Z rudości w czerń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-18, 12:30   #1
Louisek
Przyczajenie

Z rudości w czerń

Mam pytanie. Tak jak można zauważyć w tytule planuję przejście z rudych włosów w czerń najlepiej granatową. I tu nasuwa się moje pytanie, czy włosy strasznie mi się zniszczą i czy mogą mi wypadać garściami. Dodam że aby mieć ową rudość na głowie miałam 2 razy rozjaśniane włosy co w efekcie przyniosło mi tylko troszkę rozdwojone końcówki.
Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc.
Louisek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:02   #2
Forward
Przyczajenie

Dot.: Z rudości w czerń

Cześć
Zniszczyć tak bardzo Ci się nie zniszczą, bo jednak przyciemnianie włosów jest dużo bezpieczniejsze niż ich rozjaśnianie. Wiadomo, że po każdym farbowaniu włosy w jakimś choćby małym stopniu się niszczą, ale zastanów się czy chcesz tej czerni. Ja miałam czarne włosy i później dekoloryzacje i 2 rozjąsniacze żeby dojść do czegoś między średnim brązem, przez co przebija blond i czerwień, bo z czerni jest wyjątkowo trudno zejść Jeśli zależy Ci na przyciemnieniu włosów, to polecam kolor Palona Kawa z Joanny, jest ciemny i ładny, a jeśli nadal będziesz chciała czarnego, to kup jakąś dobrą farbe, byle nie Pallete
Forward jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:50   #3
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez Forward Pokaż wiadomość
kup jakąś dobrą farbe, byle nie Pallete
dlaczego nie palette? palette jest bardzo dobra farbą i przynajmniej nie będzie jej przebijać rudy tak szybko jak po innych słabych namiastkach farb, ja jak farbowałam włosy na czerń to używałam tylko palette, np. po czerni z joanny szybko było widać cieplejsze refleksy
więc skoro się zdecyduje na czerń to własnie niech wybierze dobrą farbę, a nie coś co jej natychmiast brzydko wypłowieje z przebiciami

farbowałam się na granatową czerń z palette w fioletowym pudełku jeśli już wybierałam czerń i zastanawiam się czy do niej nie wrócić a też mam aktualnie rude włosy

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-12-18 o 21:53
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 22:08   #4
xLittleblackprincessx
Przyczajenie

Jak rozjaśniałaś ostatnio to poczekaj z miesiąc i wtedy czerwienią, będzie wszystko ok. Nie trudno złapać czerwień, trudniej się jej pozbyć. Tylko uważaj aby nie wybrać zbyt ciemnej, bo niektóre są takie paskudne prawie czarne z czerwonymi refleksami. A co do farby to odradzam tylko loreala są taką w pompce, reszta jest ok. Palette nie jest najlepsza jeżeli farbujesz długo nią, tzn pare lat, lepiej dołożyć pare złotych i farbować lepszymi. I pamiętaj, że czerwony niestety szybko się zmywa, na blond robi się taki czerowno-różowy, a na ciemnych brązowy. Dlatego trzeba dość często farbować. Ale jeżeli chcesz ciemniejszy czerwony to nie będziesz musiała tego robić specjalnie często.
xLittleblackprincessx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 17:39   #5
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

jej nie chodzi o czerwony tylko czarny
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości