NIEwydajny ciemny podkład :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-30, 00:26   #1
gatka
Raczkowanie

NIEwydajny ciemny podkład :)

WItam,mam dość nietypowy cel poszukiwań Otóż poszukują podkładu który ma w miare małą pojemność albo jest niewydajny. Chodzi o to żeby używać go dopoki nie skończy sie sezon opalania i nie zbledne Mam bardzo ciemny odcień opalenizny więc interesują mnie ciemne odcienie. Nie mam problemów z cerą, ale ma znacząco nierówny koloryt.

A może Beatiful skin astora albo natural sensation rimmela?Ktoś używał?
gatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 00:54   #2
Justy
Zakorzenienie

Re: NIEwydajny ciemny podkład :)

Bourjous ma podkład pakowany w jednorazowe kapsułki- jest go mało.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-30, 21:48   #3
lil_margo
Rozeznanie

Gatko Proponuje ci kupic ciemny toner (najlepiej rozswietlajacy, bo opalona skora w idealnym macie nie bedzie wygladac zbyt pieknie) Toner ten mozesz mieszac z dowolna iloscia podkladu, ktorego uzywasz na codzien, kiedy twoja skora ma naturalny odcien . Nie przejmuj sie pojemnoscia, jesli kupisz dobry toner (lub podklad brazujacy) bedziesz mogla go przeciez uzywac w przyszlym roku, prawda ? Poza tym mysle, ze opalenizna zejdzie ci calkowicie w ciagu dwoch miesiecy, wiec w tak dlugim czasie(jesli malujesz sie codziennie, zuzyjesz ponad polowe podkladu ) Jesli chodzi o nazwy i firmy tonerow to zajrzyj sobie do KW: bazy pod makijaz Na pewno cos znajdziesz
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-31, 12:43   #4
gatka
Raczkowanie

justy: ten bourjois niestety troche za drogi na mój aktualny stan finansowy

margo: szczerze mówiąc nigdy nie miałam do czynienia z czymś takim jak toner ale dzięki za rade i ide studiować KW
Stary 2003-07-31, 12:59   #5
gatka
Raczkowanie

Re: NIEwydajny ciemny podkład :)->do Margo

już przeczytałam co nieco na KW, jest tylko jeden problem-praktycznie wszystkie tonery są z wyyyższej półki czyli nie na moją kieszeń Czy znasz może jakieś kosmetyki tego typu ze średniej półki? Zainteresował mnie też Revlon (jest tam Twoja ocenka)-czy są ciemne odcienie tej bazy? I ile dokładnie kosztuje?Chyba ok 60 zł? Z góry dzięki za odp
Stary 2003-07-31, 20:57   #6
palomino
Zakorzenienie

ja Ci poradzilabym coś innego
Widzalaś w KW podkład Mariza? jest bardzo tani i wysoko oceniany - taki podklad nawet jak kupisz na dwa, trzy m-ce i go nie wykonczysz to nawet nie będzie szkoda wyrzucić - albo komus oddac

do przemyslenia
Stary 2003-07-31, 23:51   #7
gatka
Raczkowanie

oo dzięki Pal tylko nigdzie go nie widziałam dziewczyny w opiniach też piszą że trudno go dostać, może widziałaś go gdzieś w Wawie? Stwierdziłam że jak go nie znajde to kupie sobie jakiś inny tani, np.Bielendy czy innej polskiej firmy. Dzięki za rade
Stary 2003-08-01, 03:52   #8
lil_margo
Rozeznanie

Gatko
Jesli chodzi o baze Revlona, to wydaje mi sie, ze najciemniejszym odcieniem dostepnym w Polsce jest Golden, bardzo ladny brazowo-zloty kolor (to na wypadek gdybys jeszcze myslala o bazie rozswietlajacej tej firmy )

Pomysl Pal, jest bardzo dobry Zajrzalam do KW i faktycznie podklad ktory ci zaproponowala podoba sie dziewczynom, i do tego ta cena

Zajrzalam tez na twoj profil i wynika z niego ze maz suchego buziaczka, a biorac pod uwage ze jestes mocno opalona powiem: JESTES STWORZONA DO UZYWANIA ROZSWIETLACZY Koniecznie kup sobie jakas emulsje rozwietlajaca, wcale nie musi byc droga Rozejrzyj sie za emulsja Joko (podobno ta firma ma w ofercie taki wlasnie rozswietlacz) Zamiast emulsji mozesz kupic sobie zloty fluid Palomy (sadze ze cena nie przekroczy 8-10 zl). Tego typu kosmetyki mieszaj sobie z podkladem, ktory kupisz (np. Mariza )

Jesli chcesz, to bardzo chetnie podaruje ci pylkowy rozswietlacz Sephory (zajrzyj do KW ) Jest w ciemnym zlotym kolorze (brazowawym) i wyglada bardzo ladnie na opalonej skorze. Niestety w te wakacje na pewno mi sie nie przyda, bo uzywam teraz kremu, przy stosowaniu ktorego slonko jest niewskazane

Jesli tylko chcesz daj znac i podaj swoj adres, a jutro zapakuje i wysle ci pylek
lil_margo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-01, 10:58   #9
gatka
Raczkowanie

dzięki Margo ale nie musisz bo moja siostra ma taki pyłek (dostała ode mnie na imieniny to teraz jej zabiore ) Odkryłam też w mojej kosmetyczce "podkład perłowy" Yves Rocher (jest w KW), nie ma on nic wspólnego z podkładem, jest to raczej rozświetlacz ale nie przyciemnie nim podkładu bo jest jaśniutki Tak więc dzięki dziewczyny dziś pewnie ide na łowy Zajrze jeszcze na esentie bo korci mnie żeby zrobic tam zakupy
Stary 2003-08-01, 11:03   #10
palomino
Zakorzenienie

OOO poczekaj kobieto
zwial mi ten wątek - az wstyd
Co do podkladu Mariza to dziewczyny mowily zeby o niego w kioskach pytac albo mniejszych drogeriach, a wydaje mi sie ze powinien byc w drogerii przy Dworcu Centralnym kolo McDonalds na przeciwko wejscia na przystanek tramwajowy w kierunku na Prage - tam mają tego typu kosmetyki

cmoki
i powodzenia w lowach
Stary 2003-08-01, 11:05   #11
gatka
Raczkowanie

dzięki wielkie kawałek mnie czeka do przejechania-mieszkam na ursynowie.. Ale czas wreszcie sie ruszyć
Stary 2003-08-01, 11:09   #12
palomino
Zakorzenienie

to zdaj relacje czy tam sprzedają Bo z tego co wiem to wlasnie takie tansze kosmetyki tam są (typu np puder Lentheric) i wlasnie te mniej "spotykane" ale nie obiecuje niestety ze akurat Mariza tam będzie - ale kto wie?

Stary 2003-08-01, 11:47   #13
gatka
Raczkowanie

Re: NIEwydajny ciemny podkład :)->a co sądzicie o tym??

znalazłam na esentii takie coś: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...6e3c4bb380b55b . Może to? Są ciemne odcienie. Myślicie że nadaje sie zamiast podkładu? Czy razem z podkładem?
Stary 2003-08-01, 12:13   #14
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka
Mariza w Warszawie.

Gatko, na bank podkład Mariza jest na jednym ze straganów pod Halą Banacha. Jeśli chcesz dokładnie sprawdzić gdzie, musisz poszukać na pl.rec.uroda, wiem, że tam dziewczyna bardzo dokładnie opisywała jak dojść do tego straganiku. Możesz to sprawdzić wchodząc w google, zaznaczyć tam zakładkę przeszukiwanie grup dyskusyjnych, wpisać nazwę grupy i Mariza oraz Banacha (jak nie wpiszesz Banacha, to wyskoczą Ci pewnie setki wypowiedzi ). Przepraszam, że sama tego nie zrobiłam, ale muszę, niestety, oszczędzać się z Internetem.
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-01, 13:40   #15
gatka
Raczkowanie

Re: Mariza w Warszawie.

dzięki Mgiełko spróbuje
Stary 2003-08-01, 14:17   #16
Mgiełka
Rozeznanie

GG do Mgiełka
Re: Mariza w Warszawie.

Mam nadzieję, że ten pan tam cały czas jest! Bo dane są sprzed paru miesięcy. Będę trzymać kciuki
Mgiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości