W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 132 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-01, 12:07   #3931
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
A chcia軛 wam powiedzie ze zrobi豉m wczoraj ma貫 zakupki w這sowe i tak
kupi豉m nivea long hair od篡wk, szamponik j&j lawendowy i balsam z Ms.potters aloes! ale ! Ms potters zmieni豉 butelke i co mnie wystraszy這 te sk豉d!!!!!!!!!!! i teraz nie wiem czy na dobry czy na gorszy

Balsam stary sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, CI 19140.

Balsam nowy sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.

i teraz baaardzoo prosz caskade o analize

Bunny my豉m wczoraj j&j 鈍ietnie domy w這ski, jestem bardzo zadowolona
do nowej wersji dodali ekstrakt z zielonej herbaty plus dodali jeden konserwant wiecej i jeden nawilzacz ,zeby zniwelowac pewnie dzialanie tego konserwanta
a pomaga ci ten balsam na wlosy? nakladasz go na wlosy czy myjesz nim wlosy?
Stary 2012-02-01, 12:10   #3932
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Jak masz PULPIT NAWIGACYJNY to p騧niej wchodzisz w ustawienia, nast瘼nie klikasz KOMENTARZE, zje盥瘸sz sobie na d馧 a ujrzysz "moderowanie komentarzy" i obok sobie zaznaczasz zawsze, a zaraz pod tym masz "pokaza weryfikacj obrazkow dla komentarzy?" i tam zaznaczasz nie.

I to tyle
Jak kto wpisze Ci komentarz to pojawi si u Ciebie informacja na pulpicie nawigacyjnym
juz to robie, dzieki

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
dzieki wam
musialam wkoncu cos napisac na temat silikonow bo mnie krew zalewa ta paranoja jakas na wizazu najpierw nie stosuja a pozniej placza ze maja i tak w zlym stanie wlosy zeby nie te oleje to wiekszosc dziewczyn nie mialaby co pokazywac po pielegnacji bezsilikonowej

encha u naszego D kly same wypadly podczas gryzienia kostki ,a jednemu tz sam dopomogl podczas zabawy z wezlem D skakal ciagnal i wyrwal sobie kla
jak zeby leca to smrodek moze byc z pyska nie do wytrzymania
no bo bez silikonu i stosujac lekkie odzyweczki to sorry ale z wlosow farbowanych/rozjasnianych nic nie zostanie to tak jakby umyc wlosy szamponem i nie dac odzywki... i czesac takie poplatane zniszczone wloski... i jak wyschna to nikt nie powie ze wygladaja cudownie bo sa naturalne, bez silikonu itp.
sa sianem wtedy i taka jest prawda!
widze ze D jak moja lola i nasi tz tacy sami
psi dentysci

Cytat:
A chcia軛 wam powiedzie ze zrobi豉m wczoraj ma貫 zakupki w這sowe i tak
kupi豉m nivea long hair od篡wk, szamponik j&j lawendowy i balsam z Ms.potters aloes! ale ! Ms potters zmieni豉 butelke i co mnie wystraszy這 te sk豉d!!!!!!!!!!! i teraz nie wiem czy na dobry czy na gorszy

Balsam stary sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolione, Citric Acid, Butylphnelyl Methylpropional, CI 19140.

Balsam nowy sk豉d:

Sk豉d: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Myristate, Dimethicone Copolyol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Cl 19140.

i teraz baaardzoo prosz caskade o analize

Bunny my豉m wczoraj j&j 鈍ietnie domy w這ski, jestem bardzo zadowolona
tez uzywam teraz tej long ale dla mnie lepsza byla diamond- i pod wzgledem miekkosci wlosow, i czesania i zapachu
to super ze podpasowal j&j w miare uzywania zakochasz sie w nim i uznasz ze nigdy nie mialas jeszcze tak mieciutkich wlosow.
Yatta go kocha, ja, teraz snowi tez go chwali.
ja tez uwazam ze on dobrze domywa.

a wiesz co wczoraj obejrzalam sobie nowy zmierzch- ten z kin zeszlego roku i wrazenie na mnie zrobil mega

Cytat:
oooo to musz go koniecznie dorwa!
kitka to teraz pelny szal na j&j

ej wiecie co....
ja caly ten czas mialam wode w kranie
to po chuj mnie obudzili megafonem jak to nie dotyczylo mojej ulicy a sasiedniej rownoleglej
Stary 2012-02-01, 12:12   #3933
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆

ej wiecie co....
to po chuj mnie obudzili megafonem jak to nie dotyczylo mojej ulicy a sasiedniej rownoleglej
wybacz
Bunny biedna

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:12   #3934
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
Dzie dobry

okropno嗆

no ale dzi na szcz窷cie ju lepiej o wiele

musim

nooo mam nadzieje lejduni tam w pyszczku nie wiele zosta這 hehe wiec jeszcze sie nie martwie na zapas, a w pi徠ek mam kolejne odrobaczanie a w poniedzia貫k ju ostatnie szczepienie
to dobrze, 瞠 ju po tych szczepieniach b璠ziecie.. ta kwarantanna to m璚zarnia jednak mam nadzieje, 瞠 lady zakuma szybko czacze o co chodzi z tym siusianiem na trawce
p騧niej Wam jeszcze tylko w軼ieklizna zostanie i rok przerwy

Cytat:
dzieki wam
musialam wkoncu cos napisac na temat silikonow bo mnie krew zalewa ta paranoja jakas na wizazu najpierw nie stosuja a pozniej placza ze maja i tak w zlym stanie wlosy zeby nie te oleje to wiekszosc dziewczyn nie mialaby co pokazywac po pielegnacji bezsilikonowej

encha u naszego D kly same wypadly podczas gryzienia kostki ,a jednemu tz sam dopomogl podczas zabawy z wezlem D skakal ciagnal i wyrwal sobie kla
jak zeby leca to smrodek moze byc z pyska nie do wytrzymania
ja wiem, 瞠 przewa積ie same wypadaj, ale wet mi m闚i豉, 瞠 w豉郾ie u tych mniejszych ps闚 mog by problemy z k豉mi i w razie czego ona je wyrwie i po krzyku tak瞠 nie martwie si zreszt, znaj帷 Lajl i jej mocne wczuwanie si w gryzienie i szarpanie zabawek, pewnie nie b璠zie z tym problem闚

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:14   #3935
caskada
Zakorzenienie

u mnie chyba lawendowego j&j nie ma
Stary 2012-02-01, 12:15   #3936
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
juz to robie, dzieki

no bo bez silikonu i stosujac lekkie odzyweczki to sorry ale z wlosow farbowanych/rozjasnianych nic nie zostanie to tak jakby umyc wlosy szamponem i nie dac odzywki... i czesac takie poplatane zniszczone wloski... i jak wyschna to nikt nie powie ze wygladaja cudownie bo sa naturalne, bez silikonu itp.
sa sianem wtedy i taka jest prawda!
widze ze D jak moja lola i nasi tz tacy sami
psi dentysci

tez uzywam teraz tej long ale dla mnie lepsza byla diamond- i pod wzgledem miekkosci wlosow, i czesania i zapachu
to super ze podpasowal j&j w miare uzywania zakochasz sie w nim i uznasz ze nigdy nie mialas jeszcze tak mieciutkich wlosow.

a wiesz co wczoraj obejrzalam sobie nowy zmierzch- ten z kin zeszlego roku i wrazenie na mnie zrobil mega

ej wiecie co....
musz go kupi, bo ko鎍zy mi si m鎩 delikatny z Yves Rocher
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:16   #3937
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
caskada dostaniemy za to bany...

Cytat:
a nie robi豉 jeszcze moderowania?
to jest fajne zw豉szcza p騧niej, jak ju ma si sporo notek i wiadomo, 瞠 nie przegl康a si ca貫go bloga wstecz, 瞠by zobaczy czy kto co napisa pod starymi notkami bo wszystko pokazuje na tym pulpicie i wiesz kto gdzie kiedy i co napisa i tylko klikasz OPUBLIKUJ i gotowe

hahaha zrobi豉bym im takiego psikusa, ale pewnie dosta造by鄉y bany zaraz i tylko skype by nam pozosta
no wlasnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
hahah Caskada to ju pojazd po ca這軼i
a tam po calosci, ja lepszy plan wymyslilam
skoro wizaz tak ubolewa ze psie kupy nie sprzatane zatruwaja zycie ludzkosci to oglosmy ze to psie kupska zebrane z trawy maja ten dobroczynny wplyw na porost swiat sam sie oczysci w ciagu tygodnia- gwarantuje
Cytat:
do nowej wersji dodali ekstrakt z zielonej herbaty plus dodali jeden konserwant wiecej i jeden nawilzacz ,zeby zniwelowac pewnie dzialanie tego konserwanta
dla mrs potters sa za slabe nie moge sie na nich rozczesac, wlosy miekkie tylko pierwszego dnia po myciu- potem suche konce,.. a szampony na dluzsza mete wysuszaja mi wloski
a kiedys lubilam mrs potters...
ale nie probowalam nigdy myc nimi wlosow.
bo nie do konca obczajam- mam umyc zamiast szamponem odzywka wlosy- a potem splukac ja, nalozyc inna odzywke jeszcze raz i splukac?
wlosy nie klapna po czyms takim?
Stary 2012-02-01, 12:17   #3938
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
oj lady ty juz tyle rzeczy nakupilas a nic nie pokazujesz... nie dasz oka nakarmic, wredoto...

a w ogole to powiem wam ze skandal
obudzono mnie dzis o 7 bo jakis debil darl jape przez megafon:
od 9-12 nie bedzie wody. prosze zrobic zapas!!!!
i tak w kolko przez godzine! aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
ja chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakby nie mozna bylo kartki wywiesic dzien wczesniej, jak zawsze robili
i teraz bunny juz nie spi i ma z☠☠☠any dzien
chamstwo...
oj tez bym si w軼iek豉
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆

w og鏊e pragn Wam podzi瘯owa zaaaaaaaaaaaaaa to,瞠 odk康 z Wami jestem mam w這sy w coraz lepszym stanie i skubane rosn tydzie temu farbowanie ju zauwa瘸m odrost!

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

zboczenie mam teraz ci庵le macam k豉ki kondycja 鈍ietna teraz zapuszczam oby do lata uros造 chocia z 5 cm i wyr闚nam sobie wtedy
to chyba ka盥a z nas zauwa篡豉 u siebie
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆

no Asie鎥o, ja widz, 瞠 Tobie co chwila nowe pomys造 przychodz do g這wy trzymam kciuki, 瞠by wreszcie znalaz豉 t wymarzon i nie musia豉 przebiera i testowa

pomys堯w nie brak to fakt ,ale weny i zdecydowania nadal brak w ka盥ym b康 razie ju si zdecydowa豉m z po鈔鏚 plus闚 i minus闚 na wellaton jednak
a Ty teraz czym farbujesz?
Cytat:

dziewczyny notka o silikonach zrobiona mam nadzieje ze pomoglam wkoncu zrozumiec czym sa silikony
o to fajnie poczytam wieczorem bo teraz juz nie dam rady

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:20   #3939
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

skoro wizaz tak ubolewa ze psie kupy nie sprzatane zatruwaja zycie ludzkosci to oglosmy ze to psie kupska zebrane z trawy maja ten dobroczynny wplyw na porost swiat sam sie oczysci w ciagu tygodnia- gwarantuje
ekologiczne z po篡tecznym

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:21   #3940
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
wybacz
Bunny biedna
ku德a pojde naskarze do spoldzielni co to ma byc!
zebym ja spac spokojnie nie mogla... i tak pol roku juz mam pod oknem budowe, jazgot od 7-21 i tylko w niedziele spokoj
bo buduja albo kryty basen albo centrum handlowe- jeszcze do konca nie wiadomo.
ilez moge zniesc

Cytat:
to dobrze, 瞠 ju po tych szczepieniach b璠ziecie.. ta kwarantanna to m璚zarnia jednak mam nadzieje, 瞠 lady zakuma szybko czacze o co chodzi z tym siusianiem na trawce

ja wiem, 瞠 przewa積ie same wypadaj, ale wet mi m闚i豉, 瞠 w豉郾ie u tych mniejszych ps闚 mog by problemy z k豉mi i w razie czego ona je wyrwie i po krzyku tak瞠 nie martwie si zreszt, znaj帷 Lajl i jej mocne wczuwanie si w gryzienie i szarpanie zabawek, pewnie nie b璠zie z tym problem闚
ale zeby usuwa sie w narkozie ja nie chcialam loli temu poddawac... i klopot sam sie rozwiazal

Cytat:
u mnie chyba lawendowego j&j nie ma
a w ogole jakies j&j dla dzieci sa? bo jeszcze bialy nawilzajacy jest fajny.
Stary 2012-02-01, 12:21   #3941
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
tez sobie tak zrobie bede wiedziala kiedy ktos cos pisze
_________________________ ________________

cieply mocz najlepiej swiezy wmasowywujemy w skalp a nastepnie okrecamy wlosy folia i recznikiem podsuszamy i trzymamy tak kilka godzin- polecam
wystarczy teraz dac jakies fotki dla oka i gotowe
Cytat:
jeste軼ie niemo磧iwe!

Kotka - mi te BD nie przypasowa ale skoro tak polecacie to nast瘼nym razem wezm t lawend, mo瞠 ona mi przypasuje

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:22   #3942
kitkulka
Zakorzenienie

id si pouczy
(czyli pewnie najpierw posprz徠am dom, poprasuj, po獞icz sobie, zjem pierogi... )

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
zebym ja spac spokojnie nie mogla... i tak pol roku juz mam pod oknem budowe, jazgot od 7-21 i tylko w niedziele spokoj
ilez moge zniesc
u mnie budowali hotel przez 3 lata, ale sko鎍zyli w grudniu
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:24   #3943
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
ilez moge zniesc
oj to faktycznie macie tam lip- wiecznie ha豉s, i to jeszcze w niesko鎍zono嗆 wsp馧czuj
Cytat:
id si pouczy
hehe owocnej nauki

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:28   #3944
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
pomys堯w nie brak to fakt ,ale weny i zdecydowania nadal brak w ka盥ym b康 razie ju si zdecydowa豉m z po鈔鏚 plus闚 i minus闚 na wellaton jednak
a Ty teraz czym farbujesz?
minie Ci niezdecydowanie jak znajdziesz t odpowiedni

a ja nadal alf 11.11 - zosta豉 mi po這wa opakowania wi璚 nie mam nad czym si zastanawia

Cytat:
ale zeby usuwa sie w narkozie ja nie chcialam loli temu poddawac... i klopot sam sie rozwiazal
poczekamy, zobaczymy.. jeszcze ma czas na te k造, dopiero co dolne jej wypad造 ale te bym chcia豉 zaoszcz璠zi jej narkozy

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
id si pouczy
bardzo dobrze to znam
przyjemnego sprz徠ania, prasowania, 獞iczenia, smacznego jedzenia i aby g豉dko nauka wchodzi豉

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:33   #3945
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
caskada dostaniemy za to bany...

dla mrs potters sa za slabe nie moge sie na nich rozczesac, wlosy miekkie tylko pierwszego dnia po myciu- potem suche konce,.. a szampony na dluzsza mete wysuszaja mi wloski
a kiedys lubilam mrs potters...
ale nie probowalam nigdy myc nimi wlosow.
bo nie do konca obczajam- mam umyc zamiast szamponem odzywka wlosy- a potem splukac ja, nalozyc inna odzywke jeszcze raz i splukac?
wlosy nie klapna po czyms takim?
ja probuje myc ale wlosy sa klapniete to robi wiekszosc dziewczyn kreconowlosych z tego wzgledu ze jak sa takie klapniete to i te loki zbite, normalna rzecz, jak przy przetluszczonych wlosach ogolnie mi nie sluzy ale myje raz w tyg dla odmiany
mi nie sluzy mrs jako odzywka na wlosy za slabado mycia moze byc
Cytat:
ilez moge zniesc

a w ogole jakies j&j dla dzieci sa? bo jeszcze bialy nawilzajacy jest fajny.
eee tam bany klada bloto na wlosy na cialo i co a mocz akurat ma udowodnione wlasciwosci zdrowotne
jest u mnie chyba zolty j&j rumiankowy czy jaki? wiem ze kolor ma zolty w butelce

u mnie jest nakaz zbierania kup bo karaja mandatami ale ja nie zbieram poki co od tego sa sprzatacze ulic ..zreszta u nas zieleni nie ma wiec kupy leza przy krawezniku czy drzewku ulicznym i sprzatacze ja tylko szczota i do kosza ulice tez sa myte i odkazane raz w tyg przez spryskiwacz
Stary 2012-02-01, 12:47   #3946
blond bunny
Zakorzenienie

caskada tez zolty jest najlipniejszy z j&j...
ja go nie polecam.

ja tez kup nie sprzatam- za nie sprzatniecie 100zl mandat, za wrzucenie jej do kosza 500zl mandat
a specjalnych koszy nie ma- to co mam ja zjesc
wiec mam w dupie
Stary 2012-02-01, 12:54   #3947
Kasiulka22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 815

Cytat:

u mnie jest nakaz zbierania kup bo karaja mandatami ale ja nie zbieram poki co od tego sa sprzatacze ulic ..zreszta u nas zieleni nie ma wiec kupy leza przy krawezniku czy drzewku ulicznym i sprzatacze ja tylko szczota i do kosza ulice tez sa myte i odkazane raz w tyg przez spryskiwacz
Cytat:
Dziewczyny lubi Was podczytywa (sama jestem blondynk), ale nie udzielam si stale gdy z regu造 nie nad捫am za Wami ale teraz po prostu opad造 mi r璚e. Mam nadziej, 瞠 瘸rtujecie, bo je郵i nie to naprawd jestem pora穎n Wasz beztrosk.

Obowi您ek sprz徠ania po psie maj ich w豉軼iciele, a nie sprz徠acze!!! Sama posiadam kotk brytyjsk po kt鏎ej odchody sprz徠am osobi軼ie, codziennie i nie nara瘸m nikogo na ten pi瘯ny widok, ob喚dny zapach, ani obcowanie innymi zmys豉mi z tym produktem przemiany materii.

Moje dziecko ma to "nieszcz窷cie" niestety, 瞠 na placu zabaw na kt鏎ym sk康in康 jest tabliczka "zakaz wyprowadzania ps闚" wiecznie l康uje w psiej kupie. Kiedy gdy by豉 m這dsza (mia豉 dwa lata) wywr鏂i豉 si, zach璚a豉m j by wsta豉, a ona le瘸豉. Podnios豉m j i zobaczy豉m, 瞠 d這, r瘯aw kurtki (a pod spodem sweterek i bluzeczk) ma napchan psi kup. Mo瞠cie sobie wyobrazi ile to czy軼i豉m, jak bieg豉m do domu robi pranie i umy dziecko. O zwyk造m wdeptywaniu butem ju nawet nie wspominam, bo z t kwesti walcz co drugi, trzeci dzie po spacerze.

Ko鎍z帷 ten przyd逝gi wyw鏚 mo瞠 si chocia kiedy zastanowicie, gdy Wasz piesek b璠zie pozosta ciep陰, paruj帷 kupk na trawie lub chodniku.

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:03   #3948
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
ja go uzywam do mycia OMO, i powiem ci ze nie jestem zadowolona ze zmienili sk豉d bo odzywka inaczej pachnie , bardziej dra積i帷o

Cytat:

ej wiecie co....
a w豉snie zastanawia豉m sie nad diamond ale wzie豉m t co zawsze bo przetestowana a j&j sie cie磬o my這 bo prawie wog鏊e sie nie pieni ale jak wysuszylam w這sy to by造 mi瘯kie i puszyste a powiedz mi czy on jest delikatny dla w這s闚? ze nie wysusza itp??
zmierzch "przed 鈍item" ogl康a軛 w sobote i naprawde fajny a ko鎍闚ka maaassakkraaa i to jak bella staje sie wampirem to fest

nie chcia這 im sie po domach chodzi, te bym sie na maxa wkurzy豉 jakby kto przez megafon sie dar od rana

Cytat:

w豉郾ie ja ona nie miala mie 3 szczepie tylko 2 bo ju by豉 za du瘸 na to pierwsze wiec to jest chyba ta w軼ieklizna z czym??? ze to ju chyba to ostatnie... a lajla ile mia豉 szczepie 陰cznie ze w軼ieklizna ?

Cytat:
Kotka - mi te BD nie przypasowa ale skoro tak polecacie to nast瘼nym razem wezm t lawend, mo瞠 ona mi przypasuje
no tragiczny by.... a j&j jeszcze b璠 myc wiec w miar myc b璠 m闚i wam co i jak
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:06   #3949
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny lubi Was podczytywa (sama jestem blondynk), ale nie udzielam si stale gdy z regu造 nie nad捫am za Wami ale teraz po prostu opad造 mi r璚e. Mam nadziej, 瞠 瘸rtujecie, bo je郵i nie to naprawd jestem pora穎n Wasz beztrosk.

Obowi您ek sprz徠ania po psie maj ich w豉軼iciele, a nie sprz徠acze!!! Sama posiadam kotk brytyjsk po kt鏎ej odchody sprz徠am osobi軼ie, codziennie i nie nara瘸m nikogo na ten pi瘯ny widok, ob喚dny zapach, ani obcowanie innymi zmys豉mi z tym produktem przemiany materii.

Moje dziecko ma to "nieszcz窷cie" niestety, 瞠 na placu zabaw na kt鏎ym sk康in康 jest tabliczka "zakaz wyprowadzania ps闚" wiecznie l康uje w psiej kupie. Kiedy gdy by豉 m這dsza (mia豉 dwa lata) wywr鏂i豉 si, zach璚a豉m j by wsta豉, a ona le瘸豉. Podnios豉m j i zobaczy豉m, 瞠 d這, r瘯aw kurtki (a pod spodem sweterek i bluzeczk) ma napchan psi kup. Mo瞠cie sobie wyobrazi ile to czy軼i豉m, jak bieg豉m do domu robi pranie i umy dziecko. O zwyk造m wdeptywaniu butem ju nawet nie wspominam, bo z t kwesti walcz co drugi, trzeci dzie po spacerze.

Ko鎍z帷 ten przyd逝gi wyw鏚 mo瞠 si chocia kiedy zastanowicie, gdy Wasz piesek b璠zie pozosta ciep陰, paruj帷 kupk na trawie lub chodniku.
kasiulka przeczytaj prosze moj powyzszy post i dopiero wtedy zajmij glos ok?
bo ja osobiscie nic do sprzatania nie mam, ale mieszkam na osiedlu zyczliwych ktorzy za taka fanaberie sprzatania gotowi dowalic mi wyzszym mandatem i straza miejska w domu- jak mialam z golebiami na balkonie
sorry ale kupy nie bede niosla przez pol miasta w worku by wrzucic ja do wlasnego kibla- abstrahujac- ja zawsze biore psa na spacer na zakupy do sklepu- i mam niesc zakupy w jednej rece, psa w drugiej tzn smycz a kupe gdzie? mam sobie wsadzic do siatki z zakupami moze?
wiec dlatego tez nie sprztam i robic tego nie bede- poki nie pojawia sie smietniki na psie kupska, albo chociaz zostanie pow ze mozna wyrzucic to do zwyklego kosza bez kary.
i mam czyste sumienie- dzieci nie posiadam, a gdy bede to bede ich pilnowac, a swojemu psu pozwalam robic tylko w najwiekszych krzakach, zywoplotach itp gdzie owe dzieci dostepu raczej nie maja
pozytywnie pozdrawiam!
Stary 2012-02-01, 13:07   #3950
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Czesc
I ja sie witam

Bunny
A wlasnie,ze ja sie farbne豉m w tym tyg .
Wlasnie rano o 7:03 siedzialam z farba na wlosach i pisalam do Was a potem mi wszystko zniklo i sie zdenerwowalam

Ale jestem juz w pracy,a ze nowy miesiac i ludziki kase maja to mam teraz co robic w pracy i do czytania Was 100 razy podchody robie

Asiabb Paulinka Asia od Jasia
Kochane,dziekuje Wam bradzo za okaza貫 zainteresowanie pomocy !
Dzis jeszcze z siostra rozmawialam i ma sie rozgladnac i popytac u siebie w mie軼ie. Chodzi o od篡wke do paznokci co Novo ma na blogu
Gdyby cos bede pisa

Kitka
Ale Ci fajnie
Tez by mi sie przyda taki relaksik
Ale sie wczu豉m

Lady
To ja czekam na te foteczki

Ide ogarnac ludzikow i wracam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:09   #3951
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
ja go uzywam do mycia OMO, i powiem ci ze nie jestem zadowolona ze zmienili sk豉d bo odzywka inaczej pachnie , bardziej dra積i帷o

a w豉snie zastanawia豉m sie nad diamond ale wzie豉m t co zawsze bo przetestowana a j&j sie cie磬o my這 bo prawie wog鏊e sie nie pieni ale jak wysuszylam w這sy to by造 mi瘯kie i puszyste a powiedz mi czy on jest delikatny dla w這s闚? ze nie wysusza itp??
zmierzch "przed 鈍item" ogl康a軛 w sobote i naprawde fajny a ko鎍闚ka maaassakkraaa i to jak bella staje sie wampirem to fest

nie chcia這 im sie po domach chodzi, te bym sie na maxa wkurzy豉 jakby kto przez megafon sie dar od rana

w豉郾ie ja ona nie miala mie 3 szczepie tylko 2 bo ju by豉 za du瘸 na to pierwsze wiec to jest chyba ta w軼ieklizna z czym??? ze to ju chyba to ostatnie... a lajla ile mia豉 szczepie 陰cznie ze w軼ieklizna ?

Kotka, wydaje mi si, 瞠 jak wet Ci m闚i o ostatnim, to chodzi這 mu o ostatnie z tych zaka幡ych. Bo na w軼ieklizn jest osobna szczepionka..
Lajla mia豉 陰cznie 4: 3 na zaka幡e i wczoraj na w軼ieklizn, na nast瘼ne mamy przyj嗆 dopiero za rok

daj zna jak ten lawendowy po d逝窺zym stosowaniu chyba kupi najpierw ma陰 buteleczk na przetestowanie

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:10   #3952
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Poka wiadomo嗆

od tego sa sprzatacze wkoncu maja za cos placone ,a nie za stanie i opieranie szczotki czy lopaty tutaj problemu nie ma bo jest dookola beton wiec latwo zebrac..wkoncu place za cos te podatki
jesli chodzi o piaskownice sama jestem mama i tam powinno sie zwracac uwage i od tego sa sprzatacze ktorzy kraza caly dzien po osiedlu nic nie robiac ,wiec mogliby chociaz tego przypilnowac
pozatym u nas place zabaw to zamkniety obiekt i zawsze jest stroz ktory pilnuje zeby dzieciom nic sie nie stalo a o wprowadzeniu psa nie ma mowy
to wina kraju i ustaw a nie ludzi
i z reka na sercu w gowno nigdy nie wdepnelam ani ja ani synek bo ulice sa pieknie sprzatane

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-01 o 13:12
caskada jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:10   #3953
sensualangel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 678

hej dziewczyny
wybaczcie, 瞠 tak wcinam wam si ty趾iem w wasz w徠ek, ale potrzebuje rady blondynek ot騜 kusi mnie blond, teraz mam takie w這sy, a chcia豉bym mie taki jak na tej farbce.Czy raz rozja郾ione w這sy mi wystarcz aby odrazu na這zy sobie t farbe?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (51,4 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z8193705X,Loreal-Casting-Creme-Gloss-Glossy-Blonds.jpg (49,2 KB, 31 za豉dowa)
sensualangel jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:13   #3954
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

zeby ci sie lepiej mylo j&j to albo nakladaj na mokre wlosy, potem znow polej to woda i dopiero masuj albo rozrabiaj go kapke w innej butelce z woda i piana juz polewaj wlosy. wtedy sie rozpieni normalnie.
nie znam delikatniejszego szamponu niz j&j- z wszystkich jakie na sobie testowalam.

dla mnie gorsze byly sceny jej porodu az mi sie slabo zrobilo w pewnym momencie... mocne
no i jacob dla niego to tylko ogladam bo jest dla mnie idealem faceta i zawsze wkurzam tz- bo mu truje ze moglby taki byc
wiem ze podla jestem ale sie slinie normalnie...
Stary 2012-02-01, 13:18   #3955
aniaexplode
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 089
Wpisy w blogu: 1

Hej blondyny! mam par pyta odno郾ie farbowania na blond . Sama chcia豉bym rozja郾i swoje szatynowe w這sy, no taki mysi kolor. I mam pytanie czy przed na這瞠niem porz康anego koloru trzeba uzy rozja郾iacza? I czy takie farbowanie da si zrobi za jedym razem w jednym dniu? Czy po rozja郾ianiu trzzeba odczeka jakis czas i dopiero na這篡c farb? Co dalej robicie z odrostami? Zn闚 rozja郾ianie i nak豉danie farby? M闚cie jak jest bo nie wiem czy si szykowa na takie zabawy

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:22   #3956
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
od tego sa sprzatacze wkoncu maja za cos placone ,a nie za stanie i opieranie szczotki czy lopaty tutaj problemu nie ma bo jest dookola beton wiec latwo zebrac..wkoncu place za cos te podatki
jesli chodzi o piaskownice sama jestem mama i tam powinno sie zwracac uwage i od tego sa sprzatacze ktorzy kraza caly dzien po osiedlu nic nie robiac ,wiec mogliby chociaz tego przypilnowac
pozatym u nas place zabaw to zamkniety obiekt i zawsze jest stroz ktory pilnuje zeby dzieciom nic sie nie stalo a o wprowadzeniu psa nie ma mowy
to wina kraju i ustaw a nie ludzi
i z reka na sercu w gowno nigdy nie wdepnelam ani ja ani synek bo ulice sa pieknie sprzatane
zgadzam sie- place zabaw sa oznakowane odpowiednio i zakaz wprowadzania psow wiec skad tam kupy
ja tam tez w kupe nie wlazlam, ale to dlatego ze chodze chodnikami a nie trawnikami a lolka po to ma 5m smyczy, by wlezc w zywoplot albo inne krzaki i tam zrobic potrzebe- nigdy mi sie nie zdarzylo by moj pies zrobil na chodniku czy trawniku czy rabatce kwiatowej itp.
choc u ciebie caskada inne realia- beton wiec to zrozumiale ze robi na chodniku
no i jak mam wrzucic sprzatnieta kupe w woreczku do ludzkiego kontenera jesli wiem, ze na moim biednym osiedlu co dzien kilkanascie osob grzebie w kontenerze w poszukiwaniu jedzenia, ubran czy butelek/puszek i nagle co, natykaja sie na rozmazana kupe mojego psa? ktora w worku rozlozy sie moze za tysiace lat a na dworze w ciagu kilku tygodni?
nie zrobie tego tym biednym bezdomnym...

Cytat:
Napisane przez sensualangel Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny
wybaczcie, 瞠 tak wcinam wam si ty趾iem w wasz w徠ek, ale potrzebuje rady blondynek ot騜 kusi mnie blond, teraz mam takie w這sy, a chcia豉bym mie taki jak na tej farbce.Czy raz rozja郾ione w這sy mi wystarcz aby odrazu na這zy sobie t farbe?
jesli masz rozjasnione do koloru miazszu banana to pieknie wyjdzie- jesli nie- to nie wyjdzie
zalezy jak ci sie rozjasnia, ale jesli masz farbowane to po jednym rozjasnianiu mozesz byc ruda a ta farba tylko rudy podkresli...
na naturalnych wlosach by wyszlo.
Stary 2012-02-01, 13:25   #3957
sensualangel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 678

Cytat:

jesli masz rozjasnione do koloru miazszu banana to pieknie wyjdzie- jesli nie- to nie wyjdzie
zalezy jak ci sie rozjasnia, ale jesli masz farbowane to po jednym rozjasnianiu mozesz byc ruda a ta farba tylko rudy podkresli...
na naturalnych wlosach by wyszlo.
no niestety ju farbowa豉m w這sy czyli wi璚ej ni raz rozja郾ia? czy lepiej uda si do fryzjerki?
sensualangel jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:25   #3958
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
Hej blondyny! mam par pyta odno郾ie farbowania na blond . Sama chcia豉bym rozja郾i swoje szatynowe w這sy, no taki mysi kolor. I mam pytanie czy przed na這瞠niem porz康anego koloru trzeba uzy rozja郾iacza? I czy takie farbowanie da si zrobi za jedym razem w jednym dniu? Czy po rozja郾ianiu trzzeba odczeka jakis czas i dopiero na這篡c farb? Co dalej robicie z odrostami? Zn闚 rozja郾ianie i nak豉danie farby? M闚cie jak jest bo nie wiem czy si szykowa na takie zabawy
proponuje poczytac watek...
rozjasniacz tylko gdy twoje naturalne sa za ciemne na jasny kolor jaki chcesz uzyskac... czasem starczy sama farba.
mozna w jedym dniu oba zabiegi.
odrosty jak wczesniej- jesli musi isc rozjasniacz to rozjasniacz i potem farba, albo sama farba... zalezy jaki kolor blondu.
Stary 2012-02-01, 13:26   #3959
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniaexplode Poka wiadomo嗆
przeczytaj uwa積ie pierwszy post
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:28   #3960
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sensualangel Poka wiadomo嗆
no niestety ju farbowa豉m w這sy czyli wi璚ej ni raz rozja郾ia? czy lepiej uda si do fryzjerki?
do fryzjerki. masz ladne wlosy i sama zniszczysz.
powiedz jaki kolor chcesz- idz ze zdjeciami.
ja bym na probe rozjasnila ci najciemniejsze pasma od spodu- i zobaczyla jaki kolor bedzie po rozjasniaczu i wtedy wiadomo czy jet sens robic dekoloryzacje... bo jak ma byc rudo a ty dazysz do tego z opak to bez sensu.
lepiej wtedy pasemkami zejsc- 2-3 razy geste pasemka- wlosy mniej ucierpia i na koniec to stonowac farba a potem juz tylko odrosty bys robila.

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.