Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-01-29, 15:29   #4021
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Weszłam na bloga a tam moje szminki

wiesz co ostatnio red lipstick monster robiła makijaż dla dziewczyny o bardzo podobnym kolorze oczu. Są piękne ja nazywam taki kolor czerwony brąz .

Tak na szybciocha to pięknie byłoby Ci w kasztanie moim zdaniem ... Ale nich guru się wypowie
bo GR ma śwetne szminki, przynajmniej jak na taką cenę

Co do makijażu to problemu, żeby się pomalować nie mam, ale nie wiem, jaki makijaż by mi pasował, jakbym przeszła na blond, czy nadal mogłabym się bawić w mocne makijaże czy właśnie się stonować.

Może i kasztanowe włosy byłyby w porządku, ale nie chcę ich przyciemniać raczej. Mam za jasne naturalki, przy krótkich włosach odrost jest baaardzo widoczny i jak jest jaśniejszy od farbowanych włosów - wydają się one bardzo rzadkie. To główny powód, dla którego zrezygnowałam z czerni
Stary 2013-01-29, 15:38   #4022
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
bo GR ma śwetne szminki, przynajmniej jak na taką cenę

Co do makijażu to problemu, żeby się pomalować nie mam, ale nie wiem, jaki makijaż by mi pasował, jakbym przeszła na blond, czy nadal mogłabym się bawić w mocne makijaże czy właśnie się stonować.

Może i kasztanowe włosy byłyby w porządku, ale nie chcę ich przyciemniać raczej. Mam za jasne naturalki, przy krótkich włosach odrost jest baaardzo widoczny i jak jest jaśniejszy od farbowanych włosów - wydają się one bardzo rzadkie. To główny powód, dla którego zrezygnowałam z czerni
Jasne rozumiem
Moim niefachowym zdaniem (obejrzałam caaaaaaaały blog ) jasne, pastelowe, chłodne odcienie makijażu oka "zabijają" czerwień oczu Twych

A i jeszcze zapomniałam dodać ,zakupiłam baleriny w szalonym jak dla mnie kolorze idealnie oddające odcień lakieru (wściekły koral) podarowanego przez Ingran, dobrze że są daleko od twarzy

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-29 o 15:44
neska951 jest offline  
Stary 2013-01-29, 16:11   #4023
Ingran
Psycho

Wy tak o makijażach... Ja na codzień używam podkładu, pudru i tuszu. Amen:P kiedyś lubiłam se usta podkreślić ale teraz irytuje mnie jakakolwiek lepkość, więc używam wazeliny. Też jest kleista ale jakoś tak mniej irytująco
btw, piździelca można dostać z tym Sculptem, jaki on jest lepki a ja nienawidzę jakiejkolwiek lepkości, brr... Już nie pamiętam, kiedy miałam jakiś przyjemnie pudrowy i przywierający do skóry podkład...:/
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest teraz online  
Stary 2013-01-29, 16:18   #4024
_Dante_
Raczkowanie

Ja od pewnego czasu staram się nie wychodzić bez chociażby lekkiego makijażu, bo bez niego mam wrażenie, że wyglądam niepoważnie i...nieprofesjonalnie. Wiem, że może dziwnie to brzmi, ale mam dość pyzatą i dziecinną mordkę, a w pracy i na praktykach chcę sprawiać wrażenie solidnej kobiety, a nie uroczego dziewczątka.

A praktycznie do 23 roku życia to prawie w ogóle się nie malowałam (ewentualnie puder, tusz do rzęs, błyszczyk).
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-01-29, 16:27   #4025
Ingran
Psycho

Ja, że tak powiem, przynajmniej podkład mieć muszę bo mam trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia, ble:P
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2013-01-29, 16:33   #4026
_Dante_
Raczkowanie

Ech...z rozszerzonymi porami i przebarwieniami również i ja się borykam. Na razie walczę kwasami, peelingami i solidnym nawilżaniem (innych pomysłów brak, a na zabiegi na razie się nie śpieszę, bo nie mam sprawdzonego salonu).

Używał ktoś może sauny do twarzy? Dostałam takie cudo na gwiazdkę i zabieram się do tego jak pies do jeża. Z jednej strony super sprawa na moje zapchane pory, ale co z tymi rozszerzonymi? Zimna woda/masaż z kostki lodu po zabiegu wystarczy, czy zainwestować w jakieś kremy zwężające pory?
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-01-29, 16:54   #4027
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Jasne rozumiem
Moim niefachowym zdaniem (obejrzałam caaaaaaaały blog ) jasne, pastelowe, chłodne odcienie makijażu oka "zabijają" czerwień oczu Twych

A i jeszcze zapomniałam dodać ,zakupiłam baleriny w szalonym jak dla mnie kolorze idealnie oddające odcień lakieru (wściekły koral) podarowanego przez Ingran, dobrze że są daleko od twarzy
też teraz pooglądałam wszystkie makijaże na blogu fiasco i mam to samo wrażenie, przy czerwieniach na ustach i tych wcześniejszych rudych włosach oczy są wręcz mahoniowe, a przy np. czarnych włosach i delikatniejszy makijażu i nude na ustach oczy "robią" się czarne
W jednym i drugim wydaniu wyglądasz super, ogólnie masz taki typ urody że pasują Ci jednocześnie mocne usta i mocne oko. Mi np. takie coś nie pasuje postarza mnie i w niefajny sposób wyostrza
A z beżowych blondów strasznie podoba mi się taki kolor średniego blondu coś w stylu odcienia łupiny orzecha włoskiego wydaje mi się że do takich włosów pasuje rozświetlający makijaż oka a nie mocny, czarny pin up np.
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-01-29, 17:23   #4028
fiasco
Wtajemniczenie

taki kolor orzecha włoskiego też mi się podoba acz wolałabym coś jaśniejszego.
też odnoszę wrażenie że im bledszy makijaż tym bardziej mdło wygląda oko

edit: mi się szczególnie podoba taki jasny, karmelowy odcień blondu, jak w załączniku
(podoba mi się szczególnie w zestawieniu z ciemnym odrostem i żałuję, że sama takiego mieć nie będę)

edit 2: no, może akurat w załączniku jest odcień chłodniejszy od karmelu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pink_And_Blonde_Hair_10.jpg (306,6 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-29 o 17:25
fiasco jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:04   #4029
neska951
Zakorzenienie

Cytat:

edit: mi się szczególnie podoba taki jasny, karmelowy odcień blondu, jak w załączniku
(podoba mi się szczególnie w zestawieniu z ciemnym odrostem i żałuję, że sama takiego mieć nie będę)

U mnie na monitorze to nie jest karmelowy kolor tylko mysio zielony

Mam prośbę do Was dziewczyny czy możecie dokonać dla mnie analizy kolorystycznej torby . Ni cholery nie umiem zdecydować się na odcień. Założyłam wątek na modowym ale na razie nadal jestem w kropce. Wiem że to OT, ale nie do końca dodatki wszak są równie ważne

Tak to jest z tymi kolorami na moim monitorze to wygląda jak karmelowy blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karmelowa_slodycz.jpg (18,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty-blond.jpg (59,3 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-29 o 18:13
neska951 jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:26   #4030
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak to jest z tymi kolorami na moim monitorze to wygląda jak karmelowy blond
to u mnie te dwa wyglądają na typowy, cieplutki miodowy blond

haha, w ogóle to teraz też zupełnie inaczej widzę ten kolor u Keiry z załącznika... No cóż

W ogóle to kto ustala, jakim odcieniem jest miodowy blond, karmelowy blond, orzechowy brąz... Przecież włosy w odcieniu karmelu to nie byłby blond, tylko brązowo-rudy. To samo z miodowym - jest tyle odcieni miodów... A już najbardziej rozwala mnie truskawkowy blond. Myślałam, że truskawki są czerwone a ktoś nazwał jakiś rudawy odcień blond włosów truskawkowym. Może to ignorancja z mojej strony, ale naprawdę tego nie ogarniam

nie wiem, skąd się wzięło to, że teki odcień blondu jak w załączniku nazwałabym karmelowym:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Caramel-blonde-hair-2011-1.jpg (112,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makingcaramel.jpg (55,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Vanilla-Caramel500.jpg (15,0 KB, 0 załadowań)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-29 o 18:35
fiasco jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:27   #4031
_Dante_
Raczkowanie

Cytat:

Nie znam się zbytnio na blondach i na kolorystyce, ale wydaje mi się, że taki blond nie byłby strzałem w dziesiątkę (może to wina monitora, ale też wydaje mi się bardziej zimno-mysi, brudny blond). Ja bym Cię widziała w czymś nieco bardziej wyrazistym.
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:34   #4032
marynka42
Zakorzenienie

czy ktoras z Was miala Clinoque superbalanced w odcieniu Petal? jasny?
marynka42 jest offline  
Stary 2013-01-29, 18:37   #4033
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez _Dante_ Pokaż wiadomość
Nie znam się zbytnio na blondach i na kolorystyce, ale wydaje mi się, że taki blond nie byłby strzałem w dziesiątkę (może to wina monitora, ale też wydaje mi się bardziej zimno-mysi, brudny blond). Ja bym Cię widziała w czymś nieco bardziej wyrazistym.
teraz też inaczej odbieram tamten kolor - choć to, że jest brudno-mysi sprawia wrażenie bezpiecznego
Stary 2013-01-29, 18:56   #4034
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Też mnie to interesuje, generalnie jak wypada jasność ich podkładów?
Maqua jest offline  
Stary 2013-01-29, 19:26   #4035
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:

haha, w ogóle to teraz też zupełnie inaczej widzę ten kolor u Keiry z załącznika... No cóż

W ogóle to kto ustala, jakim odcieniem jest miodowy blond, karmelowy blond, orzechowy brąz... Przecież włosy w odcieniu karmelu to nie byłby blond, tylko brązowo-rudy. To samo z miodowym - jest tyle odcieni miodów... A już najbardziej rozwala mnie truskawkowy blond. Myślałam, że truskawki są czerwone a ktoś nazwał jakiś rudawy odcień blond włosów truskawkowym. Może to ignorancja z mojej strony, ale naprawdę tego nie ogarniam

nie wiem, skąd się wzięło to, że teki odcień blondu jak w załączniku nazwałabym karmelowym:
Mnie ten truskawkowy blond też rozwala. Włosy Keiry u mnie wyglądają na beżowo popielaty blond swoją droga podoba mi się taki blond bardzo. Ja odcienie włosów odbieram tak:
"karmelowy blond" to właściwie bardzo bardzo jasny ciepły brąz coś jak tu:
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...al-recital.jpg

"miodowy blond" np.
http://img.timeinc.net/people/i/2006...ie_300x400.jpg

"orzechowy blond" i tu zależy jaki orzech, np orzech laskowy to byłby bardzo ciepły, właściwie taki kolor jak karmel, natomiast jesli mowa o włoskim to dla mnie np. taki kolor:
http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobi...ck15222619.jpg
i
http://www.kozaczek.pl/img/aa/476.jpg

tu na opakowaniu jest napisane że to miodowy blond, u mnie wygląda na beżowy
http://image.ceneo.pl/data/products/...88_product.jpg

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Też mnie to interesuje, generalnie jak wypada jasność ich podkładów?
ten petal ciemny jak diabli i różowy

http://bm-makeup.blogspot.com/2012/1...rbalanced.html

zawsze jak oglądałam podkłady Clinique to jasność tyłka nie urywała, bardzo przeciętne, tak samo Kanebo i Shiseido ma dosyć ciemną kolorystykę
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-01-29, 19:37   #4036
marynka42
Zakorzenienie

ahh, no bo caly czas sie zastanawiam, czy kupic teint idole czy miracle od lancome u myslalam, ze to moze byc rozwiazanie mojego dylematu
marynka42 jest offline  
Stary 2013-01-29, 22:05   #4037
enn_
Zakorzenienie

Mnie się marzy blond, ale obawiam się, że nic z tego. Im jaśniejsze mam włosy tym gorzej wyglądam (tudzież - im ciemniejsze tym lepiej, do tego stopnia, że żałuję, że nie ma nic ciemniejszego od czerni ).
Typ urody z opisu mam podobny jak Fiasco. Mam bardzo jasną oliwkową cerę, bardzo ciemną oprawę oczu, tęczówki brązowo-zielone (pół na pół), ale szarawe, brudne, naturalne włosy w kolorze mysi ciemny blond ze złotawymi refleksami, usta dość ciemne. Jak nie noszę granatowej czerni tylko prawie czarny brąz to zdarza się, że ktoś się mnie pyta czy to mój naturalny kolor, bo wyglądam w nim niesamowicie. No i nie wiem. Blond mi się marzy, ale mam wrażenie, że Matka Natura się po prostu pomyliła z tymi naturalnymi włosami i tak naprawdę jestem urodzoną królewną śnieżką....
Stary 2013-01-29, 23:47   #4038
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Testowałam Ivory 03, który niestety z Ivory nie ma wiele wspólnego. Jeżeli chodzi o sam kolor, to nie dla bladolicych. Tego Petal ponoć nie mają .

Jeżeli chodzi o właściwości, to jest delikatnie kryjący podkład. Coś jak Healthy Mix Bourjois, ale ma trochę inną konsystencję.

Patrzcie ile ten podkład ma kolorów na stronie producenta: http://www.clinique.com/product/1599...eup/index.tmpl.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-01-29 o 23:48 Powód: dopisek
lemka jest offline  
Stary 2013-01-30, 01:33   #4039
_Dante_
Raczkowanie

Jaka późna pora...no nic - jutro trzeba będzie wypić wielki kubeł kawy.

Skoro tak już jesteśmy w tematyce blondów...czy mogę Was prosić o radę? Niestety nie mam możliwości zamieszczenia zdjęć, ale podpowiem, że jestem na 98% typem light spring. Kolorystyka raczej ciepła, ale nie intensywna, mały kontrast. Moja cera i włosy są niemal identyczne jak u Scarlett Johansson, która zresztą jest właśnie wymieniana jako typowa jasna wiosna:

http://expressingyourtruth.blogspot....johansson.html

Kolor oczu podawałam stronę wcześniej - zielono-niebieskie z żółtym akcentem, mocno odznaczające się od białka oka.

http://12blueprints.com/our-eye-album-spring/
http://12blueprints.com/wp-content/u...ring-eye-6.jpg
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...2&d=1359372881

Waham się między beżowym blondem (czyli takim dość neutralnym) oraz złotym blondem. Popiel bardzo mi się podoba, ale to chyba nienajlepszy pomysł.
No i nie wiem o ile tonów można je bezpiecznie rozjaśnić. Moim zdaniem Scarlett w bardzo jasnych blondach wygląda niekorzystnie.

Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz.
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 09:27   #4040
neska951
Zakorzenienie

Cytat:

No właśnie, dla mnie to jasny brąz
No właśnie tak to jest z tymi kolorami, dlatego poprosiłam Was o pomoc w zakupie torby ...
Nie mogę się zdecydować co do koloru
w grę wchodzi koniakowy lub czekolada chcę nabyć ten model

http://www.skorzana.com/product-pol-...DAN-A-T16.html

Tyle że właśnie kolor ... Wymieniłam kilka wiadomości ze sklepem, dotyczących koloru ponieważ na tym zdjęciu kolor prezentuje się nieciekawie, na innych zdjęciach ten sam kolor prezentuje się inaczej.Komunikacja ze sklepem rewelacyjna, osoba sprzedająca starała się rozwiać moje wątpliwości dotyczące koloru podsyłając linka do toreb które w jak najbardziej realny sposób oddają barwę skóry.
Kolor koniakowy podobno prezentuje się w ten sposób :
http://www.skorzana.com/product-pol-...AN-A-T194.html

No i tu szok , trochę zbyt bordowy....Nie wiem sama myślałam że to będzie tak fajny głęboki ciemny brąz ...

Poprosiłam o podesłanie linka z kolorem czekoladowym (i przezornie na przyszłość bo czuję że będę stałą klientką camel) Kolor czekoladowy prezentuje się tak

http://www.skorzana.com/product-pol-...DAN-A-T50.html

No i zgłupiałam .... Nie umiem podjąć decyzji... Chciałabym aby kolor torby był uniwersalny (tylko nie czarny) .Gdyby ten koniak był takim hmm "szlachetnym" brązem to byłoby ok .

Który z tych kolorów jest według Was ciepły a który zimny?

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:19
neska951 jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:07   #4041
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
No właśnie, dla mnie to jasny brąz
No właśnie tak to jest z tymi kolorami, dlatego poprosiłam Was o pomoc w zakupie torby ...
Nie mogę się zdecydować co do koloru
w grę wchodzi koniakowy lub czekolada chcę nabyć ten model

Tyle że właśnie kolor ... Wymieniłam kilka wiadomości ze sklepem, dotyczących koloru ponieważ na tym zdjęciu kolor prezentuje się nieciekawie, na innych zdjęciach ten sam kolor prezentuje się inaczej.Komunikacja ze sklepem rewelacyjna, osoba sprzedająca starała się rozwiać moje wątpliwości dotyczące koloru podsyłając linka do toreb które w jak najbardziej realny sposób oddają barwę skóry.
Kolor koniakowy podobno prezentuje się w ten sposób :
http://www.skorzana.com/product-pol-...AN-A-T194.html

No i tu szok , trochę zbyt bordowy....Nie wiem sama myślałam że to będzie tak fajny głęboki ciemny brąz ...

Poprosiłam o podesłanie linka z kolorem czekoladowym (i przezornie na przyszłość bo czuję że będę stałą klientką camel) Kolor czekoladowy prezentuje się tak

No i zgłupiałam .... Nie umiem podjąć decyzji... Chciałabym aby kolor torby był uniwersalny (tylko nie czarny) .Gdyby ten koniak był takim hmm "szlachetnym" brązem to byłoby ok .

Który z tych kolorów jest według Was ciepły a który zimny?
Linki odsyłają mnie do produktu który nie istnieje...
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 12:30   #4042
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Linki odsyłają mnie do produktu który nie istnieje...
O kurde wykupili mi......

kurka nie wykupili....

taki model chcę nabyć

to niby ocień koniakowy

a to czekolada

HAHAHHAHAHA ale grozaaaaa.....

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:33
neska951 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:03   #4043
Sabriel_
Zadomowienie

Nie jestem specem od kolorów, ale ten czekoladowy jest baardzo ciemny. Za to koniak wygląda na taki rudawy troszke. A ty szukasz cieplego czy zimnego koloru?
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:13   #4044
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Nie jestem specem od kolorów, ale ten czekoladowy jest baardzo ciemny. Za to koniak wygląda na taki rudawy troszke. A ty szukasz cieplego czy zimnego koloru?
Raczej chłodnego, żeby do ubrań pasował....
u mnie na monitorze koniak ma odcień bordowy , a ta czekolada żółtawy Na dodatek nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak ten model torby będzie wyglądał w obydwu odcieniach...
No i chciałabym żeby wyglądała "elegancko"

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-30 o 16:18
neska951 jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:31   #4045
Sabriel_
Zadomowienie

To na moim monitorze czekolada wygląda na bardzo ciemny brąz. hmmm.... coś jak gorzka czekolada tylko ciemniejsze jeszcze Jak bym miała wybierać to bym właśnie ją kupiła. Tamten koniak jest zbyt rudy w moim odczuciu. Ale poczekaj jeszcze na opinie innych wizazanek
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:31   #4046
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Raczej chłodnego, żeby do ubrań pasował....
u mnie na monitorze koniak ma odcień bordowy , a ta czekolada żółtawy Na dodatek nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak ten model torby będzie wyglądał w obydwu odcieniach...
No i chciałabym żeby wyglądała "elegancko"
u mnie na monitorze ten brąz czekoladowy ma raczej chłodny ocień, może neutralny Koniak jest ciepły, na żywo może być sraczkowaty bardziej uniwersalny jest moim zdaniem ten odcień gorzkiej czekolady
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-01-30, 16:33   #4047
_Dante_
Raczkowanie

U mnie też koniakowy wygląda na typowo ciepły kolor. Ten drugi jest bardziej stonowany - ciemna, gorzka czekolada.
_Dante_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 17:52   #4048
Sabriel_
Zadomowienie

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pytałam się Was o róże bez talku. Znalazłam takowy i nawet nie musiałam się nachodzić . Nie wpadłam na to, że róże w płynie i kremie mogą go nie zawierać . Ja swój kupiłam w Inglocie nr 84. I jestem zadowolona. Miałam o tym napisać od razu jak go kupiłam ale jakoś tak wyszło...
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-01-30, 18:04   #4049
Ingran
Psycho

Gratulacje ja to nie lubię róży w kremie...
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2013-01-30, 18:23   #4050
Pani Barokowa
Rozeznanie

Cytat:
Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pytałam się Was o róże bez talku. Znalazłam takowy i nawet nie musiałam się nachodzić . Nie wpadłam na to, że róże w płynie i kremie mogą go nie zawierać . Ja swój kupiłam w Inglocie nr 84. I jestem zadowolona. Miałam o tym napisać od razu jak go kupiłam ale jakoś tak wyszło...
A co z tym talkiem nie tak? Szczerze nigdy na skady kolorówki nie patrzyłam, ale chyba trzeba zacząć...
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Gratulacje ja to nie lubię róży w kremie...
A właśnie, jak sądzisz, dla kogoś zupełnie początkującego, lepsze będą takie zwykłe, prasowane, czy te w kremie? Chcę w końcu kupić jakiś, podobno moja blada cera nabierze koloru
Pani Barokowa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości