W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-01, 19:44   #4051
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆

ok ok rozumiem
ja za pierwszym razem trzyma豉m 20, ale ma這 co chwyci這..chociaz i tak obstawiam, ze cos z mleczkiem nie by這 tak bo to az niemozliwe
a za drugim razem 40 min i juz konkretnie by這
trzymaj min 30

wg mnie jest super
jeszcze tylko u鄉iech i bosko
okeeej, skoro tak mowisz to tak bedzie
gratuluje farbowanka

!!!
ja co prawda myj nie Ziajk, ale Lactacyd'em co jaki czas raz na tydzien powiedzmy bardzo sobie chwal, buzka idealna, nie podra積iona itd

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Adzi-Ty robi豉 kiedys(dawno dawno) Excellka 8,13 prawda? ciemno Ci wysz這?
Fotka w albumie
Ale raczej ciemno. Foto z tym big odrostem

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:48   #4052
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
no ja mowie, ciekawe kiedy dojda do tego ze g* na glowie tez moze byc wspaniale
moja mama zawsze robi sobie pod roslinki na ogrod ciekawa miksture z kupy swinki morskiej/krolika, przesikanego siana,lisci i to zalewa woda w wiadrze, kisnie tak kilka tygodni i ma potem piekny nawoz roslinki rosna za☠☠☠iscie, daja mnostwo owocow to myslicie ze na wlosy nie zadziala

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
u dr porembskiej ? je郵i tak, to nie b鎩 si, b璠ziesz w najlepszych r瘯ach chirurgicznych
w豉郾ie mia豉m pisa do Ciebie do kogo si zapisa najpierw musz zdj璚ie zrobi jeszcze... a chce mi si
Cytat:
no bo bez silikonu i stosujac lekkie odzyweczki to sorry ale z wlosow farbowanych/rozjasnianych nic nie zostanie to tak jakby umyc wlosy szamponem i nie dac odzywki... i czesac takie poplatane zniszczone wloski... i jak wyschna to nikt nie powie ze wygladaja cudownie bo sa naturalne, bez silikonu itp.
sa sianem wtedy i taka jest prawda!
Bunny, ja ju d逝窺zy czas nie stosuj silikon闚 i w這sy s super i niestety o oleju zapominam ostatnio tylko, 瞠 nie u篡wam szamponu
Cytat:
bo nie do konca obczajam- mam umyc zamiast szamponem odzywka wlosy- a potem splukac ja, nalozyc inna odzywke jeszcze raz i splukac?
wlosy nie klapna po czyms takim?
Bunny, ja myj od篡wk, p逝cz, nak豉dam od篡wk 'od篡wiaj帷' (ostatnio czysty blask garniera), sp逝kuj i zabezpieczam od篡wk b/s na ciekn帷e w這sy ostatnio wkleja豉m moje k豉ki po tygodniu i 瘸dnego przyklapu nie ma
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny lubi Was podczytywa (sama jestem blondynk), ale nie udzielam si stale gdy z regu造 nie nad捫am za Wami ale teraz po prostu opad造 mi r璚e. Mam nadziej, 瞠 瘸rtujecie, bo je郵i nie to naprawd jestem pora穎n Wasz beztrosk.

Obowi您ek sprz徠ania po psie maj ich w豉軼iciele, a nie sprz徠acze!!! Sama posiadam kotk brytyjsk po kt鏎ej odchody sprz徠am osobi軼ie, codziennie i nie nara瘸m nikogo na ten pi瘯ny widok, ob喚dny zapach, ani obcowanie innymi zmys豉mi z tym produktem przemiany materii.

Moje dziecko ma to "nieszcz窷cie" niestety, 瞠 na placu zabaw na kt鏎ym sk康in康 jest tabliczka "zakaz wyprowadzania ps闚" wiecznie l康uje w psiej kupie. Kiedy gdy by豉 m這dsza (mia豉 dwa lata) wywr鏂i豉 si, zach璚a豉m j by wsta豉, a ona le瘸豉. Podnios豉m j i zobaczy豉m, 瞠 d這, r瘯aw kurtki (a pod spodem sweterek i bluzeczk) ma napchan psi kup. Mo瞠cie sobie wyobrazi ile to czy軼i豉m, jak bieg豉m do domu robi pranie i umy dziecko. O zwyk造m wdeptywaniu butem ju nawet nie wspominam, bo z t kwesti walcz co drugi, trzeci dzie po spacerze.

Ko鎍z帷 ten przyd逝gi wyw鏚 mo瞠 si chocia kiedy zastanowicie, gdy Wasz piesek b璠zie pozosta ciep陰, paruj帷 kupk na trawie lub chodniku.
Kasiulka, znam Ci z perfumowego
mam i dziecko, i psa, wi璚 do嗆 obiektywnie spogl康am na spraw NIGDZIE nie ma koszy na psie kupy i nawet je郵i sprz徠n to musz nie嗆 j do domu, to chyba nie tak powinno wyglada? na szcz窷cie mam miejsca gdzie swobodnie psina mo瞠 si za豉twi, a ja si nie martwi, 瞠 zostawiam min (np. 鈔odek wielkiej k瘼y pokrzyw )
Dop鏦i miasto nie zadba o to, 瞠by by這 gdzie te kupy wywali to bezasadne jest wlepianie mandat闚, wykluczaj帷 oczywi軼ie patologiczne sytuacje jak kupy w piaskownicy.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆

Asiabb Paulinka Asia od Jasia
Kochane,dziekuje Wam bradzo za okaza貫 zainteresowanie pomocy !
Dzis jeszcze z siostra rozmawialam i ma sie rozgladnac i popytac u siebie w mie軼ie. Chodzi o od篡wke do paznokci co Novo ma na blogu
Gdyby cos bede pisa
daj zna
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Obfoci豉m w這sy, ca造 czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje 鄴速o Zw豉szcza gora, d馧 to wiadomo...

Wszystkie zdjecia w swietle dziennym, troche od okna oddalone bo s這鎍e 鈍ieci. 1 jedynie z lamp jest.
Na zdjeciach to sie 豉dny kolor wydaje, taki hmmm budyn waniliowy? Ale mi sie ciagle wydaje 穎速o
D馧 to wiadomo, ciemniejszy, rudawo-zloty miejscami, nier闚ny kolor nadal po tym pierwszym rozjasnianiu zosta, czasem takie plamy mam wrazenie s, ale to tylko d馧, wiec sie nie martwie.I tak to wyglada coraz lepiej, powoli jak po prostu zamierzony efekt.
Czeko, a ja wiem o co Ci chodzi uwa瘸m, 瞠 masz w這sy stworzone do farb profesjonalnych mog豉by sobie zrobi mix tak jak ja z dw鏂h odcieni z jakim dodatkiem fixu fioletowego na 鄴速ko i chyba by豉by zadowolona mo瞠 nawet 11 poziom wyci庵n掖by Ci na ni窺zej wodzie czysty kolor?
a w這siska i tak mi si podobaj
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
czeko masz sliczne wlosy Ale jak piszesz ze refleksy nie bo jestes blada to i ja sie tak zamyslilam, u mnie to dziwnie wyglada, ja bia這 rozowa i jasne wlosy. Co myslicie? Robic co z tym?
Agatko, mnie si podoba sama mia豉m tak zagadk z facjat - jak si opali豉m samoopalaczem by這 cacy nie rezygnuj z jasnego koloru, bo 郵iczny masz!

Blondasy, wklei豉m do albumu zdj璚ie z ryjkiem w kr璚io豉ch. Prosz o konstruktywne opinie, czy mog tak do ludzi wychodzi i wybaczcie miny

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:55   #4053
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

a tam po calosci, ja lepszy plan wymyslilam
skoro wizaz tak ubolewa ze psie kupy nie sprzatane zatruwaja zycie ludzkosci to oglosmy ze to psie kupska zebrane z trawy maja ten dobroczynny wplyw na porost swiat sam sie oczysci w ciagu tygodnia- gwarantuje
pomy郵a豉m o tym samym
Cytat:

Asiabb Paulinka Asia od Jasia
Kochane,dziekuje Wam bradzo za okaza貫 zainteresowanie pomocy !
Dzis jeszcze z siostra rozmawialam i ma sie rozgladnac i popytac u siebie w mie軼ie. Chodzi o od篡wke do paznokci co Novo ma na blogu
Gdyby cos bede pisa

ok
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny um闚i豉m sie na jutro do fryzjera na podci璚ie ko鎍闚ek! boje sie ale co! trzeba bo ju rok nie podcina豉m, dzwoni豉m do salonu na mojej wiosce i wcisn窸a mnie na jutro o 16:30 , i teraz chyba farbowanie mi sie odwlecze na niedziele chyba ze co po podci璚iu zadzia豉m cho nie sadz bo bede prostowa w這sy przed. Jestem um闚iona do dziewczyny co nie ma za dobrej opnini ale chyba podcinania ko鎍闚ek nie spierdzieli, najwy瞠j zaznacz na samym pocz徠ku ze tylko max 2 cm bo inaczej udusz !
這ooo to trzymam kciuki bo znaj帷 fryzjerki to takie gadanie 2cm nic nie daje przynajmniej w moim przypadku tak by這
Cytat:
Obfoci豉m w這sy, ca造 czas w lustrze jak patrze to mi sie wydaje 鄴速o Zw豉szcza gora, d馧 to wiadomo...
mnie si podobaj
Cytat:
Ale mnie dzis swedzi skora glowy
Tez tak macie w dniu farbowania ?
Czekam na smalec po tym mija [COLOR="Silver"]
ja tak mia豉m zawsze po C12
teraz nie mam tego problemu
Cytat:

A ja tak rozmy郵am czym by tu odrost trzasna, w weekend chcia豉bym
Moze wellatonem 8,1 albo 9,1 Musze tak celowa, 瞠by odrost wyszed r闚no z d逝go軼i, bo nie chce przeci庵a.. a n騜 by mi si kolor zmieni a bardzo bym tego nie chcia豉
ja bym zrobi豉 p馧 na p馧
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
czeko masz sliczne wlosy Ale jak piszesz ze refleksy nie bo jestes blada to i ja sie tak zamyslilam, u mnie to dziwnie wyglada, ja bia這 rozowa i jasne wlosy. Co myslicie? Robic co z tym?
Agatko Tobie te w這ski bardzo pasuj i nic nie kombinuj
Cytat:

z nudy zrobilam znow sobie sama odrost
tym razem sposobem asib- czyli pionowe przedzialki- najpierw gora, pozniej tyl i chyba lepiej mi poszlo... tzn mniej omijakow bedzie
wlasnie siedze z maska
ciesze si 瞠 m鎩 pomys co pom鏬
Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, to potrzymajcie za mnie te kciuki, bo w豉郾ie siedz z farb
ju pewnie po , ale trzymam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
rozumiem, sama modl si ju od niedzieli, nawet w ko軼iele by豉m pomodli si w intencji farbowania
b璠zie dobrze

a ja pr鏏uj si powstrzyma od pofarbowania w這sk闚
tak mnie korci 瞠by ju zrobi bo brzydale takie teraz w sumie jak nie teraz, to dopiero w nast瘼ny weekend bo @ niebawem nadejdzie a wtedy to b璠zie odrost ponad miesi璚zny !

asiu pi瘯nie trzecia focia biuti

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-02-01 o 20:09
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:06   #4054
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Infu dzi瘯i, zastosuj si do rady, 30 minut minimum
te lubi maseczki z Ziaji

Czeko pami皻am pami皻am, 瞠 zachwalasz Bielend

Asia od Jasia podobasz mi si w kr璚io趾ach bardzo ale r闚nie ch皻nie zobaczy豉bym Ci w wyprostowanych w這skach takiej d逝go軼i dla por闚nania
kolor jest pi瘯ny i idealnie do Ciebie pasuje 郵iczna mamusia
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:15   #4055
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Adzi-widze widze

Asia od Jasia-super Ci w tych loczkach a nie m闚i Ci nikt, ze jeste strasznie podobna do Dominiki Osta這wskiej?

Kitka-p馧 h b璠zie w sam raz
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:16   #4056
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
OMG !!!!!!!!!

ahh ta moda na legginsy hahahahaha
OMG !!!

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:18   #4057
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

aa Kitu czyta豉m bloga, 瞠 masz egzamin z prawa co tam dok豉dnie?
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:23   #4058
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆

w豉郾ie mia豉m pisa do Ciebie do kogo si zapisa najpierw musz zdj璚ie zrobi jeszcze... a chce mi si

Bunny, ja ju d逝窺zy czas nie stosuj silikon闚 i w這sy s super i niestety o oleju zapominam ostatnio tylko, 瞠 nie u篡wam szamponu

Bunny, ja myj od篡wk, p逝cz, nak豉dam od篡wk 'od篡wiaj帷' (ostatnio czysty blask garniera), sp逝kuj i zabezpieczam od篡wk b/s na ciekn帷e w這sy ostatnio wkleja豉m moje k豉ki po tygodniu i 瘸dnego przyklapu nie ma

Kasiulka, znam Ci z perfumowego
mam i dziecko, i psa, wi璚 do嗆 obiektywnie spogl康am na spraw NIGDZIE nie ma koszy na psie kupy i nawet je郵i sprz徠n to musz nie嗆 j do domu, to chyba nie tak powinno wyglada? na szcz窷cie mam miejsca gdzie swobodnie psina mo瞠 si za豉twi, a ja si nie martwi, 瞠 zostawiam min (np. 鈔odek wielkiej k瘼y pokrzyw )
Dop鏦i miasto nie zadba o to, 瞠by by這 gdzie te kupy wywali to bezasadne jest wlepianie mandat闚, wykluczaj帷 oczywi軼ie patologiczne sytuacje jak kupy w piaskownicy.

daj zna

Czeko, a ja wiem o co Ci chodzi uwa瘸m, 瞠 masz w這sy stworzone do farb profesjonalnych mog豉by sobie zrobi mix tak jak ja z dw鏂h odcieni z jakim dodatkiem fixu fioletowego na 鄴速ko i chyba by豉by zadowolona mo瞠 nawet 11 poziom wyci庵n掖by Ci na ni窺zej wodzie czysty kolor?
a w這siska i tak mi si podobaj

Agatko, mnie si podoba sama mia豉m tak zagadk z facjat - jak si opali豉m samoopalaczem by這 cacy nie rezygnuj z jasnego koloru, bo 郵iczny masz!

Blondasy, wklei豉m do albumu zdj璚ie z ryjkiem w kr璚io豉ch. Prosz o konstruktywne opinie, czy mog tak do ludzi wychodzi i wybaczcie miny
no wlasnie nie stosujesz sylikonow ale tez nie uzywasz odzierajacych szamponow i dlatego jest ok.
masz krotkie wlosy jeszcze, moje klapia juz od dlugosci a co mowic jak sa tluste czy ich nie domyje albo odzywka niedoplukana czy za ciezka... bleee... musze wtedy myc od nowa bo z domu nie wyjde
asiu oczywiscie ze mozesz tak wychodzic do ludzi swoja droga pieknie ci sie wlosiska kreca i masz boskie oczyska
i kolor teraz bardzo naturalnie wychodzi

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
pomy郵a豉m o tym samym

ok

這ooo to trzymam kciuki bo znaj帷 fryzjerki to takie gadanie 2cm nic nie daje przynajmniej w moim przypadku tak by這

mnie si podobaj

ja tak mia豉m zawsze po C12
teraz nie mam tego problemu

ja bym zrobi豉 p馧 na p馧

Agatko Tobie te w這ski bardzo pasuj i nic nie kombinuj

ciesze si 瞠 m鎩 pomys co pom鏬

ju pewnie po , ale trzymam

b璠zie dobrze

a ja pr鏏uj si powstrzyma od pofarbowania w這sk闚
tak mnie korci 瞠by ju zrobi bo brzydale takie teraz w sumie jak nie teraz, to dopiero w nast瘼ny weekend bo @ niebawem nadejdzie a wtedy to b璠zie odrost ponad miesi璚zny !

ja tam nie wytrzymalam do weekendu stad dzis spontaniczne farbowanie
Stary 2012-02-01, 20:26   #4059
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:

Bunny
Taki w霩 sobie kup jak cyganie i bedziesz je寮zi do nas

Cytat:

.
masz bardzo 豉dny nat. kolor

Cytat:
OMG !!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i dziewczyny, jestem zadowolona (chyba) P鏦i co s mokre, ale mog powiedzie, 瞠 farbka jest super W這sy mam mi璚iutkie jak po masce, ubytk闚 w kondycji nie zanotowa豉m no i kolor wyszed r闚nomierny, jutro wszystko si oka瞠 w dziennym 鈍ietle
Kitka, ja ju zaczynam powoli zaciska kciuki za Ciebie
mo瞠 jakie foto?

Cytat:

pasuj Ci bardzo 豉dnie wygl康asz ale te jestem ciekawa Ciebie w prostych

Lady jakby co to na blogu przybli篡豉m troch ten krem z alterry

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:31   #4060
Adzi07
Zakorzenienie

O rany ASIU109
Ale jeste 郵iczna
Prosze,wychodz tak do ludzi

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆

Masz bardzo 豉dny nat. Kolor

:hahaha

mo瞠 jakie foto? :d

pasuj ci bardzo 豉dnie wygl康asz ale te jestem ciekawa ciebie w
prostych :d

lady jakby co to na blogu przybli篡豉m troch ten krem z alterry
:d

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:47   #4061
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Asia
Kojarzysz mi si z milion razy 豉dniejsz Mart z M jak mi這嗆

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam 篡!
Stary 2012-02-01, 21:02   #4062
Adzi07
Zakorzenienie

A widzia造軼ie
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na powa積ym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest
Chyba dzis juz pisza o tym na pudelku

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Asia

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Krzysiu
A nie dawno byl pan od matematyki

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:09   #4063
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
A widzia造軼ie
Jak Krisi (Kristina Aguliera) w wystepie na powa積ym pogrzebie @ pociekla jej po nogach ale to wygladalo
Chyba na YT tez juz jest

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Krzysiu
taak widzia豉m

spadam poogl康a archiwum, ostatnio znowu strasznie si wkr璚i豉m mo瞠 nied逝go sama do鈍iadcz kontaktu z obcymi dobranoc

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:09   #4064
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
OMG !!!!!!!!!

hahahah tragedia

Cytat:

M闚i帷 ca趾iem szczerze i serio to pi瘯nie ci w tych w這sach i powinnas jak najbardziej tak wychodzi do ludzi 瞠by pokaza im co to znaczy pi瘯ne w這sy zadbana mamu鄂a z Ciebie

a pwoiedz mi czym zrobi豉 takie fajne kr璚io趾i ?

Cytat:
ja bym poczeka豉... rozja郾iacz z wod 9%?

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

mnie w豉郾ie dzisiaj kosmetyczka u鈍iadomi豉, 瞠 do mojej twarzy powinnam u篡wa tylko peeling闚 enzymatycznych lub tych z drobnymi ziarenkami i u篡wa nawet 2-3 razy w tygodniu, bo mam sk鏎 sk這nn do zapychania byle czym

a ja m康ra szorowa豉m swoj gi瑿 peelingami grubioziarnistymi i kupowa豉m jakie kosmetyki do cery tr康zikowej, jak debil, bo opr鏂z zask鏎nik闚 nie mam 瘸dnych innych krost

w豉郾ie ja mam cere mieszan i czasem mi co wyskoczy i zastanawiam sie czy moge u篡wa peeling闚 enzymatycznych?? Bo mam peeling enzymatyczny z ZIAJI i nie iwem czy mi nei zaszkodzi na moja sk鏎e?? A rozne s造sza豉m juz opinie na ten temat.....

Je郵i kto co wie i mo瞠 mi poradzi to prosz o wypowiedz
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:09   #4065
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
aa Kitu czyta豉m bloga, 瞠 masz egzamin z prawa co tam dok豉dnie?
ochrona w豉sno軼i intelektualnej wi璚 豉twe, dlatego tylko sobie musz powt鏎zy
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:10   #4066
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
A widzia造軼ie
Chyba na YT tez juz jest

Krzysiu
hahah nie widzialam poka盧ie link jaki do tego :brzyda l:
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:14   #4067
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Pan od matematyki, we nie zasn Adzi
Stary 2012-02-01, 21:14   #4068
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
A widzia造軼ie
Chyba na YT tez juz jest
niby pisali, 瞠 si spoci豉 i jej samoopalacz po nogach 軼ieka
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:16   #4069
Lavia15
Wtajemniczenie

Nie 篡je Wis豉wa Szymborska

(*)
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:17   #4070
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

(*)
ojeeej
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:18   #4071
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:

mo瞠 jakie foto?

Oczywi軼ie mog wstawi jutro jak b璠zie 鈍iat這 dzienne, ale to ciemny kolor i nie wiem, czy zdj璚ie si do czego przyda
Stary 2012-02-01, 21:27   #4072
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
dzi瘯uj (nienawidz swoich zdj耩 tak na marginesie)
Cytat:
Asia od Jasia podobasz mi si w kr璚io趾ach bardzo ale r闚nie ch皻nie zobaczy豉bym Ci w wyprostowanych w這skach takiej d逝go軼i dla por闚nania
kolor jest pi瘯ny i idealnie do Ciebie pasuje 郵iczna mamusia

Kitka, obiecuj si obfoci w wyprostowanych prawda, 瞠 nie za jasny teraz kolor?
Cytat:
Asia od Jasia-super Ci w tych loczkach a nie m闚i Ci nikt, ze jeste strasznie podobna do Dominiki Osta這wskiej?

Infa, milion razy to s造sza豉m moja mama pierwsza, bo ona to m jak mi這嗆 katuje odcinek w odcinek raz nawet na ulicy mnie pani zaczepi豉
Cytat:
no wlasnie nie stosujesz sylikonow ale tez nie uzywasz odzierajacych szamponow i dlatego jest ok.
masz krotkie wlosy jeszcze, moje klapia juz od dlugosci a co mowic jak sa tluste czy ich nie domyje albo odzywka niedoplukana czy za ciezka... bleee... musze wtedy myc od nowa bo z domu nie wyjde
asiu oczywiscie ze mozesz tak wychodzic do ludzi swoja droga pieknie ci sie wlosiska kreca i masz boskie oczyska
i kolor teraz bardzo naturalnie wychodzi

ja tam nie wytrzymalam do weekendu stad dzis spontaniczne farbowanie
no masz racj, zobaczymy co u mnie b璠zie jak urosn kiedy tam , ale pocieszaj帷e jest, 瞠 si w og鏊e nie t逝szcz
dzi瘯uj w imieniu w這s闚 i oczu a z koloru jestem dumna jak pawica
a Ty 219 robisz? czy zdrada jaka?
Cytat:

pasuj Ci bardzo 豉dnie wygl康asz ale te jestem ciekawa Ciebie w prostych
b璠 i w prostych

Cytat:
O rany ASIU109
Ale jeste 郵iczna
Prosze,wychodz tak do ludzi
Adzi, wszystko mo積a powiedzie, ale nie 瞠 郵iczna 郵iczne to my tu inne mamy na w徠ku
ale dzi瘯uj
ale mi mi這
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Asia

dzi瘯uj

ale mi poprawi造軼ie nastr鎩 Blondasy!
zaraz poka輳 ma鹵owi, bo on m闚i, 瞠 wygl康am jak pudel i ju zacz窸am rezygnowa z lok闚

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:35   #4073
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj (nienawidz swoich zdj耩 tak na marginesie)

Kitka, obiecuj si obfoci w wyprostowanych prawda, 瞠 nie za jasny teraz kolor?

Infa, milion razy to s造sza豉m moja mama pierwsza, bo ona to m jak mi這嗆 katuje odcinek w odcinek raz nawet na ulicy mnie pani zaczepi豉

no masz racj, zobaczymy co u mnie b璠zie jak urosn kiedy tam , ale pocieszaj帷e jest, 瞠 si w og鏊e nie t逝szcz
dzi瘯uj w imieniu w這s闚 i oczu a z koloru jestem dumna jak pawica
a Ty 219 robisz? czy zdrada jaka?

b璠 i w prostych

Adzi, wszystko mo積a powiedzie, ale nie 瞠 郵iczna 郵iczne to my tu inne mamy na w徠ku
ale dzi瘯uj
ale mi mi這

dzi瘯uj

ale mi poprawi造軼ie nastr鎩 Blondasy!
zaraz poka輳 ma鹵owi, bo on m闚i, 瞠 wygl康am jak pudel i ju zacz窸am rezygnowa z lok闚
powiedz mu, 瞠 sam jest pudel!

nie za jasny kolor, idealny
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:35   #4074
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Asiu, masz niesamowitego tego Malucha
Mama te niczego sobie
Stary 2012-02-01, 21:36   #4075
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Infa haha moda na legginsy

Cytat:
pieknie Ci w nich i do tego kolor idealny! 郵iczna mamusia

Cytat:
A widzia造軼ie
Chyba na YT tez juz jest
to by這 straszne
Cytat:
taak widzia豉m

spadam poogl康a archiwum, ostatnio znowu strasznie si wkr璚i豉m mo瞠 nied逝go sama do鈍iadcz kontaktu z obcymi dobranoc
haha Snow tylko nie odlec nigdzie z nimi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:38   #4076
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
taak widzia豉m

Dobranoc

AsiaOd Jasia
Dla mnie jestes 郵czna
Dawaj tego Tz do nas My go tu juz poprawimy

Kitka
Taaaaaaaa samoopalacz
Czerwony

Novo
to za pobudke

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:40   #4077
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

asiu od jasia ja robilam normalnie jak zwykle 219 ale mam ochote na zdrade z a10 niebawem :p
sliczne masz wloski i malz sie wkurza ze za ladna jestes, mam to samo z tz,choc dzis wreszcie przyznal ze slodko wygladam w nowej grzywce. I tak wscieka sie ze sama sie pofarbowalam, oj on bardzo nie lubi gdy staje sie niezalezna od niego,jak kazdy facet
w tych krotkich prostych wygladalas na ostra babke,teraz tak slodko,kobieco,pieknie!
Stary 2012-02-01, 21:42   #4078
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Infa
to by這 straszne

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:46   #4079
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211

Cytat:
szczerze- nawet lekko obrzydliwe, cokolwiek to nie by這 (mocz, pot czy @)

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:48   #4080
kitkulka
Zakorzenienie

Infu a tego... bo ja po這輳 farb najpierw na odrost a drugie opakowanie na ca這嗆 to wtedy jak ju sko鎍z i odrost i ca這嗆 to tak wszystko ma siedzie z farb na g這wie 30 minut, taaak? chyba tak
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.