W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 84 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-12-15, 22:37   #2491
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka wiadomo嗆
Dziewczyny wy uzywacie tego Jantara http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do _wlosow_z_bursztynem_100_ ml nie przyciemnia wam wlosow a nic z tych rzeczy...

widze ze link sie nie wyswietla...chodzi o ten Jantar z bursztynem na Doz-ie.

nie, nie przyciemnia mi wlosow

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆

ale 鈍ietne ile kosztowa造?
14,50 za 5 charmsow +niecale 6zl za rzemyk
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
http://shakira1.pinger.pl/ polecam przejrzec
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
鄉ia si czy p豉ka?
hahahha dziewczyny, dla mnie znana twarz
jakis czas temu ogladalam jej filmiki z tancem na yt, ona jest wielka fanka shakiry wlasnie znalazlam ja na yt, prosze http://www.youtube.com/watch?v=p0q_fOWyckI
nawet skladala jej (shakirze) przez yt zyczenia z okazji urodzin ale go usunela http://www.google.pl/search?aq=f&sou...w=1366&bih=634
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ja kocham charmsy! sama mam pelna bransoletke tyle ze ze srebra i bralam z all od mak bizuteria.
ooo pokazesz swoja?
Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Hej blondaski
Jestem dzi wyko鎍zona, od 5rano do teraz na nogach Ale mam ju prezenty dla wszystkich (opr鏂z sis ale jutro jad po lal dla niej ).
Kupi豉m mamie T 2x majtki takie 豉dne koronkowe, kapcie baleriny w 鈔odku z futrem i kolczyki, siostrze troch pierd馧 do w這s闚, T篙owi gatki a sobie baleriny, b璠 ju na wiosn wszystko w H&M
Potem jeszcze zakupy w tesco i dorwa豉m bluzk fajn pasiaka z paskiem w talii i tshirt te w paski w terranovie aa i kolczyki za 5taka F&F nie wiem jak zareaguj na nie moje uszy bo mam wra磧iwe ale ta mi si spodoba造, 瞠 musia豉m

poka zakupy z H&M
oooo to mamy ten sam pasiak z F&F tez go dzis kupilam i dwa biustonosze plus kolczyki a wczoraj kupilam w croppie kolczyki bambi te czarne
404.jpg

a w hm kupilam ta koszule, w tym kolorze, ktory sie wyswietla od razu http://www.hm.com/pl/product/96271?article=96271-E i top/bluzke, ale jej nie widze na stronie wiec wklejam zdjecie, taki calkiem luzny top szczerze mowiac, nie mialam za bardzo co dobrac... bylam co prawda trzy razy w przymierzalni, w samym hmie bylam godzine, no ale coz z tego no i pelno wieszakow z przecenami
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_9796.jpg (45,2 KB, 15 za豉dowa)

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-12-15 o 22:41
buahhot jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:38   #2492
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
haha ja tam na spokojnie, kurtk zdj窸am, nie spieszy豉m si, elegancko

dobra ju serio si 瞠gnam
Ja i tak nie moge
Dobranoc
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:43   #2493
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Ewcia ta hodowla http://www.vintoyra.com.pl/polski/index.htm a orientujesz si jakie maj ceny?

Buahhot a ile kosztuje teraz ten pasiak? jest na przecenie? wcze郾iej si na niego czai豉m
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:44   #2494
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Ewcia ta hodowla http://www.vintoyra.com.pl/polski/index.htm a orientujesz si jakie maj ceny?

Buahhot a ile kosztuje teraz ten pasiak? jest na przecenie? wcze郾iej si na niego czai豉m
kosztowal 41zl, teraz kosztuje 28,70 czyli byl przeceniony o 30%

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:47   #2495
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
poka瞠sz
priv

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

W tym samym czasie napisa造鄉y
Szczerze m闚i帷 nie pyta豉m o cen, bo to ma by prezent, ale my郵, 瞠 w granicach 6 000z za psa, wszystkie rodowodowe, rodzice championi itd, wi璚 zapewne cena nie za niska..
Stary 2011-12-15, 22:49   #2496
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
kosztowal 41zl, teraz kosztuje 28,70 czyli byl przeceniony o 30%
oo to chyba musz si wybra do Tesco
a du瞠 przeceny s?

Fajna ta Twoja koszula

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
priv

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Szczerze m闚i帷 nie pyta豉m o cen, bo to ma by prezent, ale my郵, 瞠 w granicach 6 000z za psa, wszystkie rodowodowe, rodzice championi itd, wi璚 zapewne cena nie za niska..

nie no ja nie chc psa z rodowodem nie jest mi do niczego potrzebny,nie zamierzam je寮zi na 瘸dne wystawy
Stary 2011-12-15, 22:50   #2497
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
priv

O mamo ale cena
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:51   #2498
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
a du瞠 przeceny s?

Fajna ta Twoja koszula
dziekuje
tzn nie wszytko bylo u mnie przecenione (np marynarki i zakiety, ale to na szczescie mnie nie interesowalo), byla przeceniona bielizna, pi瘸my, bluzki, topy, swetry, spodnie i bizu ciesze sie, ze dzis tam bylam

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:53   #2499
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje
tzn nie wszytko bylo u mnie przecenione (np marynarki i zakiety, ale to na szczescie mnie nie interesowalo), byla przeceniona bielizna, pi瘸my, bluzki, topy, swetry, spodnie i bizu ciesze sie, ze dzis tam bylam
Ja ostatnio fajny zakiet w Stradim kupilam, granatowy Ale nie po przecenia, cena taka sobie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:54   #2500
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio fajny zakiet w Stradim kupilam, granatowy Ale nie po przecenia, cena taka sobie
ja ostatnio w stradim nie bylam pokazesz?

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:54   #2501
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
dziekuje
b璠 musia豉 si wybra
Stary 2011-12-15, 22:55   #2502
Agatau88
Zakorzenienie

I kupilam sobie ten plaszcz, nie przepadam za pikowanymi ale jest mega cieply:

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bz%2Bpaskiem

Moj byl zdewastowany, wstyd by這 nosic
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:55   #2503
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
a du瞠 przeceny s?

Fajna ta Twoja koszula

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

nie no ja nie chc psa z rodowodem nie jest mi do niczego potrzebny,nie zamierzam je寮zi na 瘸dne wystawy
Ja od urodzenia mia豉m psy z hodowli, wszystkie wystawowe i tak mi zosta這, po prostu wiem, 瞠 kupuj帷 z hodowli b璠 mia豉 pewno嗆 co to za pies Bro Bo瞠 nie chc powiedzie przez to, 瞠 kundelki b康 psy bez rodowodu s mniej kochane i urocze, ale ja marz o malutkim psie, teraz mam yorka wa膨cego zaledwie 2kg, a mie軼i w sobie tyle mi這軼i znajomi maj r闚nie yorka, kt鏎y wa篡 12kg, a mia by miniaturk
Stary 2011-12-15, 22:58   #2504
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja ostatnio w stradim nie bylam pokazesz?
O taki zwyklak:

http://www.stradivarius.com/webapp/w...yczny%2B瘸kiet

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Ja od urodzenia mia豉m psy z hodowli, wszystkie wystawowe i tak mi zosta這, po prostu wiem, 瞠 kupuj帷 z hodowli b璠 mia豉 pewno嗆 co to za pies Bro Bo瞠 nie chc powiedzie przez to, 瞠 kundelki b康 psy bez rodowodu s mniej kochane i urocze, ale ja marz o malutkim psie, teraz mam yorka wa膨cego zaledwie 2kg, a mie軼i w sobie tyle mi這軼i znajomi maj r闚nie yorka, kt鏎y wa篡 12kg, a mia by miniaturk
Dzis to chyba padn od tych nowin

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Ide spac, jutro aerobik na 9
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-12-15, 22:59   #2505
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
rozumiem heh z tymi miniaturkami to te bywa,dlatego chcia豉bym zobaczy rodzic闚 . Ja nawet jak bym chcia豉,nie mog豉bym sobie pozwoli na psa za tak cen . I ba豉bym si z nim wyj嗆 na dw鏎,瞠 mi go ukradn
Stary 2011-12-15, 23:04   #2506
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆

Dzis to chyba padn od tych nowin

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Ide spac, jutro aerobik na 9
Serio, wygl康a dosy dorodnie

Cytat:
rozumiem heh z tymi miniaturkami to te bywa,dlatego chcia豉bym zobaczy rodzic闚 . Ja nawet jak bym chcia豉,nie mog豉bym sobie pozwoli na psa za tak cen . I ba豉bym si z nim wyj嗆 na dw鏎,瞠 mi go ukradn
Dok豉dnie, najwa積iejsi s rodzice, bo na ich podstawie mo積a stwierdzi, jak b璠zie wygl康a maluszek jak doro郾ie ale cz瘰to bywa tak, 瞠 jest tylko mama do wgl康u, b康 w og鏊e nie ma rodzic闚 i wtedy jest problem.
Tak, s造sza豉m o sytuacji, gdzie kobieta zostawi豉 yorka w aucie dos這wnie na 5 minut, wraca a tu szyba wybita i psa nie ma
Mama mi opowiada豉, jak jej znajoma, kt鏎a te mia豉 yorka (jaka moda na te psy ? ) wyjecha豉 gdzie i zatrzyma豉 si w lesie, 瞠by pies si wybiega, pali papierosa, pies szcz窷liwy a nagle jaki sok馧 czy inny wi瘯szy ptak chlust szponami ma貫go i do nieeeba. Po jakiej minucie rzuci ju niestety martwego psiaka pod jej nogi.. Straszne
Stary 2011-12-15, 23:05   #2507
godfryda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Witam,
mam pewne pytanko: 3 razy farbowa豉m w這sy farb Loreal odcie satynowy blond i co farbowanie m鎩 odrost 豉pie inny kolor, w skutek czego aktualnie na g這wie mam 3 kolory w這s闚 id帷 od g鏎y do do逝. Macie jaki pomys jak to zr闚na? Nie s to jakie diametralne r騜nice, ale w mocnym 鈍ietle widoczne. S造sza豉m o p逝kance fioletowej, pomo瞠 to?
godfryda jest offline  
Stary 2011-12-15, 23:08   #2508
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

Dok豉dnie, najwa積iejsi s rodzice, bo na ich podstawie mo積a stwierdzi, jak b璠zie wygl康a maluszek jak doro郾ie ale cz瘰to bywa tak, 瞠 jest tylko mama do wgl康u, b康 w og鏊e nie ma rodzic闚 i wtedy jest problem.
Tak, s造sza豉m o sytuacji, gdzie kobieta zostawi豉 yorka w aucie dos這wnie na 5 minut, wraca a tu szyba wybita i psa nie ma
Mama mi opowiada豉, jak jej znajoma, kt鏎a te mia豉 yorka (jaka moda na te psy ? ) wyjecha豉 gdzie i zatrzyma豉 si w lesie, 瞠by pies si wybiega, pali papierosa, pies szcz窷liwy a nagle jaki sok馧 czy inny wi瘯szy ptak chlust szponami ma貫go i do nieeeba. Po jakiej minucie rzuci ju niestety martwego psiaka pod jej nogi.. Straszne
ojej a strach wyj嗆 na dw鏎
z drugiej strony dentysta ode mnie wzial pieska z hodowli, mieli ju zaklepanego zanim si urodzi, wybrali pieska odrazu po urodzeniu, wszystko 豉dnie pi瘯nie,a okaza這 si,瞠 pies ma jak捷 chorob, jest ju po2 operacjach, pogryz jego 穎n, no masakra po prostu i te bardzo du穎 za niego zap豉cili....
Stary 2011-12-15, 23:13   #2509
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Agato poka 瘸kiet ja kocham marynarki
p豉szcz nie powala
xLADYx jest offline  
Stary 2011-12-15, 23:14   #2510
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
ojej a strach wyj嗆 na dw鏎
z drugiej strony dentysta ode mnie wzial pieska z hodowli, mieli ju zaklepanego zanim si urodzi, wybrali pieska odrazu po urodzeniu, wszystko 豉dnie pi瘯nie,a okaza這 si,瞠 pies ma jak捷 chorob, jest ju po2 operacjach, pogryz jego 穎n, no masakra po prostu i te bardzo du穎 za niego zap豉cili....
Niestety teraz tak jest, z tego co wiem ps闚 czystej rasy jest niewielu, nie znam si na tym, chyba wilczur i jaki jeszcze (ale nie jestem pewna, kiedy o tym czyta豉m), reszta ps闚 to "mieszanki", kt鏎e s cz瘰to g瘰to nara穎ne na choroby genetyczne i nigdy nie wiadomo co si bierze.
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Tak samo reaguje jak go widz
Stary 2011-12-15, 23:14   #2511
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 748

Cytat:
Serio, wygl康a dosy dorodnie

To widac sie czesto zdarza bo mi znajoma opowiada豉 jak jej ciocia pojecha豉 nad morze z yorkiem (albo jakims innym psiakiem z tych ma造ch ras), no i spacerowali z nim brzegiem morza, ptak podlecia, z豉pa i nie ma
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-15, 23:22   #2512
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
To widac sie czesto zdarza bo mi znajoma opowiada豉 jak jej ciocia pojecha豉 nad morze z yorkiem (albo jakims innym psiakiem z tych ma造ch ras), no i spacerowali z nim brzegiem morza, ptak podlecia, z豉pa i nie ma
Dla takiego ptaszyska ma造 pies jest wielko軼i myszy, na kt鏎e poluj
Od razu przypomina mi si fragment z filmu "Narzeczony mimo woli" http://www.youtube.com/watch?v=9TENG4cgxl4 , no ale akurat tutaj to jest zabawne
Stary 2011-12-15, 23:24   #2513
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Niestety teraz tak jest, z tego co wiem ps闚 czystej rasy jest niewielu, nie znam si na tym, chyba wilczur i jaki jeszcze (ale nie jestem pewna, kiedy o tym czyta豉m), reszta ps闚 to "mieszanki", kt鏎e s cz瘰to g瘰to nara穎ne na choroby genetyczne i nigdy nie wiadomo co si bierze.

Tak samo reaguje jak go widz
tzn ten pies jest z rodowodem,te z super hodowli,babka pokry豉 koszty operacji, powiadomi豉 pozosta造ch,kt鏎zy kupili psy z tego miotu wi璚 ona w porz康ku, i to te psy po jaki championach itp.
ja nie mam nic przeciwko tylko 鄉ia mi si czasem chce, jak ludzie tak chuchaj,dmuchaja n te psy, kupuj najdro窺z karm,a pies zdycha czy choruje,a na wsiach psy 篡j kilkana軼ie lat, nikt si nie przejmuje co one jedz i s szcz窷liwe. Nie ma regu造

Ale jej wida doczepy
http://img9.imageshack.us/img9/2872/karo6.jpg
Stary 2011-12-15, 23:29   #2514
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
tzn ten pies jest z rodowodem,te z super hodowli,babka pokry豉 koszty operacji, powiadomi豉 pozosta造ch,kt鏎zy kupili psy z tego miotu wi璚 ona w porz康ku, i to te psy po jaki championach itp.
ja nie mam nic przeciwko tylko 鄉ia mi si czasem chce, jak ludzie tak chuchaj,dmuchaja n te psy, kupuj najdro窺z karm,a pies zdycha czy choruje,a na wsiach psy 篡j kilkana軼ie lat, nikt si nie przejmuje co one jedz i s szcz窷liwe. Nie ma regu造

Ale jej wida doczepy
http://img9.imageshack.us/img9/2872/karo6.jpg
Wiem wiem o co chodzi, nierzadko zdarza si, 瞠 psy z hodowli r闚nie choruj. Podobnie jak z lud幟i, kiedy nie by這 tych wszystkich suplement闚, jedzenia dla niemowl徠 z 68 witaminami a i tak ludzie 篡li i miewali si dobrze
Stary 2011-12-15, 23:30   #2515
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 748

Cytat:
Dla takiego ptaszyska ma造 pies jest wielko軼i myszy, na kt鏎e poluj
Od razu przypomina mi si fragment z filmu "Narzeczony mimo woli" http://www.youtube.com/watch?v=9TENG4cgxl4 , no ale akurat tutaj to jest zabawne
No tu jest smieszne Chociaz w pierwszej chwili chcialam krzyczec na to ptaszysko
Ale psiak przecudny
To pomeranian jest?
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-12-15, 23:33   #2516
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Wiem wiem o co chodzi, nierzadko zdarza si, 瞠 psy z hodowli r闚nie choruj. Podobnie jak z lud幟i, kiedy nie by這 tych wszystkich suplement闚, jedzenia dla niemowl徠 z 68 witaminami a i tak ludzie 篡li i miewali si dobrze
dok豉dnie
http://www.joemonster.org/art/16649/...s_na_facebooku
ale 鈍ietne s te psiaki
Stary 2011-12-15, 23:37   #2517
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No tu jest smieszne Chociaz w pierwszej chwili chcialam krzyczec na to ptaszysko
Ale psiak przecudny
To pomeranian jest?
Samoyed

Cytat:
dok豉dnie
http://www.joemonster.org/art/16649/...s_na_facebooku
ale 鈍ietne s te psiaki
Boo jest bombastyczny, mam go na tapecie
a powiedz Ty mi, wstawi豉 niedawno 郵icznego, bia貫go pomeraniana, sk康 mia豉 te zdj璚ie ?
Stary 2011-12-15, 23:45   #2518
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Samoyed

Boo jest bombastyczny, mam go na tapecie
a powiedz Ty mi, wstawi豉 niedawno 郵icznego, bia貫go pomeraniana, sk康 mia豉 te zdj璚ie ?
ja te mam na tapecie
a to zdj璚ie by這 z jakiego bloga, w po軼ie 'inspiracje' teraz ju niestety nie pami皻am z jakiego,ale jak chcesz to zdj璚ie mog jeszcze raz wstawi,bo je zapisa豉m
Stary 2011-12-15, 23:49   #2519
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
ja te mam na tapecie
a to zdj璚ie by這 z jakiego bloga, w po軼ie 'inspiracje' teraz ju niestety nie pami皻am z jakiego,ale jak chcesz to zdj璚ie mog jeszcze raz wstawi,bo je zapisa豉m
Piona !
haa te je zapisa豉m, zawo豉豉m mam i si zachwyca造鄉y nim mia豉m nadziej, 瞠 masz te foto z jakiej hodowli, bo zakocha豉m si w nim
Stary 2011-12-15, 23:51   #2520
aniolek99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 408

Ten piesio cudowny jest!

aniolek99 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, farbowanie w這s闚, fryzura, jasny blond, kolor, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.