Plama/blizna na górnej wardze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-19, 04:16   #1
eltorromuchacho
Przyczajenie

Plama/blizna na górnej wardze

Jeżeli ktoś spojrzał na godzinę pisania tego posta odpowiadam - tak nie chce mi się spać i sie nudzę

Trzeba się jakoś ogarnąć wizualnie więc kolejne pytanie Na górnej wardze mam czerwoną plamę , nie wiem czy to blizna czy coś innego.

Nabawiłem się tego kiedy miałem popękane usta , nałogowo zrywałem te skórki aż na koniec została mi w jednym miejscu czerwona plamka. Cały czas w tej okolicy robi mi się coś w rodzaju delikatnego strupa który jednak zawsze jakoś niechcąco zerwę Niewiem czy to się w końcu zagoi czy już tak zostanie - jest już bardzo długo.

Jest na to jakaś maść czy domowy sposób ?
eltorromuchacho jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 12:34   #2
damngirl90
Rozeznanie

Dot.: Plama/blizna na górnej wardze

Cytat:
Napisane przez eltorromuchacho Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś spojrzał na godzinę pisania tego posta odpowiadam - tak nie chce mi się spać i sie nudzę

Trzeba się jakoś ogarnąć wizualnie więc kolejne pytanie Na górnej wardze mam czerwoną plamę , nie wiem czy to blizna czy coś innego.

Nabawiłem się tego kiedy miałem popękane usta , nałogowo zrywałem te skórki aż na koniec została mi w jednym miejscu czerwona plamka. Cały czas w tej okolicy robi mi się coś w rodzaju delikatnego strupa który jednak zawsze jakoś niechcąco zerwę Niewiem czy to się w końcu zagoi czy już tak zostanie - jest już bardzo długo.

Przestań zrywać strupka, to się zagoi. Chociaż może to trochę trwać.
damngirl90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 13:36   #3
jellyfruity
Raczkowanie

Dot.: Plama/blizna na górnej wardze

Cytat:
Napisane przez eltorromuchacho Pokaż wiadomość

na początek żeby usta Ci się wygoiły polecam maść z witaminą A, możesz dostać w aptece za kilka zł. a potem na codzień używaj jakiegoś balsamu ochronnego, tak, żeby usta cały czas 'miały coś na sobie', kiedy są tłuste mamy mniejszą ochotę, żeby je dotykać (przynajmniej ja tak mam)

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

a z domowych sposobów to posmarowanie ust miodem pomaga
jellyfruity jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości