Per這we blondy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-12-25, 12:21   #1
lavanyaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Per這we blondy

Dziewczyny, mamy tyle rozpocz皻ych temat闚 o r騜nych odcieniach w這s闚, ale w徠ku o per這wych blondach nie znalaz豉m! A to takie pi瘯ne kolory Zapraszam do wstawiania zdj耩 swoich w這s闚, kolor闚 gwiazd, a tak瞠 sprawdzonych farb!

ch皻nie zdecydowa豉bym si na t ostatni, ale s造sza豉m, 瞠 w這sy wychodz po niej ciemne, a ja bym chcia豉 ja郾iejsze.

Mo瞠cie poleci jak捷 farb jasny blond o lekko r騜owawej, w豉郾ie per這wej po鈍iacie?

Pozdrawiam
lavanyaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 15:18   #2
letik
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 166
Dot.: Per這we blondy

Moja mama zafarbowala si teraz per這wym blondem z Loreala - casting, super wyszed wczesniej u篡wa豉 przer騜nych odcieni blondu z Garniera..ale ten Loreal zdecydowanie najlepszy..zdj璚ia niestety nie wstawie, ale wierz na slowo]
Stary 2011-12-25, 17:00   #3
lavanyaa
Raczkowanie

Ja do tej pory u篡wa豉m Loreal jasny per這wy blond, ale kolor tylko mi si rozja郾i, w niczym nie przypomina tych, kt鏎e podziwiam. 0 per這wych refleks闚.
Stary 2011-12-25, 20:08   #4
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, mamy tyle rozpocz皻ych temat闚 o r騜nych odcieniach w這s闚, ale w徠ku o per這wych blondach nie znalaz豉m! A to takie pi瘯ne kolory Zapraszam do wstawiania zdj耩 swoich w這s闚, kolor闚 gwiazd, a tak瞠 sprawdzonych farb!

ch皻nie zdecydowa豉bym si na t ostatni, ale s造sza豉m, 瞠 w這sy wychodz po niej ciemne, a ja bym chcia豉 ja郾iejsze.

Mo瞠cie poleci jak捷 farb jasny blond o lekko r騜owawej, w豉郾ie per這wej po鈍iacie?

Pozdrawiam

Hej,
Je瞠li chodzi o farby blond z r騜owym pigmentem to mog poleci Loreal excellence bardzo jasny perlowy blond. Na opakowaniu kolor jest ca趾iem inny ni wychodzi. Efekt jest naprawd 鈍ietny, aha i jeszcze jedn farb znam dodatkiem r騜u, a mianowicie szlachetna per豉 z joanny. pocz徠kowo bardzo 豉dny efekt, ale po tygodniu niestety si zmywa.
Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 20:17   #5
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Przez ponad rok farbowa豉m w這sy Lond color naturals - per這wy blond 12/9

zdj璚ia swoich w這s闚 mam tutaj:
http://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=14857
(wszystkie zdj璚ia opr鏂z trzech pierwszych to efekt po per這wym blondzie Londy )
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 20:50   #6
Justyna2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167
hej do陰cz si Farbuj w這sy od jakiego czasu na per這wy blond farb Feria Preference Bardzo jasny per這wy blond kolorek wychodzi cudowny taki r騜owo b篹owy. Wsatwi zdj璚ie bo w tym tyg planuje pofarbowa. Jedyny minus 瞠 troszk szybko sie spiera. Kitkulka pi瘯na Ci ta londa wychodzi豉
Wcze郾iej farbowa豉m szlachetn per陰 Joanny kolor bardzo 豉dny ale spieral si jeszcze szybciej ni Feria:/
Ch皻nie skusi豉bym si na t lond ale boj si 瞠 nie ma ona takiego be穎wo r騜owego po造sku....

znalaz豉m zdj璚ie z ostatniego farbowania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000659.jpg (87,3 KB, 1187 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-12-28 o 22:51 Pow鏚: post pod postem
Justyna2602 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-25, 22:58   #7
lavanyaa
Raczkowanie

Dziewczyny, pi瘯ne macie te w這ski Zanotowa豉m sobie nazwy i we wtorek p鎩d do rossmana. My郵a豉m, 瞠 bez fryzjera si nie obejdzie z tym kolorkiem...
Stary 2011-12-26, 09:46   #8
Justyna2602
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lavanyaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, pi瘯ne macie te w這ski Zanotowa豉m sobie nazwy i we wtorek p鎩d do rossmana. My郵a豉m, 瞠 bez fryzjera si nie obejdzie z tym kolorkiem...
Jak ju si na co zdecydujesz to pochwal si
Czyta豉m gdzie 瞠 ten syoss mro幡y per這wy blond fajnie wychodzi ale jako boj si farb schwarzkopf:/
Stary 2011-12-26, 10:13   #9
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88
GG do katarzynka-buziaczek

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka wiadomo嗆
hej do陰cz si Farbuj w這sy od jakiego czasu na per這wy blond farb Feria Preference Bardzo jasny per這wy blond kolorek wychodzi cudowny taki r騜owo b篹owy. Wsatwi zdj璚ie bo w tym tyg planuje pofarbowa. Jedyny minus 瞠 troszk szybko sie spiera. Kitkulka pi瘯na Ci ta londa wychodzi豉
Wcze郾iej farbowa豉m szlachetn per陰 Joanny kolor bardzo 豉dny ale spieral si jeszcze szybciej ni Feria:/
Ch皻nie skusi豉bym si na t lond ale boj si 瞠 nie ma ona takiego be穎wo r騜owego po造sku....
Ni wiem jak stare opakowanie londy, czy by inny sk豉d, ale w tej nowej pigment jest szary.
Jestem naturalna blondynk i jak robi豉m sobie per這wym blondem z owej firmy to zawsze wychodzi造 mi delikatnie siwe, a po ok5 myciach kolor by 豉dny, ale nie tak pi瘯ny jak u kitkulki. Po ok 15 myciach kolor totalnie sie sp逝kiwa i u nasady by造 鄴速e. Podkre郵a豉m, 瞠 przed farbowaniem nie u篡wa豉m rozja郾iacza.
Loreal o kt鏎ym wcze郾iej wspomnia豉m nadawa najlepszy efekt ale na rozja郾ionych odrostach.
Teraz poszukuj farby, kt鏎a mo瞠 nie b璠zie rozja郾ia tak intensywnie ale kt鏎a nada w這som per這w po鈍iat
katarzynka-buziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-26, 10:21   #10
Justyna2602
Raczkowanie

To ta Feria Loreala nie rozja郾ia ( ma chyba wod 6%) tylko nadaje po鈍iate.
Jak na這篡豉m j na swoje ciemne odrosty to nic si nie zmieni這 a jak na這篡豉m na rozja郾iacz to fajnie przykry豉 ten 鄴速awy odcie.
Stary 2011-12-26, 12:14   #11
lavanyaa
Raczkowanie

Kurcz, ja to si boj eksperymentowa z rozja郾iaczami.. Mo瞠 p鎩d do fryzjera. Mam teraz do嗆 ciemny, ale jeszcze niedu篡 odrost, farbowane w這sy, zupe軟ie nie wiem, jak mia豉bym si do tego zabra, 瞠by wyszed zadowalaj帷y kolor. Tak, tak, ten fryzjer to chyba dobry pomys..
Stary 2011-12-26, 12:21   #12
Justyna2602
Raczkowanie

My郵 瞠 fryzjer to dobry pomys, czasem nie warto eksperymetowa w domu bo mo積a sobie tylko zaszkodzi. Pamietam 瞠 jak sama chcia豉m sobie zrobi odrosty ( swoje naturalne w這sy mam br您owe) to zawsze wychodzi造 mi rude. Teraz robie odrosty rozja郾iaczem u fryzjera a w domu k豉d sobie na to farb.
Stary 2011-12-26, 12:49   #13
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

witam
farbowa豉m w這sy lond per這wy blond 12/9 i by豉m bardzo zadowolnona z koloru, niestety musia豉m zapoprzestac u篡wania tej farby gdy 鄴趾造 mi w這sy straszliwie

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-26, 15:05   #14
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Poka wiadomo嗆
witam
farbowa豉m w這sy lond per這wy blond 12/9 i by豉m bardzo zadowolnona z koloru, niestety musia豉m zapoprzestac u篡wania tej farby gdy 鄴趾造 mi w這sy straszliwie
mi rudzia造
Stary 2011-12-26, 22:45   #15
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
mi rudzia造
tak rudzia造 znaczy sie

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-27, 13:45   #16
Justyna2602
Raczkowanie

Farbowa豉m dzi per這wym blondem
Wklejam zdj璚ia przy odrostach w這sy sa suche ko鎍e s jeszcze mokre dlatego wygl康aj na ciemniejsze w rzeczywisto軼i kolor jest r闚nomierny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000667.jpg (30,5 KB, 916 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1000665.jpg (36,6 KB, 793 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1000666.jpg (36,6 KB, 791 za豉dowa)
Stary 2011-12-28, 12:55   #17
lavanyaa
Raczkowanie

Justyna, s 郵iczne! Ja w pi徠ek id do fryzjera, zobaczymy, co z tego wyjdzie ;>
Stary 2011-12-28, 14:28   #18
Justyna2602
Raczkowanie

Dzi瘯i szkoda 瞠 tak szybko si spiera kolor.
Dziewczyny a stosowa kto szampon koloryzuj帷y Joanny per這wy blond? Fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 jak z鄴趾na mi w這sy to mo積a go po這篡 na maks 5 minut 瞠by troch po鈍iaty nabra造 ale zastanawiam si czy ten per這wy kolor jest tak samo 豉dny jak farba Joanny szlachetna per豉?
Stary 2012-01-21, 13:36   #19
kreolkaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 761

Ja te ub鏀twiam per這we blondy Niestety farby sklepowe raczej nie oferuj per這wego odcienia (wyj徠kiem jest L'oreal, ale odcie per造 trzyma si na moich w這sach 2-3 mycia ). Per這wa Londa jest bardziej szara ni r騜owa. Dlatego ja przerzuci豉m si na farby fryzjerskie. Kiedy u篡wa豉m Alfaparfu (10.21 i 9.21), ale teraz nie mog dosta tej farby, wi璚 przerzuci豉m si na Voila Intercosmo (9.21) i na razie nie planuj zmienia farby. Generalnie polecam poszuka per這wych odcieni (najcz窷ciej oznaczone 2) w鈔鏚 profesjonalnych farb.

Justyna, ta szamponetka Joanny per這wy blond jest 鈍ietna do od鈍ie瞠nia koloru. W這sy nie s szare jak po niebieskich szamponach tylko nabieraj pi瘯nego r騜owego odcienia i s b造szcz帷e. Proponuj trzyma d逝瞠j ni 5 minut, najwy瞠j odrobin przyciemni Ci w這sy, ale kolor szybko si zmywa
kreolkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-21, 14:18   #20
Justyna2602
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆
Ja te ub鏀twiam per這we blondy Niestety farby sklepowe raczej nie oferuj per這wego odcienia (wyj徠kiem jest L'oreal, ale odcie per造 trzyma si na moich w這sach 2-3 mycia ). Per這wa Londa jest bardziej szara ni r騜owa. Dlatego ja przerzuci豉m si na farby fryzjerskie. Kiedy u篡wa豉m Alfaparfu (10.21 i 9.21), ale teraz nie mog dosta tej farby, wi璚 przerzuci豉m si na Voila Intercosmo (9.21) i na razie nie planuj zmienia farby. Generalnie polecam poszuka per這wych odcieni (najcz窷ciej oznaczone 2) w鈔鏚 profesjonalnych farb.

Justyna, ta szamponetka Joanny per這wy blond jest 鈍ietna do od鈍ie瞠nia koloru. W這sy nie s szare jak po niebieskich szamponach tylko nabieraj pi瘯nego r騜owego odcienia i s b造szcz帷e. Proponuj trzyma d逝瞠j ni 5 minut, najwy瞠j odrobin przyciemni Ci w這sy, ale kolor szybko si zmywa

Ale chyba j wycofali bo nigdzie nie ma tego koloru
Stary 2012-01-21, 14:42   #21
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justyna2602 Poka wiadomo嗆
Ale chyba j wycofali bo nigdzie nie ma tego koloru

Nie strasz U mnie w Drogerii Natura nie by這, ale kupi豉m w Tesco i widzia豉m potem du篡 zapas w Superpharmie
Na stronie producenta jest, wi璚 pewnie kwestia tego, 瞠 wszystkie wykupione
Stary 2012-01-21, 15:20   #22
Justyna2602
Raczkowanie

o nie widzia豉m 瞠 w superpharmie te s. Mi這 瞠 poinformowa豉 P鎩d zakupi bo przyda這by si ju nowy kolorek zrobi
Ostatnio zastanawiam si czy nie pofarbowa loreal excellence 1021 te jaki per這wy blond ale troche si boje bo mam bia貫 w這sy a cos czyta豉m 瞠 on mo瞠 ciemny wyj嗆, wi璚 nie wiem czy zaryzykuj ....
Stary 2012-01-23, 10:45   #23
Justyna2602
Raczkowanie

Kupi豉m per這w saszetk. Jak wyla豉m ja na g這w to si przerazi豉m ciemny rudy kolor, tak si e ba豉m 瞠 wytrzyma豉m max 2 minuty ale efekt i tak fajny
Stary 2012-01-23, 10:51   #24
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Poka wiadomo嗆

Nie ma co uog鏊nia, 瞠 ze wszystkich w這s闚 per這wy odcie si zmywa si raz dwa mo瞠 z Twoich, mo瞠 z wielu w這s闚, ale na pewno nie ze wszystkich i nie ma co wrzuca wszystkich farb do jednego wora i wychwala tych profesjonalnych
sama farbuje Lond, siwy kolor wyp逝kuje si szybko, ale per這wa po鈍iata utrzymuje si ca造 czas i nie tylko mi
Stary 2012-01-23, 12:20   #25
gwiazdka183
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
mi rudzia造
Mam pytanko, czy posiadasz fotki jak wygl康a造 Twoje w這ski po Londzie gdy po d逝窺zym czasie ,,rudzia造" ?

Wpatrywa豉m si w Twojej galerii , w這sy cudowne i kolor pi瘯ny
gwiazdka183 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 12:35   #26
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka183 Poka wiadomo嗆
Mam pytanko, czy posiadasz fotki jak wygl康a造 Twoje w這ski po Londzie gdy po d逝窺zym czasie ,,rudzia造" ?

Wpatrywa豉m si w Twojej galerii , w這sy cudowne i kolor pi瘯ny
one mo瞠 nie tyle co rudziej, a troch ocieplaj si na odro軼ie i wtedy odrost nieco r騜ni si od reszty w這s闚.
Niestety nie mam takich fotek, staram si wtedy nie fotografowa
Stary 2012-01-23, 17:35   #27
kreolkaa
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma co uog鏊nia, 瞠 ze wszystkich w這s闚 per這wy odcie si zmywa si raz dwa mo瞠 z Twoich, mo瞠 z wielu w這s闚, ale na pewno nie ze wszystkich i nie ma co wrzuca wszystkich farb do jednego wora i wychwala tych profesjonalnych
sama farbuje Lond, siwy kolor wyp逝kuje si szybko, ale per這wa po鈍iata utrzymuje si ca造 czas i nie tylko mi
Nie wychwalam profesjonalnych farb, po prostu w鈔鏚 sklepowych nie znalaz豉m per這wego koloru, kt鏎y w dodatku by豚y trwa造 - na moich w這sach (moim zdaniem Londa jest popielata, wychodzi siwo-niebiesko jak si przetrzyma, a per這wy ton wychodzi r騜owo, je郵i za d逝go si przetrzyma lub na這篡 na rozja郾ione w這sy). Je郵i jeste faktycznie zadowolona z Londy to u篡waj Londy, nikogo nie zmuszam przecie do zakupu farb profesjonalnych (zreszt nie zachwalam wszystkich - jedynie Alfaparf i Intercosmo)

Zreszt wcze郾iej pisa豉, 瞠 w這sy Ci rudzia造, a teraz wychwalasz t Lond

Cytat:
one mo瞠 nie tyle co rudziej, a troch ocieplaj si na odro軼ie i wtedy odrost nieco r騜ni si od reszty w這s闚.
Niestety nie mam takich fotek, staram si wtedy nie fotografowa
Ja niestety nie toleruj u siebie takiego efektu, dlatego niestety nie pokusz si ju na farby Londy i Garniera, kt鏎e ju po 2 tygodniach (u mnie ) tak wygl康aj Myj w這sy prawie codziennie, a farbuj co 4-5 tygodni i chcia豉bym, 瞠by przez ca造 czas wygl康a造 豉dnie i estetycznie, a nie tylko po這w czasu mi璠zy farbowaniami

Mnie bardzo podobaj si w這sy Wiktorii Driuk z Top Model - moim zdaniem tak wygl康a per豉 idealna
Stary 2012-01-24, 10:06   #28
Oliath
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 995

Kitkulko, masz CUDNIE zadbane wlosy napisz pokrotce, jak o nie dbasz i czym pielegnujesz - oraz jaki jest Twoj naturalny kolor? Dzieki
Kubulek : 15 wrze郾ia 2015, 01.40 am (37t2d): 2880 g / 51 cm
https://www.youtube.com/watch?v=GZk4hT7ncv0 <3
Oliath jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-24, 12:49   #29
el_vestido_rojo
beach please

Wiadomo軼i: 1 204

Do陰cz si do w徠ku
Jestem zachwycona Waszymi fotkami - w這sy wygl康aj obl璠nie !
W豉郾ie taki kolor chcia豉bym mie.. Tylko nie jestem pewna co mi wyjdzie, bo moje w這sy by造 ca造 czas rozja郾iane(pasemka) a m鎩 naturalny kolor jest mniej wi璚ej mysio-szaro-jasnobr您owy
Chcia豉bym odej嗆 od pasemek, a zacz望 farbowa ca貫 w這sy na jeden kolor.. Co myslicie??
el_vestido_rojo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-25, 20:44   #30
Justyna2602
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Poka wiadomo嗆
Do陰cz si do w徠ku
Jestem zachwycona Waszymi fotkami - w這sy wygl康aj obl璠nie !
W豉郾ie taki kolor chcia豉bym mie.. Tylko nie jestem pewna co mi wyjdzie, bo moje w這sy by造 ca造 czas rozja郾iane(pasemka) a m鎩 naturalny kolor jest mniej wi璚ej mysio-szaro-jasnobr您owy
Chcia豉bym odej嗆 od pasemek, a zacz望 farbowa ca貫 w這sy na jeden kolor.. Co myslicie??
Hej
Wydaje mi si 瞠 je郵i po這篡sz per這w farb na te pasemka to efekt 豉dnego per這wego blondu mo瞠 wyj嗆 tylko na miejscach gdzie s pasemka.
Moje naturalne w這sy to te taki szary jasnobr您 i powiem Ci szczerze 瞠 瘸dna per這wa farba nie wygl康a na nich 豉dnie. ζpie albo na rudo albo na 穎速o, a 豉dnie wygl康a dopiero na rozja郾iaczu.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-12-26 17:25:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.