Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-30, 14:23   #3721
iamsolucky
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To chyba taki czas... Mi też nic nie pasuje, wszystko się warzy, włazi w pory, szarzeje i wygląda obleśnie. I wrzuciłam na luz. Trudno, najwyżej będę unikała luster
u mnie jeśli chodzi o warzenie czy włażenie w pory to jest git, skórę mam obecnie gładką i nie sprawia większych problemów-poza naczynkami i kilkoma plamkami pozapalnymi za to coraz ciemniejsze jest wszystko ale powyciągałam same golfy z szafy i położyłam laskę na to
swatche tego L'oreala to tym razem wersja europejska tak? Bo na zdjęciu wcale drastycznie nie odcina się od tej ciemnej reszty
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-11-30, 15:58   #3722
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To chyba taki czas... Mi też nic nie pasuje, wszystko się warzy, włazi w pory, szarzeje i wygląda obleśnie. I wrzuciłam na luz. Trudno, najwyżej będę unikała luster
zazdroszcze podejscia
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline  
Stary 2012-11-30, 19:05   #3723
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
fiasco W aptekach masz jeszcze saliderm (10%), tylko uwaga bo piecze Zrobiłaś mi antyochote na ocicata tymi swatchami, już go nie chce, jest taki bardzo szary
o, może spróbuje ten żel też na plecach na szczęście mam grubszą skórę to może jakoś przeżyję pieczenie jak się okaże za słabe to zamówię zwykły kwas z mazideł czy BU.
No ten Ocicat to taki średni Jednak za bardzo mi się odcina od skóry, chyba będę kombinować z pigmentami z Kolorówki żeby ten kolor zmodyfikować.
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Też wolę malować usta, bo zajmuje mi to mniej czasu, a robi ogromną różnicę w ogólnym wyrazie twarzy
ja też lubię malować usta ale teraz, jak spędzam długie godziny w szkole to mija się to z celem, bo po godzinie już mam częściowo startą szminkę (od picia wody), potem jeszcze zawsze coś jem przecież. W lato chętniej maluję, jak wychodzę gdzieś na godzinę-dwie.
Teraz to się cieszę że 3 razy w tygodniu kończę jak już jest ciemno i jak wracam to nie widać w jak fatalnym stanie jest moja twarz i resztki makijażu
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ehhh znam ten ból , wcześniej podobnie jak i Ty przerabiałam kilka produktów na receptę i średnio wychodziło, dostałam isotrexin i zaprzyjaźniłam się z nmi na hmmmm ile to już ...z 2005 r chyba Mi przypasował ale wiadomo jak to jest z cerą trądzikową.
Przeczytałam o Twoim makijażu i muszę Cię zmartwić podczas wszystkich terapii złuszczających miałam zakaz stosowanie podkładów, dozwolony tylko puder i to najlepiej sypki. Do natłuszczania cery podczas złuszczania iso stosuję to http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...lsja-130g.html , na dzień filtry
No i dwa razy do roku razem z iso kuracja silicą(mi bardzo poprawia cerę) + vit C , i raz w tyg maska z ziai z glinką żółtą .

I do mycia buzi stosuję płyn do higieny intymniej(już nie raz o tym pisałam) ponieważ : ma kwaśny odczyn, jest bardzo delikatny , ma substancje przeciwzapalne a przy tym bardzo dobrze oczyszcza cerę.
ale ten krem jest z wazeliną i parafiną mnie to strasznie zapycha.
spokojnie, obecnie używam podkładu mineralnego (miałam ostatnio okres stosowania płynnych ale ich nie lubię, mimo iż beztłuszczowe). minerałki nie robią mi żadnej krzywdy. Nawilżanie i natłszczanie też mam opracowane na możliwie najmniej szkodliwe - olejki + żel hialuronowy, do tego hydrolaty (czasem stuningowane alantoiną i naturalną betainą). Olejki mam sprawdzone te, które mnie nie zapychają

możesz coś powiedzieć o kuracji silicą? jak to wygląda? i wit C to zewnętrznie, ta w proszku czy jak inaczej?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-11-30 o 19:20
fiasco jest offline  
Stary 2012-11-30, 19:08   #3724
Wampierz
Zakorzenienie

Ja na zajęcia często używam barwiczki + bezbarwnego błyszczyka. bezbarwnym zawsze można dosmarować bez patrzenia, a barwiczka się długo utrzymuje.
Stary 2012-11-30, 19:22   #3725
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ja na zajęcia często używam barwiczki + bezbarwnego błyszczyka. bezbarwnym zawsze można dosmarować bez patrzenia, a barwiczka się długo utrzymuje.
to teraz jeszcze wytłumacz czym jest barwiczka, proszę
niby mam 3 lip-tinty i one też długo się utrzymują, ale i tak wymagają poprawek. zwłaszcza że mam dość pełne usta i kosmetyk zostaje na konturze a od środka zanika dużo szybciej no i strasznie głupio to wygląda bo te kosmetyki mają jednak intensywne kolory.
Stary 2012-11-30, 19:25   #3726
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o, może spróbuje ten żel też
ale ten krem jest z wazeliną i parafiną mnie to strasznie zapycha.
spokojnie, obecnie używam podkładu mineralnego (miałam ostatnio okres stosowania płynnych ale ich nie lubię, mimo iż beztłuszczowe). minerałki nie robią mi żadnej krzywdy. Nawilżanie i natłszczanie też mam opracowane na możliwie najmniej szkodliwe - olejki + żel hialuronowy, do tego hydrolaty (czasem stuningowane alantoiną i naturalną betainą). Olejki mam sprawdzone te, które mnie nie zapychają

możesz coś powiedzieć o kuracji silicą? jak to wygląda? i wit C to zewnętrznie, ta w proszku czy jak inaczej?
WIEM ŻE MA kremy z parafiną i wazelina mnie też zapychają, a ten nie i nie mam pojęcia dlaczego On ogólnie jest bardzo dziwny bo jest niby bardzo tłusty i odżywczy a nie zostawia tłustego filmu na buzi jest tępy i matowy nie mam pojęcia dlaczego.Trafiłam na niego przypadkiem, ponieważ mój Tata ma raka skóry i nie chciał się smarować kremami ochronnymi typu cutibaza i inne ponieważ buzia mu się świeciła , poleciła mi go farmaceutka i kupiłam. Zaczęłam jej używać ponieważ isotrexin bardzo wysusza i złuszcza mi skórę a cutibaza i inne tego typu masci (polecane zresztą przez dermatologa) uczulały mnie i właśnie zapychały, wyobraż sobie ładnie złuszczającą sie skórę i zaczątki pozapychanych porów przez maść która miała niby regenerować.
Na silicę ( http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p3940-Sili...bletki_100_szt ) tez trafiłam przypadkiem mój Tata po operacji i przeszczepie skóry dostał tabletki na wzmocnienie i regenerację skóry, lekarka przepisała mu jakieś strasznie drogie tabletki , więc poprosiłam o zamiennik i Tata dostał silicę. Byłam w szoku Tacie po ok 2 mc łykania tabletek spłyciły się zmarszczki , jego skóra wyglądała naprawdę bardzo ładnie, no to dawaj ja też zaczęłam to łykać i z efektów jestem bardzo zadowolona. Skóra nabiera jednolitego koloru i jest taka zwarta
Do tego dodaję Vit C w tabletkach ponieważ teraz jem mniej owoców. Robię kurację dwa razy w roku jesienią i wiosną , jedna kuracja 3 miesiące.
Nasza pani dr dermatolog tzn moja i Taty, powiedziała że żadne kremy z mikroelementami czy witaminami nie poprawiają wyglądu skóry, skóra "czerpie " zdrowie z tego co dostarczymy od środka i jedyne co możemy zrobić zewnętrznie to chronić ją przed niekorzystnymi warunkami środowiska czyli promieniowaniem , zimnem , wiatrem.
Jeszcze zapomniałam dodać że na wiosnę do siliki dodaję kapsułki z kwasami omega

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2012-11-30 o 19:45
neska951 jest offline  
Stary 2012-11-30, 19:58   #3727
fiasco
Wtajemniczenie

neska, dzięki za wyczerpujące odpowiedzi
szkoda, że nie lubię strasznie łykać suplementów. Jedyne co brałam regularnie to kiedyś liść oliwy - bardzo mi poprawił stan skóry (w sensie trądzik, to moja największa bolączka), ale obecnie jest on dla mnie za drogi (ok. 40-50zł). Ale zapisuję sobie Silicę do listy pragnień
a, i link nie działa (i tak znalazłam ale informuję, że został ocenzurowany)
Stary 2012-11-30, 20:05   #3728
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
szkoda, że nie lubię strasznie łykać suplementów. Jedyne co brałam regularnie to kiedyś liść oliwy - bardzo mi poprawił stan skóry (w sensie trądzik, to moja największa bolączka), ale obecnie jest on dla mnie za drogi (ok. 40-50zł). Ale zapisuję sobie Silicę do listy pragnień
Próbuj kupować w aptekach internetowych 100 szt za 24,09.
Do łykania suplementów musiałam się przyzwyczaić , niestety człowiek z cerą trądzikową musi wypróbować wiele kuracji zanim trafi na optymalną. A próbowałaś retinu A?
Pamiętam jeszcze w połowie lat 90 tych, leczyłam się u pani dr która zapisała mi taki zestaw witamin i mikroelementów że skóra wyschła mi na wiór, porobiły się łuszczące placki .

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
To jeszcze tu napisze - osobom majacym problem z suchymi skorkami, ktorych nijak nie da sie pozbyc, z cera, ktora po 3h od nalozenia podkladu ktory wyglada niczym popekana ziemia polecam szczerze wyprobowanie do mycia twarzy sciereczki z mikrofibry. Sciereczka + zel do twarzy + tonik + dobre nawilzanie. W ciagu 3 dni pozbylam sie problemu... Sadze, ze moze to pomoc tez na rozne inne problemy. Ja nie moge sie nacieszyc widokiem mojej twarzy w lustrze.
Taka zwykła ściereczka z mikrofibry?
neska951 jest offline  
Stary 2012-11-30, 20:38   #3729
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
a, i link nie działa (i tak znalazłam ale informuję, że został ocenzurowany)
Ja raz probowałam takiego na trądzik z ferrolaktyną, face okay firmy curtis halthcare (bo jest inny o podobnej nazwie), po 2-3 tygodniach faktycznie było lepiej i efekt utrzymał się jeszcze przez parę tygodni. Oczywiscie nie jestem pewna, czy to nie był zbieg okoliczności, no i mi się udało kupić w jakiejś promocji za 23 zł. Normalnie jest droższy, to niech sobie sami zjedzą.
Stary 2012-11-30, 21:06   #3730
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Taka zwykła ściereczka z mikrofibry?
Tak, taka miękka.
Cały dzień w pracy i... i nic. Już się nie muszę obawiać, że ktoś zobaczy z bliska jak naprawdę wygląda moja "idealna" cera (bo taka się wydaje z daleka).
Stary 2012-11-30, 23:07   #3731
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, taka miękka.
Cały dzień w pracy i... i nic. Już się nie muszę obawiać, że ktoś zobaczy z bliska jak naprawdę wygląda moja "idealna" cera (bo taka się wydaje z daleka).
Sprecyzuję pytanie hahahhahah aż sama się śmieję
taka do wycierania kurzu też się nada
neska951 jest offline  
Stary 2012-11-30, 23:25   #3732
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
to teraz jeszcze wytłumacz czym jest barwiczka, proszę
niby mam 3 lip-tinty i one też długo się utrzymują, ale i tak wymagają poprawek. zwłaszcza że mam dość pełne usta i kosmetyk zostaje na konturze a od środka zanika dużo szybciej no i strasznie głupio to wygląda bo te kosmetyki mają jednak intensywne kolory.
Polskim słowem na lip tint albo lip stain

Cały myk polega na tym, żeby użyć ich na zupełnie suche i czyste usta, można na to nałożyć błyszczyk. Jak się nie je nic tłustego powinno się trzymać. Jeśli zamierzasz jeść, nałóż mniej barwiczki i rozetrzyj dobrze palcem. U mnie sprawdza się całkiem spoko. Od samego popijania wody z butelki nic się nie dzieje. Ja mam blade kąciki ust, przez co usta wydają się mniejsze na szerokość, więc lubię lip tintem mocniej kąciki pomalować. Ogólnie dobrze robi im rozcieranie, szczególnie pośrodku, lepiej żeby granica między skórą nie była jak od szablonu.
Stary 2012-11-30, 23:26   #3733
enn_
Zakorzenienie

Tak, o takiej mowa, tylko czystej.
Taka zwykła ściereczka z Rossmanna czy czegokolwiek:
http://www.hitmix.pl/allegro/SCIERKI%20MIKROFIBRA/3.jpg
Stary 2012-12-01, 00:46   #3734
Noodle Soup
Zadomowienie

Ja również polecam ściereczkę z mikrofibry, ja akurat stosuje przy OCM, ale wcześniej przy zwykłym żelu i sprawdza się świetnie Nie muszę się martwić o suche skórki, które kiedyś dręczyły mnie namiętnie, skóra jest gładka i miękka
Noodle Soup jest offline  
Stary 2012-12-01, 17:09   #3735
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Sprecyzuję pytanie hahahhahah aż sama się śmieję
taka do wycierania kurzu też się nada
kiedyś, w poprzednich częściach tego wątku był szał na ściereczki z mikrofibry U mnie zdała egzamin ale na krótko (miałam taką jak ręczniczek i gładką). Nadal je mam ale rzadko po nie sięgam - tylko co rano tym ręczniczkiem (zwilżonym) przejeżdżam po ustach żeby nie mieć suchych skórek
Cytat:
Polskim słowem na lip tint albo lip stain

Cały myk polega na tym, żeby użyć ich na zupełnie suche i czyste usta, można na to nałożyć błyszczyk. Jak się nie je nic tłustego powinno się trzymać. Jeśli zamierzasz jeść, nałóż mniej barwiczki i rozetrzyj dobrze palcem. U mnie sprawdza się całkiem spoko. Od samego popijania wody z butelki nic się nie dzieje. Ja mam blade kąciki ust, przez co usta wydają się mniejsze na szerokość, więc lubię lip tintem mocniej kąciki pomalować. Ogólnie dobrze robi im rozcieranie, szczególnie pośrodku, lepiej żeby granica między skórą nie była jak od szablonu.
nakładam na suche usta to wiadomo. Ale czy to te z Bourjois czy z Essence
jednak po jakimś czasie mi się ścierają. No i muszę jednak używać co jakiś czas pomadki ochronnej - wiec jak nałożę ją na lip tint to będzie mniej trwały. Jak nie nałożę usta wyschną mi na wiór
też je zawsze rozcieram czasem robię to tak gradientowo (jeśli już używam tego kosmetyku) - na środku ust najmocniej, najdelikatniej w kącikach - jak przechodziłam fascynację lalkowatym wyglądem to jeszcze korektorowałam kąciki ust
Stary 2012-12-01, 17:11   #3736
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
kiedyś, w poprzednich częściach tego wątku był szał na ściereczki z mikrofibry U mnie zdała egzamin ale na krótko (miałam taką jak ręczniczek i gładką). Nadal je mam ale rzadko po nie sięgam - tylko co rano tym ręczniczkiem (zwilżonym) przejeżdżam po ustach żeby nie mieć suchych skórek
Czemu na krótko?
Stary 2012-12-01, 17:24   #3737
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Czemu na krótko?
bo potem suchych skórek było coraz więcej i więcej... Może to kwestia niedostatecznego nawilżenia w tamtym okresie? ciężko mi powiedzieć bo nie pamiętam czym się wtedy nawilżałam.
Stary 2012-12-01, 17:49   #3738
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:

nakładam na suche usta to wiadomo. Ale czy to te z Bourjois czy z Essence
jednak po jakimś czasie mi się ścierają. No i muszę jednak używać co jakiś czas pomadki ochronnej - wiec jak nałożę ją na lip tint to będzie mniej trwały. Jak nie nałożę usta wyschną mi na wiór
też je zawsze rozcieram czasem robię to tak gradientowo (jeśli już używam tego kosmetyku) - na środku ust najmocniej, najdelikatniej w kącikach - jak przechodziłam fascynację lalkowatym wyglądem to jeszcze korektorowałam kąciki ust
Ja mam baardzo stary z Yves Rocher, drugi chyba revlon, teraz kupiłam nowy Maybelline. Mają różną konsystencję - ten z YR jest zupełnie płynny i suchy i najgorzej barwi i najsłabiej trzyma. Revlon jest w kulce, płynny ale taki lepki - i jest lepszy. Ten nowy Maybellline też niezły, wnika dobrze, chociaż ma niby łączyć funkcję błyszczyka - no nie wiem, na to jest za suchy jednak.

Problem z barwiczkami polega na tym, ze naprawdę dobrze działają na kompletnie odtłuszczonych i suchych ustach, nawet jakiś żel czy krem od rana albo odrobina podkładu, która dostanie się na brzegi ust przeszkadza temu kosmetykowi w działaniu. Dobrze po umyciu zębów użyć. Pomadka ochronna trochę osłabia trwałość barwiczki u mnie, ale dobry błyszczyk już nie (np. Sally Hansen).

Z drugiej strony ja w ogóle mam bardzo suche usta (i to jest chyba jedyny suchy obszar na mojej twarzy). Pewnie budowa ust i nawyki (oblizywanie, mimika) też mają znaczenie.

BTW widział ktoś błyszczyki Sally Hansen, bo od dawna nie mogę znaleźć?
Stary 2012-12-02, 00:56   #3739
Sondrina
Zakorzenienie

quench, przepraszam, ze piszę to tutaj, ale ostatnio nie można było u Ciebie zamieścić komentarza, bo wyskakiwało powiadomienie: nie jesteś uczestnikiem tego bloga. Zmieniałaś coś i wyłączyłaś komentarze?
Sondrina jest offline  
Stary 2012-12-04, 11:41   #3740
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
quench, przepraszam, ze piszę to tutaj, ale ostatnio nie można było u Ciebie zamieścić komentarza, bo wyskakiwało powiadomienie: nie jesteś uczestnikiem tego bloga. Zmieniałaś coś i wyłączyłaś komentarze?
właśnie, już któryś post z rzędu, nie da się komentarza zamieścić
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-12-04, 21:01   #3741
quench
Are you talking to me?!

Problem powinien się rozwiązać. Miałam jakiś syf doczepiony do bloga, który strasznie strasznie mi nabałaganił.
Stary 2012-12-12, 17:14   #3742
Sabriel_
Zadomowienie

Hej. Macie jakieś swoje ulubione róże? Chyba powinnam zacząć używać, ale nie do konca wiem w jakie kolory celować . Póki co mam sample Sprung! EDM i w małych ilościach wygląda ślicznie.
Sabriel_ jest offline  
Stary 2012-12-12, 17:18   #3743
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Hej. Macie jakieś swoje ulubione róże? Chyba powinnam zacząć używać, ale nie do konca wiem w jakie kolory celować . Póki co mam sample Sprung! EDM i w małych ilościach wygląda ślicznie.
Ja ostatnio kupiłam róż Bell 2 skin - kolor bodajże 52 - jest prześliczny i kosztuje 8 zł, poszukaj w jakichś małych drogeryjkach Ja go bardzo lubię, może Tobie też podpasuje

I jak już zaczniesz używać różu to pokochasz ten kosmetyk, ja sobie nie wyobrażam makijażu bez niego

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2012-12-12 o 17:19
dotka95 jest offline  
Stary 2012-12-12, 18:25   #3744
Maqua
Zakorzenienie

Oj tak, ja już sobie nie wyobrażam wyjść bez różu. Wreszcie nikt mnie nie pyta czy się dobrze czuję Ostatnio przekonałam się do morelowego.
Maqua jest offline  
Stary 2012-12-12, 18:29   #3745
krolowa zurawin
Zadomowienie

róż powinno się dobierać do koloru ust
krolowa zurawin jest offline  
Stary 2012-12-12, 18:35   #3746
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
róż powinno się dobierać do koloru ust
Są różne szkoły, ja słyszałam, że naturalny róż najłatwiej dobrać porównując jego kolor z kolorem policzka po uszczypnięciu Ale najwazniejsze, żeby cały makijaż grał. Mam 3 ulubione róże: Sephora Rose Rebelle (niestety wycofany) - cukierkowy róż dający efekt Królowej Śniegu, Bourjois 95 - ciepły róż z delikatnymi drobinkami i Yves Rocher Jasna morela (polecam tylko ze względu na kolor, bo nakładanie jest dość męczące). Mam też parę innych, ale te stosuję regularnie.
Maqua jest offline  
Stary 2012-12-12, 20:08   #3747
Wampierz
Zakorzenienie

Ja radziłabym i szminkę i róż dobierać do koloru karnacji.
Stary 2012-12-12, 20:14   #3748
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja radziłabym i szminkę i róż dobierać do koloru karnacji.
ogólnie do całości kolor włosów też ma znaczenie.
Ja mam usta w kolorze dość ciemnego, przybrudzonego różu, w takim różu na policzkach wyglądam jakbym się po prostu czymś przybrudziła.

Ja używam dwóch różów na zmianę, z limitowanek Essence Cute As Hell i Marble Mania (czy jakoś tak). Pierwszy to oczoj**ny zimny czysty matowy róż, drugi jest cieplejszy, taki słodszy.
Ten Cute As Hell nigdy mi się chyba nie skończy On pewnie pożyje dłużej niż ja. Po 2,5 roku bardzo częstego stosowania nadal dobrze widać wytłoczony motyw kwiatków.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-12-12 o 20:16
fiasco jest offline  
Stary 2012-12-12, 20:57   #3749
Sabriel_
Zadomowienie

Fiasco a ciebie nie wysypuje po różu z talkiem? Bo mnie talk (w podkładzie) zapycha i nie wiem czy w przypadku różu też będzie...
Sabriel_ jest offline  
Stary 2012-12-12, 21:27   #3750
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Fiasco a ciebie nie wysypuje po różu z talkiem? Bo mnie talk (w podkładzie) zapycha i nie wiem czy w przypadku różu też będzie...
ja mam, można powiedzieć, cerę mieszaną. Trądzikiem najbardziej dotknięte jest czoło, czasemmi coś wyskakuje też na policzkach (raczej bliżej środka twarzy), nad górną wargą i na brodzie. Na policzkach (bliżej boków twarzy) mam cerę niemal normalną, tj. przetłuszcza się tylko trochę (no i naczynka, ale to inna sprawa), więc nakładanie tam różu nie robi mi krzywdy Ale pudru czy podkładu z talkiem na całą twarz bym nie użyła z tego względu, że w ogóle mi one nie matują skóry, wręcz mam wrażenie, że trochę ją podrażniają.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości