Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 21:18   #1171
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Do wszystkiego może być, ale tubki są malutkie, bo tylko 25ml. Za to kosztuje 7zł
Eeeeee, to lipa, taka ilość mi styknie na dwa dni:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 22:39   #1172
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja mam białe nogi i też lubię, gdy ludzie się za nimi odwracają Chociaż wyglądam oryginalnie. Nogi to jedyna część ciała, która mi się nigdy nie opali Niestety, twarz, dekolt, ręce mogę spalić;/ Ja mam tak, ze jak łapie mnie słońce, to jestem czerwona, potem robię się brązowa i wyglądam na brudną i to dość długo, bo opalenizna się mnie trzyma Dlatego muszę się chronić... Bo potem przez 1,5 roku będę się pozbywała tego "brudu". Ja bym chciała tak jak ma tato. Łapie go, po dwóch dniach się łuszczy i jest biały
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 22:45   #1173
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja mam białe nogi i też lubię, gdy ludzie się za nimi odwracają Chociaż wyglądam oryginalnie. Nogi to jedyna część ciała, która mi się nigdy nie opali Niestety, twarz, dekolt, ręce mogę spalić;/ Ja mam tak, ze jak łapie mnie słońce, to jestem czerwona, potem robię się brązowa i wyglądam na brudną i to dość długo, bo opalenizna się mnie trzyma Dlatego muszę się chronić... Bo potem przez 1,5 roku będę się pozbywała tego "brudu". Ja bym chciała tak jak ma tato. Łapie go, po dwóch dniach się łuszczy i jest biały
Ja opalam się na kolor buraka. No dobra, czasami uda mi się wycisnąć przykurzoną brzoskwinię. Z podkreśleniem na przykurzoną. A potem skóra złazi i pojawiają się nowe kolonie pieprzyków...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 22:50   #1174
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja opalam się na kolor buraka. No dobra, czasami uda mi się wycisnąć przykurzoną brzoskwinię. Z podkreśleniem na przykurzoną. A potem skóra złazi i pojawiają się nowe kolonie pieprzyków...
Z tymi pieprzykami to nieciekawie... Ja właśnie zazdroszczę mojemu tacie, bo on nie ma żadnych pieprzyków, przebarwień. A ja zawsze w ciapki, czasem piegi wyskoczą...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:27   #1175
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Czyli na twarz wychodzi średnio 1,5 - 1,8 ml.
Tą ilość podaje się jako optymalną na twarz i szyje
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 23:28   #1176
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam Avene dodaje od jakichś dwóch lat parsol, więc filtr ten w jakimś stopniu destabilizuje kolorówka (a ściśle talk, mika, dwutlenek tytanu, tlenek cynku, tlenki żelaza itd...). Co do przepisowej ilości to jest to niby 2mg/cm2 skóry. Czyli na twarz wychodzi średnio 1,5 - 1,8 ml. Aczkolwiek ja kiedyś mierzyłam swoją facjatę i wyszło mi zdaje się mniej niż owe 1.5 ml. Chyba coś ok 0,75 ml....
Dzięki
A znasz może nazwy chemiczne filtrów parsolu i tych których talk mika czy inne substancje nie destabilizują?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 00:05   #1177
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dzięki
A znasz może nazwy chemiczne filtrów parsolu i tych których talk mika czy inne substancje nie destabilizują?

Parsol
- BMDM = butyl methoxydibenzoylmethane / Avobenzone / Parsol 1789

Stabilizatory parsolu (stabilizują go w ramach preparatu):


  • 4-Methylbenzylidene camphor (USAN Enzacamene)
  • Octocrylene
  • Tinosorb S (USAN Bemotrizinol, INCI Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine)
  • Tinosorb M (USAN Bisoctrizole, INCI Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol)
  • Butyloctyl Salicylate (Tradename HallBrite BHB)
  • Hexadecyl Benzoate
  • Butyloctyl Benzoate
  • HallBrite PSF (INCI UNDECYLCRYLENE DIMETHICONE)
  • Mexoryl SX (USAN Ecamsule, INCI Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid)
  • Corapan TQ (INCI Diethylhexyl 2,6-Naphthalate)
  • Parsol SLX (INCI Polysilicone-15)
  • Oxynex ST (INCI Diethylhexyl Syringylidene Malonate
  • Polycrylene (INCI Polyester-8)
  • SolaStay S1 (INCI Ethylhexyl Methoxycrylene)
Kolorówka nie destabilizuje tinosorbów i meksoryli:

- Tinosorb M (methylene bis- benzotriazolyl tetramethylbutylphenol)
- Tinosorb S (bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine)
- Mexoryl XL (drometriloze trisiloxane)

- Mexoryl SX (terephthalidene dicamphor sulfonic acid)
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-05-03 o 00:13
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 00:31   #1178
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co jaki czas dokonujecie reaplikacji? Bo ja co 1,5-2 godziny. I nie wiem, czy powinnam częściej...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 08:39   #1179
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co jaki czas dokonujecie reaplikacji? Bo ja co 1,5-2 godziny. I nie wiem, czy powinnam częściej...
Ciężko mi powiedzieć, bo nie przebywam w ciągu dnia na słońcu. Wychodzę do pracy i smaruję się filtrem. Wracam do domu i smaruję się filtrem. W czasie urlopu, kiedy sporadycznie zdarzy mi się przebywać na słońcu filtr nakładam 2 czasami 3 razy dziennie. Nie zdarzyło mi się wtedy bym się poparzyła. Ale podkreślam - nie lubię słońca, unikam go jak tylko mogę, więc moje doświadczenia nie są zbyt miarodajne.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:26   #1180
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

quench wielkie dzięki
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:04   #1181
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Z tymi pieprzykami to nieciekawie... Ja właśnie zazdroszczę mojemu tacie, bo on nie ma żadnych pieprzyków, przebarwień. A ja zawsze w ciapki, czasem piegi wyskoczą...
Ja tak samo:/ Przebarwień kupa, jakieś wypieki... i piegi wyskakują ale tylko na przedramieniu prawej ręki:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 20:37   #1182
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej,

Czy mogę dołączyć? Jestem blada jak ściana, a na słońcu robię się czerwona jak burak. Dlatego wolę albo nie opalać się w ogóle, albo delikatnie z wysokimi filtrami.

Niestety nie mam idealnej cery. Moją zmorą są fioletowe sińce pod oczami jak u Wujka Festera z Addamsów.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:53   #1183
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Z tymi pieprzykami to nieciekawie... Ja właśnie zazdroszczę mojemu tacie, bo on nie ma żadnych pieprzyków, przebarwień. A ja zawsze w ciapki, czasem piegi wyskoczą...
Ja zawsze się opalam na czerwono, a i tak bardzo wolno to idzie. Jeszcze dwa lata temu próbowałam się opalać, cały dzień plackiem, potem wracałam do domu czerwona. Burak schodził po tygodniu i ukazywała się... biel. Syzyfowa praca to u mnie, także zrezygnowałam całkowicie. Próbowałam się ratować samoopalaczami, ale też miałam dość, stwierdziłam, że biała skóra jest szlachetna i teraz mi z nią dobrze

Za to piegi owszem, u mnie też się pojawiają, jak bardziej słońce mnie muśnie, ale tylko na twarzy. Niestety, zamiast wyglądać ładnie, wyglądają jak brzydkie przebarwienia, nierówny koloryt, bo mieszają się z moimi naczynkami i wychodzi co wychodzi.

AmaiMomo, u mnie też sińce pod oczami, jakbym była z rodziny Adamsów
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 20:53   #1184
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Czy mogę dołączyć? Jestem blada jak ściana, a na słońcu robię się czerwona jak burak. Dlatego wolę albo nie opalać się w ogóle, albo delikatnie z wysokimi filtrami.

Niestety nie mam idealnej cery. Moją zmorą są fioletowe sińce pod oczami jak u Wujka Festera z Addamsów.
Witamy!
Kocham Wujka Festera

Dziewczyny, odkryłam że makijaż Brunetki ślicznie komponuje się z jasną cerą (ten z niebieską kreską): http://brunettesheart.blogspot.com/2...filmiku-o.html
Wygląda bardzo, bardzo korzystnie. Dzisiaj go zmalowałam. Chciałam Wam wstawić, ale badziewiasty aparat zjada kolory
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 21:02   #1185
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Witamy!
Kocham Wujka Festera

Dziewczyny, odkryłam że makijaż Brunetki ślicznie komponuje się z jasną cerą (ten z niebieską kreską): http://brunettesheart.blogspot.com/2...filmiku-o.html
Wygląda bardzo, bardzo korzystnie. Dzisiaj go zmalowałam. Chciałam Wam wstawić, ale badziewiasty aparat zjada kolory
A mi to się własnie podobały te dalsze makijaże... U mnie by nie wyglądały sztucznie bo mam ciemną oprawę oczu
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 21:26   #1186
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

U mnie też latem pojawiają się piegi. W sumie przez cały rok w okolicy nosa widać jakieś delikatne cętki, ale gdy tylko zaświeci słońce, to stają się bardziej widoczne. Są w nieokreślonym kolorze i właściwie wyglądają bardziej jak przebarwienia albo rozszerzone pory.

By the way: macie jakieś sprawdzone i ulubione korektory pod oczy?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 00:35   #1187
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć, bo nie przebywam w ciągu dnia na słońcu. Wychodzę do pracy i smaruję się filtrem. Wracam do domu i smaruję się filtrem. W czasie urlopu, kiedy sporadycznie zdarzy mi się przebywać na słońcu filtr nakładam 2 czasami 3 razy dziennie. Nie zdarzyło mi się wtedy bym się poparzyła. Ale podkreślam - nie lubię słońca, unikam go jak tylko mogę, więc moje doświadczenia nie są zbyt miarodajne.
Ja też unikam słońca, jak mogę. Ale jak zostaję zaproszona na mecz, to idę wysmarowana filtrem Ale gdy nie ma takiej potrzeby, to nie wychodzę z domu. Nie usiedzę na słońcu 5 minut, więc nie mam predyspozycji do zeskwarczenia;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:13   #1188
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny a widziałyscie gdzieś transparentny spray Garnier Ambre Solair 50?
http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/our...prdcode=P30118
Kupilam go w Portugalii i jest super - nie bieli, nie tłuści, jest niewidoczny i chroni super - nie miałam od czasu jak go używam ani kawałka zaczerwienionej od uv skóry, nawet jak byłam w tej Portugalii przez 3 tyg nic A w Polsce chyba nie ma go:/ Widziałam podobny z Sun Ozon, ale max 30 był.. A wraz z chłopem (on na dziary) wolimy jednak 50..

Tak w ogóle to zaczął się sezon komentarzy "patrz ale blada", "tej to by sie solarium przydało " bla bla.. przykre..

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2012-05-05 o 11:15
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:39   #1189
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widziałyscie gdzieś transparentny spray Garnier Ambre Solair 50?
http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/our...prdcode=P30118
Kupilam go w Portugalii i jest super - nie bieli, nie tłuści, jest niewidoczny i chroni super - nie miałam od czasu jak go używam ani kawałka zaczerwienionej od uv skóry, nawet jak byłam w tej Portugalii przez 3 tyg nic A w Polsce chyba nie ma go:/ Widziałam podobny z Sun Ozon, ale max 30 był.. A wraz z chłopem (on na dziary) wolimy jednak 50..

Tak w ogóle to zaczął się sezon komentarzy "patrz ale blada", "tej to by sie solarium przydało " bla bla.. przykre..
obawiam się, ze w Pl może być niedostępny - nigdzie go nie widziałam:/ może spróbuj na ebayu? sun ozon ma 50 w spreju, tylko że w tej żółtej serii dla dzieci - ja go używam do rąk, ale niestety plami ubrania bo ma parsol:/
no niestety - trzeba się przyzwyczaić do tego, że mamy nietolerancyjne powiedziałabym że chamskie społeczeństwo:/ ale powoli się to zmienia.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 13:24   #1190
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

50 jest w sprayu z sun ozon tez dla doroslych w niebieskim opakowaniu mam go i widzialam tydzien temy nawet w ross
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:56   #1191
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to zaczął się sezon komentarzy "patrz ale blada", "tej to by sie solarium przydało " bla bla.. przykre..
O taak...

Mnie może nikt w twarz tego nie powiedział, ale czasami wystarczą wymowne spojrzenia.

Poza tym mój ojciec i chłopak są fanami opalenizny. Ojciec ma ciemną karnację, więc poparzenia praktycznie mu nie grożą nawet, gdy wysmaruje się słabym filtrem (na większy nie da się go zmusić...cud, że w ogóle chce się smarować, a i tak często się buntuje). Gorzej z moim facetem - bardzo jasny blondyn...nawet niekiedy wydaje mi się, że lekko rudawy. Minuta na słońcu i już wygląda jak prosiak. Oczywiście nie lubi się smarować filtrami.

A! Przytoczę może taką anegdotkę: mój chłopak pewnego razu spojrzał z przerażeniem na mój filtr do twarzy 50+. Spytał rozbrajająco: dlaczego używasz kremów dla Pań po 50 roku życia?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 15:04   #1192
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widziałyscie gdzieś transparentny spray Garnier Ambre Solair 50?
http://www.garnier.co.uk/_en/_gb/our...prdcode=P30118
Kupilam go w Portugalii i jest super - nie bieli, nie tłuści, jest niewidoczny i chroni super - nie miałam od czasu jak go używam ani kawałka zaczerwienionej od uv skóry, nawet jak byłam w tej Portugalii przez 3 tyg nic A w Polsce chyba nie ma go:/ Widziałam podobny z Sun Ozon, ale max 30 był.. A wraz z chłopem (on na dziary) wolimy jednak 50..

Tak w ogóle to zaczął się sezon komentarzy "patrz ale blada", "tej to by sie solarium przydało " bla bla.. przykre..

Kiedyś go miałam, jakieś 2 lata temu, więc może jak dobrze poszukasz to gdzieś znajdziesz
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:01   #1193
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
O taak...

Mnie może nikt w twarz tego nie powiedział, ale czasami wystarczą wymowne spojrzenia.

Poza tym mój ojciec i chłopak są fanami opalenizny. Ojciec ma ciemną karnację, więc poparzenia praktycznie mu nie grożą nawet, gdy wysmaruje się słabym filtrem (na większy nie da się go zmusić...cud, że w ogóle chce się smarować, a i tak często się buntuje). Gorzej z moim facetem - bardzo jasny blondyn...nawet niekiedy wydaje mi się, że lekko rudawy. Minuta na słońcu i już wygląda jak prosiak. Oczywiście nie lubi się smarować filtrami.

A! Przytoczę może taką anegdotkę: mój chłopak pewnego razu spojrzał z przerażeniem na mój filtr do twarzy 50+. Spytał rozbrajająco: dlaczego używasz kremów dla Pań po 50 roku życia?


macie doświadczenia z filtrami Eucerin? Widziałam jakiś krem-żel ponoć beztłuszczowy i super wchłaniający się jak ja nienawidzę jak mi się po balsamie z filtrem ręce lepią i każdy pyłek łapią co do nagębnych filtrów zostanę chyba przy japońskich dla mnie apteczne to lepiszcze i pasta cynkowa w upały toleruję na twarzy i ciele wyłącznie super wodniste emulsje lub lekkie żele
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 21:33   #1194
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


macie doświadczenia z filtrami Eucerin? Widziałam jakiś krem-żel ponoć beztłuszczowy i super wchłaniający się jak ja nienawidzę jak mi się po balsamie z filtrem ręce lepią i każdy pyłek łapią co do nagębnych filtrów zostanę chyba przy japońskich dla mnie apteczne to lepiszcze i pasta cynkowa w upały toleruję na twarzy i ciele wyłącznie super wodniste emulsje lub lekkie żele
Ja miałam próbkę jakiegoś cudaka i u mnie strasznie się lepił. Ale nie pamiętam czy to było mleczko, krem czy coś innego...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:27   #1195
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


macie doświadczenia z filtrami Eucerin? Widziałam jakiś krem-żel ponoć beztłuszczowy i super wchłaniający się jak ja nienawidzę jak mi się po balsamie z filtrem ręce lepią i każdy pyłek łapią co do nagębnych filtrów zostanę chyba przy japońskich dla mnie apteczne to lepiszcze i pasta cynkowa w upały toleruję na twarzy i ciele wyłącznie super wodniste emulsje lub lekkie żele
Miałam 50 z Eucerinu. To była emulsja do twarzy. Chroniła super, ale zapychała pory, śmierdziała, świeciłam się po niej jak latarnia i miała paskudny żółtawy kolor;/

Po Eco Cert też się świecę, ale chociaż ładnie pachnie, wyrównuje koloryt skóry i o dziwo nie zapycha Moja skóra lubi naturalne kosmetyki.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Co do komentarzy, to dzisiaj od trzech osób usłyszałam, że jestem satanistką Bo jestem blada, do tego ubrana w granatową bluzkę z długim rękawem i granatową spódnicę do ziemi, a usta pomalowałam czerwoną szminką. Mało tego niosłam sobie najnowszy numer "Teraz Rock". Ludzie mają absurdalne skojarzenia...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:38   #1196
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Miałam 50 z Eucerinu. To była emulsja do twarzy. Chroniła super, ale zapychała pory, śmierdziała, świeciłam się po niej jak latarnia i miała paskudny żółtawy kolor;/

Po Eco Cert też się świecę, ale chociaż ładnie pachnie, wyrównuje koloryt skóry i o dziwo nie zapycha Moja skóra lubi naturalne kosmetyki.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Co do komentarzy, to dzisiaj od trzech osób usłyszałam, że jestem satanistką Bo jestem blada, do tego ubrana w granatową bluzkę z długim rękawem i granatową spódnicę do ziemi, a usta pomalowałam czerwoną szminką. Mało tego niosłam sobie najnowszy numer "Teraz Rock". Ludzie mają absurdalne skojarzenia...
Słyszałam takie komentarze 0 mnie już tyle razy, że przywykłam zabawne to takie śmiałam się z tego wszystkiego w rozmowach ze znajomymi mówiąc, że jestem szamponistką
No ale, skoro moja własna osobista siostrzenica podejrzewała mnie o bycie wampirem to może ja się mylę?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 22:59   #1197
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Słyszałam takie komentarze 0 mnie już tyle razy, że przywykłam zabawne to takie śmiałam się z tego wszystkiego w rozmowach ze znajomymi mówiąc, że jestem szamponistką
No ale, skoro moja własna osobista siostrzenica podejrzewała mnie o bycie wampirem to może ja się mylę?
Mój przyjaciel się zawsze śmieje, żebym nie mówiła przy ludziach o swoim upodobaniu do gothic metal, bo jeszcze spalą mnie na stosie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 23:13   #1198
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Mój przyjaciel się zawsze śmieje, żebym nie mówiła przy ludziach o swoim upodobaniu do gothic metal, bo jeszcze spalą mnie na stosie
To ja zaskoczę pozytywnie, w życiu nikt nigdy mnie od trupów, wampirów, wiedźm czy metali nie wyzywał(chociaż lubię:P), za to teraz na studiach raczej na mnie 'szlachcianka' wołają z powodu porcelanowej cery :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 23:18   #1199
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
To ja zaskoczę pozytywnie, w życiu nikt nigdy mnie od trupów, wampirów, wiedźm czy metali nie wyzywał(chociaż lubię:P), za to teraz na studiach raczej na mnie 'szlachcianka' wołają z powodu porcelanowej cery :P
Na studiach jest pozytywnie, akurat tutaj bladość to nie jakaś wada. Najciekawsze komentarze lecą na ulicy od przypadkowych osób Moja mama też jest ostatnio blada i też ją podchmieleni panowie podejrzewają o różne rzeczy, w tym o to, że nie wychodzi z domu
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-06, 10:44   #1200
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość


macie doświadczenia z filtrami Eucerin? Widziałam jakiś krem-żel ponoć beztłuszczowy i super wchłaniający się jak ja nienawidzę jak mi się po balsamie z filtrem ręce lepią i każdy pyłek łapią co do nagębnych filtrów zostanę chyba przy japońskich dla mnie apteczne to lepiszcze i pasta cynkowa w upały toleruję na twarzy i ciele wyłącznie super wodniste emulsje lub lekkie żele
no, to jest okropne;( i jeszcze plamienie ubrań przez filtry z parsolem... ale cóż poradzić.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.