Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-08, 11:45   #2341
19agusia91
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Fiasco, mój Tz dostał się na studia, pojechał beze mnie. Widywalismy się przez dwa lata raz w tygodniu, czasami rzadziej. Da się!
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2012-08-08, 15:09   #2342
LaOlaRubia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja używałam kilku - Ducray- Melascreen serum , Flos Lek White & Beauty, Iwostin Lucidin serum na noc, Pharmaceris W Albucin oraz Pharmaceris z 10% kwasem migdałowym i powiem tak - żaden nie dawał spektakularnego efektu. Co najwyżej po dwóch miesiącach używania delikatnie rozjaśniał skórę i przebarwienia. Ale teraz mam wątpliwości, czy to oby nie było złudzenie optyczne
Zastanawiam się, czy jesienią nie wytoczyć ciężkich dział i nie sięgnąć po to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53...ne.html&next=1
No i ostatnio przekonałam się o pewnej rzeczy - opalenizna wżera się bardzo, bardzo głęboko w skórę. Na skutek uczulenia zeszła mi skóra z ręki (zdjęcia na moim blogu). I wiecie co? Moja nowa, młoda skórka kolorem nie różni się od skóry starej, czyli poparzenie nie usunęło niemal w ogóle naprodukowanej melaniny. Idąc tym tropem, nasze peelingi celem usunięcia opalenizny można o kant d*** rozbić.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a Neostraty nie próbowałaś? nie żebym ja uzywała ale opinie ma dość dobre

z tą opalenizną to prawda. Ja mam ręce trwale ciemniejsze od reszty. Rzadko je smaruję( w ogrodzie i na plaży nie żałuję kremu) i traktuję trochę po macoszemu ale wystarczy jedno "zjaranie" i skóra już jest ciemniejsza i żółtsza dlatego nie wierzę że jak laska która była brązowa od solary bo parę lat się opalała i przestanie chodzić a wcześniej miała jasną skórę że wróci do takiego koloru jak miała kiedyś
Dzięki dziewczyny, myślę że spróbuję tego kremu Pulanny. Domyślam się, że nie będzie spektakularnych efektów ale może choć trochę rozjaśnią się te dziwne przebarwienia. Jeśli to nie pomoże chyba nie obejdzie się bez wizyty u dermatologa.
LaOlaRubia jest offline  
Stary 2012-08-08, 19:58   #2343
tujestem
Raczkowanie

A może dziewczyny podrzucicie mi jakiś fajny puder (nie ważna postać) rozjaśniający/rozświetlający w cenie około 30-40 zł i poradziły jak go stosować? W kosmetyczce jeszcze tego nie mam a baaardzo bym chciała

Jeszcze myślę nad dobrym pudrem transparentnym matującym tylko zastanawiam się czy musi on być biały? jakoś nie rozumiem tej kwestii :P Jakbyście mogły mi to wyjaśnić to byłabym Wam bardzo wdzięczna

Aktualnie używam Inglota dużego Loose Powder 14 i jestem zadowolona z niego bardzo
tujestem jest offline  
Stary 2012-08-08, 21:04   #2344
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
A może dziewczyny podrzucicie mi jakiś fajny puder (nie ważna postać) rozjaśniający/rozświetlający w cenie około 30-40 zł i poradziły jak go stosować? W kosmetyczce jeszcze tego nie mam a baaardzo bym chciała

Jeszcze myślę nad dobrym pudrem transparentnym matującym tylko zastanawiam się czy musi on być biały? jakoś nie rozumiem tej kwestii :P Jakbyście mogły mi to wyjaśnić to byłabym Wam bardzo wdzięczna

Aktualnie używam Inglota dużego Loose Powder 14 i jestem zadowolona z niego bardzo
No transparentny powinien być bezbarwny, a takie w pudełku mają barwę zazwyczaj białawą lub coś koło tego. Dużo sklepowych "transparentych" jest tak naprawdę do pwenego stopnia kryjących i barwiących, tyle że słabo. Ale na jasnej cerze może akurat sie odznaczać, wiec osobiscie wolę naprawdę bezbarwne pudry (np. bambusowy z BU) albo białe lekko kryjace.

A z rozświetlających to byłam zadowolona z Inglota rozświetlajacego białego, coś jak to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...ng-powder.html
tylko mój był bez lusterka, ale lata temu kupowałam. Był fajny bo lekko błyszczący ale nie brokatowy ani z drobinkami, tylko taki równo rozświetlający, świetny do modelowania twarzy.

A jak chcesz nei tyle połyskujący, co lekko staynowy to chyba bambusowy z jedwabiem BU powinien być ok, chociaż nie wiem ,czy on się nadaje do każdego typu skóry.
Stary 2012-08-09, 11:06   #2345
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Fiasco, mój Tz dostał się na studia, pojechał beze mnie. Widywalismy się przez dwa lata raz w tygodniu, czasami rzadziej. Da się!
jasne że się da. ale ciężko, jak będziemy na dwóch końcach Polski, a mnie nosi jak nie widzę gościa przez tydzień
Mam nadzieję że przez ten niecały rok wpadniemy na jakiś pomysł.
Stary 2012-08-09, 12:26   #2346
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jasne że się da. ale ciężko, jak będziemy na dwóch końcach Polski, a mnie nosi jak nie widzę gościa przez tydzień
Mam nadzieję że przez ten niecały rok wpadniemy na jakiś pomysł.
Kwestia przyzwyczajenia. Gdy mój (już były) chłopak wyjechał na studia do Poznania, widywaliśmy się średnio raz na miesiąc, czasem nawet rzadziej. Inna sprawa, że wcześniej, nawet mieszkając w tym samym mieście, nie spotykaliśmy się po kilka razy w tygodniu.

Chyba już pora ponownie się przywitać. Kiedyś udzielałam się na wątkach dla bladolicych, potem przestałam, ale wciąż Was podczytuję i przychodzę z pytaniem.
Wiem, że wciąż jest sierpień i niektórzy jeszcze nie wyjechali na urlopy , ale jesień za pasem, a co za tym idzie też niższe temperatury. Używam teraz 10HSE Burżujka, ale obawiam się, że gdy zrobi się chłodniej, będzie zbyt mało treściwy. Mam mieszaną cerę, raczej w kierunku suchej/normalnej niż tłustej i chciałabym już zacząć szukać czegoś bardziej kremowego, otulającego na jesień/zimę. Co polecacie do bardzo jasnej (tak, tak - Burżuj jest dla mnie za ciemny, ale dzięki bardzo lekkiej, wodnistej konsystencji wtapia się idealnie; zresztą, zauważyłam już jakiś czas temu, że moja skóra ma naprawdę zadziwiającą zdolność wtapiania w siebie nawet za ciemnych podkładów), wyraźnie różowawej cery?
Stary 2012-08-09, 12:35   #2347
fiasco
Wtajemniczenie

Srebrnousta, na pewno jaśniejszy i różowy jest płynny Nyx pale, ale nie wiem, jak się on ma do Burżuja bo go nie miałam, Nyx to taki silikonowy, dla mnie bardzo przyjemny podkład (mam mieszana w stronę tłustej). Tak kojarzę, że chyba jakieś Golden Rose były jasne ale "treściwsze"? Zajrzyj na wątek jansopodkładowy
Stary 2012-08-09, 12:37   #2348
19agusia91
Zakorzenienie

Ten Nyx jest w miarę, dla mnien neistety za różowy.
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2012-08-09, 12:44   #2349
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Ten Nyx jest w miarę, dla mnien neistety za różowy.
dla mnie niby też za różowy, i trochę za jasny, ale i tak się u mnie świetnie wtapia
Stary 2012-08-09, 12:50   #2350
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Srebrnousta, na pewno jaśniejszy i różowy jest płynny Nyx pale, ale nie wiem, jak się on ma do Burżuja bo go nie miałam, Nyx to taki silikonowy, dla mnie bardzo przyjemny podkład (mam mieszana w stronę tłustej). Tak kojarzę, że chyba jakieś Golden Rose były jasne ale "treściwsze"? Zajrzyj na wątek jansopodkładowy
Z tego, co kojarzę po swatchach, Nyx jest na pewno sporo jaśniejszy od Burżuja i też mniej żółty, ale, jak już pisałam, 10HSE nie jest wyznacznikiem jasności mojej skóry, po prostu naprawdę dobrze się w nią wtapia i jak na razie, oczywiście biorąc pod uwagę też resztę właściwości, to chyba najlepszy podkład, jaki miałam.
Tylko, szczerze mówiąc, wolałabym jakiś podkład dostępny stacjonarnie, żeby móc go wcześniej przetestować - zima w tym roku była koszmarna i niestety bardzo mocno odbiła się na mojej skórze , więc chciałabym zacząć szukać czegoś już teraz, żeby potem nie zostać z niczym.
Aha, sprawdziłam Nyxa na All - oczywiście odcienia Pale brak.
Podkładami GR byłam zainteresowana jakiś czas temu i nawet w moim mieście są chyba dwie drogerie, w których GR jest dostępne (bo stoiska firmowego brak), ale jaśniejszych odcieni nie mieli. Będę musiała znów się tam przejść.
A napisałam tutaj, bo primo: te dwa wątki w praktyce traktują o tym samym, secundo: ten wydaje mi się żywszy.
Stary 2012-08-09, 13:00   #2351
19agusia91
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=5014 tu pokazywałam Nyksa
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2012-08-09, 13:14   #2352
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiem, wiem, kiedyś już się do niego śliniłam i to chyba na Twoich swatchach. Ten podkład z Lumene też wygląda całkiem, całkiem, ale z recenzji kojarzę, że też należy do kategorii tych lżejszych, no i oczywiście w moim mieście nie da się go dostać.
Stary 2012-08-09, 13:26   #2353
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, kiedyś już się do niego śliniłam i to chyba na Twoich swatchach. Ten podkład z Lumene też wygląda całkiem, całkiem, ale z recenzji kojarzę, że też należy do kategorii tych lżejszych, no i oczywiście w moim mieście nie da się go dostać.
Lumene rzeczywiście jest lekki i prawie nie kryje (nakładając kilka warstw moze coś da radę, ale chyba nie o to chodzi)
Stary 2012-08-09, 13:32   #2354
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Lumene rzeczywiście jest lekki i prawie nie kryje (nakładając kilka warstw moze coś da radę, ale chyba nie o to chodzi)
To dobrze, nie będę teraz żałować.
Dziewczyny, a coś z marek dostępnych w Sephorach i Douglasach? Tu przynajmniej miałabym możliwość wcześniejszego przetestowania... Z drugiej strony, chociaż starałam się być w miarę na bieżąco z jasnopodkładowym, mam wrażenie, że ostatnio była mowa o podkładach albo ciężkich, mocno kryjących, albo lżejszych, rozświetlających... Nic nawilżającego, kremowego, ale o lekkim/średnim kryciu nie przychodzi Wam do głowy?
Stary 2012-08-09, 14:03   #2355
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
To dobrze, nie będę teraz żałować.
Dziewczyny, a coś z marek dostępnych w Sephorach i Douglasach? Tu przynajmniej miałabym możliwość wcześniejszego przetestowania... Z drugiej strony, chociaż starałam się być w miarę na bieżąco z jasnopodkładowym, mam wrażenie, że ostatnio była mowa o podkładach albo ciężkich, mocno kryjących, albo lżejszych, rozświetlających... Nic nawilżającego, kremowego, ale o lekkim/średnim kryciu nie przychodzi Wam do głowy?
właśnie ten GR perfect finish jest taki, dzisiaj mam go 6 raz na buzi jest lekki ale jednocześnie miły kremowy, fajnie się go wklepuje i ładnie wtapia w buzię. Krycie ma właśnie lekko średnie. Pięknie ujednolica, zakrywa zaczerwienienia, cienie pod oczami. Nie wiem jak się ma do tego burżuja bo go nie miałam. Na pewno nie jest ciężki ale nie jest też jakiś rzadki lejący. Pomiędzy bym powiedziała. Jak masz możliwość obmacania stacjonarnie to go wypróbuj, ciężko powiedzieć czy na suchej cerze zimą się sprawdzi
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-08-09, 14:05   #2356
Ingran
Psycho

Bell Multi Mineral(czy jakoś tak) był właśnie taki kremowy i średnio do pełnego kryjący. Ekstremalnie jasny to on nie jest ale ciemny też nie(mowa o odcieniu 01 oczywiście:P).
Skoro o tym mowa, może spróbujecie mi pomóc określić mój typ skóry? Więc: ogrom suchych skórek, łuszczy się na czole, nosie, czasem na policzkach, rzadziej na brodzie, tłustawa(szczególnie po nocy) w strefie T, co i rusz mam jakieś wypryski i zaskórniki, szczególnie w strefie T, czasem na policzkach. Po umyciu dość silne uczucie ściągnięcia, nawet piecze.
Zgaduj zgadula:P
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-08-09, 16:32   #2357
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
właśnie ten GR perfect finish jest taki, dzisiaj mam go 6 raz na buzi jest lekki ale jednocześnie miły kremowy, fajnie się go wklepuje i ładnie wtapia w buzię. Krycie ma właśnie lekko średnie. Pięknie ujednolica, zakrywa zaczerwienienia, cienie pod oczami. Nie wiem jak się ma do tego burżuja bo go nie miałam. Na pewno nie jest ciężki ale nie jest też jakiś rzadki lejący. Pomiędzy bym powiedziała. Jak masz możliwość obmacania stacjonarnie to go wypróbuj, ciężko powiedzieć czy na suchej cerze zimą się sprawdzi
Dzięki, w sobotę akurat wybieram się do miasta na zakupy kosmetyczne (ach, ten groupon do YR! ), a w pobliżu jest akurat drogeria z szafą GR, więc na pewno go sprawdzę.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Bell Multi Mineral(czy jakoś tak) był właśnie taki kremowy i średnio do pełnego kryjący. Ekstremalnie jasny to on nie jest ale ciemny też nie(mowa o odcieniu 01 oczywiście:P).
Skoro o tym mowa, może spróbujecie mi pomóc określić mój typ skóry? Więc: ogrom suchych skórek, łuszczy się na czole, nosie, czasem na policzkach, rzadziej na brodzie, tłustawa(szczególnie po nocy) w strefie T, co i rusz mam jakieś wypryski i zaskórniki, szczególnie w strefie T, czasem na policzkach. Po umyciu dość silne uczucie ściągnięcia, nawet piecze.
Nigdy nie miałam nic z Bell, ale może czas to zmienić. Akurat w mojej Naturze mają ich szafę, więc ten podkład też sprawdzę.

A co do Twojego pytania, to jedyne, co mogę na tę chwilę napisać, to to, że Twoja skóra musi być bardzo, bardzo przesuszona. A efekt tego jest taki, jak opisujesz - suche skórki plus wzmożone wydzielanie sebum i zapychanie porów. Nie wiem, czego używasz do pielęgnacji, ale postawiłabym na jak najłagodniejsze oczyszczanie i przede wszystkim nawilżanie. Kilka lat temu miałam cerę mieszaną w kierunku tłustej plus liczne przesuszenia, ale całkowicie zmieniłam pielęgnację i zmiana jest jak najbardziej na plus.
Z kosmetyków, których używam, mogę Ci polecić żel uniwersalny Babydream/balsam do kąpieli dla mam z Rossmanna do oczyszczania twarzy (do delikatnego, codziennego peelingu świetna będzie gąbka konjac w połączeniu z żelem ) lub emulsję Cetaphil, a do nawilżania balsam Cetaphil, Cicaplast Baume B5 (wg mnie nawilża lepiej niż zwykły Cicaplast), a miejscowo maść z witaminą A (ale jest na bazie wazeliny, więc jeśli masz skłonności do zapychania, radzę uważać).

Edytowane przez Srebrnousta
Czas edycji: 2012-08-09 o 16:33
Srebrnousta jest offline  
Stary 2012-08-09, 16:39   #2358
Ingran
Psycho

Twarz myję pianką z Białego Jelenia, więc powinna być delikatna... Na dzień stosuję filtr a na noc zwykle oliwkową Ziaję, to nie wiem... Ten Cicaplast jest w aptece?
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-08-09, 16:43   #2359
Srebrnousta
Wtajemniczenie

Cytat:
Twarz myję pianką z Białego Jelenia, więc powinna być delikatna... Na dzień stosuję filtr a na noc zwykle oliwkową Ziaję, to nie wiem... Ten Cicaplast jest w aptece?
Mmhm, no to już sama nie wiem... Może Ziaja jest dla Ciebie za słabym nawilżaczem?
Tak, jest w aptece. Za mniejszą tubkę płaciłam zimą coś koło 30 złotych.
Stary 2012-08-09, 16:55   #2360
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
mi Biały Jeleń masakrował cerę. A mydło w płynie spowodowało obrzęk twarzy i wysyp- a hipoalergiczne Ziaja oliwkowa fajna ale zimą pod oczy, twarzy mi wcale nie nawilżała-raczej natłuszczała powierzchniowo. Na suchą cerę zawsze będę polecała Alantany Do mycia polecam babydream albo micel z biedrony też fajny- jeśli chodzi o żele.
iamsolucky jest offline  
Stary 2012-08-09, 17:08   #2361
Ingran
Psycho

dzięki
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-08-09, 17:08   #2362
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
właśnie ten GR perfect finish jest taki, dzisiaj mam go 6 raz na buzi jest lekki ale jednocześnie miły kremowy, fajnie się go wklepuje i ładnie wtapia w buzię. Krycie ma właśnie lekko średnie. Pięknie ujednolica, zakrywa zaczerwienienia, cienie pod oczami.

Dobrze wiedzieć; ja namiętnie jeżdżę po zmywacze GR, przy następnej wizycie pokręcę się przy podkładach
Stary 2012-08-09, 18:32   #2363
rotten_lilly
Rozeznanie

Dzięki za rady chyba zdecyduje się na flormarowe duo, ten kolor różu, byłby idealny gdyby nie te drobiny w brązerze.
rotten_lilly jest offline  
Stary 2012-08-09, 19:58   #2364
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
mi Biały Jeleń masakrował cerę. A mydło w płynie spowodowało obrzęk twarzy i wysyp- a hipoalergiczne Ziaja oliwkowa fajna ale zimą pod oczy, twarzy mi wcale nie nawilżała-raczej natłuszczała powierzchniowo. Na suchą cerę zawsze będę polecała Alantany Do mycia polecam babydream albo micel z biedrony też fajny- jeśli chodzi o żele.
raz uzyłam białego jelenia do twarzy, mi bardzo ściągnął, wysuszył skórę (ale po tym jednym razie to ciężko powiedzieć czy to nie kaprys mojej cery). Uwielbiam ten uniwersalny żel Babydream, uprościł mi bardzo życie - jeden kosmetyk do ciała, twarzy, higieny intymnej i włosów, a ile miejsca oszczędzam Alantan Plus fajnie nawilża i łagodzi, ale mnie potwornie zapchał przez parafinę Czasem zdarza mi się użyć Alantanu Dermo-cośtam, Alantan Dermoline chyba. Nie ma parafiny, bardziej przypomina typowy krem
Też mi sie wydaje, że oliwkowa ziaja bardziej natłuszcza niz nawilża. Jakbyś dała pod to jakiś dobry nawilżacz byłaby bajka Bo tłusta warstwa zapobiega uciekaniu wilgoci ze skóry, ale jak nie ma co uciekać to niewiele to pomoże Ja to bym na twoim miejscu zaopatrzyła się w kwas (żel) hialuronowy i jak ci ta Ziaja pasuje (i nie zapycha) to bym ten hialuronowy z nią mieszała Już też pisałam kiedyś, że używałam Humektan - nawilża ale nie natłuszcza i nie zapycha (choć dla niektórych nawilżenie może być słabe)
Stary 2012-08-09, 19:59   #2365
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Według mnie masz cerę mieszaną, którą zapewne nieźle wysuszyłaś, stąd skórki i naturalna obrona skóry w postaci nadprodukcji sebum.
Musisz przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia (nawilżenia, w dalszej kolejności natłuszczenia), a więc do demakijażu łagodny preparat, np. żel Babydream albo... płyn do higieny intymnej. No i trzeba skupić się na dostarczeniu wilgoci do naskórka. Używaj kremów z kwasem hialuronowym, mocznikiem czy gliceryną, d-panthenolem, czy z sokiem z aloesu lub róży
Stary 2012-08-09, 20:02   #2366
Wenress
Zakorzenienie

