W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-02, 11:13   #4111
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Kiteczka wiem, 瞠 to rasa skinny ale 鄉ieszna co 造sa ale w zoologicznym u siebie takich nie widzia豉m
by豉 ju w zoologicznym?

trzymam za farbowanie
to dzi?
jeszcze nie by豉m
Cytat:
dzi瘯uj Kiteczko wiesz, 瞠 od dawna czai豉 si na kobalcik ale tych zielonych nie mog豉m sobie te odm闚i dobrze, 瞠 wcze郾iej kupi豉m czerwone w DeeZee bo te kusi豉by mnie czerwie
to do New Look le pewnie 36 b璠 na Ciebie bo ja mam 37 rozmiar a zazwyczaj nosz 38 oba kolorki s intensywne i oczo☠☠☠ne, fotki mog k豉ma

jak garderob sobie wymarzy豉?

troszk po酥ieszy豉m si z wcze郾iejszym postem
to trzymam w niedziel

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Kitka zobacz http://www.youtube.com/watch?v=x4PPG2a2SAg
kobaltowe te maj 郵iczny kolor, ale od razu rzuci豉m si do ogl康ania tych zielonych, s 郵iczne
torebeczka te ja teraz nie wiem kiedy wybior si na takie zakupy, teraz jest sesja, w wolnych chwilach mi璠zy wyjazdami T b璠 si z nim spotyka a 26 lec na wakacje a mam tak potrzeb zakup闚

aaaaaaaaa jakie boskie te 鈍inki!!! jak biegaj i kwicz! nie wyobra瘸豉m sobie wcze郾iej tego kwiczenia jak o nim pisa造軼ie, a to takie boskie 郵iczne s
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:19   #4112
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Nove dzi瘯i fakt niziutkie tylko 10 cm w ko鎍u jaka odmiana w garderobie i coraz bardziej kolorowo
te buciki 鄉ia這 mog traktowa jako zast瘼stwo dla p豉skich but闚 np. balerinek
i zakocha豉m si w tych torebeczkach z New Look chcia豉bym mie wszystkie
kocham ten sklep

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

☠☠☠n tylko pisa豉m, du穎 bazowych bluzek, koszul to nie Tw鎩 stajl
a ja wol te sztywne torebeczki bo te mi瘯kie to taka zwisaj帷a ciapa i jak nie mam wypchanej to wkurzam si
w豉郾ie musz pozby si par takich mi瘯kich
tak buciki zamszowe wiedzia豉m, 瞠 bardziej spodobaj Ci si niebieskie mi oba kolorki, bo kiedy pisa豉m Wam, 瞠 chce mie wszystkie kolory t璚zy na nogach poma逝 realizuje sw鎩 plan chc jeszcze mocn pomara鎍zk a nie by這 w ostateczno軼i skusz si na koralowe i chyba wy窺ze bo te to takie do biegania ale polecam jak macie okazj wst徙cie tam przymierzcie
ja mam zawsze wypchana torebke po brzegi
buciki super!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Cze嗆

tak, babci mam szalon 瞠by軼ie wiedzia造 jak za☠☠☠i軼ie prowadzi samoch鏚, uwielbiam z ni je寮zi ma fiacika Seicento
a do klubu seniora nale篡 ju jaki czas, ma ko這 domu, 酥iewa nawet w ch鏎ze i je盥膨 w trasy

Lady zielone buciki maj boski kolor, w豉郾ie w takim kolorze chcia豉bym butki

oki, masz racj, pacn od razu na ca貫 w這sy

robi mi w ko鎍u garderob i musz jecha zaraz po gips i co jeszcze, tata zapisa mi na kartce, 瞠 mam podej嗆 z tym do pana w budowlanym i da mu kartk, bo sama sobie nie dam rady w zwi您ku z czym farbowanie dopiero w niedziel ale to nic co ma by to b璠zie, a w這ski chwil odpoczn od farbowania, poolejuj je przed tym i pood篡wiam mocno my郵, 瞠 ta nasza nowa maseczka z kupy b璠zie w sam raz
i znow entuzjastyczny poczatek dnia

Cytat:
Kiteczka wiem, 瞠 to rasa skinny ale 鄉ieszna co 造sa ale w zoologicznym u siebie takich nie widzia豉m
by豉 ju w zoologicznym?

trzymam za farbowanie
to dzi?
u nas sciagaja je na zamowienie

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka wiadomo嗆
Dziewczyny! ile mam poczekac do nastepnego farbowania, bo farbowalam tydzien temu tym nowym garnierem i wyszedl rudy jaka farbe polecacie, ktora zrobi mi fajny bezowy kolor? plukanki i szampon niwelizujacy zoltawy odcien nie pomagaja teraz
jeszcze z tydzien i farbuj smialo.
Stary 2012-02-02, 11:22   #4113
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

a jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:27   #4114
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Dzien dobry
Ja juz w pracy wpadlam sie przywitac
Musze ogarnac troche w pracy i nadrobic co naskroba造軼ie i zaraz jestem

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:28   #4115
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 775

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
czy jest lagodniejszy to niewiem bo to przeciez detergent bo zawiera slsgdyby nie zawieral mozna mowic ze jest lagodnybuzie mozna myc takim plynem ale nie kazdym zapewne

tez uwielbiam ostre tarcie bo tylko takie pobudza krazenie w skorze nadajac jej zdrowy kolor ..enzymatyczne to sciema po co walic na buzie dodatkowa chemie ktora nic nie robi ,nie oszukujmy sie ale taka prawda
Tak my郵a豉m w豉郾ie z tym p造nem

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie u篡wa豉, dobry naprawde potrafi wiele zdzia豉 i to jedyny peeling kt鏎y potrafi doprowadzi moj sk鏎e do 豉du. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podra積ieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej sk鏎y. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa os鏏 kt鏎e takich ziarnistych peeling闚 u篡wa nie mog. Enzymatyczny to wcale nie 軼iema, jakby to by豉 軼iema to nikt by nie u篡wa. Chemia kt鏎a nic nie robi? No prosze cie. Oczywi軼ie jest to chemia ale najwyra幡iej co robi skoro dzia豉. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze mo積a by powiedzie o kwasach 瞠 nic nie robi, chemia k豉dziona na twarz. A mi np 40 % glikolu da這 taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie dzia豉j i to sciema? Nie, po prostu moja sk鏎a tak reaguje.
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
mrumru ja w uwielbiam t逝軼ioszki w legginsach, gdzie jeszcze cellulit si odznacza, sexy!

Lady
Ale 郵iczne kolory! W og鏊e szok ;d takie niziutkie (jak na Ciebie ;D)
To samo pomy郵a豉m, jakie niskie jak na Lady Ale 郵iczne
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:33   #4116
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
jeszcze nie by豉m

kobaltowe te maj 郵iczny kolor, ale od razu rzuci豉m si do ogl康ania tych zielonych, s 郵iczne
torebeczka te ja teraz nie wiem kiedy wybior si na takie zakupy, teraz jest sesja, w wolnych chwilach mi璠zy wyjazdami T b璠 si z nim spotyka a 26 lec na wakacje a mam tak potrzeb zakup闚

aaaaaaaaa jakie boskie te 鈍inki!!! jak biegaj i kwicz! nie wyobra瘸豉m sobie wcze郾iej tego kwiczenia jak o nim pisa造軼ie, a to takie boskie 郵iczne s
ja te w sklepie najpierw chwyci豉m zielone
dzi瘯i nie mog豉m si zdecydowa na kolor torebeczki ale zdecydowa造 buty
w New Look zawsze - 10% na now kolekcj dla student闚 za okazaniem legitki
jeszcze zd捫ysz skoczy przed wakacjami u mnie te sesja ale jaki lajcik nie odczuwam jej w og鏊e

鈍inki boskie rodzicom poka輳 te skinny
kwiczenie s這dkie
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:33   #4117
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

asia od jasia swietne masz te loki a maz niech sie odczepi bo pewni zazdrosny cooojak podrosna ci te wlosiska to bedzie miodzio

lady zielone buty piekne moj kolor zreszta kocham tez miete szukalam takich rurek

kitka zazdroszcze babci moja tez chodzila na dyski z dziadkiem zawsze malowala tylko usta i brwi a buzie pudrowala bialym pudrem bo ciagle narzekala ze czerwona jest tesknie za nia

kurcze nawet do sklepu strach wyjsc u mnie - 8 rano bylo wszystko zamarzlo woda przy krawezniku , piekne zielone drzewa , kwiatywiem u was duzo gorzej szkoda mi zwierzakow w schronisku i tych bezpanskich
Stary 2012-02-02, 11:36   #4118
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ja mam zawsze wypchana torebke po brzegi
buciki super!

i znow entuzjastyczny poczatek dnia

u nas sciagaja je na zamowienie

jeszcze z tydzien i farbuj smialo.
ja mia豉m kiedy tak ale teraz wol wersj mini torebek

ciekawe czy u mnie te 軼i庵n瘭iby my郵 teraz o 鈍ince a mia豉m w planach psa innego

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Dzien dobry
Ja juz w pracy wpadlam sie przywitac
Musze ogarnac troche w pracy i nadrobic co naskroba造軼ie i zaraz jestem
witaj Adzi
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:37   #4119
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie u篡wa豉, dobry naprawde potrafi wiele zdzia豉 i to jedyny peeling kt鏎y potrafi doprowadzi moj sk鏎e do 豉du. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podra積ieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej sk鏎y. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa os鏏 kt鏎e takich ziarnistych peeling闚 u篡wa nie mog. Enzymatyczny to wcale nie 軼iema, jakby to by豉 軼iema to nikt by nie u篡wa. Chemia kt鏎a nic nie robi? No prosze cie. Oczywi軼ie jest to chemia ale najwyra幡iej co robi skoro dzia豉. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze mo積a by powiedzie o kwasach 瞠 nic nie robi, chemia k豉dziona na twarz. A mi np 40 % glikolu da這 taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie dzia豉j i to sciema? Nie, po prostu moja sk鏎a tak reaguje.

enzymatyczny polecany jest do skory dojrzalej suchej i wrazliwej dziala poprzez rozpuszczenie naskorka wiadomo takie cery sa delikatne i nie mozna szorowac ich drobinkami..moja jest wlasnie taka i o dziwo mi nie pomaga takie lezenie peelingu na buzi ja potrzebuje pobudzenia jej przez masaz
zreszta na ten temat zrobilam dzis notke w blogu
Stary 2012-02-02, 11:38   #4120
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

ojej to ju niskich but闚 nie mo積a kupi jak balerinki kupi豉m to nikt nie pisa, 瞠 niskie jak na mnie teraz przynajmniej nie b璠 musia豉 nosi takich kierpc闚 tylko te niskie szpilki nigdy nie my郵a豉m, 瞠 takie niskie b璠 takie wygodne a zreszt to tylko 2-3 cm ni窺ze i platforma ni窺za ni zawsze ale jest tak czy siak
dzi瘯i Czeko
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:39   #4121
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
enzymatyczny polecany jest do skory dojrzalej suchej i wrazliwej dziala poprzez rozpuszczenie naskorka wiadomo takie cery sa delikatne i nie mozna szorowac ich drobinkami..moja jest wlasnie taka i o dziwo mi nie pomaga takie lezenie peelingu na buzi ja potrzebuje pobudzenia jej przez masaz
zreszta na ten temat zrobilam dzis notke w blogu
Ka盥a sk鏎a jest inna Albo peeling do ty趾a. Bo mi niekt鏎e tez nic nie robia i do kosza mozna wywali. Ale drobinkami to sobie nic nie zrobie
A masa to swoj drog, jest 鈍ietny dla kazdej skory.
Stary 2012-02-02, 11:39   #4122
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
asia od jasia swietne masz te loki a maz niech sie odczepi bo pewni zazdrosny cooojak podrosna ci te wlosiska to bedzie miodzio

lady zielone buty piekne moj kolor zreszta kocham tez miete szukalam takich rurek

kitka zazdroszcze babci moja tez chodzila na dyski z dziadkiem zawsze malowala tylko usta i brwi a buzie pudrowala bialym pudrem bo ciagle narzekala ze czerwona jest tesknie za nia

kurcze nawet do sklepu strach wyjsc u mnie - 8 rano bylo wszystko zamarzlo woda przy krawezniku , piekne zielone drzewa , kwiatywiem u was duzo gorzej szkoda mi zwierzakow w schronisku i tych bezpanskich
dzi瘯i Caskada
ja te szukam takich bardzo obcis造ch

鈍ietny wpis na blogu
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:40   #4123
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
ojej to ju niskich but闚 nie mo積a kupi jak balerinki kupi豉m to nikt nie pisa, 瞠 niskie jak na mnie teraz przynajmniej nie b璠 musia豉 nosi takich kierpc闚 tylko te niskie szpilki nigdy nie my郵a豉m, 瞠 takie niskie b璠 takie wygodne a zreszt to tylko 2-3 cm ni窺ze i platforma ni窺za ni zawsze ale jest tak czy siak
dzi瘯i Czeko
Oj pewnie ze mozna Po prostu sie smieje ze co takie niskie A dla mnie 10 to nadal wysokie
Stary 2012-02-02, 11:44   #4124
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Oj pewnie ze mozna Po prostu sie smieje ze co takie niskie A dla mnie 10 to nadal wysokie
rozumiem

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

zajrz do klubu chyba mam jakie zaleg這軼i
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 11:47   #4125
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Ka盥a sk鏎a jest inna Albo peeling do ty趾a. Bo mi niekt鏎e tez nic nie robia i do kosza mozna wywali. Ale drobinkami to sobie nic nie zrobie
A masa to swoj drog, jest 鈍ietny dla kazdej skory.
racja
Cytat:
dzi瘯i Caskada
ja te szukam takich bardzo obcis造ch

鈍ietny wpis na blogu
Stary 2012-02-02, 12:07   #4126
Adzi07
Zakorzenienie

Jestem!

Lady
Czesc
Zakupy
Wszystko bym bra豉
Torebki moje

Kitka
Ja tez mam niedosyd zakupowy
Juz bym najchetniej posza w tany i przepu軼i豉 鈍ie穎 otrzymana wyp豉te
I tez nie wiem,kiedy to nastapi
Brak czasu totalny

Jejku odwalilo mi chyba
Dzis jest -17 a ja zrywam sie z 堯磬a o 7 i lece na basen.
Baaaa na nogach, my郵alam ze mi spodnie zamarz造
Ale by豉m zapakowana jak eskimos
Chyba zaczne jeszcze 獞iczyc na pi販e
3razy basen i 3razy pi趾a do wisny powinnam byc miss? co nie

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:11   #4127
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ja te w sklepie najpierw chwyci豉m zielone
dzi瘯i nie mog豉m si zdecydowa na kolor torebeczki ale zdecydowa造 buty
w New Look zawsze - 10% na now kolekcj dla student闚 za okazaniem legitki
jeszcze zd捫ysz skoczy przed wakacjami u mnie te sesja ale jaki lajcik nie odczuwam jej w og鏊e

鈍inki boskie rodzicom poka輳 te skinny
kwiczenie s這dkie
zd捫 z zakupami przed wakacjami o ile nie za豉pi si na 瘸dn poprawk bo wtedy sesja ko鎍zy mi si w dzie wyjazdu
ale etam, jak wr鏂 to przynajmniej b璠 ju wsz璠zie nowe kolekcje pe軟e a przez luty zaoszcz璠z

w Tr鎩mie軼ie jest New Look?
Cytat:

tak to jest z babciami kochana, nie smutaj

u Ciebie -8 stopni? Ja w豉郾ie wr鏂i豉m ze sklepu i termometr w aucie pokazywa...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0343.jpg (64,8 KB, 8 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:14   #4128
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem!

Lady
Czesc
Zakupy
Wszystko bym bra豉
Torebki moje

Kitka
Ja tez mam niedosyd zakupowy
Juz bym najchetniej posza w tany i przepu軼i豉 鈍ie穎 otrzymana wyp豉te
I tez nie wiem,kiedy to nastapi
Brak czasu totalny

Jejku odwalilo mi chyba
Dzis jest -17 a ja zrywam sie z 堯磬a o 7 i lece na basen.
Baaaa na nogach, my郵alam ze mi spodnie zamarz造
Ale by豉m zapakowana jak eskimos
Chyba zaczne jeszcze 獞iczyc na pi販e
3razy basen i 3razy pi趾a do wisny powinnam byc miss? co nie
dzi瘯uj Adzi
ta torebeczka 13 euro
s jeszcze takie kolorki http://www.newlook.com/shop/womens/b...chel_240859683
skusz si chyba jeszcze na ni

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
zd捫 z zakupami przed wakacjami o ile nie za豉pi si na 瘸dn poprawk bo wtedy sesja ko鎍zy mi si w dzie wyjazdu
ale etam, jak wr鏂 to przynajmniej b璠 ju wsz璠zie nowe kolekcje pe軟e a przez luty zaoszcz璠z

w Tr鎩mie軼ie jest New Look?

tak to jest z babciami kochana, nie smutaj

u Ciebie -8 stopni? Ja w豉郾ie wr鏂i豉m ze sklepu i termometr w aucie pokazywa...
Gdynia
C.H KLIF
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:21   #4129
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Gdynia
C.H KLIF
te ju znalaz豉m
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:31   #4130
aniolek99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 408

Hej

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Asia
Kojarzysz mi si z milion razy 豉dniejsz Mart z M jak mi這嗆

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam 篡!

To by hit 2011
w tvn mowili

Nie moge sie doczekac,az przyjdzie paczka z koleston 12.1
,a tak pozatym to wkoncu wczoraj poszlam do znajomej od tygodni jej obieca豉m n nie wyspa豉m sie

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:33   #4131
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯uj Adzi
ta torebeczka 13 euro
s jeszcze takie kolorki http://www.newlook.com/shop/womens/b...chel_240859683
skusz si chyba jeszcze na ni

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Gdynia
C.H KLIF
U mnie nie ma NewLook
A je寮yimy sporo z tz po De. I tez nigdzie nie widyialam

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:33   #4132
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Asia Jasia masz mega super ekstra kr璚io造 EVER koloru te nie zmieniaj !

Czekoladko, mi si Twoja w這ski podobaj ale mog這by by chyba troszk ch這dniej cio ? chocia rzeczywi軼ie wellaton dobrze Ci rozja郾ia

Infu za nauk i farbowanie aaaaaaa te zdj璚ie leggins闚

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:38   #4133
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Poka wiadomo嗆
Hej

To by hit 2011
w tvn mowili

Nie moge sie doczekac,az przyjdzie paczka z koleston 12.1
,a tak pozatym to wkoncu wczoraj poszlam do znajomej od tygodni jej obieca豉m n nie wyspa豉m sie
A z jakim % oxy bedziesz robic
I jakie sa Twoje naturalki ? ζtwo sie rozja郾iaja ?

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:38   #4134
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
o masz! nununu!!
tak wiem szkoda wlosk闚
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆

oooo nieee
prawda szkoda w這sk闚 ,ale przez te mrozy i centralne mam takie suchawe konce 瞠 mnie ponosi z nerw闚 i mam ochote je chlasn望 ale raczej si nie odwa輳
Cytat:
[/COLOR]Dziewczynki fotki w albumie p鏦i co tyle
jak wida u mnie WIOSNA
super butki i ta torebka koralowa? kolorek pi瘯ny
Cytat:
dla mnie te a tak bardzo bym chcia豉 鄉iga na obcasach
w這篡lam ostatnio kozaki na obcasie ok 8cm i normalnie wieczorem mysla豉m 瞠 z b鏊u umr tak mnie kr璕os逝p i biodro bola這 poprostu nie mog chodzi na obcasie

siedz w豉snie z wellatonkiem na 貫petynce
m鎩 wielki come back do jasniutkich w這sk闚 !!!

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:39   #4135
_paulinka2
Wtajemniczenie

Lady za☠☠☠iste cz馧enka i torebeczka te fajna

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:42   #4136
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Kobitki, wstawi豉m zdj璚ia do albumu po farbowaniu, mo瞠 kt鏎ej kiedy si przyda
Stary 2012-02-02, 12:43   #4137
Kathe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369
GG do Kathe

jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...
ponawiam pytanie

Anio貫k 31.08.2012 r.

Male雟two

<ciach_reklama>
Kathe jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:43   #4138
aniolek99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 408

Cytat:
A z jakim % oxy bedziesz robic
I jakie sa Twoje naturalki ? ζtwo sie rozja郾iaja ?
Ja mam w domu 9% bo kiedys kupilam koleston 12/11 ,ale wyszlo zielono ,albo niebiesko (tzn odrosty rozjasni這 troche,ale nalozy豉m za odrost)
Naturalnie mam taki 'mysi'
Rozjasniam zawsze z 9 oxy i wychodzi jasno
Ostatnio robi豉m wellaton 12/z z 9%,wysz這 jasno ,ale za ciep這 ,ale to z moja wina bo trzyma豉m za krotko

koleston potrzymam 30 minut na odroscie ,dobrze bedzie?

Efcia

jestes sliczna
Masz piekne oczy ,brwi tez ,swietny kszta速
Nie wiem czy nie podoba豉s mi sie bardziej w ciemnych hm

Edytowane przez aniolek99
Czas edycji: 2012-02-02 o 12:48
aniolek99 jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:46   #4139
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Kobitki, wstawi豉m zdj璚ia do albumu po farbowaniu, mo瞠 kt鏎ej kiedy si przyda
郵iczna jeste - powtarzam si, wiem
i w這ski 郵iczne, mega mega, i oczka
m闚i Ci kto kiedy, 瞠 masz w sobie co z Christiny Ricci?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka wiadomo嗆
jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...
ponawiam pytanie
poprzegl康aj bloga Bunny i wybierz co
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-02, 12:47   #4140
_paulinka2
Wtajemniczenie

Efcia !!!!

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.