Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-28, 21:43   #151
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Całkiem ładny kolor, chociaż wiadomo jak to jest z tymi na stronie
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:46   #152
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Póki co mi wystarczy, bo mam chyba 5 błyszczyków, 1 lipstain, 1 liptint i 4 szminki
i to Ci wystarczy? ja zawsze mówię że muszę po zużywać a ciągle coś kusi( i się kupuje)

ja w tego alabastra nie wierzę, już nie te numery ze mną
nie daj się skusić
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:49   #153
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Patrzcie co wyszperałam w necie: http://makeup.perfumy.fm/index.php/strona/product/1

Alabaster wygląda całkiem przyzwoicie. Szkoda, że zamawianie jest pokręcone, bo bym kliknęła na próbę
No ładny.:d

Ja już zdecydowałam jak robię włosy.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline  
Stary 2011-12-28, 21:53   #154
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
i to Ci wystarczy? ja zawsze mówię że muszę po zużywać a ciągle coś kusi( i się kupuje)

nie daj się skusić
no póki co nic już nie chcę kupować A teraz ostatkami sił powstrzymuję się od zakupienia paletki catrice london Ale trzymam się, za dużo już kasy w drogeriach pozostawiałam
chochlik kornwalijski jest offline  
Stary 2011-12-28, 22:00   #155
quench
Are you talking to me?!

Cytat:

nie daj się skusić

Nie daję I tak dzisiaj kupiłam kolejny podkład. W sumie dałam się nabrać w Sephorze i będę jutro to sprawdzać. Mianowicie kupiłam podkład Givenchy PP Light kierując się testerem i swoim doświadczeniem (miałam już kiedyś ten podkład ale oksydacja go zdyskwalifikowała). Zaskoczyły mnie dzisiaj za to odcienie w testerze, bo najjaśniejszy odcień różnił się od tego, jakim go pamiętałam. Był to chłodny, porcelanowy kolor z różowym podtonem. Kika razy macałam tester, oglądałam go z każdej strony czy to oby na pewno ten. Wszak producent mógł coś zmienić... Porównałam z innymi podkładami. Oględziny wypadły pomyślnie i w końcu kupiłam. Bo podkład jako podkład był ok, tylko kolor się nie nadawał. No a teraz kolor był ok.
Przychodzę do domu. Otwieram tubkę i co? Podkład beżowy, utlenia się na żółto, czyli mam powtórkę z rozrywki. I teraz zachodzę w głowę: co, do cholery, było w tym testerze?!
Stary 2011-12-28, 22:02   #156
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

ALe ta dziewczyna strasznie wygląda w nude... bleee
Mi się chochliku podobasz w jaśniejszych ustach bardziej ale czerwień tez niczego sobie
Ja z uwagi na suche usta zazwyczaj stosuję tylko balsam tisane dla pielęgnacji i błysku. Ale ostatnio zakochałam się w pomarańczu o takim i czasem go noszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,3 KB, 31 załadowań)
ewalucja jest offline  
Stary 2011-12-28, 22:07   #157
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:

Nie daję I tak dzisiaj kupiłam kolejny podkład. W sumie dałam się nabrać w Sephorze i będę jutro to sprawdzać. Mianowicie kupiłam podkład Givenchy PP Light kierując się testerem i swoim doświadczeniem (miałam już kiedyś ten podkład ale oksydacja go zdyskwalifikowała). Zaskoczyły mnie dzisiaj za to odcienie w testerze, bo najjaśniejszy odcień różnił się od tego, jakim go pamiętałam. Był to chłodny, porcelanowy kolor z różowym podtonem. Kika razy macałam tester, oglądałam go z każdej strony czy to oby na pewno ten. Wszak producent mógł coś zmienić... Porównałam z innymi podkładami. Oględziny wypadły pomyślnie i w końcu kupiłam. Bo podkład jako podkład był ok, tylko kolor się nie nadawał. No a teraz kolor był ok.
Przychodzę do domu. Otwieram tubkę i co? Podkład beżowy, utlenia się na żółto, czyli mam powtórkę z rozrywki. I teraz zachodzę w głowę: co, do cholery, było w tym testerze?!

może świeży nieutleniony jeszcze ehh co oni robią z testerami, ja kiedyś dwie całkiem inne szminki kupiłam, kolor i nazwa na spodzie szminki oczywiście się zgadzały z testerem w domu otwieram z tam kompletnie co innego i pytanie czy mieli namieszane w testerach czy źle pełnowymiarowe pomadki ponazywali
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-28, 22:31   #158
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Cytat:

może świeży nieutleniony jeszcze ehh co oni robią z testerami, ja kiedyś dwie całkiem inne szminki kupiłam, kolor i nazwa na spodzie szminki oczywiście się zgadzały z testerem w domu otwieram z tam kompletnie co innego i pytanie czy mieli namieszane w testerach czy źle pełnowymiarowe pomadki ponazywali

Myślę, że w moim przypadku było tak, że testerek był uzupełniany przed zniżką 30% jakimiś podkładami. I być może ktoś źle go uzupełnił. Mam w domu zupełnie inny odcień, o ile nie jest to w ogóle inny podkład (mam wrażenie że w testerze była wersja klasyczna a nie light).
No nic. Jutro przejdę się jeszcze raz do Sephory i porównam swój odcień podkładu z tym co jest w testerze. Jak mi się nie zgodzi, to zrobię dym. Pocieszające jest to, że kupiłam go ze zniżką 30% plus 10% które miałam nabite na karcie (a ofert nie powinno się niby łączyć)
Stary 2011-12-28, 23:30   #159
_polly_
Zakorzenienie

Ja podobnie mialam z podkladem clinique. Na szczescie nie bylo duzej roznicy i sie nosi.
Teraz czekam na wyplate, bo zainteresowal mnie sypaniec z clinique z tej samej serii, co mam podklad.
i dalej czekam na blyszczyki nyx, chyba napisze do sprzedawcy.

_polly_ jest offline  
Stary 2011-12-29, 00:15   #160
magste_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 30

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
No ładny.:d

Ja już zdecydowałam jak robię włosy.
To jak będą wyglądać niedługo twoje włosy ? Jestem strasznie ciekawa
Stary 2011-12-29, 00:25   #161
_polly_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
To jak będą wyglądać niedługo twoje włosy ? Jestem strasznie ciekawa
Brąz, prosta grzywka, ale pół grzywki i pasmo będzie blond.

Miałam kiedyś podobnie przy grzywce na bok i mi wszyscy mówili, że ładnie.

_polly_ jest offline  
Stary 2011-12-29, 01:43   #162
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:

Myślę, że w moim przypadku było tak, że testerek był uzupełniany przed zniżką 30% jakimiś podkładami. I być może ktoś źle go uzupełnił. Mam w domu zupełnie inny odcień, o ile nie jest to w ogóle inny podkład (mam wrażenie że w testerze była wersja klasyczna a nie light).
No nic. Jutro przejdę się jeszcze raz do Sephory i porównam swój odcień podkładu z tym co jest w testerze. Jak mi się nie zgodzi, to zrobię dym. Pocieszające jest to, że kupiłam go ze zniżką 30% plus 10% które miałam nabite na karcie (a ofert nie powinno się niby łączyć)
Ja też się nad tym zastanawiam, bo swego czasu chciałam kupić perfumy Chanel, które już kiedyś wąchałam i strasznie mi się podobały. Poszłam do Douglasa, testuję, a tu smród nie z tej ziemi, mdły. Aż się zaczęłam zastanawiać, czy składu nie zmienili. Wróciłam do domu, sprawdziłam, żadnych zmian. Poszłam do innej perfumerii i tam znalazłam swoją Chanel. Inny przykład to testery szminek marki Manhattan w Rossmannie. Dwa brązy, z czego jeden nudziak, drugi ciemny. Na opakowaniu jeden jest podpisany 56-ciemny, drugi 52-jasny, na testerach 52 to ciemny. W końcu zgłupiałam i wyszłam, nie kupiwszy, bo nie wiedziałam, co znajdę w oryginalnym opakowaniu, a nie chciałam otwierać.
Sondrina jest offline  
Stary 2011-12-29, 08:02   #163
quench
Are you talking to me?!

Co więcej nawet poproszenie o odlewkę nie uchroniłoby mnie przed pomyłką. Bo dostałabym inny podkład w próbce a inny bym i tak kupiła. Mo szok, normalnie szok.
Stary 2011-12-29, 09:58   #164
wiolusia00
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ALe ta dziewczyna strasznie wygląda w nude... bleee
Mi się chochliku podobasz w jaśniejszych ustach bardziej ale czerwień tez niczego sobie
Ja z uwagi na suche usta zazwyczaj stosuję tylko balsam tisane dla pielęgnacji i błysku. Ale ostatnio zakochałam się w pomarańczu o takim i czasem go noszę
Co to za szminka ?
wiolusia00 jest offline  
Stary 2011-12-29, 11:29   #165
iamsolucky
Wtajemniczenie

drobniutka część moich zbiorów, nie zwracać uwagi na nierówne nałożenie
1. Catrice AM spicy koral- bardzo lubię a kończy mi się, już jest wycofana, na zdjęciu wyszła zbyt blado w rzeczywistości mocniej różowa
2. Editt Cosmetics czerwona- też wyszła jasno na żywo jest mocno czerwona
3. Wibo różana- słodki jasno różowy kolor(nie lubię jej, jest miękka, złamała mi się, nietrwała)
4. Miss sporty 054-też jest intensywniejsza niż na zdjęciu bardzo ją lubię
5. Essence pomadka we flamastrze You Rock- bardzo nie lubię, patrząc na zdjęcie chyba nie trzeba tłumaczyć nie wiem czemu robi zacieki, nierównomiernie wżera mi się w naskórek warg, za każdym razem

i już więcej nic nie mogę nałożyć bo po pisaku essence mam bordowo buraczkowo fioletowe usta których za nic nie mogę domyć

kolory aparat oddał dobrze, zjadł tylko intensywność o połowę

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-16 o 12:54
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-29, 11:33   #166
magste_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 30

Cytat:
Brąz, prosta grzywka, ale pół grzywki i pasmo będzie blond.

Miałam kiedyś podobnie przy grzywce na bok i mi wszyscy mówili, że ładnie.
Uuu Na pewno będzie ładnie

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
drobniutka część moich zbiorów, nie zwracać uwagi na nierówne nałożenie
1. Catrice AM spicy koral- bardzo lubię a kończy mi się, już jest wycofana, na zdjęciu wyszła zbyt blado w rzeczywistości mocniej różowa
2. Editt Cosmetics czerwona- też wyszła jasno na żywo jest mocno czerwona
3. Wibo różana- słodki jasno różowy kolor(nie lubię jej, jest miękka, złamała mi się, nietrwała)
4. Miss sporty 054-też jest intensywniejsza niż na zdjęciu bardzo ją lubię
5. Essence pomadka we flamastrze You Rock- bardzo nie lubię, patrząc na zdjęcie chyba nie trzeba tłumaczyć nie wiem czemu robi zacieki, nierównomiernie wżera mi się w naskórek warg, za każdym razem

i już więcej nic nie mogę nałożyć bo po pisaku essence mam bordowo buraczkowo fioletowe usta których za nic nie mogę domyć

kolory aparat oddał dobrze, zjadł tylko intensywność o połowę
Drugie zdjęcie
Stary 2011-12-29, 12:01   #167
iamsolucky
Wtajemniczenie

tu po kolei: Editt, Sensique, Manhattan, Miss Sporty-sama taniocha, ale te są trwałymi szminkami

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-03 o 10:45
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-29, 12:53   #168
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

wiolusia00 kupiłam ją za zawrotną cenę 2 zł w podziemiach warszawy i o dziwo nie wysusza ust wygląda tak http://ewalucja.blogspot.com/search?q=zoom+na+usta
ewalucja jest offline  
Stary 2011-12-29, 13:20   #169
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
wiolusia00 kupiłam ją za zawrotną cenę 2 zł w podziemiach warszawy i o dziwo nie wysusza ust wygląda tak http://ewalucja.blogspot.com/search?q=zoom+na+usta
mam tą samą szminkę tylko czerwoną kosztowała 1,99zł
kupiłam ją z myślą posmarowania się raz(chodzi zapach babciny) ale o dziwo nic nie czuć więc jej używam i wcale nie wysusza ust

bardzo Ci dobrze w pomarańczu
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-29, 13:32   #170
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

iamsolucky dziękuję Czerwoną też mam takie tanie a takie faajne
ewalucja jest offline  
Stary 2011-12-29, 14:13   #171
_polly_
Zakorzenienie

A ja sprzątam od rana

Dziewuszki, kusicie tymi szminkami.
ja póki co niecierpliwie czekam na moje nyx'y.
pierwszy raz zamawiałam ze stanów i nie wiem ile to będzie szło.

_polly_ jest offline  
Stary 2011-12-29, 21:30   #172
fiasco
Wtajemniczenie

wyczaiłam na All podkłady Pixie w kolorze... białym chociaż one i tak mają jaśniutkie odcienie, nie wiem, czy komuś rozjaśnianie ich byłoby jeszcze potrzebne. Ja nawet mam zamiar kupić następny nie na poziomie 0, a 1 Jeszcze wykańczam to, co mam, i w styczniu zamawiam nową formułę...
Stary 2011-12-30, 00:13   #173
_polly_
Zakorzenienie

Kurde, miałam smutny nastrój dopóki nie zobaczyłam u mnie na blogu wyszukiwanych słów kluczowych.
Uwaga:

rozdziewiczenie ogloszenia

Dziś była u mnie teściowa, a ja bez makijażu, bo cały dzień sobie sprzątałam i porządki w szafie robiłam. I ona do mnie, że wyglądam jakbym chora była, bo taka biała jak ściana

_polly_ jest offline  
Stary 2011-12-30, 00:41   #174
Sondrina
Zakorzenienie

Cytat:
Kurde, miałam smutny nastrój dopóki nie zobaczyłam u mnie na blogu wyszukiwanych słów kluczowych.
Uwaga:

rozdziewiczenie ogloszenia

Dziś była u mnie teściowa, a ja bez makijażu, bo cały dzień sobie sprzątałam i porządki w szafie robiłam. I ona do mnie, że wyglądam jakbym chora była, bo taka biała jak ściana
Zabójcze są wyszukiwane słowa kluczowe, u mnie już kilka osób szuka "kosmerytków" cokolwiek to jest:p Podejrzewam, że chodzi o kosmetyki, a że w tytule bloga mam "kosmetyki dla bladolicych", to pewnie dlatego im się wyświetla mój blog, ale "kosmerytki" mi się z meteorytami skojarzyły:P

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
wyczaiłam na All podkłady Pixie w kolorze... białym chociaż one i tak mają jaśniutkie odcienie, nie wiem, czy komuś rozjaśnianie ich byłoby jeszcze potrzebne. Ja nawet mam zamiar kupić następny nie na poziomie 0, a 1 Jeszcze wykańczam to, co mam, i w styczniu zamawiam nową formułę...
Ten biały podkład kusi, przydałby mi się na co poniektóre koncerty

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------

Cytat:
tu po kolei: Editt, Sensique, Manhattan, Miss Sporty-sama taniocha, ale te są trwałymi szminkami
Ta z Sensique wygląda obiecująco
Sondrina jest offline  
Stary 2011-12-30, 12:57   #175
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ta z Sensique wygląda obiecująco
sensique ma bardzo fajny kolor(312) jedna z moich ulubionych, tu na blogu jest też o niej
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...ume-shine.html
iamsolucky jest offline  
Stary 2011-12-30, 13:12   #176
rousse
BAN stały

Cytat:
Patrzcie co wyszperałam w necie: http://makeup.perfumy.fm/index.php/strona/product/1

Alabaster wygląda całkiem przyzwoicie. Szkoda, że zamawianie jest pokręcone, bo bym kliknęła na próbę
Niby wygląda łądnie, ale... FM czy to nie ta firma od tanich podróbek perfum? To nie wróży, że miałby to być dobry podkład...
Co do PP, pewnie , że reklamuj, może ten w testerze to był perfect ivory? znalazłam na fotce wygląda tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 372ea2.jpg (18,4 KB, 27 załadowań)
rousse jest offline  
Stary 2011-12-30, 17:59   #177
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Niby wygląda łądnie, ale... FM czy to nie ta firma od tanich podróbek perfum? To nie wróży, że miałby to być dobry podkład...
Co do PP, pewnie , że reklamuj, może ten w testerze to był perfect ivory? znalazłam na fotce wygląda tak:
Wiesz, nawet nie wiedziałam, że oni robią jakieś podróbki Dzięki za info
Wiesz, ja kupiłam wersję light - to dziwactwo z bezużyteczną gąbką. Najjaśniejszym kolorem jest light porcelain.
W sephorze byłam i wiecie jakie było tłumaczenie konsultantki? Że tester widać jest zanieczyszczony! Zanieczyszczony innym podkładem. Jasneee... Reklamacji nie chciała mi uznać. A na kłótnie z kierowniczką zabrakło mi czasu i stoickiego spokoju
Stary 2011-12-30, 18:22   #178
Nikita-v
Zadomowienie

.

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2012-01-04 o 19:28
Nikita-v jest offline  
Stary 2011-12-30, 18:32   #179
rousse
BAN stały

Cytat:
Wiesz, nawet nie wiedziałam, że oni robią jakieś podróbki Dzięki za info
Wiesz, ja kupiłam wersję light - to dziwactwo z bezużyteczną gąbką. Najjaśniejszym kolorem jest light porcelain.
W sephorze byłam i wiecie jakie było tłumaczenie konsultantki? Że tester widać jest zanieczyszczony! Zanieczyszczony innym podkładem. Jasneee... Reklamacji nie chciała mi uznać. A na kłótnie z kierowniczką zabrakło mi czasu i stoickiego spokoju
Zanieczyszczony ? to oni swoje testery nalewają czy jak?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-12-30 o 18:38
rousse jest offline  
Stary 2011-12-30, 18:46   #180
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Zanieczyszczony ? to oni swoje testery nalewają czy jak?
Wiesz co? Ja już nie wnikam. Strzeliłam minę i wyszłam. Bo zanieczyścić tester z pompką, to trzeba umieć. I kiedy patrzę na kolory podkładu jakie są na stronie spehory, to dochodzę do wniosku, że numery są pomieszane. Jeden jest żółte, trzy - różowe. I pewnie ową trójkę widziałam podpisaną jako jedynkę

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości