W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-22, 13:17   #3481
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 719
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Te mam skurczony, ale zaczynam tradycyjnie od barszczu z uszkami, a p騧niej to ju hulaj dusza nie mam problemu z tym, 瞠by spokojnie posmakowa 12 potraw
U mnie nie ma szans na 12 potraw Zreszta na 3-4 osoby to nie ma co gotowa niewiadomo ile, i dodatki sie licza jako potrawy u nas Z tym, 瞠 ja np ryb nie lubie JEdna jestem w stanie tylko znie嗆 i tylko jak jest robiona przez mojego tate
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-22, 13:28   #3482
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
To mas這 kakaowe to nie wiem czy nie bedzie zapycha chociaz nie wiem, mozna sprobowac Ja teraz jak mi sie skonczy krem to chyba Babydream kupie i jaki z Ziaji typu oliwkowy albo z tej serii nowej Ulga dla cery wra磧iwej na bardziej suche miejsca.

M闚ie ci masakra... tata chory, teraz to sie wog鏊e roz這篡, od rana wog鏊e nie wstaje. T drugi tydzie na zwolnieniu ju jest, ale juz sie lepiej czuje wiec tyle o ile dobrze. Ja sie jako trzymam ale u mnie jak zwykle po zapaleniu zatok jestem os豉biona i jeszcze mi z豉zi to g闚no tak瞠 wcinam codziennie rutinoscorbin i 簑rawine 瞠by sie jako wzmocni tylko, bo teraz to tragedia jak sie rozchoruje 疾by tylko jeszcze mamy nie z豉pa這 bo to juz wog鏊e
A ja co czuje 瞠 katar mnie bierze :/
oj czeko... jeszcze jak tyle zarazkow wokol ciebie to ja watpie czy sie wybronisz

Cytat:
Buahhot fajne te charmsy
豉dny kolor sznurka

Nikola na bank b璠 ob瘸rta jak 鈍inka, w wigili od rana zawsze si g這dz, 瞠by p騧niej si na穋e u babci i jeszcze na pewno babcia da na wynos, a w pierwszy dzie 鈍i徠 jeszcze sama mi co doniesie
u mnie dzis po pracy tz przyniesie karpie do mordowania
i zrobimy probe generalna- jednego na patelnie na kolacyjke- a ja kocham smazonego karpika dla mnie swieta to tylko karp i barszczyk z uszkami- reszty moze wcale nie byc... no moze jeszcze sledziki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
ja u篡wam go tylko wersji zielonej i te mi si wydaje,瞠 nic nie daje mas這 kakaowe te mam,ale ten to ju mnie zapycha

Jeju ju 13 a ja jeszcze nic nie zrobi豉m
ja dopiero zakupy a sprzatanie dalej czeka

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny dzi przysz造 mi te maty co zamawia豉m w promocji i naprawde fajne bo s 2 razy wieksze od tych co kupowa豉m po 1,5z i ta雟ze . Chce te kupi sukienk na sylwka ale takie drogie s i tak sobie pomy郵a豉m ze za t kase mog mie markowe perfumy

musze poszuka a robi豉 ten zabieg w salonie i ile zap豉cila?

o kurde gdzie ten zabieg moge zrobi ???

no niezle a tak sie ba豉

mi takim olejkiem odbijala sie skrzypowita hydro i jaka jakby choink zawsze sie 鄉iali鄉y z t z tego
mnie juz w☠☠☠☠iac zaczyna,ewidentnie stanelo mi na zoladku bo odbija mi sie srednio co 5 minut od kilku h...
a ja nienawidze kamfory uraz po dzieciecych zapaleniach uszu...

do tego rano wysikalam sie z trudem, jakby z przerwami i dosc mocno napierajac bo nie moglam a teraz juz z 5h jak nie sikalam i mi sie nie chce... kurcze, moze jakis kamyk zlazl i sie zaklinowal? zaraz to wyplucze, bede pic herbate za herbata az pekne jak smok wawelski
Stary 2011-12-22, 14:04   #3483
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

wr鏂i豉m z tesco
by豉m na sklepie w poszukiwaniu lok闚ki to by tylko remington ta pa貫czka i jeszcze jaka jedna i philips ale cienka
kupi豉m czerwon sp鏚niczk i z wra瞠nia zapomnia豉m wej嗆 do RTV AGD
bo p璠em pojecha豉m do krawcowej skr鏂i i mam odbi鏎 za godzink
to wtedy poje盥輳 jeszcze po tych sklepach RTV AGD
i jeszcze do sma瘸lni

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
mialam juz kiedys ten krem, nie zapychal mnie
natomiast bardzo lubilam maslo kakaowe do ciala w starej wersji, dzieki niemu bylam latem tak opalona i nawilzona http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...la.html&next=1
w ogole jaka ja mialam wtedy figure

dziekuje
oo tak, uwielbiam granat
granat kobalt chabrowy jak kto woli cudowny

o a ja tej wersji nie widzia豉m
tego kremu ziaja mas這 kakaowe to nie lubi

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

a i spogl康am na prostownice a tam moja rowenta za 349 z

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Ja to jak nie jem nic w wigilie to potem 穎陰dek tak skurczony 瞠 zjem 2 pierogi i jestem pe軟a
Ale T od rana juz przyjezdza takze on nie pozwoli mi nie jesc
mam to samo

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

wiza wariuje
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:13   #3484
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
daj znac jak ci sie hybryda spodoba na pazurkach i swoje odczucia
Oczywiscie dam znac.
Shelac ma w sumie niewiele kolorow, nic nie kombinowalam, musialam skrocic bo mi sie po豉ma造 i mam kr鏂iutkie i czerwone, zwykla truskawkowa taka makowa czerwien. Szybko i sprawnie nic nie spi這wuje p造tki, ca趾iem inaczej jak przy 瞠lach, podobno nie niszczy. Maluje i pod lamp i tyle. Jak sie sprawdzi bede uzupe軟ia豉 i mo瞠 zapuszcz swoje pazurki
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:15   #3485
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

jestem juz
kupilam dla tz zegarek i sweterek nie moglam sie powstrzymac taki ladny znalazlam wszystko mi zapakowali na miejscu wiec mam z glowy pakowania
zegarek zaraz znajde i pokaze jaki na necie bez bajerow prosty
no to sie wygroszowalam dzis
Stary 2011-12-22, 14:17   #3486
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Oczywiscie dam znac.
Shelac ma w sumie niewiele kolorow, nic nie kombinowalam, musialam skrocic bo mi sie po豉ma造 i mam kr鏂iutkie i czerwone, zwykla truskawkowa taka makowa czerwien. Szybko i sprawnie nic nie spi這wuje p造tki, ca趾iem inaczej jak przy 瞠lach, podobno nie niszczy. Maluje i pod lamp i tyle. Jak sie sprawdzi bede uzupe軟ia豉 i mo瞠 zapuszcz swoje pazurki
ja te robi czerwone
poka瞠sz?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:24   #3487
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja te robi czerwone
poka瞠sz?
Zwyk豉 czerwien makowa. I kr鏒kie bardzo. Naprawd nie ma co pokazywac. Nic specjalnego.
Ew.potem zrobie zdjecie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:25   #3488
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
U mnie nie ma szans na 12 potraw Zreszta na 3-4 osoby to nie ma co gotowa niewiadomo ile, i dodatki sie licza jako potrawy u nas Z tym, 瞠 ja np ryb nie lubie JEdna jestem w stanie tylko znie嗆 i tylko jak jest robiona przez mojego tate
u nas sporo wi璚ej os鏏, wi璚 i wi璚ej jedzenia musi by
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
u mnie dzis po pracy tz przyniesie karpie do mordowania
i zrobimy probe generalna- jednego na patelnie na kolacyjke- a ja kocham smazonego karpika dla mnie swieta to tylko karp i barszczyk z uszkami- reszty moze wcale nie byc... no moze jeszcze sledziki
ja w豉郾ie za karpikiem nie przepadam odk康 przynie郵i do domu 篡wego i tata go mordowa, a ja z mam rycza豉m w kuchni od tamtej pory zero karpia i jem tylko 這sosia i fl康r, no i 郵edzia obowi您kowo w 鄉ietance i w rodzynkach
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
jestem juz
kupilam dla tz zegarek i sweterek nie moglam sie powstrzymac taki ladny znalazlam wszystko mi zapakowali na miejscu wiec mam z glowy pakowania
zegarek zaraz znajde i pokaze jaki na necie bez bajerow prosty
no to sie wygroszowalam dzis
sweter ze swetra?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:27   #3489
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
przyszly w koncu moje 'charmsy' na zdjeciu wylgadaja te 'zlote' na zolte, ale w rzeczywistosci maja kolor ladnego zlota fajne sa
jeden przyszedl inny niz powinien, ale to nic
fajnie wygladaja ja nie mam czegos takiego wogole
Cytat:
Caskada te omega3 to dobre s?
dobre niedawno pisalam to tzw dobre tluszcze rybie
Cytat:
Ja wam powiem 瞠 mi moja pani instruktor poradzi豉 krem p馧t逝sty na t pore roku, nawet t逝sty moze by bo przy bardzo suchej sk鏎ze nawil瞠nie nie wystarczy, trzeba te nat逝軼i. I ja na te najbardziej suche partie daje Emolium, on jest taki p馧t逝sty. Tylko 瞠 ja mam podejrzenie AZS, do dermatologa na marzec sie moge zarejestrowac dopiero Tak瞠 musze sobie radzi tyle o ile narazie. Mi poza tym 瞠 mam such sk鏎e bardzo sie 逝szczy, mam strasznie du穎 suchych sk鏎ek co jest cholernie uci捫liwe bo zwyk造 peeling mnie podra積ia, a enzymatyczny ten z Ziaji nie wiem czy da rade Jak ja po mikrodermabrazji po dw鏂h dniach juz mia豉m sucho miejscami...
Tak瞠 spr鏏ujcie w豉郾ie celowa w jaki krem p馧t逝sty, przynajmniej dla mnie by豉 taka rada. Nie wiem jak ty Cascada ale Buahhot jak masz taki problem i wiesz 瞠 to przez temperature to by by這 dobre rozwi您anie bo lepiej bu嶔e ochronisz. A makija 鈍iecenie ewentualne rozwi捫e

Co widze 瞠 pisa造軼ie 瞠 noc kiepska, mi sie jako 鈔ednio spa這, w nocy sie budzi豉m, s豉ba jaka jestem, ale chor鏏sko mnie jako nie chwyci這 na szcz窷cie. Tylko ci庵le mi ta odrobinka rano z zatok schodzi
Teraz musze sie tat jako zaj望, le篡 chory biedny, zanios豉m mu herbate to sie chociaz napije czegos...
u mnie problem sie zaczal po latach kiedys sie z tego smialam ze jak solarka moze mi zaszkodzic phiiii zawsze mialam mieszana tlusta cere dzis lecze marne skutki opalania ktore wyszly po latach nawet olejki nic nie daja jedynie zabiegi cos tam pomagaja ...i od wewn wlasnie kolezanka po fachu kazala mo brac omega3
Stary 2011-12-22, 14:28   #3490
Agatau88
Zakorzenienie

Ok, pokaze nie sadze zeby ktokolwiek sie zachwycal.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1808.jpg (28,5 KB, 60 za豉dowa)
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:29   #3491
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

sweter ze swetra?
on zawsze mi cos tak palnie jak ma dosyc mojego zrzedzenia
bedzie mial sweterek ze swetra z prawdziwego zdarzenia
Stary 2011-12-22, 14:30   #3492
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ale kr鏂iutkie kikutki lubi nieco d逝窺ze pazurki, ale kolor 豉dny i 豉dnie, starannie pomalowane

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
on zawsze mi cos tak palnie jak ma dosyc mojego zrzedzenia
bedzie mial sweterek ze swetra z prawdziwego zdarzenia
ale ten tekst to naprawd mistrzostwo haha
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:32   #3493
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ale kr鏂iutkie kikutki lubi nieco d逝窺ze pazurki, ale kolor 豉dny i 豉dnie, starannie pomalowane [COLOR="Silver"]
Krotkie bo mi sie polalamy ale mam nadzieje, ze z hybryd zapuszcz pazurki.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:33   #3494
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
fajnie wygladaja ja nie mam czegos takiego wogole

dobre niedawno pisalam to tzw dobre tluszcze rybie

u mnie problem sie zaczal po latach kiedys sie z tego smialam ze jak solarka moze mi zaszkodzic phiiii zawsze mialam mieszana tlusta cere dzis lecze marne skutki opalania ktore wyszly po latach nawet olejki nic nie daja jedynie zabiegi cos tam pomagaja ...i od wewn wlasnie kolezanka po fachu kazala mo brac omega3
U mnie problem w sumie delikatnie zacz掖 sie 1,5 roku temu po przeprowadzce, ale przesuszenie by這 niewielkie, 豉two by這 to wszystko nawil篡 i zapanowa nad tym. A teraz od wrze郾ia masakra... wog鏊e 鄉iesznie bo na nosie mam sucharki konkretne, a pory rozszerzone i zask鏎niki do kompletu
Spr鏏uje z t przegotowan wod te do mycia, mo瞠 kwestia wody te
Suplementacja wiadomo te co daje, ale u mnie nie bylo wida 瘸dnej r騜nicy. Wieksze efekty daje po prostu picie duzej ilo軼i wody, ale to roznice bardziej na ciele wida ni na twarzy...

Dzisiaj robie drugie podej軼ie z tymi papilotami cholernymi Ale dam tylko kilka zeby mie fale grubsze, no i na 2 godzinki i zdejme. Tylko jak mi wyjd to kurcze nie wiem czy one mi wytrzymaj 2 dni, bo co 2 dzie w這sy myje
Stary 2011-12-22, 14:45   #3495
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Zwyk豉 czerwien makowa. I kr鏒kie bardzo. Naprawd nie ma co pokazywac. Nic specjalnego.
Ew.potem zrobie zdjecie.
spoko moje te b璠 zwyk貫 czerwone, tak z 1-1,5 cm za opuszek

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
faktycznie kr鏂iutkie
kolorek 豉dny

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

zasiedzia豉m si naw帷ha豉m zapaszk闚
i nie chce mi si wychodzi ale musz
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:47   #3496
Agatau88
Zakorzenienie

Kr鏒kie ale musialam obci帷 bo sie polalamy, Urosn Akurat paznokcie szybko mi rosna, niestety, bo bede musiala uzupelniac ten hybryd. Znaczy zmy stary, pomalowa na nowo.

A kosmetyczkw wysmarowala mi d這nie takim mas貫m Farmona Karmel&Cynamon. Jak go poczu豉m to chyba najpiekniejszy zapach mas豉 do ciala jaki czulam Pe貫n odlot Zero chemii w zapachu, niewyczuwalna.
Zaraz kupi豉m w Rossmanie
Dawno zaden zapach mnie tak nie zachwyci
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:48   #3497
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Hej dziewczynki pisze z fona bo niestety kompa mam w naprawie ;( widze ze Bede miala duzo zaleglosci tu na wizazu. Chcialam wam zyczyc wesolych swiat bo.nie wiem kiedy jeszcze tu wejde. Moj rudy na szczescie sie spiera I nie Bede wygladac taragicznie na swieta. Niestety nie wiem czy da sie tu z komorki Jakos wrzucic zdjecia na wizaz ;( buzka trzymajcie sie
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:50   #3498
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
krociutkie ale odrosna kolor fajny tez se walne jakas czerwien i bedzie spokoj tylko ciekawe ile mi potrzymapewnie dzien

szukam tego zegarka i nie moge znalezc
Stary 2011-12-22, 14:51   #3499
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
krociutkie ale odrosna kolor fajny tez se walne jakas czerwien i bedzie spokoj tylko ciekawe ile mi potrzymapewnie dzien
Dlatego ja sie na Shelac zdecydowalam, cena nie jest jaka powalaj帷a. A jak b璠zie ok, nie bedzie niszczyl, zapuszcze pazurki i nie bedzie odpryskiwal zostane mu wierna. Szkoda 瞠 fuksji nie ma w palecie kolorow
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:53   #3500
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
A kosmetyczkw wysmarowala mi d這nie takim mas貫m Farmona Karmel&Cynamon. Jak go poczu豉m to chyba najpiekniejszy zapach mas豉 do ciala jaki czulam Pe貫n odlot Zero chemii w zapachu, niewyczuwalna.
Zaraz kupi豉m w Rossmanie
Dawno zaden zapach mnie tak nie zachwyci
o, a jak to wygl康a?
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki pisze z fona bo niestety kompa mam w naprawie ;( widze ze Bede miala duzo zaleglosci tu na wizazu. Chcialam wam zyczyc wesolych swiat bo.nie wiem kiedy jeszcze tu wejde. Moj rudy na szczescie sie spiera I nie Bede wygladac taragicznie na swieta. Niestety nie wiem czy da sie tu z komorki Jakos wrzucic zdjecia na wizaz ;( buzka trzymajcie sie
trzymaj si i weso造ch 鈍i徠
Cytat:
wszystkie na czerwono? ja mam 豉dny czerwony lakier Loreala o z tej serii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ci.html&next=1
i naprawd d逝go trzyma, ale ja jako nie mog si p鏦i co przekona do tej czerwieni, mo瞠 jeszcze nie dojrza豉m

waln sobie frencha
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:54   #3501
xLADYx
Zakorzenienie

ja to takich kr鏒kich nie mog kojarz mi si wtedy z m瘰k 豉p
dlatego musz d逝窺ze i nie ciesz si, 瞠 szybko rosn mi pazurki, bo musz wype軟ia
a czasami to nie mam cierpliwo軼i do 瞠lk闚
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:56   #3502
Agatau88
Zakorzenienie

Nazywa sie Farmona Cynamon i Karmel, mas這 do ciala.
W pudeleczku takim zwyklym.

Ja zawsze stosuj Ingloty ale ostatnio cos zdziadzia造
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 14:56   #3503
czekoladowoo
Zakorzenienie

Ja to moge obojetnie jaka d逝gosc paznokci nosi bo palce mam smuk貫 i d逝gie do嗆 nawet tak瞠 bez problemu jak sie po豉mi
Stary 2011-12-22, 15:05   #3504
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Ja to moge obojetnie jaka d逝gosc paznokci nosi bo palce mam smuk貫 i d逝gie do嗆 nawet tak瞠 bez problemu jak sie po豉mi
ja te nie mam grubych paluch闚 nie przesadzajmy
ale po prostu uwa瘸m, 瞠 d逝窺ze s kobiece
i nie podobaj mi si kr鏒kie

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
o, a jak to wygl康a?

trzymaj si i weso造ch 鈍i徠

wszystkie na czerwono? ja mam 豉dny czerwony lakier Loreala o z tej serii http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ci.html&next=1
i naprawd d逝go trzyma, ale ja jako nie mog si p鏦i co przekona do tej czerwieni, mo瞠 jeszcze nie dojrza豉m

waln sobie frencha
wygl康a na to 瞠 rad rz康zi

i ile taki french lakierami trzyma si
robi豉m kiedy co takiego w gimnazjum ale nie pami皻am ju co ile poprawki

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

jad po sp鏚niczk, za lok闚k i do sma瘸lni
mi貫go laleczki
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:05   #3505
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
french trzyma mi d逝瞠j ni jeden lakier - z 5 czy 6 dni
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:05   #3506
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ja te nie mam grubych paluch闚 nie przesadzajmy
ale po prostu uwa瘸m, 瞠 d逝窺ze s kobiece
i nie podobaj mi si kr鏒kie

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

wygl康a na to 瞠 rad rz康zi

No ma這 kt鏎a kobieta ma grube paluchy Ale ja mam po prostu d逝gie paluchy, tak samo u st鏕 W sumie jak do T'a dloni swoja przy這瞠 to moja niby 豉pka mniejsza sporo ale d逝gosc palc闚 prawie taka sama
Ja na zaj璚ia mam mus kr鏒kich paznokci, nie powinny za opuszek wystawa. Ale teraz do嗆 d逝gie robie jak na mnie w sumie

W sumie zastanawialam sie czy nie skr鏂ic bo sie boje jakos ze sie zadrapie przy aplikacji tych globulek I jakos tak mam wrazenie ze zarazki sie zbieraja pod pazurem. No ale nie po to sie tyle meczylam zeby na swieta miec zeby scinac
Stary 2011-12-22, 15:07   #3507
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
A jaki nosisz rozmiar pierscionka?
Ja 11-12 na najgrubszego palca, ostatnio mierzylam u jubilera to pani powiedzia豉 ze mam bardzo cienkie palce Ze bardzo maly rozmiar.
A na zdjeciu sie nie wydaj. Ale rzeczywiscie mam, tak samo jak mam ma貫 dziecinne d這nie.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
No ma這 kt鏎a kobieta ma grube paluchy
Zdziwilabys sie, jakie 3/4 dziewczyn kt鏎e znam ma par闚y nie palce
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:09   #3508
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Zdziwilabys sie, jakie 3/4 dziewczyn kt鏎e znam ma par闚y nie palce
moje kole瘸nki te, takie kie豚asy
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-22, 15:12   #3509
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
o, a jak to wygl康a?

trzymaj si i weso造ch 鈍i徠

waln sobie frencha
ja czerwien ostatnio latem mialam a ze stroj moj na swieta wigilie bedzie spokojny to pomaluje chociaz paznokcie na czerwono
Stary 2011-12-22, 15:13   #3510
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Agatko, 豉dny ten kolorek i 豉dnie starannie pomalowane pazurki. Ja jak robi hybryd to mnie cholera bierze bo si rozlewa zanim wsadz do lampy ..

Ostatnio by豉m u jubilera, T mnie zaprowadzi, 瞠by sprawdzi rozmiar palca serdecznego, no i wysz這 mi 7. A jak ogl康a豉m pier軼ionki to naj豉dniejsze s w rozmiarach 9-14

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.