W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-02-05, 23:27   #4831
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 211
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
novelove a zapomnia豉m zapyta jak buciki sprawowa造 si na studni闚ce?

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

masz tego pro ceratin? czai豉m si na niego strasznie jego reklama te hula豉 w TV o ile dobrze pami皻am

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

pierwsze wra瞠nie po rozpakowaniu prezentu i ujrzeniu Rowenty na oczy JAKA ONA WIELKA/DΣGA
nie, nie ja mam t http://www.amazon.co.uk/dp/B001C9TUG...SIN=B001C9TUG8

naprawd ta rowenta taka d逝ga?
p騧niej chcia豉m z rowenty t szczotk obrotow, ale w ko鎍u zrezygnowa豉m, bo ba豉m si, 瞠 b璠zie wyrywa mi w這sy a przecie i tak mam swoich ma這

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-06, 08:46   #4832
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

dzie doberek kochane ja si czaj na jak捷 prostownic ale jeszcze do ko鎍a nie zdecydowa豉m jak Snowi bardzo te chwali swojego babylissa

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-02-06, 09:08   #4833
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Wstawiam obiecane zdj璚ia z wczorajszego farbowania w 鈍ietle dziennym
przy kitce to teraz licho wypadne
wyszlo ladnie co ty mowisz podoba mi sie bo jest naturalnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
p鏦i co same w這sy, z twarz zrobi p騧niej, musz si wytapetowa

aaaach teraz spokojnie mog lecie na wakacje, nie b璠 tak 瘸r闚
podoba mi sie chyba tez chce taki odcien moze kupie syosa i pojade z nim do mojej fryz bo troszke sie obawiam czy ona uzyska kolor taki jaki ja chce
Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Tak mi si spodoba造 studni闚kowe loczki,瞠 od dzi postanowi豉m walczy o swooje

S jeszcze wilgotne, a tak wygl康aj. Cascada jest nadzieja?
kreca ci sie i to jak teraz tylko ugniatac ,nie czesac na sucho nakladac odzywke bs i moze potrzebny bedzie jakis stylizator i masz loczyska do tego grube ,jak widze

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-02-06 o 09:10
caskada jest offline  
Stary 2012-02-06, 09:20   #4834
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
nie, nie ja mam t http://www.amazon.co.uk/dp/B001C9TUG...SIN=B001C9TUG8

naprawd ta rowenta taka d逝ga?
p騧niej chcia豉m z rowenty t szczotk obrotow, ale w ko鎍u zrezygnowa豉m, bo ba豉m si, 瞠 b璠zie wyrywa mi w這sy a przecie i tak mam swoich ma這
czy taka d逝ga ale pierwsze wra瞠nie w por闚naniu z moimi poprzedniczkami d逝ga
musia豉m przyzwyczai si do trzymania jej na d逝go嗆 ma jako 28 cm
ja tej szczotki te ba豉m si

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
hej ja juz na nowym terenie ,ale dzis tylko bede miec taki dzien rozpoznawczy musze sie zapoznac co i jak i z czymwczoraj tez bylam juz na rozmowie poczatkowej bede pracowac przez jakis czas w poradni psychologicznej u jednego z moich wykladowcow ale traf
ale przynajmniej jest plus ,bo bede ciagle miec neta pod nosem ,poniewaz bede pisac rozne testy i badania robic ,przeprowadzac wywiad srodowiskowy, robic rozne analizy dla profesoradla mnie to kolejny punkt w zdobyciu doswiadczenia dzieki temu moje cv jest coraz lepsze
dobrze placi to czemu nie narazie 4 razy w tyg sie zgodzilam wlosy zwiazane juz mam ,niestety w poludnie wracam do domu
no iiii co tam sie dzialo wczoraj ......................... ..........;doczytalam ze ...

wyszlo ladnie co ty mowisz podoba mi sie bo jest naturalnie

podoba mi sie chyba tez chce taki odcien moze kupie syosa i pojade z nim do mojej fryz bo troszke sie obawiam czy ona uzyska kolor taki jaki ja chce

kreca ci sie i to jak teraz tylko ugniatac ,nie czesac na sucho nakladac odzywke bs i moze potrzebny bedzie jakis stylizator i masz loczyska do tego grube ,jak widze
gratuluj posadki
ale ja bardziej widzia豉bym Ci w dziale kosmetycznym ni psychologicznym

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

zjem jakie 郾iadanko, ogarn si i lec na zakupy i na uczelnie

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
dzie doberek kochane ja si czaj na jak捷 prostownic ale jeszcze do ko鎍a nie zdecydowa豉m jak Snowi bardzo te chwali swojego babylissa
po co Ty chcesz prostowa te loki
wiem s造sza豉m te od niej, 瞠 fajna

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-06 o 09:48
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-06, 09:53   #4835
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cze嗆

W og鏊e zapomnia豉m wczoraj napisa- w auchan s ksi捫ki pierre dukana za 9,90 wzi窸am sobie z t diet. Generalnie mam j, ale zeskanowan na komputerze, a teraz mam do r瘯i op豉ca這 si, bo jej cena z ok豉dki to 39.90

nied逝go b璠 si zbiera i pojad do tego sklepu ziaji a p騧niej do babci
ok id co zje嗆

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:00   #4836
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
ojj..u mnie kondycja bez zmian
ale poza tym tak samo-kolor na odrostach minimalnie cieplejszy, ale si nie rzuca w oczy za bardzo, nie? wiadomo, 瞠 podk豉d z wellatonu(u mnie) i londy(u Ciebie) by ch這dny to i ch這dniej z豉pa這 i tak samo-refleksy, fajny efekt
super, 瞠 jeste zadowolona, kamie z serca

: love:
PI艼NIE!!!
i wlasnie o to nam chodzi這, prawda?
wysz這 Ci identycznie jak mi za pierwszym razem
czyli wychodzi na to, 瞠 tak w豉snie mia這 byc, a nie ja juz myslalam ze mleczko by這 stare :P

nie ma za co
ciesze si, 瞠 jeste zadowolona bo czytaj帷 wczesniejsze posty z bierz帷ych obserwacji podczas trzymania farby itd i jeszcze ca造 w徠ek trzyma kciuki to czu豉m ma陰 presj, 瞠 Ci wyjdzie inaczej i bedzie lanie wiec uuuufffffff
tak Infu, o co takiego mi chodzi這
wiem, 瞠 za drugim razem b璠zie ciemniej, powt鏎z Syossem na bank jeszcze raz, 瞠by wszystko 豉dnie r闚niutko wzi窸o
ale wiadomo, 瞠 poczekam chwil a kolor si troch wyp逝cze, a w tym czasie w這sy od篡wiam intensywnie pewnie pofarbuj przed samiute鎥im wyjazdem, czyli za nieca貫 3 tygodnie my郵, 瞠 b璠zie akurat

na pocz徠ek jest bardzo ok, dobrze, 瞠 to taka subtelna zmiana i nie prze篡豉m wielkiego szoku po wysuszeniu w這s闚, a z drugiej strony te ju wiem jak farba dzia豉 na moje w這sy i czego mog si spodziewa za drugim razem
Cytat:
wida wida
ale co czuje, 瞠 bedziesz musia豉 powt鏎zyc syossowanie, tak jak ja
powt鏎z na pewno
Cytat:

gratuluj posadki

ja mam nadziej, 瞠 za drugim farbowaniem b璠zie jeszcze nieco ciemniej i jeszcze bardziej naturalnie

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Cze嗆

W og鏊e zapomnia豉m wczoraj napisa- w auchan s ksi捫ki pierre dukana za 9,90 wzi窸am sobie z t diet. Generalnie mam j, ale zeskanowan na komputerze, a teraz mam do r瘯i op豉ca這 si, bo jej cena z ok豉dki to 39.90

nied逝go b璠 si zbiera i pojad do tego sklepu ziaji a p騧niej do babci
ok id co zje嗆
a ma jakie inne ksi捫ki opr鏂z tych dietkowych?

ja aktualnie czytam "Pachnid這"

a na 14 jad do szko造
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:13   #4837
caskada
Zakorzenienie

lady tak bez niczego nie moge pracowac w branzy kosmetologicznej ,musialabym cos dorobic chociaz ale nie powiem mysle o tym tez tyle ze na teraz moglabym pracowac np w sklepie z kosmetykami i mialam propozycje od sklepu YR ale taka praca nie jest rozwijaca
Stary 2012-02-06, 10:30   #4838
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
a ma jakie inne ksi捫ki opr鏂z tych dietkowych?

ja aktualnie czytam "Pachnid這"

a na 14 jad do szko造
tzn on innych swoich nie ma, tylko zwi您ane z dietami no i w豉郾ie te ksi捫ki by造 w promocji
reszta raczej w normalnych cenach, jakie pojedyncze promocje, nawet nie pami皻am jakie tytu造.
Przypomnia這 mi si- musz wej嗆 dzi jeszcze do empiku i kupi T篙owi ksi捫k.
A Pachnid這 te jaki czas temu czyta豉m

buahhot jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:31   #4839
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 660

Hej

Lady dzisiaj spojrze na t prostownice o ile b璠zie ja chcia豉m kiedy tego Remingtona http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9950.html to te by豉 za ok. 300 z,a wczoraj za 130

Efcia haha trzeba sobie jako w 篡ciu radzi
te si troch czuje jak czarna owca wi璚 nie jeste sama

A ta szczota co wam wczoraj pokazywa豉m to my郵a豉m,瞠 ona suszy w這sy,a nagrzewa si jak prostownica

Nie chce mi si i嗆 do pracy
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:38   #4840
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:
to gratulacje i powodzenia

Cytat:
cze嗆

tak Infu, o co takiego mi chodzi這
wiem, 瞠 za drugim razem b璠zie ciemniej, powt鏎z Syossem na bank jeszcze raz, 瞠by wszystko 豉dnie r闚niutko wzi窸o
ale wiadomo, 瞠 poczekam chwil a kolor si troch wyp逝cze, a w tym czasie w這sy od篡wiam intensywnie pewnie pofarbuj przed samiute鎥im wyjazdem, czyli za nieca貫 3 tygodnie my郵, 瞠 b璠zie akurat

na pocz徠ek jest bardzo ok, dobrze, 瞠 to taka subtelna zmiana i nie prze篡豉m wielkiego szoku po wysuszeniu w這s闚, a z drugiej strony te ju wiem jak farba dzia豉 na moje w這sy i czego mog si spodziewa za drugim razem

powt鏎z na pewno

gratuluj posadki

ja mam nadziej, 瞠 za drugim farbowaniem b璠zie jeszcze nieco ciemniej i jeszcze bardziej naturalnie

ciesz si bardzo, bo szczerze Ci powiem, 瞠 mnie stresowa這 to Twoje farbowanie my郵a豉m "a co jak jej nie wyjdzie jak mi?"
ale jak wida-syoss nie zawi鏚
taak, za drugim razem wyjdzie Ci ciemniej ale jak si wyp逝cze to co ma si wyp逝ka to zostanie super kolorek i si bedzie trzyma jak pofarbujesz przed wyjazdem to s這neczko te zrobi swoje i dodatkowo si rozjasni

ja wczoraj w rossku sta豉m 10 min przed farbami bo musze ten odrost zg豉dzi ale nie wzie豉m w koncu zadnej moze jutro zrobie znowu podejscie jak cos to londa 17-bo juz sprawdzona
za to nie mog豉m si oprze promocji na loreale i wzie豉m dwie maski-鄴速a i czerwon

Caskado, mam pytanie
czy bior帷 belisse mozna jednoczesnie bra te tabletki?
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2...210-tabl-.html
nie bedzie zbyt du穎 tego wszystkiego?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

http://www.pudelek.pl/artykul/38023/...e_sie_z_ciaza/ co ona ze sob zrobi豉?!
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:42   #4841
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ciesz si bardzo, bo szczerze Ci powiem, 瞠 mnie stresowa這 to Twoje farbowanie my郵a豉m "a co jak jej nie wyjdzie jak mi?"
ale jak wida-syoss nie zawi鏚
taak, za drugim razem wyjdzie Ci ciemniej ale jak si wyp逝cze to co ma si wyp逝ka to zostanie super kolorek i si bedzie trzyma jak pofarbujesz przed wyjazdem to s這neczko te zrobi swoje i dodatkowo si rozjasni

ja wczoraj w rossku sta豉m 10 min przed farbami bo musze ten odrost zg豉dzi ale nie wzie豉m w koncu zadnej moze jutro zrobie znowu podejscie jak cos to londa 17-bo juz sprawdzona
za to nie mog豉m si oprze promocji na loreale i wzie豉m dwie maski-鄴速a i czerwon
mam czerwon mask Loreala ale bardzo mi obci捫a w這sy, nawet jak k豉d j na te 3-4 minuty
a te ju przyda這by mi si kupi co nowego dla urozmaicenia

a z kolorem to zobaczymy co si b璠zie dzia這
T jeszcze mnie nie widzia, zobaczymy si dopiero w weekend, wi璚 kolor b璠zie te troch inny zapewne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
te to pytanie sobie zadaj
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:48   #4842
kitkulka
Zakorzenienie

aaa mia豉m Wam pokaza jakie balerinki kupi豉m w sobot w Gino
TAKIE TAM cz豉pki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P2060359 (2).jpg (136,6 KB, 72 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 10:50   #4843
caskada
Zakorzenienie

kurde pisze ukradkiem jakie to dziwne

infus za duzo musisz zrezygnowac z czegos i ci powiem ze ten twoj suplement na koncentracje ma podobny sklad jak nie lepszy ,niz niejeden nea wlosy i cere

a ta bohosiewicz niewiem ile ma lat ale wyglada na stara babe

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
TAKIE TAM cz豉pki
przydalaby mi sie takie tu w pracy narazie siedze w zimowych ale bede m usiala to zmienic
Stary 2012-02-06, 10:53   #4844
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
przydalaby mi sie takie tu w pracy narazie siedze w zimowych ale bede m usiala to zmienic
kapcie no hihi

ale si nie mog doczeka wyjazdu, my郵 ju tylko o tym, 瞠 za 3 tygodnie polatam w sanda豉ch
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:04   #4845
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
lady tak bez niczego nie moge pracowac w branzy kosmetologicznej ,musialabym cos dorobic chociaz ale nie powiem mysle o tym tez tyle ze na teraz moglabym pracowac np w sklepie z kosmetykami i mialam propozycje od sklepu YR ale taka praca nie jest rozwijaca
ma si rozumie rozwijaj帷a praca jest ciekawsza

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
Hej

Lady dzisiaj spojrze na t prostownice o ile b璠zie ja chcia豉m kiedy tego Remingtona http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9950.html to te by豉 za ok. 300 z,a wczoraj za 130

Efcia haha trzeba sobie jako w 篡ciu radzi
te si troch czuje jak czarna owca wi璚 nie jeste sama

A ta szczota co wam wczoraj pokazywa豉m to my郵a豉m,瞠 ona suszy w這sy,a nagrzewa si jak prostownica

Nie chce mi si i嗆 do pracy
zerknij
Efcia ma tego remingtona

pisa豉m Efci 瞠 jeste軼ie dwie owieczki czarne

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:04
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:08   #4846
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

hej laleczki!
juz jestem, w miare was nadrobilam...
czeko ja nie wiem co ty chcesz od tych wlosow?! naprawde
nie wiem juz nawet co ci doradzic bo mam wrazenie ze co by nie bylo to i tak uznasz ze zle jest... masz jakis inny problem ze soba, i mysle ze tu o wlosy nie chodzi.
poza tym na trzezwo zdajesz sobie sprawe, ze z tak ciemnych wlosow jak twoje, moje czy inne ciemny blond i dalej nigdy efekt jasnego blondu zimnego idealny nie bedzie?
zawsze ten odrost bedzie lekko inny i bedzie sie odcinac az do kolejnego farbowania?
jedyne wyjscie jesli juz tak ci ten kolor przeszkadzalby na odroscie to rozjasniac rozjasniaczem a potem farba- i bedzie rowno jak u snow, kitki czy infa.
inne wyjscie to przyciemnic to w cholere do poziomu 8 i bedziesz miec rowno ale czy to tego chcesz?
ujednolicic koloru calkowicie ci sie nie uda! zawsze beda pasemka jasniejsze/ciemniejsze itp bo wlosy na glowie sa roznej grubosci, faktury i inaczej biora- ja np. od spodu mam pasma zlote... bo tak biora i tego nie przeskocze
uwierz ze jednolity idealny w kolorze helm to tylko w reklamach w realu kazdy ma lekko ciemniejsze pasma z tylu glowy czy od spodu.
a ty sie czepilas ja juz nie wiem naprawde co ci radzic?

dziewczynki znow zdrowiem nie domagam
od tygodnia cos dziwnego mi sie dzieje...
mam potwornie bolesne k逝cia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i k逝cia- jakbym peka豉 w srodku doslownie...i to k逝cie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
Stary 2012-02-06, 11:20   #4847
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
mam czerwon mask Loreala ale bardzo mi obci捫a w這sy, nawet jak k豉d j na te 3-4 minuty
a te ju przyda這by mi si kupi co nowego dla urozmaicenia

a z kolorem to zobaczymy co si b璠zie dzia這
T jeszcze mnie nie widzia, zobaczymy si dopiero w weekend, wi璚 kolor b璠zie te troch inny zapewne

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

te to pytanie sobie zadaj
ja k豉de tylko od ucha w d馧 i jest spoko ja musze miec lekkie obci您enie bo dzi瘯i temu 豉twiej mi uzyska proste w這sy
do weekendu to Ci si mo瞠 ju spra, niestety
taki 'urok' pierwszego farbowania

Cytat:
TAKIE TAM cz豉pki
baleirnki jak balerinki, alle..fajny prz鏚 i nie b璠 zbyt obiektywna, bo nie jestem fank tego typu obuwia

Cytat:
kurde pisze ukradkiem jakie to dziwne

infus za duzo musisz zrezygnowac z czegos i ci powiem ze ten twoj suplement na koncentracje ma podobny sklad jak nie lepszy ,niz niejeden nea wlosy i cere

a ta bohosiewicz niewiem ile ma lat ale wyglada na stara babe

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

czyli m闚isz, 瞠 lepiej bra ten gigamax tylko? no sk豉d jak spojrza豉m to giga konkret dlatego pomysla豉m, ze w po陰czeniu z bellissa b璠zie za du穎
bohosiewicz 35 mo瞠? ale masakr sobie zrobi豉 z twarz przez botox, nieruchome czo這

Cytat:
kapcie no hihi

ale si nie mog doczeka wyjazdu, my郵 ju tylko o tym, 瞠 za 3 tygodnie polatam w sanda豉ch
zazdroszcze!!
jakie atrakcje planujecie?
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:23   #4848
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
TAKIE TAM cz豉pki
fajne i widze,瞠 yeti ogolone
Cytat:
zerknij
Efcia ma tego remingtona

pisa豉m Efci 瞠 jeste軼ie dwie owieczki czarne
haha nom
ale mo瞠 nied逝go b璠 ciemn blondyn kupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy
Stary 2012-02-06, 11:24   #4849
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Princesska, no tak, my dwie wyobra sobie blondynowe spotkanie, same bia這g這we i dwie czarnule

Tak jak Lady pisze, mam t prostownic i jest super oczywi軼ie te ca貫 olejki wydobywaj帷e si z p造tek to zapewne ch造t matetingowy, ale to mog wybaczy bo naprawd sobie 鈍ietnie radzi no i jakie 2 lata temu dosta豉m j od T畝 na urodziny, znalaz na all za 120z wi璚 nie wiem, sk康 Tesco takie ceny bierze

Bunny
Stary 2012-02-06, 11:28   #4850
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
zazdroszcze!!
jakie atrakcje planujecie?
le瘸kowanie nurkowanie, 2-dniowe safari d逝go tam niestety nie pob璠ziemy, bo to tylko tydzie a odj望 dni podr騜ne to tak wychodz w sumie takie 6 dni, nawet nie pe軟e ale lepszy rydz ni nic!

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
hej laleczki!
juz jestem, w miare was nadrobilam...
czeko ja nie wiem co ty chcesz od tych wlosow?! naprawde
nie wiem juz nawet co ci doradzic bo mam wrazenie ze co by nie bylo to i tak uznasz ze zle jest... masz jakis inny problem ze soba, i mysle ze tu o wlosy nie chodzi.
poza tym na trzezwo zdajesz sobie sprawe, ze z tak ciemnych wlosow jak twoje, moje czy inne ciemny blond i dalej nigdy efekt jasnego blondu zimnego idealny nie bedzie?
zawsze ten odrost bedzie lekko inny i bedzie sie odcinac az do kolejnego farbowania?
jedyne wyjscie jesli juz tak ci ten kolor przeszkadzalby na odroscie to rozjasniac rozjasniaczem a potem farba- i bedzie rowno jak u snow, kitki czy infa.
inne wyjscie to przyciemnic to w cholere do poziomu 8 i bedziesz miec rowno ale czy to tego chcesz?
ujednolicic koloru calkowicie ci sie nie uda! zawsze beda pasemka jasniejsze/ciemniejsze itp bo wlosy na glowie sa roznej grubosci, faktury i inaczej biora- ja np. od spodu mam pasma zlote... bo tak biora i tego nie przeskocze
uwierz ze jednolity idealny w kolorze helm to tylko w reklamach w realu kazdy ma lekko ciemniejsze pasma z tylu glowy czy od spodu.
a ty sie czepilas ja juz nie wiem naprawde co ci radzic?

mam potwornie bolesne k逝cia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i k逝cia- jakbym peka豉 w srodku doslownie...i to k逝cie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
Bunny Ty to si masz
Cytat:
o tak, pilnuj zwierza
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:31   #4851
infatuated
Zakorzenienie

Bunny- bidulka jeste..ci庵le co

Kitka-czy 6 dni czy 60 i tak zazdroszcze mi pozostaje grza ty貫k w saunie i ew. na solce
infatuated jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:37   #4852
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Princesska, no tak, my dwie wyobra sobie blondynowe spotkanie, same bia這g這we i dwie czarnule

Tak jak Lady pisze, mam t prostownic i jest super oczywi軼ie te ca貫 olejki wydobywaj帷e si z p造tek to zapewne ch造t matetingowy, ale to mog wybaczy bo naprawd sobie 鈍ietnie radzi no i jakie 2 lata temu dosta豉m j od T畝 na urodziny, znalaz na all za 120z wi璚 nie wiem, sk康 Tesco takie ceny bierze

Bunny
jestem w szoku w豉郾ie je郵i chodzi o ceny prostownic w tesco

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:

haha nom
ale mo瞠 nied逝go b璠 ciemn blondyn kupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy
szoruj

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

cholera wygl康a teraz na to, 瞠 uwzi窸am si na Kitk a wcale tak nie jest
balerinki mi nie podobaj si

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Bunny zdr闚ka

a balerinki widzia豉m ju w H&M
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:38   #4853
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

cholera wygl康a teraz na to, 瞠 uwzi窸am si na Kitk a wcale tak nie jest
balerinki mi nie podobaj si
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:38   #4854
xLADYx
Zakorzenienie

Kitka fajny wypad fotografuj i przywie nam ciepe趾o
xLADYx jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:39   #4855
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆

Bunny
ciekawe co ludzi by pomy郵eli
ja te nie wiem sk康 takie ceny ale p騧niej jak s przeceny czy wyprzeda瞠 to jest ok ja t swoj szczot znalaz豉m w Avansie za 215 z,a tam 40 z
ja si czai豉m na ta prostownice,ale w ko鎍u kupi豉m jakiego zwyk貫go Remingtona, mam jeszcze r騜owego Philipsa i profesjonaln z Foxa
Stary 2012-02-06, 11:40   #4856
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Witam was laseczki
na wstepie wam powiem ze zakupki uda造 sie ja nigdy jestem taka zadowolona to chyba dzieki temu ze 篡czy造軼ie mi powodzenia zaopatrzy豉m sie w 3 swetry,kurtke, 2 bluzki ,super rurki skinny zrobie wam zdjecia jak kupie baterie do aparatu bo mi sie wy豉dowa造
dzi rano by豉m na ostatnim szczepieniu z lejdi to by這 szczepienie na wirusy plus w軼ieklizna,i teraz rok spok鎩 od szczepie i za dwa tygodnie jak nie bedzie mrozu wychodz na legalu na dworek ale jestem zadowolona a teraz was nadrobie
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:42   #4857
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka fajny wypad fotografuj i przywie nam ciepe趾o
b璠 mia豉 @ prawie na ca造m wyje寮zie

a fotografowa b璠 b璠, specjalnie na t okazj tata kupuje lustrzank tylko nie wiem kiedy zd捫ymy nauczy si j obs逝giwa
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:43   #4858
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
kurcze powiem Ci ze mi sie takie co pojawia這 po intensywnym stosunku te bola k逝這 masakra... teraz to jestem wyposzczone wiec znowu trzeba odnowa wszystko zaczyna zeby by這 ok,ale nie ma bata te musze isc do gina i t nawet powiedzia ze mam isc, ja cytologi nie robi豉m 3 lata
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:44   #4859
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ja te nie wiem sk康 takie ceny ale p騧niej jak s przeceny czy wyprzeda瞠 to jest ok ja t swoj szczot znalaz豉m w Avansie za 215 z,a tam 40 z
ja si czai豉m na ta prostownice,ale w ko鎍u kupi豉m jakiego zwyk貫go Remingtona, mam jeszcze r騜owego Philipsa i profesjonaln z Foxa
ja prostownic mam tak zwyk陰, najzwyklejsz, star jak 鈍iat, ale tylko grzywk j zawsze prostowa豉m, nic wi璚ej, chocia teraz my郵, 瞠 kupi sobie jak捷 lepsz, 瞠by nawet tej grzywki nie jara
kitkulka jest offline  
Stary 2012-02-06, 11:46   #4860
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
jestem w szoku w豉郾ie je郵i chodzi o ceny prostownic w tesco
No ale z promocj na lok闚k uda這 im si
o w豉郾ie, ja mam t: http://csimg.pricesavvy.co.uk/srv/GB...rling-iron.jpg Philips Tresemme Saloncurl

Cytat:
Mo瞠 kiedy b璠zie mo磧iwo嗆, 瞠by sprawdzi ich reakcj
3 prostownice ? Po choler a tyle
Te mam szczot obrotow, z Rowenty i super si sprawdza w podnoszeniu w這s闚 u nasady

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.