W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-01, 08:13   #3901
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

cze嗆
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 08:26   #3902
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

przenios豉m si na par dni do T篙a
nadrobi Was jak wr鏂, bo teraz ogarniam si i jad do galerii przeznaczam ca造 dzie na zakupowe szale雟two
trzymajcie
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-01, 08:43   #3903
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
niezbyt ciekawy efekt a na pudelku zawsze wszystko tak pieknie wyglada...

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
no ja mowie, ciekawe kiedy dojda do tego ze g* na glowie tez moze byc wspaniale
moja mama zawsze robi sobie pod roslinki na ogrod ciekawa miksture z kupy swinki morskiej/krolika, przesikanego siana,lisci i to zalewa woda w wiadrze, kisnie tak kilka tygodni i ma potem piekny nawoz roslinki rosna za☠☠☠iscie, daja mnostwo owocow to myslicie ze na wlosy nie zadziala

Cytat:
nie m闚i豉 co wybierzesz! a si natkn窸am na takie fotki jak sama rozmy郵a豉m o Lorealach

wariatka tak jak Bunny m闚i豉, nied逝go g*wno po這膨 na g這w i b璠 sobie wkr璚a造, 瞠 w這sy zdrowo rosn
to juz niebawem zobaczycie

Cytat:
na pude趾u fakt

to widz, 瞠 dwie w weekend b璠ziemy ba造 si farbowania
ja tez w weekend farbuje tylko nadal 219
a w ogole jakos w tym tyg wiele z nas farbuje nie?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
tez gdzie czyta豉m o tym kolorze dziwne rzeczy

szkoda 瞠 jeszcze g這wy do piekarnika nie wk豉da ,瞠by lepiej zadzia豉這

to trzymam kciuki za udane farbowanko i tym razem
a tak apropo to na zdj璚iu u tej dziewczyny nie wygl康a to, a tak 幢e i za這瞠 si, 瞠 gdy kolorek si troch spierze to b璠zie podobny do tego z opakowania

tez zmykam papajki
zeby proszek resztki mozgu wysadzil?

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
hej Blondzie

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

nadrobi Was jak wr鏂, bo teraz ogarniam si i jad do galerii przeznaczam ca造 dzie na zakupowe szale雟two
trzymajcie
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

a w ogole to powiem wam ze skandal
obudzono mnie dzis o 7 bo jakis debil darl jape przez megafon:
od 9-12 nie bedzie wody. prosze zrobic zapas!!!!
i tak w kolko przez godzine! aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
ja chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby nie mozna bylo kartki wywiesic dzien wczesniej, jak zawsze robili
i teraz bunny juz nie spi i ma z☠☠☠any dzien
chamstwo...
Stary 2012-02-01, 08:43   #3904
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hej Blondzie

trzymajcie
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

chamstwo...
Stary 2012-02-01, 08:53   #3905
xLADYx
Zakorzenienie

Bunny kochana poka輳 dzi wieczorkiem a najp騧niej jutro

w og鏊e pragn Wam podzi瘯owa zaaaaaaaaaaaaaa to,瞠 odk康 z Wami jestem mam w這sy w coraz lepszym stanie i skubane rosn tydzie temu farbowanie ju zauwa瘸m odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ci庵le macam k豉ki kondycja 鈍ietna teraz zapuszczam oby do lata uros造 chocia z 5 cm i wyr闚nam sobie wtedy
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-01, 08:54   #3906
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Cytat:
dawno to by這 kurs robi豉m w 2004 roku chyba

te si ciesz jeszcze tylko d逝towanie 鏀emki
u dr porembskiej ? je郵i tak, to nie b鎩 si, b璠ziesz w najlepszych r瘯ach chirurgicznych

Cytat:
hej Blondzie

trzymajcie

zaczynam i ja robi ABS

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-01, 08:56   #3907
xLADYx
Zakorzenienie

Bunny ale kretyn u nas zawsze informuj wywieszaj帷 kartk nawet tydzie wcze郾iej a ju dzie przynajmniej tylko ja nigdy nie czytam i potem 豉pie zdziwko jak odkr璚am kran a tam nic nie leci albo pod prysznic i raz sam wrz徠ek a raz zimna tylko

Paulinka
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:06   #3908
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czescale mrozek u mnie na szybach mam szron

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

chamstwo...
nie rozumiem takiego komunikowania braku wody naprawde co jeszcze mnie tam zadziwi
Cytat:
hej Blondzie

trzymajcie
czesc blondi ja wczoraj bylam ale nic u mnie nie bylo w sklepach przynajmniec nic co by mi sie podobalo ..poczekam bo widze ze nowe ubranka wywieszaja a do obuwniczego nie zachodzilam czekam jak skala na wiosne
Cytat:
wiecie co niektorzy na wizazu naprawde przesadzaja z ta pielegnacja i jesli cos im sie probuje wyjasnic, powiedziec wszystkie siadaja na ciebie z jadem jakby rozumy pozjadaly juz od tej wiedzy,
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Cascada
A co my郵isz o tym sk豉dzie?
Sk豉d: Aqua, Sodium Laurth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Panthenol, Cocamide DEA, PEG- 120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, CI 42090 (FD&C Blue No.1)
a co to za krotki sklad myjacza jakiegos moze byc nie najgorszy krotki myjacy z detergentem sls ale tez pantenol czyli zlagodzi podraznienia , kwas mlekowy- ktory ma wlasciwosci odzywcze rowniez i zatrzymujace wodeprzez ten kwas mlekowy wyglada to jak plyn do higieny intymnej

lece pisac notke o silikonach

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-01 o 09:08
caskada jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:11   #3909
xLADYx
Zakorzenienie

Caskada u mnie ju wiosenne pojawiaj si mam upatrzone pomara鎍zowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucik闚 szukam jaki na mrozy i kolorowymi cz馧enkami nie pogardz mo瞠 s ju rozmiary

T do mnie, 瞠 skoro ju jestem to mog豉bym posprz徠a
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:19   #3910
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

a dzisiaj w z這tych tarasach ostatni dzie wyprzeda篡 i jakie mega obini磬i od 20 do 24 Warszawianki si wybieraj ?

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:38   #3911
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Dzie dobry

Dzi瘯uj Wam Dziewczyny za ciep貫 s這wa
ju jest lepiej, pogodzi豉m si z tym, Tato te to dzielnie przeszed.. Babcia w tym roku w sierpniu mia豉by 90 lat, tak瞠 i tak pi瘯nego wieku do篡豉 wa積e, 瞠 ju si nie m璚zy..

Cytat:
ojej trzymaj si kochana
ja ca造 czas szukam tej ,,jedynej farbki" i nie mog si zdecydowa
nie chc ,a tak bardzo jasnych jak mia豉m po C12 bo teraz 瘸dna farbka nie jest w stanie da mi takiego koloru i odrost zawsze by si odcina na rudo .wi璚 pozostan chyba przy tym odcieniu kt鏎y mam tylko 瞠by odrost 豉dnie wyr闚nywa這
wczoraj zrobi豉m pr鏏 na pasemku garnier nutrisse 111 z oks z opakowania 9% o wysz這 bardzo przyzwoicie co mnie zdziwi這
wi璚 albo to b璠zie ta farbka albo poczekam na efekty po tych nowych garnierkach i zobacz.
mam jeszcze conajmniej tydzie na decyzje
no Asie鎥o, ja widz, 瞠 Tobie co chwila nowe pomys造 przychodz do g這wy trzymam kciuki, 瞠by wreszcie znalaz豉 t wymarzon i nie musia豉 przebiera i testowa

Cytat:
encha bardzo wspolczuje z moim dziadkiem poki co nie mam zadnych klopotow i wreszcie zle wspomnienia mi minely...
choc pochowalismy dziadka mojego tz niecaly miesiac temu...
dzi瘯uj kochana
to dobrze, 瞠 z dziadziem lepiej, oby tak by這 dalej
ja niestety nie mia豉m szcz窷cia pozna 瘸dnego dziadka

Cytat:
w sumie wi瘯szo嗆 kabli mam pochowane w listwy, tak瞠 mo瞠 sobie 鄉iga po domu, troch bym tak 鈍ini pilnowa豉
kurcz, ale si napali豉m
ale to jeszcze troch zanim kupi, musz o 鈍iniach troch poczyta, 瞠by si dowiedzie co nieco
fajnie, 瞠 zdecydowa豉 si na zwierzaka nigdy nie mia豉m 鈍inki, ale z tego co dziewczyny opisuj fajne musz by
ja to si dziwi, 瞠 tak d逝go wytrzyma豉m bez pupila - prawie 10 lat

Cytat:
troch si boj tego farbowania, a troch jestem tym taka... podekscytowana w sumie nie mog si doczeka, tylko oby wysz這
nie b鎩 si, wyjdzie pi瘯nie jak Infie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
tak piszecie o 鈍inkach morskich a ja... mam uczulenie na kr鏊iki nie, na szynszyle nie, na chomiki nie, a na 鈍inie tak i to takie okropne 瞠 nie mog by z 鈍ink w jednym pokoju bo umieram ! tak wi璚 Kitko nie odwiedze Ci
Ty masz uczulenie tylko na 鈍inki a ja tylko na kr鏊iki i w豉郾ie z tego powodu musia豉m kiedy jednego odda

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
jak dziecko i moja lejdusia
aaaa musze j pochwali bo sika na maty!!!!!!!
brawa dla niej ju nied逝go i wc b璠zie na trawce

Cytat:
no ja ju nie wytrzymuje z moim giganciorem dzis jade po farbe a w czwartek chyba farbn
oj jak ja chce ju chodzi z moj na spacerki
aaa zapomnia豉m wam powiedzie ze z瑿y jej nowe rosn ci庵le znajduje jej kie趾i na pod這dze a patrzy豉m jej do pyszczka to szczerbata jest i nowe zeby wyrastaj
moja ma豉 te szczerbata chodzi豉, na dole 4 z帳ki wypad造 ale ju jej nowe wyrastaj - pi瘯ne ma貫 bia貫 pere趾i

by豉m z ni wczoraj na szczepieniu (na w軼ieklizn) i wet m闚i豉, 瞠 mo瞠 mie problem z k豉mi, 瞠 mog samodzielnie nie wypa嗆, wtedy b璠zie trzeba i嗆 na rwanie..

Cytat:
jak psiak zmienia zeby to smiesznie jest bo wlasnie chodzi taki szczerbaty, moja lola kilka tygodni taka chodzila.
a poza tym mniej fajne jest to ze zeby i dziasla swedza i zaczyna sie pozeranie wszystkiego w zasiegu wzroku wiec pochowaj wszystko co tylko masz cenne...bo zezre.
na spacery to jeszcze poczekaj bo taki mroz ze i moja lolka juz zle znosi... dzis lapka jej bardzo zmarzla, jak ja odwiazalam pod sklepem to chwile kulala- az lapa sie rozgrzala i juz dalej lecialysmy...ale pewnie ja bolalo a twoja to taka kruszynka ze nie wiem czy by ci sie bardzo nie pochorowala...
oj tak, w豉郾ie to przerabiamy moja ma豉 to kradziejka - szczeg鏊nie uwielbia zabiera skarpety, r瘯awiczki, szaliki, czapki, mi皻oli je mi皻oli, dop鏦i kto jej nie zabierze, nie przekupi j 瘸re趾iem albo jej si nie znudz
da豉m jej jedn r瘯awiczk do zabawy ale ona przecie nie jest taka fajna - lepsza zabawa jest wtedy kiedy co komu ukradnie

Cytat:
ja tez w weekend farbuje tylko nadal 219
a w ogole jakos w tym tyg wiele z nas farbuje nie?
ja te dzisiaj albo w czwartek odrosta zamaluj

Cytat:
trzymajcie
powodzenia na tym zakupowym szale雟twie

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:41   #3912
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cze嗆
ja na sekundk

Lavia-nie chc Ci straszyc, ale ten 8,13 loreala wychodzi inaczej, ni sugeruje pude趾o
mi si kojarzy ze kiedy nim kombinowa豉m i co ciemnego i nawet rudego mi wysz這-ale tylko pasemko na pr鏏 robi豉m na szcze軼ie
a Ty ju rudego masz do嗆, jak podejrzewam
zreszt po numerkach mo瞠my si domy郵a, 瞠 ciemno wyjdzie-poziom 8 niby a i tak farby ciemniej wychodz.. a na pude趾u jasniutki-to sciema

Paulinka-obi這 mi si o uszy co, ale ... nie mam czasu na shoppingi ehh
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:54   #3913
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Witam kochane
Nareszcie mam dla was czas sesja zako鎍zona
Mam sporo do nadrobienia..
Wstawi wam zdj璚ia po moim farbowaniu avonem
Widzia豉m ju te nowe garniery s w realu za 17,90, widzia豉m te jak捷 now linie syoss闚 natural co tam, naprawd 豉dne kolorki niestety w internecie nic nie znalaz豉m na ten temat
Lec nadrabia, buziaki
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 10:04   #3914
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada u mnie ju wiosenne pojawiaj si mam upatrzone pomara鎍zowe rureczki w NY i torebeczki w NL ale jeszcze bucik闚 szukam jaki na mrozy i kolorowymi cz馧enkami nie pogardz mo瞠 s ju rozmiary

skad ja to znam ,kiedys tez tak mialam
szukalam wlasnie kolorowych rureczek i nie bylo ale faktem jest ze pojechalam na mniejszy shopping

dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
Stary 2012-02-01, 11:12   #3915
kitkulka
Zakorzenienie

jestem ju po oczyszczanku
ale si zrelaksowa豉m, kosmetyczka tak mnie wymasowa豉, 瞠 zasypia豉m pod kocykiem...

powiedzia豉 mi od razu babeczka, 瞠 mam bardzo wra磧iw sk鏎 i doradzi豉 jakich kosmetyk闚 powinnam u篡wa, a kt鏎ych nie
nast瘼ny raz - w maju nie cz窷ciej ni co 3 miesi帷e mam przychodzi

Caskada zaraz lec czyta notk u Bunny ju by豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:12   #3916
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

w og鏊e pragn Wam podzi瘯owa zaaaaaaaaaaaaaa to,瞠 odk康 z Wami jestem mam w這sy w coraz lepszym stanie i skubane rosn tydzie temu farbowanie ju zauwa瘸m odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ci庵le macam k豉ki kondycja 鈍ietna teraz zapuszczam oby do lata uros造 chocia z 5 cm i wyr闚nam sobie wtedy
nie chce byc wredna ale zawsze tak gadasz a nie pokazujesz
kurcze a co takiego teraz uzywasz ze wlosy ci sie takie swietne zrobily?

Cytat:
Bunny ale kretyn u nas zawsze informuj wywieszaj帷 kartk nawet tydzie wcze郾iej a ju dzie przynajmniej tylko ja nigdy nie czytam i potem 豉pie zdziwko jak odkr璚am kran a tam nic nie leci albo pod prysznic i raz sam wrz徠ek a raz zimna tylko

Paulinka
no i mam pospane dzisiaj za to zrobilam porzadek na blogu, bo juz mam tyle notek ze strach...

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
czescale mrozek u mnie na szybach mam szron

nie rozumiem takiego komunikowania braku wody naprawde co jeszcze mnie tam zadziwi

czesc blondi ja wczoraj bylam ale nic u mnie nie bylo w sklepach przynajmniec nic co by mi sie podobalo ..poczekam bo widze ze nowe ubranka wywieszaja a do obuwniczego nie zachodzilam czekam jak skala na wiosne

wiecie co niektorzy na wizazu naprawde przesadzaja z ta pielegnacja i jesli cos im sie probuje wyjasnic, powiedziec wszystkie siadaja na ciebie z jadem jakby rozumy pozjadaly juz od tej wiedzy,

a co to za krotki sklad myjacza jakiegos moze byc nie najgorszy krotki myjacy z detergentem sls ale tez pantenol czyli zlagodzi podraznienia , kwas mlekowy- ktory ma wlasciwosci odzywcze rowniez i zatrzymujace wodeprzez ten kwas mlekowy wyglada to jak plyn do higieny intymnej

lece pisac notke o silikonach
zrobmy akcje-scieme ze gowno na glowie przyspiesza porost zobaczymy czy uwierza i tej teorii tez beda bronic

Cytat:

ja bym mu za to wlala

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
Dzie dobry

Dzi瘯uj Wam Dziewczyny za ciep貫 s這wa
ju jest lepiej, pogodzi豉m si z tym, Tato te to dzielnie przeszed.. Babcia w tym roku w sierpniu mia豉by 90 lat, tak瞠 i tak pi瘯nego wieku do篡豉 wa積e, 瞠 ju si nie m璚zy..

no Asie鎥o, ja widz, 瞠 Tobie co chwila nowe pomys造 przychodz do g這wy trzymam kciuki, 瞠by wreszcie znalaz豉 t wymarzon i nie musia豉 przebiera i testowa

dzi瘯uj kochana
to dobrze, 瞠 z dziadziem lepiej, oby tak by這 dalej
ja niestety nie mia豉m szcz窷cia pozna 瘸dnego dziadka

fajnie, 瞠 zdecydowa豉 si na zwierzaka nigdy nie mia豉m 鈍inki, ale z tego co dziewczyny opisuj fajne musz by
ja to si dziwi, 瞠 tak d逝go wytrzyma豉m bez pupila - prawie 10 lat

nie b鎩 si, wyjdzie pi瘯nie jak Infie

Ty masz uczulenie tylko na 鈍inki a ja tylko na kr鏊iki i w豉郾ie z tego powodu musia豉m kiedy jednego odda

moja ma豉 te szczerbata chodzi豉, na dole 4 z帳ki wypad造 ale ju jej nowe wyrastaj - pi瘯ne ma貫 bia貫 pere趾i

by豉m z ni wczoraj na szczepieniu (na w軼ieklizn) i wet m闚i豉, 瞠 mo瞠 mie problem z k豉mi, 瞠 mog samodzielnie nie wypa嗆, wtedy b璠zie trzeba i嗆 na rwanie..

oj tak, w豉郾ie to przerabiamy moja ma豉 to kradziejka - szczeg鏊nie uwielbia zabiera skarpety, r瘯awiczki, szaliki, czapki, mi皻oli je mi皻oli, dop鏦i kto jej nie zabierze, nie przekupi j 瘸re趾iem albo jej si nie znudz
da豉m jej jedn r瘯awiczk do zabawy ale ona przecie nie jest taka fajna - lepsza zabawa jest wtedy kiedy co komu ukradnie

ja te dzisiaj albo w czwartek odrosta zamaluj

powodzenia na tym zakupowym szale雟twie
encha wypadna jej kly same zobaczysz...
moja lola prawie rok nosila 2 kly obok siebie- bo jeden na gorze nie wypadl, az kiedys podczas zabawy w ciaganie skarpety tz szarpnal i zab mleczny w koncu wylecial

caskada ide zaraz obczaje twoja notke ale najpierw wyszczam lolke bo mi drzwi masakruje
Stary 2012-02-01, 11:18   #3917
kitkulka
Zakorzenienie

Bunny jestem za t akcj ju wcze郾iej chcia豉m co takiego zrobi

a te Ciebie zapytam - nie chcesz na blogu moderowa sobie komentarzy zamiast mie okienko do wpisywania tekstu weryfikacyjnego? Tobie by to u豉twi這 i czytelniczkom
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:24   #3918
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

dooobry

Cytat:

to super
czekamy na fotki zakup闚
Cytat:
wiesz co, ostatnio by豉m w NY ale musia豉m si szybko ulotni, a tyle pi瘯nych, wiosennych ciuch闚 tam jest
Cytat:
dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
ju lec czyta

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:35   #3919
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
skad ja to znam ,kiedys tez tak mialam
szukalam wlasnie kolorowych rureczek i nie bylo ale faktem jest ze pojechalam na mniejszy shopping

dla mnie przejrzy軼ie teraz ju wiem jak rozpoznawa silikony w sk豉dach, wstyd si przyzna, ale wcze郾iej by豉m ciemna jak noc

Cytat:
jestem ju po oczyszczanku
ale si zrelaksowa豉m, kosmetyczka tak mnie wymasowa豉, 瞠 zasypia豉m pod kocykiem...
mmm, a mi przyjemnie po samym czytaniu musia豉 Ci wypie軼i

Cytat:
nie chce byc wredna ale zawsze tak gadasz a nie pokazujesz
kurcze a co takiego teraz uzywasz ze wlosy ci sie takie swietne zrobily?

no i mam pospane dzisiaj za to zrobilam porzadek na blogu, bo juz mam tyle notek ze strach...

zrobmy akcje-scieme ze gowno na glowie przyspiesza porost zobaczymy czy uwierza i tej teorii tez beda bronic

ja bym mu za to wlala

encha wypadna jej kly same zobaczysz...
moja lola prawie rok nosila 2 kly obok siebie- bo jeden na gorze nie wypadl, az kiedys podczas zabawy w ciaganie skarpety tz szarpnal i zab mleczny w koncu wylecial

caskada ide zaraz obczaje twoja notke ale najpierw wyszczam lolke bo mi drzwi masakruje
no, mo瞠 i wypadn, jeszcze ma czas, bo k造 to chyba na samym ko鎍u wypadaj? zobaczymy jak b璠zie, nie ma co si martwi na zapas

a z t akcj dobre g*wno rozmi瘯czone z jajkiem i szczypt od篡wki jako maseczka regeneruj帷a

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:39   #3920
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

o tak kocyk, odpr篹aj帷a muzyczka i masowanko twarzy, ramion i dekoltu

by豉m wczoraj po豉zi po sklepach z rodzicami, ale nadal nic mi si nie podoba這 chcia豉m przymierzy i mo瞠 kupi bia陰 marynark z Reserved to nie by這 pewnie znowu pochowali, bo w徠pi, 瞠 wszystkie zosta造 wykupione w tydzie wszystkie rozmiary, od najmniejszego do najwi瘯szego, to samo te pi瘯ne buty w kolorze nude
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:47   #3921
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny jestem za t akcj ju wcze郾iej chcia豉m co takiego zrobi

a te Ciebie zapytam - nie chcesz na blogu moderowa sobie komentarzy zamiast mie okienko do wpisywania tekstu weryfikacyjnego? Tobie by to u豉twi這 i czytelniczkom
a jak to zrobic prosze mi krok po kroku napisac, bo ja jestem ciemna

Cytat:
dla mnie przejrzy軼ie teraz ju wiem jak rozpoznawa silikony w sk豉dach, wstyd si przyzna, ale wcze郾iej by豉m ciemna jak noc

no, mo瞠 i wypadn, jeszcze ma czas, bo k造 to chyba na samym ko鎍u wypadaj? zobaczymy jak b璠zie, nie ma co si martwi na zapas

a z t akcj dobre g*wno rozmi瘯czone z jajkiem i szczypt od篡wki jako maseczka regeneruj帷a
tylko ciekawe czy sa takie tepe ze by w to uwierzyly

caskada bylam, czytalam, zostawilam slad
Stary 2012-02-01, 11:53   #3922
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Dzie dobry

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Ja tez za babydream nie przepadam.
okropno嗆

Cytat:
kotka Ty bidoto jak nie jedno chor鏏sko to drugie ale wiem co o tym trzymaj si cieplutko
no ale dzi na szcz窷cie ju lepiej o wiele

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆

oj, wsp鏊czuj, dbaj o siebie
musim

Cytat:

nooo mam nadzieje lejduni tam w pyszczku nie wiele zosta這 hehe wiec jeszcze sie nie martwie na zapas, a w pi徠ek mam kolejne odrobaczanie a w poniedzia貫k ju ostatnie szczepienie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:55   #3923
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
o tak kocyk, odpr篹aj帷a muzyczka i masowanko twarzy, ramion i dekoltu

by豉m wczoraj po豉zi po sklepach z rodzicami, ale nadal nic mi si nie podoba這 chcia豉m przymierzy i mo瞠 kupi bia陰 marynark z Reserved to nie by這 pewnie znowu pochowali, bo w徠pi, 瞠 wszystkie zosta造 wykupione w tydzie wszystkie rozmiary, od najmniejszego do najwi瘯szego, to samo te pi瘯ne buty w kolorze nude
po sesji te si wybior na taki relaks

Cytat:

tylko ciekawe czy sa takie tepe ze by w to uwierzyly

caskada bylam, czytalam, zostawilam slad
z g*wnem mo瞠 nie, ale np. z ciep造m moczem wymieszanym z jajkiem i od篡wk (jako p逝kanka regeneruj帷a w這sy i przyspieszaj帷a porost) - kto wie

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:56   #3924
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Jak masz PULPIT NAWIGACYJNY to p騧niej wchodzisz w ustawienia, nast瘼nie klikasz KOMENTARZE, zje盥瘸sz sobie na d馧 a ujrzysz "moderowanie komentarzy" i obok sobie zaznaczasz zawsze, a zaraz pod tym masz "pokaza weryfikacj obrazkow dla komentarzy?" i tam zaznaczasz nie.

I to tyle
Jak kto wpisze Ci komentarz to pojawi si u Ciebie informacja na pulpicie nawigacyjnym
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 11:58   #3925
caskada
Zakorzenienie

dzieki wam
musialam wkoncu cos napisac na temat silikonow bo mnie krew zalewa ta paranoja jakas na wizazu najpierw nie stosuja a pozniej placza ze maja i tak w zlym stanie wlosy zeby nie te oleje to wiekszosc dziewczyn nie mialaby co pokazywac po pielegnacji bezsilikonowej

encha u naszego D kly same wypadly podczas gryzienia kostki ,a jednemu tz sam dopomogl podczas zabawy z wezlem D skakal ciagnal i wyrwal sobie kla
jak zeby leca to smrodek moze byc z pyska nie do wytrzymania
Stary 2012-02-01, 11:59   #3926
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

A chcia軛 wam powiedzie ze zrobi豉m wczoraj ma貫 zakupki w這sowe i tak
kupi豉m nivea long hair od篡wk, szamponik j&j lawendowy i balsam z Ms.potters aloes! ale ! Ms potters zmieni豉 butelke i co mnie wystraszy這 te sk豉d!!!!!!!!!!! i teraz nie wiem czy na dobry czy na gorszy

Balsam stary sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, CI 19140.

Balsam nowy sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.

i teraz baaardzoo prosz caskade o analize

Bunny my豉m wczoraj j&j 鈍ietnie domy w這ski, jestem bardzo zadowolona
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:01   #3927
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny my豉m wczoraj j&j 鈍ietnie domy w這ski, jestem bardzo zadowolona
oooo to musz go koniecznie dorwa!
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:02   #3928
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Jak masz PULPIT NAWIGACYJNY to p騧niej wchodzisz w ustawienia, nast瘼nie klikasz KOMENTARZE, zje盥瘸sz sobie na d馧 a ujrzysz "moderowanie komentarzy" i obok sobie zaznaczasz zawsze, a zaraz pod tym masz "pokaza weryfikacj obrazkow dla komentarzy?" i tam zaznaczasz nie.

I to tyle
Jak kto wpisze Ci komentarz to pojawi si u Ciebie informacja na pulpicie nawigacyjnym
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
Stary 2012-02-01, 12:06   #3929
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
a nie robi豉 jeszcze moderowania?
to jest fajne zw豉szcza p騧niej, jak ju ma si sporo notek i wiadomo, 瞠 nie przegl康a si ca貫go bloga wstecz, 瞠by zobaczy czy kto co napisa pod starymi notkami bo wszystko pokazuje na tym pulpicie i wiesz kto gdzie kiedy i co napisa i tylko klikasz OPUBLIKUJ i gotowe

hahaha zrobi豉bym im takiego psikusa, ale pewnie dosta造by鄉y bany zaraz i tylko skype by nam pozosta
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:07   #3930
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:

hahah Caskada to ju pojazd po ca這軼i

buahhot jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.