co zrobić by wyglądać jak człowiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-08, 17:03   #1
monix0
Zakorzenienie

Exclamation

co zrobić by wyglądać jak człowiek?

witajcie dziewczyny!

Mam mało cieńkich, łamliwych włosów. Muszę myć je codziennie bo inaczej zamiast włosów mam smalec. Całe życie przechodziłam w kucyku ( może i przez to są połamane), gdy je rozpuszczam po 15 minutach( dosłownie) robią mi się posklejane pasma i nie wygląda to za dobrze. Włosy mam do ramion z jednej strony powyrywane przez roczniaka jakiś rok temu( do tej pory nie odrosły). Włosy układają się na chwilę, po ok pół godz z fryzury nic nie ma. Swego czasu robiłam blond pasemka, trwałą,ale przestałam mając nadzieje,ze kondycja moich włosów się polepszy. Nic bardziej mylnego. Stosowałam już tysiące odżywek, szamponów, tabletek i ogólnie jest klapa.
Nie mam pojęcia co z sobą co z sobą zrobić, czy się obciąć i jak?Może jakiś nowy kolor włosów. Jestem pod tym względem strasznym cykorem!!mimo, że podobno włosy odrastają....Nie wiem za bardzo też jaką mam twarz, owalną?kwadratową?
Jesteście moim ratunkiem?!
pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (32,0 KB, 410 załadowań)

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2011-12-08 o 17:05
monix0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 17:52   #2
oineso
Raczkowanie

Dot.: co zrobić by wyglądać jak człowiek?

masz podobny rodzaj wlosów do moich. Mi problemy skończyły sie z przetłuszczaniem włosów jak zaczęłam brać witaminę b2. Powinnaś je skrócić. Teraz fryzura jest bez wyrazu, przydałoby się dobre cieniowanie. Powodzonka
oineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:14   #3
Ani_qa
Zakorzenienie

Ja proponuję zrobić przede wszystkim grzywkę-może na bok? I włosy też bym skróciła i lekko pocieniowała-wtedy lepiej się układają.
Może fryzura a'la bob i grzywka na bok? Proponuję też zmianę koloru-ale nie jestem fachowcem, więc nie doradzę na jaki, na pewno coś co doda Ci wyrazu
Stary 2011-12-08, 19:20   #4
Lisbeth
☠ ☢ ☠

A ja proponuję poczytać podforum o pielęgnacji włosów i zastosować się do paru rad. Z cienkich i łamliwych włosów można zrobić o wiele lepsze.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 09:10   #5
monix0
Zakorzenienie

Podforum o pielęgnacji czytałam, nawet stosowałam się do kilkunastu rad.
Dziękuje za rady i proszę o więcej, może jakaś inna fryzura?
Wiem, że jestem przypadkiem beznadziejnym, ale może jednak ktoś ma jakiś pomysł?
Stary 2011-12-09, 17:40   #6
anibiaa
Rozeznanie

Gdzie tam zaraz beznadziejnym
Moim zdaniem na pewno należałoby je skrócić - trochę zyskają na lekkości takie na długość szyi, może do ramion.
Kolor? Jeśli nie masz nic przeciwko farbowaniu, ja bym się skusiła na ciepły odcień blondu/jasnego brązu (nie biała czy platynowa peruka, czy też zaraz ciemny kasztan, ale coś karmelowego, orzechowego). Jeśli nie chcesz - zostaw naturalny kolor, nie jest wcale zły
Grzywka - moim zdaniem wiele zmieni, cieniowana na bok.

A jeszcze Cię spytam, czy się malujesz?

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

edit
O takim ścięciu mówię na przykład http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...m1-SDSlHYL4Frw
Przepraszam za drugi post.
perfect

anibiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:25   #7
dariaaa88
Zadomowienie

miałam włosy bardzo podobne do Twoich, próbowałam milion różnych sposobów aż wreszcie znalazłam odpowiedni dla siebie, może Tobie też pomoże
najpierw zainwestowałam w suszarkę do włosów z regulowaną temperaturą i zimnym powietrzem, myję włosy codziennie, po myciu spłukuję włosy zimną wodą, żeby pozamykały się łuski, tak samo robię podczas suszenia- na koniec zimne powietrze.
w tym samym czasie kupiłam szampon Pantene Aqua Light. Nie wiem, co mi pomogło bardziej, ale włosy faktycznie mam dużo lepsze: zaczęły się układać, są dłużej świeże i widać, że są zdrowe.
Wiem, że każdemu pomaga coś innego, więc szukaj dalej dla siebie najlepszego sposobu

a i też widziałabym Cię w grzywce
dariaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:15   #8
monix0
Zakorzenienie

dziękuję za kolejne odpowiedzi, szczególnie za linka z fryzurką.
Szampon pantine też używam, chwilowo wydawało mi się, że była poprawa. Włosy do brody uwydatnią mój podwójny podbródek, tak myślę bo kiedyś byłam tak ścięta z grzywką prostą bo 14 lat temu taka była modna....
Co do malowania to maluje się bardzo rzadko
Pokażę Wam jeszcze jedno zdjęcie, gdzie mam słynnego kucyka i bardzo delikatny makijaż
p.s. znalazłam kilka miesięcy temu tą oto fryzurę( w załączniku) i od tej pory chodzi za mną zmiana, ale podobno fryzura jest przeznaczona dla większej ilości włosów, nie wiem też czy dałabym radę z włosami lecącymi na oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg t.jpg (17,0 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAPFOP8C.jpg (11,3 KB, 60 załadowań)
Stary 2011-12-09, 20:42   #9
Ani_qa
Zakorzenienie

Na zdjęciu które załączyłaś wyraźnie widać, że dziewczyna ma mało włosów, więc wcale nie jest to fryzura przeznaczona dla dużej ilości włosów, ale nie wiem, czy byłaby dobra dla Ciebie, ja bym się skłaniała raczej ku fryzurze, której zdjęcie załączyła tu jedna z dziewczyn, albo dłuższej wersji boba
Co do makijażu, uważam, że powinnaś zacząć robić chociażby delikatny na co dzień, bo makijaż odgrywa dużą rolę w naszym codziennym wyglądzie-oceniając po samej sobie, wiem jak wyglądam bez makijażu ( chociażby sińce pod oczami i nie podkreślone oczy) a w makijażu ( zatuszowane drobne niedoskonałości, podkreślone oczy)- wtedy już ładna fryzura jest dodatkiem do Ciebie
Tak naprawdę wystarczy zrobić odrobinę w kierunku fryzury i makijażu i będziesz wyglądać super
Stary 2011-12-10, 22:06   #10
milenkaJ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
dziękuję za kolejne odpowiedzi, szczególnie za linka z fryzurką.
Szampon pantine też używam, chwilowo wydawało mi się, że była poprawa. Włosy do brody uwydatnią mój podwójny podbródek, tak myślę bo kiedyś byłam tak ścięta z grzywką prostą bo 14 lat temu taka była modna....
Co do malowania to maluje się bardzo rzadko
Pokażę Wam jeszcze jedno zdjęcie, gdzie mam słynnego kucyka i bardzo delikatny makijaż
p.s. znalazłam kilka miesięcy temu tą oto fryzurę( w załączniku) i od tej pory chodzi za mną zmiana, ale podobno fryzura jest przeznaczona dla większej ilości włosów, nie wiem też czy dałabym radę z włosami lecącymi na oczy

Moim zdaniem ta fryzura pasowałaby do ciebie ale na pewno nie blond
milenkaJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 23:44   #11
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Podforum o pielęgnacji czytałam, nawet stosowałam się do kilkunastu rad.
A do jakich rad się stosowałaś i jak długo?
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości