W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-28, 15:19   #4021
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny,
ogarn窸am si troch, ale wczoraj si przerazi豉m nie na 瘸rty

Paulinko ja prawo jazdy odebra豉m po 5 dniach od egzaminu jest taka strona, na kt鏎ej mo瞠sz sprawdza czy ju jest dokument do odbioru, tak jest ze wszystkim: z prawkiem, z dowodem osobistym, z paszportem
Ty je寮zisz bez dokumentu, a ja na egzamin przyjecha豉m samochodem
pewnie te dlatego mnie obla za pierwszym razem

Lady zebra豉 ju z瑿y z pod這gi?
kupi豉m w ko鎍u ten tusz z這ty Astora posz豉m dzisiaj na zakupy wyprzeda穎we i po prostu w sklepach dzicz, uciek豉m mierzy豉m suuuper kieck w Housie, ale nie wcisn窸am dupy
wi璚 pojecha豉m si pocieszy do Rossmana i Inglota
jest jest pami皻am jak sprawdza豉m co 2 godziny czy prawko ju na mnie czeka

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:20   #4022
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cze嗆
Ale u mnie wiosna
Teraz ju po 鈍i皻ach mog這 by tak zosta
安ieci s這鎍e i jest na plusie 12 stopni

Lady
To czekam na list podarunk闚
A z zegarkiem fajny patent

Encha
Ojej to na sylwka tez tak Ci naszykowali
Ja w sylwester sp璠z z tz bo 31 z rana przyjad do de.ale w nowy rok chyba tez p鎩d do pracy.
Odwdzi璚z si za tak d逝gi urlop

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:22   #4023
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
ja tak samo, wymyka豉m si z wyk豉d闚 i 獞icze na uczelni, 瞠by zej嗆 do kiosku z komputerem i sprawdzi ale dzi瘯i temu w豉郾ie tak szybko odebra豉m

aaa mnie te dzisiaj 貫b boli i senna jestem, drug noc przez @ zawali豉m ale teraz to ju tylko lepiej b璠zie
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:25   #4024
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Bry

Ja dzisiaj tylko podczytuje... katar m璚zy mnie strasznie i nawet mi sie nie chce g這wi nad odpisywaniem. Tak瞠 wybaczcie
rozumiem tez tak nieraz mam
zdr闚ka kochana
Cytat:
b璠ziesz niepocieszona, czyli te wolisz ja郾iutki?
naj豉dniej to Ci chyba ta c12 wychodzi豉 mo瞠 spr鏏uj jeszcze w jasnych odcieniach czego poszuka, czego z popielem/fioletem, 瞠by Ci rudo/鄴速o nie wychodzi這 mo瞠 jaka profesjonalna??
a przypomnij mi Asiu, jakim alfaparfem robi豉 i co by這 nie tak?

no w豉郾ie po C12 kolorek mi najbardziej odpowiada mimo 瞠 bardzo si ociepla pod koniec ,ale mia豉m bardzo przesuszone w這ski po niej
wellaton mi w sumie odpowiada i by delikatny dla w這sk闚 ,ale od czasu jak zmieni豉m farbke po C12 wychodzi mi taki szeroki(ok 5cm) zz馧kni皻y odrost po tygodniu od farbowania i to mnie wnerwia這
alfaparf 11.10 wyszed u mnie ciut za ciep這 i zbyt szybko zrudzia這

wiecie to te chodzi o to ,瞠 us造sza豉m par przykrych komentarzy i epitet闚 od bliskiej mi osoby (nie T) kt鏎e tak mnie przyt這czy造 i zdo這wa造 ,瞠 posun窸am si do przyciemnienia i niby by這 ok z pocz徠ku ,a teraz coraz cz窷ciej ogl康am zdj璚ia w ja郾iutkich w這skach i zaczynam 瘸這wa 瞠 przyciemni豉m ,ale wy(wi瘯szo嗆) te w sumie twierdzi造軼ie ,瞠 w ciemniejszych lepiej opr鏂z snow i Bunny i teraz nie wiem ju totalnie jak lepiej najgorsze 瞠 raz mysl -ciemne lepsze a na drugi dzie, 瞠 w jasnych jednak lepiej si czu豉m i nic ju nie wiem chyba jaka deprecha mnie 豉pie niepotrafi si zdecydowa

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:28   #4025
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
te dosta豉m par kosmetyk闚, m.in. zapas Max Factora podk豉du a do Rosska musia豉m pojecha po krem dla dzieci, bo ju mi tata marudzi, 瞠 si ko鎍zy, lakier Inglota sobie kupi豉m i ten tusz Astora, bo tyle z tym zwleka豉m

kurcz no z jednej strony jestem w軼iek豉, 瞠 kiecki nie by這 wi瘯szej, a z drugiej si ciesz, 瞠 dupa i cycki mi nie przesz造, od razu z u鄉iechem pomy郵a豉m, 瞠 jestem nie幢e spasiona
ja ju tuszu mam zapas
dosta豉m m.in. r騜yk z bur簑jka teraz brzoskwink
鄉ieszne te, 瞠 ka盥y znalaz pod choink perfumy
musz zebra wszystko do kupy i napisa
bo jak porozrzucane to zapomina si
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:29   #4026
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
wiecie to te chodzi o to ,瞠 us造sza豉m par przykrych komentarzy i epitet闚 od bliskiej mi osoby (nie T) kt鏎e tak mnie przyt這czy造 i zdo這wa造 ,瞠 posun窸am si do przyciemnienia i niby by這 ok z pocz徠ku ,a teraz coraz cz窷ciej ogl康am zdj璚ia w ja郾iutkich w這skach i zaczynam 瘸這wa 瞠 przyciemni豉m ,ale wy(wi瘯szo嗆) te w sumie twierdzi造軼ie ,瞠 w ciemniejszych lepiej opr鏂z snow i Bunny i teraz nie wiem ju totalnie jak lepiej najgorsze 瞠 raz mysl -ciemne lepsze a na drugi dzie, 瞠 w jasnych jednak lepiej si czu豉m i nic ju nie wiem chyba jaka deprecha mnie 豉pie niepotrafi si zdecydowa
cooo? kto si posun掖 do takich 鈍i雟tw? dlatego, 瞠 mia豉 jasne w這sy? o rany

ja sama te nie wiem co z tym wellatonem, jak mam 鈍ie瞠 w這sy to kolor jest bardzo 豉dny, nic do niego nie mam, ale np. nie ma szans, 瞠bym na drugi dzie wysz豉 z domu w rozpuszczonych w這sach, bo w豉郾ie wtedy wydaj si 鄴速awe

wiecie co, rozja郾iacz rozja郾iaczem, po這wy w這s闚 przez niego nie mia豉m, ale musz przyzna, 瞠 kolor po nim zawsze mi si podoba, nic nie rudzia這 ani nie 鄴趾這
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:32   #4027
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Ale u mnie wiosna

Lady

Encha
Ja w sylwester sp璠z z tz bo 31 z rana przyjad do de.ale w nowy rok chyba tez p鎩d do pracy.
postaram si do jutra ogarn望 wszystko bo niby wypad na 3 dni a tyle roboty :mdeleje:
mam dzisiaj strasznego lenia i senna jestem jak Bunny

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
ja si nie mog doczeka soboty, zrobi sobie znowu grzywajk tylko niech mi nic nie spierdaczy, bo umr
sylwestrowa fryzka od razu
a jakie plany?

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
cholera, 瞠 ja o tym nic nie wiedzia豉m

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Adzi u mnie w 鈍i皻a by這 12 i zero 郾iegu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:38   #4028
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
ja si nie mog doczeka soboty, zrobi sobie znowu grzywajk tylko niech mi nic nie spierdaczy, bo umr
ciekawe jak tym razem b璠zie si uk豉da
ja sama sobie trzasn窸am i jest lepiej ni po fryz
Cytat:

ja sama te nie wiem co z tym wellatonem, jak mam 鈍ie瞠 w這sy to kolor jest bardzo 豉dny, nic do niego nie mam, ale np. nie ma szans, 瞠bym na drugi dzie wysz豉 z domu w rozpuszczonych w這sach, bo w豉郾ie wtedy wydaj si 鄴速awe

wiecie co, rozja郾iacz rozja郾iaczem, po這wy w這s闚 przez niego nie mia豉m, ale musz przyzna, 瞠 kolor po nim zawsze mi si podoba, nic nie rudzia這 ani nie 鄴趾這
ja tez tak mia豉m
u mnie tylko C12 nie odznacza豉 si nawet po kilku miesi帷ach przy g這wie by這 r闚niutko i jasno a teraz to mam miks z馧to-niodowo-bia造

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:40   #4029
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 783

Te tak mam po Wellatonie, ale mi to nie przeszkadza wog鏊e bo po ka盥ej farbie tak mam.

Zrobi豉m inhalacje sobie i chwilowo chocia ciutke lepiej
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:44   #4030
xLADYx
Zakorzenienie

ja te dlatego codziennie praktycznie myj g這w inaczej nie rozpuszcz
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:47   #4031
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:

podpisuj si w sumie to nie pami皻am, 瞠bym narzeka豉 kiedy na kolor za czas闚 rozja郾iacza

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
a my郵a豉m, 瞠 dalej masz grzywajk, odros豉 ju?

Cytat:
Cze嗆
Ale u mnie wiosna

Lady

Encha
s這neczko? u mnie od rana szaro i smutno

no, niespodziank mi zrobili ale przebolej, mo瞠 to i lepiej zaoszcz璠zimy pieni捫ki, w nowym roku si przydadz

a to Ty jeszcze na urlopiku wypoczywasz, ale Ci dobrze

Cytat:
ja tak samo, wymyka豉m si z wyk豉d闚 i 獞icze na uczelni, 瞠by zej嗆 do kiosku z komputerem i sprawdzi ale dzi瘯i temu w豉郾ie tak szybko odebra豉m

aaa mnie te dzisiaj 貫b boli i senna jestem, drug noc przez @ zawali豉m ale teraz to ju tylko lepiej b璠zie
ja to w sumie mia豉m jaja z prawkiem, wchodzi豉m, wchodzi豉m na t stron i nic, ca造 czas mi pokazywa這, 瞠 w toku czy co takiego po jaki 2 tygodniach pojecha豉m do urz璠u spyta co z moim prawkiem, okaza這 si, 瞠 przekr璚ili jedn literk z mojego nazwiska i je寮zi豉m na takim 'nieprawdziwym' z karteczk wypisan z wydzia逝 komunikacji w razie kontroli p騧niej po tygodniu odebra豉m ju te prawdziwe prawko

Cytat:
zdr闚ka kochana

no w豉郾ie po C12 kolorek mi najbardziej odpowiada mimo 瞠 bardzo si ociepla pod koniec ,ale mia豉m bardzo przesuszone w這ski po niej
wellaton mi w sumie odpowiada i by delikatny dla w這sk闚 ,ale od czasu jak zmieni豉m farbke po C12 wychodzi mi taki szeroki(ok 5cm) zz馧kni皻y odrost po tygodniu od farbowania i to mnie wnerwia這

Asiu, pootwieraj sobie zdj璚ia w tym ciemniejszym kolorku i w tym ja郾iejszym, ogl康aj milion razy, por闚nuj, analizuj we karteczk pozapisuj sobie wszystkie + i -, mo瞠 wtedy b璠ziesz wiedzia豉 w co celowa

a tak szczerze, z r瘯 na sercu, w kt鏎ym si czu豉 lepiej, bardziej atrakcyjnie?

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 15:57   #4032
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
mo瞠 nove zrobi Ci metamorfoz w ph?

ja te dzisiaj cholernie senna jestem to chyba ta pogoda + kr鏒kie spanie (wierci豉m si, kr璚i豉m, nie umia豉m zasn望 a o 6 ju pobudk mia豉m )

u Ciebie 2c m to chyba i tak nie wida r騜nicy
a jak tam? falki g鏎uj czy proste?

a co do Lajli to, no r騜nie.. dalej bryka, szaleje, skacze (chocia na 堯磬o jeszcze wskakiwa nie potrafi, za ma豉 jest, ale my郵, 瞠 to kwestia czasu) na dworze s逝cha si coraz bardziej, czasem ma momenty, 瞠 nawet pi瘯nie przy nodze idzie, krok w krok ze mn
tylko, 瞠... na spacerach dalej chce wpierdziela kamienie, li軼ie i inne duperele ale pilnujemy j w miar mo磧iwo軼i..
do ps闚 dalej si nie przekona豉, stawia si na psy wi瘯sze od niej o 10 razy (tzn. szczeka i w momencie odpowiedzi zwiewa z podkulonym ogonem)
sygnalizowania potrzeby jeszcze si nie nauczy豉 (chocia mog豉by ju popiskiwa pod drzwiami ) ale ona ma dopiero 3,5 miesi帷a tak瞠 wierz w to, 瞠 wszystko przed ni

no w豉郾ie, ciekawe jak tam Kotki ma豉
ja wlasnie siorbie kawke i juz mi lepiej
moja lola na szeleczkach pieknie zasuwa przy nodze, nie walczy ze smycza, dopiero jak poczuje ze jej popuscilam smyczy to leci na tyle ile moze- cos tam wacha sobie i zaraz laduje przy mojej nodze no cud pies!
z innymi psami kaplica odkad dojrzala nie jest wcale agresywna, zawsze jak widzi psa to popiskuje jak szczenie i leci do niego merdajac... tylko ze inne suki zaraz sie na nia rzucaja a to taka mala ciota- kladzie sie na plery i obrywa wiec ostatnio jak psa nie znam to nie podchodze bo wynika bitka i lola dostaje bo sie nie broni
to jedzenie wszystkiego minie jej... i nauka czystosci tez latwo pojdzie- jak przyjdzie na to czas.

a wloski faluja poki co
tylko zauwazylam ze silikony im nie sluza w nadmiarze- jesli uzyje szamponu loreala i potem odzywki/maski tez loreala to dupa blada- wlosy proste jak druty bez czesania
a jak szampon biedronkowy/ isana z rossa to krecioly przepiekne
tez tak masz?
no i dyfuzor juz ujarzmilam juz sie nim nie bije
Cytat:
te dosta豉m par kosmetyk闚, m.in. zapas Max Factora podk豉du a do Rosska musia豉m pojecha po krem dla dzieci, bo ju mi tata marudzi, 瞠 si ko鎍zy, lakier Inglota sobie kupi豉m i ten tusz Astora, bo tyle z tym zwleka豉m

kurcz no z jednej strony jestem w軼iek豉, 瞠 kiecki nie by這 wi瘯szej, a z drugiej si ciesz, 瞠 dupa i cycki mi nie przesz造, od razu z u鄉iechem pomy郵a豉m, 瞠 jestem nie幢e spasiona
nie no kitka, grubas jestes nie z tej ziemi!

Cytat:
slicznie ci bylo w grzywie... w ogole jak dla mnie-to grzywy zawsze dodaja uroku i tego czegos twarzy tylko musi byc dobrana pod typ urody
np. u mnie grzywka na bok/skosna= konska twarz
to samo bez grzywki= kon, jajko blleeee...
jedyny minus to podcinanie grzywy raz w miesiacu, ale da sie przyzwyczaic
Stary 2011-12-28, 15:58   #4033
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak mam po Wellatonie, ale mi to nie przeszkadza wog鏊e bo po ka盥ej farbie tak mam.

Zrobi豉m inhalacje sobie i chwilowo chocia ciutke lepiej
ja raz sobie zrobi豉m inhalacje, i mysla豉m 瞠 si udusz po niej tak mi nos zatka這 瞠 ani w g鏎e ani w d馧 nie mog豉m powietrza przepu軼i i czo這 mi chcia這 rozwali i powiedzia豉m sobie nigdy wi璚ej
Cytat:

Asiu, pootwieraj sobie zdj璚ia w tym ciemniejszym kolorku i w tym ja郾iejszym, ogl康aj milion razy, por闚nuj, analizuj we karteczk pozapisuj sobie wszystkie + i -, mo瞠 wtedy b璠ziesz wiedzia豉 w co celowa

a tak szczerze, z r瘯 na sercu, w kt鏎ym si czu豉 lepiej, bardziej atrakcyjnie?
juz tak robi豉m i wiem 瞠 jasne pi瘯niejsze
oczywi軼ie w ja郾iutkich czu豉m si sexy atrakcyjnie

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:15   #4034
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
zdr闚ka kochana

zdradz co za bliska osoba? tesciowa? siostra itp? w kazdym razie- kobita? jesli tak- to watpie by to bylo szczere
i powracamy tu do klucza- pamietacie jak gadalysmy ze blond to kolor ktory musi byc dobrany do charakteru rowniez bo nie kazda osobowosc blond udzwignie w kazdym odcieniu? wiec wlasnie- biale blondy i bardzo jasne, jako ze sa malo naturalne i budza glupie komentarze, zazdrosc itp powoduja wlasnie to ze osoby niepewne siebie i slabego charakteru cuduja z wlosami- jasniej-ciemniej.
bo np. jak mnie sie dziwila dawna pracodawczyni- ze takie biale wlosy?!- to ja to olalam i czesciej robilam odrost by sie nie czepiala na pewno bym sie nie zmienila bo ktos ma cos do moich wlosow to jego problem, nie moj.
a byly tez plusy- inna pracodawczyni uznala ze piekny mam kolor i wlosy i ze przykuwam uwage wiec robilam za "kroliczka" i reklame na calej dzielnicy naszego saloniku
tak wiec zdania podzielone- nie da sie pasowac wszystkim, wazne w czym sie indywidualnie czujemy dobrze! pamietaj asiu ze poprzez wszechobecna zazdrosc i zawisc beda osoby gnojace cie, po to tylko bys sie mieszala z tlumem i nie wyrozniala
wszystko zalezy od ciebie i twojego charakteru.
czy ugniesz sie i dla spokoju wmieszasz w tlum, czy bedziesz wyrozniac ale nastawic sie trzeba rowniez na zdania malo pochlebne...
popatrz po fotkach, wypisz + i -...
podejmij jedna decyzje, bez cudactwa
ja tam cie uwielbialam w jasniutkim chlodnym blondzie i pazurkach przy buzi i podtrzymuje

Cytat:

kitka a probowalas doplukac kolor plukanka?
bo ja mam nowy patent- 219 po tygodniu traci swoj szaro-srebrny blask a robie plukanke co 2 mycie i caly miesiac mam piekny kolor bez zoltego, rudego itp. a dodatkowo plukanka powoduje nieziemski blask wlosow generalnie dziala jak nablyszczacz- chodzi mi o srebrna
moze warto sprobowac?
a jak nie zawsze zostaja szampony koloryzujace na kilka myc- jakis golebi, srebrzysty, perlowy czy cos na 5 minut.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
ja raz sobie zrobi豉m inhalacje, i mysla豉m 瞠 si udusz po niej tak mi nos zatka這 瞠 ani w g鏎e ani w d馧 nie mog豉m powietrza przepu軼i i czo這 mi chcia這 rozwali i powiedzia豉m sobie nigdy wi璚ej

a tak z reka na sercu co sprawia ze myslisz o przyciemnieniu?
ten komentarz waznej osoby?
odrost ze sie zdeko odcina?
tylko na powaznie, bez krecenia...

bo ja widze ze jakby chodzilo tylko o ciebie- to chcesz jasne- i czujesz sie wtedy sexi, atrakcyjna, swiezsza, mlodsza, zadbana itp. ale czuje ze jest cos co powoduje twoja decyzje o przyciemnieniu...?
Stary 2011-12-28, 16:22   #4035
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:

Ja bez inhalacji to wog鏊e przy zatokach nie uci庵ne... Jeszcze jak mi katar gard這 dra積i i kaszel sie pojawia to zasn帷 nie idzie. Ale mam patent na to, w szafce zawsze u nas stoi buteleczka amolu i ja wtedy na 造瞠czke biore troche cukru i na to kilka kropelek amolu. Czekam a sie troche cukier rozpu軼i i jazda. A oddech mo積a potem tak z豉pa 瞠 ah
Tak samo amolem robie inhalacje, biore troche wody do garnka, podgrzewam i tak wlewam po 2-3 kropelki i wciagam nosem czy tam twarz
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
zdradz co za bliska osoba? tesciowa? siostra itp? w kazdym razie- kobita? jesli tak- to watpie by to bylo szczere
i powracamy tu do klucza- pamietacie jak gadalysmy ze blond to kolor ktory musi byc dobrany do charakteru rowniez bo nie kazda osobowosc blond udzwignie w kazdym odcieniu? wiec wlasnie- biale blondy i bardzo jasne, jako ze sa malo naturalne i budza glupie komentarze, zazdrosc itp powoduja wlasnie to ze osoby niepewne siebie i slabego charakteru cuduja z wlosami- jasniej-ciemniej.
bo np. jak mnie sie dziwila dawna pracodawczyni- ze takie biale wlosy?!- to ja to olalam i czesciej robilam odrost by sie nie czepiala na pewno bym sie nie zmienila bo ktos ma cos do moich wlosow to jego problem, nie moj.
a byly tez plusy- inna pracodawczyni uznala ze piekny mam kolor i wlosy i ze przykuwam uwage wiec robilam za "kroliczka" i reklame na calej dzielnicy naszego saloniku
tak wiec zdania podzielone- nie da sie pasowac wszystkim, wazne w czym sie indywidualnie czujemy dobrze! pamietaj asiu ze poprzez wszechobecna zazdrosc i zawisc beda osoby gnojace cie, po to tylko bys sie mieszala z tlumem i nie wyrozniala
wszystko zalezy od ciebie i twojego charakteru.
czy ugniesz sie i dla spokoju wmieszasz w tlum, czy bedziesz wyrozniac ale nastawic sie trzeba rowniez na zdania malo pochlebne...
popatrz po fotkach, wypisz + i -...
podejmij jedna decyzje, bez cudactwa
ja tam cie uwielbialam w jasniutkim chlodnym blondzie i pazurkach przy buzi i podtrzymuje
I tu jest racja, ja w豉郾ie w momentach jak nie by豉m pewna siebie to mia豉m my郵i o przyciemnianiu...
Stary 2011-12-28, 16:29   #4036
Adzi07
Zakorzenienie

Lady
OK to czekam na list
Jestem bardzo ciekawa

Encha
Tak ja jeszcze na urlopie prawie 3 tygodnie si relaksowa豉m
Ale 1-go chyba p鎩d do pracy Ale jeszcze si zastanawiam
A pieni捫ki po sylwku zawsze b璠zie mo積a wyda na jaki wypad albo bardziej praktycznych rzeczy
U mnie Tz juz steskniony na maxa to sylwester bedzie bardzo upojny i intymny

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:31   #4037
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
sylwestrowa fryzka od razu
a jakie plany?
mama mia豉 p鎩嗆 do frynia, ale stwierdzi豉, 瞠 w這sy nie zd捫y造 jej odrosn望, wi璚 zapyta豉 czy nie chc ja si przej嗆 na jej termin podci望 w這s闚, wi璚 id
na Sylwestra zero plan闚
Cytat:
ciekawe jak tym razem b璠zie si uk豉da
ja sama sobie trzasn窸am i jest lepiej ni po fryz
no ciekawe ciekawe, mam nadziej, 瞠 znowu nie b璠 musia豉 jej nosi spi皻ej
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
ja te dlatego codziennie praktycznie myj g這w inaczej nie rozpuszcz
mam to samo, a tak mi si nie chce my codziennie, zw豉szcza zim
Cytat:
a my郵a豉m, 瞠 dalej masz grzywajk, odros豉 ju?
ju dawno!
nie ma po niej 郵adu
Cytat:
slicznie ci bylo w grzywie... w ogole jak dla mnie-to grzywy zawsze dodaja uroku i tego czegos twarzy tylko musi byc dobrana pod typ urody
np. u mnie grzywka na bok/skosna= konska twarz
to samo bez grzywki= kon, jajko blleeee...
jedyny minus to podcinanie grzywy raz w miesiacu, ale da sie przyzwyczaic
dzi瘯uj!
my郵 w豉郾ie tak samo, wkurza豉m si na moj grzywk, 瞠 si nie zawsze dawa豉 u這篡, ale jak odros豉 to czuj, 瞠 mi czego brakuje na tej g這wie, wi璚 id zrobi j znowu
Cytat:
kitka a probowalas doplukac kolor plukanka?
bo ja mam nowy patent- 219 po tygodniu traci swoj szaro-srebrny blask a robie plukanke co 2 mycie i caly miesiac mam piekny kolor bez zoltego, rudego itp. a dodatkowo plukanka powoduje nieziemski blask wlosow generalnie dziala jak nablyszczacz- chodzi mi o srebrna
moze warto sprobowac?
a jak nie zawsze zostaja szampony koloryzujace na kilka myc- jakis golebi, srebrzysty, perlowy czy cos na 5 minut.
nie pr鏏owa豉m nigdy, ale b璠 musia豉 tak zrobi, albo w豉郾ie p逝kanka albo te szampony, tylko kt鏎e najlepsze s?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:32   #4038
Adzi07
Zakorzenienie

Lady
U mnie tez na 鈍i皻a by這 ciep這 i bez 郾iegu
Teraz to ju dla mnie zimy by nie musi
Moze ju wiosna si rozpocz望

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:36   #4039
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
ja wlasnie siorbie kawke i juz mi lepiej
moja lola na szeleczkach pieknie zasuwa przy nodze, nie walczy ze smycza, dopiero jak poczuje ze jej popuscilam smyczy to leci na tyle ile moze- cos tam wacha sobie i zaraz laduje przy mojej nodze no cud pies!
z innymi psami kaplica odkad dojrzala nie jest wcale agresywna, zawsze jak widzi psa to popiskuje jak szczenie i leci do niego merdajac... tylko ze inne suki zaraz sie na nia rzucaja a to taka mala ciota- kladzie sie na plery i obrywa wiec ostatnio jak psa nie znam to nie podchodze bo wynika bitka i lola dostaje bo sie nie broni
to jedzenie wszystkiego minie jej... i nauka czystosci tez latwo pojdzie- jak przyjdzie na to czas.

a wloski faluja poki co
tylko zauwazylam ze silikony im nie sluza w nadmiarze- jesli uzyje szamponu loreala i potem odzywki/maski tez loreala to dupa blada- wlosy proste jak druty bez czesania
a jak szampon biedronkowy/ isana z rossa to krecioly przepiekne
tez tak masz?
no i dyfuzor juz ujarzmilam juz sie nim nie bije
o tyle mamy dobrze, 瞠 jak chce jej si siusia i nie zd捫ymy to wy豉pa, 瞠by z ni wyj嗆, to idzie na mate i tam za豉twia swoje potrzeby
mam nadziej, 瞠 nauczy si wszystkiego, szczeg鏊nie tego po瞠rania na spacerach, bo czasami doprowadza mnie tym do sza逝

to dobrze, 瞠 falujesz, wol Ci w falach
mi si bardziej faluj po Timoteiu chocia teraz przez te kaloryfery nie s tak fajnie skr璚one jak w lecie by造

Cytat:

teraz przegl康n窸am Tw鎩 album i dla mnie z tych zdj耩, tu jest faworyt! fryzurka i kolor
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=109508

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:37   #4040
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Lady
U mnie tez na 鈍i皻a by這 ciep這 i bez 郾iegu
Teraz to ju dla mnie zimy by nie musi
Moze ju wiosna si rozpocz望
u mnie w wigilie la deszcz, w pierwszy dzie 鈍i徠 鈍ieci這 s這鎍e a w drugi znowu la這

i jak dla mnie te mog豉by ju przyj嗆 wiosna
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:43   #4041
xLADYx
Zakorzenienie

jad na poczt i do sma瘸lni
musz opali si przed sylwkiem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:48   #4042
blond bunny
Zakorzenienie

kitka ja mam plukanke z delii- srebrna. w rossie ok 5zl.
stezenie dostosowuje do koloru po farbie- w sensie- im zoltsze wlosy mi sie wydaja lub malo popielate tym mocniejsza robie
mokre wlosy maja kolor centralnie stalowo- srebrny po niej ale piekny i nie boje sie juz o niebieskie pasma wlosow, bo najgorsze po rozjasniaczu poszlo i na farbie nigdy nie bedzie fioletowych/granatowych pasemek no chyba zebys ja zywcem nalozyla bez rozcienczenia
jesli ktos po plukance mowi ze nie widzi roznicy- to znaczy ze spienial i za slaba zrobil- efekt zawsze jest!

a z szamponetek- palette ma mrozny blond, golebi... nalozone na 5 minut ochlodza wlosy powiedzmy na tydzien czasu.
z joanny mozna nalozyc farbe srebrny pyl lub szlachetna perla- zalezy jaki chcesz uzyskac polysk na wilgotne wloski na np 15 minut.
albo joanna ma tez szamponetke perlowy blond ale nie wiem jak wychodzi... no mozna kombinowac ile wlezie i tak sie zmyje wiec nie ma co sie bac
a odswiezenie koloru raz w miesiacu np. zawsze po 2 tyg od odrostu za 5zl to zaden majatek! a pozwoli na zadowolenie z koloru chlodnego w 100%. i nie trzeba sie wtedy bawic w farbowanie po pasmie tylko rozrobic i jak szampon- jako malaks i gotowe!

z mojego doswiadczenia wynika- ze w 90% jesli klientka byla zadowolona po farbowaniu z koloru w 100%, a po ok 2 tyg twierdzi ze wlosy jej zzolkly- chodzi tu o popiele!- to jest to wynik nie tego ze wlosy faktycznie zzolkly, co tego, ze sie popielaty polysk wymyl... bo jak porownac wymyty popiel do tego samego poziomu natury czy zlotego blondu- to dopiero kurczakowy jest - to klienta widzi nagle ze wcale z kolorem nic sie nie stalo, dalej jest chlodny na tle innych choc juz nie tak srebrzysty i to tyle
pomijam tu rzadkie wypadki faktycznego rudzienia wlosow czy jesli odrost na starcie wyszedl kurczakowy- to juz nic nie pomoze wtedy.
Stary 2011-12-28, 16:51   #4043
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitka ja mam plukanke z delii- srebrna. w rossie ok 5zl.
stezenie dostosowuje do koloru po farbie- w sensie- im zoltsze wlosy mi sie wydaja lub malo popielate tym mocniejsza robie
mokre wlosy maja kolor centralnie stalowo- srebrny po niej ale piekny i nie boje sie juz o niebieskie pasma wlosow, bo najgorsze po rozjasniaczu poszlo i na farbie nigdy nie bedzie fioletowych/granatowych pasemek no chyba zebys ja zywcem nalozyla bez rozcienczenia
jesli ktos po plukance mowi ze nie widzi roznicy- to znaczy ze spienial i za slaba zrobil- efekt zawsze jest!

a z szamponetek- palette ma mrozny blond, golebi... nalozone na 5 minut ochlodza wlosy powiedzmy na tydzien czasu.
z joanny mozna nalozyc farbe srebrny pyl lub szlachetna perla- zalezy jaki chcesz uzyskac polysk na wilgotne wloski na np 15 minut.
albo joanna ma tez szamponetke perlowy blond ale nie wiem jak wychodzi... no mozna kombinowac ile wlezie i tak sie zmyje wiec nie ma co sie bac
a odswiezenie koloru raz w miesiacu np. zawsze po 2 tyg od odrostu za 5zl to zaden majatek! a pozwoli na zadowolenie z koloru chlodnego w 100%. i nie trzeba sie wtedy bawic w farbowanie po pasmie tylko rozrobic i jak szampon- jako malaks i gotowe!

z mojego doswiadczenia wynika- ze w 90% jesli klientka byla zadowolona po farbowaniu z koloru w 100%, a po ok 2 tyg twierdzi ze wlosy jej zzolkly- chodzi tu o popiele!- to jest to wynik nie tego ze wlosy faktycznie zzolkly, co tego, ze sie popielaty polysk wymyl... bo jak porownac wymyty popiel do tego samego poziomu natury czy zlotego blondu- to dopiero kurczakowy jest - to klienta widzi nagle ze wcale z kolorem nic sie nie stalo, dalej jest chlodny na tle innych choc juz nie tak srebrzysty i to tyle
pomijam tu rzadkie wypadki faktycznego rudzienia wlosow czy jesli odrost na starcie wyszedl kurczakowy- to juz nic nie pomoze wtedy.
zapisa豉m, 瞠by si przyjrze szamponetkom, kt鏎e wymieni豉 i tej p逝kance
dzi瘯uj, na pewno co z tego wykorzystam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:51   #4044
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
o tyle mamy dobrze, 瞠 jak chce jej si siusia i nie zd捫ymy to wy豉pa, 瞠by z ni wyj嗆, to idzie na mate i tam za豉twia swoje potrzeby
mam nadziej, 瞠 nauczy si wszystkiego, szczeg鏊nie tego po瞠rania na spacerach, bo czasami doprowadza mnie tym do sza逝

to dobrze, 瞠 falujesz, wol Ci w falach
mi si bardziej faluj po Timoteiu chocia teraz przez te kaloryfery nie s tak fajnie skr璚one jak w lecie by造

teraz przegl康n窸am Tw鎩 album i dla mnie z tych zdj耩, tu jest faworyt! fryzurka i kolor
ale po timotei'u odzywce czy szamponie? czy komplecie? jakiego masz?

mnie tez asia sie tu podoba
Stary 2011-12-28, 16:53   #4045
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:

swieta prawda ja na brak wlosow nie narzekam juz od lat ale co najwazniejsze wlosy nie zmieniaja koloru nie musze nic odswiezac dlatego tak ciezko mi przejsc na farbe bo boje sie tych komedii z zolknieciem rudzeniem wyplukaniem koloru

ale przycielismy z tz w pilkarzyki on wygral 3:1
Stary 2011-12-28, 16:54   #4046
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Lady
OK to czekam na list
Jestem bardzo ciekawa

Encha
Tak ja jeszcze na urlopie prawie 3 tygodnie si relaksowa豉m
Ale 1-go chyba p鎩d do pracy Ale jeszcze si zastanawiam
A pieni捫ki po sylwku zawsze b璠zie mo積a wyda na jaki wypad albo bardziej praktycznych rzeczy
U mnie Tz juz steskniony na maxa to sylwester bedzie bardzo upojny i intymny
to korzystaj jeszcze z tych kilku dni wolnego
jak T st瘰kniony to na pewno b璠zie gor帷o

no tak, dostan wi瘯sz premi za sylwka, wi璚 moze w moje urodziny gdzie wyskoczymy na weekend w ramach rekompensaty

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 16:55   #4047
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dziewczynki zajrzyjcie do klubu prosze
Stary 2011-12-28, 16:58   #4048
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczynki zajrzyjcie do klubu prosze
lec
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 17:00   #4049
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
ale po timotei'u odzywce czy szamponie? czy komplecie? jakiego masz?

mnie tez asia sie tu podoba
po szamponie, tym avokado http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...szczonych.html
jako najbardziej po nim mi si faluj

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
swieta prawda ja na brak wlosow nie narzekam juz od lat ale co najwazniejsze wlosy nie zmieniaja koloru nie musze nic odswiezac dlatego tak ciezko mi przejsc na farbe bo boje sie tych komedii z zolknieciem rudzeniem wyplukaniem koloru

ale przycielismy z tz w pilkarzyki on wygral 3:1
ale macie frajd z tymi pi趾arzykami
my te jak jeste鄉y ze znajomymi gdzie w knajpie i s pi趾arzyki to pykamy jak jestem w dru篡nie z T to zawsze wygrywam dobry jest skubany

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-12-28 o 17:02
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 17:01   #4050
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

hi hi tak czu豉m 瞠 o ta fot b璠zie chodzi to by豉 farba z avonu i w ten dzie by豉m u fryz na obci璚iu i ona czym mi w這ski wymy豉 ,瞠 wydawa造 si bielusie鎥ie i b造szcza造 jak sztuczne i ta fryzurka po obci璚iu

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.