W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 137 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-28, 19:26   #4081
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Poka wiadomo嗆
Pierwszy raz j chc wypr鏏owa ale je郵i b璠zie pasowa to zapasy jak najbardziej zrobi
nasza Bunny ni robi i super jej wychodzi kolorek
mi brzydko wysz這
powodzenia 篡cz w takim razie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:31   #4082
Lithiumae
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
nasza Bunny ni robi i super jej wychodzi kolorek
mi brzydko wysz這
powodzenia 篡cz w takim razie
W豉郾ie zdj璚ia w這s闚 Bunny mnie ''nam闚i造'' do wypr鏏owania tej farby
oj...
Nie dzi瘯uj 瞠by nie zapeszy
Lithiumae jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:33   #4083
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
asiu przede wszystkim musisz byc pewna czego chcesz i do tego dazyc! inaczej bedzie zle...
trzymam kciuki za kazda, ale jedna, pewna! decyzje.
dzi瘯i tylko szkoda, 瞠 mi ci庵le tej pewno軼i brak
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

ja do wellatonu mam mieszane uczucia, ale spr鏏uj tej p逝kanki i zobaczymy
dzisiaj spotka豉m w sklepie cioci to powiedzia豉, 瞠 kolor jest pi瘯ny i sama posz豉 po wellaton, wi璚 mo瞠 co jednak mi odbi這 i wcale nie jest 鄴速o
no widzisz
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
Asiu, ja podpisuj si pod s這wami bunny - podejmij w ko鎍u jedn decyzj i r鏏 co Ci serce podpowiada bo takie skakanie z jednego kwiatka na drugi na pewno nie b璠zie dobrym rozwi您aniem, zniszczysz w這sy + kolor sknocisz [COLOR="Silver"]
wiem wiem

Cytat:
OMG, prawie zawa逝 dosta豉m - przeczyta豉, 瞠 Ci si o鈍iadczy
ja tez tak przeczyta豉m
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny dzis ciachne豉m sobie wlosy ok 2-3 cm zalezy gdzie.Na swieta dosta豉m prezent od mamy prostownice tytanowa Wahl , myje w這sy co 2-3 dzien i je po umyciu prostuje. Przejecha豉m w這sy prostownica na gorze g這wy iiiii popali豉m sobie w這sy uprzednio spryska豉m sprayem termoochronnym. Jak zobaczy豉m w這sy z bliska to jak u barbie filc powyginane , wzie豉m za nozyczki grzebie i skr鏂i豉m / pocieniowa豉m . Jestem w kropce niby taka dobra prostownica ale chyba za duza temperatura na moje rozjasniane w這sy a nie mozna ustawic mniejszej temp. bo nie ma wy鈍ietlacza. Teraz pom霩cie czym odratowa reszte w這s闚 - chodzi mi o odzywke do czestego stosowania regenerujaca rozjasnione w這sy....
o matko
jak nie ma regulacji temperatury to lipa ja bym juz wi璚ej jej nie u篡豉 szkoda w這sk闚
polecam olej kokosowy lub inny i najlepiej jak捷 maske do w這sk闚 suchych i zniszczonych np. latte

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:35   #4084
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny dzis ciachne豉m sobie wlosy ok 2-3 cm zalezy gdzie.Na swieta dosta豉m prezent od mamy prostownice tytanowa Wahl , myje w這sy co 2-3 dzien i je po umyciu prostuje. Przejecha豉m w這sy prostownica na gorze g這wy iiiii popali豉m sobie w這sy uprzednio spryska豉m sprayem termoochronnym. Jak zobaczy豉m w這sy z bliska to jak u barbie filc powyginane , wzie豉m za nozyczki grzebie i skr鏂i豉m / pocieniowa豉m . Jestem w kropce niby taka dobra prostownica ale chyba za duza temperatura na moje rozjasniane w這sy a nie mozna ustawic mniejszej temp. bo nie ma wy鈍ietlacza. Teraz pom霩cie czym odratowa reszte w這s闚 - chodzi mi o odzywke do czestego stosowania regenerujaca rozjasnione w這sy....
Paulinka nie wiem co Ci poradzi
Ty to biedna z tymi w這skami jeste najpierw fryzjerka teraz ta prostownicamad:
a czym farbujesz teraz?
na pewno zrezygnowa z u篡wania tej prostownicy
u篡waj masek, od篡wek, mo瞠sz olejowa, mo瞠 jakie suplementy?
ci篹ko tak radzi nie widz帷 problemu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 19:51   #4085
asiuniaaaaa89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 314

Hej dziewczyny
Szukam na wiza簑 jakiego forum o w這sach rozja郾ianych i trafi豉m na to forum, wi璚 postanowi豉m napisa o porad z nadziej, 瞠 kt鏎a z Was mi pomo瞠 i odpisze
Mo瞠 przedstawi swoj histori i problem z jakim do Was pisze.
Ot騜 ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny br您ki w這sy, od jakiego czasu jestem blondynk, odrosty ca造 czas farbowa豉m rozja郾iaczem dos這wnie par minut i mia豉m na w這sach to co chcia豉m, jednak wiadomo rozja郾iacz niszczy i dzisiaj stwierdzi豉m, 瞠 kupi farb blond i wod 12% i na這瞠 na odrosty (og鏊nie zaopatruj si w tego typu kosmetyki w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi) i pani gwarantowa豉 mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokry這 mam troche takie 鄴速e i moje pytanie jest nast瘼uj帷e, czy na t farb moge na這篡 rozja郾iacz??? mam zamiar to zrobi w pi徠ek, ale boje si, 瞠 mi wszystkie w這sy wypadn i dlatego prosz o pomoc, z g鏎y dzi瘯uj Wam pi瘯nie za odpowied i czekam z niecierpliwo軼i
Stary 2011-12-28, 20:05   #4086
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Szukam na wiza簑 jakiego forum o w這sach rozja郾ianych i trafi豉m na to forum, wi璚 postanowi豉m napisa o porad z nadziej, 瞠 kt鏎a z Was mi pomo瞠 i odpisze
Ot騜 ja z natury mam ciemny blond a nawet jasny br您ki w這sy, od jakiego czasu jestem blondynk, odrosty ca造 czas farbowa豉m rozja郾iaczem dos這wnie par minut i mia豉m na w這sach to co chcia豉m, jednak wiadomo rozja郾iacz niszczy i dzisiaj stwierdzi豉m, 瞠 kupi farb blond i wod 12% i na這瞠 na odrosty (og鏊nie zaopatruj si w tego typu kosmetyki w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi) i pani gwarantowa豉 mi, ze ta farba i woda 12% mi pokryje moje odrosty, jednak niestety nie pokry這 mam troche takie 鄴速e i moje pytanie jest nast瘼uj帷e, czy na t farb moge na這篡 rozja郾iacz??? mam zamiar to zrobi w pi徠ek, ale boje si, 瞠 mi wszystkie w這sy wypadn i dlatego prosz o pomoc, z g鏎y dzi瘯uj Wam pi瘯nie za odpowied i czekam z niecierpliwo軼i
wklej zdj璚ia na pewno kto co poradzi
rozja郾iacz
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:17   #4087
sandalina
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 728

Cytat:
Hej dziewczyny
bro Bo瞠 rozja郾iacz!!
Czasem w sk豉dzie farby s 幢e reaguj帷e z innymi sk豉dnikami pojawiaj帷ymi si w innych farbach czy rozja郾iaczach, zwi您ki niklu.
Mog wyj嗆 Ci wtedy sparne rude (jak rozcie鎍zona rdza...) .
Na堯 na odrost jeszcze raz t farb , kt鏎 kupi豉 i pod koniec farbowania (na 10 min) przeci庵nij na pozosta貫 w這sy.
Nst瘼nym razem poprostu trzymaj nieco d逝瞠j na odro軼ie ni zaleca producent, ale tylko kilka minut, bo popalisz w這ski!
Powodzenia. Daj zna jak Ci posz這.
sandalina jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:18   #4088
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
rozumiem ciekawa jestem jak teraz grzyweczka b璠zie si sprawowa豉
ja ze swoj te porz康ek musz zrobi
a co do sylwka to spontany wychodz najlepsze
mieli鄉y sobie wyjecha, ale nie wypali這

Cytat:
Hej dziewczyny
tak - pierwsze co to poprosimy o fotki Twoich w這s闚, a po drugie nie r鏏 rozja郾iaczem
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:25   #4089
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Prosz, prosz co ja czytam Asia chce wr鏂i do jasnych w這s闚 wiedzia豉m

Cytat:
mama mia豉 p鎩嗆 do frynia, ale stwierdzi豉, 瞠 w這sy nie zd捫y造 jej odrosn望, wi璚 zapyta豉 czy nie chc ja si przej嗆 na jej termin podci望 w這s闚, wi璚 id
na Sylwestra zero plan闚

no ciekawe ciekawe, mam nadziej, 瞠 znowu nie b璠 musia豉 jej nosi spi皻ej

mam to samo, a tak mi si nie chce my codziennie, zw豉szcza zim

ju dawno!
nie ma po niej 郵adu

dzi瘯uj!
my郵 w豉郾ie tak samo, wkurza豉m si na moj grzywk, 瞠 si nie zawsze dawa豉 u這篡, ale jak odros豉 to czuj, 瞠 mi czego brakuje na tej g這wie, wi璚 id zrobi j znowu

nie pr鏏owa豉m nigdy, ale b璠 musia豉 tak zrobi, albo w豉郾ie p逝kanka albo te szampony, tylko kt鏎e najlepsze s?
ja polecam ju kt鏎y raz shine blonde loreala och豉dza naprawd 豉dnie ale tak subtelnie w przeciwie雟twie do np joanny i do tego nie wysusza w這s闚

Cytat:
ja ogl康am tylko podczas drzemek

musz przekopa szaf i wystawi niepotrzebne rzeczy na allegro, nie chce mi si robi fotek
mnie te to czeka

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:26   #4090
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

Cytat:
Paulinka nie wiem co Ci poradzi
Ty to biedna z tymi w這skami jeste najpierw fryzjerka teraz ta prostownicamad:
a czym farbujesz teraz?
na pewno zrezygnowa z u篡wania tej prostownicy
u篡waj masek, od篡wek, mo瞠sz olejowa, mo瞠 jakie suplementy?
ci篹ko tak radzi nie widz帷 problemu
Ja tez nie wiem chyba mi ktos wlos闚 zazdro軼i i teraz mam takie beznadziejne , kr鏒kie,...
W tej chwili farbuje wlosy/tylko odrosty co 2.5 miesi帷a ostatnio ponad mies temu bylam jak wczesniej pisalam woda 12% i rojasniacz - jak pisa造scie zab鎩stwo.
Uzywam szampon闚 z Oriflame i Odzywki nutri g豉dki z Fructisa bo wyczyta豉m 瞠 nie maja silikon闚.
Na wilgotne wlosy jednak k豉de proste i g豉dkie z Pantene wymi瘰zane z jedwabiem - tu sa silkony. Teraz mam termoochrone spray z Joanny.

Raz na tydzien k豉de na w這sy Wax maske na 2 godziny pod czepek i r璚znik oraz oliwkuje wlosy Vatika kokos 2 razy w tygodniu- zostawiam ja na ca豉 noc - chocia wydaje mi sie 瞠 za duzo k豉de bo mi sporo w這s闚 wypada po uzyciu tej oliwki.

Bede musiala zainwestowac w Radical ampu趾i i Merz Special - chociaz ten specyfik zmieni sk豉d i to juz nie jest to samo co kiedys.

W og鏊e to mi sie wydaje 瞠 kondycia w這s闚 te zalezy od stanu zdrowia organizmu a najbardziej hormon闚.
Kiedys @ mia豉m 6-7 dni i pi瘯ne w這sy ros造 jak szalone,nic sie im nie dzia這 jak sama rozjasnia豉m rozjasniaczem z Joanny a teraz @ ma 2 g鏎a 3 dni i to sk徙o i w這sy mam do niczego cos w tym chyba jest..

Mimo tego chyba robie za mocna woda ale od 9 i 6% wody w這sy wychodza mi 鄴速e a ja mam ch這dny typ urody i wygladam 幢e w tym kolorze - zawsze lubi豉m miec go喚bi/platynowy bo w takich jest mi najlepiej.

Do tego moja wiosenna wizyta u fryzjerki na pasemkach potraktowa豉 tak w這sy 瞠 do tej pory nie moge z nimi doj嗆 do 豉du.

Dodam ,瞠 moja siostra w zeszlym roku tez odwiedzila ta pania fryzjerke i od tego czasu ma kikuty nie w這sy , musi doczepiac sztuczne 瞠by jakos wygladac, w這sy nie chca jej rosn望 ! a w sierpniu 2012 ma 郵ub i boi si 瞠 z wlosow nic sie nie da zrobic....
Stary 2011-12-28, 20:30   #4091
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
ja polecam ju kt鏎y raz shine blonde loreala och豉dza naprawd 豉dnie ale tak subtelnie w przeciwie雟twie do np joanny i do tego nie wysusza w這s闚

mnie te to czeka
i go trza przez Allegro zam闚i, cooo? zam闚i po Nowym Roku

ja na szcz窷cie mam niewiele tych rzeczy, bo moja mama raz na jaki czas przekopuje sobie moj szaf i oddaje rzeczy biednym
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:37   #4092
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez nie wiem chyba mi ktos wlos闚 zazdro軼i i teraz mam takie beznadziejne , kr鏒kie,...
W tej chwili farbuje wlosy/tylko odrosty co 2.5 miesi帷a ostatnio ponad mies temu bylam jak wczesniej pisalam woda 12% i rojasniacz - jak pisa造scie zab鎩stwo.
Uzywam szampon闚 z Oriflame i Odzywki nutri g豉dki z Fructisa bo wyczyta豉m 瞠 nie maja silikon闚.
Na wilgotne wlosy jednak k豉de proste i g豉dkie z Pantene wymi瘰zane z jedwabiem - tu sa silkony. Teraz mam termoochrone spray z Joanny.

Raz na tydzien k豉de na w這sy Wax maske na 2 godziny pod czepek i r璚znik oraz oliwkuje wlosy Vatika kokos 2 razy w tygodniu- zostawiam ja na ca豉 noc - chocia wydaje mi sie 瞠 za duzo k豉de bo mi sporo w這s闚 wypada po uzyciu tej oliwki.

Bede musiala zainwestowac w Radical ampu趾i i Merz Special - chociaz ten specyfik zmieni sk豉d i to juz nie jest to samo co kiedys.

W og鏊e to mi sie wydaje 瞠 kondycia w這s闚 te zalezy od stanu zdrowia organizmu a najbardziej hormon闚.
Kiedys @ mia豉m 6-7 dni i pi瘯ne w這sy ros造 jak szalone,nic sie im nie dzia這 jak sama rozjasnia豉m rozjasniaczem z Joanny a teraz @ ma 2 g鏎a 3 dni i to sk徙o i w這sy mam do niczego cos w tym chyba jest..

Mimo tego chyba robie za mocna woda ale od 9 i 6% wody w這sy wychodza mi 鄴速e a ja mam ch這dny typ urody i wygladam 幢e w tym kolorze - zawsze lubi豉m miec go喚bi/platynowy bo w takich jest mi najlepiej.

Do tego moja wiosenna wizyta u fryzjerki na pasemkach potraktowa豉 tak w這sy 瞠 do tej pory nie moge z nimi doj嗆 do 豉du.

Dodam ,瞠 moja siostra w zeszlym roku tez odwiedzila ta pania fryzjerke i od tego czasu ma kikuty nie w這sy , musi doczepiac sztuczne 瞠by jakos wygladac, w這sy nie chca jej rosn望 ! a w sierpniu 2012 ma 郵ub i boi si 瞠 z wlosow nic sie nie da zrobic....

jejku mi przy rozja郾iaczu starcza豉 woda 6% a Ty 12 musisz
akurat silikon闚 wyka鎍zaj帷 fryur nie unikaj, skoro prostujesz musisz je czym zabezpiecza stawiaj na proste szampony i naturalne dobre sk豉dowo od篡wki/maski polecam Ci woski treatment wax, alterre aloesow, biovax mleczny, maske regeneruj帷 z to逍y
olejowanie jak najbardziej, nie przejmuj si tym, 瞠 Ci wypadaj po oleju, wypadaj te kt鏎e i tak by wypa嗆 musia造

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
i go trza przez Allegro zam闚i, cooo? zam闚i po Nowym Roku

ja na szcz窷cie mam niewiele tych rzeczy, bo moja mama raz na jaki czas przekopuje sobie moj szaf i oddaje rzeczy biednym
tak na all chyba 瞠 znasz u siebie jak捷 hurt. fryzjersk naprawd bardzo polecam, ja sw鎩 u篡wam od marca!! i nawet po這wy nie zu篡豉m co prawda ja u篡wam go 1-2x na miesi帷 bo nie mam wi瘯szej potrzeby

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:40   #4093
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
tak na all chyba 瞠 znasz u siebie jak捷 hurt. fryzjersk naprawd bardzo polecam, ja sw鎩 u篡wam od marca!! i nawet po這wy nie zu篡豉m co prawda ja u篡wam go 1-2x na miesi帷 bo nie mam wi瘯szej potrzeby
znam znam hurtownie fryzjerskie, wiem gdzie s dwie, przejad si do nich i poszukam
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:46   #4094
asiuniaaaaa89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 314

Cytat:
wklej zdj璚ia na pewno kto co poradzi
rozja郾iacz
kurcze jak narazie nie mam mo磧iwo軼i wklejenia postaram si jutro...
tak wiem wiem rozja郾iacz to najgorsze z這 jakie mo瞠 by, my郵a豉m, 瞠 jak na ten "niby" blond a raczej lekko 鄴速awy na這瞠 rozja郾ia to mi si zrobi takie platynowe jak to zwykle mi wychodzi造.... czyli nie mam co na to liczy??
Stary 2011-12-28, 20:46   #4095
7Paulina7
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 407
GG do 7Paulina7

[QUOTE=snowhitee;31272548]jejku mi przy rozja郾iaczu starcza豉 woda 6% a Ty 12 musisz
akurat silikon闚 wyka鎍zaj帷 fryur nie unikaj, skoro prostujesz musisz je czym zabezpiecza stawiaj na proste szampony i naturalne dobre sk豉dowo od篡wki/maski polecam Ci woski treatment wax, alterre aloesow, biovax mleczny, maske regeneruj帷 z to逍y
olejowanie jak najbardziej, nie przejmuj si tym, 瞠 Ci wypadaj po oleju, wypadaj te kt鏎e i tak by wypa嗆 musia造

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Mam Wax z Pilomax i Biovax ale ta druga w og鏊e nic nie robi z moimi w這sami i robie ta pierwsza.
Stary 2011-12-28, 20:53   #4096
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
mo瞠 si uda
dzisiaj tylko przegl康n, jutro pocykam fotki

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

OMG, prawie zawa逝 dosta豉m - przeczyta豉, 瞠 Ci si o鈍iadczy
Nie jeszcze nie
Kiciu martwe si o Twoje serducho.
Taka wiadomo嗆 jak ju b璠 mia豉 Wam do przekazania postaram powiedzie sensowniej

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 20:57   #4097
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Nie jeszcze nie
Kiciu martwe si o Twoje serducho.
Taka wiadomo嗆 jak ju b璠 mia豉 Wam do przekazania postaram powiedzie sensowniej
czekamy na to
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:01   #4098
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze jak narazie nie mam mo磧iwo軼i wklejenia postaram si jutro...
tak wiem wiem rozja郾iacz to najgorsze z這 jakie mo瞠 by, my郵a豉m, 瞠 jak na ten "niby" blond a raczej lekko 鄴速awy na這瞠 rozja郾ia to mi si zrobi takie platynowe jak to zwykle mi wychodzi造.... czyli nie mam co na to liczy??
mo瞠 lepiej szamponetk albo spr鏏owa och這dzi szamponem
ju lepiej by這by farb ale nie rozja郾iaczem
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:03   #4099
xXBlankaXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 392
Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Witam zak豉dam pierwszy raz nowy w徠ek wi璚 z g鏎y przepraszam za wszystkie b喚dy.

Zakupi豉m farb Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond. Moje w這sy to ciemny blond z lekkim rudawym po鈍item, na pude趾u wida,瞠 je郵i w這sy s w kolorze ciemnego blondu powinien po farbowaniu wyj嗆 豉dny jasny blond. Nie ukrywam troszk boje si zafarbowa w這sy,瞠by nie wyszed mi "kurczaczkowy" kolor, lub co gorsza zielony... Mam pytanie do was, czy kt鏎a z was farbowa豉 mo瞠 ni w這sy? jakie by造 efekty ? mo瞠 polecacie co sprawdzonego, mam zaryzykowa, bardzo chcia豉bym zej嗆 do jasnego blondu...

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2011-12-28 o 21:07
xXBlankaXx jest teraz online  
Stary 2011-12-28, 21:04   #4100
Adzi07
Zakorzenienie

Paulinko
A czy przypadkiem po umyciu w這sk闚,wysuszeniu i psikni璚iu sprayem ochronnym w這ski nie by造 wilgotne?
Ja w豉郾ie w ten spos鏏 wypali豉m sobie dziur we w這sach.
Teraz wiem,ze do prostowania w這sy musz by suche!!!!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
czekamy na to

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:06   #4101
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Paulinko
A czy przypadkiem po umyciu w這sk闚,wysuszeniu i psikni璚iu sprayem ochronnym w這ski nie by造 wilgotne?
Ja w豉郾ie w ten spos鏏 wypali豉m sobie dziur we w這sach.
Teraz wiem,ze do prostowania w這sy musz by suche!!!!

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

w豉郾ie Adzi ma racj powinny by suche

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

a ja my郵 o http://gruper.pl/x.php/1,11990/Szcze...etoda-1-1.html
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:08   #4102
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Poka wiadomo嗆
Witam zak豉dam pierwszy raz nowy w徠ek wi璚 z g鏎y przepraszam za wszystkie b喚dy.

Zakupi豉m farb Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond. Moje w這sy to ciemny blond z lekkim rudawym po鈍item, na pude趾u wida,瞠 je郵i w這sy s w kolorze ciemnego blondu powinien po farbowaniu wyj嗆 豉dny jasny blond. Nie ukrywam troszk boje si zafarbowa w這sy,瞠by nie wyszed mi "kurczaczkowy" kolor, lub co gorsza zielony... Mam pytanie do was, czy kt鏎a z was farbowa豉 mo瞠 ni w這sy? jakie by造 efekty ? mam zaryzykowa, bardzo chcia豉bym zej嗆 do jasnego blondu...
nie trzeba by這 zak豉da nowego w徠ku, jest ca造 po鈍i璚ony blond farbom

Cytat:
spr鏏uj w ko鎍u

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-12-28 o 23:52 Pow鏚: post pod postem
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:09   #4103
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 212

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Juz poodpisywalam w klubie, zaraz si zbieram, tak瞠 buziaki dla Was, ca逝je Was mocno i bede tesknila
Do sklikania w pi徠ek
trzymaj sie

Cytat:
cooo? kto si posun掖 do takich 鈍i雟tw? dlatego, 瞠 mia豉 jasne w這sy? o rany

ja sama te nie wiem co z tym wellatonem, jak mam 鈍ie瞠 w這sy to kolor jest bardzo 豉dny, nic do niego nie mam, ale np. nie ma szans, 瞠bym na drugi dzie wysz豉 z domu w rozpuszczonych w這sach, bo w豉郾ie wtedy wydaj si 鄴速awe

wiecie co, rozja郾iacz rozja郾iaczem, po這wy w這s闚 przez niego nie mia豉m, ale musz przyzna, 瞠 kolor po nim zawsze mi si podoba, nic nie rudzia這 ani nie 鄴趾這
ooo musze przyznac, ze ja tez bylam zawsze zadowolona z koloru
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
teraz przegl康n窸am Tw鎩 album i dla mnie z tych zdj耩, tu jest faworyt! fryzurka i kolor
http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=109508
mi tez sie bardzo podoba Asia na tym zdjeciu
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
za pierwszym razem jakby lepiej z豉pa豉 odrost ,a przy drugim razie wydawa這 mi si 瞠 bardziej si odznacza i w dodatku ma w sk豉dzie ten sk豉dnik co to niby spowodowa smier tej laski i si wystarszy豉m ale farba sama w sobie bardzo delikatna i fajna w sumie to nie popr鏏owa豉m dobrze ich mozliwo軼i bo po pierwszym czy drugim u篡ciu juz szuka豉m innej jedynie C12 by豉 ile tam razy i to j w豉郾ie najlepiej wspominam szkoda 瞠 j wycofali no a teraz p鏦i co wellaton mnie pozytywnie rozkocha w sobie i wszystko zepsu豉m ale mam nadzieje 瞠 uda mi si wr鏂i do niego
a powiedz mi, tylko ta c12 miala ten skladnik o ktorym piszesz? moze dlatego ja wycofali?

Dziewczyny bylam dzis w Rossku i mam sklad tej nowej odzywki Timotei Organic Delight, wersja do suchych lub zniszczonych wlosow
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg timoteiorganic.jpg (129,7 KB, 145 za豉dowa)

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:11   #4104
xXBlankaXx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 392
Dot.: Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Mo瞠 nie zauwa篡豉m, ale chodzi mi najbardziej w豉郾ie o t konkretn farb o kt鏎ej wspomnia豉m, a na forum nie potrafi豉m znale潭, tak szczerze m闚i帷 to dopiero poznaj wiza wi璚 przepraszam, postaram si poprawi
xXBlankaXx jest teraz online  
Stary 2011-12-28, 21:12   #4105
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie Adzi ma racj powinny by suche

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

a ja my郵 o http://gruper.pl/x.php/1,11990/Szcze...etoda-1-1.html
Tez bym chciala takie rz瘰ki

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:13   #4106
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Farba Garnier Color Naturals 10 Bardzo Bardzo Jasny Blond

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Poka wiadomo嗆
Mo瞠 nie zauwa篡豉m, ale chodzi mi najbardziej w豉郾ie o t konkretn farb o kt鏎ej wspomnia豉m, a na forum nie potrafi豉m znale潭, tak szczerze m闚i帷 to dopiero poznaj wiza wi璚 przepraszam, postaram si poprawi
nie szkodzi, mo瞠 nasza Kasia moderator po陰czy w徠ki

tam wystarczy這 po prostu zapyta albo klikn望 "przeszukaj w徠ek"
kitkulka jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:14   #4107
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
spr鏏uj w ko鎍u
nie wiem

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-12-28 o 21:16
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:15   #4108
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:

Ja sobie przed逝篡豉m rz瘰y jako 9tego grudnia i praktycznie nie mam ju nic ;]]
wi璚 nie opyla sie
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:17   #4109
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja te
tylko obawiam si efektu po zdj璚iu
i tego,瞠 szybko przyzwyczajam si i pewnie nie chcia豉bym ju 篡 bez nich
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:18   #4110
snowhitee
Zakorzenienie

Kitka ja sobie podcinam grzywk tym sposobem http://www.youtube.com/watch?v=W66eyeM3H0Y wychodzi bardzo fajnie, wklejam zdj jak to z boku wygl康a a do albumu dam z przodu (przy okazji mo瞠cie moj sis zobaczy )

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
trzymaj sie

ooo musze przyznac, ze ja tez bylam zawsze zadowolona z koloru

mi tez sie bardzo podoba Asia na tym zdjeciu

a powiedz mi, tylko ta c12 miala ten skladnik o ktorym piszesz? moze dlatego ja wycofali?

Dziewczyny bylam dzis w Rossku i mam sklad tej nowej odzywki Timotei Organic Delight, wersja do suchych lub zniszczonych wlosow
oo kokos i aloes kupi豉 po co oni ten alkohol denat. wwalaj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PC260446r.jpg (41,4 KB, 65 za豉dowa)

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.