Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...
Prosimy, aby każdy wątek dotyczył jednej metamorfozy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-26, 16:28   #1
weraxx
Raczkowanie

Jak dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów?

Witam, potrzebują metamorfozy przed sylwestrem

Zacznę od tego że chcę zmienić kolor włosów i tu się zastanawiam - rozjaśnić czy przyciemnić? Mam włosy (naturalne) w odcieniu coś pomiędzy blondem a szatynem jeśli można to tak nazwać. Nigdy się jeszcze nie farbowałam, oprócz brązowych szamponetek ale ich kolor nie był głęboki i ciężko mi było stwierdzić czy wyglądam lepiej. Chciałabym też zmienić fryzurę ale boję się że znowu wybiorę sobie jakąś która zupełnie nie będzie mi pasować.

Jeśli chodzi o typ urody - nie mam pojęcia jakim jestem. Mam jasną cerę raczej porcelanową, chłodną? mówią mi że jestem strasznie blada. Często mam czerwonawe rumieńce. Oczy kiedyś niebieskie, teraz zielone, brwi i rzęsy b. jasne ale farbuję henną. Co do opalania strasznie ciężko z tym u mnie - jak się spiekę to na czerwono, inaczej mnie prawie w ogóle słońce nie łapie. Włosy mam takie raczej mysie u nasady, końcówki porozjaśniane od słońca mają złote refleksy. Czuję się dobrze w ciemnych kolorach a najlepiej w czarnym. Nie wiem co mogę jeszcz napisać, mam dosyć kwadratową twarz i ciężko jest mi dobrać pasującą fryzurę

Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP1624_zmniejszacz-pl_392345.jpg (25,4 KB, 215 załadowań)
weraxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 18:43   #2
Talantea
Rozeznanie

Dot.: Jak dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów?

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Witam, potrzebują metamorfozy przed sylwestrem

Zacznę od tego że chcę zmienić kolor włosów i tu się zastanawiam - rozjaśnić czy przyciemnić? Mam włosy (naturalne) w odcieniu coś pomiędzy blondem a szatynem jeśli można to tak nazwać. Nigdy się jeszcze nie farbowałam, oprócz brązowych szamponetek ale ich kolor nie był głęboki i ciężko mi było stwierdzić czy wyglądam lepiej. Chciałabym też zmienić fryzurę ale boję się że znowu wybiorę sobie jakąś która zupełnie nie będzie mi pasować.

Jeśli chodzi o typ urody - nie mam pojęcia jakim jestem. Mam jasną cerę raczej porcelanową, chłodną? mówią mi że jestem strasznie blada. Często mam czerwonawe rumieńce. Oczy kiedyś niebieskie, teraz zielone, brwi i rzęsy b. jasne ale farbuję henną. Co do opalania strasznie ciężko z tym u mnie - jak się spiekę to na czerwono, inaczej mnie prawie w ogóle słońce nie łapie. Włosy mam takie raczej mysie u nasady, końcówki porozjaśniane od słońca mają złote refleksy. Czuję się dobrze w ciemnych kolorach a najlepiej w czarnym. Nie wiem co mogę jeszcz napisać, mam dosyć kwadratową twarz i ciężko jest mi dobrać pasującą fryzurę

Pomożecie?

Ładna jesteś, w sumie nic bym Tobie nie radziła zmieniać
Z Twojego opisu mogę stwierdzić, ze jesteś raczej typem kolorystycznym Lato.
Unikaj ciepłych odcieni włosów, tak samo wybieraj ubrania o chłodnym odcieniu, zamiast czarnej czerni jak smoła wybieraj ciemny szary itd.
Pełno jest artykułów o typach kolorystycznych, jeśli dopasujesz się do Lata to dalej już pójdzie Ci łatwo z dopasowywaniem wszystkiego do siebie.

Luna i Toffee <3

Moje prace - KLIK
Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:35   #3
olianna
Raczkowanie

Dot.: Jak dobrać odpowiednią fryzurę oraz kolor włosów?

Nie bierz sobie mojej metamorfozy za bardzo do serca, nie musisz byc ruda ale bawie sie dzisiaj programem ze strony http://www.instyle.com/instyle/makeover/ i ze wszystkich kolorow najlbardziej podobasz mi sie wlasnie w rudosciach. Za szminke przepraszam ale nie bylo juz jej jak zdjac.. Wiec jak wyzej - jestes bardzo ladna nic nie musisz zmieniac!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kto3.jpg (11,6 KB, 58 załadowań)
olianna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości