Pomozecie?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-26, 20:20   #1
Jadja
Rozeznanie

Pomozecie?:)

Chciałaby prosić Was o jakąś rade. Chciałabym zmienić coś, tylko co??, w swoim wyglądzie.Trochę się wstydze, prawde powiedziawszy, bo pierwszy raz tak wystawaim swoje pyszczysko na Wizaż Nie wiem czy to zdjęcie bedzie odpowiednie, ale na razie takie tylko posiadam. Jeżeli wątek nie zginie śmiercią tragiczną, to może jeszcze uda mi sie coś dołączyć.
Mam ciemnoniebieskie oczy, a pod nimi sińce , włosy mam troche krótsze, ale chciałabym je zapuscić, tylko czy będzie mi dobrze? Cera obecnie jest szara i zmęczona, ale robie co moge. Jestem blada. Oprawki chcę zmienić, może jakieś propozycje?
Z góry wszystkim dziekuje!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (116,6 KB, 32 załadowań)
Stary 2003-07-26, 20:42   #2
youare
Zadomowienie

Re: Pomozecie?:)

Więc tak: ładniutka jesteś ale szkoda że wstawiłaś nam tu czarno białe zdjęcie, bo nie bardzo widać te defekty które opisałaś...Dużo zmian tu nie widzę, powinnaś może troszkę uwypuklić usta ale o tym jest w kursie makijażu jak na pewno wiesz . Oprawki...może takie mniej owalne, a bardziej kwadratowe? Śliczne masz rzęski...

youare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-26, 21:17   #3
sarimatha
Rozeznanie

GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha

A ja wiem a ja wiem pastelowe oprawki o tak i jasne ciuszki albo biel czerń czerwien i wiśniowe oprawki co jeszcze hymm cere masz ładnją może jakiś pobłyskliwy róż do twarzyczki z bourjois może??? no i delikatne pastelowe cienie albo nasycone brzoskwinie,pomarańcze,tu rkusy i stanowczo błyszczyki subtelne z brokacikiem albo miką uwypuklą usta a tak ogólnie to nie ma sie do czego przyczepic ..mówisz że masz since pod oczyma..ja nie widze,ale jak sie tak uparłaś to proponuje zel pod oczy ze świetlikiem i bławatkiem i korektor z IsaDory słysz alm też ze sephora jest dobra
sarimatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-26, 22:09   #4
lejka
Zakorzenienie

Jak zwykle nic nie wniosę. ale jak dla mnie jesteś śliiczna. To zdjęcie musiał robić baaardzo dobry fofotgraf, bo nie widze opiasanych przez Ciebie wad.
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 09:31   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Witaj Jadju
Ja też nie widzę absolutnie powodów do narzekań. śliczna z Ciebie dziewczyna.
Ja bym w wyborze makijażu czy fryzury kierowała się przede wszystkim podkreśleniem tych ślicznych oczu i noska.
Musisz uważać, aby grzywka nie odwracała uwagi właśnie od tych elementów twarzy.
Jeśli chodzi o włosy, to nie jestem do końca przekonana, czy decyzja o zapuszczaniu włosów jest słuszna. W takich jak na zdjęciu jest Ci super. Jeśli zapuścisz włoski i będziesz odsłaniać twarz, to może być bardzo ładnie, ale nie bardzo Cię widzę w dłuższych włosach opadających na twarz.
Zmieniłabym również nieco oprawkę na bardziej kocią i oprawki dałabym w innym kolorze albo taki okularki całkiem bez oprawek.

Nie wiem czy lubisz bardziej spokojne czy tez mocniejsze makijaże. Ale zachęcam Cię do nieco weselszych makijaży. Bardzo ładne kolory tego lata ma Isa Dora, Art Deco, Shiseido czy Dior.
Twoje błękitne oczy bardzo podkreślą róże. MOgą być w połączeniu za śliwką lub z szarościami. Bardzo ożywią Cię wesołe morelowe róże, łososie czy pomarańczka ( Art Deco).

Górna warga jest nieco asymetryczna i nie podkreślaj jej raczej ciemną szminką. Lepsze będą transparentne błyszczyki lub jasne matowe szminki z odrobiną błyszczyka.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image25.jpg (112,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image48.jpg (232,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image15.jpg (132,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mak_okulary.jpg (18,7 KB, 1 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 09:38   #6
sarimatha
Rozeznanie

GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha

Hymm ciekawa jestem jakbyś wygladała w trej drugiej fryzurce????no i makijaz lekki i energetyzujący jak mówiłam soczyste kolorki lub pobłyskliwe rozbielone masz niebieski oczka spróbuj pomarańcze,turkusy,słonec znikową żółć,odcein arbuza a może delikatne róże i śliwki???postaraj sie coś wybrac co Ci rozweseli tarz,a włosy..nie zapuszczaj raczej,bo ta długość jest fajna i Tobie pasuje
sarimatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 13:39   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Ja bym w wyborze makijażu czy fryzury kierowała się przede wszystkim podkreśleniem tych ślicznych oczu i noska.

> Musisz uważać, aby grzywka nie odwracała uwagi właśnie od tych elementów twarzy.

Obecna grzywka nie jest najlepszym rozwiązaniem, ja bym proponowała albo bardzo króciutką, albo wcale

> Jeśli chodzi o włosy, to nie jestem do końca przekonana, czy decyzja o zapuszczaniu włosów jest słuszna.

Ja bym Cię też raczej widziała w krótkich - przykłady daję (zdj. 1, 2, 3)

ale nie bardzo Cię widzę w dłuższych włosach opadających na twarz.

tu się nie zgodzę z Agusią, ja jak najbardziej widze Cię we włoskach z pasmami wzdłuż twarzy - ale wtedy bez grzywki - daje przykłady (zdj. 4 i ostatnie)

> Zmieniłabym również nieco oprawkę na bardziej kocią i oprawki dałabym w innym kolorze albo taki okularki całkiem bez oprawek.

Ja bym optowała za tymi bez oprawek, żeby maxymalnie wyeksponować oczy

>
> Twoje błękitne oczy bardzo podkreślą róże. MOgą być w połączeniu za śliwką lub z szarościami. Bardzo ożywią Cię wesołe morelowe róże, łososie czy pomarańczka ( Art Deco).

Daje kilka przykładów (zdj. 5 i dalsze)
>
> Górna warga jest nieco asymetryczna i nie podkreślaj jej raczej ciemną szminką. Lepsze będą transparentne błyszczyki lub jasne matowe szminki z odrobiną błyszczyka.

Oczy oczy i jeszcze raz oczy (oraz śliczny nosek)
>
> Gorąco pozdrawiam

Także

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 20:12   #8
Jadja
Rozeznanie

Dziekuje dziękuje dziękuje!!Przeogromniaste dzieki!! Lejuś - to zdjęcie jest retuszowane Co do oprawek - to obecnie sa one wiśniowe, ale chcę je zmienić na takie właśnie "bez oprawek"- zastanawiałam się tylko, czy będzie mi w nich dobrze. Z grzywką zawsze mam najwiekszy problem, marzyła mi sie taka na bok, ale zaraz odrosła i stała sie pakudna(mam tendencje do ścinania grzywki dopiero wtedy, jak już nic nie widze ).Lubię krótsze włosy, bo mniej przy mich roboty, a fryzurki podane przez Agnieszke są śliczne(najbardziej podoba mi sie 2i3 , ale do nich trzeba miec fure włosów - mnie ostanio wypadają garściami ) Babcia też zaproponowała cudne fryzurki - pierwsza - po prostu suuuuper!!Ale ja chyba nie mam odwagi ściąć włosów tak krótko, a fryzurka 4 i ostatnia są naprawde cudne
(ale kto zna trudy zapuszczanie grzywki ten wie ...
Staram sie malować zawsze w miare delikatnie(na usta błyszczyk, jasne cienie), ale na jakieś wieksze wyjście lubię "coś mocniejszego" Zawsze jednak staram sie nie malować ust za mocno, uważam że są zbyt waskie i nie pasuje(nigdy nie uzywam ciemnych szminek). Muszę poeksperymentować z rózami, łososiami - tak jak radzicie. Zastanawiam sie tylko nad tymi mocniejszymi makijażami-czy dobrze będą wyglądły przy okularach "bez oprawek" a do tego przy grubszych szkłach(jestem krótkowidzem)i ślepiach głęboko osadzonych??
Jeszcze raz wielkie dzieki - a swoja drogą to forum to niezła terapia dla zakompleksionych
+ pozdrowienia
P.S. We czawrtek idę na rozmowe w sprawie pracy, trzeba się jakoś zaprezentować
Stary 2003-07-27, 20:18   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Jadja napisał(a):
> Zastanawiam sie tylko nad tymi mocniejszymi makijażami-czy dobrze będą wyglądły przy okularach "bez oprawek" a do tego przy grubszych szkłach(jestem krótkowidzem)i ślepiach głęboko osadzonych??

Spox, jako wieloletni krótkowidz (-3,5) mogę Cię zapewnić, ze nie zaszkodzi Ci mocniejszy makijaż - pamiętaj, że minusy pomniejszają oko i powodują, ze makijaż jest mało widoczny Więc spokojnie możesz sobie pozwolić na więcej niż bezokularnice i dalekowidzki

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 20:43   #10
lejka
Zakorzenienie

Ooo, to takie retuszowane dajesz do metamorfozy? I jak mamy wymyśleć, jak ukryć ewentualne wady?
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 21:13   #11
Jadja
Rozeznanie

Pan fotograf mi poliki wyretuszowal o czym przekonalam sie dopiero jak zobaczylam negatyw - a ja myslalam ze mam taka piekna cere Ale opisalam sie prawie dokladnie
Babciu - ja zaczynalam kariere okularowa od -0,25 a teraz jest juz -3. Jak tak dalej pojdzie to bede miala okulary jak Stepien z 13 Posterunku

P.S. Stresy ostatnimi czasy daly mi w kosc Dlatego mam podkrazone oczy, wlosy mi wypadaja garsciami, a cera jest szara. Do tego chcialabym sie ciut opalic, a tu jak na zlosc, musze uwazac, zeby na sloncu dlugo nie siedziec (leki )

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości