Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-18, 16:26   #3361
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
22??? Dziewczyno, toż ty młodziutka jeszcze jesteś... Dorośniesz, spokojnie, co ci tak śpieszno
to samo pomyślałam masz jeszcze przed sobą z 30 lat młodości
ja na swojej osiemnastce poczułam się staro, jak odebrałam dowód i w ogóle. Ale w sumie to nie ma większej różnicy, lat 16 czy 25, a na upartego 40 jedyna różnica polega na tym, że z 17-latkiem nie pogadasz o doświadczeniach w pracy, studiach ani macierzyństwie

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość
O dżizass... ale młodziaki z Was
ja jeszcze większy gówniarz, bo 94
Stary 2012-09-18, 16:34   #3362
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez Otero Pokaż wiadomość
Jak miło to czytać, ostatnio poznaję dużo ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach a jak dochodzi do tematu wieku to nagle się okazuje, że wiele z nich to rocznik 93, 94 a nawet 95 ! ..takie dzieci
Eeee no wypad, ja już nie dziecko, '94...
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja na swojej osiemnastce poczułam się staro, jak odebrałam dowód i w ogóle. Ale w sumie to nie ma większej różnicy, lat 16 czy 25, a na upartego 40 jedyna różnica polega na tym, że z 17-latkiem nie pogadasz o doświadczeniach w pracy, studiach ani macierzyństwie

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

ja jeszcze większy gówniarz, bo 94
Aaa, niekoniecznie...

Joker jest mój.

Ingran jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:34   #3363
Otero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Chyba podkład za dobry, ja ogólnie patrzyłam potem na skórę na dekolcie, bo ona tam nie ma trądzikonaczynek Miałaś coś z Pixie, bo kusi mnie żeby spróbować, ale znowu 3 tryliardy odcieni (i 30% taniej ).
Minerały pixie dla mnie są świetne nawet lepsze od lumiere, miałam tą najbardziej kryjącą formułę (wystarczyło nałożyć tylko troszeczkę) odcień Ailive 0, teraz wziełabym coś bardziej neutralnego... Kurczę te 30% kusi !
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:36   #3364
rotten_lilly
Rozeznanie

Z 23 też niekoniecznie pogadasz o macierzyństwie
Ja mam znajomych głownie z '86/'89 i widać różnice w zachowaniu, widać że się starzejemy, zwłaszcza w zachowaniu na imprezach.
Niektórzy mają już dzieci i takie tam.
//Z pixie sobie wczoraj zamówiłam próbki, Caliste, Titanie i Breene na poziomie 0, mam nadzieje że nie będą za jasne. Obstawiam na titanie, ale zobaczymy.

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:38
rotten_lilly jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:45   #3365
Otero
Raczkowanie

Z tymi dziećmi 94,95 to oczywiście chęć samopocieszenia ;p.
W sumie liczy się na ile wyglądasz, a ja wygladam dość poważnie, nie mam wcale zmarszczek (kult bladej cery ) tylko moje rysy są dość ostre+ jestem wysoka+ mam słabość do kobiecych ubrać głownie retro i butow na obcasie ;p= efekt eleganckiej pani po studiach ;p. Kiedy jestem bez makijazu i adidasach czasem nawet ku wielkiej uciesze pytają mnie przy kasie o dowód ... lepiej wygladać dobrze (jak pani ok 30), czy przeciętnie i młodo ? Oto jest pytanie ???
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:47   #3366
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Eeee no wypad, ja już nie dziecko, '94...

Aaa, niekoniecznie...
no w sumie dwie dziewczyny z którymi chodziłam do klasy w podstawówce jeszcze w gimnazjum urodziły dzieci... Za ogólnikowo to napisałam

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Z tymi dziećmi 94,95 to oczywiście chęć samopocieszenia ;p.
W sumie liczy się na ile wyglądasz, a ja wygladam dość poważnie, nie mam wcale zmarszczek (kult bladej cery ) tylko moje rysy są dość ostre+ jestem wysoka+ mam słabość do kobiecych ubrać głownie retro i butow na obcasie ;p= efekt eleganckiej pani po studiach ;p. Kiedy jestem bez makijazu i adidasach czasem nawet ku wielkiej uciesze pytają mnie przy kasie o dowód ... lepiej wygladać dobrze (jak pani ok 30), czy przeciętnie i młodo ? Oto jest pytanie ???
lepiej wyglądać tak, jak bardziej ci sie podoba i jak lepiej się czujesz
Stary 2012-09-18, 16:55   #3367
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Kwestia doświadczenia życiowego to nie taka sobie ot "jedyna różnica". To raczej fundamentalna różnica między przeciętnym 20 latkiem i 40 latkiem. Doświadczenie życiowe kształtuje człowieka, wpływa na jego postrzeganie świata i podejście do życia i różnice te nie są subtelne. Najczęściej ludzi których dzieli duża różnica wieku dzieli też przepaść pod względem np. emocjonalnym - co oczywiście nie oznacza ani, że przeciętny 30 latek z 17 latkiem nie znajdzie tematu do rozmowy, ani że nie ma wyjątkowo dojrzałych 20 latków i wybitnie niedojrzałych 30 latków.
Niemniej jednak z wiekiem zdobywa się wiedzę życiową, która wcale nie dotyczy tylko pracy czy macierzyństwa, to dużo szersza sprawa.

Inna rzecz, że, Otero, mając 22 lata nie powinnaś czuć się stara, bo, było nie było, jesteś zupełnie młoda i masz czas na szaleństwa. Nawet jeśli życie zmusza Cię do stania się bardziej odpowiedzialną itp. nie musisz przecież wyrzekać się tego kim jesteś. Czujesz się szaloną nastolatką? No to nią bądź, kiedy nie musisz np. pracować. Nie zmieniaj się na siłę, tylko ciesz się, że masz z kim pogadać o zainteresowaniach, wiek nie ma znaczenia jeśli masz z ludźmi wspólne tematy do rozmowy.
I nie daj się wcisnąć w jakieś ramki wg których w danym wieku powinnaś robić to, to i to i osiągnąć to, to i to.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:56
enn_ jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:55   #3368
Otero
Raczkowanie

Cytat:
Z 23 też niekoniecznie pogadasz o macierzyństwie
Ja mam znajomych głownie z '86/'89 i widać różnice w zachowaniu, widać że się starzejemy, zwłaszcza w zachowaniu na imprezach.
Niektórzy mają już dzieci i takie tam.
//Z pixie sobie wczoraj zamówiłam próbki, Caliste, Titanie i Breene na poziomie 0, mam nadzieje że nie będą za jasne. Obstawiam na titanie, ale zobaczymy.
odcienie 0 są jasne !
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem
Otero jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:00   #3369
rotten_lilly
Rozeznanie

Cytat:
odcienie 0 są jasne !
Jak bardzo? Szkoda było mi troche fufu na 6 próbek

Cytat:
I nie daj się wcisnąć w jakieś ramki wg których w danym wieku powinnaś robić to, to i to i osiągnąć to, to i to.
Stary 2012-09-18, 17:04   #3370
uroczysko
Zadomowienie

22latka czuje się staro, to co będzie jak stuknie 30tka?
Ja mam 28 i ciągle wydaje mi się, że jestem około dwudziestki mimo męża i córki na stanie Czasami wyglądam poważniej, jak się odpowiednio umaluję, ale jak pójdę do sklepu bez dziecka ubrana luźno i swobodnie, to wnikliwie się mi przyglądają i często proszą o dowód...
uroczysko jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:08   #3371
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Dziewczyny, dobrze, że piszecie o dojrzałości, bo ja tu rozpaczam, że mam 21, a mentalnie 12 I że moja przyszłość jest czarna, bo nie potrafię wziąć tyłka w troki i ułożyć sobie życia.

A co do stylu, to ja uwielbiam mieć trochę kolorowych włosów i nosić kokardki w bardzo umiarkowanej ilości, czyli góra dwie na raz. I słyszę, że powinnam się ubierać dojrzalej, bo mam już AŻ 21 lat. Ale to głównie od dziewczyn, którym daleko do osiemnastki, a czują się dojrzalsze od mojej babci, więc ich zdanie mam rzecz jasna w nosie
I to chyba mogę poradzić każdemu. Nie ma co na siłę dojrzewać, jeśli życie nas nie zmusi. No chyba, że skończymy czterdziestkę, wtedy warto mieć przynajmniej pracę

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:15   #3372
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Ja tam ze starszymi od siebie się dogaduję Czy to dziewczyny z internetu, czy znajomi rodziców, czy instruktor jazdy, z którym prześwietnie mi się gada
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2012-09-18, 18:12   #3373
Ingran
Psycho

Mi też często się stawia zarzut, że zachowuję się jak małe dziecko... bywa;p

Joker jest mój.

Ingran jest offline  
Stary 2012-09-18, 18:31   #3374
Stace
Zakorzenienie

Czytałam, że dla którejś z Was dermacol 208 jest za ciemny - ale jako podkład czy korektor ?

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline  
Stary 2012-09-18, 20:24   #3375
china_girl
Raczkowanie

GG do china_girl

Cytat:
To może TO, albo L'oreal True Match ale na allegro będzie ok 30 plus przesyłka (ale można szukać w swoim mieście odbioru osobistego) - dla mnie osobiście Catrice jest już za ciemny za to L'oreal całkiem przyjemnie wygląda.

I z tym zapychaniem to też kwestia indywidualna... bardzo indywidualna niestety
dzięki
wiadomo ale niestety zdarzają się takie typowe zapychacze, że mało komu podchodzą

Jeśli chodzi o ludzi, pozory mylą
china_girl jest offline  
Stary 2012-09-18, 22:37   #3376
l4lena
Rozeznanie

Cześć, cześć, mogę się przyłączyć? Jestem zdecydowanie wiecznie bladą twarzą (i bardzo to lubię) i staram się to pielęgnować jak najlepiej. Jestem ciemną (bardzo długowłosą) brunetką, lekko piegowatą i błękitnooką. I w sumie to.... e, no właśnie.

A i miałabym od razu pytanie do ciemnowłosych dziewczyn tutaj - używa może któraś z was henny do brwi? Wpadłam ostatnio na pomysł, żeby sobie je trochę przyciemnić i zastanawiam się jaką najlepiej. I jakim kolorem. Ktoś mi może coś polecić?
l4lena jest offline  
Stary 2012-09-19, 00:59   #3377
Otero
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Czytałam, że dla którejś z Was dermacol 208 jest za ciemny - ale jako podkład czy korektor ?
Jako podkład zmieszany z kremem jest ok, w czystej formie dla mnie jest trochę za ciemny. A niby taki on ultra jaśniutki , ogólnie dlatego przerzuciłam się na minerały : każdy znajdzie kolor dla siebie.

Dzięki dziewczyny, za miłe słowa: już mi lepiej z moim ''zaawansowanym'' wiekiem ;D! Czasem trzeba trochę pomarudzić !
- Tak, czuje a co?
- Bo wczoraj robiłem

Edytowane przez Otero
Czas edycji: 2012-09-19 o 01:03
Otero jest offline  
Stary 2012-09-19, 01:45   #3378
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Cześć, cześć, mogę się przyłączyć? Jestem zdecydowanie wiecznie bladą twarzą (i bardzo to lubię) i staram się to pielęgnować jak najlepiej. Jestem ciemną (bardzo długowłosą) brunetką, lekko piegowatą i błękitnooką. I w sumie to.... e, no właśnie.

A i miałabym od razu pytanie do ciemnowłosych dziewczyn tutaj - używa może któraś z was henny do brwi? Wpadłam ostatnio na pomysł, żeby sobie je trochę przyciemnić i zastanawiam się jaką najlepiej. I jakim kolorem. Ktoś mi może coś polecić?
Zalezy jaki masz kolor włosów i jaki masz naturalnie kolor brwi. Jeśli masz dość jasne brwi i chłodny odcień włosów, mogłabyś na początek spróbować grafitowej. Najlepiej popróbuj najpierw cieniami i zobacz jaki odcień ci pasuje.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobrze, że piszecie o dojrzałości, bo ja tu rozpaczam, że mam 21, a mentalnie 12 I że moja przyszłość jest czarna, bo nie potrafię wziąć tyłka w troki i ułożyć sobie życia.

A co do stylu, to ja uwielbiam mieć trochę kolorowych włosów i nosić kokardki w bardzo umiarkowanej ilości, czyli góra dwie na raz. I słyszę, że powinnam się ubierać dojrzalej, bo mam już AŻ 21 lat. Ale to głównie od dziewczyn, którym daleko do osiemnastki, a czują się dojrzalsze od mojej babci, więc ich zdanie mam rzecz jasna w nosie
I to chyba mogę poradzić każdemu. Nie ma co na siłę dojrzewać, jeśli życie nas nie zmusi. No chyba, że skończymy czterdziestkę, wtedy warto mieć przynajmniej pracę
Wiesz, to zalezy co kto rozumie przez dziecięce zachowanie czy wygląd. Wg mnie mało kto nie przejawia dziecinnych zachowań czy cech przynajmniej od czasu do czasu.

Co do wyglądu to przyznam, że nie lubię infantylnego wyglądu u dorosłych kobiet, jakoś obleśnie to dla mnie wygląda jak jakieś erotyczne przebieranki - coś w tym guście. Jeśłi chodzi o dziewczęcy czy dziecinny wygląd w dobrym stylu, który nie przypomina przebieranki tylko charkterem, stylem jest dziewczęcy to spoko, moze to wyglądać bardzo ładnie. Sporo też zalezy od figury, wyglądu i zachowania.

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:43 ----------

Cytat:
jedyna różnica polega na tym, że z 17-latkiem nie pogadasz o doświadczeniach w pracy, studiach ani macierzyństwie
Może i lepiej, czasem mnie nudzą te tematy ;D
Wampierz jest offline  
Stary 2012-09-19, 07:33   #3379
nefty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Co do wyglądu to przyznam, że nie lubię infantylnego wyglądu u dorosłych kobiet, jakoś obleśnie to dla mnie wygląda jak jakieś erotyczne przebieranki - coś w tym guście. Jeśłi chodzi o dziewczęcy czy dziecinny wygląd w dobrym stylu, który nie przypomina przebieranki tylko charkterem, stylem jest dziewczęcy to spoko, moze to wyglądać bardzo ładnie. Sporo też zalezy od figury, wyglądu i zachowania.
Moim zdaniem dziewczęcość bywa fajna... zarówno taka wersja słodka i romantyczna jak i... hm... postrzelona Taka mała dawka infantylności jeszcze nikomu nie zaszkodziła, o ile nie jest przerysowana. Bo już mało rzeczy mnie bardziej wpienia niż dorosła kobieta robiąca z siebie idiotkę na potrzeby słodkości i nieporadności A to dotyczy zarówno stylu, ubioru, mimiki... jak i podejścia do zwykłych codziennych spraw typu "jak coś załatwić w urzędzie". No cóż, jedne panie tak mają i jest to naturalne (nawet ja się nad taką rozczulę), inne się za bardo silą i wychodzi denerwująca karykatura.

china_girl bo wczoraj zapomniałam dopisać... Ten True Match oczywiście na allegro ok 30zł kosztuje, ale już w rossmanie 55zł Pogięło ich

Aaa... śniło mi się że byłam w jakiejś boskiej drogerii, jakąś mega promocję urządzili... a najlepsze było to, że mieli taki MEGA wybór jasnych podkładów Nie umiałam się zdecydować, bo rodzajów i odcieni tych podkładów było tak dużo, że w końcu wzięłam kilka na raz

No patrzcie, jednak jestem próżna - zamiast śnić o jakichś ważnych rzeczach, ratowaniu świata czy coś... ja śnię o podkładowym niebie
nefty jest offline  
Stary 2012-09-19, 13:25   #3380
rotten_lilly
Rozeznanie

Oficjalnie ogłaszam że jestem ślepa, dzisiaj przyszły do mnie próbki z pixie, calista, breena i titania na poziomie 0 i ja nie widzę prawie żadnej różnicy
Wampierz może Ty będziesz wiedzieć? Jestem jasnym latem, cera neutralny beż (jednak). Przy robieniu pasków na twarzy nie widzę różnicy
, ale jak przykładam woreczek to odnosze wrażenie że najlepiej mi się komponuje Breena
CALISTA - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)

TITANIA (NOWOŚĆ!) - bardzo zbliżony do Calista, ale z odrobinę większą ilością żółtych tonów, odrobinkę cieplejszy

BREENA - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonó
w

nefty mi sie ostatnio śnił jakiś powalony sen i zwróciłam w nim uwagę na to że jakiś samochód jechał bez świateł włączonych
Też miałam kiedyś sen że jestem w drogerii, ale ze mnie pustak

U kobiet nie przeszkadzają mi infantylne zachowania, znaczy się jak są umiarkowane i robione świadomie, bo barbiectwo i księżniczkowanie doprowadza mnie do szału i jeszcze jak ryczą z byle powodu jak dzieci... Ale to może przez to że ze mnie taka trochę chłopczyca z charakteru.
Stary 2012-09-19, 13:44   #3381
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Oficjalnie ogłaszam że jestem ślepa, dzisiaj przyszły do mnie próbki z pixie, calista, breena i titania na poziomie 0 i ja nie widzę prawie żadnej różnicy
Wampierz może Ty będziesz wiedzieć? Jestem jasnym latem, cera neutralny beż (jednak). Przy robieniu pasków na twarzy nie widzę różnicy
, ale jak przykładam woreczek to odnosze wrażenie że najlepiej mi się komponuje Breena
CALISTA - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)

TITANIA (NOWOŚĆ!) - bardzo zbliżony do Calista, ale z odrobinę większą ilością żółtych tonów, odrobinkę cieplejszy

BREENA - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonó
w
Wiesz co, nie używałam jeszcze minerałów na tyle żeby porównywać odcienie, ale może spróbuj kilku myków - nawal grubszą warstwę (nawet za grubą), spróbuj nałożyć kilka odcieni i pochodzić parę godzin, najlepiej jakiś wysiłek fizyczny i zobacz czy się zoksydują albo nawilża na inny odcień, możesz też spróbowac pomalowac sobie inne miejsca niż twarz (szyja ,dekolt, ramię, dłoń) i potem porównać efekty.

BTW skórę na twarzy masz mniej więcej taką jak na ciele, czy przebarwioną? Bo czasem jest lepiej mieć podkład w odcieniu nieco innym niż naturalny kolor skóry, żeby korygował jakiś problem (naczynka, ziemistość).

Sam typ kolorystyczny nie determinuje odcienia cery, tylko ogólny efekt kolorystyczny.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-09-19, 14:01   #3382
rotten_lilly
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Wiesz co, nie używałam jeszcze minerałów na tyle żeby porównywać odcienie, ale może spróbuj kilku myków - nawal grubszą warstwę (nawet za grubą), spróbuj nałożyć kilka odcieni i pochodzić parę godzin, najlepiej jakiś wysiłek fizyczny i zobacz czy się zoksydują albo nawilża na inny odcień, możesz też spróbowac pomalowac sobie inne miejsca niż twarz (szyja ,dekolt, ramię, dłoń) i potem porównać efekty.

BTW skórę na twarzy masz mniej więcej taką jak na ciele, czy przebarwioną? Bo czasem jest lepiej mieć podkład w odcieniu nieco innym niż naturalny kolor skóry, żeby korygował jakiś problem (naczynka, ziemistość).

Sam typ kolorystyczny nie determinuje odcienia cery, tylko ogólny efekt kolorystyczny.
Wiem że nie determinuje, ale ja na prawdę jestem ślepa, skórę na twarzy mam tego samego koloru co na ciele nie licząc naczynek. Na dekolcie też nie widzę różnicy. Dzieki za rady
Stary 2012-09-19, 14:19   #3383
nefty
Zakorzenienie

Dziewczyny... tylko nie bijcie za głupie pytanie, albo jeśli już o tym pisałyście, albo jestem za leniwa żeby poszukać...
Skąd wziąć próbki tego Pixie, bo patrzyłam na stronie pixiecosmetics i guzik widzę... a jeszcze tam jest coś takiego ja "odwiedź nasz katalog", klikam i nic... chyba mi przeglądarka fochy wali Tam mam szukać czy gdzieś indziej?

Kurcze niby jestem sceptyczna wobec minerałków ale chociaż spróbować można
nefty jest offline  
Stary 2012-09-19, 14:41   #3384
Ingran
Psycho

Ej, wiecie może, jak uzyskam taki kolor włosów?

http://www.google.pl/imgres?hl=pl&cl...r:15,s:0,i:184

Joker jest mój.

Ingran jest offline  
Stary 2012-09-19, 14:47   #3385
rotten_lilly
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny... tylko nie bijcie za głupie pytanie, albo jeśli już o tym pisałyście, albo jestem za leniwa żeby poszukać...
Skąd wziąć próbki tego Pixie, bo patrzyłam na stronie pixiecosmetics i guzik widzę... a jeszcze tam jest coś takiego ja "odwiedź nasz katalog", klikam i nic... chyba mi przeglądarka fochy wali Tam mam szukać czy gdzieś indziej?

Kurcze niby jestem sceptyczna wobec minerałków ale chociaż spróbować można
Na allegro są i są jasne jak cholercia
@Ingram ale niebieskie się spierają na szaro....
Stary 2012-09-19, 15:03   #3386
krolowa zurawin
Zadomowienie

pixie to z allegro
jak ktoś jest zainteresowany to mam w wymiankowym 4 próbki
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2012-09-19, 15:33   #3387
Ingran
Psycho

Czemu na szaro...?

Joker jest mój.

Ingran jest offline  
Stary 2012-09-19, 15:52   #3388
Varicella
Rozeznanie

Do niebieskich oczu i brązowych włosów w zimnym odcieniu polecam hennę grafitową.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Lakier do paznokci pasujący do bladych dłoni:
http://urbanstateofmind.blogspot.com...living-in.html
Stary 2012-09-19, 15:59   #3389
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Mi się podobają na mnie wszelkiego rodzaju ciemne fiolety Ładnie podkreślają blade dłonie hean colour obsession 617 jest moim faworytem
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2012-09-19, 16:13   #3390
Varicella
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Mi się podobają na mnie wszelkiego rodzaju ciemne fiolety Ładnie podkreślają blade dłonie hean colour obsession 617 jest moim faworytem
A na ustach to już nie...

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości