Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-05, 10:13   #1981
Klementyna12
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Czemu? wtf?
Szanowne Klientki,
Wiele razy zgłaszałyście nam problem, iż w momencie ogłoszenia w gazetce wejścia nowej kolekcji limitowanej Catrice bądź Essence, większość z tych produktów jest już wykupiona. Jak już wiecie – do Drogerii Natura zostały już wysłane pakiety z limitowanką Catrice Hidden World. Zostały jednak omyłkowo zbyt wcześnie rozpakowane i wystawione. W trosce o Was i Wasze potrzeby, zostały więc z powrotem spakowane, by powrócić w momencie wejścia gazetki nr 12, czyli za dwa tygodnie. W ten sposób każda z Was będzie miała pewność, że dokładnie 22 marca w jej drogerii pojawi się pełna kolekcja Hidden World. Bardzo przepraszamy za zamieszanie
Klementyna12 jest offline  
Stary 2012-03-05, 10:26   #1982
anibiaa
Rozeznanie

Ech ... zabawna ta polityka sprzedaży u nich Jak nie przeceny z 9zł na 9zł to wystawianie i chowanie na zmianę
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:20   #1983
magratka
Rozeznanie

W piątek w CH Targówek nie było limitowanki, byłą za to piekny napis "Catrice sale" a pod nim lakiery w regularnych cenach. Nowości też nie zanotowałam.
Czyli muszę do 22.03 poczekać na HW
magratka jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:45   #1984
tenebra
Zakorzenienie

Zupełnie bez sensu wymyślili wymówkę z chowaniem...

Bo jeżeli to byłby problem cen (i uważam że był, bo nawet taką informację dostałam od jednej pani naturzanki, że nie sprzedają HW bo są złe ceny i informatycy muszą zadziałać) to pitolenie o dacie wprowadzenia limitki jest śmieszne... większość limitek ostatnio (nie wiem jak wcześniej) było wystawianych przed pokazaniem się w gazetce i jeżeli chcą to zmienić to powinni się trzymać terminów już od "góry" zaczynając, a nie rozsyłają limitki, które mają czekać 2 tygodnie na Naturowych zapleczach... Jak już rzucili wcześniej to sory gregory, ale nie sprzątamy limitek klientkom sprzed nosa. A jak mają burdel z cenami to jak najszybciej rozwiązują również nie sprzątając produktów klientkom sprzed nosa. Ew. wstrzymanie na pół dnia mogłabym zrozumieć, ale bez przesady...

tenebra jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:50   #1985
anibiaa
Rozeznanie

To dziwne uczucie, gdy niemalże na twoich oczach wynoszona jest plastikowa taca z limitką, którą dzień wcześniej oczami zeżarły twoje oczy
To coś jak pokazać dziecku rowerek i obiecać, że za rok dostanie go na urodziny

...ostatecznie to tylko mazidła, no ale szkoda, że taki bałagan
perfect

Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-03-05 o 11:56
anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:55   #1986
Make_up_Mouse
Zadomowienie

To ja się tym bardziej cieszę, ze udało mi się wyprosić cienie i lakier z HW jeszcze przed wystawieniem... Śmieszne to chowanie, w ten sposób limitki będą wchodziły jeszcze później niz dotąd.
Make_up_Mouse jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:05   #1987
magratka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
To ja się tym bardziej cieszę, ze udało mi się wyprosić cienie i lakier z HW jeszcze przed wystawieniem... Śmieszne to chowanie, w ten sposób limitki będą wchodziły jeszcze później niz dotąd.
Ale jakie napięcie, mistrzowie suspensu nawet przez szybę nie dadzą obejrzeć, to jest naprawdę niepoważne traktowanie (potencjalnego) klienta
magratka jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:27   #1988
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Wszędzie tylko te odcienie Catrice, które są w testerach w tych szufladach wyciąganych. kameleon to jakaś limitka?

Był jeszcze jakiś brązik podobny do kameleona, chyba nr 420, znacie? Może nim zastąpię sobie kameleona...

A powiedzcie mi jeszcze czy te wypiekane cienie polecacie? Już 3 razy się na nie czaiłam, ale nie wiem który kolor wybrać.

I czy z tych kremowych cieni w słoiczku, których chcę używać jako bazy pod cienie dla podbicia koloru to lepiej kupic z HW czy z tej standardowej "kolekcji"?
Kameleon jest wśród tych cieni z szufladki, ma nr 410. 420 to według mnie zupełnie inny odcień.

Z wypiekanych polecam 050 Lunch At Tiffany's, bardzo często go ostatnio używam. http://lusterko-em.blogspot.com/2012...ifeye-wet.html

Jako baza lepiej spiszą się cienie ze stałej oferty.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Chowanie standów z limitkami jest śmieszne, zwłaszcza że w wielu drogeriach i tak niewiele zostało.
Stary 2012-03-05, 12:57   #1989
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
(...)
Chowanie standów z limitkami jest śmieszne, zwłaszcza że w wielu drogeriach i tak niewiele zostało.
Będzie jeszcze śmieszniej, jak wystawią na nowo zapełnione ...w co rzecz jasna wątpię
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:04   #1990
dolce&gabbana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Pokaż wiadomość

Natura na FB napisała , że chowa limitkę HW i wystawi za 2 tygodnie.
Cytat:
Szanowne Klientki,
Wiele razy zgłaszałyście nam problem, iż w momencie ogłoszenia w gazetce wejścia nowej kolekcji limitowanej Catrice bądź Essence, większość z tych produktów jest już wykupiona. Jak już wiecie – do Drogerii Natura zostały już wysłane pakiety z limitowanką Catrice Hidden World. Zostały jednak omyłkowo zbyt wcześnie rozpakowane i wystawione. W trosce o Was i Wasze potrzeby, zostały więc z powrotem spakowane, by powrócić w momencie wejścia gazetki nr 12, czyli za dwa tygodnie. W ten sposób każda z Was będzie miała pewność, że dokładnie 22 marca w jej drogerii pojawi się pełna kolekcja Hidden World. Bardzo przepraszamy za zamieszanie
Teraz już wiem, dlaczego zastałam, to co zastałam i moje marzenie o macaniu testerów spełzło na niczym.
Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
W piątek za cień zapłaciłam 11.90 czy 11.89 - zdaje się to już ta "właściwa"

Raczej ta cena nie jest wyjściowa. Kosmetyki z limitowanek kosztują normalnie koło 16 zł.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Bo jeżeli to byłby problem cen (i uważam że był, bo nawet taką informację dostałam od jednej pani naturzanki, że nie sprzedają HW bo są złe ceny i informatycy muszą zadziałać) to pitolenie o dacie wprowadzenia limitki jest śmieszne... większość limitek ostatnio (nie wiem jak wcześniej) było wystawianych przed pokazaniem się w gazetce i jeżeli chcą to zmienić to powinni się trzymać terminów już od "góry" zaczynając, a nie rozsyłają limitki, które mają czekać 2 tygodnie na Naturowych zapleczach... Jak już rzucili wcześniej to sory gregory, ale nie sprzątamy limitek klientkom sprzed nosa. A jak mają burdel z cenami to jak najszybciej rozwiązują również nie sprzątając produktów klientkom sprzed nosa. Ew. wstrzymanie na pół dnia mogłabym zrozumieć, ale bez przesady...
Każda wymówka jest dobra. Śmiesznie teraz postąpili, powinni tą zasadę wprowadzić od następnych kolekcji, tym bardziej, że tak jak piszecie, w niektórych drogeriach niewiele z HW zostało.

Wejście limitki z gazetką jest dobre dla tych, którzy nie mogą codziennie zaglądać do natury, czyli np. dla mnie. Wtedy wiedziałabym kiedy dokładnie jechać, żeby mieć szansę coś zastać. Ja jestem ZA.

edit: Zapomniałam dodać, że Natura zaczęła reagować na głosy klientek i może zacznie wszystko powoli zmierzać we właściwym kierunku...oby:P

ex-aparatka

Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2012-03-05 o 13:11
dolce&gabbana jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:10   #1991
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Wystaw teraz na all, zarobisz krocie.
Stary 2012-03-05, 13:19   #1992
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Wystaw teraz na all, zarobisz krocie.
Jeden róż już jest ktoś się pospieszył.
Swoją drogą może to i dobrze, że będzie konkretny termin wstawiania limitek...no tyle, że znając poślizg i tak nie uda się tego zrobić na czas. Choćby przykład essence CC, w gazetce widoczna już długo, a dopiero dotarła do szaf (akurat ta LE mnie nie interesuje, no ale są osoby, które jej wyczekiwały )
perfect

Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-03-05 o 13:22
anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:33   #1993
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja nakładam tylko i wyłącznie na bazę artdeco i gra, zapoznaj się z tym filmikiem Nissix83, dla mnie to instrukcja obsługi kameleona

Oprócz tego możesz spróbować rozsmarować na powiece eyeliner w żelu, albo brąz albo zieleń, też Ci wyjdzie
Filmik już obejrzałam Dzięki, na pewno się przydadzą wskazówki

A co do żelowego linera jako bazy, to obawiam się, że efektem końcowym mogłaby być prawdziwa kameleonowa skórka Wiesz, o co chodzi - gadzie łuski

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nałożyłam pod kameleona cień w kremie Essence w odcieniu 03 Steel The Show i miałam tak piękny, wieczorowy makijaż, że aż sama byłam nim zachwycona Wypróbuj bo naprawdę warto
Dzięki Klusko Też rozmyślałam na SAD-ami, bo czytałam o ich trwałości, że trzymają się bez bazy jak przyspawane i że zastępują normalną bazę, tylko nie byłam pewna jak z kolorami, bo prawdę mówiąc wszystkie w słoiczku wyglądają prawie tak samo A takiego jednoznacznego brązu to nie ma A wiadomo, brak testerów, to do nich nie zaglądałam.

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że on jest zimny... Czy jest ktoś, kto podziela moje zdanie? Ale zastrzegam, że nie widziałam go jeszcze w świetle dziennym, tylko sklepowym. W słoiczku przez szkło wygląda na ciepły, ale na ręku (i w sumie na swatchach w necie) jest dla mnie zimny. Ale bardzo możliwe, że źle go odbieram.

Z tym rolowaniem na samym cieniu może być różnie, bo różne były opinie na temat rolowania cieni z HW. No i nie wiadomo jak zareaguje z cieniem prasowanym. Ale jeżeli chodzi o zestaw baza+cień+kameleon, to myślę, że nie będzie to za dużo. Niedawno odkryłam świetny zestaw bazowy - baza Hean+biały cień z Balleriny Essence. Osobno ta baza i cień powodują rolowanie cieni nałożonych na nie po kilku godzinach. Zastosowane razem, tworzą beton trzymający cienie i przez 16h. Nie spodziewałabym się tego, bo zawsze bałam się nakładać tak dużo na powiekę, bo przecież - im więcej, tym szybciej się powinno zrolować. A tu niespodzianka.
No własnie też tak mi się wydawało, że im więcej naładuję na powiekę, tym efekt będzie mniej trwały, ale jak widać wszystko zależy od składników Trzeba kombinować i wypracować sobie odpowiedni przepis

Cytat:
Inkarnatka Pod kameleona na wieczór spróbuj z cieniem SAD esenca, powinno dobrze podbić, np.ciemniejszy Camp Rock albo ten buro-brązowo-szary , chyba 04...znów nie pamiętam nr-u
Skoro kolejna osoba potwierdza, że SAD są ok, to czuję, że instynkt mnie nie zawiódł i dobrze mi podpowiadał, ze SAD-y się nadadzą Tylko mam dylemat teraz jaki odcień Camp Rock to taki oliwkowy, Coppy Right - wpadający w miedź. Może masz na myśli Steel the Show albo Glammy goes to? One wydają mi się niemalże identyczne... takie szaro-beże...

Cytat:
Szanowne Klientki,

Inkarnatka jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:43   #1994
Emilia 25
404 Not Found

Mi też się podoba pomysł limitka - gazetka. Nie podoba mi się tylko teraz pomysł z chowaniem. Chcą wprowadzić - świetnie, ale może od następnego razu. Coś na zasadzie "prawo nie działa wstecz".
Stary 2012-03-05, 13:44   #1995
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Byłam w Naturze, była limitka, a mnie było stać tylko na lakier, a teraz mi schowają i róż zobaczę za 2 tygodnie

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:04   #1996
karolcia198506
Zakorzenienie

Cytat:
Szanowne Klientki,
U mnie Hw dziś stało normalnie w szafie ale ceny już wróciły do normy są takie jak na standzie sprawdzałam na czytniku
Stary 2012-03-05, 14:07   #1997
anibiaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka
(...)
Skoro kolejna osoba potwierdza, że SAD są ok, to czuję, że instynkt mnie nie zawiódł i dobrze mi podpowiadał, ze SAD-y się nadadzą Tylko mam dylemat teraz jaki odcień Camp Rock to taki oliwkowy, Coppy Right - wpadający w miedź. Może masz na myśli Steel the Show albo Glammy goes to? One wydają mi się niemalże identyczne... takie szaro-beże...

Już sprawdziłam o które mi chodziło :
02 Glammy goes to - jest jasny, lekko oliwkowy, to jeśli w ogóle, to raczej na dzień do kamelona
03- Steel the show - on wygląda jak szary, ale wpada czasem w brąz i moim zdaniem ten będzie najwłaściwszy do 410 C'mon, bo też się mieni, to na cieplejszy, to na chłodniejszy no i raczej też przyciemni cień, więc chyba o to chodziło, bo ile pamiętam pytałaś też o mocniejszy makijaż
05 Camp rock - to grafit, raczej ciemniejszy, w sumie na wieczór może i byłby ok, nie wiem jak podbiłby kolor kameleona, ale pewnie fajnie przyciemnił
perfect

anibiaa jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:09   #1998
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie Hw dziś stało normalnie w szafie ale ceny już wróciły do normy są takie jak na standzie sprawdzałam na czytniku
Shit... No szkoda, na szczęście tylko jeden cień chcę jeszcze kupić Jestem beznadziejna, najpierw chciałam wszystko, później tylko jeden cień i była dumna za swojej wstrzemięźliwości, a jak przyszło co do czego to kupiłam cień (który chciałam początkowo) i róż i lakier i jeszcze jeden cień pożądam

tenebra jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:17   #1999
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
02 Glammy goes to - jest jasny, lekko oliwkowy, to jeśli w ogóle, to raczej na dzień do kamelona
03- Steel the show - on wygląda jak szary, ale wpada czasem w brąz i moim zdaniem ten będzie najwłaściwszy do 410 C'mon, bo też się mieni, to na cieplejszy, to na chłodniejszy no i raczej też przyciemni cień, więc chyba o to chodziło, bo ile pamiętam pytałaś też o mocniejszy makijaż
05 Camp rock - to grafit, raczej ciemniejszy, w sumie na wieczór może i byłby ok, nie wiem jak podbiłby kolor kameleona, ale pewnie fajnie przyciemnił
Tak, tak chodzi mi właśnie o przyciemnienie Więc mam celować w Steel the Show.
Kurczę, tak mi się mieszają te nazwy i kolory SAD-ów Byłam przekonana, ze Camp Rock to oliwkowy A to ten ciemny, grafitowy... Ale oliwkowy tez ma coś z Rock w nazwie...
Muszę zrobic sobie ściągę na karteczce, zeby wiedzieć, co mam kupić...

Inkarnatka jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:28   #2000
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

w Naturze w g.Kazimierz Pani mi od razu powiedziała że maja nakaz wystawienia limitki 22 marca i wcześniej nei wystawia
HulaGirl jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:30   #2001
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Ciekawe, czemu u mnie była, ale my zawsze jesteśmy opóźnieni jeśli chodzi o limitki, późno wystawili, to może od razu nie ściągną, oby do 9 była, to TŻ dostanie wypłatę i się zapożyczę

Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:34   #2002
zzzielona
Wtajemniczenie

Przeczytawszy info nt. chowania limitek zaraz po tym, jak się postawi na sklep omal nie spadłam z krzesła... To przecież robienie idiotów z klientów, a jeszcze większych z siebie!!! Jeśli są problemy z tym, że klientki nie mogą dostać interesujących ich produktów, to po prostu niech zamawiają więcej... Ja nie wiem kto wymyśla takie rzeczy! Przecież to wtedy jest IM na rękę, że ludzie chcą kupować... :/
Stary 2012-03-05, 14:38   #2003
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
a ja dziś chciałam iść zobaczyć czy coś się ostało mam wyczucie czasu nie ma co
Stary 2012-03-05, 14:40   #2004
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

I oni potem wyłożą to, co im pozostało?Takie poprzebierane? Bez sensu

Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:45   #2005
Aalicia24
Zakorzenienie

Cytat:
Szanowne Klientki,
a mnie zastanawia czy w takim razie uzupełnią standy do pełna, bo na to wychodzi, ale ogólnie to dziwna ta ich polityka

Aalicia24 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:00   #2006
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia czy w takim razie uzupełnią standy do pełna, bo na to wychodzi, ale ogólnie to dziwna ta ich polityka
no dziwna, limitka pełna pojawi się w sklepach 2 raz z tego wynika

Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:06   #2007
zzzielona
Wtajemniczenie

Mnie najbardziej dziwi to całe zamieszanie z powodu rzekomych "złych" cen. Pracując w pewnej drogerii, gdy nabijała się zła cena nikt nigdy nie chował towaru, tylko ręcznie wstukiwał odpowiednią cenę. Na każdej kasie tak się da, tylko dla pań naturzanek to widocznie zbyt skomplikowane i wymaga zbyt dużego nakładu pracy .
Stary 2012-03-05, 15:40   #2008
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Filmik już obejrzałam Dzięki, na pewno się przydadzą wskazówki

proszę Cię bardzo

A co do żelowego linera jako bazy, to obawiam się, że efektem końcowym mogłaby być prawdziwa kameleonowa skórka Wiesz, o co chodzi - gadzie łuski

Nie musisz się bać, nie nakładaj łopatą, a delikatnie, cienką warstwę i wyjdzie

Dzięki Klusko Też rozmyślałam na SAD-ami, bo czytałam o ich trwałości, że trzymają się bez bazy jak przyspawane i że zastępują normalną bazę, tylko nie byłam pewna jak z kolorami, bo prawdę mówiąc wszystkie w słoiczku wyglądają prawie tak samo A takiego jednoznacznego brązu to nie ma A wiadomo, brak testerów, to do nich nie zaglądałam.

Polecam coppy right, bo ... (czytaj niżej)

polecam coppy right, bo... (czytaj niżej )
Cytat:
Ja mam coppy right i z powodzeniem pasuje pod kameleona, także polecam. Dodam jeszcze, że ze wszystkich, posiadam tylko ten jeden SAD, ten wydał mi się idealny i szczerze powiem, że trafiłam w 10

A wiecie co, może mnie wyśmiejecie, ale ja tam uważam że to chowanie limitki to korzystne może być - patrzcie, mamy teraz dwa gratisowe tygodnie na testowanie cieni, ja po tym czasie będę wiedziała, czy dokupić na zapas, czy wystarczą mi te, co mam

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:46   #2009
zzzielona
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dzolls
A wiecie co, może mnie wyśmiejecie, ale ja tam uważam że to chowanie limitki to korzystne może być - patrzcie, mamy teraz dwa gratisowe tygodnie na testowanie cieni, ja po tym czasie będę wiedziała, czy dokupić na zapas, czy wystarczą mi te, co mam
Zawsze trzeba znajdować jakieś pozytywne aspekty :P.
Stary 2012-03-05, 15:53   #2010
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Zawsze trzeba znajdować jakieś pozytywne aspekty :P.
ale no serio, tak to bym pewnie dokupiła i potem przeklinała, a tak jak wystawią od nowa, to będę wiedzieć, na czym stoję ;]

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości