi jak radzisz Bo chc pobra ten lek miesi帷 jak kaza, miesi帷 kolejny odczeka, mo瞠 co si zacznie dzia i wtedy i嗆 na usg, 瞠by mie obraz sprawy i jak dalej b璠zie bez zmian to ju si mnie tak szybko nie pozb璠zie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-20, 22:11   #3248
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja zawsze 酥iewam w aucie
czasem ludzie si dziwnie patrz
jak co leci to nie mog si powstrzyma te 酥iewam albo co mrucz pod nosem jak nie znam tekstu a podoba mi si
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-20, 22:12   #3249
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
jak balsamik to dove do ciemnej karnacji w豉郾ie dzi kupi豉m musz by pi瘯n na sylwka
jeszcze kiedy pisa豉m o piance st.moriz ale to z allegro

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

no u mnie tak ca造 czas jest tzn do rodzinnego to nie ale gdziekolwiek indziej jak id to zawsze chc rmue i ona jest wa積a miesi帷 w豉郾ie, pracodawca jest zobowi您any je Ci wr璚za
dzi瘯i
u mnie tak nie by這 no chyba 瞠 karta mi nie zadzia豉豉 raz tak mia豉m to kazali takie co mie przy sobie dop鏦i karty nieodblokowa豉m
Cytat:

no a jak jest w przypadku osoby niepracuj帷ej (tak jak ja) niezarejestrowanej w UP ale ubezpieczonej w pracy T? to z jego za鈍iadczeniem mam chodzi?

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-20, 22:16   #3250
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
dzi瘯i
u mnie tak nie by這 no chyba 瞠 karta mi nie zadzia豉豉 raz tak mia豉m to kazali takie co mie przy sobie dop鏦i karty nieodblokowa豉m

no a jak jest w przypadku osoby niepracuj帷ej (tak jak ja) niezarejestrowanej w UP ale ubezpieczonej w pracy T? to z jego za鈍iadczeniem mam chodzi?
tak z jego za鈍iadczeniem albo mo瞠sz po prostu bra legitymacja ubezpieczeniow rodzinn, tylko co misi望 T musi podbija
Stary 2011-12-20, 22:22   #3251
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
tak z jego za鈍iadczeniem albo mo瞠sz po prostu bra legitymacja ubezpieczeniow rodzinn, tylko co misi望 T musi podbija
mamy takow to ju rozumiem

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-20, 22:24   #3252
snowhitee
Zakorzenienie

dobranoc

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-21, 02:43   #3253
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim ja dzi by豉m z lejdi na chwilowym spacaerze okaza這 sie ze m鎩 pies nie umie chodzi tylko siedzi i jeczy ze chce do domu ... tak sie dar豉 ze ca貫 bloki j s造sza造 wiec poszlam do domu... tylko wesz豉m i zesra豉 sie dzi bylam na kontroli u weta i powiedzia ze wszystko wporz徠ku i ze we wtorek albo w 鈔ode 軼i庵amy szwy, a pyta豉m czemu ona mo瞠 sie tak zachowywa to powiedzia ze przez to ze ma ko軟ierz i ona czuje sie chora i marudzi poprostu...

znaczy ona jest zamkni皻a w takim jakby kojcu to jest zabezbiecznie zeby nie skaka豉,i jak kto przychodzi to musi tam pujsc i j wyj帷 a do tej pory ona jeczy i siusia ze szcz瘰cia m鎩 T ma podw鏎ko ale ono nie jest ca趾owicie ogrodzone i tam czasem kury chodz i czasem lataj te dwa psy co oni maj spr鏏uje tam... ale dopiero co bede robi jak 軼i庵n jej ten ko軟ierz bo to teraz jest masakra.... strasznie przewra磧iwiona...
Kotka, to by這 wiadome, 瞠 Lejdi od razu nie zacznie 鄉iga po dworze jak roczny pies.. na to potrzeba czasu. Po pierwsze to by豉 dla niej nowo嗆, nowe otoczenie, nowi ludzie, po drugie pewnie ma豉 po tym zabiegu jeszcze nie dosz豉 do siebie, do tego ten ko軟ierz.. spokojnie, nauczy si.
jak T ma podw鏎ko to problem z g這wy, tam j stopniowo przyzwyczajaj do wychodzenia, naucz j chodzenia na smyczy, zabieraj ze sob jakie smako造ki, jak zrobi siku lub kupk - nagrod j, we jaki patyk albo jak捷 pi貫czk z domu i pobaw si z ni troszk - tak jak w domu, 瞠by wiedzia豉, 瞠 nic jej na dworze nie grozi, 瞠by si czu豉 bezpiecznie..

moja Lajla z kolei boi si innych ps闚, nawet tych ma造ch
wczoraj np. spotka造鄉y s御iadk, kt鏎a te by豉 na spacerze z miesza鎍em yorka, my郵a豉m, 瞠 si pow帷haj, mo瞠 zaczn si bawi (bo chyba szczeniaki lubi zabawy z innymi psami) a ta zacz窸a piszcze, chowa si za mn i uciek豉 po schodach na klatk..
zaobserwowa豉m, 瞠 z daleka to bardzo ch皻nie obserwuje inne psiaki, nawet w oknie jak widzi to patrzy z zainteresowaniem, ale jak ju przyjdzie do jakiego spotkania to od razu ucieczka.. nie wiem, mo瞠 jeszcze za ma豉 jest, mo瞠 potrzeba czasu, mo瞠 z tego wyro郾ie? a mo瞠 powinnam zaprosi s御iadk i psiaka do nas na kaw, mo瞠 w domu, na swoim terenie czu豉by si bezpieczniej i by豉by odwa積iejsza i skora do jakie zabawy

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
http://shakira1.pinger.pl/ polecam przejrzec
wersja kr鏊owa zimy
dodaj do ulubionych!

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
obejrzyj sobie kolezanke, ktora wstawilam wyzej to az wyskoczysz z lozka i zachce Ci sie tanczyc

a ja jeszcze nie wiem jak dokladnie, ale koszule na pewno zaloze
z tym ze jade tez na wigilie do Tzta... ehh zobaczymy
Tztowi kupilam juz prezent, wiem ze Tz ma dla mnie tez, ale nie chce skubany nic powiedziec
m鎩 te wielce tajemniczy nawet by豉m z nim dzisiaj odebra prezent dla mnie to zaparkowa auto specjalnie gdzie dalej, kaza mi siedzie w aucie i wrzuci szybko pakunek do baga積ika
powiedzia mi tylko tyle, 瞠 kategoria: mi這嗆

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
aj ale drogi,ale warto by這 fajna psinka
tak swoje pokazujecie to ja swoj w ko軟ierzu pokaze na jednym zdjeciu zaspana,鄉iesznie wysz豉
ona co uros豉? dalej jest tak male鎥a jak by豉

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
No to ja na dzi ko鎍z
Tez bym chcia豉 郾ieg na 鈍i皻a,cho ju trac nadzieje
Poka瞠 Wam moje dzielo
Lece pod prysznic
fajnie to wykombinowa豉, podoba mi si bardzo
u mnie dekoracjami tata si zajmuje

Cytat:
dziewczynki nadrobie was p騧niej bo zaraz musz lecie do lekarza
na szybko wstawiam foty cz窷 tu z buzi do albumu tylko si nie przestraszcie bo mi naczy鎥o posz這 w oku
jestem zadowolona i odkry豉m 瞠 dobrze mi w ch這dniejszym odcieniu a wysz這 tak po鈔ednio ciep這 zimno
ojj Asie鎥o, ale Ty kombinujesz ju chyba teraz zostawisz je w spokoju, 豉dnie wysz這, ale podejrzewam, ze chwila moment, szybko si wyp逝cze i zn闚 b璠ziesz mia豉 ja郾iutkie..
ja chyba r闚nie Ci wola豉m po wellatonie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
wr鏂i豉m
wrzucam foto wczorajszego swetra od mamy z TKmaxx

tylko takie uda這 mi si zrobi
郵iczny u mnie nie ma TKmaxx

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
dziewczyny robi te pierniki no i powiedzcie, 瞠 to nie pindol!
mo瞠 i pindol, ale czy w pierwotnym za這瞠niu nie mia豉 to by SKARPETA?

Cytat:
Dziewczyny odsy豉m t sukienk nie chc mniejszej

a T m闚i do mnie,zostaw dobra jest chyba ma ju dosy mojego marudzenia i 豉瞠nia ze mn
jaka dziwna ta kiecka
odsy豉j, odsy豉j, jeszcze troch czasu masz, znajdziesz co 豉dniejszego

a T franca jedna

Cytat:
ja musze teraz co mycie podsuszac suszarka bo kto z lolka pojdzie na dwor jak mi wlosy schna kolo 10h naturalnie nie wyroba wiec musze podsuszyc i wciagu 3-4h musza doschnac, bo jeszcze sie choroby jakiejs nabawie przez mokry 貫b na mrozie wiecie ze sniegu dzis u mnie dowalilo ponad kostki i ciagle pada?
10h schn? 這oo, sporo

daj zna jak dyfuzor si spisa
ja jak si spiesz to te czasem susz i szczerze, jedyne co zaobserwowa豉m to wi瘯sz obj皻o嗆 (taki push up) - dlatego raczej staram si, aby same sobie sch造

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-21, 08:18   #3254
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Dzie dobry
Ale mia豉m wczoraj dzie

Encha
Dzi瘯uj
Dzis chyba b璠 robi na bramk i drzwi
Chce takie wielkie okr庵貫 stroiki

Kitka
Sweterek fajny
dla mamusi

A te ciasteczka to naprawd na choince na choince wyl康uj
Pindol zrobi na bank najwi瘯sze wra瞠nie
Tez chce takie urz康zenie do ciastek

Snow
To w zasadzie wizyta u lekarza sko鎍zy豉 si dobrze

Bunny
A u Ciebie nadal co nie gra.Kurde nie zafajnie ale moze w koncu co ust徙i
Jak zrobisz loki swoja nowa suszarka to oczywi軼ie si pochwal

Princeska
M闚imy wielkie NIE tej kiecuszce i odsy豉my

U mnie pada 郾ieg i jest -10 stopni

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-12-21 o 08:19
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-21, 08:42   #3255
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

hellol
ja dzis rano bo troche bede ukladac w domku
mialam jechac po prezenty dla chlopakow ale nie pojade dzis ,bo TZ nie mogl zostac w domu no nic
pojade w piatek tak sie umowilismy ,bo ktos musi zostac z synkiem ,zeby nie widzial co kupuje
i jeszcze brat tz tez chce ze mna polatac po sklepach
dzis biore sie za ostatnie porzadki juz takie grubsze
wczoraj w lozku udalo mi sie napisac 10 pytan do testu musze do piatku zdac 50

encha wiesz co az zazdroszcze ci ,ze twoja mala sie boi innych psow bo nasz D jak na kilometr juz zobaczy psa to sie drze i wiszczy na pol ulicy
taki zadziorny a zabawa z kazdym konczy sie tak ze nasz poprostu rzuca sie atakuje drugiego psa
niestety wiedzialam to tez ze tak bedzietylko szkoleniem uda sie go jakos ulozyc

adzio u mnie tez pada...ale deszcz

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-12-21 o 08:43
caskada jest offline  
Stary 2011-12-21, 08:59   #3256
Adzi07
Zakorzenienie

Caskada
Oj znam ten b鏊.W de. tez zawsze leje deszcz..a przynajmniej tam gdzie mieszkam,no i zimy to raczej cieple s.

Patrzcie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 197.jpg (63,8 KB, 47 za豉dowa)

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-21, 09:34   #3257
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

U mnie 郾ieg
Stary 2011-12-21, 09:36   #3258
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆.

a u mnie 鈍ieci s這鎍e i jest -5 stopni 郾ieg ma pono nie pada u mnie wcale dzisiaj najkr鏒szy dzie w roku!
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-21, 09:39   #3259
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Fotki zza okna i aucio ju widz do od郾ie瞠nia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PC210068.jpg (150,1 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC210069.jpg (88,1 KB, 34 za豉dowa)
Stary 2011-12-21, 09:55   #3260
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Fotki zza okna i aucio ju widz do od郾ie瞠nia
To witaj w klubie zimy
草逕ik

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:07   #3261
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

spadam do gar闚, chyba dzisiaj z kuchni nie wyjd do wieczora

do p騧niej
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:08   #3262
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

czesc
u mnie -3,5st ojj jak patrze na faceta skrobiacego auto to juz mi zimno

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:15   #3263
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Adzi 鄴逕ik

Caskada wczoraj mi przysz豉 ta Amla i ju pisz Ci sk豉d:
Light liquid paraffin, RBD canola oil, RBD palmolein oil, perfume, amla extract, TBHQ, C.I.47000, C.I. 61565, C.I. 26100

Czyli co? olejek si nazywa Amla,a Amla jest na samamy ko鎍u?
i co to jest to TBHQ i te C.I ? Mam to nak豉da na sk鏎 g這wy te? Bo niby amla przyspiesza porost
Stary 2011-12-21, 10:17   #3264
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Adzi 鄴逕ik

Caskada wczoraj mi przysz豉 ta Amla i ju pisz Ci sk豉d:
Light liquid paraffin, RBD canola oil, RBD palmolein oil, perfume, amla extract, TBHQ, C.I.47000, C.I. 61565, C.I. 26100

Czyli co? olejek si nazywa Amla,a Amla jest na samamy ko鎍u?
i co to jest to TBHQ i te C.I ? Mam to nak豉da na sk鏎 g這wy te? Bo niby amla przyspiesza porost
jak dok豉dnie masz amle?

ja wczoraj kupilam w zwyklej drogerii (!) krem do stylizacji wlosow vatika, juz wam pisze sk豉d:extra virgin olive oil, cactus extract, d-panthenol and perfume

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:28   #3265
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
jak dok豉dnie masz amle?

ja wczoraj kupilam w zwyklej drogerii (!) krem do stylizacji wlosow vatika, juz wam pisze sk豉d:extra virgin olive oil, cactus extract, d-panthenol and perfume
Jest napisane Dabur Amla Hair Oil
zamawia豉m z tej aukcji http://allegro.pl/dabur-amla-olejek-...978444972.html

aaale mam inne opakowanie ni na zdj璚iu z aukcji, ja mam t babk na rysunku na 鈔odku,a nie tak u g鏎y

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-12-21 o 10:29
Stary 2011-12-21, 10:35   #3266
xLADYx
Zakorzenienie

witajcie blondyneczki

ale mia豉m w nocy koszmar tak p豉ka豉m strasznie

a za oknem u mnie te bia這 i nadal pruszy shit!
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:35   #3267
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Lec na miasto
Stary 2011-12-21, 10:37   #3268
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Lec na miasto
udanych
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:42   #3269
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Jest napisane Dabur Amla Hair Oil
zamawia豉m z tej aukcji http://allegro.pl/dabur-amla-olejek-...978444972.html

aaale mam inne opakowanie ni na zdj璚iu z aukcji, ja mam t babk na rysunku na 鈔odku,a nie tak u g鏎y
ja mialam taka http://allegro.pl/olej-do-wlosy-dabu...956653356.html ale wtedy nawet nie patrzylam na sklad ale niesamowicie sluzyla moim wlosom (mialam wtedy ciemne) do dzi lubi j najlepiej ze wszystkich olei, pomimo tego, ze nie uzywam. Myslalam o amli jasmin, ale tylko pod warunkiem, ze mialaby to samo dzialanie jak 'tradycyjna' amla
Cytat:
Lec na miasto

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-21, 10:48   #3270
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 706

U mnie to tylko szron za oknem

Nie wiem czy 郵isko czy nie wiec dla bezpieczenstwa ide dzisiaj w p豉skich buciorach bo podejrzewam ze mnie T przeciagnie po sklepach A z nim to gorzej niz z najgorsza baba
czekoladowoo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.