Pomadkomaniaczki - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-30, 11:04   #61
cathiebaj
Rozeznanie

Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
OMG!
Masz tą pomadkę, po której starcie tak rozpaczałam... I nadal trochę mi smutno...
Mam i obóstwiam
Tylko mi nie mów, że już jej nie ma w sprzedaży?
Stary 2011-12-30, 11:09   #62
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathiebaj Pokaż wiadomość
Mam i obóstwiam
Tylko mi nie mów, że już jej nie ma w sprzedaży?
No już nie Nie możliwe, ze nie wiedziałaś? Wycofali je jeszcze przed serią Absolute Moistue (AM wycofali chyba zimą/wiosną tego roku), a Stay On! chyba jesienią (albo latem) zeszłego roku, o ile mnie pamięć nie myli

Inkarnatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:21   #63
cathiebaj
Rozeznanie

Cytat:
No już nie Nie możliwe, ze nie wiedziałaś? Wycofali je jeszcze przed serią Absolute Moistue (AM wycofali chyba zimą/wiosną tego roku), a Stay On! chyba jesienią (albo latem) zeszłego roku, o ile mnie pamięć nie myli
No nie! Pojęcia nie miałam Szkoda. Jedna z fajniejszych szminek, jakie mam... Buuu...
Stary 2011-12-30, 11:33   #64
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
No nie! Pojęcia nie miałam Szkoda. Jedna z fajniejszych szminek, jakie mam... Buuu...
Weź mnie nie dobijaj...

Znalazłam swoją recenzję (i jedyną tej szminki jak na razie ) i z tego wynika, że wycofywali tą serię jesienią zeszłego roku, bo jeszcze się na nią załapałam - w momencie pisania recenzji już była niedostępna...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=461215

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-30 o 11:37
Inkarnatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:47   #65
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karottkaa Pokaż wiadomość
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia

to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html

@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14

fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html

no! już się naprodukowałam!
Dzięki,dzięki za swatche.Teraz powinnaś dostać lańsko bo podoba mi się kilka kolorów,a miałam już nie kupować pomadek

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam do was 3 pytanka - co myślicie o szminkach kobo? co mnie kuszą na blogach, a jeszcze żadnej nie miałam
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
Odnośnie szminek Kobo-mam jedną w odcieniu 108 Fuchsia i ja jestem z niej zadowolona Dosyć długo trzyma się na ustach,ma dobrą konsystencję,nie podkreśla suchych skórek.Gdyby nie to,że ja ciągle chcę wypróbowywać szminki z innych firm,to pewnie skusiłabym się na inne kolory
Piękna koralowa szminka to tylko YSL Rouge Volupte w odcieniu 27 Jest droga ale warta KAŻDEJ złotówki:love :
Fuksja? Z czystym sumieniem polecam pomadkę z KOBO odcień 108 Fuchsia
Kluska20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:48   #66
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
z koralowych to może Oriflame Wonder Color - Coral Red bodajże... moja koleżanka ją zamawiała i jest zadowolona z odcienia

to może właśnie Rimmel? popatrz sobie po ich kolorkach, bo mają spory wybór kolorów i dobrą jakość w kolekcji Kate Moss fuksjowy róż to właśnie kolor 02

tutaj fajne swatche: http://pinkcastersugar.blogspot.com/...-lipstick.html

@Kluska - tutaj masz fajne swatche niektórych kolorów - http://fleurdeforce.blogspot.com/201...ollection.html
u nas dostępne są 01, 02, 05, a co do 3 i 8 to mam podejrzenia, że u nas mogą mieć numery 07 i 14
fajne swatche 07 i 14 tutaj:http://lusterko-em.blogspot.com/2011...h-by-kate.html

no! już się naprodukowałam!
dzięki obadam jak będę w rossmanie, mi zależy na tym, żeby to był taki zimny odcień i taki ciężko znaleźć, a w ciepłej fuksji moja twarz staje się całą jak buraczek, bo mam skłonności do zaczerwienień
Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Ja mam 3 szminki KOBO (planuję zakup kolejnych 3) z tej serii Fashion Colour:
104 English Rose
108 Fuchsia
111 Coral Chic
Ja te szminki uwielbiam i ubolewam, że nie mają więcej kolorów. Są kremowe, trwałe, niesamowicie napigmentowane, nie wysuszają ust. Za tą cenę naprawdę świetne.
Co do fuksji i koralu to polecam przyjrzenie się właśnie 108 i 111 z KOBO. Fuksja jest prawdziwą fuksją, koral też jest piękny, w zależności od dnia potrafi wyglądać troszkę inaczej, zmieniać odcienie. Zdecydowanie moje ulubione kolory/szminki. Czasem nawet zdarza mi się nimi nawet po domu pomalować jak mam ochotę na trochę koloru w ponury dzień
do tej koralowej się właśnie ostatnio przymierzałam, tylko nie mogłam się zdecydować między coral code a coral chic
Aalicia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:49   #67
Ingran
Psycho

Dobry...
Bez pytania się przyłączę:P
Może nieco za smarkata jestem na ten wątek, ale co tam...
Moja ilość szminek imponująca nie jest, dopiero startuję w tej dziedzinie Ogólnie luuuubię wszelkie ustowe mazidła, pomadki, balsamy, błyszczyki. Często wezmę coś bez namysłu a potem w domu gotuję się w środku:P
Pytanko: zna może któraś matową pomadkę w kolorze ciemnofioletowym? Taka śliwka węgierka? Bo kupiłam niedawno z Maybelline Color Sensational 338 Midnight Plum ale to nie to Zbyt się błyszczy i wpada w fuksję. Jakieś pomysły?
Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:15   #68
jessica855
Zakorzenienie

Ingran widziałam z serii Kate by Rimmel ciemnąąą śliwkę
pooglądaj sobie swatche na necie czy o taki kolor Ci chodzi
np. http://pamperedandpolished.co.uk/wp-...l-swatches.jpg
one są matowe ponoć
Stary 2011-12-30, 12:41   #69
Ingran
Psycho

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Ingran widziałam z serii Kate by Rimmel ciemnąąą śliwkę
pooglądaj sobie swatche na necie czy o taki kolor Ci chodzi
np. http://pamperedandpolished.co.uk/wp-...l-swatches.jpg
one są matowe ponoć
czwarta od lewej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 113[4].jpg (30,3 KB, 57 załadowań)
Stary 2011-12-30, 12:42   #70
tenebra
Zakorzenienie

AAaaaa, pomadkomaniaczki, zapomniałam napisać, że w obecnej gazetce Rossmanna wszystkie szminki (i błyszczyki) Maybelline są tańsze o 30% np. Colour Sensational kosztują 18,99 a nie 25,99

Porobiłam słocze, ale aparat tak zjadł kolory, że masakra...

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
czwarta od lewej...
No właśnie też do niej wzdycham, widziałyście ją gdzieś stacjonarnie w sklepie u nas? Bo w "moim" Rossmanie było tylko 5 kolorów...

tenebra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:46   #71
Kluska20
Zakorzenienie

Czy te pomadki Kate Moss kosztują teraz w Rossmannie 12,99 zł czy mi się tylko coś ubzdurało? Ja mam ochotę na fuksję-odcień 02
Stary 2011-12-30, 12:50   #72
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Pokochałam te pomadki od Kate ale przeraziła mnie rozbieżność cen w Rossmanach, SP i innych drogeriach u mnie w mieście. W jednym 22 zł, w innym 18 zł, a znowu w innych 16 zł i 12,69 zł Opłaciło się pojeździć, bo inaczej mogłabym kupić trzy za 22

AnnaVanDort jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:50   #73
karottkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dzięki,dzięki za swatche.Teraz powinnaś dostać lańsko bo podoba mi się kilka kolorów,a miałam już nie kupować pomadek
zawsze do usług!

Ja też dodałam dzisiaj swatche na blogu, więc zapraszam
http://charlottes-wonderland.blogspo...l-swatche.html

ale dodam jeszcze tutaj

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
czwarta od lewej...
niestety nie widziałam jej w żadnym Rossmanie, Naturze, ani Super-Pharm... zastanawiam się, czy w ogóle dotarła do PL...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rimmel_KateMoss05.1.jpg (41,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rimmel_KateMoss14.jpg (32,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02920.jpg (86,6 KB, 22 załadowań)
Stary 2011-12-30, 12:53   #74
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Czy te pomadki Kate Moss kosztują teraz w Rossmannie 12,99 zł czy mi się tylko coś ubzdurało? Ja mam ochotę na fuksję-odcień 02
Tak, tak w innych drogeriach potrafią kosztować 22 zł, co zauważyłam u siebie.

Stary 2011-12-30, 13:02   #75
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
To była cena promocyjna z poprzedniej gazetki, już wczoraj były ceny z nowej gazetki czyli ok 16zł...

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Pokochałam te pomadki od Kate ale przeraziła mnie rozbieżność cen w Rossmanach, SP i innych drogeriach u mnie w mieście. W jednym 22 zł, w innym 18 zł, a znowu w innych 16 zł i 12,69 zł Opłaciło się pojeździć, bo inaczej mogłabym kupić trzy za 22
No ja teraz żałuję, że nie wzięłam od razu więcej, tylko 3 A wie któraś z Was po ile są w Hebe i Jaśminie?

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

cathiebaj, możesz napisać skąd zamawiałaś te szmineczki Nyxa?

Stary 2011-12-30, 13:06   #76
cathiebaj
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Z Allegro od ButiqueUK Nie wiem, czy mogę linka wkleić, w razie czego usunę: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22227640
U nich są za 9,99 zł.
Stary 2011-12-30, 13:10   #77
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze do usług!

Ja też dodałam dzisiaj swatche na blogu, więc zapraszam

http://charlottes-wonderland.blogspo...l-swatche.html

ale dodam jeszcze tutaj

niestety nie widziałam jej w żadnym Rossmanie, Naturze, ani Super-Pharm... zastanawiam się, czy w ogóle dotarła do PL...
Tak mnie kusicie,że jutro będę musiała jechać i kupić tę pomadke bo nie wytrzymam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Tak, tak w innych drogeriach potrafią kosztować 22 zł, co zauważyłam u siebie.
Nie pozostaję mi nic innego jak tylko ją kupić

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
To była cena promocyjna z poprzedniej gazetki, już wczoraj były ceny z nowej gazetki czyli ok 16zł...

No ja teraz żałuję, że nie wzięłam od razu więcej, tylko 3 A wie któraś z Was po ile są w Hebe i Jaśminie?

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

No to jutro na pewno ją kupię nawet za cenę 16 zł
Stary 2011-12-30, 13:23   #78
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Tak mnie kusicie,że jutro będę musiała jechać i kupić tę pomadke bo nie wytrzymam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Nie pozostaję mi nic innego jak tylko ją kupić

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------
Rozchodzą się jak ciepłe bułeczki

Stary 2011-12-30, 13:27   #79
karottkaa
Raczkowanie

Cytat:
Z Allegro od ButiqueUK Nie wiem, czy mogę linka wkleić, w razie czego usunę: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22227640
U nich są za 9,99 zł.
Matko, to jak za darmo! :O

EDIT: zakochałam się... Barely There i Papaya Punch <3
http://siulka.blogspot.com/2011/08/s...k-pomadki.html

Edytowane przez karottkaa
Czas edycji: 2011-12-30 o 13:41
karottkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:46   #80
cathiebaj
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:

EDIT: zakochałam się... Barely There i Papaya Punch <3
http://siulka.blogspot.com/2011/08/s...k-pomadki.html
No niee! Czemu mi to robisz? Ja też się zakochałam
Stary 2011-12-30, 15:25   #81
Taranka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zgłasza się kolejna maniaczka
Na stanie około 70 szminek (nie liczyłam ostatnio) i tylko 40 błyszczyków (ostatnio masę oddałam, bo jak przez pół roku ani razu nie użyję, to chyba coś znaczy... więc nowe błystki poszły w świat).
Wypisywać nie będę, bo to trochę za dużo, ale moją ulubioną jest Catrice Stay On! Lasting Dream. A zaraz po niej Guerlain KissKiss Orange Mambo.
To dopiero kolekcja

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny - kolejna maniaczka, na szminki od niedawna, wcześniej miałam parcie na błyszczyki, ale trwałość mnie drażniła i jakoś z nich wyrosłam trochę, szminki dają mi takie poczucie luksusu i kobiecości a co do kolorów, wszystko co jasne - róże, beże, nude, czerwień i delikatne fiolety, nie pasują mi ciemne szminki za to. Sztuk mam pewnie między 20-30 jak na razie

taki make up jest klasyczny, a zwraca uwagę, też się tak maluję na wyjścia większe

mam do was 3 pytanka - co myślicie o szminkach kobo? co mnie kuszą na blogach, a jeszcze żadnej nie miałam
a drugie - szukam pięknej koralowej szminki - czekam na wasze typy
3 - czy znacie jakąś szminkę w kolorze fuksji, ale bez odcienia buraczanego? bo szukam od dawna i nic nie mogę znaleźć
Może Vegas Volt z MAC? Sama się na nią czaję
http://www.google.pl/search?q=vegas+volt&hl=pl &client=firefox-a&hs=7zy&rls=org.mozilla: plfficial&prmd=imvns&tb m=isch&tbo=u&source=univ& sa=X&ei=2sf9Tqy9HYef-QaRkcipAQ&ved=0CCMQsAQ&bi w=1366&bih=609#hl=pl&clie nt=firefox-a&hs=B0y&rls=org.mozilla: pl%3Aofficial&tbm=isch&sa =1&q=vegas+volt+mac&pbx=1 &oq=vegas+volt+mac&aq=f&a qi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=0 l0l1l2254l0l0l0l0l0l0l0l0 ll0l0&bav=on.2,or.r_gc.r_ pw.,cf.osb&fp=b79372bc2bd 36993&biw=1366&bih=609

Cytat:

O dokładnie! Nasze wrażenie tej "dziwności" wynika z tego, ze nie jesteśmy przyzwyczajone do swoich ust w czerwieni (zwykle na co dzień raczej niewiele kobiet używa czerwonej szminki, to jest odcień zarezerwowany na większe okazje, jakoś tak się przyjęło w naszej kulturze). Kiedyś nawet specjalnie przyglądałam się, ile kobiet na ulicy/komunikacji miejskiej/miejscach publicznych będzie miało pomalowane na czerwono usta i przez cały dzień zliczyłam chyba ze 2 babeczki I to w tak dużym mieście jak W-wa

Także, jeśli ludzie się patrzą na Was jak macie czerwone usta, to po prostu dlatego, ze wyglądacie ŁADNIE! O!
I to sobie musimy powtarzać
Cytat:
AAaaaa, pomadkomaniaczki, zapomniałam napisać, że w obecnej gazetce Rossmanna wszystkie szminki (i błyszczyki) Maybelline są tańsze o 30% np. Colour Sensational kosztują 18,99 a nie 25,99
O nieee

Cytat:

No niee! Czemu mi to robisz? Ja też się zakochałam
Już szukam na allegro

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2011-12-30 o 15:30
Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 15:42   #82
Ingran
Psycho

Ajj, ile szminowych napaleńców:P ale mam smaka na Kate...
Stary 2011-12-30, 15:48   #83
karottkaa
Raczkowanie

O nieeeee... ale piękna!

Cytat:
Już szukam na allegro
właśnie jakoś mało ich... chyba tylko alledrogeria je ma i to tylko 3 kolory...
Stary 2011-12-30, 16:00   #84
Taranka
Wtajemniczenie

Cytat:
właśnie jakoś mało ich... chyba tylko alledrogeria je ma i to tylko 3 kolory...
Też to zauważyłam Na allegro też są ale mało kolorów

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 17:05   #85
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
U nich są za 9,99 zł.
Ale tanio Biorę!

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Może Vegas Volt z MAC? Sama się na nią czaję
Cytat:
O nieeeee... ale piękna!
Mam ją, na żywo jest mocno waląca po oczach...

Stary 2011-12-30, 17:33   #86
cathiebaj
Rozeznanie

Sleekowe ma jeszcze kosmetykomania na stronie. Alledrogeria na str. widzę tylko dwie Mnie się Liquer podoba jakoś i to tak jakoś bardzo
Stary 2011-12-30, 18:13   #87
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Hej, można dołączyć?

Ja też jestem pomadkomaniaczką (niestety to nie moja jedyna mania ).
Mam ok. 30 pomadek/szminek i ok. 15 pomadek tzw. pielęgnacyjnych, ale wśród nich są także takie dające lekki kolor lub kupione tylko ze względu na zapach Planowanych do zakupienia mam jeszcze ponad 10. Kiedyś miałam manię na błyszczyki, ale mi przeszło w szminki, teraz rzadko je używam, a mam ich też co najmniej tyle co szminek. Mam małe usta i pomadki lepiej mi się nosi, poza tym nie przepadam za uczuciem jakie pozostawiają błyszczyki na ustach.
Teraz nie jestem w stanie wypisać wszystkich, bo w pon. się przeprowadzam i już wszystko popakowałam, ale jak tylko się z tym uporam to wypiszę wszystko.

Na co dzień lubię kolory delikatne, ale nie za mdłe. Najczęściej są to róże, ale takie troszkę mocniejsze, ciemniejsze, często lekko transparentne. Szminki lubię raczej bez drobinek, kremowe.

Co do popularnej AiryFairy to chyba jestem jedną z niewielu, której ta szminka nie do końca pasuje kolorystycznie przez ten złoty połysk. Sama w sobie mi się podoba. Jej bliźniaczą 'kuzynką' ale właśnie bez tego połysku jest szminka KOBO nr 104 English Rose, która jest jedną z moich ulubienic, ze względu na kolor, konsystencję, trwałość oraz uniwersalność koloru. Jak nie mam czasu na zastanawianie się albo nie mogę się zdecydować to właśnie ona zawsze pasuje.

Obawiam się, że przez ten wątek zapragnę ich jeszcze więcej, ale zaryzykuję
Mi też nie pasuje ta szminka. Wyglądam w niej jak trup .
Oglądałam dzisiaj te szminki od Kate. 014 to taki beż - nie podoba mi się. Wpadła mi w oko 05 w superpharm jest na nie promocja i chciałam kupić, ale mieli tylko dwa kolory :/.

Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2011-12-30 o 18:16
elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 18:29   #88
tenebra
Zakorzenienie

Za ile w tej promocji?

W naturach teraz wszystkie szminki Bell są za -25%
A z Bell jeszcze ani jedej nie mam

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-30 o 18:42
Stary 2011-12-30, 18:40   #89
Ingran
Psycho

Unhappy Dot.: Pomadkomaniaczki

Łeee, na allegro tylko dwa kolory i to jakieś takie... I don't like it
Stary 2011-12-30, 21:25   #90
Zanthia
Zadomowienie

Przez Was kupiłam w Superpharmie dwie Kate - 10 i 02 [ strazacką czerwień i złamaną fuksje ], są strasznie miłe na ustach, zostawiają taką cieniuteńką warstwę i co najważniejsze oby dwie idealnie mi pasują <3

A pomyśleć, że wychodziłam tylko po pastę do zębów...
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brąz, kolor ust, mat, pomadka, pomadki, pomadkomaniaczka, pomoc, szminka pomadka, szminki, szminkomaniaczka, usta

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości