W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-25, 17:10   #3811
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

a ja przyty豉m 3 kg przez miesiac a po 鈍i皻ach pewnie b璠zie +5kg
od nowego roku dieta
ciekawe czy teraz znowu tak mi si spierze, jak co to na sylwka ju beda jasne
infatuated jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:12   #3812
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
a ja przyty豉m 3 kg przez miesiac a po 鈍i皻ach pewnie b璠zie +5kg
od nowego roku dieta
ciekawe czy teraz znowu tak mi si spierze, jak co to na sylwka ju beda jasne
To ile wazysz teraz? Ty masz 170cm?

Dla mnie i w takim kolorku i w takim super Ale Ci fajnie powychodzilo
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:14   #3813
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
To ile wazysz teraz? Ty masz 170cm?

Dla mnie i w takim kolorku i w takim super Ale Ci fajnie powychodzilo
ja 165 a wa瞠 51,5 musze schudnac bo si nie dopie豉m ju w jedna bluzke
dzi瘯iiiiiii
infatuated jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:17   #3814
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
ja 165 a wa瞠 51,5 musze schudnac bo si nie dopie豉m ju w jedna bluzke
dzi瘯iiiiiii
O to masz tyle co ja Ja tez 165 cm
Nie martw sie ja waze wiele wiecej i jakos zyje Mam nadzieje nie przytyc w Swieta
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:31   #3815
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Adzi
dotar豉 do tego ko軼io豉? ja posz豉m na 11:30 o jak si na酥iewa豉m kol璠
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:35   #3816
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 660

Cytat:
Heeeej witam 鈍i徠ecznie

ja chwilowo si oderwa豉m od sto逝 i si ju rusza nie mog
na pro軸 Agatki () wklei豉m fotki w這s闚 do albumu dwie pierwsze tu po farbowaniu a dwie kolejne-tak wygl康a syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale si nie mog zdecydowa w kt鏎ym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi si, 瞠 w ciemniejszych wygl康am powa積iej aaa i sorry za miny, uj璚ia ale wszystkie fotki s z imprez i powycina豉m
mi si bardziej podoba ten sprany

Kitka nie trzeba gra z p造t, mi T 軼i庵a Simsy i robi mi jakby sztuczny obraz p造ty i normalnie gra豉m to jaki program specjalny by,ale ja si nie znam
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:41   #3817
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Kitka nie trzeba gra z p造t, mi T 軼i庵a Simsy i robi mi jakby sztuczny obraz p造ty i normalnie gra豉m to jaki program specjalny by,ale ja si nie znam
mo磧iwe, nie wiem, po co mi pr鏏owa, skoro mam orygina
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:44   #3818
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 660

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
mo磧iwe, nie wiem, po co mi pr鏏owa, skoro mam orygina
nie no pisa豉m po prostu,瞠 normalnie mo積a gr 軼i庵n望

M鎩 T jak si dopadnie to przejdzie 3 gry w tygodniu, wyp豉ty by mu nie starczy這 jakby mia kupowa orygina造
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-25, 17:48   #3819
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
M鎩 T jak si dopadnie to przejdzie 3 gry w tygodniu, wyp豉ty by mu nie starczy這 jakby mia kupowa orygina造
m鎩 brat ma to samo
jak jego 穎na wyje盥瘸 w delegacj to pierwsze co jedzie do Empiku po now gr, a p騧niej 穎nie t逝maczy, 瞠 kupi, bo czu si samotny
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 19:08   #3820
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

dobry wieczor Blondaski
Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
Blondaski kochane, 篡cz Wam weso貫j reszty 安i徠
chcia豉m wpa嗆 rano, ale Janek si obudzi z takim kaszlem, 瞠 od razu zacz瘭i鄉y szuka lekarza, 瞠by nie rozchorowa si na 鈍i皻a - na szcz窷cie nie ma tragedii

Lady, nic dziwnego, 瞠 mnie wczoraj widzia豉, bo ja Was nocami nadrabiam tylko wtedy mam chwil.. czasem jak ko這 4.00 rano karmi m這dego to si loguj przez tel i podczytuj (ale i tak jestem wiecie gdzie z nadrabianiem)

