W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-12, 11:36   #1471
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 745
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Fari Poka wiadomo嗆
Dlaczego b喚dne ko這?? Przecie olejowanie dzia豉 pozytywnie na w這sy nawil瘸 itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna by wsz璠zie i na stronie te by. Ostatnio poznika z pobliskich sklep闚 i ekspedientki m闚i造 ze nie dowo膨 im nowych dostaw, wi璚 wesz豉m na stron i teraz ju go nie ma w dost瘼nych odcieniach
No chyba sobie jaja robicie....

Ale na stronie nie ma co patrze, bo tam jest jaki b陰d i wog鏊e tylko te pianki sie wszystkie wy鈍ietlaj. A ze nie dowo膨 to mo瞠 braki w hurtowni jakie po prostu.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 11:38
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-12, 11:36   #1472
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Bylam dzisiaj u lekarza, pe軟e badania mi babka zrobi豉, jeszcze skierowania mam, w koncu jakis konkret

Orientuje sie kt鏎a czy moge wydrukowac okreslone strony z pliku pdf? Musze zaniesc do wydrukowania ksiazki, a mam w pdf i nie chce drukowac ca造ch tylko poszczegolne strony
Mo積a
jak w陰czysz ju plik w .pdf klikasz na plik -> drukuj i tam masz zakres druku -> strony. Wybierasz kt鏎e strony chcesz i wpisujesz, np. 1-3, 6, 9-12 itd
Stary 2012-01-12, 11:38   #1473
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Mo積a
jak w陰czysz ju plik w .pdf klikasz na plik -> drukuj i tam masz zakres druku -> strony. Wybierasz kt鏎e strony chcesz i wpisujesz, np. 1-3, 6, 9-12 itd
Dzieki Czyli jak zaniose to wydruku to wystarczy podac strony ? Super, w koncu sie zabiore za to
Stary 2012-01-12, 11:41   #1474
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna by wsz璠zie i na stronie te by. Ostatnio poznika z pobliskich sklep闚 i ekspedientki m闚i造 ze nie dowo膨 im nowych dostaw, wi璚 wesz豉m na stron i teraz ju go nie ma w dost瘼nych odcieniach
ale cz瘰te mycie nie

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
No chyba sobie jaja robicie....

Ale na stronie nie ma co patrze, bo tam jest jaki b陰d i wog鏊e tylko te pianki sie wszystkie wy鈍ietlaj. A ze nie dowo膨 to mo瞠 braki w hurtowni jakie po prostu.
nie przesuwaj si

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
czy ktoras z was miala ten olejek http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie ja nie pamietam moze nawet analizowalam ale nie pamietam bo chce poinformowac was ze katuje juz siorke zeby mi go zamowila
jesli chodzi o wplyw na kolor mam to gdzies i tak bede za niedlugo cos robic ze swoja jazeniowka na glowie chce miec taki poziom koloru jak teraz infaalbo nawet jak shakira w moim avku
shakira z avka
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 11:42   #1475
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Cytat:
czy ktoras z was miala ten olejek http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie ja nie pamietam moze nawet analizowalam ale nie pamietam bo chce poinformowac was ze katuje juz siorke zeby mi go zamowila
jesli chodzi o wplyw na kolor mam to gdzies i tak bede za niedlugo cos robic ze swoja jazeniowka na glowie chce miec taki poziom koloru jak teraz infaalbo nawet jak shakira w moim avku
a on rzeczywi軼ie b璠zie dzia豉 na porost? i jak si go k豉dzie na sk鏎 g這wy? z tego co pami皻am to chyba Agatka o niego pyta豉
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-12, 11:44   #1476
xLADYx
Zakorzenienie

Czeko ja wczoraj by豉m a 2 godziny w ksi捫nicy skserowa豉m chyba z 60 stron

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
a on rzeczywi軼ie b璠zie dzia豉 na porost? i jak si go k豉dzie na sk鏎 g這wy? z tego co pami皻am to chyba Agatka o niego pyta豉
co mi 鈍ita

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Mo積a
tak jak piszesz

korci mnie ta Twoja marynarka
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 11:44   #1477
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆

Ja jak by豉m to godzine, ale nie kserowalam nic jeszcze, tylko szuka豉m Nie chcialo mi sie stac tam w kolejce do ksero a wypozyczyc nie moge
Stary 2012-01-12, 11:47   #1478
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki Czyli jak zaniose to wydruku to wystarczy podac strony ? Super, w koncu sie zabiore za to
Je郵i zaniesiesz do wydruku to tak, podajesz im strony a oni ju b璠 (a raczej powinni ) wiedzie gdzie, co i jak

Cytat:

tak jak piszesz

korci mnie ta Twoja marynarka
W ksi捫nicy by豉m raz w 篡ciu, zgubi豉m si tam

Jak chcesz to mog zrobi Ci bardziej szczeg馧owe zdj璚ia, zbli瞠nie na jak捷 cz窷 czy co
Stary 2012-01-12, 11:50   #1479
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:

chodzi o umiar bo mozna przedobrzyc wlosy tak czesto olejowane moga byc zwyczajnie przekarmione

lady ladny ona ma ten kolor w avku

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
w skore i wlosy i do tego maly masazyk skalpu zrobic
oczywiscie ze bedzie dzialal bo pobudzi krazenie i przez to cebulki w skorze glowy
a wlosy wzmocni i nada im blasku
Stary 2012-01-12, 11:52   #1480
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
chodzi o umiar bo mozna przedobrzyc wlosy tak czesto olejowane moga byc zwyczajnie przekarmione

lady ladny ona ma ten kolor w avku
bardzo 豉dny jak mi podrosn to wtedy na pewno zmieniam p鏦i co nie kombinuje z kolorem do czerwca

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Je郵i zaniesiesz do wydruku to tak, podajesz im strony a oni ju b璠 (a raczej powinni ) wiedzie gdzie, co i jak

W ksi捫nicy by豉m raz w 篡ciu, zgubi豉m si tam

Jak chcesz to mog zrobi Ci bardziej szczeg馧owe zdj璚ia, zbli瞠nie na jak捷 cz窷 czy co
ja te ale poda豉m co mi potrzebne i sami mi znale幢i

jaki sk豉d materia逝 mo瞠 na metce napisane?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:

Ja jak by豉m to godzine, ale nie kserowalam nic jeszcze, tylko szuka豉m Nie chcialo mi sie stac tam w kolejce do ksero a wypozyczyc nie moge
ja ju mam z g這wy
ale i tak musz kupi jeszcze jakie publikacje na czasie bo tam to maj
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 11:54   #1481
efcia90
Zadomowienie

Cytat:

Nie ma 瘸dnej metki w豉郾ie w niej siedz i ca陰 przejrza豉m
Stary 2012-01-12, 11:58   #1482
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo 豉dny jak mi podrosn to wtedy na pewno zmieniam p鏦i co nie kombinuje z kolorem do czerwca

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

ja ju mam z g這wy
ale i tak musz kupi jeszcze jakie publikacje na czasie bo tam to maj
Ja pewnie tez bede musiala kupi bo na moj temat to tak naprawde tylko jedna biblioteka ma ksiazki, i tez nie wszystkie
Stary 2012-01-12, 12:06   #1483
xLADYx
Zakorzenienie

obraz w albumie nagimnastykowa豉m si, 瞠by zrobi w miar proste fotki j瘰li co jest krzywo to wina mojego uj璚ia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Nie ma 瘸dnej metki w豉郾ie w niej siedz i ca陰 przejrza豉m
cholera
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:07   #1484
Fari
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 956

Cytat:
ale cz瘰te mycie nie
---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

nie przesuwaj si

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

shakira z avka
Wiem, ale skoro kto tak czy inaczej kto ma my w這sy codziennie (np. ja - nawet jak nie u篡wa豉m olej闚 to mi si mega szybko przet逝szcza造) wi璚 dodatkowe nawil瞠nie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam si czy nie wr鏂i do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sob szkody - w這sy t瘼e po sp逝kaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak 瞠 nie mo積a ich palcami rozdzieli od farbowania min掖 miesi帷 prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax te z regu造 2 x w tygodniu (w inne dni ni olej), w pozosta貫 dni od篡wki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego w這s闚 nie rozczesz, nie susz suszark, nie prostuj, stosuj po myciu od篡wk bez sp逝kiwania ziaja 鄴速a - mam w這sy kr璚one co jak Cascada, tylko d逝go嗆 do ramion po wyschni璚iu wygl康aj 豉dnie, b造szcz si, s mi璚iutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia t瘼y ko速un
Czy to mo磧iwe 瞠by moje w這sy by造 tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dzi瘯uj za odpowied, mam nadziej 瞠 masz racj
Fari jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:07   #1485
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Hej laski

W豉郾ie wr鏂i豉m od dermatologa i przepisa mi AXOTRET. Na szcz窷cie nie jest to antybiotyk wi璚 mo積a przy nim stosowa antykoncepcje ale te zawiera retinoidy i troch si boje reakcji mojej buzi na ten lek.

Oczywi軼ie lekarz poinformowa mnie 瞠 na pocz徠ku mo瞠 by gorzej (sucho嗆 sk鏎y, sucho嗆 ust i oczu, wysypka na r瘯ach i b鏊e mi窷niowe) ale po d逝窺zym czasie stosowania sk鏎a jest idealnie g豉dka.
Kurde czy wszystkie te leki na syfki musz mie tyle skutk闚 ubocznych boje sie 瞠 jak zaczne bra ten lek to b璠zie jeszcze gorzej na pocz徠ku ale mo瞠 warto sie przem璚zy ?!

Sama ju nie wiem jestem za豉mana poczytam mo瞠 na jaki forum o tym....
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:07   #1486
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
obraz w albumie nagimnastykowa豉m si, 瞠by zrobi w miar proste fotki j瘰li co jest krzywo to wina mojego uj璚ia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

cholera
Te tak my郵

Laaaaaaaadyyyyyyyyy kochana powiedz mi, sk康 masz ten obraz ? Uwielbiam takie 'krajobrazy' czarno bia貫, a to, 瞠 jest w 3 cz窷ciach wygl康a 鈍ietnie
Stary 2012-01-12, 12:10   #1487
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Te tak my郵

Laaaaaaaadyyyyyyyyy kochana powiedz mi, sk康 masz ten obraz ? Uwielbiam takie 'krajobrazy' czarno bia貫, a to, 瞠 jest w 3 cz窷ciach wygl康a 鈍ietnie
na allegro zam闚i豉m kochana czai豉m si p馧 roku bo nie wiedzia豉m kt鏎y za du篡 wyb鏎 jest
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:11   #1488
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Hej laski

W豉郾ie wr鏂i豉m od dermatologa i przepisa mi AXOTRET. Na szcz窷cie nie jest to antybiotyk wi璚 mo積a przy nim stosowa antykoncepcje ale te zawiera retinoidy i troch si boje reakcji mojej buzi na ten lek.

Oczywi軼ie lekarz poinformowa mnie 瞠 na pocz徠ku mo瞠 by gorzej (sucho嗆 sk鏎y, sucho嗆 ust i oczu, wysypka na r瘯ach i b鏊e mi窷niowe) ale po d逝窺zym czasie stosowania sk鏎a jest idealnie g豉dka.
Kurde czy wszystkie te leki na syfki musz mie tyle skutk闚 ubocznych boje sie 瞠 jak zaczne bra ten lek to b璠zie jeszcze gorzej na pocz徠ku ale mo瞠 warto sie przem璚zy ?!

Sama ju nie wiem jestem za豉mana poczytam mo瞠 na jaki forum o tym....
No retinoidy to maja troche tych skutk闚... po niekt鏎ych to nawet 2-3 przymusowa antykoncepcja bo w ci捫e zaj軼 nie wolno
Jaki ty masz tr康zik? Tzn jak posta? Konsultowa豉 sie z innymi lekarzami czy tylko z jednym? Pewnie jak retinoidy to juz jakies silniejsze leki bra豉...
Stary 2012-01-12, 12:11   #1489
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
na allegro zam闚i豉m kochana czai豉m si p馧 roku bo nie wiedzia豉m kt鏎y za du篡 wyb鏎 jest
A masz jeszcze jaki namiar na sprzedawc ?
Stary 2012-01-12, 12:12   #1490
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Wiem, ale skoro kto tak czy inaczej kto ma my w這sy codziennie (np. ja - nawet jak nie u篡wa豉m olej闚 to mi si mega szybko przet逝szcza造) wi璚 dodatkowe nawil瞠nie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam si czy nie wr鏂i do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sob szkody - w這sy t瘼e po sp逝kaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak 瞠 nie mo積a ich palcami rozdzieli od farbowania min掖 miesi帷 prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax te z regu造 2 x w tygodniu (w inne dni ni olej), w pozosta貫 dni od篡wki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego w這s闚 nie rozczesz, nie susz suszark, nie prostuj, stosuj po myciu od篡wk bez sp逝kiwania ziaja 鄴速a - mam w這sy kr璚one co jak Cascada, tylko d逝go嗆 do ramion po wyschni璚iu wygl康aj 豉dnie, b造szcz si, s mi璚iutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia t瘼y ko速un
Czy to mo磧iwe 瞠by moje w這sy by造 tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dzi瘯uj za odpowied, mam nadziej 瞠 masz racj
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
Stary 2012-01-12, 12:13   #1491
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
A masz jeszcze jaki namiar na sprzedawc ?
oczywi軼ie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7773837
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:14   #1492
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
O matko ! bior wszystko !

Dzi瘯uj
Stary 2012-01-12, 12:16   #1493
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
O matko ! bior wszystko !

Dzi瘯uj
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:21   #1494
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
No retinoidy to maja troche tych skutk闚... po niekt鏎ych to nawet 2-3 przymusowa antykoncepcja bo w ci捫e zaj軼 nie wolno
Jaki ty masz tr康zik? Tzn jak posta? Konsultowa豉 sie z innymi lekarzami czy tylko z jednym? Pewnie jak retinoidy to juz jakies silniejsze leki bra豉...

Wiesz co ja nie mam jakiej mega tragedii na twarzy bo jak mi sie robi syfki to tylko na czole albo na brodzie. Jednak nie wygl康a to estetycznie i bez podk豉du nie wyjde z domu obecnie. Wcze郾iej smarowa豉m si Differinem -krem z retinoidami i niestety zamiast lepiej by這 gorzej i odstawi豉m go i teraz robi mi sie takie podsk鏎ne gule na brodzie gdzie ani tego wycisn帷 ani nic bo w 鈔odku nic nie ma

Nie mam jakiego silnego tr康ziku i jest on w pocz徠kowej fazie, ale skoro ju drugi dermatolog przepisa mi retinoidy to musi co w tym byc. Boje sie jednak tych skutk闚 ubocznych bo np po DIFFERINIE wygl康a豉m okropnie!!! ( puch豉 mi twarz, wszystko mnie szczypa這, bola這, 逝szczy豉 mi sie okropnie sk鏎a)

i dodatkowo do teog AXOTRETU dermatolog przepisa mi w豉郾ie sztuczne 透y na sucho軼 oczu, na cia這 Linomag i Alantan Plus do stosowania jesli b璠zie sucho嗆 nosa Aha i oczywiscie usta i ca豉 twarz nawil瘸 delikatnymi kremami. Plus mycie buzi 瞠lem Physio瞠l czy co w tym stylu......

Chyba wydam fortun na te wszystkie leki i kosmetyki ;((
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:26   #1495
Fari
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 956

Cytat:
A czym to si objawia?
Cytat:
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
Ty te tak masz?
Ja si zastanawiam czy nie powinnam zrezygnowa z farbowania przez to bo mo瞠 skoro tak ulegaj uszkodzeniom to mog mi si kruszy? a ja chc zapuszcza
Jak mia豉m ca貫 naturalki to by造 fajne przy myciu, mi璚iutkie, tyle 瞠 lepiej mi jest w ja郾iejszych no i mam dylemat - lepiej wygl康a i m璚zy si przy myciu, czy gorzej wygl康a a mie zdrowe w這sy
Fari jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:29   #1496
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Lady
Obraz bardzo mi sie podoba
Super wszystko ze soba pasuje

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:31   #1497
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 657

Cytat:
w skore i wlosy i do tego maly masazyk skalpu zrobic
oczywiscie ze bedzie dzialal bo pobudzi krazenie i przez to cebulki w skorze glowy
a wlosy wzmocni i nada im blasku
mo瞠 i ja si na niego skusz
Cytat:

cholera
鈍ietny ten obraz

Lavia ja bym Ci poleci豉 zapyta swojego ginekologa o Cyprest, ja go bra豉m z 1,5 roku temu to kosztowa ko這 8 z, teraz nie wiem,bo zrobili kombinacje z tymi lekami ale jak go bra豉m to twarz mia豉m g豉dziutk, po odtswieniu troch si pogorszy這, ale nie du穎, kiedy mia豉m pryszcz na pryszczu,a teraz to tylko czasem co wyskoczy i to g這wnie przed okresem.
Teraz stosuje ten Eucerin z konkursu,ale narazie tylko tonik i krem na dzie i ju widz popraw
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:33   #1498
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Lady
Obraz bardzo mi sie podoba
Super wszystko ze soba pasuje
dzi瘯uj Adzi
do lata mo瞠 sko鎍z urz康za si

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:

鈍ietny ten obraz
dzi瘯uj Princessko
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:34   #1499
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
mo瞠 i ja si na niego skusz

鈍ietny ten obraz

Lavia ja bym Ci poleci豉 zapyta swojego ginekologa o Cyprest, ja go bra豉m z 1,5 roku temu to kosztowa ko這 8 z, teraz nie wiem,bo zrobili kombinacje z tymi lekami ale jak go bra豉m to twarz mia豉m g豉dziutk, po odtswieniu troch si pogorszy這, ale nie du穎, kiedy mia豉m pryszcz na pryszczu,a teraz to tylko czasem co wyskoczy i to g這wnie przed okresem.
Teraz stosuje ten Eucerin z konkursu,ale narazie tylko tonik i krem na dzie i ju widz popraw

no pomy郵e o tym kochana ale ja obecnie biore YASMINELLE i te tabletki nie wp造waj te jakos negatywnie na moj sk鏎. My郵, 瞠 syfki bior si u mnie ze z貫j przemiany materii
Sama ju nie wiem co robi bo przecie tak bardzo dbam o swoj sk鏎 i u篡wam same sprawdzone i raczej dobre firmy kosmetyczne
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:34   #1500
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
Wiesz co ja nie mam jakiej mega tragedii na twarzy bo jak mi sie robi syfki to tylko na czole albo na brodzie. Jednak nie wygl康a to estetycznie i bez podk豉du nie wyjde z domu obecnie. Wcze郾iej smarowa豉m si Differinem -krem z retinoidami i niestety zamiast lepiej by這 gorzej i odstawi豉m go i teraz robi mi sie takie podsk鏎ne gule na brodzie gdzie ani tego wycisn帷 ani nic bo w 鈔odku nic nie ma

Nie mam jakiego silnego tr康ziku i jest on w pocz徠kowej fazie, ale skoro ju drugi dermatolog przepisa mi retinoidy to musi co w tym byc. Boje sie jednak tych skutk闚 ubocznych bo np po DIFFERINIE wygl康a豉m okropnie!!! ( puch豉 mi twarz, wszystko mnie szczypa這, bola這, 逝szczy豉 mi sie okropnie sk鏎a)

i dodatkowo do teog AXOTRETU dermatolog przepisa mi w豉郾ie sztuczne 透y na sucho軼 oczu, na cia這 Linomag i Alantan Plus do stosowania jesli b璠zie sucho嗆 nosa Aha i oczywiscie usta i ca豉 twarz nawil瘸 delikatnymi kremami. Plus mycie buzi 瞠lem Physio瞠l czy co w tym stylu......

Chyba wydam fortun na te wszystkie leki i kosmetyki ;((
Wiesz co, jak nie masz mocnego tr康ziku to nie wiem po co retinoidy Je sie traktuje jako ostateczno嗆...
Antybiotyki bra豉? Krostki by造 ropne mo瞠? Robi豉 badania na bakterie Propionibacterium Acnes albo gronkowca? A jak robi ci sie takie podsk鏎ne to spr鏏uj smarowac je czym co je na zewnatrz wyci庵nie.

Propioni najczesciej wywo逝j tr康zik, gronkowiec tez,a ma這 kto wie 瞠 go ma bo generalnie wi瘯szo嗆 ludzi jest po prostu nosicielem i organizm traktuje go jako naturaln flore. Ale czasem w豉郾ie tradzik wysypuje

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:36
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.