W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-01, 13:31   #3961
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny lubi Was podczytywa (sama jestem blondynk), ale nie udzielam si stale gdy z regu造 nie nad捫am za Wami ale teraz po prostu opad造 mi r璚e. Mam nadziej, 瞠 瘸rtujecie, bo je郵i nie to naprawd jestem pora穎n Wasz beztrosk.

Obowi您ek sprz徠ania po psie maj ich w豉軼iciele, a nie sprz徠acze!!! Sama posiadam kotk brytyjsk po kt鏎ej odchody sprz徠am osobi軼ie, codziennie i nie nara瘸m nikogo na ten pi瘯ny widok, ob喚dny zapach, ani obcowanie innymi zmys豉mi z tym produktem przemiany materii.

Moje dziecko ma to "nieszcz窷cie" niestety, 瞠 na placu zabaw na kt鏎ym sk康in康 jest tabliczka "zakaz wyprowadzania ps闚" wiecznie l康uje w psiej kupie. Kiedy gdy by豉 m這dsza (mia豉 dwa lata) wywr鏂i豉 si, zach璚a豉m j by wsta豉, a ona le瘸豉. Podnios豉m j i zobaczy豉m, 瞠 d這, r瘯aw kurtki (a pod spodem sweterek i bluzeczk) ma napchan psi kup. Mo瞠cie sobie wyobrazi ile to czy軼i豉m, jak bieg豉m do domu robi pranie i umy dziecko. O zwyk造m wdeptywaniu butem ju nawet nie wspominam, bo z t kwesti walcz co drugi, trzeci dzie po spacerze.

Ko鎍z帷 ten przyd逝gi wyw鏚 mo瞠 si chocia kiedy zastanowicie, gdy Wasz piesek b璠zie pozosta ciep陰, paruj帷 kupk na trawie lub chodniku.
jezu to sie dziecko umaza這.. fuj... na szcz窷cie ja mieszkam na wsi i tu jest du穎 miejsca na wyprowadzanie ps闚, i jest taki jeden rewir gdzie wszyscy wychodza bo jest droga praktycznie nieuzytkowana przez auta i obok s pola i pies tam sie za豉twia wiec nie ma problemu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
zeby ci sie lepiej mylo j&j to albo nakladaj na mokre wlosy, potem znow polej to woda i dopiero masuj albo rozrabiaj go kapke w innej butelce z woda i piana juz polewaj wlosy. wtedy sie rozpieni normalnie.
nie znam delikatniejszego szamponu niz j&j- z wszystkich jakie na sobie testowalam.

dla mnie gorsze byly sceny jej porodu az mi sie slabo zrobilo w pewnym momencie... mocne
no i jacob dla niego to tylko ogladam bo jest dla mnie idealem faceta i zawsze wkurzam tz- bo mu truje ze moglby taki byc
wiem ze podla jestem ale sie slinie normalnie...
bede nak豉da i polewa wod bo szamponu z wod nie lubie rozrabia

aaaa secena porodu 郾i mi sie do dzi to by豉 trauma jak ona taka rozwalona tam le瘸豉... i jak kr璕os逝p jej sie z豉ma to by豉 masakra!!!
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:31   #3962
sensualangel
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 678

Cytat:
do fryzjerki. masz ladne wlosy i sama zniszczysz.
powiedz jaki kolor chcesz- idz ze zdjeciami.
ja bym na probe rozjasnila ci najciemniejsze pasma od spodu- i zobaczyla jaki kolor bedzie po rozjasniaczu i wtedy wiadomo czy jet sens robic dekoloryzacje... bo jak ma byc rudo a ty dazysz do tego z opak to bez sensu.
lepiej wtedy pasemkami zejsc- 2-3 razy geste pasemka- wlosy mniej ucierpia i na koniec to stonowac farba a potem juz tylko odrosty bys robila.
No nic tak zrobi, dzi瘯uj za informacje bo ju sama chcia豉m si za to zabiera szkoda, 瞠 nie jestes ze 郵御ka!
sensualangel jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:38   #3963
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

kitka mialas sie uczyc
Stary 2012-02-01, 13:39   #3964
Kotka17
Zakorzenienie

Dziewczyny um闚i豉m sie na jutro do fryzjera na podci璚ie ko鎍闚ek! boje sie ale co! trzeba bo ju rok nie podcina豉m, dzwoni豉m do salonu na mojej wiosce i wcisn窸a mnie na jutro o 16:30 , i teraz chyba farbowanie mi sie odwlecze na niedziele chyba ze co po podci璚iu zadzia豉m cho nie sadz bo bede prostowa w這sy przed. Jestem um闚iona do dziewczyny co nie ma za dobrej opnini ale chyba podcinania ko鎍闚ek nie spierdzieli, najwy瞠j zaznacz na samym pocz徠ku ze tylko max 2 cm bo inaczej udusz !
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:41   #3965
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
jezu to sie dziecko umaza這.. fuj... na szcz窷cie ja mieszkam na wsi i tu jest du穎 miejsca na wyprowadzanie ps闚, i jest taki jeden rewir gdzie wszyscy wychodza bo jest droga praktycznie nieuzytkowana przez auta i obok s pola i pies tam sie za豉twia wiec nie ma problemu

bede nak豉da i polewa wod bo szamponu z wod nie lubie rozrabia

aaaa secena porodu 郾i mi sie do dzi to by豉 trauma jak ona taka rozwalona tam le瘸豉... i jak kr璕os逝p jej sie z豉ma to by豉 masakra!!!
no szkoda dziecka taka trauma od malego, choc moja sis chciala kiedys zjesc kupe naszego psa ale mama jej zabrala, a bylaby beka za to slimaka bez skorupki zjadla
z tym kregoslupem tez niezle bylo
Cytat:
Napisane przez sensualangel Poka wiadomo嗆
No nic tak zrobi, dzi瘯uj za informacje bo ju sama chcia豉m si za to zabiera szkoda, 瞠 nie jestes ze 郵御ka!
ja w ogole zaluje bo powinnam miec w kazdym wojewodztwie mieszkanko i wtedy bylabym milionerka...
zaczelam sie zastanawiac nad fryzjerstwem objazdowym tylko woz do tego by kosztowal wiecej niz dostane dotacji...

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Dziewczyny um闚i豉m sie na jutro do fryzjera na podci璚ie ko鎍闚ek! boje sie ale co! trzeba bo ju rok nie podcina豉m, dzwoni豉m do salonu na mojej wiosce i wcisn窸a mnie na jutro o 16:30 , i teraz chyba farbowanie mi sie odwlecze na niedziele chyba ze co po podci璚iu zadzia豉m cho nie sadz bo bede prostowa w這sy przed. Jestem um闚iona do dziewczyny co nie ma za dobrej opnini ale chyba podcinania ko鎍闚ek nie spierdzieli, najwy瞠j zaznacz na samym pocz徠ku ze tylko max 2 cm bo inaczej udusz !
kotka a czemu cie juz tz nie podcina?
przeciez dobrze wtedy zrobil...
Stary 2012-02-01, 13:42   #3966
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
kitka mialas sie uczyc

nied逝go b璠, ju po獞iczy豉m i zjad豉m pierogi, wi璚 zosta這 tylko sprz徠anie i prasowanie
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:50   #3967
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
no szkoda dziecka taka trauma od malego, choc moja sis chciala kiedys zjesc kupe naszego psa ale mama jej zabrala, a bylaby beka za to slimaka bez skorupki zjadla
z tym kregoslupem tez niezle bylo

ja w ogole zaluje bo powinnam miec w kazdym wojewodztwie mieszkanko i wtedy bylabym milionerka...
zaczelam sie zastanawiac nad fryzjerstwem objazdowym tylko woz do tego by kosztowal wiecej niz dostane dotacji...
kotka a czemu cie juz tz nie podcina?
przeciez dobrze wtedy zrobil...
ja kiedy jak bylam ma豉 to przez przypadek jak siada軛 na trawie nie zauwarzy豉m kupy i usiad豉m na niej !!! fuuuuu

no w ka盥ym wojew鏚ztwie mieszkanko to by豚y doch鏚, cho mi by jedno do szcz窷cia by這 potrzebne

a t wtedy ciachn掖 mi 5 cm i to na prosto, a ja chce co jak snow ma a z reszt nie mam r闚nych w這s闚 czyli trzeba nada im kszta速u , wiesz o co mi kaman ???
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:51   #3968
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

nied逝go b璠, ju po獞iczy豉m i zjad豉m pierogi, wi璚 zosta這 tylko sprz徠anie i prasowanie
Ale Ci dobrze
Tez bym teraz chetnie najlepiej zabrala sie za sprzatanie
Wczoraj sie nie wyrobi豉m ze wszystkim a teraz w pracy pragne sprzatania

Pazury tez odpilowane i na ty stane這
Ale w szafie mam wszystko pikobelo i poprasowane
A 4 pralki by造

Bunny
Taki w霩 sobie kup jak cyganie i bedziesz je寮zi do nas

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 13:58   #3969
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ja kiedy jak bylam ma豉 to przez przypadek jak siada軛 na trawie nie zauwarzy豉m kupy i usiad豉m na niej !!! fuuuuu

no w ka盥ym wojew鏚ztwie mieszkanko to by豚y doch鏚, cho mi by jedno do szcz窷cia by這 potrzebne

a t wtedy ciachn掖 mi 5 cm i to na prosto, a ja chce co jak snow ma a z reszt nie mam r闚nych w這s闚 czyli trzeba nada im kszta速u , wiesz o co mi kaman ???
wiem, ze chcesz w polokrag

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Ale Ci dobrze
Tez bym teraz chetnie najlepiej zabrala sie za sprzatanie
Wczoraj sie nie wyrobi豉m ze wszystkim a teraz w pracy pragne sprzatania

Pazury tez odpilowane i na ty stane這
Ale w szafie mam wszystko pikobelo i poprasowane
A 4 pralki by造

Bunny
Taki w霩 sobie kup jak cyganie i bedziesz je寮zi do nas
myslalam o przerobieniu busa- zamiast paki wyposazony pokoik fryzjersko-manicurowy tak jak robia dla ubezpieczycieli, bankow itp. ale to mnostwo hajsu kosztuje...
Stary 2012-02-01, 14:00   #3970
Kasiulka22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 815

Cytat:
kasiulka przeczytaj prosze moj powyzszy post i dopiero wtedy zajmij glos ok?
bo ja osobiscie nic do sprzatania nie mam, ale mieszkam na osiedlu zyczliwych ktorzy za taka fanaberie sprzatania gotowi dowalic mi wyzszym mandatem i straza miejska w domu- jak mialam z golebiami na balkonie
sorry ale kupy nie bede niosla przez pol miasta w worku by wrzucic ja do wlasnego kibla- abstrahujac- ja zawsze biore psa na spacer na zakupy do sklepu- i mam niesc zakupy w jednej rece, psa w drugiej tzn smycz a kupe gdzie? mam sobie wsadzic do siatki z zakupami moze?
wiec dlatego tez nie sprztam i robic tego nie bede- poki nie pojawia sie smietniki na psie kupska, albo chociaz zostanie pow ze mozna wyrzucic to do zwyklego kosza bez kary.
i mam czyste sumienie- dzieci nie posiadam, a gdy bede to bede ich pilnowac, a swojemu psu pozwalam robic tylko w najwiekszych krzakach, zywoplotach itp gdzie owe dzieci dostepu raczej nie maja
pozytywnie pozdrawiam!
Bunny ja si k堯ci nie mam zamiaru chcia豉bym tylko, 瞠by ludzie zmienili swoje pogl康y co do sprz徠ania a wszystkim 篡這by si l瞠j. Zgadzam si z Tob, 瞠 kosze na psie kupy to wci捫 luksus i w wielu miastach np. moim s rzadko spotykane (cho ju w sporo mniejszej miejscowo軼i mojego m篹a s ju takie kosze).

Co do pilnowania dzieci, to nie b璠 nikogo przekonywa jak bardzo pilnuj swojego Na placach zabaw bywamy r騜nych - od tych ogrodzonych wolnych od psich kup, do takich umieszczonych "wolno" z tablicami o zakazie wyprowadzania na kt鏎ych roi si od psich kup (w tym roku bywa豉m tam sporadycznie ). Gwarantuj Ci, 瞠 je郵i b璠ziesz mia豉 swoje dziecko niejednokrotnie przejdzie ono przez traw, a nie tylko b璠zie grzecznie sz這 chodnikiem. Chyba, 瞠 sprawisz mu szelki.

Mam nadziej, 瞠 Tw鎩 pies faktycznie za豉twia swoje potrzeby w najwi瘯szych krzakach, u mnie niestety (a mieszkam w mie軼ie wojew鏚zkim) na osiedlu domk闚 jednorodzinnych (mo積a by my郵e pe軟a kultura, ka盥y dba o to co ko這 niego) spotykam nie raz psie kupy na chodnikach prosto pod cudzymi bramami po這穎ne.

Cytat:
od tego sa sprzatacze wkoncu maja za cos placone ,a nie za stanie i opieranie szczotki czy lopaty tutaj problemu nie ma bo jest dookola beton wiec latwo zebrac..wkoncu place za cos te podatki
jesli chodzi o piaskownice sama jestem mama i tam powinno sie zwracac uwage i od tego sa sprzatacze ktorzy kraza caly dzien po osiedlu nic nie robiac ,wiec mogliby chociaz tego przypilnowac
pozatym u nas place zabaw to zamkniety obiekt i zawsze jest stroz ktory pilnuje zeby dzieciom nic sie nie stalo a o wprowadzeniu psa nie ma mowy
to wina kraju i ustaw a nie ludzi
i z reka na sercu w gowno nigdy nie wdepnelam ani ja ani synek bo ulice sa pieknie sprzatane
Owszem sprz徠acze maj p豉cone za sprz徠anie, ale to nie znaczy 瞠 nie nale篡 im si szacunek i maj robi to co powinien w豉軼iciel psa. Oni, uwa瘸m, maj wystarczaj帷o swoich codziennych obowi您k闚, 瞠by babra si w psich odchodach. Za co maj to robi? taki zaw鏚? czy kto chcia mie psa bez obowi您k闚? Pies to nie tylko przyjemno嗆 i obowi您ek wyprowadzenia go, ale w豉郾ie sprz徠anie po nim! Widzia豉 now kampani reklamow sprz徠ania po swoim psie? gdzie dziewczynka na w霩ku inwalidzkim ma ko豉 ca貫 w psiej kupie? zak豉dam, 瞠 taka osoba po trawie nie je寮zi. Naprawd zazdroszcz, 瞠 u Ciebie jest taki porz康ek, u nas w mie軼ie tego nie ma, chodniki kwitn 鈍iata nie zmieni, wiem jedno, 瞠 swoje dziecko chc nauczy i naucz odpowiedzialno軼i nie tylko za siebie i czubek w豉snego nosa.

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:04   #3971
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆

Cytat:

niezly pomysl tutaj dziewczyny tak robia zreszta w pl tez sa kobietki ktorym nie chce sie isc do fryz czy na rzesy czy na pazurki ale maja pare grosza siorka mojego tz tak robi ze nigdzie nie idzie i dzwoni i przyjezdza do niej fryz i robi jej wlosy paznokcie czy brwi nawet jak jest jakas okazja jak komunia czy wesele dzwoni i ma w domu komfortowo
Stary 2012-02-01, 14:09   #3972
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cascada
5 ze sk豉d闚! To p造n do higieny intymnej Jak le瘸豉m wczoraj w wannie to obczaja豉m sk豉dy i w豉郾ie ten mi si wydawa taki bardzo 'szamponowy'. Ciekawe,czy dobrze dzia豉 na w這sy

Bunny
Mo瞠my tak zrobi! Bo wiecie KOCIA URYNA JEST DOSKONAx NA WΜSY! WSZYSTKIE STOSUJEMY I S W CUDOWNYM STANIE. Natychmiastowa regeneracja ;d

Kitka
A masz czerwon papk?
Stary 2012-02-01, 14:12   #3973
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kitka
A masz czerwon papk?
nie
tak mnie wymasowa豉, rozmi瘯czy豉, p騧niej maseczka zamykaj帷a pory, maseczka algowa i krem ochronny, bo wychodzi豉m na du篡 mr霩
i czerwona nie jestem
ale dzisiejszy dzie sp璠z w domu, bez wychodzenia, niech g瑿a sobie odpocznie
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:13   #3974
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

Co do pilnowania dzieci, to nie b璠 nikogo przekonywa jak bardzo pilnuj swojego Na placach zabaw bywamy r騜nych - od tych ogrodzonych wolnych od psich kup, do takich umieszczonych "wolno" z tablicami o zakazie wyprowadzania na kt鏎ych roi si od psich kup (w tym roku bywa豉m tam sporadycznie ). Gwarantuj Ci, 瞠 je郵i b璠ziesz mia豉 swoje dziecko niejednokrotnie przejdzie ono przez traw, a nie tylko b璠zie grzecznie sz這 chodnikiem. Chyba, 瞠 sprawisz mu szelki.

Owszem sprz徠acze maj p豉cone za sprz徠anie, ale to nie znaczy 瞠 nie nale篡 im si szacunek i maj robi to co powinien w豉軼iciel psa. Oni, uwa瘸m, maj wystarczaj帷o swoich codziennych obowi您k闚, 瞠by babra si w psich odchodach. Za co maj to robi? taki zaw鏚? czy kto chcia mie psa bez obowi您k闚? Pies to nie tylko przyjemno嗆 i obowi您ek wyprowadzenia go, ale w豉郾ie sprz徠anie po nim! Widzia豉 now kampani reklamow sprz徠ania po swoim psie? gdzie dziewczynka na w霩ku inwalidzkim ma ko豉 ca貫 w psiej kupie? zak豉dam, 瞠 taka osoba po trawie nie je寮zi. Naprawd zazdroszcz, 瞠 u Ciebie jest taki porz康ek, u nas w mie軼ie tego nie ma, chodniki kwitn 鈍iata nie zmieni, wiem jedno, 瞠 swoje dziecko chc nauczy i naucz odpowiedzialno軼i nie tylko za siebie i czubek w豉snego nosa.
zgadzam sie z toba u mnie jest miejsce do tego wyznaczone taki mini ogrodek ze zwirem i tam pieski robia kupe czy cokolwiek i pozniej jest to sprzatane przez uliczny patrol czystosci tak ich nazwijmy
pozatym bardziej mi przeszkadzaja wymiociny czyjes po nocy na chodniku niz kupy i co to tez ktos powinien po sobie sprzatnac
Stary 2012-02-01, 14:16   #3975
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny ja si k堯ci nie mam zamiaru chcia豉bym tylko, 瞠by ludzie zmienili swoje pogl康y co do sprz徠ania a wszystkim 篡這by si l瞠j. Zgadzam si z Tob, 瞠 kosze na psie kupy to wci捫 luksus i w wielu miastach np. moim s rzadko spotykane (cho ju w sporo mniejszej miejscowo軼i mojego m篹a s ju takie kosze).

Mam nadziej, 瞠 Tw鎩 pies faktycznie za豉twia swoje potrzeby w najwi瘯szych krzakach, u mnie niestety (a mieszkam w mie軼ie wojew鏚zkim) na osiedlu domk闚 jednorodzinnych (mo積a by my郵e pe軟a kultura, ka盥y dba o to co ko這 niego) spotykam nie raz psie kupy na chodnikach prosto pod cudzymi bramami po這穎ne.

Owszem sprz徠acze maj p豉cone za sprz徠anie, ale to nie znaczy 瞠 nie nale篡 im si szacunek i maj robi to co powinien w豉軼iciel psa. Oni, uwa瘸m, maj wystarczaj帷o swoich codziennych obowi您k闚, 瞠by babra si w psich odchodach. Za co maj to robi? taki zaw鏚? czy kto chcia
mie psa bez obowi您k闚? Pies to nie tylko przyjemno嗆 i obowi您ek wyprowadzenia go, ale w豉郾ie sprz徠anie po nim! Widzia豉 now kampani reklamow sprz徠ania po swoim psie? gdzie dziewczynka na w霩ku inwalidzkim ma ko豉 ca貫 w psiej kupie? zak豉dam, 瞠 taka osoba po trawie nie je寮zi. Naprawd zazdroszcz, 瞠 u Ciebie jest taki porz康ek, u nas w mie軼ie tego nie ma, chodniki kwitn 鈍iata nie zmieni, wiem jedno, 瞠 swoje dziecko chc nauczy i naucz odpowiedzialno軼i nie tylko za siebie i czubek w豉snego nosa.

Ja tez jestem tego zdania,ze jak sie bierze pieska to i odpowiedzialnosc za niego townie.

Bunny
No troche hajsu kosztuje
Ale bys zrobi豉 furore

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:18   #3976
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Cascada
5 ze sk豉d闚! To p造n do higieny intymnej Jak le瘸豉m wczoraj w wannie to obczaja豉m sk豉dy i w豉郾ie ten mi si wydawa taki bardzo 'szamponowy'. Ciekawe,czy dobrze dzia豉 na w這sy
powiem ci w wielkiej tajemnicy ze tutaj na wizazu bylo to uzywane na wlosy przez dziewczyny
Stary 2012-02-01, 14:18   #3977
novelove
Zakorzenienie

Encha, Kotka
M鎩 Brutek by z k豉mi u dentysty, bo mu ju nowe ros造, a poprzednie nie chcia造 wypa嗆. I za 2 z瑿y st闚ka posz豉
Stary 2012-02-01, 14:27   #3978
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

kasiulka alez ja ciebie rozumiem, kochana... ale chce ci pokazac tez inna strone medalu- a wizaz czesto staje sie miejscem ostracyzmu spolecznego, co bardzo mnie boli... bo ludzie myslac o ogole wypowiadaja sie krzywdzaco dla jednostek
wiesz moja lola jest taka ze jak nie ma miekko pod dupka to nie zrobi... wiec lezie w najwieksza trawe/snieg- a takie sa najczesciej w zaroslach albo pod krzakami... bo chodniki odsniezone, trawa na trawniku skoszona. ja mam latwo.
poza tym zawsze mysle ze akurat w jej kupe nikt nie wlezie- bardziej balabym sie ze dziecko lazace pod tymi zaroslami nalapie kleszczy bo moja lola kilka mi przyniosla latem
a kleszcz chyba gorszy jak kupa?
takze poki nie ma super-psich smietnikow ja mam sumienie czyste beda smietniki- bede kupy sprzatac.
kupy na chodniku, pod ogrodzeniem to juz chamstwo...bo nie wierze ze nie mozna bylo psa przeciagnac kawaleczek dalej...
Cytat:

niezly pomysl tutaj dziewczyny tak robia zreszta w pl tez sa kobietki ktorym nie chce sie isc do fryz czy na rzesy czy na pazurki ale maja pare grosza siorka mojego tz tak robi ze nigdzie nie idzie i dzwoni i przyjezdza do niej fryz i robi jej wlosy paznokcie czy brwi nawet jak jest jakas okazja jak komunia czy wesele dzwoni i ma w domu komfortowo
wiekszosc moich kolezanek wlasnie woli w swoim domu niz w salonie
Cytat:
zgadzam sie z toba u mnie jest miejsce do tego wyznaczone taki mini ogrodek ze zwirem i tam pieski robia kupe czy cokolwiek i pozniej jest to sprzatane przez uliczny patrol czystosci tak ich nazwijmy
pozatym bardziej mi przeszkadzaja wymiociny czyjes po nocy na chodniku niz kupy i co to tez ktos powinien po sobie sprzatnac
wymiociny to jeszcze nic... u mnie chleja denaturat w mojej klatce i szcza w drzwiach ze smrod na dole jak nie wiem... i karaluchy takze wole psie kupy niz to co robia ludzie- i oni mandatow za to nie dostaja, i sumienia maja czyste
Stary 2012-02-01, 14:27   #3979
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Nie obra sie ale wydaje mi sie w tym momecie ze sie czepiasz
Skoro tak,to kupe z pampersa nalezy wywalac na chodnik a nie do 鄉ietnika

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:31   #3980
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tez jestem tego zdania,ze jak sie bierze pieska to i odpowiedzialnosc za niego townie.

Bunny
No troche hajsu kosztuje
Ale bys zrobi豉 furore
no na pewno furrore tylko potem bym chyba z 10 lat pracowala zeby mi sie koszt tego samochodu na zamowienie zwrocil

Cytat:
Encha, Kotka
M鎩 Brutek by z k豉mi u dentysty, bo mu ju nowe ros造, a poprzednie nie chcia造 wypa嗆. I za 2 z瑿y st闚ka posz豉
co ty mowisz? i mial narkoze?

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Nie obra sie ale wydaje mi sie w tym momecie ze sie czepiasz
Skoro tak,to kupe z pampersa nalezy wywalac na chodnik a nie do 鄉ietnika
adzi kupa z pampersa moze isc do ludzkiego smietnika a psia nie- bo juz mandat 500zl.
a jaka jest roznica? dla mnie zadna
ale takie sa przepisy wiec...
przeciez nie zjem kupska lolki bo nie mam co z nia zrobic wybieram mniejsze zlo i mniejszy mandat to logiczne.
Stary 2012-02-01, 14:33   #3981
Arletkaa162
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam . To m鎩 pierwszy post i w zasadzie chcia豉m tylko powiedziec co o szamponetce z palette 8-5 miodowy blask . Robi豉m ni dzisiaj w這sy i nikomu jej NIE "POLECAM. Wcze郾iej mia豉m platynowy blond i chcia豉m go troch przyciemni . Kolor wyszed mi taki szaro-br您owy. Co okropnego !!!!!!!
Arletkaa162 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:35   #3982
blond bunny
Zakorzenienie

a w ogole wiecie co?
bylam ost swiadkiem naocznym jak straz opiepszala mlodego chlopaka bo zebral kupe swojego psa z chodnika w woreczek i wrzucil ja do kontenera- na co straz owa kupe wyjela jako dowod, chciala mu wypisac mandat chlopak byl w szoku bo uwazal ze dobrze zrobil, kupa byla niewielka... pies jakis kundelek, ktos mogl wdepnac...
i w koncu... jak mu powiedzieli ze ludzka kupa to nie psia- bo tez sie pampersami tlumaczyl- to pow ze to jego kupa! i w takim razie mandat sie nie nalezy a oni ze do analizy wezma a i tak jest za mala i to psia na pewno no beka nieziemska a mandat i tak dostal...
ja sie pytam to co robic i gdzie sprawiedliwosc?
Stary 2012-02-01, 14:40   #3983
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
powiem ci w wielkiej tajemnicy ze tutaj na wizazu bylo to uzywane na wlosy przez dziewczyny
ja ju nie wiem,czy to ironia typu kocia uryna,czy serio m闚isz
Stary 2012-02-01, 14:42   #3984
Adzi07
Zakorzenienie

Bunny
Logiczne nie logiczne. Chodzi o to,ze to kazdy z nas powinien widziec jak sie zachowac, i w ten sposob wychowywac potomstwo.
I i nie tlumaczyc sie albo, moze itd.
Wtedy,nie bylo by tego g..... calego
Koniec!

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:51   #3985
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
caskadzie chyba chodzilo o plyn do hig int., ze byly takie co myly nim wlosy
Stary 2012-02-01, 15:01   #3986
novelove
Zakorzenienie

Cytat:
caskadzie chyba chodzilo o plyn do hig int., ze byly takie co myly nim wlosy
wiem, wiem ;d ale nie wiem czy to 瘸rt, cyz powa積ie ;d
Stary 2012-02-01, 15:05   #3987
agnieszeszeczkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Dziewczyny, wiecie mo瞠 jak z utleniacza 9% zrobi 6%? Ot騜 zamierzam farbowa w這sy, odrosty chc zrobic 9 a reszt 6%, tylko zapomnialam kupi tej 6. Pozdrawiam
agnieszeszeczkaa jest offline  
Stary 2012-02-01, 15:07   #3988
Kasiulka22
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 815

Dzi瘯i baby ufff, bo ju my郵a豉m 瞠 jestem nierozumiana

Zgadzam si, 瞠 przepisy kulej. Z tym, 瞠 niestety jest gro ludzi, kt鏎zy nie b璠 sprz徠a nawet je郵i te kosze b璠 mie pod nosem, to tak jak pisze Bunny, 瞠 psa zawsze kawa貫czek mo積a przeci庵n望 瞠by komu pod p這tem kupy nie strzela, a ja mog豉bym na spacerze fotki pogl康owe robi i potem je gdzie umieszcza do wgl康u

By豉m 鈍iadkiem jak m這da dziewczyna dosta豉 mandat bo w豉郾ie na placu zabaw, o kt鏎ym pisa豉m jej piesek si za豉twia. Stra miejska zdecydowanie za rzadko interweniuje i nie raz ju t sam dziewczyn widzia豉m z psem na tym placu.

Co do sytuacji z tym ch這pakiem, kt鏎y chcia posprz徠a to faktycznie paranoja.

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2012-02-01, 15:09   #3989
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
chodzilo mi o plyn do higieny intymnej
Stary 2012-02-01, 15:10   #3990
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 758

Cytat:
Obowi您ek sprz徠ania po psie maj ich w豉軼iciele, a nie sprz徠acze!!! Sama posiadam kotk brytyjsk po kt鏎ej odchody sprz徠am osobi軼ie, codziennie i nie nara瘸m nikogo na ten pi瘯ny widok, ob喚dny zapach, ani obcowanie innymi zmys豉mi z tym produktem przemiany materii.
Ot騜 to, za psa powinien odpowiedzialno嗆 w豉軼iciel ponosi. Ale prawda jest taka 瞠 u nas w kraju takich koszy gdzie to mo積a wyrzuca jest naprawde niewiele. A id z tak kup przez miasto. Ale uwa瘸m, 瞠 jak ju nie wyrzuca to chocia starac sie zaprowadzi w takie miejsce w kt鏎ym najmniej to kupsko bedzie komu przeszkadza.
A ludziom sprz徠aj帷ym sie szacunek te nale篡, zaw鏚 jak ka盥y inny. Wi璚 nie b康幟y z這郵iwi, a wg prawa kupy po psie sprz徠a w豉軼iciel a nie sprz徠acz Zreszta s takie miejsca gdzie nikt nie sprz徠a bo to miasta jest a nie w豉軼iciela budynku i te kupy le膨 i le膨 p鏦i sie nie roz這膨 Tak to ju u nas jest wi璚 nie utrudniajmy sobie nawzajem.

Cytat:
od tego sa sprzatacze wkoncu maja za cos placone ,a nie za stanie i opieranie szczotki czy lopaty tutaj problemu nie ma bo jest dookola beton wiec latwo zebrac..wkoncu place za cos te podatki
jesli chodzi o piaskownice sama jestem mama i tam powinno sie zwracac uwage i od tego sa sprzatacze ktorzy kraza caly dzien po osiedlu nic nie robiac ,wiec mogliby chociaz tego przypilnowac
pozatym u nas place zabaw to zamkniety obiekt i zawsze jest stroz ktory pilnuje zeby dzieciom nic sie nie stalo a o wprowadzeniu psa nie ma mowy
to wina kraju i ustaw a nie ludzi
i z reka na sercu w gowno nigdy nie wdepnelam ani ja ani synek bo ulice sa pieknie sprzatane
To wyobra sobie 瞠 ja np jak mieszka豉m w starej dzielnicy to dos這wnie slalom mi璠zy tymi kupami musia豉m robi Kupa na kupie Na chodniku, na kamieniach, wsz璠zie. I oczywiscie nikt tego nie sprz徠a.
Mia豉m takiego s御iada np co otwiera drzwi od mieszkania, pies schodzi na podw鏎ko sie wysra i wraca do domu A u nas sprz徠acze byli zatrudnieni tylko do sprz徠ania klatek, a o podw鏎ze powinnismy zadba my sami, tak tam by這, z racji tego ze mieli鄉y tzw. wsp鏊note mieszkaniow.
Jeden jedyny s御iad sprz徠a po swoim psie, zrobi na podw鏎ku to na 這patke i do kosza, i ju.

Cytat:
Wiesz, powiem ci ze jak sobie pomysle o tych cholernych nachlanych go軼iach ktorzy chodza po bramach, klatkach i rzygaj to a mi sie chce im wszystkim nakopa. I ja bym by豉 za tym, 瞠by owszem taki jegomo嗆 po sobie sprz徠n掖. Bo na lito嗆 bosk, wychodzisz z domu a tam taki smr鏚 瞠 ledwo wytrzyma idzie. Wsp馧czucia dla sprz徠aczki kt鏎a chcac nie chc帷 sprz徠a to musia豉....
czekoladowoo jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.