Hej używała może któraś z Was pudru E.L.F. z filtrem 45? Przeszukałam caly wątek i nikt nic nie pisał, a ja się bardzo czaję na ten puder, oczywiście przez filtr no i jest transparentny Ale ciężko mi kupić coś tylko z jedną opinią...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,48...rotection.html

Ćwiczę!
Wenress jest offline  
Stary 2012-08-09, 21:36   #2367
Ingran
Psycho

Mam żel hialuronowy tylko z Ziają ciężko go mieszać bo warstwy się robią, hialur sobie a krem sobie... Spróbuję z innymi kremami, jakieśtam w domu mam
bzdura.

Ingran jest teraz online  
Stary 2012-08-09, 22:07   #2368
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Mam żel hialuronowy tylko z Ziają ciężko go mieszać bo warstwy się robią, hialur sobie a krem sobie... Spróbuję z innymi kremami, jakieśtam w domu mam
to możesz też najpierw nałożyć hialuronowy na zwilżoną skórę a na to ziaję, ewentualnie odwrotnie. Rozmasowując nawet na skórze twarzy się powinny połączyć.
Stary 2012-08-09, 22:25   #2369
tujestem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No transparentny powinien być bezbarwny, a takie w pudełku mają barwę zazwyczaj białawą lub coś koło tego. Dużo sklepowych "transparentych" jest tak naprawdę do pwenego stopnia kryjących i barwiących, tyle że słabo. Ale na jasnej cerze może akurat sie odznaczać, wiec osobiscie wolę naprawdę bezbarwne pudry (np. bambusowy z BU) albo białe lekko kryjace.

A z rozświetlających to byłam zadowolona z Inglota rozświetlajacego białego, coś jak to:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49...ng-powder.html
tylko mój był bez lusterka, ale lata temu kupowałam. Był fajny bo lekko błyszczący ale nie brokatowy ani z drobinkami, tylko taki równo rozświetlający, świetny do modelowania twarzy.

A jak chcesz nei tyle połyskujący, co lekko staynowy to chyba bambusowy z jedwabiem BU powinien być ok, chociaż nie wiem ,czy on się nadaje do każdego typu skóry.
Na stronie BU przeczytałam, że bambusowy z jedwabiem nadaje się do wszystkich typów cery więc warto go spróbować. A co sądzisz o takim połączeniu: bambusowy z jedwabiem na całą twarz w celu wygładzenia i miękkiego wykończenia i perłowy też z BU żeby wybić dodatkowo kości policzkowe? Stosowałaś może ten perłowy? Jak się spisuje?
Zastanawiam się czy nie będzie to zbyt połyskliwy efekt. A zamawiając coś z tej stronki z racji dużych kosztów przesyłki chciałabym spróbować czegoś jeszcze
tujestem jest offline  
Stary 2012-08-09, 22:48   #2370
CzarnaMaciejka
Raczkowanie

co to za biustonosze te"effuniaki"? gdzie mozna je kupić? jakaś sieć sklepów?
CzarnaMaciejka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości