W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-21, 14:11   #3301
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Przekonam sie i na pewno napisz czy by這 warto

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

A sk康 wiesz czy zabieg byl w kwasnym czy zasadowym srodowisku? To przeciez srodowisko nadaj rozne specyfiki, przeciez fryzjerki na pewno o tym wiedz i zawaszaja.
Poza tym mialam to nakladane na same konce, jakies 5 cm wiec raczej przylizu na g這wie nie bede miala, na pewno nie na czubku
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
pytanie czy na koniec ci czyms zakwaszala? bo jak nie to pic na wode
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
bluza wymiata moj tz by powiedzial ze chyba juz na glowe upadlam jak bym taka zalozyla
falki mega ale jakiejs drastycznej zmiany nie ma po dyfuzorze mozliwe ze wlosy masz ciezkie

a czy to nie podobne do encanto caly proces ? tez sie prostuje ,czy na krecone by to przeszlo bez zmiany ich kreconej struktury?
ogolnie efekt ladny teraz chyba nie mozesz uzywac kosmetykow z sola zeby keratyna dluzej siedziala we wlosie
moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
Stary 2011-12-21, 14:18   #3302
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
musial byc w obojetnym lub zasadowym bo w kwasnym by nic nie zaszlo bo wlos sie zamyka i broni no prosze cie...
zdziwilabys sie jak niewiele fryzjerek zakwasza chocby po farbie a to podstawa! I nie chodzi o polozenie maseczki do farbowanych a neutralizatora z krwi i kosci!
myslalam ze na cale dlugosci nakladalas... czyli po myciu wlosy beda ci sie falowac naturalnie, chyba ze masz proste jak druty, a konce beda plaskie, proste i ulizane?
mialam nadzieje ze to naprawde cos na miare prostowania keratynowego ale jak na razie- dla mnie chemia calkowicie zbedna wychodzi...

moja bluza jest z sh nie moglam nie wziac- cieplutka, mila bo bawelna, i do tego designerska
no wielkiej zmiany w falkach nie ma ale samo ulatwienie ukladania dla mnie to juz cos
o przekona豉 si do sh
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:19   #3303
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Nie wiem czy mi zakwasza豉, nie dopytywalam o kazdy etap. Mysle ze zrobila tak jak trzeba a czym okaze sie to zb璠ne czy bedzie fajne zobaczymy. Wlosy mi moze nie wypadna od tego
Napisze Ci za miesiac jesli jestes zainteresowana jako fryzjerka jak taki zabieg wygl康a w perspektywie czasu, czy preparat si wyp逝kuje, w jakim stanie sa w這sy itd.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:23   #3304
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

wr鏂i豉m godzin temu z zakup闚.juz mam wszystko
prezenty cz窷ciowo spakowane,reszta dla dzieciak闚 w nocy b璠zie pakowana jak p鎩d spa

u mnie tez bia這 i 郾ie瞠k pr鏀zy temp .-4 stopnie ,ale podobno pojutrze ma by temp.w plusie i nici ze 郾iegu na 鈍i皻a

Cytat:
Wygl康a to tak jak na zdj璚iach.
Poza tym obci窸am troch i farbowa豉m odrosty.
Ca豉 procedura wbudowania tej keratyny nie jest d逝ga, zajmuje to nieca陰 godzin.
陰dnie to wygl康a teraz takie 郵iskie jakby si wydaj
tez jakie z馧te pasma widze na tych foto

Lady tez nieraz mnie m璚z takie koszmary nocne nienawidze tego zawsze si budz up豉kana jak b鏏r

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:23   #3305
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
o przekona豉 si do sh
nie, tylko kiedys cos kupowala tesciowa a ja wypatrzylam ta bluze- ze byla zabawna i w dobrym stanie to sobie wzielam za 3zl

Cytat:
Nie wiem czy mi zakwasza豉, nie dopytywalam o kazdy etap. Mysle ze zrobila tak jak trzeba a czym okaze sie to zb璠ne czy bedzie fajne zobaczymy. Wlosy mi moze nie wypadna od tego
Napisze Ci za miesiac jesli jestes zainteresowana jako fryzjerka jak taki zabieg wygl康a w perspektywie czasu, czy preparat si wyp逝kuje, w jakim stanie sa w這sy itd.
wypasc nie powinny jesli to same konce.
napisz koniecznie w jakim czasie zaczniesz zauwazac po myciach zmiane w sensie ze efektu juz brak, albo znika. szkoda tez ze nie znasz ceny takiego zabiegu...
Stary 2011-12-21, 14:23   #3306
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
caskada
dziekuje, mi這 ze Ci sie podoba
To wygl康a這 tak ze na wilgotne wlosy pod myjka cos mi nalozyla, my豉 i potem sp逝ka豉 i znowu czym umy豉. Rozczesa豉 wlosy, nalozyla na nie jakis balsam, tam na te ko鎍e i da豉 mi g這w pod takie co gor帷e. I tam sobie siedzia豉m jaki czas, nie wiem dokladnie ile, ok. 30 min. Potem splukala pod myjk, nalozyla co jeszcze i wysuszy豉.
A suche juz przeprostowala tak normalnie jak w domu sie prostuje.
Takze tak to wyglada.
Powiedziala ze powinny sie mniej puszyc a na tym mi zalezalo bo klima i zmiany temp. im nie s逝瘸.
A to dziecinnnego moge uzywac?
Jak sie nazywa s鏊 w tych skladach?

Proces calkiem inny niz encanto, tam prostuja 7 razy i niszcza sie te mostki S-S. A tu chemiczna budowa wlosa bez zmian. Taki powierzchowny zabieg, ale jednak cos tej keratyny sie wbudowuje.
sodium chloride
nie no enkanto to proces strasznie niszczacy dla wlosa mimo tej keratyny te kilkukrotne prostowanie jest przerazajacei wdychanie tych oparow
Stary 2011-12-21, 14:26   #3307
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:

wypasc nie powinny jesli to same konce.
napisz koniecznie w jakim czasie zaczniesz zauwazac po myciach zmiane w sensie ze efektu juz brak, albo znika. szkoda tez ze nie znasz ceny takiego zabiegu...
Napisz na pewno wszystko co bedziesz chciala.
Mysle ze takie relacje bardzo sie przydaj w pracy fryzjerki, zawsze to do鈍iadczenie
O cene moge zapytac

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
sodium chloride
nie no enkanto to proces strasznie niszczacy dla wlosa mimo tej keratyny te kilkukrotne prostowanie jest przerazajacei wdychanie tych oparow
Ok zaraz zobacze czy dzieciecy ma sodium.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:28   #3308
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

co to znaczy zakwaszenie po farbowaniu u fryzjerki? ja takie cos robie sobie w domu plukanka z octu

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisz na pewno wszystko co bedziesz chciala.
Mysle ze takie relacje bardzo sie przydaj w pracy fryzjerki, zawsze to do鈍iadczenie
O cene moge zapytac

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Ok zaraz zobacze czy dzieciecy ma sodium.
odzywki tez sprawdz bo niektore maja
Stary 2011-12-21, 14:39   #3309
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Zobacze ale nie bede unikac, skoro zalecen takich nie dawala, zobacze jak to jest jak sie robi to co fryzjerka kaze czyli nic
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:45   #3310
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Zobacze ale nie bede unikac, skoro zalecen takich nie dawala, zobacze jak to jest jak sie robi to co fryzjerka kaze czyli nic
przy encanto tak sie robi
a u ciebie cholerka go wie ale jednak sol moze szkodzic czemus co jest wbudowane we wlosznaczy szybciej ja wyzera wyplukuje ta keratynke
nie masz tez na calosc zrobione wiec ryzyk fizyk
Stary 2011-12-21, 14:52   #3311
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
kolor 豉dny, a prostowanie wg mnie to raczej nic specjalnego, mam tak na co dzie bez tego
Cytat:
no i hit moja bluza

Za陰cznik 4400529
aaaaaaaaaahahahaha

Adzi upiek豉m dwie blachy piernik闚 (wczoraj upiek豉m 4 ) + babeczki i kruche ciastka
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-21, 14:54   #3312
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
przy encanto tak sie robi
a u ciebie cholerka go wie ale jednak sol moze szkodzic czemus co jest wbudowane we wlosznaczy szybciej ja wyzera wyplukuje ta keratynke
nie masz tez na calosc zrobione wiec ryzyk fizyk
Ale mam na konce, a na konce wlasnie daj zawsze maske
Jak bedzie tak bedzie, mi naprawde na takich rzeczach jakos strasznie nie zalezy, nie bede skaka豉 wokol tych moich wlosow, zrobila mi i ok-jej decyzja, jej namowa. Ja i tak sie ciesze

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
kolor 豉dny, a prostowanie wg mnie to raczej nic specjalnego, mam tak na co dzie bez tego

aaaaaaaaaahahahaha

Adzi upiek豉m dwie blachy piernik闚 (wczoraj upiek豉m 4 ) + babeczki i kruche ciastka
Ale to NIE BYΜ prostowanie a WBUDOWANIE keratyny we wlosy, nawet jak powierzchownie to i tak. Nic mi nie wprostowywala, ten zabieg nie zmienia struktury wlosa. Kolor dzi瘯uje

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

I od篡wke sobie kupi豉m

http://www.kerashop.pl/sklep-kosmety...y--200-ml.html
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-21, 15:07   #3313
caskada
Zakorzenienie

ciekawe co ja wymysle z wlosami na sylwka
ja juz jedna porcje jedzenia zrobilam

a ciast nie pieke jakos nie mam weny chociaz mam czas bede miala gotowe za kilka dni
Stary 2011-12-21, 15:11   #3314
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale to NIE BYΜ prostowanie a WBUDOWANIE keratyny we wlosy, nawet jak powierzchownie to i tak. Nic mi nie wprostowywala, ten zabieg nie zmienia struktury wlosa. Kolor dzi瘯uje
dooobra, dobra doczyta豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-21, 15:24   #3315
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
co to znaczy zakwaszenie po farbowaniu u fryzjerki? ja takie cos robie sobie w domu plukanka z octu

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

fryzjerka po zmyciu farby powinna umyc wlosy szamponem i nalozyc potem neutralizator- czyli taki najczesciej niebieskawo-fioletowy plyn zakwaszajacy- zamyka on dokladnie luski, wygladza wlosy, nablyszcza je- i to sie zmywa- zastepuje czesto odzywke- choc mozna dac jeszcze na koniec maske

Cytat:
ciekawe co ja wymysle z wlosami na sylwka
ja juz jedna porcje jedzenia zrobilam

a ciast nie pieke jakos nie mam weny chociaz mam czas bede miala gotowe za kilka dni
mnie sie niesamowicie podobaja wysokie upiecia takimi jakby grzebyczkami- spinka- i wloski gladkie u gory jak w konskim ogonie a poza spinka kaskada lokow
przepiekne to jest!
i chyba tak sobie zrobie bo kupilam na farcie ten grzebyko-spinek a szukalam go od dluzszego czasu i wszedzie w sklepach mowili ze juz sie tego nie produkuje

cos takiego tylko mam 豉dniejsze- wieksze i bardziej ozdobne

http://szafa.pl/c1539273-do-wlosow-c...ota-nitka.html
Stary 2011-12-21, 15:41   #3316
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
fryzjerka po zmyciu farby powinna umyc wlosy szamponem i nalozyc potem neutralizator- czyli taki najczesciej niebieskawo-fioletowy plyn zakwaszajacy- zamyka on dokladnie luski, wygladza wlosy, nablyszcza je- i to sie zmywa- zastepuje czesto odzywke- choc mozna dac jeszcze na koniec maske

mnie sie niesamowicie podobaja wysokie upiecia takimi jakby grzebyczkami- spinka- i wloski gladkie u gory jak w konskim ogonie a poza spinka kaskada lokow
przepiekne to jest!
i chyba tak sobie zrobie bo kupilam na farcie ten grzebyko-spinek a szukalam go od dluzszego czasu i wszedzie w sklepach mowili ze juz sie tego nie produkuje

cos takiego tylko mam 豉dniejsze- wieksze i bardziej ozdobne

http://szafa.pl/c1539273-do-wlosow-c...ota-nitka.html
no to mi fryz tak nie robi poza odzywka i szamponem niewiadomo jakim
mam podobny grzebyk tyle ze zwykly ale mi nie trzyma wlosow jakis felerny mi sie trafilfoto nr1

a wlasnie dzis zdradzam swojego "bialego jelenia" do buzi ,na lotion nivea baby pure&natural dzis kupilam ,i bede testowac na spole z synkiemon do kapieli ja do buzi
bialy jelen troche za bardzo mi wysusza i tak mam juz suchara na twarzy

ok mykam do pozniej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg grzebyk.jpg (47,5 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg niveababy.jpg (44,2 KB, 11 za豉dowa)
Stary 2011-12-21, 16:03   #3317
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no to mi fryz tak nie robi poza odzywka i szamponem niewiadomo jakim
mam podobny grzebyk tyle ze zwykly ale mi nie trzyma wlosow jakis felerny mi sie trafilfoto nr1

a wlasnie dzis zdradzam swojego "bialego jelenia" do buzi ,na lotion nivea baby pure&natural dzis kupilam ,i bede testowac na spole z synkiemon do kapieli ja do buzi
bialy jelen troche za bardzo mi wysusza i tak mam juz suchara na twarzy

ok mykam do pozniej
mowilam ze teraz niewiele fryzjerek neutralizuje kolor
to dziwne ze ci nie trzyma wlosow
ja ledwo zawsze moge tego typu spinke zapiac bo wlosow za duzo i boje sie ze spinka trzasnie na tym nicie ale jakos stopniowo dwoma rekoma sciskam je i zapinam i trzyma jak zloto
a efekt cudowny!
Stary 2011-12-21, 16:12   #3318
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Snow
To w zasadzie wizyta u lekarza sko鎍zy豉 si dobrze

U mnie pada 郾ieg i jest -10 stopni
no raczej tak
u mnie te dzi z ra鎍a troszk posypa這 ale p騧niej wysz這 slo鎍e i tyle tego

Cytat:
i jak jestes zadowolona? ile bedzie sie ten efekt utrzymywac? za jaki koszt?
robilas refleksy? bo jakies zolte pasma ci przebijaja od spodu i teraz bardzo to widac...?

na snieg, a nie na ciape ze sniegu widocznie

dobra pokazuje moje falki dyfuzorowe.
nie do konca umiem sie nim jeszcze poslugiwac, nie dosuszylam nawet do konca bo tak sobie nim leb obilam ze oj nie wyczuwam odleglosci jak powoli przysuwam go do skory i bach! w leb sie uderzalam bolesnie ale widocznie musze nabrac wyczucia odleglosci z czasem
a i nie smiac sie z mojej bluzy domowej- co do pindoli

Za陰cznik 4400514Za陰cznik 4400515Za陰cznik 4400516Za陰cznik 4400517
豉dnie, faktycznie nie ma r騜nicy jakiej ale wa積e, 瞠 czas na tym zaoszcz璠zasz

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:16   #3319
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

hej ja zn闚 dopiero teraz nadrabiam kupi豉m T-towi markowe perfumki pod choink Kenzo L'eau par 30ml 129z !!!!!!!! a co niech ma

LADY ale kupi tw鎩 tata wiedzia co wzi望 PROLADY

Cytat:
mam to samo- rano potworne mdlosci i jedzenie to ost rzecz o jakiej mysle gdybym wypila choc szklanke wody duszkiem z pewnoscia bym sie porzygala. wiec pije kilka 造czkow i na miasto, do pracy itp.
i jem dopiero gdy poczuje glod i scisniecie w zoladku.
a po poludniu moge jesc jak kitka co 2 godziny cos wrzucic i tak az do spania. i nigdy w zyciu nie mialam klopotow z waga i waze tyle samo juz od konca gimnazjum gdy przestalam rosnac czyli 47-48kg

taa... i niebawem piekna czeko a na nogach yeti
no ja rano tylko len, bo jak zjem 郾iadanie to mi niedobrze

Cytat:
to Ty te jeszcze nie ogoli豉? hahahaha to pi徠eczka!
ja gol w czwartek, urodziny T, wi璚 trzeba
ja goli豉m w pi徠ek to teraz na weekend trzeba

Cytat:
ja lubi w豉郾ie z Daxa peeling gruboziarnisty, taki w saszetkach super jest dla mnie drobnoziarnisty si u mnie nie sprawdza

aaaaaaaaaahahahaha polukrowa豉m niekt鏎e ale wiecie co, wysz這 mi ich najwi璚ej, chyba moja pod鈍iadomo嗆 pr鏏uje mi co przekaza
ja uwielbiam peeling cukrowy perfekty antycellulitowy, jest boski
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...aranczowy.html
tylko odrazu m闚ie ze ma inne opakowanie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Lady fotki w albumie,ale w rzeczywisto軼i wygl康a jeszcze gorzej i sory za kapcie
ojej za du瘸.. wog鏊e ten materia... dobrze zrobi豉 ze odes豉豉

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Caskada
Oj znam ten b鏊.W de. tez zawsze leje deszcz..a przynajmniej tam gdzie mieszkam,no i zimy to raczej cieple s.

Patrzcie
Cytat:
Fotki zza okna i aucio ju widz do od郾ie瞠nia
u mnie 郾ieg spadl ale sie stopi
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:18   #3320
kitkulka
Zakorzenienie

mam dach w simsach!
chyba wyr鏀 przez noc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ale to do cia趾a
mi chodzi這 o te do twarzy
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-21, 16:18   #3321
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
hej ja zn闚 dopiero teraz nadrabiam kupi豉m T-towi markowe perfumki pod choink Kenzo L'eau par 30ml 129z !!!!!!!! a co niech ma

LADY ale kupi tw鎩 tata wiedzia co wzi望 PROLADY

no ja rano tylko len, bo jak zjem 郾iadanie to mi niedobrze

ja goli豉m w pi徠ek to teraz na weekend trzeba

ojej za du瘸.. wog鏊e ten materia... dobrze zrobi豉 ze odes豉豉

u mnie 郾ieg spadl ale sie stopi
zwa豉
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-21, 17:55   #3322
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
pochwale sie jak tylko podzialam. na razie trzasnelam pazury- poprzednie troche reanimowalam i uzupelnilam bo mialam wielka niemoc robic od nowa
zaraz ide podciac grzywe i myc wlosy a potem suszara
ja zrobi豉m w niedziele,ale jako krzywo mi wysz造 bede za tydzie poprawia, dam fotke ale chyba jutro

Cytat:
jakie proste!!!!!!!! powiedz mi wszystko czy wiesz jakim preparatem to robili? jakie odczucia??

Cytat:
no i hit moja bluza

Za陰cznik 4400529
鈍ietna

Cytat:
dobra pokazuje moje falki dyfuzorowe.
nie do konca umiem sie nim jeszcze poslugiwac, nie dosuszylam nawet do konca bo tak sobie nim leb obilam ze oj nie wyczuwam odleglosci jak powoli przysuwam go do skory i bach! w leb sie uderzalam bolesnie ale widocznie musze nabrac wyczucia odleglosci z czasem
a i nie smiac sie z mojej bluzy domowej- co do pindoli
no lepiej sie kr璚 po tym dyfuzoze ja pamietam ze te kiedys tym robi豉m to non stop wali豉m w 貫b,makabra

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
mam dach w simsach!
chyba wyr鏀 przez noc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

ale to do cia趾a
mi chodzi這 o te do twarzy
zn闚 nie doczyta豉m,ale jeszcze tego peelingu enzymatycznego co poleca豉 nie pr鏏owa豉m

Cytat:
zwa豉
LADY BIERZE PROLADY
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-12-21, 18:38   #3323
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Witam
ale mam nadrabiania
internet mi si popsu ale ju nareszcie dzia豉

Lece nadrabia

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Foty w albumie
ahahah niez豉 impreza
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-12-21, 18:38   #3324
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Mam sukienke

Buahhot to ja mam identyczn t Amle co wklei豉 linka
jutro wypr鏏uje,potrzymam ca造 dzie Na noc nie zostawiam nigdy,bo ja si kr璚 i wierc i wszystko mia豉bym w oleju

Caskada dzi瘯i tam nic nie pisze jak nak豉da w豉郾ie ale oleje chyba mo積a. No nic spr鏏uj tak i tak i zobacz jak mi bardziej pasuje

Agatka 郵iczne masz te w這ski i jakie b造szcz帷e

Bunny 豉dne falki tylko mi si wydaj,瞠 do lok闚 powinna mie bardziej wycieniowane w這sy,bo od g鏎y masz g豉dkie,a na dole takie napuszone
a bluza the best haha
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-21, 18:45   #3325
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Mam sukienke

jak pokazuj

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-12-21 o 18:47
snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-21, 18:50   #3326
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆

jak pokazuj
z sh z Topshopu ma豉 czarna z d逝gim r瘯awkiem i takimi ozdobami na ramionach fajna jest,bo ma plecki wyci皻e taki wi瘯szy dekolt jestem super zadowolona

zaraz postaram si wklei jakie foto
Stary 2011-12-21, 18:52   #3327
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
Adzi wiem, wiem ale tak si przestraszy豉m i p豉ka豉m a mama do mnie przybieg豉
i mnie pociesza豉 i m闚i豉, 瞠 tacie nic nie jest, 瞠 ju pojecha do pracy i a musia造鄉y do niego zadzwoni
oby d逝go 篡 nie wyobra瘸m sobie, 瞠by kt鏎e z moich rodzic闚 umar這
Mi si nie tak dawno 郾i這, 瞠 mi koleg bliskiego zabili i pami皻am, 瞠 napisa豉m do niego smsa (we 郾ie) i czeka豉m na odpowied. I si nie doczeka豉m, bo z emocji zasn窸am. Rano jak ju si na serio obudzi豉m to z palpitacj serca od razu polecia豉m do telefonu i upewni豉m si, czy w wys豉nych nie mam czego Ale si wystraszy豉m, 瞠 ho ho! Serducho jak oszala貫, zap豉kane oczka
Stary 2011-12-21, 18:52   #3328
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
z sh z Topshopu ma豉 czarna z d逝gim r瘯awkiem i takimi ozdobami na ramionach fajna jest,bo ma plecki wyci皻e taki wi瘯szy dekolt jestem super zadowolona

zaraz postaram si wklei jakie foto
ale fajnie i pewnie jeszcze grosze kosztowa豉, super to czekany na foto

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-21, 19:09   #3329
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Zdj璚ia w albumie sukienki na Sylwestra i na poprawiny

doradzcie mi jakie rajstopy do nich czy zwyk貫 czy czarne czy czarne w jakie wzorki czy kryj帷e

aa no i nie b璠 mia豉 tego stanika tak jak na zdj璚iu, nie chcia這 mi si ju 軼i庵a
Stary 2011-12-21, 19:18   #3330
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Zdj璚ia w albumie sukienki na Sylwestra i na poprawiny

doradzcie mi jakie rajstopy do nich czy zwyk貫 czy czarne czy czarne w jakie wzorki czy kryj帷e

aa no i nie b璠 mia豉 tego stanika tak jak na zdj璚iu, nie chcia這 mi si ju 軼i庵a
wow ta z sh jest zar帳ista do niej widz zwyk貫 czarne 20den a do tej na wesele to sama nie wiem, na pewno te g豉dkie ale mo瞠 cieliste?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.