Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-09, 22:28   #481
Ingeborg
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Warto brać! Pańcia robi mega ładną buzię nawet moją
A nawet jakbby zapchała, to na pewno znajdzie się chętna na jej przygarnięcie
Ja mam jedno opakowanie w użyciu i drugie na zapas, a i tak martwię się, co zrobię, jak się skończą

Dzolls, należy się bacik na tyłeczek-już sobie ten lakier z głowy wybiłam (bo go nie potrzebuję ), a Ty tu z takimi swatchami

Ja mam paletkę i rozświetlający pod oczy. Z paletki jestem zadowolona, natomiast pod oczy tylko pobieżnie testowałam, ale na razie ok (bardzo mi się podoba, że nie obciąża - ten różowy z paletki jest zdecydowanie cięższy)

Dziękuję za odpowiedź ws. korektorów!
Szukam jakiegoś fajnego, niedrogiego korektora i pomyślałam o Catrice
Stary 2012-01-09, 22:35   #482
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź ws. korektorów!
Szukam jakiegoś fajnego, niedrogiego korektora i pomyślałam o Catrice
Zależy do czego go potrzebujesz-jak tylko pod oczy to ten w penie lepszy, a jak coś więcej to polecam paletkę 3 odcienie beżu można mieszać, róż jest całkiem niezły pod oczy, ale trzeba oszczędnie nakładać i mieć skórę dobrze nawilżoną, a zielony jak to zielony
Stary 2012-01-09, 22:45   #483
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Dzolls, należy się bacik na tyłeczek-już sobie ten lakier z głowy wybiłam (bo go nie potrzebuję ), a Ty tu z takimi swatchami
to jest jedyny lakier Catrice, który polecam na równi z czameleonem, co więcej, zachwycam się nim od początku i będę :P muszę kupić zapasowa butelkę, skoro go wykopują

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-01-10, 00:23   #484
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja kupiłam krótko przed Świętami starą wersję tego korektora w pędzelku i nie polecam go. Już prawie mi się skończył, a nie używałam go jakoś długo. Efekt rozświetlenia/ ukrycia cieni - niewielki. Do tego zasycha i na tym pędzelkowym aplikatorze robi się taka skorupa..

elizka1987 jest offline  
Stary 2012-01-10, 00:43   #485
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ma któraś z Was korektory z Catrice? Co o nich myślicie?
ja mam korektor w sztyfcie , niby kolor 010, ale dość ciemny .. i fajne to ma raczej tylko opakowanie niestety .. ma strasznie tłustą konsystencję i jakoś nie zgrywa mi się ze skórą. w miejscach na które go próbuje nałozyć wygląda jak tłusta plamka i błyszczy z daleka a nie o to chyba chodzi w korektorach, żeby podkreślac niedoskonalosci
Stary 2012-01-10, 07:19   #486
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

jakby jeszcze, któraż z gdańska polowałam na 'puder z pańcią' to w city forum wczoraj widziałam jeszcze dwa
Stary 2012-01-10, 08:22   #487
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Pańcia "robi" taką twarz jaką oglądasz na okładkach gazet:p : U mnie daje mat ale i również pięknie rozświetla cerę ale nie jest to też jakieś glow czy coś takiego Po prostu twarz po zaaplikowaniu pańci wygląda na wypoczętą,zdrową,cudownie wygładzoną i odżywioną cerę Najlepszy puder ever!!!
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Podpisuję się obiema rękami, nogami i wypudrowanym pańcią noskiem.
Miałam napisać to samo co Emilia ale pozostaje mi napisać: j.w.

A ja nie lubię korektora pod oczy tego srebrnego, tępak trochę z niego, zdarza mu się wejść w zmarszczki i nie wtapia się tak ładnie i ma jakiś kijowy kolor - 02 - za jasny i chyba różowy (!) i aplikacja jest wkurzająca, ten pędzel tylko do ciapania, i tak trzeba palcami wszystko wklepać... no i nie ukrywa moich cieni!!!

Ja kocham korektory o konkretnym kolorze i które nawilżają a jednocześnie wtapiają się w skórę i kryją co mają kryć. niekwestionowanym faworytem jest true match W4. KWC po wsze czasy ale chyba go zamienili na lepszy model - ciekawe czy tak samo dobry
Stary 2012-01-10, 10:58   #488
ckin2u
Zakorzenienie

a polecacie jakis podklad z Catrice? musze kupic jakis podklad (znalezc w ogole jakis w miare ok) ale wlasnie jakis tani... bo mam w miare fajny ale jego cena mnie doslownie... boli
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-10, 13:40   #489
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a polecacie jakis podklad z Catrice? musze kupic jakis podklad (znalezc w ogole jakis w miare ok) ale wlasnie jakis tani... bo mam w miare fajny ale jego cena mnie doslownie... boli
Polecam i będę ciągle polecała podkład Photo Finish.Jest genialny i raczej nie zamienię go już na żaden inny Pięknie wygładza cerę,rozświetla,nie podkreśla suchych skórek,bardzo ładnie stapia się z cerą,jest bardzo trwały i już nie wiem co mam napisać na jego temat Dla mnie nie ma on żadnych wad
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-10, 13:49   #490
ckin2u
Zakorzenienie

Cytat:
Polecam i będę ciągle polecała podkład Photo Finish.Jest genialny i raczej nie zamienię go już na żaden inny Pięknie wygładza cerę,rozświetla,nie podkreśla suchych skórek,bardzo ładnie stapia się z cerą,jest bardzo trwały i już nie wiem co mam napisać na jego temat Dla mnie nie ma on żadnych wad
a wiesz ze go mam? tylko mam za ciemny kolor i to duzo - kupilam latem i tez w sumie pamietam ten zachwyt jak sie wtedy nim pomalowalam - tylko ze teraz probowalam ale efektu brak bo.. jest pomaranczowy wrecz dla mnie . Czy sa jasne kolorki dostepne? Bo juz ne pamietam, teraz mam kolor 030
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:09   #491
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
a wiesz ze go mam? tylko mam za ciemny kolor i to duzo - kupilam latem i tez w sumie pamietam ten zachwyt jak sie wtedy nim pomalowalam - tylko ze teraz probowalam ale efektu brak bo.. jest pomaranczowy wrecz dla mnie . Czy sa jasne kolorki dostepne? Bo juz ne pamietam, teraz mam kolor 030
Ja mam odcień najjaśniejszy 010 Sand Beige i odcień pasuje mi idealnie
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:16   #492
ckin2u
Zakorzenienie

dziekuje dzisiaj pojade zobaczyc ten odcien !

tylko nie pamietam czy on przypadkiem nie ma sklonnosci do zapychania? ja nie pamietam.. a na KWC sa takie opinie
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:21   #493
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Warto brać! Pańcia robi mega ładną buzię nawet moją
A nawet jakbby zapchała, to na pewno znajdzie się chętna na jej przygarnięcie
Ja mam jedno opakowanie w użyciu i drugie na zapas, a i tak martwię się, co zrobię, jak się skończą
wyszłam z domu, nie mając jeszcze żadnej opinii od Was, tyle co zdążyłam przeczytać ostatnią stronę na wątku... iiii
kupiłam! jakżeby inaczej
pancia tak na mnie patrzyła patrzyła... to wzięłam
a jak mnie zapcha czy coś to może się kto znajdzie chętny. A okazja żeby spróbować pewnie się już nie powtórzy

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:39   #494
tenebra
Zakorzenienie

Mnie niestety pańcia przyciemnia...

Efekt ładny, no ale trochę za ciemna no... Nakładałam puszkiem do pudru wklepując małe ilości więc w ten sposób to większość pudrów robi mi na gębie fotoszopa, ale faktycznie ma ładny mat, nie tępy czego nie lubię tylko taki naturalny. I się ten efekt dość długo trzyma.
Popróbuję jeszcze pędzlem, tylko że pędzlem nie dała mi tak ładnego efektu.

tenebra jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:40   #495
ckin2u
Zakorzenienie

przyciemnia? jejku ale musisz miec jasniutka cere
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-10, 14:44   #496
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje dzisiaj pojade zobaczyc ten odcien !

tylko nie pamietam czy on przypadkiem nie ma sklonnosci do zapychania? ja nie pamietam.. a na KWC sa takie opinie
Mnie podkład nie zapycha
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-10, 15:06   #497
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Ano mam Bardzo ją taką lubię, ale dobór kolorówki do twarzy to istna katorga. Wszystko za ciemne...

tenebra jest offline  
Stary 2012-01-10, 15:57   #498
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wyszłam z domu, nie mając jeszcze żadnej opinii od Was, tyle co zdążyłam przeczytać ostatnią stronę na wątku... iiii
kupiłam! jakżeby inaczej
pancia tak na mnie patrzyła patrzyła... to wzięłam
a jak mnie zapcha czy coś to może się kto znajdzie chętny. A okazja żeby spróbować pewnie się już nie powtórzy
Hehehe jak to było w kabarecie "będzie Pani zadowolonaaa":p trzymam kciuki, żeby było ok!
Stary 2012-01-10, 18:12   #499
SOCKI
Zakorzenienie

Dziewczyny przyznam że baardzo pobieżnie przeleciałam te dwa wątki (ale żeście nastukały) i pooglądałam swatche w necie, ale czy Waszym zdaniem jest coś fajnego w kolekcji Catrice Bohemia? Bo mam dostęp do całej (mniej więcej) limitki i nie wiem czy watro brać Najbardziej zastanawia mnie bronzer czy co to tam jest takie kwadratowe

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post44413363
SOCKI jest offline  
Stary 2012-01-10, 18:14   #500
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyznam że baardzo pobieżnie przeleciałam te dwa wątki (ale żeście nastukały) i pooglądałam swatche w necie, ale czy Waszym zdaniem jest coś fajnego w kolekcji Catrice Bohemia? Bo mam dostęp do całej (mniej więcej) limitki i nie wiem czy watro brać Najbardziej zastanawia mnie bronzer czy co to tam jest takie kwadratowe
Jak nie Natventurista to Bohemia Ja też coś chcę
Ja to bym uderzała w cienie, może puder w zależności czy matowy i czy ma kolor jakiś względny, ale u nas z tego co wiem nie było tej limitki, więc niewiele możemy Ci pomóc. Czy się mylę?

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-10 o 18:16
tenebra jest offline  
Stary 2012-01-10, 18:44   #501
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Widziałam dziś na żywo i potwierdzam.

Dokupiłam sobie dzisiaj cień My First Copperware Party. Już jestem w nim zakochana, a na powiece będzie dopiero jutro.
Stary 2012-01-10, 19:07   #502
SOCKI
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak nie Natventurista to Bohemia Ja też coś chcę
Ja to bym uderzała w cienie, może puder w zależności czy matowy i czy ma kolor jakiś względny, ale u nas z tego co wiem nie było tej limitki, więc niewiele możemy Ci pomóc. Czy się mylę?
Mów mi Moja Droga, wszystko Ci kupię co znajdę Nie martw się i ja to błogosławieństwo będę musiała niedługo zostawić, zostaną mi wysłannicy w Niemczech
Kolor tego pudru właśnie jak na bronzer to dość jasny był, choć ja na bronzerach się nie znam zbytnio bo żadnego nie mam. Sęk w tym, że cieni chyba też nie było. Były lakiery, linery w pudrze, błyszczyki, bronzery...

SOCKI jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:16   #503
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ano mam Bardzo ją taką lubię, ale dobór kolorówki do twarzy to istna katorga. Wszystko za ciemne...
Oj, to dobrze, że nie wzięłam pańci. Dziękuję za info, bo już powoli, po wszechobecnych na wątku zachwytach , skłaniałam się do jej zakupu.
Tak samo zaczął mnie kusić liner, ale pewnie ich już nie ma, więc portfel został uratowany

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Mów mi Moja Droga, wszystko Ci kupię co znajdę Nie martw się i ja to błogosławieństwo będę musiała niedługo zostawić, zostaną mi wysłannicy w Niemczech
Kolor tego pudru właśnie jak na bronzer to dość jasny był, choć ja na bronzerach się nie znam zbytnio bo żadnego nie mam. Sęk w tym, że cieni chyba też nie było. Były lakiery, linery w pudrze, błyszczyki, bronzery...
Ale bym chciała bronzer, taki był fajny i matowy, a ja nie mogę nic znaleźć od długiego czasu Dałabyś radę kupić też dla mnie?
neath jest teraz online  
Stary 2012-01-10, 19:20   #504
diablica88
Rozeznanie

Cytat:
Ja też go mam (ten sam nr co Ty 010) i raczej nie jestem zadowolona. Trwałość średnia, podkład mnie niestety wysuszył choć mam cerę mieszaną. Ale najgorszy dla mnie chyba jest kolor - ja żadnego rozświetlenia nie widzę, wręcz przeciwnie moja twarz wyglądała na szarą i zmęczoną... Kolorek niby dobry ale odcień jakiś dziwny.. Jedyne co zaliczę na plus to piękny zapach (mnie się podoba choć są różne opinie), fajna konsystencja, aplikacja nie sprawia problemu, podkład nie tworzy maski i nie zapych

Także chyba wybór podkładu to bardzo indywidualna kwestia... Jednak znaleźć podkład idealny jest bardzo ciężko Ale życzę powodzenia, może u Ciebie Catrice się sprawdzi

A ma któraś z Wam może bronzer ze stałej oferty? Jak wrażenia?

Edytowane przez diablica88
Czas edycji: 2012-01-10 o 19:21
diablica88 jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:23   #505
ckin2u
Zakorzenienie

a ja wlasnie kupilam ten podklad odcien 010
ckin2u jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:27   #506
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Ja też go mam (ten sam nr co Ty 010) i raczej nie jestem zadowolona. Trwałość średnia, podkład mnie niestety wysuszył choć mam cerę mieszaną. Ale najgorszy dla mnie chyba jest kolor - ja żadnego rozświetlenia nie widzę, wręcz przeciwnie moja twarz wyglądała na szarą i zmęczoną... Kolorek niby dobry ale odcień jakiś dziwny.. Jedyne co zaliczę na plus to piękny zapach (mnie się podoba choć są różne opinie), fajna konsystencja, aplikacja nie sprawia problemu, podkład nie tworzy maski i nie zapych

Także chyba wybór podkładu to bardzo indywidualna kwestia... Jednak znaleźć podkład idealny jest bardzo ciężko Ale życzę powodzenia, może u Ciebie Catrice się sprawdzi
Oczywiście,że dobór podkładu,to indywidualna kwestia i po prostu trzeba próbować i testować aż trafi się na ideał
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:28   #507
SOCKI
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ale bym chciała bronzer, taki był fajny i matowy, a ja nie mogę nic znaleźć od długiego czasu Dałabyś radę kupić też dla mnie?
Wydaje mi się, że na standzie były co najmniej dwa, więc pewnie, że tak. Poza tym ja dopiero odkryłam, że w Coinach są Essence i Catrice (głupek ze mnie) więc jutro jeszcze się będę rozglądać w innych pewnie.
To mówisz, że fajny? Testowałaś go czy widziałaś swatche?

SOCKI jest offline  
Stary 2012-01-10, 19:28   #508
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
a ja wlasnie kupilam ten podklad odcien 010
Jestem ciekawa Twojej opinii więc jak ju go potestujesz,to koniecznie daj znać
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:11   #509
germanistka1988
Raczkowanie

GG do germanistka1988

bu
Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Cień jest w regularnej sprzedaży, ale niestety nie umiem zagwarantować, czy akurat będzie, bo to popularny kolor
Jeśli chcesz podjadę tam po pracy i wezmę dla Ciebie, albo zadzwoń wcześniej do Natury w Ferio i zapytaj
Jakby co, daj znać na PW.
zebrałam się w sobie i pojechałam do Ferio, i był chyba ostatni, bo razem z Panią przeszukałyśmy prawie wszystkie szufladki i był na samym końcu faktycznie daje niesamowity efekt! )) także podzielam zachwyty
germanistka1988 jest offline  
Stary 2012-01-10, 20:33   #510
Finlora
Zakorzenienie

Przez Was kupiłam puder a pańcią

Finlora jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości