W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-22, 10:47   #3451
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej u mnie te le篡 郾ieg i mam nadzieje,瞠 b璠zie do 安i徠

wypije kawke i polece na poczte odes豉 t sukienk i do Biedrony po dro盥瞠
a po tem nak豉dam Amle i ju nigdzie nie wychodz, czeka mnie sprz徠anie
ja tez musze sie wygruzic do tej biedrony...
a potem ogarne chate, ale juz czuje ze wielkiego sprzatania to ja dzis nie wykonam
Stary 2011-12-22, 10:48   #3452
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

ja te id si ogarn望 i spadam na spacer, mam ochot si przej嗆

do p騧niej
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 10:50   #3453
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

aaa princeska fajne te sukienki
Stary 2011-12-22, 10:52   #3454
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
bardzo dobry sklad
nawilzy wzmocni skore zapobiegnie utracie wody, zmiekczy
mozna tez smialo klasc na wlosy
ooo, dziekuje pieknie za analize
To jest krem naprawczy na dzie, Soraya BioRepair, sk鏎a wra磧iwa, sk這nna do alergii, 60+
czyli dla 23+ tez by sie nadawal? pytam z ciekawosci bo ten kupilam babci a jest jeszcze 30+ 40+, 50+ tylko tych skladow juz nie znam, ale na ich stronce jest wspomniane co zawieraja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 858_huge.jpg (39,7 KB, 16 za豉dowa)

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 11:02   #3455
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ooo, dziekuje pieknie za analize
To jest krem naprawczy na dzie, Soraya BioRepair, sk鏎a wra磧iwa, sk這nna do alergii, 60+
czyli dla 23+ tez by sie nadawal? pytam z ciekawosci bo ten kupilam babci a jest jeszcze 30+ 40+, 50+ tylko tych skladow juz nie znam, ale na ich stronce jest wspomniane co zawieraja
aha
po skladzie nie widac ze jest od zmarszczek czy napinajacy nie ma tez silnego skladuani jednego skladnika
uwazam ze w tym wieku (60)juz nie pomoze nic na zmarszczki w kremie ale skore trzeba nawilzyc i zmiekczyc
no jestem w szoku ze dla 60 tak neutralny sklad podano
bo wlasnie tak jak mowilam to producenci sobie wymyslaja co dla kogo ma byca okazuje sie ze ja moglabym smialo uzyc tego kremu bo jest nawilzajacy nie zapcha a mam suchara strasznego
wiec soraya sie postarala bo pamietam ze nieciekawe mieli te sklady mialam mleczko do demkijazu ktore mni uczulilo a rzadko to sie zdarza u mnie krem tez mialam i dostalam uczulenia
Stary 2011-12-22, 11:04   #3456
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 655

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ja tez musze sie wygruzic do tej biedrony...
a potem ogarne chate, ale juz czuje ze wielkiego sprzatania to ja dzis nie wykonam
mi si te nie chce i嗆 i ubiera,ale chc odes豉 t sukienk i mie j z g這wy
Na dzisiaj zaplanowa豉m sprz徠anie,bo jutro musz si zaj望 sob
Cytat:
aaa princeska fajne te sukienki
dzi瘯uj

Dziewczynki,a macie jaki inny pomys na t sukienk na wesele? Ona ma strasznie du篡 dekold i z t bluzk pod spodem faktycznie g逝pio wygl康a,ale jak jej nie za這輳 to mam p馧 stanika na wierzchu
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-22, 11:08   #3457
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
aha
po skladzie nie widac ze jest od zmarszczek czy napinajacy nie ma tez silnego skladuani jednego skladnika
uwazam ze w tym wieku (60)juz nie pomoze nic na zmarszczki w kremie ale skore trzeba nawilzyc i zmiekczyc
no jestem w szoku ze dla 60 tak neutralny sklad podano
bo wlasnie tak jak mowilam to producenci sobie wymyslaja co dla kogo ma byca okazuje sie ze ja moglabym smialo uzyc tego kremu bo jest nawilzajacy nie zapcha a mam suchara strasznego
wiec soraya sie postarala bo pamietam ze nieciekawe mieli te sklady mialam mleczko do demkijazu ktore mni uczulilo a rzadko to sie zdarza u mnie krem tez mialam i dostalam uczulenia
wiem, wiem, ze w tym wieku na zmarszczki juz nic nie pomoze i ze najwazniejsze jest nawilzanie wlasnie chodzilo mi o jakis krem bez parabenow i zbednych chemikaliow (ten kosztuje 24,99)
Tak jak Ty zdziwilam sie troche tak natrualnym skladem dla 60+, ale na plus czyli krem bedzie dobrze nawilzac, hmm moze sobie tez taki kupie teraz to w ogole mam jakas dziwnie sucha/sciagnieta skore, tak jak Czeko, i wiem ze u mnie jest to spowodowane zmiana temperatur- z cieplego pomieszczenia wychodze na zimno i na odwrot musze jakos buzke nawilzyc, mam jeszcze ten krem naprawczy z ziaji med wiec najpierw go zuzyje do konca

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 11:16   #3458
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
wiem, wiem, ze w tym wieku na zmarszczki juz nic nie pomoze i ze najwazniejsze jest nawilzanie wlasnie chodzilo mi o jakis krem bez parabenow i zbednych chemikaliow (ten kosztuje 24,99)
Tak jak Ty zdziwilam sie troche tak natrualnym skladem dla 60+, ale na plus czyli krem bedzie dobrze nawilzac, hmm moze sobie tez taki kupie teraz to w ogole mam jakas dziwnie sucha/sciagnieta skore, tak jak Czeko, i wiem ze u mnie jest to spowodowane zmiana temperatur- z cieplego pomieszczenia wychodze na zimno i na odwrot musze jakos buzke nawilzyc, mam jeszcze ten krem naprawczy z ziaji med wiec najpierw go zuzyje do konca
ja mam tak sucha az piecze mnie skora
a czolo to wogole masakra suche skorki mam
narazie koncze nivea Q10 ,smaruje tez olejkami ...lykam na to suplementy bylam juz na zabiegu ...
mysle ze to kwestia glebsza u mnie i musze dobrze od wewnatrz sie nawilzyc
Stary 2011-12-22, 11:33   #3459
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
narazie koncze nivea Q10 ,smaruje tez olejkami ...lykam na to suplementy bylam juz na zabiegu ...
ja tez ostatnio smaruje sie olejkiem migdalowym
no i suche skorki to u mnie codziennosc

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 11:35   #3460
Cyska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 010
GG do Cyska

Dziewczyny mam do was pytanie, bo ja w farbowaniu jestem kompletnie zielona !! Wstawia豉m wam tu kiedy fotki moich w這s闚, 2/3 mam naturalne, 鈔edni blond a na ko鎍ach zosta造 jeszcze rozja郾iane pasemka I kupi豉m farb palette C12. I na niej jest napisane by farbuj帷 zostawi 2 cm od g這wy i dopiero na ko鎍u je pomalowa. A mama, kt鏎a b璠zie mi malowa豉 m闚i, 瞠 a gdzie tam ca貫 sie maluje od razu to jak w ko鎍u? po co zostawia te 2 cm ? Nie chce by mi wyszed niejednolity kolor..
Stary 2011-12-22, 11:40   #3461
caskada
Zakorzenienie

trzeba sie wspomagac od wewnatrz jakies suplementy lykac na skoreja narazie lykam capivit a+e i nawet nawet jest bo nadaje tez skorze ladny kolor mysle nad omega3

wlasnie dopiero zobaczylam ze mam tez ziaje oliwkowa ale musze przyjrzec sie skladowi bo dlugi ze szok

u mnie slonko i 11 stopni ciepla dlatego jade zaraz po prezent dla TZ
jutro tylko wyskocze po prezent dla synka , ciasta i ostatecznie zakupy
a sobota ranek
bede pozniej
Stary 2011-12-22, 11:42   #3462
buahhot
Marcelover ♥♥♥

przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_9805.jpg (57,6 KB, 41 za豉dowa)

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 11:51   #3463
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Caskada
te omega3 to dobre s?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:07   #3464
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

[QUOTE=novelove;31178060]Asiu
Wiem, 瞠 nie wolno ale mamu鄂a si upar豉 i powiedzia豉, 瞠 to przecie leki na choroby g鏎nych dr鏬 oddechowych, wi璚 niby spoko
Tylko,瞠 nie wiem czy po nich, czy og鏊nie ale czuj si fatalnie.

Macie tak, 瞠 wam nie leci krew z nosa ciurkiem, ale gdy smarkacie to jest ona na chusteczce?
Ja tak mam od 3 dni i nie wiem o co chodzi o.O[/QUOTE

nove mi lekarz powiedzia, 瞠 tak si dzieje od os豉bienia organizmu
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:11   #3465
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 719

Cytat:
Cytat:
Ja wam powiem 瞠 mi moja pani instruktor poradzi豉 krem p馧t逝sty na t pore roku, nawet t逝sty moze by bo przy bardzo suchej sk鏎ze nawil瞠nie nie wystarczy, trzeba te nat逝軼i. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki p馧t逝sty. Tylko 瞠 ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Tak瞠 musze sobie radzi tyle o ile narazie. Mi poza tym 瞠 mam such sk鏎e bardzo sie 逝szczy, mam strasznie du穎 suchych sk鏎ek co jest cholernie uci捫liwe bo zwyk造 peeling mnie podra積ia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dw鏂h dniach juz mia豉m sucho miejscami...
Tak瞠 spr鏏ujcie w豉郾ie celowa w jaki krem p馧t逝sty, przynajmniej dla mnie by豉 taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz 瞠 to przez temperature to by by這 dobre rozwi您anie bo lepiej bu嶔e ochronisz. A makija 鈍iecenie ewentualne rozwi捫e

Co widze 瞠 pisa造軼ie 瞠 noc kiepska, mi sie jako 鈔ednio spa這, w nocy sie budzi豉m, s豉ba jaka jestem, ale chor鏏sko mnie jako nie chwyci這 na szcz窷cie. Tylko ci庵le mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tat jako zaj望, le篡 chory biedny, zanios豉m mu herbate to sie chociaz napije czegos...
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:23   #3466
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
a jest u Was 郾ieg? sypie czy le篡?
u mnie nadal nie, ju przywyk豉m do my郵i, 瞠 鈍i皻a b璠 bez 郾iegu i zacz窸o mi to nawet odpowiada, przynajmniej nie zmarzn w botkach bo do babci na wigili mamy kawa貫k, wi璚 tam zawsze idziemy spacerkiem

oooojeju jeju jeeeju pojutrze wielkie ob瘸rstwo 3-dniowe
Kitka Ty to chyba tone zjesz przez te 鈍i皻a ob瘸rusku

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

odebra豉m dzisiaj wyniki bada i nie jest dobrze mam liczne erytrocyty w moczu i co tam jeszcze 幢e wysz這
mam nadziej ,瞠 do wigilii mi to przejdzie
Nikola17 jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:30   #3467
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja wam powiem 瞠 mi moja pani instruktor poradzi豉 krem p馧t逝sty na t pore roku, nawet t逝sty moze by bo przy bardzo suchej sk鏎ze nawil瞠nie nie wystarczy, trzeba te nat逝軼i. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki p馧t逝sty. Tylko 瞠 ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Tak瞠 musze sobie radzi tyle o ile narazie. Mi poza tym 瞠 mam such sk鏎e bardzo sie 逝szczy, mam strasznie du穎 suchych sk鏎ek co jest cholernie uci捫liwe bo zwyk造 peeling mnie podra積ia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dw鏂h dniach juz mia豉m sucho miejscami...
Tak瞠 spr鏏ujcie w豉郾ie celowa w jaki krem p馧t逝sty, przynajmniej dla mnie by豉 taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz 瞠 to przez temperature to by by這 dobre rozwi您anie bo lepiej bu嶔e ochronisz. A makija 鈍iecenie ewentualne rozwi捫e

Co widze 瞠 pisa造軼ie 瞠 noc kiepska, mi sie jako 鈔ednio spa這, w nocy sie budzi豉m, s豉ba jaka jestem, ale chor鏏sko mnie jako nie chwyci這 na szcz窷cie. Tylko ci庵le mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tat jako zaj望, le篡 chory biedny, zanios豉m mu herbate to sie chociaz napije czegos...
wlasnie od jakiegos czasu zmienilam krem i uzywam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,95...do.html&next=1 moze powinnam nakladac troche grubsza warstwe dzis tak zrobie, poczekam az sie wchlonie i naloze wtedy podklad albo powinnam uzywac kremu maslo kakaowe, on jest bardziej tlusty

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:31   #3468
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie od jakiegos czasu zmienilam krem i uzywam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,95...do.html&next=1 moze powinnam nakladac troche grubsza warstwe dzis tak zrobie, poczekam az sie wchlonie i naloze wtedy podklad albo powinnam uzywac kremu maslo kakaowe, on jest bardziej tlusty
Ja go mia豉m i dla mnie to za ma這 daje niestety
Stary 2011-12-22, 12:36   #3469
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Ja go mia豉m i dla mnie to za ma這 daje niestety
mi tez sie wydaje, ze nie jest bardzo natluszczajacy, szybko sie wchlania pozostawia skore gladka, ale na zime chyba jest faktycznie za lekki...
no nic, nalozylam grubsza wartwe, teraz czekam az sie wchlonie
jak nie bedzie lepiej po kilku dniach to moze kupie w sklepie ten z maslem kakaowym, a ten oddam tacie

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:39   #3470
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
豉dne i wcale nie tandetne, klucz wiolinowy super
choc ja je wole w srebrze.
a widze ze bransoletke wzielas pleciona i zwykla? to na ktorej bedziesz nosic?

Cytat:

oj czeko to widze ze was rozklada rodzinnie...

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Kitka Ty to chyba tone zjesz przez te 鈍i皻a ob瘸rusku

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

odebra豉m dzisiaj wyniki bada i nie jest dobrze mam liczne erytrocyty w moczu i co tam jeszcze 幢e wysz這
mam nadziej ,瞠 do wigilii mi to przejdzie
a nablonki wielokatne? wyszly czy nie? jak nie to bosko, bo nerki nie dostaly.
erytrocyty swiadcza o zapaleniu, pewnie jeszcze wyszla obfita flora bakteryjna i sluz, leukocyty... ph powyzej 6....
ale to nic to zapalenie tylko.
przejdzie- bierz lek jak pisalysmy i przejdzie. i pij. i wygrzewaj sie.

Snow czy tobie tez ten cholerny rowatinex odbija sie tak potwornie olejkiem kamforowym???
no mi dzis od rana tak sie odbija ze malo sie nie porzygam... i jem na potege, byle to zabic i wraz jak mi sie odbije to koniec...
nie pamietam czy poprzednio tez tak mialam
Stary 2011-12-22, 12:47   #3471
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
dziekuje mi tez najbardziej podoba sie klucz
ta zwykla dodawali 'w zestawie' a plecionke zamowilam dodatkowo chce nosic na plecionce mam jeszcze ciemnozielona plecionke z hm wiec moze na niej dzis sprobuje zawiesic

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:47   #3472
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
mi tez sie wydaje, ze nie jest bardzo natluszczajacy, szybko sie wchlania pozostawia skore gladka, ale na zime chyba jest faktycznie za lekki...
no nic, nalozylam grubsza wartwe, teraz czekam az sie wchlonie
jak nie bedzie lepiej po kilku dniach to moze kupie w sklepie ten z maslem kakaowym, a ten oddam tacie
To mas這 kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapycha chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jaki z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wra磧iwej na bardziej suche miejsca.
Cytat:

oj czeko to widze ze was rozklada rodzinnie...
M闚ie ci masakra... tata chory, teraz to sie wog鏊e roz這篡, od rana wog鏊e nie wstaje. T drugi tydzie na zwolnieniu ju jest, ale juz sie lepiej czuje wiec tyle o ile dobrze. Ja sie jako trzymam ale u mnie jak zwykle po zapaleniu zatok jestem os豉biona i jeszcze mi z豉zi to g闚no tak瞠 wcinam codziennie rutinoscorbin i 簑rawine 瞠by sie jako wzmocni tylko, bo teraz to tragedia jak sie rozchoruje 疾by tylko jeszcze mamy nie z豉pa這 bo to juz wog鏊e
A ja co czuje 瞠 katar mnie bierze :/

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-12-22 o 12:53
Stary 2011-12-22, 12:49   #3473
kitkulka
Zakorzenienie

Buahhot fajne te charmsy
豉dny kolor sznurka

Nikola na bank b璠 ob瘸rta jak 鈍inka, w wigili od rana zawsze si g這dz, 瞠by p騧niej si na穋e u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzie 鈍i徠 jeszcze sama mi co doniesie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:50   #3474
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Buahhot fajne te charmsy
豉dny kolor sznurka

Nikola na bank b璠 ob瘸rta jak 鈍inka, w wigili od rana zawsze si g這dz, 瞠by p騧niej si na穋e u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzie 鈍i徠 jeszcze sama mi co doniesie
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem 穎陰dek tak skurczony 瞠 zjem 2 pierogi i jestem pe軟a
Ale T od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
Stary 2011-12-22, 12:52   #3475
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Czes kobitki
Ja si w豉郾ie zabieram za pieczenie i wchodz w gary U mnie le篡 郾ieg ale jest chyba 1 stopi i zaczyna topnie troch.

Wpadn potem jeszcze

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Buahhot fajne te charmsy
豉dny kolor sznurka

hehe ob瘸rstwo ju tu tu

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:57   #3476
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 655

Cytat:
ja u篡wam go tylko wersji zielonej i te mi si wydaje,瞠 nic nie daje mas這 kakaowe te mam,ale ten to ju mnie zapycha

Jeju ju 13 a ja jeszcze nic nie zrobi豉m
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-22, 12:58   #3477
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
To mas這 kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapycha chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jaki z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wra磧iwej na bardziej suche miejsca.
mialam juz kiedys ten krem, nie zapychal mnie
natomiast bardzo lubilam maslo kakaowe do ciala w starej wersji, dzieki niemu bylam latem tak opalona i nawilzona http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...la.html&next=1
w ogole jaka ja mialam wtedy figure
Cytat:
Buahhot fajne te charmsy
豉dny kolor sznurka
dziekuje
oo tak, uwielbiam granat

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 13:00   #3478
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej dziewczyny dzi przysz造 mi te maty co zamawia豉m w promocji i naprawde fajne bo s 2 razy wieksze od tych co kupowa豉m po 1,5z i ta雟ze . Chce te kupi sukienk na sylwka ale takie drogie s i tak sobie pomy郵a豉m ze za t kase mog mie markowe perfumy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziekuje
Wszystko napisalam ze to Revlon wkleilam linka jak to sie nazywa, po polsku nie ma opinii.
.
musze poszuka a robi豉 ten zabieg w salonie i ile zap豉cila?

Cytat:
hmm nie ma parabenow ani formaldehydu ogolnie piekne masz wloski jak zobaczylam dzis Twoje zdjecia na wykladzie (a co mi tam ) to az otworzylam jape

"EMK to nowy zestaw piel璕nacyjny oferowany przez salony fryzjerskie. To wiod帷y zabieg na bazie keratyny przywracaj帷y naturaln struktur w這sa dzi瘯i specjalnej tr鎩kompleksowej formule. Keratyna jest najsilniejszym , najefektywniejszym i najaktywniejszym sk豉dnikiem w zabiegach odbudowy struktury w這sa. Bardzo dobrze wp造wa na zniszczone w這sy oraz chroni przed negatywnym dzia豉niem wilgoci.
Udowodnione rezultaty. Po zastosowaniu zabieg闚 piel璕nacyjnych zestawu EMK Twoje w這sy zyskaj:
 g豉dko嗆
 po造sk
 obj皻o嗆
 witalno嗆
 odporno嗆"
info z fb
o kurde gdzie ten zabieg moge zrobi ???

Cytat:
no niezle a tak sie ba豉

Cytat:

a nablonki wielokatne? wyszly czy nie? jak nie to bosko, bo nerki nie dostaly.
erytrocyty swiadcza o zapaleniu, pewnie jeszcze wyszla obfita flora bakteryjna i sluz, leukocyty... ph powyzej 6....
ale to nic to zapalenie tylko.
przejdzie- bierz lek jak pisalysmy i przejdzie. i pij. i wygrzewaj sie.

Snow czy tobie tez ten cholerny rowatinex odbija sie tak potwornie olejkiem kamforowym???
no mi dzis od rana tak sie odbija ze malo sie nie porzygam... i jem na potege, byle to zabic i wraz jak mi sie odbije to koniec...
nie pamietam czy poprzednio tez tak mialam
mi takim olejkiem odbijala sie skrzypowita hydro i jaka jakby choink zawsze sie 鄉iali鄉y z t z tego
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-12-22, 13:04   #3479
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
o kurde gdzie ten zabieg moge zrobi ???

no niezle a tak sie ba豉
nie mam pojecia
wczoraj tylko czytalam o prostowaniu enviro by farouk, hmm ciekawe

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-22, 13:14   #3480
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem 穎陰dek tak skurczony 瞠 zjem 2 pierogi i jestem pe軟a
Ale T od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
Te mam skurczony, ale zaczynam tradycyjnie od barszczu z uszkami, a p騧niej to ju hulaj dusza nie mam problemu z tym, 瞠by spokojnie posmakowa 12 potraw
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.