My ju po wigilii, ob瘸r豉m si jak prosi ostatnie Jasiek dosta tyyyyyle prezent闚, 瞠 szok ale by wniebowzi皻y!
I ja te by豉m, bo dosta豉m od P taki cudny prezent otworzy豉m paczuszk a tam r瘯awiczki, takie superowe, wyka鎍zane sk鏎 (niby na narty) wk豉dam 豉psko w jedn i jako mnie co tam uwiera gmeram gmeram... a tam pier軼ionek Swarovskiego no i jak go nie kocha oczywi軼ie si porycza豉m, ale jak to m鎩 dziadek m闚i 'szczam oczami' na zawo豉nie
aaale piekny prezent
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
kt鏎a z was wie sk康 軼i庵n望 simsy 2?
Cytat:
Hej

My ju w domku jeste鄉y i odpoczywamy pogoda niestety zniech璚a do wszystkiego, u mnie ca造 czas deszcz leje

Novelove mo積a pobra na torrentach albo na chomiku
chyba i ja sobie bede musiala zainstalowac kiedys mialam, ale usunelam..
Cytat:
Heeeej witam 鈍i徠ecznie

na pro軸 Agatki () wklei豉m fotki w這s闚 do albumu dwie pierwsze tu po farbowaniu a dwie kolejne-tak wygl康a syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale si nie mog zdecydowa w kt鏎ym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi si, 瞠 w ciemniejszych wygl康am powa積iej aaa i sorry za miny, uj璚ia ale wszystkie fotki s z imprez i powycina豉m
ale sliczna buzka w obu bardzo ladnie

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-25, 19:57   #3821
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆

ale sliczna buzka w obu bardzo ladnie
dziekuje!
infatuated jest offline  
Stary 2011-12-25, 20:03   #3822
kitkulka
Zakorzenienie

utopi豉m swoje simy w basenie
kaza豉m im wskoczy do wody, po czym usun窸am drabink i 鄉ier po nich przysz豉!
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 20:27   #3823
aagusiaa88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 926

Cytat:

ja gram, ale w 3
aagusiaa88 jest offline  
Stary 2011-12-25, 20:38   #3824
agatka89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 349

hej blondaski )
od jakiegos czasu zalezy mi na blondzie z poziomu 8 gora 9, mam zbyt ciemna oprawe oczu i taki jasniutki mi najnormalniej nie pasuje przesledzilam kazdy watek z wlosami enchanted gdy robila wbisem loreala, wiec niczym nie myslac zrobilam wlosy tym samym sposobem. Nie mam jakiegos tragicznie ciemnego odrostu ale niestety musze go rozjasnic ;/ Wczesniejsze farbowanie wbisem zawsze pozostawialo moj odrost w kolorze takim zlotawym gdzie reszte (pozostalosc pasemek) pokrywalo na ladny chlodny blondzik. Wiec kupilam palette 100 skandynawski blond, nalozylam na odrost i te miedziane trzymalam 40 minut, na reszcie wlosow trzymalam 10 minut... Bylam gotowa na to ze bedzie zolto. Gdy zmylam palette zamarlam... Odrost jakies 1-2 cm bialo, dalej zolto, a to co bylo zlotawe stalo sie wsciekle pomaranczowe, to nawet nie byla marchewka, normalnie kolor jak rdza!! Zaluje ze nie zrobilam zdjecia wlosow w tym stanie ale z zawalem serca poszlam nalozyc ten wbis kiedy nalozylam widzialam jak stopniowo gasi ten kolor wiec troche sie uspokoilam. Trzymalam 20 minut, zmylam, a ze bylo ciemno w sztucznym swietle wydawalo sie byc juz dobrze niestety rano okazalo sie ze wlosy sa zolte ;/ Zbyt krotko trzymalam wbisa ;/ Polecialam jeszcze raz do sklepu bo jednak mam zaufanie do tego odcienia ze niweluje zolc, tym razem trzymalam 30 minut tak jak pisze. I wyszlo juz o niebo lepiej. Jestem zadowolona Co prawda nie jest to taki kolor jak u enchanted ale juz wole ten niz jaki byl wczesniej I powiem wam szczerze ze mimo w sumie trzech farbowan pod rzad moje wlosy jakos specjalnie nie ucierpialy, zaden nie wypadl, suche sa jakie byly dlatego moim postanowieniem noworocznym jest meeega zadbanie o moje wlosiaki. Mam zamiar kupic olej kokosowy i solidnie je nawilzyc i w miare mozliwosci zaczac stosowac metode CG, wiecznie je prostuje az mi ich szkoda Moze dzieki temu wydobede ladny skret a nie jakies sianowate niewiadomo co No i moze urosna... A wiec dosyc tego pisania czas na fotki :P

1,2 - przed farbowaniem...
3,4 - po farbowaniu (nie widac az takiego kurczaka, ale uwierzcie bylo zolto)
5,6 - kolejne farbowanie wbisem (wlosy szuszone, nieprostowane)

P.S. Weso造ch 安i徠!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlos1.jpg (47,1 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos2.jpg (32,9 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos3.jpg (33,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos4.jpg (23,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos5.jpg (31,9 KB, 28 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlos6.jpg (45,4 KB, 19 za豉dowa)
agatka89 jest offline  
Stary 2011-12-25, 20:44   #3825
kitkulka
Zakorzenienie

Czeko jak b璠ziesz to mo瞠 mog豉by mi co doradzi na te moje zbyt podkr璚one rz瘰y? wiesz mo瞠 co z nimi zrobi, czym posmarowa, 瞠by tak si nie kr璚i造? Bo mnie po prostu szlag z nimi trafia, nie mog ich 豉dnie pomalowa
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 21:08   #3826
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Hej kochane
ja ju po鈍i皻owa豉m, pojad豉m, odpocz窸am
prezenty trafione, ka盥y zadowolony, a najbardziej to chyba T - a si wzruszy kochany m鎩
ja dosta豉m pi瘯ne dwa ogromne zdj璚ia do powieszenia na 軼ian, bielizn, torebk, sweterek, spodnie, olbrzymi kuferek, perfumy i jeszcze kilka drobiazg闚 a teraz siedz i w pracy si m璚z dobrze, 瞠 mama ciacha mi zapakowa豉, zaraz je w siebie wsysn

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Sk康 ja to znam... ju nawet nie mam ochoty 豉zi za swoimi rzeczami.
Fuj, zakupy!
teraz sklepy be, musi troch min望 zanim znowu je polubi

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Bo瞠 jak ja nie lubie gadania o czyms i tekst 'dowiesz sie pozniej' grrr, T cos kombinuje jak zwykle a ja nie wiem o co chodzi :[
to s w豉郾ie niespodzianki kochana

Cytat:
a wiecie co, u mnie jest i軼ie 鈍i徠eczna pogoda od ran pada deszcz wi璚 dzisiaj niestety ze spacerku do babci nici, trzeba jecha autem
u mnie te deszcz pada i po 郾iegu ju ani 郵adu, a by這 tak pi瘯nie..

Cytat:
Heeeej witam 鈍i徠ecznie

na pro軸 Agatki wklei豉m fotki w這s闚 do albumu dwie pierwsze tu po farbowaniu a dwie kolejne-tak wygl康a syoss po spraniu(2 tyg) obecnie mam znowu przyciemnione jak wczesniej, ale si nie mog zdecydowa w kt鏎ym lepiej, wiec doradzcie wydaje mi si, 瞠 w ciemniejszych wygl康am powa積iej aaa i sorry za miny, uj璚ia ale wszystkie fotki s z imprez i powycina豉m
ja nie umiem si okre郵i w kt鏎ym lepiej, obydwa Ci bardzo pasuj

Cytat:
chcia豉m wpa嗆 rano, ale Janek si obudzi z takim kaszlem, 瞠 od razu zacz瘭i鄉y szuka lekarza, 瞠by nie rozchorowa si na 鈍i皻a - na szcz窷cie nie ma tragedii

Lady, nic dziwnego, 瞠 mnie wczoraj widzia豉, bo ja Was nocami nadrabiam tylko wtedy mam chwil.. czasem jak ko這 4.00 rano karmi m這dego to si loguj przez tel i podczytuj (ale i tak jestem wiecie gdzie z nadrabianiem)

My ju po wigilii, ob瘸r豉m si jak prosi ostatnie Jasiek dosta tyyyyyle prezent闚, 瞠 szok ale by wniebowzi皻y!
I ja te by豉m, bo dosta豉m od P taki cudny prezent otworzy豉m paczuszk a tam r瘯awiczki, takie superowe, wyka鎍zane sk鏎 (niby na narty) wk豉dam 豉psko w jedn i jako mnie co tam uwiera gmeram gmeram... a tam pier軼ionek Swarovskiego no i jak go nie kocha oczywi軼ie si porycza豉m, ale jak to m鎩 dziadek m闚i 'szczam oczami' na zawo豉nie
Asiu, ale Ciebie nie by這
Jasia pierwsza gwiazdka, wi璚 nie ma si co dziwi, 瞠 Anio貫k tak go obsypa prezentami a T pi瘯n niespodziank Ci zrobi musia豉 by mega wzruszona

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Zapraszam do mojego albumu "Ja". Tam marynarka ktora obiecalam pokaza Lady + bonus
郵iczna marynarka, a kropeczki wygl康aj jakby komary Ci pok御a造

Cytat:
ja si ni pi瘯ni bo w kuchni dzia豉m jeszcze Ale po 安i皻ach nadrobi-dosta豉m pod choink od P.pakiet zabieg闚 do SPA

wybacz Kochana, ale teraz nie dam rady wklei jutro albo pojutrze, promise
fajny prezencik

Cytat:
da si bez ja nawet nie mam wej軼ie na p造ty w lapku, T mi wgra jaki program 'deamon tools' czy jako tak i normalnie pykam w gierki

Cytat:
to im prezent na 安i皻a sprawi豉, niedobra kobieta

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-12-25 o 21:19
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-25, 21:14   #3827
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
to im prezent na 安i皻a sprawi豉, niedobra kobieta
ju mi si nie chcia這 z nimi m璚zy
utopi豉m dwa doros貫 simy a po dziecko przysz豉 opieka spo貫czna

id dalej 鈍i皻owa
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-25, 21:21   #3828
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Heeeej witam 鈍i徠ecznie

mnie tez bardziej sie podobuje sprany, a tak w ogole to najlepsze c12 i wellaton 12/1 ale to moje zdanie.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
mi si bardziej podoba ten sprany

deamon tools

Cytat:
alez jestes zdeprawowana nie豉dnie nigdy bym cie o cos takiego nie posadzila

Cytat:
Napisane przez agatka89 Poka wiadomo嗆
hej blondaski )
od jakiegos czasu zalezy mi na blondzie z poziomu 8 gora 9, mam zbyt ciemna oprawe oczu i taki jasniutki mi najnormalniej nie pasuje przesledzilam kazdy watek z wlosami enchanted gdy robila wbisem loreala, wiec niczym nie myslac zrobilam wlosy tym samym sposobem. Nie mam jakiegos tragicznie ciemnego odrostu ale niestety musze go rozjasnic ;/ Wczesniejsze farbowanie wbisem zawsze pozostawialo moj odrost w kolorze takim zlotawym gdzie reszte (pozostalosc pasemek) pokrywalo na ladny chlodny blondzik. Wiec kupilam palette 100 skandynawski blond, nalozylam na odrost i te miedziane trzymalam 40 minut, na reszcie wlosow trzymalam 10 minut... Bylam gotowa na to ze bedzie zolto. Gdy zmylam palette zamarlam... Odrost jakies 1-2 cm bialo, dalej zolto, a to co bylo zlotawe stalo sie wsciekle pomaranczowe, to nawet nie byla marchewka, normalnie kolor jak rdza!! Zaluje ze nie zrobilam zdjecia wlosow w tym stanie ale z zawalem serca poszlam nalozyc ten wbis kiedy nalozylam widzialam jak stopniowo gasi ten kolor wiec troche sie uspokoilam. Trzymalam 20 minut, zmylam, a ze bylo ciemno w sztucznym swietle wydawalo sie byc juz dobrze niestety rano okazalo sie ze wlosy sa zolte ;/ Zbyt krotko trzymalam wbisa ;/ Polecialam jeszcze raz do sklepu bo jednak mam zaufanie do tego odcienia ze niweluje zolc, tym razem trzymalam 30 minut tak jak pisze. I wyszlo juz o niebo lepiej. Jestem zadowolona Co prawda nie jest to taki kolor jak u enchanted ale juz wole ten niz jaki byl wczesniej I powiem wam szczerze ze mimo w sumie trzech farbowan pod rzad moje wlosy jakos specjalnie nie ucierpialy, zaden nie wypadl, suche sa jakie byly dlatego moim postanowieniem noworocznym jest meeega zadbanie o moje wlosiaki. Mam zamiar kupic olej kokosowy i solidnie je nawilzyc i w miare mozliwosci zaczac stosowac metode CG, wiecznie je prostuje az mi ich szkoda Moze dzieki temu wydobede ladny skret a nie jakies sianowate niewiadomo co No i moze urosna... A wiec dosyc tego pisania czas na fotki :P

1,2 - przed farbowaniem...
3,4 - po farbowaniu (nie widac az takiego kurczaka, ale uwierzcie bylo zolto)
5,6 - kolejne farbowanie wbisem (wlosy szuszone, nieprostowane)

P.S. Weso造ch 安i徠!!
mnie sie podoba, ale ja uwielbiam popielate kolorki pamietaj ze to mocno szare sie zmyje w ciagu tygodnia i bedzie popielato ale 豉godniej

ja juz dzis odpoczywam-bylam u babci, oraz mamy i dziadka i juz w domciu z tz.
a jutro do jego rodzinki i po swietach...
lodowka mi peka
Stary 2011-12-25, 21:47   #3829
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

EDIT:

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2011-12-25 o 23:53
efcia90 jest offline  
Stary 2011-12-25, 21:55   #3830
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cze嗆 blondaski Mam nadzieje, 瞠 mi這 sp璠zacie 鈍ieta My wczoraj byli鄉y u mnie i u mamy T a dzi u jego taty, ca造 dzie w sumie Ale sie objad豉m i opi豉m a jeszcze jutro czeka mnie imprezka urodzinowa sis

Prezenty super udane, masakra nie spodziewa豉m si wielu a T to ju w og鏊e mega mnie zaskoczy

Pogoda wczoraj do pupy, ca造 dzie m瘸wka jaka ale dzi ju lepiej, chocia s這neczko po鈍ieci這

Cytat:
ja si ni pi瘯ni bo w kuchni dzia豉m jeszcze Ale po 安i皻ach nadrobi-dosta豉m pod choink od P.pakiet zabieg闚 do SPA

wybacz Kochana, ale teraz nie dam rady wklei jutro albo pojutrze, promise
super prezent

Cytat:

o rany ale rozumiem Ci bo te si porycza豉m jak dosta豉m od T prezent jeden

Cytat:
Heeeej witam 鈍i徠ecznie

zdecydowanie w ja郾iejszym Ci pi瘯niej!!! i co Ty gadasz super figurka!

Cytat:
Hej kochane
ja ju po鈍i皻owa豉m, pojad豉m, odpocz窸am
prezenty trafione, ka盥y zadowolony, a najbardziej to chyba T - a si wzruszy kochany m鎩
ja dosta豉m pi瘯ne dwa ogromne zdj璚ia do powieszenia na 軼ian, bielizn, torebk, sweterek, spodnie, olbrzymi kuferek, perfumy i jeszcze kilka drobiazg闚 a teraz siedz i w pracy si m璚z dobrze, 瞠 mama ciacha mi zapakowa豉, zaraz je w siebie wsysn

udane prezenty, fajnie

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-25, 21:57   #3831
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Snowi pochwal sie co dostalas od Tzta
super, ze prezenty udane

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-25, 22:03   #3832
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Snowi pochwal sie co dostalas od Tzta
super, ze prezenty udane
zegarek Adzi chyba przepowiedzia豉 a porycza豉m si z bransoletki charms na kt鏎ej wygrawerowa nasze inicja造 i nasz dat dobrze, 瞠 ten prezent da mi jak byli鄉y sami w domku no i kapciochy takie d逝gie pod kolana na futerku bo zawsze marudz w domu, 瞠 mi w stopy zimno

a jak Twoje prezenty? co miko豉j T Ci przyni鏀

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-25, 22:06   #3833
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
zegarek Adzi chyba przepowiedzia豉 a porycza豉m si z bransoletki charms na kt鏎ej wygrawerowa nasze inicja造 i nasz dat dobrze, 瞠 ten prezent da mi jak byli鄉y sami w domku no i kapciochy takie d逝gie pod kolana na futerku bo zawsze marudz w domu, 瞠 mi w stopy zimno

Oj jak cudownie
ja dostalam od Tzta tablet- w sumie to juz wczesniej zgadlam, ale Tz odwodzil mnie od tej mysli

ale sie dzis objadlam

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-25, 22:09   #3834
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Oj jak cudownie
ja dostalam od Tzta tablet- w sumie to juz wczesniej zgadlam, ale Tz odwodzil mnie od tej mysli

ale sie dzis objadlam
oo ale fajnie a jaki? bo m鎩 te dosta tablet ode mnie i jest wniebowzi皻y zreszt mi te si podoba i sie bawi ale m鎩 mi truje, 瞠 mam swojego netbook'a

ojj rozumiem Ci bo te dzi p瘯am

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-25, 22:13   #3835
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
oo ale fajnie a jaki? bo m鎩 te dosta tablet ode mnie i jest wniebowzi皻y zreszt mi te si podoba i sie bawi ale m鎩 mi truje, 瞠 mam swojego netbook'a

ojj rozumiem Ci bo te dzi p瘯am
A wiesz, ze nie pamietam? Tz zabral go do siebie do sprawdzenia, bo moj router blokuje ten tablet i odrzuca polaczenie wiec byc moze bede musiala cos wykombinowac, albo w ostatecznosci go zwrocic... przypomnisz mi jaki podarowalas Tztowi?

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-25, 22:27   #3836
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
A wiesz, ze nie pamietam? Tz zabral go do siebie do sprawdzenia, bo moj router blokuje ten tablet i odrzuca polaczenie wiec byc moze bede musiala cos wykombinowac, albo w ostatecznosci go zwrocic... przypomnisz mi jaki podarowalas Tztowi?
go clever 10cali, w tej chwili nr modelu Ci te nie powiem ale chyba 10calowy jest tylko jeden
jego 豉pie sie bez problemu (mam neostrad w domu) tylko musia za pierwszym razem zresetowa liveboxa po wpisaniu klucza

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-25, 23:07   #3837
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
ju mi si nie chcia這 z nimi m璚zy
utopi豉m dwa doros貫 simy a po dziecko przysz豉 opieka spo貫czna

id dalej 鈍i皻owa
mi si chyba jeszcze nigdy nie zdarzy這 sim闚 zabi jak mi si znudzili to zostawia豉m ich samych sobie, aby 篡li swoim 篡ciem

Cytat:

ale faaajne nie dziwi si, 瞠 si porycza豉

Cytat:
Oj jak cudownie

ale sie dzis objadlam
czyli jednak si domy郵a豉 fajny prezent

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-25, 23:15   #3838
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
go clever 10cali, w tej chwili nr modelu Ci te nie powiem ale chyba 10calowy jest tylko jeden
jego 豉pie sie bez problemu (mam neostrad w domu) tylko musia za pierwszym razem zresetowa liveboxa po wpisaniu klucza
dziekuje pieknie za przypomnienie
ja mam upc, ale u mnie nie dziala wifi, chociaz z laptopa korzystam normalnie, a znowu Tz ma liveboxa i wifi dziala normalnie w tym tablecie... juz nie wiem sama. Musze go sprawdzic na uczelni jeszcze
Cytat:
czyli jednak si domy郵a豉 fajny prezent
zgadywalam, i mowilam czy ten prezent ma literki t, a, b, l, e, t po czym Tz sie zaczynal smiac i mowil ze nie, to na pewno nie jest tablet ale cos mi w srodku mowilo, ze to on

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-25, 23:30   #3839
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Jak ju chwalimy sie prezentami to ja dosta豉m prostownic Remingtona od mojego T-ta, a od rodzinki kas, kosmetyki i s這dycze

A brzuch to mnie tak boli od tego ob瘸rstwa, 瞠 dajcie spok鎩....W豉snie mi皻ke pije
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-12-25, 23:30   #3840
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
hah ja te tak robi豉m albo zamurowywa豉m ich w ma造m kwadraciku, nie mogli wyj嗆 i przyspiesza豉m czas i po jakim czasie umierali albo z piekarnikiem i si spalali
raz mia豉m ca造 ogr鏚ek w grobach

dzi瘯uje wszystkim o opinie o w這sach
ja si w豉軼iwie czuje dobrze i w tych i w tych zreszt teraz mam du穎 fajniejsze sprawy na g這wie ni rozkminianie nad odcieniem
a za pare dni jedziemy na narty, wi璚 pod kaskiem tym bardziej w這s闚 widac nie b璠zie

a na wieczorny chill out polecam http://www.youtube.com/watch?v=N9LmOxeAvB0

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-12-25 o 23:38
infatuated jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.