Zmiana wyglądu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-27, 16:07   #1
Calish
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Zmiana wyglądu

Hej , jestem Weronika i od dawna planuję zmianę wyglądu , myślałam nad Punkiem , bardzo lubię ten styl i podoba mi sie , ale nie wiem czy pasowałby mi , a jeżeli nie to co mogłabym w sobie zmienić . Z góry dziękuję ;*

Tutaj daje mojego fotobloga , i od razu chcialabym oznajmić ,że jestem nowa i nie wiem czy na dobrej stronie pisze to i wgl.
http://www.photoblog.pl/mrusiek
Calish jest offline  
Stary 2011-12-27, 16:45   #2
pysia95
Przyczajenie

Dot.: Zmiana wyglądu

Masz bardzo ładne włosy, mi osobiście byłoby szkoda ścinać, farbować czy robić z nimi cokolwiek

Edytowane przez pysia95
Czas edycji: 2011-12-27 o 16:47
pysia95 jest offline  
Stary 2011-12-27, 17:28   #3
strawberry_oO
Przyczajenie

Hej Też jestem nowa :P
Mi bardzo podoba się styl reggae. (dredy, warkoczyki itp.) jeżeli też jesteś otwarta na nową muzykę to polecam Grubsona, według mnie to najlepszy polski artysta, bo nie wciska kitu i nikogo nie udaje..
Fajny jest też sportowy styl czyli np. t-shirty, spodnie itp.

Ale według każdy ma własny i powinien się jego trzymać. A jeżeli ludziom to nie pasuje to ich problem.
strawberry_oO jest offline  
Stary 2011-12-27, 20:36   #4
Calish
Przyczajenie

Dzieki bardzo Ale chodzi mi o to czy pasowalby mi taki styl jak scene czy punk? co o tym myslicie ? Bardzo chcialabymw sobie cos zmienic :<< co z wlosami moglabym zrobic ? Nie koniecznie chce duzo scinac
Calish jest offline  
Stary 2011-12-28, 11:43   #5
fiasco
Wtajemniczenie

myślę, że to, że styl punk wygląda fajnie to trochę za mało to, jak się ubierasz, malujesz i jakie masz włosy powinno chyba w jakiś sposób pokazywać, kim jesteś i jaka jesteś, i przede wszystkim powinnaś sie dobrze czuć w tym, jak wyglądasz punk to nie tylko irokez, łańcuch przy spodniach, skórzana kurtka i parę kolczyków. to ideologia, styl życia, muzyka...
Swoim stylem nie musisz się dopasowywać do jakiejś konkretnej subkultury noś to, w czym się dobrze czujesz. Może ja mam jakieś staroświeckie podejście, ale punk to coś więcej niż moda
Stary 2011-12-28, 15:57   #6
ptasiakasiaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
myślę, że to, że styl punk wygląda fajnie to trochę za mało to, jak się ubierasz, malujesz i jakie masz włosy powinno chyba w jakiś sposób pokazywać, kim jesteś i jaka jesteś, i przede wszystkim powinnaś sie dobrze czuć w tym, jak wyglądasz punk to nie tylko irokez, łańcuch przy spodniach, skórzana kurtka i parę kolczyków. to ideologia, styl życia, muzyka...
Swoim stylem nie musisz się dopasowywać do jakiejś konkretnej subkultury noś to, w czym się dobrze czujesz. Może ja mam jakieś staroświeckie podejście, ale punk to coś więcej niż moda
Piękne napisane (sorry za OT ale nie mogłam się powstrzymać).
Aby nie było tylko OT, to napiszę, że na Twoim miejscu nie robiłabym z siebie punka tylko dlatego, że to nieźle wg Ciebie wygląda.
ptasiakasiaa jest offline  
Stary 2011-12-28, 17:42   #7
aleuname
Raczkowanie

zdecydowanie nie ! Nie pasowałoby to do Ciebie ...
aleuname jest offline  
Stary 2011-12-29, 13:09   #8
imaginacja93
Raczkowanie

Ja także popieram moje przedmówczynie, punk to jest cała ideologia, w dodatku to dość "ciężki " styl, ale i niekobiecy, nie każdy może czuć się w nim dobrze. Ale ostateczna decyzja należy do Ciebie

Mam doświadczenie w byciu w subkulturach i muszę powiedzieć, że mnie osobiście wnerwiało to, że ludzie nie traktowali mnie poważnie w takich ciuchach. Wiem, że może kogoś zdanie ludzi nie obchodzi, ale ja przez to czułam się bardzo nieswojo... Ale z drugiej strony każdy musi przejść przez fascynację subkulturami , później i tak się z tego wyrasta

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam włosy -51 cm (29.02.16)
Pół drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm

Mój last.fm
imaginacja93 jest offline  
Stary 2011-12-29, 18:06   #9
kaska222
Moderator

Zdjecia prosze wkleic w poscie do zalacznikow.
Regulamin.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2011-12-29, 18:51   #10
Maja S
Raczkowanie

Reszta ma racje punk to ideologia, a nie ciuchy i fryzura. Powinnaś sama poszukać swojego stylu, a nie pytać czy będzie Ci w nim dobrze, sama musisz to czuć. Kieruj się sobą, a nie innymi.
Maja S jest offline  
Stary 2011-12-29, 22:38   #11
Calish
Przyczajenie

Rozumiem . Tylko ,że ja od dziecka sie wychowalam na takiej muzyce .Ale rozumiem czego tak napisaliście i dziękuję , poprzez to wiele sobie przemyslalam , zobaczymy co z tego będzie , jak zrobię sobie metamorfoze to wkleje tu zdjęcia .
Calish jest offline  
Stary 2011-12-30, 13:48   #12
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Calish Pokaż wiadomość
jak zrobię sobie metamorfoze to wkleje tu zdjęcia .
Zamykam. Założenia forum sa całkiem inne. Proszę przeczytać regulamin.
Jeśli autorka zechce zmienić zdanie - zapraszam na pw.
201704240951 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości