Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-24, 19:36   #841
mycha9393
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez germanistka1988 Pokaż wiadomość
Oj, dziewczyny dziewczyny :P przez Was chyba powinnam ogłosić upadłość finansową ;-) przed wyjazdem do domu kupiłam 2 cienie: najpierw The Noble Knights, potem zachwalanego C'mon Chamelon a w związku z tym, że w rodzinnej mieścinie jest dość dobrze zaopatrzona Natura, capnęłam wczoraj 2 lakiery Catrice: Plum Play With Me (nie wiem czemu wydawało mi się, że miał być wycofywany, u mnie w cenie regularnej na półce za 8,99), Goldfinger, a także eyeliner Drama Queen, cienie My First Copperware Party i Mr Cooper's Fields. Ten ostatni piękny : kolor złamanego złota wpadającego w szampański odcień zastanawiałam się nad "pancią", bo widziałam jeszcze 2 sztuki, ale ostatnio kupiłam mój ulubiony Creme Puff z MF, więc stwierdziłam, że CHYBA mi się nie przyda ;-) masakra, wydałam prawie 50zł ... ale zwykle we Wro nie robię w ogóle kolorówkowych zakupów - czy może to być okoliczność łagodząca ?
Może może a wrecz musi! Sama dzisiaj wydalam podobna kwotę!
Mr Cooper's Fields- moj ulubiony cien!! uzywam go caly czas! tylko moglby byc lepiej zmielony;/
mycha9393 jest offline  
Stary 2012-01-24, 19:59   #842
enigma88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
Oj poszlam sobie zobaczyc czy jeszcze są i sie niezle zdziwilam gdy odkrylam ze w obydwu naturach nic nie ma.. a w pt byly jeszcze z 3..
Jakiś tajfun przeszedl przez moje miasto! Grrr.
ojjj
ojj placze:'(( ale dziękuję Ci bardzo, że poszłaś sprawdzić
a może u kogoś innego w Naturze jeszcze są?? pilne prosze odp pozdrawiiam
enigma88 jest offline  
Stary 2012-01-24, 20:09   #843
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, dziewczyny dziewczyny :P przez Was chyba powinnam ogłosić upadłość finansową ;-) przed wyjazdem do domu kupiłam 2 cienie: najpierw The Noble Knights, potem zachwalanego C'mon Chamelon a w związku z tym, że w rodzinnej mieścinie jest dość dobrze zaopatrzona Natura, capnęłam wczoraj 2 lakiery Catrice: Plum Play With Me (nie wiem czemu wydawało mi się, że miał być wycofywany, u mnie w cenie regularnej na półce za 8,99), Goldfinger, a także eyeliner Drama Queen, cienie My First Copperware Party i Mr Cooper's Fields. Ten ostatni piękny : kolor złamanego złota wpadającego w szampański odcień zastanawiałam się nad "pancią", bo widziałam jeszcze 2 sztuki, ale ostatnio kupiłam mój ulubiony Creme Puff z MF, więc stwierdziłam, że CHYBA mi się nie przyda ;-) masakra, wydałam prawie 50zł ... ale zwykle we Wro nie robię w ogóle kolorówkowych zakupów - czy może to być okoliczność łagodząca ?
okolicznością łagodzącą będą zdjęcia cieni :P
lele jest offline  
Stary 2012-01-24, 20:28   #844
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
okolicznością łagodzącą będą zdjęcia cieni :P
Zgadzam się.
Stary 2012-01-24, 21:11   #845
Acabar
Raczkowanie

'

Edytowane przez Acabar
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:47
Acabar jest offline  
Stary 2012-01-24, 21:28   #846
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety zabawowa śliwka będzie wycofana - tej jednej jedynej rzeczy jest mi szkoda z całej szafy

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-01-24, 21:36   #847
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
O nie, o nie, już wiem, że znów nie dam rady się oprzeć
podłe
Ja też muszę go obadać i zapewne nabyć.
Stary 2012-01-24, 21:38   #848
mycha9393
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
O nie, o nie, już wiem, że znów nie dam rady się oprzeć
podłe
No i bardzo dobrze! zobaczysz sama sie w nim zakochasz!! Ten kolor! Mimo ze ma drobinki wyglada elegancko, nie tandetnie

a wlasnie wszystkie cienie są tak srednio zmielone?? W porownaniu z inglotem to sa bardzo grubo pomielone! Bo ja posiadam tylko ten z braku wiekszego funduszu
mycha9393 jest offline  
Stary 2012-01-24, 22:03   #849
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
No i bardzo dobrze! zobaczysz sama sie w nim zakochasz!! Ten kolor! Mimo ze ma drobinki wyglada elegancko, nie tandetnie

a wlasnie wszystkie cienie są tak srednio zmielone?? W porownaniu z inglotem to sa bardzo grubo pomielone! Bo ja posiadam tylko ten z braku wiekszego funduszu

Ja posiadam tylko kameleona (na razie) i po jakimś tam okresie użytkowania widać, że cień mógłby być lepiej zmielony, tym bardziej, że jest droższy niż np. taki inglot, do którego nijak nie mogę się przyczepić, jeśli chodzi o jakość cieni
czuprynka jest offline  
Stary 2012-01-25, 13:16   #850
201607231719
Konto usunięte

Kupiłam Vulcano.. Ale nie wiem, czy mi pasuje.
201607231719 jest offline  
Stary 2012-01-25, 22:21   #851
Lenka_1105
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Polecam Ci SOS z Eveline. U mnie tylko nail tek coś wskórał, ale cena porażała. Te daje taki sam efekt, albo nawet lepszy. Pokochałam tę odżywkę. Koszt około 10zł. Zaznaczam, że przetestowałam kilkadziesiąt różnych.
Polecam na skórki i paznokcie olejek rycynowy, koszt ok 1,80 do 2,50 za 30mlnaprawdę działa cuda, paznokcie już po tygodniu są wyraźnie wzmocnione i nie rozdwajają się. olejek należy wcierać w skórki i płytkę paznokcia. Jak dla mnie bomba Miałam problem z łamliwymi paznokciami i przesuszeniem skóry rąk. Na początku skóra wydawała się bardziej szorstka, ale zniknął martwy naskórek, szczególnie z zagłębień pomiędzy palcami; do tego krem do rąk i tyle. Polecam, mnie pomogło

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
A ja ją widziałam wczoraj w starym Olimpie jeszcze ze 2-3 sztuki

Która konkretnie kredka?

Ja nakładam go pacynką na cień w kremie albo z Balleriny, albo z Catrice. I rozcieram z Oops I nude it again też z C.
Co do białej kredki to jest to KOHL KAJAL, cena 7,99 zł w Naturze
Lenka_1105 jest offline  
Stary 2012-01-25, 23:00   #852
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Od czwartku promocja- przy zakupie dwóch produktów do makijażu Catrice, gratis do odebrania w kasie. Mam nadzieję, że to wycofywane produkty, a nie na przykład jakieś roczne resztki z koszyczka wyprzedażowego .
Chyba skusze się na coś, szczególnie, że od paru tygodni chodzi za mną miętowa kredka. Polecacie coś jeszcze taniego (tak do 15zł)? Kameleona oczywiście mam . Tak samo puder z pańcią .
Oo jak z bronzerami? Jest jakiś, który nie wpada w pomarańcz? Wiem, że jaśniejszy Sun Glow jest właśnie pomarańczowawy, a ten drugi staram się rozpracować za każdym razem jak jestem w Naturze. Może lepszy będzie ciemniejszy Multi Colour Compact Powder?
Ja mam ten bronzer w ciemniejszym kolorze i jest na prawdę fajny. Na pewno nie pomarańczowy. Kupiłam ciemniejszy odcień, bo spotkałam się z wieloma opiniami, że ten jaśniejszy ma w sobie pomarańcz.

elizka1987 jest offline  
Stary 2012-01-25, 23:24   #853
Elvii
Zadomowienie

Dzisiaj oglądałam tester kameleonka i dopiero teraz skumałam się że jest dokładnie taki sam jak mój cień sprzed miliona lat z Too Faced

Przy następnej wizycie na pewno kupię a dzisiaj do mojego pudła bez dna trafiło:
Cień
The Noble Knights
Szminka 160 Tell Me A Berry-tail

oraz cień z KOBO 208 BRONZE

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline  
Stary 2012-01-26, 15:02   #854
czuprynka
Zakorzenienie

Dziewczyny, nie wytrzymałam i przyleciałam tu, żeby pochwalić się moim odkryciem. Otóż, przyszło do mnie dziś moje jajco i przy okazji pierwszych testów nałożyłam nim również puder z pańcią i normalnie szok w trampkach! Literalnie, legalnie zero porów, słownie: zero porów! Przez pierwsze kilka minut od aplikacji twarz wydaje się lekko pudrowa, ale po tym czasie skóra ładnie adaptuje puder tworząc jednolitą całość bez żadnego efektu maski. Coś czuję, że się polubimy z jajcem bo i podkład nałożyło mi tak, że mucha nie siada
czuprynka jest offline  
Stary 2012-01-26, 15:48   #855
dzolls
Zakorzenienie

Wiecie co, znalazłam lakierowy odpowiednik czameleona, a żeby bylo śmieszniej, stoi na półce od mikołajek
Dziś nałożyłam jedną warstwę (którą zaraz zmyłam, bo się popsuł ) i normalnie mnie zatkało, że to czameleon! Zakochałam się w nim od nowa

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-01-26, 15:54   #856
enigma88
Raczkowanie

Witajcie! Ja znowu truję ale napewno u żadnej z Was w żadnym mieście nie został nawet jeden puder utrwalający catrice??!! dajcie znać jak coś. albo jeśli któraś z was chciałaby go sprzedać również piszcie. Nasłuchałam się tutaj jaki on cudowny jest i teraz będe chorować a jeśli nie to może polecicie jakiś podobnie działający zamiennik?? czekam na odp. pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

jeszcze jedno Czy jest tutaj jakaś osoba z Dąbrowy Górniczej?? pilne prosze odp
enigma88 jest offline  
Stary 2012-01-26, 16:07   #857
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wytrzymałam i przyleciałam tu, żeby pochwalić się moim odkryciem. Otóż, przyszło do mnie dziś moje jajco i przy okazji pierwszych testów nałożyłam nim również puder z pańcią i normalnie szok w trampkach! Literalnie, legalnie zero porów, słownie: zero porów! Przez pierwsze kilka minut od aplikacji twarz wydaje się lekko pudrowa, ale po tym czasie skóra ładnie adaptuje puder tworząc jednolitą całość bez żadnego efektu maski. Coś czuję, że się polubimy z jajcem bo i podkład nałożyło mi tak, że mucha nie siada
Masz jajco Beauty Blender? Muszę wypróbować ten sposób nakładania pudru bo przyznam szczerze,że sama bym nie wpadła na taki pomysł
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-26, 16:32   #858
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Masz jajco Beauty Blender? Muszę wypróbować ten sposób nakładania pudru bo przyznam szczerze,że sama bym nie wpadła na taki pomysł
Nie, podróbkę z Allegro za 20 zł ale działa identycznie

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2012-01-26, 17:27   #859
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Nie, podróbkę z Allegro za 20 zł ale działa identycznie
Czy wiesz na pewno,że czuprynka ma "podróbkę" z Allegro? Specjalnie zapytałam czy ma oryginalny BB bo słyszałam,że te "jajeczka" różnią się od siebie strukturą ale skoro piszesz,że działają identycznie,to pozostaję mi tylko wierzyć w Twoje słowa
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-26, 17:31   #860
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enigma88 Pokaż wiadomość
Witajcie! Ja znowu truję ale napewno u żadnej z Was w żadnym mieście nie został nawet jeden puder utrwalający catrice??!! dajcie znać jak coś. albo jeśli któraś z was chciałaby go sprzedać również piszcie. Nasłuchałam się tutaj jaki on cudowny jest i teraz będe chorować a jeśli nie to może polecicie jakiś podobnie działający zamiennik?? czekam na odp. pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

jeszcze jedno Czy jest tutaj jakaś osoba z Dąbrowy Górniczej?? pilne prosze odp
Enigma, da się zrobić napisz mi na PW żebym nie zapomniała to się umówimy jakoś. Będę mogła kupić w sobotę.

Któraś jeszcze chętna?

tenebra jest offline  
Stary 2012-01-26, 17:40   #861
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Czy wiesz na pewno,że czuprynka ma "podróbkę" z Allegro? Specjalnie zapytałam czy ma oryginalny BB bo słyszałam,że te "jajeczka" różnią się od siebie strukturą ale skoro piszesz,że działają identycznie,to pozostaję mi tylko wierzyć w Twoje słowa
Wiem na pewno że ma tę samą podróbkę co ja, bo o tym rozmawiałyśmy

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2012-01-26, 17:46   #862
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Ok.Dziękuję za odpowiedź.
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-26, 18:45   #863
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
a możesz mi wysłać linka na priv do niej?? bo też bym się skusiła na nie

Aalicia24 jest offline  
Stary 2012-01-26, 18:51   #864
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak Gocha mówi, mam tę podróbkę, ale po dzisiejszych zabawach z nim jakoś myślę, że jest wykonane z tego samego materiału co BB i ma dokładnie taki sam kształt tyle, że kosztuje 21zł

Cytat:

Gocha wszystko wie

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a możesz mi wysłać linka na priv do niej?? bo też bym się skusiła na nie

Leci PW
czuprynka jest offline  
Stary 2012-01-26, 18:57   #865
babcia_miecia
Zadomowienie

Czy mogłabym poprosić pm'kę do tych jajeczek?
babcia_miecia jest offline  
Stary 2012-01-26, 19:13   #866
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Mogłabym też prosić o info na PW? Będę wdzięczna

Swoją drogą muszę powiedzieć, że w moim mieście limitka Las Vegas jakoś mocno rozchwytywana nie jest... Teraz nie ma tylko pudru z pańcią i brokatowego psikacza, które zresztą dopiero teraz są wymiecione
Także jakby ktoś z Olsztyna chciał coś upolować, to w Polonii jeszcze jest prawie wszystko

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2012-01-26, 19:41   #867
mycha9393
Zakorzenienie

Cytat:
A moglabyś powrzucac jakies zdjecia gdzie masz nalozony podklad jajem, i dla kontratstu pedzlem/palcami?? Chcialabym sie naocznie przkonac Bo jak znowu cos bd z allegro zamawiac to musze uzyc silnych argumentow dla mojego faceta zeby nie brzeczal
mycha9393 jest offline  
Stary 2012-01-26, 20:06   #868
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Tak jak Gocha mówi, mam tę podróbkę, ale po dzisiejszych zabawach z nim jakoś myślę, że jest wykonane z tego samego materiału co BB i ma dokładnie taki sam kształt tyle, że kosztuje 21zł

Gocha wszystko wie
Dzięki za odpowiedź
Kluska20 jest offline  
Stary 2012-01-26, 21:17   #869
emememsik
po prostu Em :)

Nymphelia, swatche http://www.honeyandmilk.net/2012/01/...phelia-le.html
Stary 2012-01-26, 21:35   #870
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
A moglabyś powrzucac jakies zdjecia gdzie masz nalozony podklad jajem, i dla kontratstu pedzlem/palcami?? Chcialabym sie naocznie przkonac Bo jak znowu cos bd z allegro zamawiac to musze uzyc silnych argumentow dla mojego faceta zeby nie brzeczal

Postaram się, ale nie obiecuję. I jeśli już to wrzucę na wątek o BB, żeby tego niepotrzebnie nie zaśmiecać
czuprynka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości