Z ciemnego na jasny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 21:06   #1
Sensey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Exclamation

Z ciemnego na jasny.


A mianowicie zaczęłam bawić się kolorem moich włosów. Najpierw rudy plus blond pasemka. Teraz palona kawa.

A na końcu zaczęłam marzyć o naturalnym kolorze. Marzyć, ponieważ chyba powrót do niego nie jest możliwy.

Z natury mam ciemny blond/jasny brąz. A jak wyżej pisałam aktualnie palona kawa <ciemne to wyszło> Już trochę farby mi się sprało i mam dość ładny, nadal ciemny brąz. <farbowałam Joanną>

Ponoć jeśli zdekoloryzuję włosy lub rozjaśnię efekt i tak bd marchewkowy. Boję się tego koloru. Nie da się jakoś inaczej/bardziej sprać mojego koloru?

Czy może wytrzymać z jasnymi odrostami ? to raczej nie wchodzi w grę.

A może marchewkę idzie zafarbować na przybliżony brąz <cappucino>? tylko tak żeby wyszło i nie mieniło się rudym?

Może inny pomysł?

Sensey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 23:08   #2
MadziaEmo
Przyczajenie
 
Avatar MadziaEmo
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Moim zdaniem jeśli marzysz o naturalnym kolorze musisz dać sobie spokój z farbowaniem. Pewnie i tak Twoje włosy nieco ucierpiały na tej zabawie kolorami
Jeśli przeprowadzisz dekoloryzację lub rozjaśnianie to nie dość, że efekt będzie marny, to Twoje włosy dosłownie się spalą.
Ja, wykazując się ogromną inteligencją, z czerni przeszłam do miodowego blondu - co prawda u fryzjera, dlatego nie zostałam łysa, ale moje włosy były koszmarem, suche siano które z długości do piersi ukruszyło się do długości do szyi także stanowczo odradzam wszelkie takie zabiegi.
Powinnaś zaczekać, wiem, że to trudne, ale według mnie to najlepsze wyjście.
__________________
zapuszczam włosy!
MadziaEmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:12   #3
xLittleblackprincessx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Z ciemnego na jasny.

pasemka, lub rozjaśnianie. jak rozjaśnisz wyjdzie ci na 90% marchewa. mnie się taka po tygodniu sprała, a potem bez problemu na brąz jakiś można malować. tyle, że możesz mieć rude refleksy, a ich się ciężko pozbyć, dlatego płukanki mogą ci to zamaskować.
xLittleblackprincessx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 17:01   #4
Nika90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Radzę wybrać się do fryzjera i obmyśleć ewentualne ,,ściąganie" koloru na naturalny- powinno zadziałać
Nika90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 12:29   #5
lunatique
Rozeznanie
 
Avatar lunatique
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 531
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Fryzjer to najlepsze rozwiązanie. Chyba że planujesz obciąć się "na zapałkę" bo po dekoloryzacji i kolejnym farbowaniu to może być przez jakiś czas jedyna fryzura jaką będziesz mogła mieć jaki Ci się włosy pokruszą...
__________________
Nie mlaskać oczyma!
/S. J. Lec/
lunatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 20:25   #6
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Ja schodziłam z czarnych i obecnie jestem jasną blondynką. Poszłam do fryzjera i po prostu mi je rozjaśniła a potem nałożyła farbę. Po jakimś dłuższym czasie znowu poszłam i tak stopniowo. Pamiętam, że miałam spory odrost jak szłam pierwszy raz i do dziś jest delikatna różnica pomiędzy tym starym odrostem a resztą włosów więc lepiej by były jednolite. Oczywiście po tym rozjaśnianiu strasznie rudziały w słońcu, ale jakoś dało się przeżyć.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 14:17   #7
AONA
Raczkowanie
 
Avatar AONA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 445
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Ja przedwczoraj ściągałam kolor czarno-brązowy (uzyskany przez kilkuletnie farbowanie ciemnymi kolorami) za pomocą dwukrotnego użycia proszku rozjaśniającego 50g.SUPERMECHES+ i 100ml. AKTYWATORA (za pierwszym razem100ml 20v a za drugim mieszanki- 50ml mocniejszego- 30v i 50ml 20v ).
Efekt? włosy równomiernie jasno rude- jak chciałam (za jakiś czas może będzie inny- może jakiś blond), a poza tym w ogóle nie pogorszył się ich stan ale mimo to odżywiam je olejkiem rycynowym i odżywką CeCe algae conditioner.
Wiele lat korciło mnie zdjecie koloru...ale się bałam czytając różne fora- myślałam,że włosy mi wypadną...albo wyjdą zielone itp ale ,że zbliża sie nowy rok- a ja zakończyłam pewien etap w życiu i zaczynam wszystko od nowa- raz kozie śmierć i teraz żałuję...... ze tyle czekałam
__________________
odpowiadaj proszę w moim watku DZIĘKI

misz masz- kosmetyki itd...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post19507933

moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post21714138


AONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 18:46   #8
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Z ciemnego na jasny.

Tez chce rozjasnic wlosy ... problem w tym ze boje sie sama to zrobic a do fryzjera jakos nie moge sie umowic bo pracuje do 18 i w miejscu w ktorym mieszkam trudno umowic sie z fryzjerka. No ale nie o tym chce pisac.

Ostatnio jak bylam u fryzjera to czesc wlosow zafarbowal mi na taki dziwny kolor cos jak taki bardzo jasny miedziany braz - i jak pojechalam na wakacje to te wlosy mi na jasny blond wyplowialy - i mam jeszcze wiekszy problem niz przed wizyta, bo roznica pomiedzy gora a dolem jest kosmicznie duza - dol jasny blond taki jakbym chciala miec na calej glowie, a gora ciemny braz. Wczesniej to byl taki fajny etap 3D teraz mam koszmar.
Ide jutro do fryzjerki ale udalo mi sie tylko na obciecie zapisac - bede sie pytac czy daloby rade jakies rozjasnianie. Bo skoro na poprzedniej wizycie ten poprzedni fryzjer rozjasnil i po paru miesiacach wyszedl kolor ktorego chcialam to pewnie teraz tez sie uda. Sama sie boje robic ... nie chce miec marchewki na glowie.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.