W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-08, 22:08   #1111
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

dobranoc tez uciekam juz
Stary 2011-12-08, 22:09   #1112
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

zawsze mozesz polozyc nature wellatonu na te biale konce 12/0. beda naturalniejsze- powinny.
na nospe jestem uczulona niestety

dobra, trza sie wziac w garsc, doczekam rana dam rade!
to tylko 8 godzin i od 7 sa lekarze...
a ten wellaton w razie co to z orginalna wod czy rozcie鎍zon?
podziwiam Ci za wytrwa這嗆 trzymaj si kochana i daj jutro zna co u Ciebie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Bunny o rany a tak 幢e u Ciebie na ostrym ja u siebie jak by豉m to owszem w kolejce na izbie musia豉m troch poczeka ale lekarka od razu zrobi豉 mi mocz, krew i usg i leki zapisa豉.. i nic nie marudzi豉, 瞠 phi z p璚herzem do niej przysz豉m tylko w豉郾ie powiedzia豉, 瞠 bardzo dobrze, 瞠 przysz豉m Mam nadziej, 瞠 jako dotrwasz do rana bo ja nigdy nie da豉m rady
A furaginu na razie nie bierz bo mo瞠 to by co od nerek i wtedy na pewno Ci co mocniejszego zapisze
o rany to pozazdro軼i takiej opieki bo u nas to tez masakra jednym s這wem nie wiem jak teraz bo przyjmuj juz nie na pogotowiu tylko w szpitalu gdzie by豉m raz z tym b鏊em wtedy (rw niby ) i stwierdzili rw, a to wcale nie rwa i nie wiadomo co do dzi

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-08, 22:20   #1113
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 815

Cytat:
bo kobiety to jakos rozumieja... bo czesto same przechodzily a wiekszosc mezczyzn- lekarzy nie wie jaki to bol i jak to jest... dla nich to smieszne- ze sie czesto sika i tz z poczatku tez sie smial ze mnie az zobaczyl sam na sobie ze to naprawde boli...
najgorsze nadchodzi, bo juz mi temp skoczyla na ponad 37 wraz z uczuciem slabosci- i przyspieszeniem tetna- wlasnie tak mam przy nerkach to bedzie cos z nerek chyba... aby do jutra.
zmykam dziewczyny, odezwe sie w nocy z komorki- jesli nie bede mogla zasnac, a poki co, nim sie calkiem nie pogorszy musze zdarzyc sie umyc
spokojnej nocy wam i sobie zycze... choc na zyczeniach sie skonczy
Oby jakos zasnela i przetrzymala do rana

Ja teraz siusiam jak g逝pia z nerw闚

Napisa豉m referat w klubie eh... a mi sie chyba troche lepiej zrobi這
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-08, 22:49   #1114
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej
by豉m na poszukiwaniach torebki i nic mi si nie podoba T chcia mi wcisn望 jak捷 w chi鎍zyku,bo mia dosy 豉瞠nia i jak zobaczy wielko嗆 nowego chi鎍zyka powiedzia,瞠 idzie na pizze

Snowi
portfelik doszed ju wczoraj,ale dopiero dzisiaj odebra豉m. Jeszcze raz dzi瘯uj . Jest super,alee mega wielki ju wszystko poprzek豉da豉m

Lady pazurki super,bardzo mi si podobaj

dzi瘯i ale ju 郵adu po nich nie ma wiem jestem g逝pia

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Czeko zdr闚ka

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
ja te poprzedni te by du篡,ale ten to prawie jak torebka
kopert闚ka
kiedy T mnie pyta czemu nosz dwie torebki
po co mi torebka w torebce

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
zam闚i豉m we wtorek wieczorem botki dla mamy na prezent Gino Rossi i dzisiaj ju przysz造

luzik!

pi瘯ny ten kolor

Lady fajne pazurki! Szczeg鏊nie z czarn ko鎍闚k podoba mi si

i kupi豉m b喚kitn koszul w Reserved, b璠 mia豉 co ubra w kt鏎y 鈍i徠eczny dzie b璠 na sztywniaka
dzi瘯i ale ju wiesz co zrobi豉m
poka koszulink

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
lady no wlasnie widzialam co trzymasz fajna reklama

a ja juz ubralam choinke a synek wymyslil sobie ze tez ubierze swoja mala choineczke tyle ze sztuczna takze mamy dwie teraz
i nareszcie mam chwilke wytchnienia

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

daj link to lukne jeszcze raz co tam siedzi bo nigdy nie pamietam
reklama i polecam bo ju stosowa豉m
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-08, 22:53   #1115
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Encha
O to jutro mamy razem dzien w pracy
W koncu jakas kawke strzelimy.
Kupic ciasto ?

Lady
Kochana no fajne ale ja tych wydziwiasow nie lubie.
Od razu przypomina mi sie jak mi babska takie wymyslaly
A ja sie dwoilam i troilam nad wzorkami. O boze nigdy wiecej
Wole czyste jednolity kolor albo malusienki freczyk.

Snow
Tak ciut za ciemny teraz.
Ale z transparentnym daje rade.
Na lato super, chce w sobote kupic jasniejszy i bede mieszac.
te nie lubi tego robi
i ju zdj窸am nie wiem czemu jako nie mog豉m przekona si do nich
mam teraz jednokolorowe

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
tak o zelu coverze- tylko cover kryje plytke w 80% a masked w 100% i ja wole maskeda. i kupuje maluskie opak. 5g bo bym nie zuzyla

kurcze tylko mi sie nie zgadza... bo poszalalam 6, a dopiero dzis objawy? po poludniu? zawsze jak juz bylo posexowe to 12h pozniej dawalo w kosc.
no i zapobiegawczo zadbalam o wszystko- higiena, siku przed i po, urosept, zurawinka, zel nawilzajacy... skad bym miala to wziac?
no i przy zapal pecherza nie bola nerki a mnie lewa tak sieka ze sie wsciekne juz sie nazarlam uroseptu i wit c, pije wode z cytryna i herbatki zurawinowe, mam za soba nasiadowke i dalej tak jakos dziwnie.
normalnie mam uczucie jakby mi sie cos ruszalo w pecherzu i uwieralo moze to piasek z nerek albo jakis kamyk schodzi? bo na usg juz 2-3 lata nie bylam i wszystko sie tam teraz moze dziac
najgorzej sie boje ze jutro piatek a potem weekend a jak mnie rozwali na weekendzie to tylko szpital

i jak? pokaz efekty!

nie robil mi ph z pochwy w moczu mialam obojetne- czyli podwyzszone 7,0. ale jak ktos mial/ma kamice to moze miec ph moczu wyzsze. a wiadomo ze jak pecherz ma wyzsze to i pochwa nie? i ja sie tych beztlenowcow nie pozbylam chyba ze same pozdychaly, bo objawy sa znosne a lekarz nic nie widzi jak sie pogorszy to pojde znow go katowac.
to jakie ty mialas objawy przy zapal pecherza?
wychodzi na to ze tylko ja mam tak super ze sikam krwia?
o widzisz ja wcze郾iej jak robi豉m bez przerwy frencha to u篡wa豉m covera a teraz po tym co napisa豉 kupi豉bym maskeda
tylko, 瞠 frenchyska nie lubi robi tak to za go造 zwyk造 a z kolei z pierd馧kami to przesadzi豉m
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-08, 22:57   #1116
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

zaraz lec was nadrabia ,ale pierw chcia豉m wrzuci foty 瞠by軼ie mi powiedzia造 co my郵icie o moim kolorze (szczeg鏊nie Bunny ) bo ja ju 鈍ira dostaje wysz這 niby jasno i r闚no ,ale zn闚 mi si wydaje 瞠 mi 鄴單 podbi這 na czubie niby w dzie tak tego nie wida szczeg鏊nie w s這鎍u.Jest jakby ciut cieplej przy odro軼ie ,ale w sztucznym wygl康am jakbym mia豉 kilka kolor闚 na g這wie pocz患szy od platyny do z馧to-z這tego i szlag mnie przez to trafia tym razem popiel jakby bardziej si da we znaki i mo瞠 to jego wina 瞠 tak za z這to mi si wydaje
nie wiem co robi czy zostawi tak jak jest czy zn闚 czym to och這dzi ale czym? niechce te tak w這sk闚 katowa ,ale ju sama nie wiem co o tym kolorze my郵e tak瞠 czekam na wasz pomoc i szczero嗆

3 pierwsze zdj璚ia przy oknie bez s這鎍a
potem zdj璚ia z t biel i z這tem
przed ostatnie zdj. z tym pasmem z馧tym kt鏎ego tak naprawde nie wida, ale jest ciep豉 ta g鏎a ,a d馧 prawie bia造 i to mnie dra積i
i ost.zdj chyba najbardziej oddaje realny kolor ca這軼i
odro軼ik odcina si

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Caskada co dla Ciebie

http://www.pudelek.pl/artykul/36855/...shakiry_ladna/

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

dziewczyny,
czy cienie do powiek Inglota s dobre?
Zale篡 mi na jakim cielistym matowym odcieniu i nie wiem gdzie najlepiej szuka
Kitka dobre s mia豉m kiedy taki fajny ale nie pami皻am numerku taki cielisty w豉郾ie musz poszpera
ale poleca豉 Ci ju Snow tego 505 matt z my secret to te go mam i polecam

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Biedna Shakira

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
oj nie podoba mi sie wogole ja nie lubie krotkich fryzur

no coz to teraz konkurencja zginela
szczerze to Shakira to 瘸dna konkurencja dla Twoich w這s闚
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-08, 22:58   #1117
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Wstawi豉m fotki rz瘰ek do albumu
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-12-08, 23:01   #1118
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
wydaje mi sie ze miala poniszczone wlosy i zaproponowali jej mala zmiane
na niektorych fotach ma faktycznie brzydki kolor i jakosc tych wlosow tez wiele pozostawia do zyczenia
mogliby popracowac nad kolorem lepiej ja nie wiem jak te gwiazdy tego nie widza u siebie

krotkie fryzury nie wszystkie mi sie podobaja pewnie to tez zalezy od ladnej buzi
ja moge sobie pomarzyc poki co o prostej i krotkiej fryzurze
dok豉dnie tak

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
ooo dzi瘯uj bardzo!
trzeba b璠zie chyba wys豉 T, ciekawe czy zgodzi si zrobi to dla mnie bo u mnie niestety Natury jak nie by這 tak nie ma, a ostatnio widzia豉m Naturowy samoch鏚 dostawczy i na rejestracjach mojego miasta trzeba przetrzepa miasto
Kitka nie wiesz jak to si robi?
za odpowiedni "zap豉t" facet zgodzi si na wszystko

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
a czemu jednak?
nie pasowa mi do torebki i p豉szcza
nie no 瘸rtuje jako nie pasowa這 mi co

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
o rany co za pech i to teraz przed 鈍i皻ami

fajne s

ciekawe jak si b璠 sprawowa

oj bidulo trzymaj si

to chyba dobrze, 瞠 tak oceni豉
spr鏏uj tego 瞠lu lub co innego przez jaki czas i zobaczysz czy pomo瞠

Bunny oj biedna mia豉m kiedy zapalenie p璚herza czego nikomu nie 篡cz b鏊 przeokropny i siusiunie po kropelce ,a do tego dreszcze co okropnego
mo瞠 lepiej id do lekarza bo jak si roz這篡sz ca趾owicie na weekend?

dziewczynki i co s康zicie o tych moich w這skach?
dzi瘯i Asiu

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Caskada ale wymy郵ili z tymi fazami faz to mia chyba kto jak to wymy郵a
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-08, 23:07   #1119
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
no czyli nie sklamalam to widac po skladzie

co do faz ksiezyca to znajac zycie zaraz tam na forum znajda sie wielkie fanki tych cudnych scinana jakze bede pisac ze u nich to dziala leczyc sie powinni i tyle

poszlam do wanny ale jeszcze wroce

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

milego
nie sk豉ma豉
musz zacz望 cz窷ciej jej u篡wa

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
dok豉dnie

[/B]

szalona

Adzi mi貫go
Snow no musia豉m

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
na niektorych fotkach widac zolty odrost na innych nie to ja juz sama nie wiem... asiu powiem ci szczerze ze jak dla mnie to jest dopuszczalnie i ja bym sie nie czepiala. ale jesli ci bardzo przeszkadza to trzeba szukac kolejnej farbki...

ja lubie inglota choc cena powala

kuzwa jutro jade z rana do lekarza
juz ledwo wytrzymuje, najgorszy bol pecherza- doszedl - i mam mdlosci temperatury nadal nie ma ale zaczynam miec dreszcze...nie wiem co mi jest czy to jakies powiklane zapalenie pecherza i poszlo na nery czy co... ale nie wiem jak rana doczekam zadzwonilam juz do mamy, bo nie mam ubezpieczenia to pojdzie po poludniu do przychodni i pokaze ze mam... a do lekarza bede sie musiala dostac bez.
a tyle czasu bylo dobrze

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

wariatka a czemu tak? takie ladne byly
no jako Bunny nie mog豉m do nich przyzwyczai si

jeju bidulko

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
te wg mnie brzydko, chocia jak j wystylizuj i zrobi dobr fotk to b璠zie 豉dniej, ale og鏊nie zmiana na minus
dok豉dnie wystylizuj, obrobi fot i b璠zie b造szcza豉

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
heheh nic si nie sta這, te czasem niedowidz
taaak bardzo 豉dna
郵iczna jest

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ehhh...Szko豉, T, samotno嗆, czuje, 瞠 brak mi po prostu energii do 篡cia w tym momencie

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Lavia bardzo naturalny efekt a jak oczka zareagowa造?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-08, 23:22   #1120
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Wprawdzie dzisiaj nie ma pi徠ku,ale nie mog豉m wytrzyma. PRzez brak kompa mam jakie dzikie my郵i, w szczeg鏊no軼i w zwi您ku z moim nauczycielem z matematyki. Jak dobrze, 瞠 nie czyta mi w my郵ach, bo nie wiem kto by pierwszy umar ze wstydu .

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-12-08 o 23:25
novelove jest offline  
Stary 2011-12-08, 23:35   #1121
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
nie sk豉ma豉
musz zacz望 cz窷ciej jej u篡wa

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Snow no musia豉m

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

no jako Bunny nie mog豉m do nich przyzwyczai si

jeju bidulko

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

dok豉dnie wystylizuj, obrobi fot i b璠zie b造szcza豉

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

郵iczna jest

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Lavia bardzo naturalny efekt a jak oczka zareagowa造?

no to jest 鈔ednia d逝go嗆, bo chcia豉m w miar naturalny efekt
a oczka jak wida na zdj璚iu troch spuchni皻e i po za這瞠niu bardzoo 透awilam. Jaki mocno 鄉ierdzacy klej mia豉... Mam nadzieje 瞠 b璠 si d逝go trzyma

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Wprawdzie dzisiaj nie ma pi徠ku,ale nie mog豉m wytrzyma. PRzez brak kompa mam jakie dzikie my郵i, w szczeg鏊no軼i w zwi您ku z moim nauczycielem z matematyki. Jak dobrze, 瞠 nie czyta mi w my郵ach, bo nie wiem kto by pierwszy umar ze wstydu .

nasz Zbok
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2011-12-09, 09:36   #1122
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Lavia
a pisalas jakie masz dlugosci rzes?

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Ooo porobi這 si
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:00   #1123
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cze嗆
nie pami皻am kiedy ostatnio mia豉m wolny pi徠ek
na這篡豉m olej na w這siaki, p鎩d si wyk徙a i umy w這sy i musz w ko鎍u p鎩嗆 do fotografa zrobi zdj璚ia do dowodu
zabieram si za to od miesi帷a
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:02   #1124
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Encha
O to jutro mamy razem dzien w pracy
W koncu jakas kawke strzelimy.
Kupic ciasto ?

Lady
Kochana no fajne ale ja tych wydziwiasow nie lubie.
Od razu przypomina mi sie jak mi babska takie wymyslaly
A ja sie dwoilam i troilam nad wzorkami. O boze nigdy wiecej
Wole czyste jednolity kolor albo malusienki freczyk.

Snow
Tak ciut za ciemny teraz.
Ale z transparentnym daje rade.
Na lato super, chce w sobote kupic jasniejszy i bede mieszac.
ja ju na stanowisku kochana
wzi窸am duplo i raffaello na popraw humoru w ten zszarza造 dzie, masz ochot?

id kawk zaparzy

Cytat:
hej!

zaraz lec was nadrabia ,ale pierw chcia豉m wrzuci foty 瞠by軼ie mi powiedzia造 co my郵icie o moim kolorze (szczeg鏊nie Bunny ) bo ja ju 鈍ira dostaje wysz這 niby jasno i r闚no ,ale zn闚 mi si wydaje 瞠 mi 鄴單 podbi這 na czubie niby w dzie tak tego nie wida szczeg鏊nie w s這鎍u.Jest jakby ciut cieplej przy odro軼ie ,ale w sztucznym wygl康am jakbym mia豉 kilka kolor闚 na g這wie pocz患szy od platyny do z馧to-z這tego i szlag mnie przez to trafia tym razem popiel jakby bardziej si da we znaki i mo瞠 to jego wina 瞠 tak za z這to mi si wydaje
nie wiem co robi czy zostawi tak jak jest czy zn闚 czym to och這dzi ale czym? niechce te tak w這sk闚 katowa ,ale ju sama nie wiem co o tym kolorze my郵e tak瞠 czekam na wasz pomoc i szczero嗆

3 pierwsze zdj璚ia przy oknie bez s這鎍a
potem zdj璚ia z t biel i z這tem
przed ostatnie zdj. z tym pasmem z馧tym kt鏎ego tak naprawde nie wida, ale jest ciep豉 ta g鏎a ,a d馧 prawie bia造 i to mnie dra積i
i ost.zdj chyba najbardziej oddaje realny kolor ca這軼i
no, wida, szczeg鏊nie na tym ostatnim zdj璚iu

Cytat:
no w豉郾ie ten odrost jest pokryty idealnie i nie rzuca si w oczy ,nie przeszkadza mi to bo jest naprawde ja郾iutko (i ja郾iej ni poprzednio) tylko do reszty w這sk闚, kt鏎e by造 wczesniej traktowne rozja郾iaczem a potem C12 i w realu s bia這 per這we wydaje si 鄴速awo ale wole taki kolorek ni ten bia造 po pasemkach bo jest naprawde jasniutko i naturalnie
chc帷 nie chc帷 musia豉bym robi ci庵le na tym kolorze pasemka 瞠by zr闚na d逝go軼i z sam g鏎 lub zrobi pigmentacj tych bia造ch pasm ale dla mnie jest w sumie ok z czasem zetn te bia豉we pasemka i kolorek si 豉dnie wyr闚na
dzi瘯uj za Twoje zdanie na ten temat
podsumowanie :zostaje narazie przy wellku
bunny pisa豉 o wellatonie 12/0, a jakby tak go po這篡豉, omijaj帷 odrost, z wod 6% na jakie 20minut?

Cytat:
pud這
spi這wa豉m wzorek i maluje na jeden kolor pazury
szalona 瞠 jeszcze mia豉 si喚 to pi這wa?

Cytat:
Wprawdzie dzisiaj nie ma pi徠ku,ale nie mog豉m wytrzyma. PRzez brak kompa mam jakie dzikie my郵i, w szczeg鏊no軼i w zwi您ku z moim nauczycielem z matematyki. Jak dobrze, 瞠 nie czyta mi w my郵ach, bo nie wiem kto by pierwszy umar ze wstydu
o kurczeee a to takie my郵i bardzo nieprzyzwoite?

Cytat:
bo kobiety to jakos rozumieja... bo czesto same przechodzily a wiekszosc mezczyzn- lekarzy nie wie jaki to bol i jak to jest... dla nich to smieszne- ze sie czesto sika i tz z poczatku tez sie smial ze mnie az zobaczyl sam na sobie ze to naprawde boli...
najgorsze nadchodzi, bo juz mi temp skoczyla na ponad 37 wraz z uczuciem slabosci- i przyspieszeniem tetna- wlasnie tak mam przy nerkach to bedzie cos z nerek chyba... aby do jutra.
zmykam dziewczyny, odezwe sie w nocy z komorki- jesli nie bede mogla zasnac, a poki co, nim sie calkiem nie pogorszy musze zdarzyc sie umyc
spokojnej nocy wam i sobie zycze... choc na zyczeniach sie skonczy
i jak Ci kochana nocka min窸a? polepszy這 si?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Wstawi豉m fotki rz瘰ek do albumu
豉dne, 豉dne, mo瞠 i ja si kiedy skusz

PS. to chyba dzisiaj, wi璚 wszystkiego najlepszego

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-12-09 o 10:05
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:08   #1125
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Encha podziel si duplo
Stary 2011-12-09, 10:11   #1126
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Cze嗆
nie pami皻am kiedy ostatnio mia豉m wolny pi徠ek
na這篡豉m olej na w這siaki, p鎩d si wyk徙a i umy w這sy i musz w ko鎍u p鎩嗆 do fotografa zrobi zdj璚ia do dowodu
zabieram si za to od miesi帷a
a ja nie mam wolnego

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
ja ju na stanowisku kochana
wzi窸am duplo i raffaello na popraw humoru w ten zszarza造 dzie, masz ochot?

id kawk zaparzy

no, wida, szczeg鏊nie na tym ostatnim zdj璚iu

bunny pisa豉 o wellatonie 12/0, a jakby tak go po這篡豉, omijaj帷 odrost, z wod 6% na jakie 20minut?

szalona 瞠 jeszcze mia豉 si喚 to pi這wa?

o kurczeee a to takie my郵i bardzo nieprzyzwoite?

i jak Ci kochana nocka min窸a? polepszy這 si?

豉dne, 豉dne, mo瞠 i ja si kiedy skusz

PS. to chyba dzisiaj, wi璚 wszystkiego najlepszego
nie mia豉m si造 ale musia豉m resztki energii zu篡

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
no to jest 鈔ednia d逝go嗆, bo chcia豉m w miar naturalny efekt
a oczka jak wida na zdj璚iu troch spuchni皻e i po za這瞠niu bardzoo 透awilam. Jaki mocno 鄉ierdzacy klej mia豉... Mam nadzieje 瞠 b璠 si d逝go trzyma

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

nasz Zbok
i fajnie nawet nie powiedzia豉bym, 瞠 s przed逝瘸ne przy otwartych oczkach
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:17   #1127
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

http://www.youtube.com/watch?v=cllti...eature=related
Stary 2011-12-09, 10:23   #1128
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
Encha podziel si duplo
wujo mi paczk wys豉 ze s這dyczami i teraz mam dwie pe軟e szafki do objadania si
tak瞠 z mi陰 ch璚i si podziel

Cytat:
a ja nie mam wolnego

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

nie mia豉m si造 ale musia豉m resztki energii zu篡
podziwiam
a poka jak teraz wygl康aj

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
fajne to

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:23   #1129
Maylin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Dzie dobry

Ju chor鏏sko sobie posz這

Przedwczoraj z PL przyjecha do mnie zapas farb, lekarstw, kosmetyk闚 itp. By造 te oczywi軼ie buty
Te pierwsze nie wiem jakim cudem s za du瞠 Po po逝dniu t skoczy na poczt je odes豉
Drugie ok, dzi wybieram si na male鎥i shopping wi璚 je przetestuj

Dziewczyny, no i mam problem, jak wyci庵a豉m oxy to pstrykn窸o zamkni璚ie i teraz nie wiem czy z Polski jecha otwarty czy co? Sk康 mam wiedzie czy si utleni? Butla by豉 zabezpieczona workiem foliowym, nic nie by這 rozlane, a jednak pstrykn窸o... Jak my郵icie

Id poczyta co tu si dzia這 jak mnie nie by這
Maylin jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:26   #1130
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
wujo mi paczk wys豉 ze s這dyczami i teraz mam dwie pe軟e szafki do objadania si
tak瞠 z mi陰 ch璚i si podziel

podziwiam
a poka jak teraz wygl康aj

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

fajne to
nic specjalnego takie jak w albumie niebiesko-pomara鎍zowe to same pomara鎍zowe

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
Dzie dobry

Ju chor鏏sko sobie posz這

Przedwczoraj z PL przyjecha do mnie zapas farb, lekarstw, kosmetyk闚 itp. By造 te oczywi軼ie buty
Te pierwsze nie wiem jakim cudem s za du瞠 Po po逝dniu t skoczy na poczt je odes豉
Drugie ok, dzi wybieram si na male鎥i shopping wi璚 je przetestuj

Dziewczyny, no i mam problem, jak wyci庵a豉m oxy to pstrykn窸o zamkni璚ie i teraz nie wiem czy z Polski jecha otwarty czy co? Sk康 mam wiedzie czy si utleni? Butla by豉 zabezpieczona workiem foliowym, nic nie by這 rozlane, a jednak pstrykn窸o... Jak my郵icie

Id poczyta co tu si dzia這 jak mnie nie by這
poka si w bucikach
to jak zamawia豉? nie sugerowa豉 si wk豉dk i tym co pisz o rozmiar闚ce?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:37   #1131
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czesc ja dzis wolne ,tzn wieczorem nie
no i mam dosc panny brata powiedzialam ze nie jestem zadnym prorokiem i niewiem czemu moj brat sie do niej nie odzwa no ile to mozna walkowac
mam nadzieje ze zakoncza ten chory zwiazek bo laska ma w glowie siano jeszcze

Cytat:
o masz ale takie fantazje skads sie biora
Stary 2011-12-09, 10:43   #1132
Maylin
Raczkowanie

Cytat:
poka si w bucikach
to jak zamawia豉? nie sugerowa豉 si wk豉dk i tym co pisz o rozmiar闚ce?
nie teraz, pstrykn co zanim pojad do galerii, ale zanim si ogarn...
No nie wiem jak ja to zrobi豉m...Wszystko wina miarki zmierzy豉m 豉dnie stop, wysz這 26cm, zszokowa這 mnie to bo w zesz造m roku mierzy豉m i by這 25 no ale stwierdzi豉m, 瞠 je郵i pokazuje mi jak byk 26 to bior 26, no i dupa bo s za du瞠. Ale pocieszam si, 瞠 i tak s niewygodne
Maylin jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:47   #1133
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
nie teraz, pstrykn co zanim pojad do galerii, ale zanim si ogarn...
No nie wiem jak ja to zrobi豉m...Wszystko wina miarki zmierzy豉m 豉dnie stop, wysz這 26cm, zszokowa這 mnie to bo w zesz造m roku mierzy豉m i by這 25 no ale stwierdzi豉m, 瞠 je郵i pokazuje mi jak byk 26 to bior 26, no i dupa bo s za du瞠. Ale pocieszam si, 瞠 i tak s niewygodne
ok to czekam na foty mo瞠 jeszcze przed zaj璚iami obejrz
no to faktycznie jaka dziwna miarka
chodzi o te cz馧enka? czy botki?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-09, 10:55   #1134
Maylin
Raczkowanie

Cytat:
ok to czekam na foty mo瞠 jeszcze przed zaj璚iami obejrz
no to faktycznie jaka dziwna miarka
chodzi o te cz馧enka? czy botki?
a dzisiaj masz zaj璚ia? wieczorem wrzuc
Chodzi o cz馧enka, a botki s ok i bardzo wygodne, aaa i wygl康aj na 篡wo znacznie lepiej ni na stronie
Lady, poka mi Twoje
Maylin jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:02   #1135
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
a dzisiaj masz zaj璚ia? wieczorem wrzuc
Chodzi o cz馧enka, a botki s ok i bardzo wygodne, aaa i wygl康aj na 篡wo znacznie lepiej ni na stronie
Lady, poka mi Twoje
momencik
tak mam wieczorkiem i jutro i w niedziel od rana do wieczora
spodziewa豉m si, 瞠 te cz馧enka nie b璠 wygodne

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Maylin zapraszam Ci do albumu "zakupy"

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

dosta豉m dwie listonoszki ma貫 op豉ca czasami zrobi si porz康ki u babuni
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:20   #1136
Maylin
Raczkowanie

Cytat:
momencik
tak mam wieczorkiem i jutro i w niedziel od rana do wieczora
spodziewa豉m si, 瞠 te cz馧enka nie b璠 wygodne [COLOR="Silver"]

Maylin zapraszam Ci do albumu "zakupy"
O matko, ca造 weekend
S 幢e wywa穎ne.

Dzi瘯uj
Pi瘯ne s I po co kombinowa豉m, mog豉m te takie wzi望

Id, mo瞠 sama dam rad 豉dnie pstrykn望
Maylin jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:33   #1137
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
O matko, ca造 weekend
S 幢e wywa穎ne.

Dzi瘯uj
Pi瘯ne s I po co kombinowa豉m, mog豉m te takie wzi望

Id, mo瞠 sama dam rad 豉dnie pstrykn望
niestety ca造 weekend ale potem do po這wy stycznia wolne
tak my郵a豉m dlatego wzi窸am te swoje bo model sprawdzony, wychodzony
dzi瘯i
pstrykaj
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:41   #1138
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Dzie dobry

Kitkeczka Snowi i Caskada
Dziekuje wiecz鏎 wczoraj naprawde sie uda

Encha
Oooo to fajnie
Ja mam ze soba cukierki bunty i twixy to wysypiemy co
Kawka juz zrobiona
To do dzie豉

Asiabb
Kochana ja tez tak mialam wczesniej
Ale musisz to przetrwac i pozostac przy jednej farbie
Pomy郵 co Bunny miala jak musiala sie uporac z granica po skamdynawskim

Bunny
I jak tam noc?
Zasne豉 choc na chwilke?

Lady

I po pazurkach
Nie chce nikogo urazic ale bardzo dobrze zrobi豉.
A ja chyba sobie walne frencha na swieta. Choc ostatni raz mia豉m rok temu.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:49   #1139
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

dziewczynki pisa豉m wam pod fotkami ,瞠 ta fota gdzie si odcina ten odrost jest robiona w moim pokoju ,gdzie zawsze takie mi wychodz w這sy z馧to rude, a w realu takie nie s .przecie nie wysz豉bym do ludzi z takim pomara鎍zowym pasmem na g這wie wrzuce wam z dzi jak wygl康a ta g鏎a ale dodam, 瞠 w這ski s ju do mycia kolor wiadomo 瞠 u mnie nie wyjdzie taki bia造 jak na opakowaniu ale jest bardzo jasny i wydaje mi si 瞠 jest przyzwoicie przynajmniej ja tak uwa瘸m

wi璚 tak:
zdj璚ia 1,2,3 - w moim pokoju przy oknie
4,5 -troch dalej od 鈍iat豉 ju wida kolor ciemniejszy i rudy z popielatymi pasemkami
6!!!-tu juz ca趾iem przek豉mane ruda g鏎a i prawie zielone pasemka
7-w moim pokoj przy oknie jak wid jasny nie rudy
a zdj璚ia 8,9 -to m鎩 prawdziwy kolor na g這wie zdj璚ia robione w pokoju u dzieci

i co? niez造 czad z tymi zdj璚iami jakby nie ta sama g這wa
i co wy teraz na to?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002_zmniejszacz-pl_799884.jpg (66,3 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003_zmniejszacz-pl_945753.jpg (68,9 KB, 22 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005_zmniejszacz-pl_669798.jpg (51,3 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012_zmniejszacz-pl_387120.jpg (58,0 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 014_zmniejszacz-pl_635134.jpg (56,8 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 018_zmniejszacz-pl_264811.jpg (32,6 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021_zmniejszacz-pl_183035.jpg (27,6 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 028_zmniejszacz-pl_979052.jpg (88,1 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 037_zmniejszacz-pl_317005.jpg (36,4 KB, 30 za豉dowa)

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-12-09, 11:55   #1140
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 815

Cytat:
hej!

dziewczynki pisa豉m wam pod fotkami ,瞠 ta fota gdzie si odcina ten odrost jest robiona w moim pokoju ,gdzie zawsze takie mi wychodz w這sy z馧to rude, a w realu takie nie s .przecie nie wysz豉bym do ludzi z takim pomara鎍zowym pasmem na g這wie wrzuce wam z dzi jak wygl康a ta g鏎a ale dodam, 瞠 w這ski s ju do mycia kolor wiadomo 瞠 u mnie nie wyjdzie taki bia造 jak na opakowaniu ale jest bardzo jasny i wydaje mi si 瞠 jest przyzwoicie przynajmniej ja tak uwa瘸m

wi璚 tak:
zdj璚ia 1,2,3 - w moim pokoju przy oknie
4,5 -troch dalej od 鈍iat豉 ju wida kolor ciemniejszy i rudy z popielatymi pasemkami
6!!!-tu juz ca趾iem przek豉mane ruda g鏎a i prawie zielone pasemka
7-w moim pokoj przy oknie jak wid jasny nie rudy
a zdj璚ia 8,9 -to m鎩 prawdziwy kolor na g這wie zdj璚ia robione w pokoju u dzieci

i co? niez造 czad z tymi zdj璚iami jakby nie ta sama g這wa
i co wy teraz na to?
Podobnie do mnie masz I z kolorem i ze zdjeciami Jest ok

Bunny pewnie u lekarza, ciekawe jak tam noc znios豉...
czekoladowoo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.