Blond czy br您/ciemna czekolada? Pom騜cie! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-21, 12:32   #1
Eflinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

Blond czy br您/ciemna czekolada? Pom騜cie!

Cze嗆 Dziewczyny!

Od wielu lat farbowa豉m w這sy garnierem na blond, pewnego razu zbiegiem r騜nych okoliczno軼i wyl康owa豉m u fryzjera kt鏎y rozja郾iaczem spali mi w這sy i by je ratowa i da im odpocz望 od farby na這篡豉m ciemny kolor by dosz造 do siebie.

Potem 軼iemni豉m je jeszcze bardziej do嗆 trwa造m szamponem koloryzuj帷ym i farb a teraz nachodz mnie w徠pliwo軼i czy jednak w blondzie nie by這 mi lepiej - nie wiem czy s逝sznie ale czuj si starzej w ciemnym kolorze, mo瞠 jednak wr鏂i do blondu a mo瞠 jaki inny kolor polecacie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (80,5 KB, 1019 za豉dowa)
Eflinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-21, 15:08   #2
Patkaa0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98
Dot.: Blond czy br您/ciemna czekolada? Pom騜cie!

Uwa瘸m, 瞠 w ciemnych Ci lepiej
Patkaa0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-21, 15:09   #3
pani_zima_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

W br您ie wygl康asz du穎 naturalniej. Ale wydaje mi si, 瞠 w Twoim przypadku nie powinien to by ciemny br您, raczej jasne odcienie z miodowymi, karmelowymi refleksami. Na Twoim miejscu nie rozja郾ia豉bym w這s闚 do platyny ani nawet do jasnego blondu. Ewentualnie pomy郵a豉bym o jakim cieplejszym, ja郾iejszym br您ie, ale jednak br您ie Tyle mog napisa na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdj耩 - nie wszystkie s wyra幡e, poza tym ci篹ko oceni... Nosisz soczewki kontaktowe, czy to takie z逝dzenie, 瞠 raz masz ciemniejsze oczy a raz niebieskie? ;>
pani_zima_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-21, 16:30   #4
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pani_zima_ Poka wiadomo嗆
W br您ie wygl康asz du穎 naturalniej. Ale wydaje mi si, 瞠 w Twoim przypadku nie powinien to by ciemny br您, raczej jasne odcienie z miodowymi, karmelowymi refleksami. Na Twoim miejscu nie rozja郾ia豉bym w這s闚 do platyny ani nawet do jasnego blondu. Ewentualnie pomy郵a豉bym o jakim cieplejszym, ja郾iejszym br您ie, ale jednak br您ie Tyle mog napisa na podstawie zamieszczonych przez Ciebie zdj耩 - nie wszystkie s wyra幡e, poza tym ci篹ko oceni... Nosisz soczewki kontaktowe, czy to takie z逝dzenie, 瞠 raz masz ciemniejsze oczy a raz niebieskie? ;>
Dzi瘯i za tak wyczerpuj帷 odpowied! W這sy si bardzo ciemne robi niezaleznie od na這穎nego na nie koloru (pewnie przez to 瞠 s wypigmentowane rozja郾iaczem) i teraz nie wiem co zrobi z nimi 瞠by zej嗆 do troch ja郾iejszego br您u? Rozja郾iaczem ich bra nie chc :/ Czy znasz mo瞠 farby/szampony kt鏎e poradzi造 sobie z wprowadzeniem takich naturalnych refleks闚 ja郾iejszego br您u?

Soczewek nie nosz

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Patkaa0 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i Mam jakie, mo瞠 nies逝szne, przekonanie 瞠 ciemny postarza
Stary 2011-12-21, 17:33   #5
pani_zima_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i za tak wyczerpuj帷 odpowied! W這sy si bardzo ciemne robi niezaleznie od na這穎nego na nie koloru (pewnie przez to 瞠 s wypigmentowane rozja郾iaczem) i teraz nie wiem co zrobi z nimi 瞠by zej嗆 do troch ja郾iejszego br您u? Rozja郾iaczem ich bra nie chc :/ Czy znasz mo瞠 farby/szampony kt鏎e poradzi造 sobie z wprowadzeniem takich naturalnych refleks闚 ja郾iejszego br您u?

Soczewek nie nosz
Oj znam to, bo kilka lat mia豉m na g這wie platyn. W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 幢e si czuj w tym kolorze i chcia豉m przyciemni. Za pierwszym razem wyszed mi 豉dny br您 w odcieniu mokka - taki jak chcia豉m, ciemny, ale jeszcze nie czarny. P騧niej niestety za ka盥ym razem wychodzi造 ciemniejsze, mimo 瞠 nie zmienia豉m farby. Teraz mam prawie czarne i kombinuj jak tu wyj嗆 z tego koloru bez rozja郾iacza i powiem, 瞠 ci篹ko jest.
Je郵i masz teraz ciemno br您owe to bez rozja郾iacza b璠zie ci篹ko. Ale co mi przysz這 do g這wy, moja kole瘸nka schodzi豉 z p這miennego rudego do blondu w ten spos鏏, 瞠 jak najcz窷ciej my豉 w這sy, w豉軼iwie to je "pra豉", 瞠by wyp逝ka kolor. Potem nak豉da豉 jasn farb i za kt鏎ym z kolei razem wysz造 fajne. Ale to m璚z帷e i d逝go trwa, poza tym musia豉 przej嗆 faz "w這sy w sp這wia造m kolorze bez wyrazu"... Mo瞠 jak odmyje Ci si troch ciemny br您 to po堯 dla odmiany ciemny blond? Tylko wtedy jest z kolei ryzyko, 瞠 wyjd rudawe... W sumie to ju nie wiem, co Ci radzi

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

W ka盥ym razie ciemny blond wyjdzie pewnie jak jasny br您, bo farby zawsze s ja郾iejsze na pude貫czku, na g這wie wygl康a ten kolor du穎 ciemniej p騧niej.
Stary 2011-12-21, 17:48   #6
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Ciemne w這sy postarzaj. Wygl康asz w nich 豉dnie, naturalnie, ale masz zbyt jasne brwi i wygl康a to dziwnie. Albo troch rozja郾ij w這sy (ciemny blond, jasny br您) albo przyciemnij brwi. Platynowy blond wyglada sztucznie i moim zdaniem kompletnie Ci nie pasuje.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-21, 18:13   #7
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Oj znam to, bo kilka lat mia豉m na g這wie platyn. W ko鎍u stwierdzi豉m, 瞠 幢e si czuj w tym kolorze i chcia豉m przyciemni. Za pierwszym razem wyszed mi 豉dny br您 w odcieniu mokka - taki jak chcia豉m, ciemny, ale jeszcze nie czarny. P騧niej niestety za ka盥ym razem wychodzi造 ciemniejsze, mimo 瞠 nie zmienia豉m farby. Teraz mam prawie czarne i kombinuj jak tu wyj嗆 z tego koloru bez rozja郾iacza i powiem, 瞠 ci篹ko jest.
Je郵i masz teraz ciemno br您owe to bez rozja郾iacza b璠zie ci篹ko. Ale co mi przysz這 do g這wy, moja kole瘸nka schodzi豉 z p這miennego rudego do blondu w ten spos鏏, 瞠 jak najcz窷ciej my豉 w這sy, w豉軼iwie to je "pra豉", 瞠by wyp逝ka kolor. Potem nak豉da豉 jasn farb i za kt鏎ym z kolei razem wysz造 fajne. Ale to m璚z帷e i d逝go trwa, poza tym musia豉 przej嗆 faz "w這sy w sp這wia造m kolorze bez wyrazu"... Mo瞠 jak odmyje Ci si troch ciemny br您 to po堯 dla odmiany ciemny blond? Tylko wtedy jest z kolei ryzyko, 瞠 wyjd rudawe... W sumie to ju nie wiem, co Ci radzi

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

W ka盥ym razie ciemny blond wyjdzie pewnie jak jasny br您, bo farby zawsze s ja郾iejsze na pude貫czku, na g這wie wygl康a ten kolor du穎 ciemniej p騧niej.
Od jakich dw鏂h tygodni u篡wam szamponu JOHN FRIEDA dla brunetek i czer 豉dnie r闚nomiernie ust瘼uje miejsca br您owi, poza tym co kt鏎e mycie szampon przeciw逝pie穎wy te daje swoje. Niestety jak pojawiaj si odrosty, siwe na dodatek :/ i trzeba przefarbowa i ca這嗆 czarna wychodzi...

Ciemny blond mo瞠 b璠zie w豉郾ie dobrym rozwi您aniem - zastanawiam si nad 60 z garnier nutrisse lub 500 z garnier nutrisse (ten nie wiem czy rudy si nie zrobi za bardzo albo czerwony?)

Og鏊nie bardzo du篡m plusem ciemnych w這s闚 jest ich kondycja - mimo 'naprawiania' ich po przepaleniu rozja郾iaczem wygl康aj teraz o niebo lepiej ni kiedykolwiek gdy farbowa豉m na jasno. S造sza豉m, 瞠 wiele dziewczyn ma takie same odczucia po przej軼iu z blondu na ciemny kolor.
Stary 2011-12-21, 20:59   #8
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
Ciemne w這sy postarzaj. Wygl康asz w nich 豉dnie, naturalnie, ale masz zbyt jasne brwi i wygl康a to dziwnie. Albo troch rozja郾ij w這sy (ciemny blond, jasny br您) albo przyciemnij brwi. Platynowy blond wyglada sztucznie i moim zdaniem kompletnie Ci nie pasuje.
Dzi瘯i za opini!
Brwi mam obecnie troch ciemniejsze ni na zdj璚iach, 'dostosowane' do ciemniejszych w這s闚
Stary 2011-12-21, 21:44   #9
pani_zima_
Raczkowanie

Cytat:
Od jakich dw鏂h tygodni u篡wam szamponu JOHN FRIEDA dla brunetek i czer 豉dnie r闚nomiernie ust瘼uje miejsca br您owi, poza tym co kt鏎e mycie szampon przeciw逝pie穎wy te daje swoje. Niestety jak pojawiaj si odrosty, siwe na dodatek :/ i trzeba przefarbowa i ca這嗆 czarna wychodzi...

Ciemny blond mo瞠 b璠zie w豉郾ie dobrym rozwi您aniem - zastanawiam si nad 60 z garnier nutrisse lub 500 z garnier nutrisse (ten nie wiem czy rudy si nie zrobi za bardzo albo czerwony?)

Og鏊nie bardzo du篡m plusem ciemnych w這s闚 jest ich kondycja - mimo 'naprawiania' ich po przepaleniu rozja郾iaczem wygl康aj teraz o niebo lepiej ni kiedykolwiek gdy farbowa豉m na jasno. S造sza豉m, 瞠 wiele dziewczyn ma takie same odczucia po przej軼iu z blondu na ciemny kolor.
Z tych dw鏂h podanych przez Ciebie farb lepsza wg mnie jest 60. Tamta druga, tak ja piszesz, mo瞠 wpada w rudy.
A mo瞠 co Syossa? Np. light brown albo dark blond? W sumie nie farbowa豉m nigdy syossem, ale na opakowaniu wygl康a 豉dnie. Tylko wiadomo, 瞠 na pude趾u to wszystko 豉dnie wygl康a... :P
Stary 2011-12-22, 01:25   #10
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Z tych dw鏂h podanych przez Ciebie farb lepsza wg mnie jest 60. Tamta druga, tak ja piszesz, mo瞠 wpada w rudy.
A mo瞠 co Syossa? Np. light brown albo dark blond? W sumie nie farbowa豉m nigdy syossem, ale na opakowaniu wygl康a 豉dnie. Tylko wiadomo, 瞠 na pude趾u to wszystko 豉dnie wygl康a... :P
Te chyba bardziej si sk豉niam do tej 6otki

Syossa mia豉m jak musia豉 ratowa si po tym blondzie - okropie雟two, w這sy nie chwyci造 koloru (co jeszcze mo積a by zwali na ich utleniony stan, ale nie chwyci造 nawet odrost闚 :/) Ale kolory na opakowaniu maj bardzo 豉dne, mog skusi, ale mnie si chyba do siebie nie przekonaj.

A Ty czego ju pr鏏owa豉 by wyj嗆 z czerni?
Stary 2011-12-22, 10:10   #11
pani_zima_
Raczkowanie

Cytat:
Te chyba bardziej si sk豉niam do tej 6otki

Syossa mia豉m jak musia豉 ratowa si po tym blondzie - okropie雟two, w這sy nie chwyci造 koloru (co jeszcze mo積a by zwali na ich utleniony stan, ale nie chwyci造 nawet odrost闚 :/) Ale kolory na opakowaniu maj bardzo 豉dne, mog skusi, ale mnie si chyba do siebie nie przekonaj.

A Ty czego ju pr鏏owa豉 by wyj嗆 z czerni?
Ooo dobrze, 瞠 napisa豉 o tym Syossie bo chcia豉m kupi. Teraz si dwa razy zastanowi Ja farbuj Lond a ona ma to do siebie, 瞠 jest bardzo trwa豉, przynajmniej na moich w這sach. I robi kolor mokka br您, czyli ciemny, ale jeszcze nie powinien by czarny. Niestety tak jak ju pisa豉m, po kt鏎ym farbowaniu wyszed czarny, mo瞠 za d逝go trzyma豉m kolor na g這wie, nie wiem... Najpierw pr鏏owa豉m na這篡 ja郾iejsz szamponetk w kolorze czekoladowego br您u, nie pami皻am ju jakiej firmy - oczywi軼ie nic nie da這, mia豉m tylko pod s這鎍e po造sk czerwonawy. No wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 poczekam a b璠 odrosty i wypr鏏uj polecon mi przez kole瘸nk farb z Joanny bodaj瞠. Odcie palona kawa. Efekt by taki, 瞠 odrost mia豉m br您owo-czerwony, a reszt oczywi軼ie czarn... W tak zwanym mi璠zyczasie szoruj w這sy szamponem i pr鏏uj "wypra" kolor, ale naprawd jest ci篹ko bo po pierwsze to jednak czer, a po drugie to Londa... Ceni j za trwa這嗆, ale tu to akurat stanowi minus. Teraz znowu b璠 farbowa w這sy, wkurzy豉m si i kupi豉m znowu londowsk mokk. Wiem, 瞠 znowu wyjd czarne, ale mam do嗆 kolorowych w這s闚...
Stary 2011-12-22, 10:54   #12
xTync
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 881

Platyna odpada.
W brazie Ci ladniej Moze sprobuj z jakims miodowym blondem ?
Stary 2011-12-22, 14:36   #13
xzora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 636

miodowym??? przecie dziewczyna ma zimny typ urody
mi si bardziej podobasz w blondzie i ten blond Ci pasuje, w豉郾ie dlatego, 瞠 jest zimny, prawie bia造, 鄴速y odcie by nie pasowa, tak samo jak karmelowe i miodowe br您y
xzora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-22, 19:44   #14
pani_zima_
Raczkowanie

A ja uwa瘸m, 瞠 nie ma co si tak sztywno trzyma regu造, 瞠 do ch這dnego typu kolorystycznego tylko ch這dne kolory, a do ciep貫go ciep貫. Ja np. jestem zimnym typem, a najlepiej by這 mi w ciep造m, 鈔ednim br您ie. I to nie tylko moje zdanie. Ale w sumie troch racji w tym jest, mo積a w takim razie wypr鏏owa co z popielatego blondu wpadaj帷ego w br您.
Stary 2011-12-22, 20:05   #15
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Cytat:
A ja uwa瘸m, 瞠 nie ma co si tak sztywno trzyma regu造, 瞠 do ch這dnego typu kolorystycznego tylko ch這dne kolory, a do ciep貫go ciep貫. Ja np. jestem zimnym typem, a najlepiej by這 mi w ciep造m, 鈔ednim br您ie. I to nie tylko moje zdanie. Ale w sumie troch racji w tym jest, mo積a w takim razie wypr鏏owa co z popielatego blondu wpadaj帷ego w br您.
Ca趾owicie si z tym zgadzam. Wypr鏏uj popielate odcienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-22, 21:06   #16
MiuMiu88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 274

W br您ie wygl康asz troch starzej ale za platyna nie do ko鎍a Ci pasuje. My郵, 瞠 w ja郾iejszym br您ie albo ciemnym blondzie b璠zie Ci bardzo dobrze
MiuMiu88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-22, 21:28   #17
xzora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 636

Cytat:
tak, ale je郵i kto jest typowym latem (tak jak autorka w徠ku) to raczej nie ma mo磧iwo軼i, 瞠by korzystnie wygl康a w ciep造m kolorze w這s闚

Niekt鏎e osoby ci篹ko sklasyfikowa pod dan kategori i takim cz瘰to jest dobrze zar闚no w ciep造ch kolorach, jak i zimnych. Z zim te jest inna sytuacja - ciemna oprawa oczu, wyra幡e brwi daj wi瘯sze pole manewru. No i te pod zim podchodzi tym po逝dniowy (czarne w這sy, ciemna karnacja), jak i typ kr鏊ewny 郾ie磬i.
xzora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-22, 22:08   #18
pani_zima_
Raczkowanie

Ja naturalnie jestem lato-zim z naciskiem na lato W這sy i brwi mam przyciemniane Zachcia這 si latu udawa zim 郾ie磬
W ka盥ym razie brwi zawsze mo積a przyciemni, du膨 rol tu te makija odpowiedni odgrywa :P Ale tak jak m闚i豉m, chyba faktycznie lepiej co wpadaj帷ego w popiel wybra, jednak ja obstawia豉bym br您, po prostu czysto subiektywnie bardziej podoba mi si autorka w徠ku w ciemniejszych w這sach
Stary 2011-12-23, 08:18   #19
Kalabus
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 534

Cytat:
Napisane przez Patkaa0 Poka wiadomo嗆
Zgadzam si! Ciemno嗆 widz, ciemno嗆...
Stary 2011-12-23, 12:29   #20
Kaminka24
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

Mi sie bardziej podobasz w blondzie, ale widzia豉bym ci w kr鏒kim bobie
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-27, 13:09   #21
Ivonea
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 589
GG do Ivonea

mnie bardzo podobasz si w kolorze przed ostatnim zdj璚iu u do逝
ale...
przyciemni豉bym ci wtedy brwi 瞠by wszystko idealnie pasowa這.

i w sumie tylko tyle ^_-
Pi瘯na z ciebie dziewczyna.
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-28, 11:48   #22
Czarnula1983
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Cze嗆 Dziewczyny!

Od wielu lat farbowa豉m w這sy garnierem na blond, pewnego razu zbiegiem r騜nych okoliczno軼i wyl康owa豉m u fryzjera kt鏎y rozja郾iaczem spali mi w這sy i by je ratowa i da im odpocz望 od farby na這篡豉m ciemny kolor by dosz造 do siebie.

Potem 軼iemni豉m je jeszcze bardziej do嗆 trwa造m szamponem koloryzuj帷ym i farb a teraz nachodz mnie w徠pliwo軼i czy jednak w blondzie nie by這 mi lepiej - nie wiem czy s逝sznie ale czuj si starzej w ciemnym kolorze, mo瞠 jednak wr鏂i do blondu a mo瞠 jaki inny kolor polecacie?
W 100% mog stwierdzi 瞠 lepiej Ci w br您ie
Czarnula1983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 09:10   #23
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

lepiej Ci w dlyzszej grzywce...
zle jak cos opada na twarz bo Cie tak troche przytlacza
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 15:31   #24
Eflinka
Rozeznanie

Jak dobrze wiedzie, 瞠 mo積a liczy na opini Wi瘸nek, dzi瘯uj Wam Dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Kalabus Poka wiadomo嗆
Zgadzam si! Ciemno嗆 widz, ciemno嗆...

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Poka wiadomo嗆
Mi sie bardziej podobasz w blondzie, ale widzia豉bym ci w kr鏒kim bobie
Oj, kiedy obciacha豉m sobie w這sy do wysoko軼i mniej wi璚ej brody - nigdy wi璚ej

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka wiadomo嗆
mnie bardzo podobasz si w kolorze przed ostatnim zdj璚iu u do逝
ale...
przyciemni豉bym ci wtedy brwi 瞠by wszystko idealnie pasowa這.

i w sumie tylko tyle ^_-
Pi瘯na z ciebie dziewczyna.
Dzi瘯uj

Brewki tu przed 鈍i皻ami sobie przyciemni豉m henn sama (bardzo zniech璚i豉m si do nienaturalnie wygl康aj帷ych dzie kosmetyczek) i musz przyzna 瞠 od razu sama si bardziej przekona豉m do ciemniejszej wersji mnie - nawet cz這wiek sobie nie zdaje sprawy jak wiele zmieniaj brwi w wygl康zie. Mo瞠 dodam jak捷 fotk, bo zrobi豉m na drugi dzie po sko鎍zonym zabiegu.

Cytat:
Napisane przez Czarnula1983 Poka wiadomo嗆
W 100% mog stwierdzi 瞠 lepiej Ci w br您ie
Dzi瘯i!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka wiadomo嗆
lepiej Ci w dlyzszej grzywce...
zle jak cos opada na twarz bo Cie tak troche przytlacza
Zapuszczam, ale nie jest 豉two - teraz mam tak d逝go嗆 grzywki do niczego nie podobn, no篡czki kusz, ale nie dam si Dzi瘯i za opini

I fajna, dla mnie przynajmniej wiadomo嗆 , w這ski wchodzi zaczynaj w taki cieplejszy mocny br您 My郵 瞠 to te w pewnym stopniu zas逝ga szamponu przeciw逝pie穎wego mieszanego z zestawem john frieda dla brunetek wi璚 szczerze polecam!
Stary 2011-12-29, 20:33   #25
aleksymia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Hm tak ogl康am te Twoje zdj璚ia i moim zdaniem najlepiej ci w naturalnym br您ie tak jak na zdj璚iu trzecim od lewej strony(w obu rz璠ach) fajnie by by這 gdyby zamie軼i豉 aktualne zdj璚ie czyli co teraz masz dok豉dnie na w這skach to mog豉bym Ci o wiele wi璚ej doradzi. Jestem fryzjerk i znam troch sposob闚 na ma這 inwazyjne metody bez konieczno軼i wizyty u fryzjera (je郵i chodzi o kolor) A co do strzy瞠ni to koniecznie zostaw d逝gie w這ski tylko pocieniuj na ca貫j d逝go軼i a grzywk zr鏏 lekko ze skosu i wycieniuj aby nie by豉 zbyt ci篹ka, wtedy 豉twiej zapu軼i.
aleksymia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 20:51   #26
aleksymia
Przyczajenie

Tak poza tym to masz tr鎩k徠ny kszta速 twarzy czyli wysokie i szerokie czo這, wydatne ko軼i policzkowe i ma豉 broda. Moim zdaniem powinna mie grzywk ale bardziej po陰czon z w這sami cieniowaniem, moze dla przyk豉du kilka zdj璚i kt鏎e dla ciebie wybra豉m
http://ikf.styl.fm/z-grzywka/fryzura596.htm
Stary 2011-12-29, 21:09   #27
aleksymia
Przyczajenie

http://www.zeberka.pl/fotki_moda.php...7450&u=fryzury
Stary 2011-12-29, 21:26   #28
aleksymia
Przyczajenie

A to idealna fryzurka i kolor dla Ciebie , powinna mie grzywk, albo sko郾 albo prost bo masz wysokie czo這 i 豉dn buzie oraz oczy. Grzywka zakryje wysokie czo這 i zaakcentuje oczy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2j1akub.jpg (31,7 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2011-12-29, 22:10   #29
aleksymia
Przyczajenie

Troch si nie znam na tym forum ale bardzo chce Ci co doradzi, moje propozycje fryzur i koloru:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2j1akub.jpg (31,7 KB, 12 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg img97232.fryzury-dlugie.252407.jpg (26,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg prosta-grzywka-8876.jpg (20,3 KB, 12 za豉dowa)
Stary 2011-12-29, 22:18   #30
aleksymia
Przyczajenie

Moim zdaniem najlepiej Ci w br您ie ale nie za ciep造m i dodatkowo najlepiej z ja郾iejszymi refleksami, no i radzi豉bym w豉郾ie grzywk bo masz wysokie czo這, grzywka zakry豉by czo這 a zaakcentowa豉 豉dnie oczy i brwi. Mo瞠 by sko郾a albo prosta. Ca這嗆 w這s闚 te bym pocieniowa豉 tak 瞠by 豉dnie 陰czy造 si z grzywk i zyska造 na obj皻o軼i.
Jestem fryzjerk i lubi doradza w takich sprawach, ch皻nie po prostu bym sama zrobi豉 Ci tak fryzurk, hmmm zapraszam na fotel...
Odpowiedz

Tagi
blond, br您, farbowanie, kolor w這s闚, metamorfoza

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-30 15:39:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.