Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-01, 18:14   #1771
Lena_94
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

tenebra - zgadzam się na Kabatach jest miło i Panie są całkiem sympatyczne
Lena_94 jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:20   #1772
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
tenebra - zgadzam się na Kabatach jest miło i Panie są całkiem sympatyczne
Też mi się podoba bo nie ma tam dzikich tłumów. I mam sentyment, bo tam kupiłam puder z pańcią, który mi się już niestety kończy.
Stary 2012-03-01, 18:20   #1773
iga
Rozeznanie

GG do iga

dziewczyny a jak z HW w Bielsku? pojawiło się już?
iga jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:26   #1774
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
(...) tam kupiłam puder z pańcią, który mi się już niestety kończy.
Tak szybko? Zdaje się tak niedawno ta LE weszła, u mnie w Naturach jeszcze resztki stoją...bez pańci niestety...
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:47   #1775
paradiso perduto
Zakorzenienie

W naturach przy metrze centrum pojawiła się limitka HW. Po 17 na dole były same lakiery, błyszczyki i jedna baza, a na górze troche lakierów.
paradiso perduto jest offline  
Stary 2012-03-01, 18:55   #1776
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Tak szybko? Zdaje się tak niedawno ta LE weszła, u mnie w Naturach jeszcze resztki stoją...bez pańci niestety...
Nooo, ale używam namiętnie codziennie od jej wejścia. Kupiłam chyba 30 grudnia, pamiętam że to jakoś tuż przed sylwestrem było. Poza tym jeszcze jest, denko widać (wielkość braku denkowego może troszę większa niż pięciozłotówka) ale jeszcze jest. Rozumienie o co mi chodzi z tym brakiem denkowym? Bo jakoś tak pokrętnie napisałam.
Stary 2012-03-01, 18:59   #1777
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
(...)Poza tym jeszcze jest, denko widać (wielkość braku denkowego może troszę większa niż pięciozłotówka) ale jeszcze jest. Rozumienie o co mi chodzi z tym brakiem denkowym? Bo jakoś tak pokrętnie napisałam.
Tak, brak denkowy rozumiem jak najbardziej, natomiast już prawie zapomniałam jak to wygląda (jedynie róż z Inglota coś ostatnio około 50gr pokazał)
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:01   #1778
czuprynka
Zakorzenienie

Byłam dziś w N. Okazało się, że przywitały mnie smętne resztki HW. Ponoć dziś wyłożyli i rozeszło się wszystko na pniu. Capnęłam ostatni brązowy cień. Zostało jeszcze dużo błystków i róży.

Ale nie o tym... Byłam bardzo zaskoczona, kiedy podeszłam do standu i z rozpędu wziełam kosmetyk, żeby sprawdzić czy nie macany bo byłam zdecydowana na jego zakup. Kiedy tylko odkręciłam wieczko cienia Pani zaraz podeszła i wskazała na tester, upomniała też, że nie wolno testować kosmetyków pełnowartościowych. Normalnie myślałam, że kobiecinę ucałuję z radości! Powiedziałam, że wiem i że tylko sprawdzam czy produkt jest niemacany bo jestem zdecydowana na zakup, dlatego, że nie raz kupiłam już "przetestowany" produkt i nie należało to do najprzyjemniejszych chwil w moim życiu. Dodałam, że sama nigdy nie macam, bo uważam to za zwykłą nieuczciwość i wyraziłam zadowolenie, że Pani pilnuje sprawy i zwraca uwagę na to, co robią klientki. Nie powiem, byłam w pozytywnym szoku
Dziewczyny, chyba zmasowana fejsowa akcja odniosła skutek (tfu tfu nie zapeszam)
czuprynka jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:21   #1779
jofka
Zadomowienie

Cóż za profesjonalna ekspedientka
Może coś się ruszyło!

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.

Loving & be loved by U
jofka jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:24   #1780
Olkaaaa_s
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny, chyba zmasowana fejsowa akcja odniosła skutek
No w Krakowie chyba nie, bo w DN do Pani Naturzanki podeszła dziewczyna z otwartą kredką z MySecret z pytaniem, czy są inne kredki bardziej miękkie, bo ta daje jakiś dziwny kolor(tutaj demonstracja na ręce), po czym już razem zaczęły badać pełnowartościowe produkty. Na moje uprzejme pytanie, które brzmiało: "Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że po otwarciu produktu liczy się czas ważności kosmetyku, a niektórzy chcą kupić pełnowartościowy produkt?" obie popatrzyły się na mnie takim wzrokiem: , po czym klientka wrzuciła pierwszą lepszą kredkę do koszyka i pomaszerowała do kasy
Olkaaaa_s jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:42   #1781
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
A ja znowu chyba trafilam na felerny lakier(lub testowany przez jakies babsko) Kupiłam słynna benzynke i co?
kolor ok ale robia sie kropy! kropy jakby piach mi na paznokcie mi kto wysypal!
coś ostatnio Catrice mnie regularnie denerwuje.. az sie odechciewa zakupow
trzeba wziąć pod uwagę to, że bardzo często lakiery o takim wykończeniu zostawiają takie kropeczki nie bąble, tylko takie grudeczki. Zdarza się to w różnych firmach w tego typu lakierach.

A ja nabyłam dziś kameleona no i Geniusza
i wiecie co? zapomniałam na śmierć o gratisach (teraz jak weszłam na wątek mi się przypomniało, masakra) Tak to jest jak szybko szybko

waham się bardzo nad tym różowym lakierem HW, ale obawiam się dubla, no i chyba nie kryje zbyt rewelacyjnie. Kolor uroczy... Szukałąm jakichś porównań z nim ale nic z tego.
No i myślę nad różowym cieniem w musie, ale ja wiem czy warto?..
w sumie jeden taki różyk mieniący się na złoto ze sleeka lubię, to może ten też by mi przypasował

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-03-01, 19:53   #1782
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Tak, brak denkowy rozumiem jak najbardziej, natomiast już prawie zapomniałam jak to wygląda (jedynie róż z Inglota coś ostatnio około 50gr pokazał)
No ja stwierdziłam, że postaram się ten wykończyć, ale przy okazji zakupów na all, już zakupiłam nowy. Ale kosztował 2,70 więc nie zbiednieję. Nie ma o nim na kwc, więc muszę sama przetestować To ten: Vollare puder prasowany GreenTea 05 jasny beż/ róż
A że mam podkład Vollare Ideal Face i jestem bardzo zadowolona, to stwierdziłam, że biorę.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w N. Okazało się, że przywitały mnie smętne resztki HW. Ponoć dziś wyłożyli i rozeszło się wszystko na pniu. Capnęłam ostatni brązowy cień. Zostało jeszcze dużo błystków i róży.

Ale nie o tym... Byłam bardzo zaskoczona, kiedy podeszłam do standu i z rozpędu wziełam kosmetyk, żeby sprawdzić czy nie macany bo byłam zdecydowana na jego zakup. Kiedy tylko odkręciłam wieczko cienia Pani zaraz podeszła i wskazała na tester, upomniała też, że nie wolno testować kosmetyków pełnowartościowych. Normalnie myślałam, że kobiecinę ucałuję z radości! Powiedziałam, że wiem i że tylko sprawdzam czy produkt jest niemacany bo jestem zdecydowana na zakup, dlatego, że nie raz kupiłam już "przetestowany" produkt i nie należało to do najprzyjemniejszych chwil w moim życiu. Dodałam, że sama nigdy nie macam, bo uważam to za zwykłą nieuczciwość i wyraziłam zadowolenie, że Pani pilnuje sprawy i zwraca uwagę na to, co robią klientki. Nie powiem, byłam w pozytywnym szoku
Dziewczyny, chyba zmasowana fejsowa akcja odniosła skutek (tfu tfu nie zapeszam)
Fiu fiu. Fajnie.
Stary 2012-03-01, 20:08   #1783
Klementyna12
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak z HW w Bielsku? pojawiło się już?
w sferze jest
Klementyna12 jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:13   #1784
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
W naturach przy metrze centrum pojawiła się limitka HW. Po 17 na dole były same lakiery, błyszczyki i jedna baza, a na górze troche lakierów.
Ja byłam o godz. 11 w Naturach przy metrze centrum i już wtedy nic nie było. Z wyjątkiem kilku lakierów i błyszczyków. Szok.
Stary 2012-03-01, 20:18   #1785
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie

Jutro biegne do Natury chce rozowy lakier i zastanawiam sie nad różem musowym... Kupiłyście? Zadowolone?
LetMeBeYourFantasy_ jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:30   #1786
buahhot
Marcelover ♥♥♥

ja jeszcze widziałam u siebie puder z pańcią, ale jakoś się nie skusiłam

buahhot jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:37   #1787
Klementyna12
Zadomowienie

ja kupiłam różowy lakier, właśnie maluję nim paznokcie
trochę mnie wkurza ten nowy pędzel i krycie jest takie sobie
Klementyna12 jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:42   #1788
Hoodoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Naturze na Starowiślnej i Pani Naturzanka na moje pytanie o HW odpowiedziała, że kosmetyków z tej serii można się spodziewać przy następnej dostawie w środę
Nie wiem, czy mówisz o Krakowie, ale jeśli tak, to dzisiaj o 17 była prawie cała limitka... Kupiłam bazę i róż
Hoodoo jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:51   #1789
silencio
Wtajemniczenie

GG do silencio

Cytat:
Napisane przez Hoodoo Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mówisz o Krakowie, ale jeśli tak, to dzisiaj o 17 była prawie cała limitka... Kupiłam bazę i róż
Haha Ja wzięlam dokładnie ten sam zestaw Róż jest zresztą cudowny - daje bardzo naturalny efekt i wcale nie jest za jasny! No i trzymał się cudnie cały dzień

Bazy jeszcze nie testowałam - jutro czas na nią przyjdzie.

No i chyba jestem poniekąd odpowiedzialna za brak tych kosmetyków w jednej z drogerii przy metrze Centrum a trafiłam tam wczoraj zupełnie przypadkiem, bo przez parę dni nie czytałam wątku i nie wiedziałam, że juz czas na nowa limitkę tak jakoś mi się trafiło
silencio jest offline  
Stary 2012-03-01, 20:51   #1790
magda s.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
ja kupiłam różowy lakier, właśnie maluję nim paznokcie
trochę mnie wkurza ten nowy pędzel i krycie jest takie sobie

ten z HW? kolor jest sliczny, ale slabego krycia sie boje...czy ktos jeszcze probowal? a dlugo schnie?
magda s. jest offline  
Stary 2012-03-01, 21:09   #1791
iga
Rozeznanie

GG do iga

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość
w sferze jest
dziękuję za odpowiedź a zostało jeszcze cos jak byłaś czy już świeci pustkami? a nie wiesz jak w Gemini?
iga jest offline  
Stary 2012-03-01, 21:38   #1792
Olkaaaa_s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hoodoo Pokaż wiadomość
CO? A mi Pani Naturzanka powiedziała, że będzie w następną środę, przy dostawie. Super zorientowani są w Naturze przy Starowiślnej, nie ma co. Nie dość, że nie wiedzą co mają w magazynie, to jeszcze otwierają kosmetyki i testują razem z klientkami(3 razy już widziałam taką sytuacje). No litości

Już tam nie będę robić zakupów, chyba przerzucę się na DN w Galerii Kazimierz, bo tam to zgroza
Olkaaaa_s jest offline  
Stary 2012-03-01, 21:53   #1793
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A zwróciłaś uwagę na tą malutką, "uroczą" () czaszeczkę umieszczoną między tymi misternymi ornamentami?
Nie
obrzydziło mi się Revoltaire momentalnie. ech...
Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Na pocieszenie kupilam nowy zestaw do smoky w kolorze "love, peas and harmony"
Śliczny

weźcie nie piszcie takich rzeczy, że się tak szybko HW rozchodzi. boję się że nie dorwę swoich cieni
Stary 2012-03-01, 22:05   #1794
karolcia198506
Zakorzenienie

Gdzieś mi ten wątek wcięło i sobię myślę czemu nikt nie pisze nic o Catrice
Stary 2012-03-01, 22:06   #1795
PieceOfMoris
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Nie mam jak obejrzeć filmika, a czyim dupem miałby być?

widzę że jest HW - wiadomo co z Lublinem? ja idę dziś na zwiady do Natury, ale to dopiero ok. 18:30.
Oczywiście biorę wszystkie cienie i raczej tyle, bo jeszcze na nowości musi wystarczyć.
Cytat:
Nie

weźcie nie piszcie takich rzeczy, że się tak szybko HW rozchodzi. boję się że nie dorwę swoich cieni
miał być dupem High Beam Benefitu

Stary Olimp, Nowy Olimp brak HW Ale coś mnie tknęło i wstąpiłam na Ametystową, a taaaaam świeże HW i nowości Essence Także leć, pędź, bo ceny póki co niższe, zostawiłam Ci po dwa cienie
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:07   #1796
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie
Chyba najlepiej ją widać na zdjęciu różu Ale na lakierach tez da się wypatrzeć...

Inkarnatka jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:11   #1797
punk666girl
Zadomowienie

W Poznaniu dalej brak HW...
punk666girl jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:17   #1798
Hoodoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez silencio Pokaż wiadomość
Haha Ja wzięlam dokładnie ten sam zestaw Róż jest zresztą cudowny - daje bardzo naturalny efekt i wcale nie jest za jasny! No i trzymał się cudnie cały dzień

Bazy jeszcze nie testowałam - jutro czas na nią przyjdzie.
To mój pierwszy rozświetlacz w życiu (na poprzednie nigdy nie udało mi się załapać) i mam nadzieję, że się polubimy... Różu też zawsze używałam w kamieniu, więc ten to też dla mnie nowość

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
CO? A mi Pani Naturzanka powiedziała, że będzie w następną środę, przy dostawie. Super zorientowani są w Naturze przy Starowiślnej, nie ma co. Nie dość, że nie wiedzą co mają w magazynie, to jeszcze otwierają kosmetyki i testują razem z klientkami(3 razy już widziałam taką sytuacje). No litości

Już tam nie będę robić zakupów, chyba przerzucę się na DN w Galerii Kazimierz, bo tam to zgroza
W takim razie brawa dla Pani Naturzanki za to, że wie jaki mają towar Aż się zdziwiłam, że z limitki wszystko jest, więc pewnie musieli ją wyłożyć chwilę przed moim przyjściem
Hoodoo jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:37   #1799
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Też mi się podoba bo nie ma tam dzikich tłumów. I mam sentyment, bo tam kupiłam puder z pańcią, który mi się już niestety kończy.
Cytat:
Nooo, ale używam namiętnie codziennie od jej wejścia. Kupiłam chyba 30 grudnia, pamiętam że to jakoś tuż przed sylwestrem było. Poza tym jeszcze jest, denko widać (wielkość braku denkowego może troszę większa niż pięciozłotówka) ale jeszcze jest. Rozumienie o co mi chodzi z tym brakiem denkowym? Bo jakoś tak pokrętnie napisałam.
Jest szansa, że są jeszcze u mnie w mieścinie. Jak spotkam to Ci kupić?
A brak denkowy zrozumiałam od razu

Cytat:
U mnie denka to też bardzo rzadkie zjawisko. Do tej pory to były jedynie pudry, ale ostatnio zrobiłam całkiem pokaźne denko w cieniu Inglota

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
waham się bardzo nad tym różowym lakierem HW, ale obawiam się dubla, no i chyba nie kryje zbyt rewelacyjnie. Kolor uroczy... Szukałąm jakichś porównań z nim ale nic z tego.
No i myślę nad różowym cieniem w musie, ale ja wiem czy warto?..
w sumie jeden taki różyk mieniący się na złoto ze sleeka lubię, to może ten też by mi przypasował
Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Jutro biegne do Natury chce rozowy lakier i zastanawiam sie nad różem musowym... Kupiłyście? Zadowolone?
Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ten z HW? kolor jest sliczny, ale slabego krycia sie boje...czy ktos jeszcze probowal? a dlugo schnie?
Zbiorowo: lakier ten brzoskwinkowy ma piękny kolor ale krycie woła o pomstę do nieba. 3 Warstwy jeszcze nie dają satysfakcjonującego efektu. Ale przynajmniej szybko schnie, nawet ta 3cia warstwa.
Róż: bardzo ładny naturalny efekt, konsystencja w opakowaniu wydaje się mega dziwna, ale nie ma żadnych problemów z rozsmarowywaniem itd. Nie wiem jak długo się trzyma, bo mam go dopiero od połowy dnia.
Różowy cień: bardzo ładny ma kolorek, ładnie się rozprowadzał na ręku, ale te drobinki ma sporawe. Ja takich nie lubię

tenebra jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:40   #1800
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Nie
A czemu Ci się ta czaszeczka aż tak nie podoba, żeby aż limitkę obrzydzić?

Finlora jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości