Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-16, 22:43   #1381
Ingran
Psycho

Dot.: Co można zrobić, by mieć bledszą twarz?

Zachorować na bielactwo...:p Po co ty chcesz wybledzać się na siłę? Toż to będzie sztuczne.
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-05-16, 22:51   #1382
Sondrina
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
High five!

Mam to samo + jeszcze z natury jestem niskociśnieniowcem, więc często jestem zaspana, a na zmiany ciśnienia reaguję zawrotami głowy lub totalnym otępieniem.

I tak a propos odczuwania ciepła: rozbawił mnie widok dzieciaków z pobliskiej szkoły, które wybiegły w krótkich gaciach i koszulkach, gdy tylko zaświeciło pierwsze wiosenne słonko, a ja w tym samym czasie paradowałam w pikowanym zimowym płaszczu.
Ja też jestem niskociśnieniowcem i meteopatką. Często zdarza mi się przysypiać za dnia, bo ja jestem sową. Mogę całą noc szaleć i kłaść się spać koło 3-4. Tyle że potem śpię do 11 Poranne wstawanie nie jest dla mnie

A co do latania w krótkich gaciach w zimie, to mój luby w liceum tak biegał na szkolnym boisku;P
Sondrina jest offline  
Stary 2012-05-16, 23:45   #1383
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja też jestem niskociśnieniowcem i meteopatką. Często zdarza mi się przysypiać za dnia, bo ja jestem sową. Mogę całą noc szaleć i kłaść się spać koło 3-4. Tyle że potem śpię do 11 Poranne wstawanie nie jest dla mnie

A co do latania w krótkich gaciach w zimie, to mój luby w liceum tak biegał na szkolnym boisku;P
Heh - skąd ja to znam.

A teraz właśnie piję...mocną czarną kawę. Wykończę się przy takim trybie życia.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-17, 02:10   #1384
Zanthia
Zadomowienie

mieszac biały podkłąd z takim, jaki używałabys normalnie. używac kremow z filtrem i unikac slońca.
Zanthia jest offline  
Stary 2012-05-17, 07:50   #1385
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Ja też mam tak samo Mogę siedzieć do późna, a że potem wstanę o 13 to już inna sprawa

A zimą też przechodziłam z hali do budynku, gdzie były lekcje na krótki rękaw i nic mi nigdy nie było, nawet przy -18
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2012-05-17, 09:01   #1386
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Jeszcze bardziej podkreślać... Czym?:P Czarna kredka wokół oka, blade łypki i robimy się na gota?
Wystarczy jasnobrązowy cień na górnej powiece. U mnie takie cień zlewa się z sińcami i wyglądam jakbym nie spała przez pół roku.
Stary 2012-05-17, 10:38   #1387
arrachnee
Zakorzenienie

w jakim kolorze jesteś naturalnie? chcesz się rozjaśnić makijażem?

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:31   #1388
baxterina
Rozeznanie

Filtr chroni odcień taki jak jest tzn. nie przyciemni Cię słońce.
Serie wybielające np. Shiseido albo Cyber White Estee Lauder są raczej do walki z przebarwieniami.
Moim zdaniem nie istnieje jakiś skuteczny sposób by skóra twarzy stała się wyraźnie jaśniejsza. Zresztą wtedy kontrastowałaby z szyją i resztą ciała
baxterina jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:36   #1389
Visez
Zakorzenienie

Zamiast pudru użyć mąki
Stary 2012-05-17, 13:26   #1390
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Hmm jeśli użyjesz jasnego makijażu na twarz to będzie odróżniać się od szyi i będzie to wyglądać sztucznie.
Na pewno warto regularnie stosować peelingi, kwasy, kremy wybielające, domowe maseczki np z ogórka. I obowiązkowo filtry przez cały rok. Słyszałam również o przecieraniu skóry mlekiem, podobno rozjaśnia, nie wiem, nie próbowałam
Stary 2012-05-17, 15:06   #1391
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707
Miłej lektury
Stary 2012-05-17, 15:12   #1392
kasienkaa27
Raczkowanie

Jest w PL podkład z wyciągiem z pereł, bodajże z SORAYA na rozjaśnienie twarzy jest wiele specjalistycznych kosmetyków... Przejdź się do lepszej drogerii i z pewnością coś Ci panie doradzą
kasienkaa27 jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:02   #1393
kinga 1990
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

2 razy w tygodniu rób peeling, używaj filtru, teraz wystarczy SPF 20, a na lato polecam 50, najlepiej kupić w aptece, no i biały puder, polecam firmę Artdeco. Polecam też krem na dzień, Ziaja kuracja wybielająca z filtrem SPF 20
kinga 1990 jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:17   #1394
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja się swego czasu napaliłam na czerwony, matowy cień do powiek, ale zabrakło mi odwagi.

Zwykle pozostaję wierna czarnemu eyelinerowi chociaż nie jestem pewna, czy to mi pasuje.
w jakiejśtam formie czarny eyeliner każdemu moze pasować

ja też miałam "fazę" na czerwony matowy cień. pojawił się taki a'la czerwony, trochę koralowy w jakiejś limitowance Sensique, oczywiście zaraz go miałam teraz mam jeszcze w paletce 120 cieni (tych tanich, niezbyt genialnych cieni:brzydal), czasem go używam. Podoba mi się ale rzadko mam czas na to, żeby się skupić na takim makijażu, bot o jednak taki kolor przykuwa uwagę i musi wyglądać perfekcyjnie

hah, ja wam zazdroszczę że możecie siedzieć do późna kiedyś też tak miałam, w ogóle od zawsze miałam problemy z bezsennością. Teraz jak wstaję o 6, to choćbym miała nie-wiadomo-co ważnego do zrobienia, to i tak o 23 już mi nie działa mózg. mogę ogólnie spać kilka godzin po południu i całą noc też prześpię. też mam niskie ciśnienie, przesilenia wiosenne i jesienne odczuwam bardzo intensywnie, jak teraz było wiosenne to spałam każdą wolną chwilę, dosłownie kładłam się i zaraz spałam, w sumie to chyba spałam jeszcze zanim się położyłam. o czymś takim kilka lat temu mogłam tylko pomarzyć
Stary 2012-05-17, 16:28   #1395
AmaiMomo
Zadomowienie

Ja dzisiaj też śpiąca jestem. Zasnęłam w autobusie nawet...

By the way: skończył mi się tusz do rzęs i szukam jakiegoś nowego cudeńka. Najlepiej wydłużający i podkręcający, bo rzęsy mam dość grube i gęste, ale krótkie. Poza tym zastanawiam się nad granatowym kolorem - nigdy takiego nie miałam...zawsze wybierałam czernie i ciemne brązy.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:15   #1396
ama09
Zakorzenienie

mi nie pasuje czarny eyeliner, nawet w wieczorowym makijażu, żle wygląda na mojej bladej twarzy..

ale.. chciałabym kupić jakiś bronzer i róż (wstyd ale nigdy szczególnie nie zwracałam uwagi aby ich używać) - mam jasną cerę - na moim blogu wstawiłam moje zdjęcia ostatnio więc jeśli mogłybyście spojrzeć i spróbować zaproponować chociaż jakich kosmetyków powinnam szukać ?
ama09 jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:33   #1397
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
mi nie pasuje czarny eyeliner, nawet w wieczorowym makijażu, żle wygląda na mojej bladej twarzy..

ale.. chciałabym kupić jakiś bronzer i róż (wstyd ale nigdy szczególnie nie zwracałam uwagi aby ich używać) - mam jasną cerę - na moim blogu wstawiłam moje zdjęcia ostatnio więc jeśli mogłybyście spojrzeć i spróbować zaproponować chociaż jakich kosmetyków powinnam szukać ?

Jesteś śliczna!

Super włosy, świetne uczesanie i jaka gładziutka cera! Uwielbiam taki typ urody - wyglądasz jak laleczka.

Widziałabym Cię w jakimś przybrudzonym fiolecie (cienie), malinowej szmince albo w delikatnym makijażu oka (naturalne kolory), subtelnym różu na ustach i policzkach przyprószonych różem na "jabłuszkach".

Ale ja się nie znam, więc nie wiem, czy warto brać moje zdanie pod uwagę.

Edit:

Mogę polecić róże firmy Golden Rose - są dość tanie, a niektóre odcienie prezentują się naprawdę fajnie.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-05-17 o 18:00
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-17, 17:58   #1398
Minariko
Raczkowanie

Cytat:

Jestem pod wrażeniem cery!
A z róży to bym polecała te firmy ELF a szczególnie odcień "shy". Jest bardzo trwały i odcień na tyle delikatny, że nie da rady zrobić sobie nim krzywdy osoba zaczynająca przygodę z różami
Ale nie jestem pewna czy do końca podpasuje Ci pod odcień włosów - wydaje mi się że masz ciepły a ja mam zimny i "shy" jest dla mnie idealny . Ale mimo wszystko na początek radzę delikatne odcienie
Minariko jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:16   #1399
Ingran
Psycho

Cytat:
Jesteś śliczna!

Super włosy, świetne uczesanie i jaka gładziutka cera! Uwielbiam taki typ urody - wyglądasz jak laleczka.

Widziałabym Cię w jakimś przybrudzonym fiolecie (cienie), malinowej szmince albo w delikatnym makijażu oka (naturalne kolory), subtelnym różu na ustach i policzkach przyprószonych różem na "jabłuszkach".

Edit:

Mogę polecić róże firmy Golden Rose - są dość tanie, a niektóre odcienie prezentują się naprawdę fajnie.
fakt, wyglądasz strasznie przesympatycznie moje przeciwieństwo
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 18:29   #1400
ama09
Zakorzenienie

Cytat:
Jesteś śliczna!

Edit:

w makijażu zazwyczaj stawiam na brąz, fiolet, granat i malinowe pomadki na ustach faktycznie się sprawdzają, poszukam czegoś GR

Cytat:
Napisane przez Minariko Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem cery!
A z róży to bym polecała te firmy ELF a szczególnie odcień "shy". Jest bardzo trwały i odcień na tyle delikatny, że nie da rady zrobić sobie nim krzywdy osoba zaczynająca przygodę z różami
Ale nie jestem pewna czy do końca podpasuje Ci pod odcień włosów - wydaje mi się że masz ciepły a ja mam zimny i "shy" jest dla mnie idealny . Ale mimo wszystko na początek radzę delikatne odcienie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
fakt, wyglądasz strasznie przesympatycznie moje przeciwieństwo
przestańcie bo jestem czerwona jak burak, wcale nie jestem ładna ale lubię swoją bladą cerę
ama09 jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:31   #1401
AmaiMomo
Zadomowienie

Fajny jest ten:

http://4.bp.blogspot.com/-lrmlqeq5ej...0/P1130896.JPG

...ale bardzo się mieni.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:45   #1402
Ingran
Psycho

Cytat:
w makijażu zazwyczaj stawiam na brąz, fiolet, granat i malinowe pomadki na ustach faktycznie się sprawdzają, poszukam czegoś GR

dziękuję

przestańcie bo jestem czerwona jak burak, wcale nie jestem ładna ale lubię swoją bladą cerę
Oj tam oj tam, rumianym być jest sweet
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-05-17, 19:10   #1403
AmaiMomo
Zadomowienie

Jak już jesteśmy w temacie kosmetyków kolorowych...jakie kolory szminek pasują bladolicej posiadaczce letniego typu urody? Włosy mam farbowane, ale cerę, usta i oczy typowo letnie, czyli szarobure, przygaszone.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-18, 00:44   #1404
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Ja też mam tak samo Mogę siedzieć do późna, a że potem wstanę o 13 to już inna sprawa

A zimą też przechodziłam z hali do budynku, gdzie były lekcje na krótki rękaw i nic mi nigdy nie było, nawet przy -18
Ja czasami przeholuję z siedzeniem w nocy i potem o 14 wstaję:P Nigdy nie zapomnę pewnej środy sprzed roku. Miałam wykład na 15. Byłam pewna, że na tę godzinę na pewno wstanę, więc budzika nie nastawiałam. Obudziłam się o 14:15;P

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

ama09, w ogóle myślałaś o zieleni na powiekach? Wydaje mi się, że w odpowiednio dobranym odcieniu byłoby Ci do twarzy
Sondrina jest offline  
Stary 2012-05-18, 09:11   #1405
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:

mi sam eyeliner też nie pasuje, dopiero z cieniami mam jakąś zła budowę oka do zwykłego mejapu a'la pin up. U ciebie jest podobnie, oczy się robią trochę jakby wyłupiaste? jakbyś dodała jakiś ciemniejszy cień na dolnej powiece i na górnej, gdzieś w załamaniu i zew. kąciku, kreska by wyglądała lepiej

pasowałby ci jakiś ciepły odcień różu, taki może wpadający w koral teraz w limitowance essence jest ładny róż, marmurkowy taki jest taki dość twardy wiec nie nabierze się go za dużo na pędzel, więc dla początkującej może być ok wykończenie też ma fajne, ani nie jest to mat, ani błysk.
i popieram poprzedniczki, masz piękną cerę i wyglądasz jak laleczka, ślicznie
i rzeczywiście widzę cię w zieleni na oczach

nie będzie mnie z wami przez ponad 3 tygodnie, jadę lecę teraz zaraz za 3h do Hiszpanii na warsztaty, jakiś tam technik dekoracyjnych się będę uczyć, potem na plener malarski. Trzymajcie kciuki, żebym się nie opaliła
Stary 2012-05-18, 09:40   #1406
ama09
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

[/COLOR]ama09, w ogóle myślałaś o zieleni na powiekach? Wydaje mi się, że w odpowiednio dobranym odcieniu byłoby Ci do twarzy
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mi sam eyeliner też nie pasuje, dopiero z cieniami mam jakąś zła budowę oka do zwykłego mejapu a'la pin up. U ciebie jest podobnie, oczy się robią trochę jakby wyłupiaste? jakbyś dodała jakiś ciemniejszy cień na dolnej powiece i na górnej, gdzieś w załamaniu i zew. kąciku, kreska by wyglądała lepiej

pasowałby ci jakiś ciepły odcień różu, taki może wpadający w koral teraz w limitowance essence jest ładny róż, marmurkowy taki jest taki dość twardy wiec nie nabierze się go za dużo na pędzel, więc dla początkującej może być ok wykończenie też ma fajne, ani nie jest to mat, ani błysk.
i popieram poprzedniczki, masz piękną cerę i wyglądasz jak laleczka, ślicznie
i rzeczywiście widzę cię w zieleni na oczach
dziękuję za rady

jakoś nigdy nie widziałam się w zieleni.. moje oczy są ciemnoniebiesko - szare (nie widać tego na zdjęciu)
ama09 jest offline  
Stary 2012-05-18, 09:51   #1407
fiasco
Wtajemniczenie

właśnie mi sie wydaje, że oliwkowo-groszkowa zieleń, albo jeszcze lepiej - ciemna, butelkowa, świetnie by ci pasowała tak do ogółu, koloru włosów, cery etc.
Stary 2012-05-18, 11:26   #1408
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

A znacie może jakiś ładny miętowy cień ?
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2012-05-18, 11:55   #1409
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
właśnie mi sie wydaje, że oliwkowo-groszkowa zieleń, albo jeszcze lepiej - ciemna, butelkowa, świetnie by ci pasowała tak do ogółu, koloru włosów, cery etc.
Podpisuję się pod tym.

Ja kiedyś miałam taki cień (ciemny, butelkowa zieleń, opalizujący) i wyglądało to całkiem fajnie, a też mam ciemne szaroniebieskie oczy.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-18, 21:12   #1410
"niusia"
Wtajemniczenie

Czesc dziewczyny. Tez jestem bladzioszkiem a jedyny odpowiedni dla mnie puder to biały stargazer . Polecam go szczególnie osobom bardzo bladym, u których nie będzie się on odróżniał od szyji.
Oczywiście, nakładam pędzelkiem tylko cieeniutką warstwe - sprawia, że cera nabiera zimnego "ksiezycowego" odcienia.

Piszę do Was bo..widzę, że z pewnością znacie sie na rzeczy! i lubię malować sobie wymyślne kreski eyelinerem. a czarny sprawdza się dobrze przy kresce na górnej powiece, ale gdy robie mocniejszy makijaż oczy wyglądają tak ciężko, jakby "ostro" - rozumiecie o co chodzi. Jaki eyeliner mogłybyście mi poleciec jeśli chodzi o kolor? Ubieram się na czarno, mam ciemnobrazowe oczy z ciemniejszą obwódka wokól tęczówki, włosy w kolorze zimnego brązu, ciemna oprawę oczu i (to moze byc wazne) maluje sobie wyraźne czarne brwi. Podobają mi się makijaze z wymyślnymi kreskami, aby uzyskać efekt jak największych oczu. Myślicie, że liner w kolorze zgniłej zieleni byłby odpowiedni? Jakieś propozycje?

Edytowane przez "niusia"
Czas edycji: 2012-05-18 o 21:15
"niusia" jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości