Blond czy br您/ciemna czekolada? Pom騜cie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-31, 12:32   #31
Eflinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700
Dot.: Blond czy br您/ciemna czekolada? Pom騜cie!

Cytat:
Napisane przez aleksymia Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem najlepiej Ci w br您ie ale nie za ciep造m i dodatkowo najlepiej z ja郾iejszymi refleksami, no i radzi豉bym w豉郾ie grzywk bo masz wysokie czo這, grzywka zakry豉by czo這 a zaakcentowa豉 豉dnie oczy i brwi. Mo瞠 by sko郾a albo prosta. Ca這嗆 w這s闚 te bym pocieniowa豉 tak 瞠by 豉dnie 陰czy造 si z grzywk i zyska造 na obj皻o軼i.
Jestem fryzjerk i lubi doradza w takich sprawach, ch皻nie po prostu bym sama zrobi豉 Ci tak fryzurk, hmmm zapraszam na fotel...
Pi瘯ne dzi瘯i za tyle porad i zdj璚ia!
Mocno zastanawiam si nad cieniowaniem, ale obawiam si czy nie zrobi mi si takie str彗i z w這s闚 stercz帷e - raczej nie mam zbyt grubych w這s闚 i boj si czy cieniowanie to uwydatni.

Prze郵 nowe zdj璚ia w wolnej chwili, bo bardzo ch皻nie poznam Twoje sposoby i propozycje na fryzurki bo na fotel to do Olsztyna troch daleko jednak
Eflinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-02, 13:08   #32
Juliszka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1

Wiza瘸nki z niewiadomego powodu uwielbiaj wszystko przyciemnia i zrudzia. Tobie by這 PRZEPI艼NIE w jasnym blondzie, wygl康asz bajkowo i magicznie, wcale nie wulgarnie (co jest trudne przy tak jasnych w這sach). Pierwsz rzecz zauwa瘸ln na zdj璚iu powinny by oczy. W jasnych w這sach Twoje oczy a ra膨, s niesamowite, magnetyczne, pi瘯ne. W ciemnych wida... w這sy. Ca豉 ta elficka uroda si gasi.

W ciemnych wygl康asz po prostu nudniej i moim zdaniem starzej. Przepraszam za taki komentarz, pewnie nie jest zbyt mi造, ale naprawd, w blondzie jeste NIESAMOWICIE PI艼NA.
Stary 2012-01-02, 13:58   #33
aleksymia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Napisane przez Eflinka Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne dzi瘯i za tyle porad i zdj璚ia!
Mocno zastanawiam si nad cieniowaniem, ale obawiam si czy nie zrobi mi si takie str彗i z w這s闚 stercz帷e - raczej nie mam zbyt grubych w這s闚 i boj si czy cieniowanie to uwydatni.

Prze郵 nowe zdj璚ia w wolnej chwili, bo bardzo ch皻nie poznam Twoje sposoby i propozycje na fryzurki bo na fotel to do Olsztyna troch daleko jednak
Bardzo si ciesze 瞠 mog豉m Ci co doradzi, najch皻niej to porozmawia豉bym z Tob osobi軼ie i przekona豉 do moich propozycji pokazuj帷 pr鏏niki i katalogi ale wiadomo 瞠 to niemo磧iwe. Moje kole瘸nki te zwykle obawia造 si zmian ale zwykle udawa這 mi si je przekona poprzez to jak pokazywa豉m im r騜nice kt鏎e mo瞠 da zmiana koloru/fryzury. Nie powinna ba si cieniowania tylko fryzjera, bo jesli trafisz na takiego kt鏎y chce tylko zarobi pieni捫ki a nie upi瘯szy klientk to mo瞠 by nieciekawie. Pierwsze co powinna zrobi to znale潭 dobrego fryzjera!!A po czym takiego pozna? Po tym jak 30 minut z tob rozmawia zanim zacznie strzyc. Po tym jak pokazuje Ci katalogi z fryzurami i pr鏏niki z kolorami i po tym jak MA NA CIEBIE POMYS! Pomy郵 o tym jak p鎩dziesz do salonu fryzjerskiego. A co do cieniowania to w zale積o軼i od techniki to mo積a uzyska fantastyczne efekty. Cienkim doda obj皻o軼i a grubym i g瘰tym ja odj望 i to tym samym narz璠ziem. Jest takie ,poza no篡czkami, kt鏎e czyni cuda nazywa si n騜 chi雟ki(to taka jakby brzytwa).Zapytaj o te narz璠zie swojego fryzjera.
aleksymia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-03, 22:00   #34
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Juliszka Poka wiadomo嗆
Wiza瘸nki z niewiadomego powodu uwielbiaj wszystko przyciemnia i zrudzia. Tobie by這 PRZEPI艼NIE w jasnym blondzie, wygl康asz bajkowo i magicznie, wcale nie wulgarnie (co jest trudne przy tak jasnych w這sach). Pierwsz rzecz zauwa瘸ln na zdj璚iu powinny by oczy. W jasnych w這sach Twoje oczy a ra膨, s niesamowite, magnetyczne, pi瘯ne. W ciemnych wida... w這sy. Ca豉 ta elficka uroda si gasi.

W ciemnych wygl康asz po prostu nudniej i moim zdaniem starzej. Przepraszam za taki komentarz, pewnie nie jest zbyt mi造, ale naprawd, w blondzie jeste NIESAMOWICIE PI艼NA.
Dzi瘯i bardzo za opini! Jestem na etapie zastanawiania si i wybierania najlepszej opcji wi璚 wszystkie opinie i komentarze s dla mnie wa積e - nie masz wi璚 za co przeprasza!
W opinii tych os鏏, kt鏎e widzia造 mnie na 篡wo przewa瘸 w豉郾ie pogl康, 瞠 oczy sta造 si bardzo wyraziste w ciemniejszym kolorze w這s闚 - nie wiem, mo瞠 to kwestia zdj耩, 鈍iat豉?
Musz te jasno przyzna, 瞠 jest pewna r騜nica czasowa mi璠zy zdj璚iami w blondzie a ciemnym br您ie/czarnych, mo磧iwe jest te 瞠 si po prostu postarza豉m 'z czasem' i przez nie lada stresuj帷e ostatnie p馧 roku (鈍iadcz te o tym siwizna kt鏎a zago軼i豉 na mojej g這wie)

W po軼ie przesy豉m najaktualniejsze zdj璚ia - jedne sprzed 2 tygodni/prze鈍ietlone/ i drugie sprzed kilku dni.

Cytat:
Napisane przez aleksymia Poka wiadomo嗆
Hm tak ogl康am te Twoje zdj璚ia i moim zdaniem najlepiej ci w naturalnym br您ie tak jak na zdj璚iu trzecim od lewej strony(w obu rz璠ach) fajnie by by這 gdyby zamie軼i豉 aktualne zdj璚ie czyli co teraz masz dok豉dnie na w這skach to mog豉bym Ci o wiele wi璚ej doradzi. Jestem fryzjerk i znam troch sposob闚 na ma這 inwazyjne metody bez konieczno軼i wizyty u fryzjera (je郵i chodzi o kolor) A co do strzy瞠ni to koniecznie zostaw d逝gie w這ski tylko pocieniuj na ca貫j d逝go軼i a grzywk zr鏏 lekko ze skosu i wycieniuj aby nie by豉 zbyt ci篹ka, wtedy 豉twiej zapu軼i.

W za陰czniku aktualne zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg evzdjzbior.jpg (39,9 KB, 120 za豉dowa)
Stary 2012-01-04, 17:40   #35
ulaglamour
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

w br您ie Ci super, i wcale nie wygl康asz staro poza tym Twoje w這sy si zregeneruj
ulaglamour jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-06, 11:37   #36
Talantea
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 364

Braz , czarny czy blond, wszystko Tobie pasuje, moze z racji tego, ze juz mialas prawie wszystko zaproponuje ciemny odcien blondu Widze, ze masz teraz czarne wlosy wiec ciezka i dluga droga Ciebie czeka.
Mozesz sprobowac rozjasniac, ja sie na tym jednak nie znam ^^'

Wlosow nie scinaj, ladnie Tobie w takich jakie masz
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lg_4a97798f-a704-4091-bde6-73434b7db902_1251441039_miranda_s_6.jpg (25,1 KB, 35 za豉dowa)

Talantea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-06, 15:46   #37
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

奸icznie wygl康asz!! Je郵i si kiedy odwa篡sz lub jak ju Twoje wloski dojd do siebie to faktycznie mo瞠sz wypr鏏owa ciemny blond popielaty

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-26, 17:25   #38
Eflinka
Rozeznanie

Odgrzebuj w徠ek po dw鏂h latach z 'ma陰' aktualizacj

Wr鏂i豉m do blondu po ponad roku schodzenia z koloru. W豉軼iwie to prawie wr鏂i豉m, bo jeszcze ko鎍e zosta造 ciemniejsze i b璠 pracowa teraz na odcieniem, ale ju "m鎩" blond jest.

Powiem Wam, 瞠 w ciemnych w這sach, w jakiejkolwiek formie i odcieniu, czu豉m si bardzo 幢e. Nie mog豉m si sama do siebie przyzwyczai, czu豉m si staro i gdy patrza豉m na siebie mia豉m ci庵貫 wra瞠nie, 瞠 jestem strasznie zm璚zona.
Gdy pierwszy raz powr鏂i blond na mojej g這wie by豉m ca豉 w skowronkach

Za陰czam zdj璚ie, kt鏎e mam najaktualniejsze. Kolor ma obecnie mniej 鄴速y i sko郾 d逝g grzywk
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1527115_10202156916195879_635076220_n.jpg (67,2 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2014-01-26, 17:52   #39
skorpionek119
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do skorpionek119

W ciemnych w這sach tak瞠 by這 Ci bardzo 豉dnie - przynajmniej takie mam zdanie ale najwa積iejsze, 瞠by sama dobrze czu豉 si we w豉snej sk鏎ze, a w tym przypadku we w豉snych w這sach

A w jakiej kondycji s teraz Twoje w這sy?
- szczuplejsze ud嬈e
- CELLULICIE - ZGI, PRZEPADNIJ!!!
skorpionek119 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-26, 18:33   #40
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez skorpionek119 Poka wiadomo嗆
W ciemnych w這sach tak瞠 by這 Ci bardzo 豉dnie - przynajmniej takie mam zdanie ale najwa積iejsze, 瞠by sama dobrze czu豉 si we w豉snej sk鏎ze, a w tym przypadku we w豉snych w這sach

A w jakiej kondycji s teraz Twoje w這sy?
Maj si bardzo dobrze!

Nie zdecydowa豉m si na schodzenie z ciemnego koloru drastycznymi metodami ze 軼i庵aniem koloru i silnymi rozja郾iaczami tylko krok po kroku najpierw da豉m im odrosn望, potem wybiera豉m bardzo jasne br您y je郵i chodzi o farby, przechodzi豉m do ciemnych blond闚 i farbowa豉m w這sy bardzo rzadko.
U篡wa豉m bardzo du穎 od篡wek i masek nak豉danych na kilkadziesi徠 minut na w這sy. Zrezygnowa豉m te z kosmetyk闚 z sylikonami.

Mia豉m ju wszystkie kolory na g這wie, ale by這 warto, bo w這sy dosz造 do siebie mimo, 瞠 mia造 fundowane takie drastyczne przej軼ia!
Stary 2014-01-29, 11:00   #41
Ivonea
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 589
GG do Ivonea

W tych ciemnych w這sach, w wcze郾iejszym przed blondzie, cynk polega na tym 瞠 by造 ZBYT CIEMNE. Dlatego tak si czu豉. O 2-3 tony zbyt ciemne.

Co do obecnego... hmmm, zdj璚ie jest podrasowane i nie ukazuje rzeczywistego obrazu. Nie wypowiem si.
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-29, 17:58   #42
izga88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 682

Wg mnie w ciemnych ci jest zdecydowanie lepiej
Stary 2014-01-29, 20:12   #43
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka wiadomo嗆
W tych ciemnych w這sach, w wcze郾iejszym przed blondzie, cynk polega na tym 瞠 by造 ZBYT CIEMNE. Dlatego tak si czu豉. O 2-3 tony zbyt ciemne.

Co do obecnego... hmmm, zdj璚ie jest podrasowane i nie ukazuje rzeczywistego obrazu. Nie wypowiem si.
Jak wspomnia豉m wy瞠j, mia豉m ju wszystkie odcienie czarnego, br您u i rudo軼i i w 瘸dnych nie czu豉m si tak dobrze jak w blondzie.
Doda豉m aktualizacj by zako鎍zy niejako w徠ek Nie pytam ju o zdanie, a po prostu daje info jak si ostatecznie sko鎍zy豉 "moja historia"

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez izga88 Poka wiadomo嗆
Wg mnie w ciemnych ci jest zdecydowanie lepiej
Stary 2014-01-29, 22:50   #44
sylwunia1807
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Moim zdaniem 豉dniej Ci w blond
sylwunia1807 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-30, 15:39   #45
Eflinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sylwunia1807 Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem 豉dniej Ci w blond

Thnx!
Odpowiedz

Tagi
blond, br您, farbowanie, kolor w這s闚, metamorfoza

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-30 15:39:18

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.